Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Hát ez most nem sikerült. Vasárnap elkezdett belőllem dőlni a vér nem kis mennyiségben. Ma megyek vissza a kórházba délre.

Lexi

A rövid protokoll akkor kb. két hét volt nálad? Jó sok petécskéd lett gratulálok. Kiváncsi leszek, hogy ma mit látnak nálam, remélem három hét csúszás után legalább cisztám nem lett.

Janula

Én is a profnál kezdtem, aztán második alkalommal szerencsére valahogy átkerültem a dr. M-hez. Nekem sem volt szimpi, hát még így téged olvasva.

Magdipeti
Akkor lehet, hogy ma talizunk

Gabci
Te mikor kezded?
mira08
Budapest
 
 


Jajj Mira, nagyon sajnálom, pedig úgy szorítottam, hogy baba legyen :(. Írj majd mit mondott a doki, remélem tényleg nem maradt ott ciszta, ha már ennyit késett, és kezdhetsz.
Meg a többiek, akik ma mennek, tőlük is várom nagyon a híreket :).

Igazából még két hét sincs, mivel múlt kedden voltam a 2. napon, akkor kezdtem, és ha pénteken lesz leszívás, akkor az 10 nap.

Janula, örülök, hogy azért haladsz Te is :)!

Holnap esetleg jön valaki?
lexi01
Budapest
 
 


Mira annyira sajnálom olyan jó lett volna ha te lettél volna Paurora után a következő csoda mamink.
Írj majd mit mondott a doki .

Lexi én a cetro után amikor bepirosodott a bőröm bekentem börnyugtató krémmel és 10 perc alatt elmúlt. Akár körömvirág krém vagy bármi jó szerintem.

Kismamik hogy vagytok? Aki volt  uh várjuk a híreket ám.
edina71
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Úgy látom kezdtek többen is megfázni én már túl vagyok rajta, 2 napig feküdtem és átment rajtam, bár még kicsit folyik az orrom... de az már nem vészes. Most én is csak azt tudom tanácsonli, amit nekem mondtatok: sok-sok tea, C-vitamin és pihenés!!!!

mira,
nagyon sajnálom

lexi,
örülök, hogy jó sok petécskéd lett és az is lehet, hogy a leszívásig nő még náhány

paurora,
remélem a próféta szólt belőled és tényleg jó omen a betegség... de még pár nap és kiderül... Remélem a családi viszály megoldódott és már nyugiba vagy. Cuki lehetsz most, hogy már növöget a pocakod
A pizzás csiga saját "fejlesztés" és olyan kis gagyi, hogy szinte le se merem írni, mert kicikiztek Szóval, bolti leveles tészta kell, ami készen kapható és ki van már nyújtva. Fél doboz konzerv pizzás melegszenvicskérmbe keverek fél boboz konzerv kukoricát és karikázok bele egy kis snack kolbászt (az pici vékony kolbász), amit még én félbevágok. A tésztára ezt a kutyulékot rákenem és feltekerem, úgy hogy egy hosszú hurka legyen, majd kb. 2 centis darabokra vagdosom (kb. 16 db. lesz belőle). Tepsire teszem és tenyérrel kicsit ellapítom őket. Megkenem őket egy felvert tojással és szórok rájuk rezselt sajtot és kb. 20 perc alatt megsütöm. Szerinetm nagyon finom és a lényeg: hogy nem kell sokáig pepecselni vele. De szoktam még kakókrémes-kókuszos változatot és diós-mandulásat is csinálni. Sajnos nem szeretek tésztát gyúrni-nyújtani, így azt mindig megveszem Egyéblént most rákattantam a nosalty.hu weboldalra, sok jó, egyszerű és főleg gyors recept van fent, onnan főzőcskézek. Ráérek, mert itthon vagyok és most kiélem magam a konyhába. Tegnap csirkés taco volt, ma spenótsalátát eszek majd, holnap meg megpróbálkozok a a pestos gnoccival. Ezt még sose csináltam...

mmzs,
én is érzékenyebb vagyok most... csak én a cicás és lovas vicces videókon szoktam pityeregni! Pedig viccesek, de valahogy most meghatódom rajtuk Mindjárt tesztelned kell! Izgulok miattad, de szerintem meglesz az "árnyékod"! Sőt kívánom hogy duplázz és két árnyékocskád legyen!

magdipeti,
nem érzek kávéundort, sőt! semmit nem érzek! Holnap kell mennem vérvételre, aztán meg szombaton is. Akkor mondanak majd eredményt is! Már nagyon várom és most olyan vagyok mint egy kislány: számolom a napokat, hogy mennyit kell még aludni addig

janula,
lassacskán akkor végre te is kezdesz! örülök

évi, maci,
veletek mi újság?

cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Drága Mira nagyon  sajnálom.  Padig annyira szurkoltam neked!!! Nekem kb.15.-én kell hogy megjöjjön és szerintem hosszú lesz megint onnan a 20.-ik nap az juni 3. Áááááá az még egy hónap és utána még az a sok szuri!!!! Kb júni utolsó hetén kapom vissza őket csak!!!!Remélem gyorsan megy az idő majd!!!
Írj hogy mit mondtak!!!

Évi Maci várunk hogy mizu????

Mmzs ,Cicuci!  
Nagyon szorítok nektek!!!!!
Sikerülnie kellllllll!!!!!!!!

Edinám lassan kezdünk háááát elég lassan!!!!!!

Puszi!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok csajok,

Cicuci,

örülök hogy meggyógyultál!!Holnap és szombat vv., akkor szombaton már meg is tudod a jó hírt??Szorítok nagyon!!!A gnocci tésztát te csinálod? A nosalty-t én is imádom, rengeteg szupi recept van fent.

Magdipeti,
jobban vagy picit ? Nagyon várom hogy mi volt az UH-n!!!!!

Mzsó,
3-at alszol és tesztelhetsz...juhuu!! Nagyon szorítok!!!

Edina,
május 20 pikk-pakk itt lesz, és meg lesz a szupi FSH érték is meglásd!Neked is meg a drukk 1000-rel!!

Lexi,
akkor péntek leszívás??Nagyon nagyon sokat gondolok rád, és nagyon szorítok!!!!Lélekben veled leszek csajszi!Szép érett szupi 9 petécskéd lesz!
Látod csajszi a hit, kitartás és  mennyi csoda tüszőcske lett. Istenem, annyira örülök neked!!!!

Janulám,
jövő héten csütörtökön kezdesz akkor? Nem is tudom miért gondoltam hogy már szurizod magad.Hajrá kezdés, hajrá mérlegek, hajrá jön a Zilás tali!!! Juhuu!!


Tegnap voltunk UH-n, de Pötyikém nagyon szégyenlős volt, így nem tudtuk meg hogy fütyis vagy puncis a kis manó odabent. Sebaj türelmesek leszünk. Május 22-én megünk a 20. heti  genetikai UH-ra, magánba, ott talán jobban látszik minden mint az SZTK-ás UH géppel. Nagyon durva lányok a különbség, a mostani UH kép (17.héten), rosszabbul látszik Pötyi mint a 12. hetes magánban készültön, amit elküldtem páratoknak. Látszik mennyire nincs pénz az egészségügyben, bár ez lehet önkormányzat-ill. kerület függő.
Pötyi már 191 gramm, és 12 cm ülve  .
A lényeg,hogy egészséges, éééés a mostani adatok alapján már tényleg behozta magát a kezdeti lemaradáshoz képest!!


Ölellek titeket, és mindenkinek szorítok!!!
paurora81
 
 


Mira,

nagyon sajnálom csajszi! Most küldök neked egy óriási virtuális ölelést!!
paurora81
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok, csak kicsit sűrűek a napok mostanában
Először is elújságolom Nektek, hogy sikeresen teljesítettem a házi feladatot, eltűnt a tüszőmaradvány. Viszont tegnap úgy döntött dr M hogy mégsem FET-et csinál, hanem stimulál, rövid protokollt csinál, mert a hosszúval rengeteg petesejtem lett. Most írt Norcolutot, azt kell szednem vasárnapig, elvileg szerda-csütörtök tájékán kell majd megjönnie, és pénteken irány hozzá, és kezdünk. A bibi csak az, hogy nincs meg semmi anesztes vizsgálat Andival gyorsan beírattam magam 16-án péntekre aneszteziológushoz, ma megcsináltattam a mellkas röntgent és EKG-t, viszont laborba a leghamarabbi időpont július 20-a lett volna. Nem, nem írtam el, július...Úgyhogy most tanácstalanul kutakodom a neten, hogy hol tudnám a legolcsóbban magánúton megcsináltatni. Valakinek esetleg tipp/javaslat/tapasztalat ? Én teljesen ledöbbenten ezen...
Mira, sajnálom, hogy nem lakik senki odabent pedig nagyon szorítottam. Majd gyere, mesélj, mit mondtak ma!
Lexi, gyönyörűen növeszted a sejtecskéket, csak így tovább ;-) Ha lesz egy kis időd, leírod nekem a rövid protokoll menetét (milyen szurik, mennyibe kerülnek)? Csak mert olyanom még nem volt, és hogy tudjunk kalkulálni, mennyi pénzzel készüljünk jövő héten. Előre is köszi!! Ja, és Te szeded az Aspirin Protect-et? Vacilálok, hogy én is szedjem e...Te a szurikkal együtt kezdted szedni azt is? És nagyon örülök, hogy Téged is megismertelek :-)
Paurora, miszáj bevenni a lesz@rom tablettát! Sajnálom a családi nézeteltérést, de most csak a gömbölyödő pocidra koncentrálj kérlek ;-) Mi volt tegnap uh-n? Megmutatta magát a kis csodamanó?
Mira, mielőbbi jobbulást Neked! Vigyázz magadra!!
Zsó, az nagyon jó, ha jól kisírod magad. Nagyon szurkolok, hogy pénteken nagy vigyori fejeket és + tesztet küldj nekünk ;-)
Cicuci, a fentiek Rád is érvényesek ám
Gabci, Edina, Évike, hamarosan eljön a Ti időtök is ;-)
Akik ma mennek orvohoz, ne felejtsenek el beszámolni ;-)!
Na, rohanok is tovább, bocsi, ha valakit elfelejtettem megemlíteni, természetesen mindenkire szeretettel gondolok!
maci80
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm az együttérzést jól esik.
Ma voltam a dr. M-nél nem látott cisztát, sőt azonnal írt is fel gyógyszereket. A szokásos Closty+ 3 Fostimont. Jővő hét hétfőn kell majd újra  visszamennem 9-re vérvételre és UH-ra. Viszont megint inszemem lesz, megint azt mondta, hogy majd ha nem sikerül legközelebb lombik. Mikor próbáltam mondani, hogy ez már az 5-ik inszemem annyit mondott, még fiatal vagyok és a lombik az 10-szeres kezelés. Szóval nem tudtam rávenni a lombikra.

Magdipeti
Szereztem be én is Aspirin Protectet napi 1-et szedtél ügye? Mi volt ma veletek? Szerinted igyak most Cickafarkot beülti után meg a szokásos Palástot, más ötletem nincs. Ha van még más segítő ötleted várom mi kis inszemes kismamink.

Puszi
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok!

Pauróra,
szuper hírek! Nagyon ügyes vagy, vagytok :).

Lexi, ha nem gond akkor írod itt a közösben, a menetét a rövid protokollnak? Sajnos én sem tudok (egyik protkollról) sem semmit róla és érdekelne.
Előre is köszi!

Mira,
először is, nagyon sajnálom, kitartást kívánok és mielőbbi babásodást!
Ami az inszemeket illeti, velem is így volt M. doki. Egyszerűen nem volt hajlandó lombikozni, arra hivatkozva, hogy egészséges vagyok és a korom még nem indokolja (májusban leszek 40 éves...).
Két éve járok hozzá és most lesz csak lombik, hogy már nem lehet más, mivel egy petevezetékem sincs. 6 inszemem volt.
De végül is igaza volt, mert ebből a 6 inszemből, 3 terhességgel végződött. Az más lapra tartozik, hogy sajnos nem maradtak meg. :(





cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Maci, küldtem már privát üzit, de mivel mást is érdekel, beírom ide is a rövid protokollt:
Szóval, a rövid prot. nekem 2. napon indult, onnantól reggel 1, este 1 Menopurt kellett szúrni, majd az 5. naptól váltottunk reggel 2, este 1-re. Első körben 4 dobozzal írt fel a doki, 5 van egy dobozoban, és ez kb. 33.000 Ft-ba került, de ez ma elfogy, szóval lehet, hogy holnap ír még fel a hátralévő 1-2 napra.
Aztán a 7. naptól el kellett kezdenem reggelente szúrni egy Cetrotide-e, ez akadályozza meg a petesejtek idő előtti kiszabadulását, ebből 7-et írt fel a doki, egy dobozban egy van, ez elég húzós volt, mert a 7 dobozért majdnem 80.000Ft-ot fizettem.
Szóval most így állunk, de szerintem még írni fog pár Menopurt, meg ugye a tüszőrepesztő is, de végül is a lényeg már megvan.
Mennem kellett dokihoz ugye a 2. napon, az 5.-en, a 8-on meg megyek holnap is, az lesz a 10., meg elvileg még kell pénteken is, de lehet hogy pénteken már leszívás, remélem holnap megtudom mikor lesz :).
Én az Aspirin P-t nem egészen az injekciókkal együtt kezdtem el szedni, mert megvártam míg elmúlik a vérzésem, úgyhogy kb. a 4-5. nap környékén kezdtem el szedni napi egyet. De a leszívás előtt kb. 2 nappal abba fogom hagyni, és majd csak a beültetés utáni napon kezdem el újra szedni.

Paurora, de aranyos vagy, hogy így szurkoltál, nagyon jól esik :)! Remélem holnap is minden ok lesz, meg utána is, izgulok, dehát ez van :).
A kis szégyenlős babócátok meg előbb utóbb úgyis megmutatja mije van, de a lényeg, hogy behozta magát, és minden rendben van, szívből örülök Nektek :).

Mira, azért az jó, hogy legalább nem volt ciszta, és kezdhetsz. Simán lehet, hogy összejön az inszem is, látod Magdipetinek is az utolsó próbálkozásra sikerült, soha nem lehet tudni, nagyon szurkolok Neked, hogy sikerüljön!!!

lexi01
Budapest
 
 


Maci,

írtam ám hogy mi volt, csak pont akkor írtam mikor te, és nem láttad!
Labor , pesten a legolcsóbb a prolabor szerintem, én telefonáltam két napra rá kaptam is időpontot.:
http://www.plabor.hu/index.php?page=elerhetosegek

én itt csináltattam a IR-t is.

Lexi,

még szép hogy szorítok csajszi!



Mira,
Nem 5 inszem a kötelező lombik előtt? Nem értem miért nem engedte a lombikot??
Nézd a jó oldalát olcsóbban megússzátok, és emlékszem anno Magdipeti is lombikot akart, és dr. M. mondta hogy még csináljanak 1 utsó inszemet, hátha most a jó oldalon is érik petécske...és látod sikerült. Vannak jó megérzései Murbernek! Én szorírtok nagyon!!
paurora81
 
 


Lexi,

nagyon köszi a részletes beszámolót!
Szorítunk továbbra is neked! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Mira,

nagyon sajnálom...:( De fel a fejjel, ez még nem a végeredmény! :)

Paurora,

már szurizok! Csak aznapra hívott vissza a prof., valószínűleg akkor kezdem majd a Gona után a Fostit is szúrni. Ez a hosszú protokoll tényleg hosszú....:) Azért a végén remélem eljutok a Zilába veletek! :D
Gratulálok az egészséges és szép nagy Pötyihez! :)
janula
 
 


Sziasztok!

mira, nagyon sajnálom, én is szorítottam neked! 

paurora, örülök, hogy a babóca behozta a lemaradást, stramm kiskölyök lesz, majd meglátod! :)

maci, ügyes vagy  aházi feladattal, bárcsak mindegyik ilyen könnyen teljesíthető lenne, igaz? :)

cicuci, mmzs: hajrá-hajrá, már csak párat kell aludni! :)

lányok, én péntek óta barnázgatok, ma vagyok a 26. cn-on, de még nem jött meg. Tuti progeszteronhiány van a háttérben :( ennek nagyon nem örülök! Attól félek, hogy újra betámad az endó..Nade nem hagyom neki !!! :)

puszi mindenkinek!!!!!!
cicmorgo
 
 


Lányok,

az egyik szuri helye olyan lila lett....nincs valami módszer, amitől hamar felszívódik?
janula
 
 


Cicmorgó,

ügyes légy, ne hagyd magad!!! Van valamilyen "fegyvered"?
janula
 
 


Szia Janula

Valószínű eret találtál sajnos egy pár napig az lila is marad.
edina71
Budapest
 
 


Cicuci Mzsó már csak pár nap és megtudjátok a jó hírt . Csajok nagyon drukkolok nektek.

Lexi hajrá pénteki műtő ügyes vagy de én ezt régóta tudom már rólad.

Gabci lassan mi is kezdünk bár szerintem is hosszú lesz de akkor is nyárra már pocaklakóval pihenünk. És ez így lesz most ,mert így kell lennie.

Maci ha jövő héten kezded a rövidet akkor lehet találkozunk megint mert mi is akkor megyünk Gabcival vv valamikor.

Paurora sajnálom hogy nem lettetek okosabbak és nem tudtátok meg a pöttyötök nemét de lehet csak meglepetés akar lenni.

Magdipeti remélem kisróka most már lassan mást is meglátogat majd és neked csak a manó növesztés marad . M dokinál maradtál ? Vagy van máshol dokid?
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Most jövök M. dokitól, képzeljétek kezdhetek én is. Olyan izgalomban kerültem mikor mondta, majdenm elsírtam magam :). Ciszták eltűntek műtét után, minden rendben.
Hosszú protkoll lesz, 11-én kezdem a Gonapeptyl szúrikat, és 22-én kell mennem vérvételre ahol LH-t, FSH-t és TSH-t néznek, majd maradok ultrahangra is. Utána Menopur vagy Fostimon lesz, legalábbis ez van a tájékoztatóra írva. Nagyon izgulok, a szúrik miatt is, nem tudom, hogy fogom beadni, félek nagyon. A fájdalamat nagyon jól bírom, de ettől valahogy félek.
Azt mondta M. doki, hogy ha minden jól megy június 2-3 lesz valamikor a leszívás és 5-6-án a beültetés. Szóval most nagyon boldog vagyok és megint reménykedem :). M. doki is azt mondta, hogy most már ennyi terhesség és vetélés után, jó kell legyen. Úgy legyen!

Találkoztam Magdipetivel is :), biztos jelentkezik nemsokára és beszámol nektek.

Addig is puszi mindenkinek! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Edina, Gabci, hátha találkozunk és együtt csinálhatjuk végig! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

szuper!!! :) :)
Ne izgulj, nem lesz semmi gond a szurikkal! Én is nagyon féltem még a tű látványától is, nemhogy magamba szúrjam! De ott megmutatták, fogták a kezem az elsőnél! Az itthoni első nehezen ment, nagyokat nyeltem elötte és reszkettem, mint a nyárfalevél, de rájöttem, hogy ez annyira egyszerű, nagyon kár volt félnem! Nem is fáj és nem is nehéz! Ne aggódj, neked is jól fog menni! :)
Örülök, hogy dr. M. ilyen kedves, jó lehet!
janula
 
 


Janula,
köszönöm a bíztató szavakat, reménykedem, hogy nekem is menni fog. Bár most kétségeim vannak, de nem lesz választás:).
Te most mit is szurizol? Szintén gonát, igaz? Mióta is? És mikor kell visszamenned?
És igazad van, hogy ez a hosszú protokoll tényleg hoszú, de bízzunk benne, hogy lesz eredménye!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


És remélem, hogy a prof is normális lesz! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Az jutott még eszembe, hogy még azt mondta el M. doki, mert rákérdeztem, hogy ahogy elkezdődik a protokoll rögtön féléves védettséget élvezünk a munkahelyen, sőt Andiéktól kérni kell papírt azokra a napokra mikor ultrahangra is kell menni és többet hiányzol. Azokon a napokon a cég köteles elengedni, sőt fizetniük kell rendesen azokon a napokon is. Hát kíváncsi vagyok mennyire fog ez működni...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

fizetniük kell azokon a napokon is???? Ez azt jelenti, hogy nem kellene táppénzre mennem????
janula
 
 


Szia Cermiák

Hát te most simán lekőrözöl minket ezzel a május 11 ketdéssel. Tudod nekem és Gabcinak május 15 körül van a 2-3 nap és mi csak a 20. napon kezdjük a hosszút.

Te már pocaklakóval pihengetsz amikor mi még csak kezdünk. Hajrá szurik !!!!!. Nem nehéz csak az első aztán már rutinosan fog menni hidd el.

M doki egy tündér isten tartsa meg jó szokását ! Maradjon mindíg ilyen pozitív amilyen most velünk.
edina71
Budapest
 
 


Janula,
egészen pontosan. Leglalábbis M. doki szerint. Holnap megyek vérvételre és megkérdezem még Andiékat is a biztonság kedvéért.

Edina,
Akkor sajnos nem biztos, hogy találkozunk, de hátha mégis. Olyan jó lenne! De a lényeg, hogy mindannyiunknak sikerüljön!
Olyan aranyos vagy, hogy ezt írod! Köszönöm szépen, úgy legyen! És nektek is csak ezt tudom kívánni. Most úgy érzem minden rendben lesz mindenkinél, bár csak igazam lenne!

És így van, M. doki annyira normális.
Mikor kiderült a második méhenkívüli is (márciusban), ami egyben a hatodik műtét is volt és én zokogtam mint a záporeső, megölelt, és olyan szomorú arca volt. Akkor azt mondta, megígéri nem tudja, de biztos benne, hogy a lombikkal összehozunk egy csodaszép és egészséges babót :). Olyan jó fej volt!
Most is rendes volt, mert elméletileg következő ciklusban kellett volna kezdeni, de azt mondta, hogy tekintettel a hosszú ismeretségünkre, meg arra hogy ismeri hogyan működök és gyakorlatilag soha semmi eltérés nem volt nálunk, így elkezdjük most. Hálás voltam, vagyok nagyon.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák

Annyira jó olvasni hogy ennyire pozitív vagy ezzel a kezdéssel kapcsolatban. Sikerülnie kell és sikerülni is fog a május a babásodás hónapja.

Janula Cermiák ti lesztek az elsők a csapatba aztán követünk benneteket mi is Gabcival és Évivel.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok lányok bocsi hogy nem írtam de munka volt ezerrel hétfő óta , most meg gyors vacsit csináltam uramnak hogy ne éhezzen :D

Szóval macival együött 5-ös lett a házifeladatunk hál istennek. Kb. 10 . cm-rel a föld fölött voltam mikor a dr.úr mondta hogy okés minden , még a végén mondta hogy gratulálok , adná az ég hogy 06.hó vége felé is ezzel várjon.....:D
Úgyhogy már hétfő óta szúrom a Gonat :D . 20.án kell mennem v.v -re uh-ra.
Papír alapon 06.05.én kerülnének vissza a kis mazsoláim a fagyasztóbol a pihe puha meleg pociba :D

Lexi
nagyon örültem hogy találkoztunk , szorítok nagyon neked :D


Paurora 

Pihenj amennyit tudsz , és csak magatokra gondolj . Most ti vagytok a legfontosabbak :D

Mira

nagyon sajnálom , sok erőt kívánok !!!

Cermiák
szuper hír !!! Hajrá hajrá !


Hajrá lányok !!!!!
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!!

Megjöttem, és milyen hírek várnak már!!

Cermiák: úgy örülök a jó hírnek!! nagyon szurkolok, hogy minden oké legyen!! Meglátjátok a tavaszi energiák még működnek!!! Priviben küldöm a telefonszámot

Ma nagyon jó kedve volt dr M-nek..és persze nekünk is jó kedvet okozott Volt szívhang!!! Csodálatos volt..( már megint ezek a hormonok..alig látom a billenytűket..állandóan elhomályosodik a látásom) szóval minden ok a Cseresznyével, egyke lesz a lelkem, egyenlőre..a CRL 10 mm,  dr M szerint ok a mérete. Javasolta, ha tudok maradjak itthon most, mert még elég csúnyán folyik az orrom, nehogy valamit elkapjak a BKV-n.

Én a Pataki doktortól mentem a Murberhez és most amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy ő úgy érzi etikusnak, ha visszaküld hozzá terhesgondozásra, de ha bármi gondom van, hozzá is fordulhatok. Én a Patakihoz is ismeretség lévén kerültem, eddig szimpatikus volt, és a fórumokon sem írtak róla rosszat.

Cicmorgo: kitartás, csak pozitívan szabad gondolkodni! És nekem mindig az volt az eszembe, hogy az én anyukám mind a 3 terhességével félidőig vérzett, és lásd hova vezetett: egész szép gyerekei lettek 

Mmzs és Cicmorgo: szurkolok a pozitív tesztért!! Csak ügyesen lányok!!!

Mira: Sajnálom, hogy most így alakult, de hiszem, hogy minden ok lesz!! Én szedtem az Aspirint és az inszem napjáig minden nap ittam 3 dl málnalevél teát, azóta meg minden nap iszom a palástfű teát.  Ettem még C, D E vitamint és cinket is, továbbá a femibion 800-t.

Maci: én  is most hallottam, hogy az Alleeban is van egy labor, és állítólag jó áraik vannak: http://www.laboratoriumkft.hu/elerhetos ... pest-allee

Janula: köszönöm a drukkolást, én is sokat gondolok rád!! Remélem most minden ok lesz és hamarosan megejtjük a következő Zila sütizést...gesztenyés szív...csak motivációként

Paurora: KÖSZÖNÖM!

Puszi Mindenkinek!!!

magdipeti
 
 


magdipeti

Még én is elérzékenyültem itt a gép elött ahogy olvastam a soraidat :D
MInden jót kívánok nektek, pihenj sokat , nagyon vigyázz magadra :D 

Remélem hogy  mi itt a fórumon hamarosan megtapasztaljuk az anyaság örömeit :D


evi89
Vecsés
 
 


Edina,

jó érzések vannak most bennem nagyon, annyira bízom abban, hogy minden rendben lesz itt a nagy családban :). Hogy jönni fog a sok szép baba.
Most, hogy rátok találtam, nem is tudom, hogy annyi évig, hogy nem jutott eszembe rákeresni erre a fórumra. De tényleg :). Olyan sokáig egyedül voltam, egyedül csináltam ezt az egészet.
Egyébként mint ma kiderült, Magdipetivel már találkoztunk, mikor az inszeminációja volt, akkor volt az enyém is, kicsivel előtte. Hál'Istennek, neki sikerült és nekünk is fog. :)
Na kezdek teljesen nyálas lenni :). Főzni is alig bírok, csak ez jár most a fejemben.

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Évi,
milyen jó hírek! Nekem is június 5-6-át mondta M. doki a beültetésre :). Persze addig még sok minden változhat, de hátha egy napon kapjuk vissza a kis babókat. Én 22-én megyek vv.-re.

Magdipeti,
nagyon jó volt látni az örömet az arcodon, szívből gratulálok mégegyszer:)! És előre is köszi a telószámot!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák,

utánaolvastam, amit én találtam az azt mondja, hogy el kell engedjenek-tehát fel vagy mentve  a munkavégzés alól-de távolléti díj nem jár, fizetniük nem kell a távollét alatt!
janula
 
 


Cermiák,
de jó, nagyon-nagyon örülök Neked :)! A szuri miatt ne izgulj, meg fogják mutatni hogy kell, segítenek, minden rendben lesz. Én is leizzadtam az első előtt, kb. remegtem, mielőtt magamba böktem, de aztán rájöttem, hogy ez nem is olyan vészes, és most már gond nélkül megy, Neked is menni fog, és a végeredményért megéri ez a kis áldozat :).

Remélem a dokinak holnapra is marad a jókedve, bár hétfőn is az volt neki, szóval szerintem ez most egy ilyen hét, de én ennek csak örülök:)!

Magdipeti, hát ettől most nekem is elhomályosodott a látásom... annyira örülök Nektek, csodálatos hírek, jajj Istenem, csodás lehetett hallani a szívhangot... :).

Cicmorgó, nem lehet endó, tutira nem, ne hagyd magad!!! Amúgy én kb. minden egyes menzesznél azon rettegek, hogy mi van ha visszajött... úgyhogy most azt szeretném, ha egy jópár hónapra kimaradna a menzeszem :D.

Maci, Évi, annyira örültem Nektek mikor kijöttetek a dokitól, hogy sikerült a házifeladat, azt kívánom, hogy továbbra is minden ilyen simán menjen, mint a házi teljesítése :)!

Annyira fura amúgy, hogy nekem rövid protokoll van, és olyan hamar elszaladt ez a pár nap, pedig annyira izgalmas, ahogy adja a szurikat az ember, és várja, hogyan alakulnak a dolgok... most kezdtem csak és, mindjárt itt a leszívás, annyira felgyorsult minden. Remélem a május az én hónapom is lesz, és sikerülni fog, és mindenkinek ezt kívánom annak is, akinek már hamarosan "eredményhirdetés" lesz, és azoknak is akik most kezdtek, vagy csak ezután fognak kezdeni!!!


lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok csajok,

Magdipeti,
te nagyon terhes kismamink, csak ismételni tudom magam, nagyon örülök a jó híreknek, és remélem Cseresznye nő majd szépen, és egy gyönyörű manónak adsz majd életet januárban. Január elejei lesz ugye?Jól számoltam?

Évi,
ez csodálatos hogy neked is eltűnt a tüszőmaradvány, és már szurizod magad. Annyira szurítok neked is. Akkor végül neked se FET lesz? Vagy a végén a fagyimanókat is előveszik?

Maci,
leszarom tabletta már rég bevéve, de sajnos néha azért kattog az agyam, nem tudom irányítani. Vannak dolgok amikhez idő kell, még ha meg is nyugodtam valamelyest ,sajnos a probléma még nem oldódott meg épp ezért nehéz kizárni az életemből. ...de próbálkozom azért

Cermiák,
micsoda hírek. Juhuuuu!! Akkor bejött a prófétáskodásom nálad. Remélem másnál is bejön...
M. doki milyen csudi jó fej volt. Sokat számít ha egy doki így áll az emberfiához.
Minden rendben lesz, enyi év megpróbáltatás után, a lombik lesz a te jolly jokered meglásd, dr. M is megmondta hogy lombikal összehozzátok a manót! Így is lesz!!Ügyesen a szurikkal!!


Lexi,
hogy állsz a a szurikkal?

Cicmorgó,
kiderült mit néztek el a vv-n? A barnázgatás nem lehet attól a kísérleti progi kúptól?
Semmi endo nem lesz, ne is gondolj rá!! Ahogy Lexinek se , neked se jön ki újra!

Mzsó, Cicuci,
annyira szurkolok nektek hamarosan kiderül a jó hír!


Janula,

a lila foltra én mindig liotont kenek, az sokat segít hogy gyorsan felszívódjon!
A Zilába meg még szép hogy eljutsz velünk, az lesz a hab a tortán...mert akkor aztán nem hagyom hogy csak egy gesztenyeszívvel megúszd!Egy óriás diétás tornával ünneplünk majd...persze lehet nem lesz diétás...hisz akkor már kell a kalória a te Pötyidnek is.
paurora81
 
 


hát lányok, engem is elkapott egy csúnya vírus. tegnap éjjel 39 fokos lázzal vergődtem... :( és még most is ráz a hideg. a doki annyi mondott hogy ha ma megint belázasodom akkor menjek vissza és kivizsgál, most csak pihenjek..
remélem nem befolyásolja a hétfői meg a többi jövőheti vérvételt. mivel kezeltétek?

Lexi01, ez a rövid protokoll annyiban különbözik a hosszútól hogy rövidebb ideig bököd magad ugyanazzal a szurival vagy teljesen más a két protokoll?  kívánom hogy a május a te hónapod (is) legyen :)

Magdipeti, a Cseresznyéről mikor lehet látni valamilyen képet? :)

Évi, ez a tüszőmaradvány cisztát jelent? pco-val nem is csinálnak lombikot? nem tudjátok hogy pco-soknál a lobmik hogy működik? esetleg mondhatják azt is hogy emiatt az kizárt?

nagyon dícséritek M dokit :) néha jó lenne a profról is olvasni ilyesmit..kicsit aggódom mi lesz júni4én...
bucsok
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy olvasni is alig győztem! Most nagyon el vagyok havazva munkával, ma lesz egy kamarakoncertem, amitől irtóra parázok, úgyhogy rövid leszek.
Minden jó hírnek nagyon örülök!
Mira, nagyon sajnálom,  hogy így alakult és kívánom, hogy a kezelés sikerüljön!

A legfontosabb: 
van egy kedves kis kolléganőm, akinek nemrég sikerült az 1. Lombikja a klinikán. Maradt 1 ampulla Choragonja, amit nekem ajándékozott, de nem tudtam felhasználni, mert a F. Pregnylt használ tüszőrepesztőnek.
Azt mondta, a leányzó, adjam oda valakinek nyugodtan, ő nem szeretne ezért mástól sem pénzt kapni. Szóval szabad a " vásár", nem tudok igazságos lenni, aki először lecsap rá, azé a szuri. Találkozás rém egyszerű, én nagyon közel lakom a klinikához, odaviszem szívesen. 

Most készülök az estére, amúgy nagyon nehezen koncentrálok ebben az idióta helyzetben. De már csak ma, holnap és péntek reggel teszt! Cicuci, neked is kitartás!
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Huuu tényleg sokat írtatok!!!
Örülök a sok jó hírnek és annak hogy M.doki ilyen jó fej,bár én tudom mert már 2éáve hozzájárok és rosszat nem tudok róla mondani,mindíg mosolyag és ha kérdezek válaszol normálisan elmagyarázza a dolgokat!!
Úgyhogy jó fej!!!

Nagyon izgulok értetek lányok!!! Várom a  jó híreket!!!!

Edina nemsokára talizunk remélem!!!!

Ha lehet akkor én lecsapok a szurira,mert nekem egy van de lombiknál kettő kell!!!
majd ha megyek most májusban a klinikára megbeszéljük a talit Mmzs!!!!
És személyesen tudok majd gratulálni a babához!!!!

puszi!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok Lányok!

Janula,
utána olvastam és valóban én is azt találtam, hogy nem jár távolléti díj:


Az Mt. 90. § (1) bek. d) pontja szerint nem szüntetheti meg a munkáltató annak a közalkalmazotti jogviszonyát felmentéssel, aki emberi reprodukciós eljárásban (lombikbébi programban) vesz részt. Nem kötelező, de tanácsos tájékozatni a munkáltatót.
0. § (1) A munkáltató nem szüntetheti meg rendes felmondással a munkaviszonyt az alábbiakban meghatározott időtartam alatt:
d) a külön törvény szerinti emberi reprodukciós eljárással összefüggő kezelés, a terhesség, a szülést követő három hónap, illetve a szülési szabadság.
Továbbá:
107. § Mentesül a munkavállaló a munkavégzési kötelezettsége alól
d) a kötelező orvosi vizsgálat (ideértve a terhességgel összefüggő orvosi vizsgálatot is) teljes időtartamára;
i) a külön törvény szerinti emberi reprodukciós eljárással összefüggő kezelés teljes időtartamára


És természetesen ma elfelejtettem megkérdezni Andit, hogy így igaz-e ahogy M. doki mondta. De utána fogok járni, mert egészen biztos, hogy nem félre értettem, hanem ezt mondta. Lehet, nem jól tudja…?


LExi,
sajnos nem tudják megmutatni a szurikat, mert vasárnap kezdek. De annyit elmondott Andi, hogy 45 fokos szögben szúrjam magam, légtelenítsek előtte. ufff . Hát jó…
És bizony, a május a te hónapod lesz!


Pauróra,
valóban bejött, köszi ! Remélem a továbbiakban is gondolsz rám !


MMzsó,
kitartást, már csak kettő kell aludni és tesztelhetsz!


Lányok,
lenne még egy kérdésem, mert pörög az agyam, hogy miként oldom meg majd a hiányzásokat a munkahelyemről. Jó lenne legalább fél napokra bejönni, melózni. Mint írtam már, M. doki azt mondta, hogy előreláthatólag május 22-én, 24-én, 26-án és 28-án kell mennem. Azt mondta még, hogy 22-én reggel vérvétel, majd valamikor 12 után ultrahang. Tehát aznap tuti nem fogok tudni még fél napra sem bemenni, mert tapasztalatom szerint nem fogok kettő előtt végezni. De másnapokon is kell vérvétel? Mert, ha igaz azért lesz csak délután az ultrahang, mert meg kell várni a vérvétel eredményét ami 12 után lesz meg. Tehát ha nem kell minden másnap vv. is csak ultrahang, talán du még tudnék melózni…

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Na, most értem vissza a Klinikáról, most már biztos, hogy szombaton lesz a leszívás, azt mondta a doki, hogy szép nagy tüszőim vannak és vannak mellettük még kisebbek is, úgyhogy ez így nagyon rendben van :), hála az égnek. Holnap is mennem kell reggel vv-re, de most éhgyomorra emiatt az új készítmény miatt, amit már többen írtak itt, hogy kaptak. De szerencsére azt mondta, hogy holnap megvizsgál vv után, nem kell délre visszamennem, mivel most már tuti, hogy szombaton lesz a leszívás.
A náthám sajnos fokózódik, a torkom már nem annyira fáj, de most meg fújom ezerrel az orromat... remélem szombatra jobb lesz, és lázam nem lesz :(.

Cermiák, amúgy nekem sem mutatták meg anno a szurit, csak beadta az asszisztens (a magánrendelőben voltam akkor), de figyeltem mit hogy csinál. Amúgy neten is vannak jó kis videók, hogy hogy kell beadni, ha bizonytalan van, én is megnéztem 1-2-t. Úgyhogy tényleg nyugi, ügyes leszel és meg tudod csinálni. Tényleg fontos, hogy légteleníts, mielőtt beszúrod, aztán fogd össze a bőrt, és mehet a szuri, nem lesz semmi gond :)!!!

Amúgy a többi napokon is van vérvétel: ez a program, hogy reggel vérvétel, aztán vissza délre UH-ra, úgyhogy ezzel így számolj.

Bucsok, jajj sajnálom, hogy Te is megbetegedtél, ráadásul lázad is van :(... jobbulást Neked. A hosszú protokollnál a ciklus 20-21. és kb. 3 hét, mivel ott először leállítják szurival a petefészek működésést, hogy jobban stimulálható legyen. A rövidnél ez a "leállítás" kimarad, ott rástimulálnak, ez a 2. napon indul és 11-14 napig tart.

Paurora, ma még van hátra egy menopur (még jó, hogy a Mikszáthban felbontják a dobozt, így nem kellett egy egészet megvennem :), meg holnap még egy cetrotide, aztán amit holnap még amit mond a doki :).  Nem tudom, hogy ilyenkor szokott-e még lenni valami, vagy már csak a tüszőrepesztő jön majd vajon?!

lexi01
Budapest
 
 


Milyen jó Lexi, már a célegyenesben vagy :).
Vigyázzál azért magadra, jobb lenne, ha nem lennél most megfázva. Vitamint szedsz?
Én most a méhpempő kúrát is elkezdtem, hátha az is segít, erősít.
Tényleg, folsavat szoktatok, szokás szedni lombik előtt?
Számoltad, hogy kb. mennyinél tartasz most anyagilag? Az is egy kész para, hogy mennyi lesz a vége.. :(.


Bucsok neked is jobbulást!
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, én is nagyon örülök, hogy már itt járok :).
Valóban jobb lenne, ha nem lennék megfázva, kb. egész télen nem voltam egészen idáig, és pont most, gondolhatod hogy örültem neki... Mivel főiskolán dolgozom, itt rengeteg ember jár kel, szóval tuti itt kaptam el, mert amúgy nagyon vigyázok magamra.
Amúgy szedek vitaminokat, femibiont, illetve pluszba C, D, és E vitamint :).
Sajnos én méhpempőt nem merek szedni, pedig sok jót hallottam róla, de azoknak akiknek endometriózisa volt nem ajánlják, mivel ez ugye a méhnyálkahártya megvastagításában is segít, és az endosok esetében a rendellenes helyen megtelepedett méhnyálkahártyát is megvastagíthatja, ami nem lenne jó, úgyhogy ez sajnos kimarad nekem :(.
Anyagilag hol tartok? Hát ha a vitaminokat is számolom, meg a magánrendeléseket, akkor most kb. 160 körül (és ez ugye rövid protokoll, hosszúnál több lenne), de reméljük lesz eredménye :).
lexi01
Budapest
 
 


Lányok, ti a leszívás után is otthon voltatok már? Mert ugye nekem szombaton lesz, tehát aznap meg vasárnap tudok pihenni, gondolom keddnél előbb nem lesz beültetés, és arra gondoltam, hogy hétfőn bejönnék még dolgozni (irodai ülőmunka).
Vagy inkább ne erőltessem?
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lányok: köszönöm szépen soraitokat, nagyon jól estek, és kívánom, hogy mielőbb mindannyian érezzétek ezt az érzést sohasem hittem volna, hogy az ember pikk-pakk agymosáson esik át..Nagyon jó érzés, hogy tudom, innentől kezdve felelős vagyok Cseresznyéért!!

Szóval imatkozom, hogy Nektek is sikerüljön!! Végül is a Zilában sok hely van, ugye Paurora !

Paurora: nem jól számolsz  Csersznyét a Jézuska hozza..dec 19  remélem azért nem szószerint, szeretnék már itthon lenni az ünnepekre De addig még sok víz lefolyik a Dunán....
Most megyek este a Koppány dr-hez. Kíváncsi vagyok mit mond..Majd jelentkezem.

Cermiák: privátba elment a telszám..sok sikert!!!!

cicmorgo: minden oké? Remélem, semmi gond nem lesz, és csak a beágyazódás miatt volt a barna.

Mmzs: már csak kettőt kell aludnod!! Gondolj az operára, neked is sikerülni fog! elolvastam a tartalmát..próbálom rávenni Pétert, hogy nézzük meg..egyenlőre hárít

Lányok, vigyázzatok a tűszőcskékre és a babócákra, sokat gondolok rátok!!! Csak ügyesen, és no stressz!!

Szép estét! Puszi
magdipeti
 
 


Gabci,

privi megy neked!
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok!

Lenne egy kérdésem (megint).
Szerintetek mi az a legkésőbbi időpont amikor még vissza lehet menni ultrahangra a klinikára?
Azt tudom, hogy a vérvétel eredménye dél körül lesz kész és általában 12.00-12.30 körül szoktak visszahívni.
Az a helyzet, hogy nagyon úgy néz ki, hogy be kell jönnöm dolgozni legalább fél napokra akkor is mikor vv.-re és uh.-ra megyek. Ezért érdekelne, hogy mondjuk megoldható lenne-e, hogy 2-3 között menjek vissza. Gondolom nem...
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


akartam is kérdezni hogy ki hogy oldja meg a munkahelyén ezeket a kimaradásokat? megmondtátok hogy lombikra jártok? vagy fél nap szabikkal? esetleg van akinél le lehet csúszni?

reggel vérvétel, de miért később hívnak vissza uh-ra?

lehet hülyék a kérdések de én még csak most csöppenek bele ebbe a mókuskerékbe.
bucsok
 
 


Sziasztok!
Na, most vagyok csak igazán csalódott és mérges, pedig nem szoktam nekikeseredni.
Napok óta rohangálok, hogy meglegyenek a leletek 16-ára, hogy tudjunk kezdeni. Ma reggel megcsináltattam magánban 9300,-ért a labort, megsürgettem őket, hogy nekem kell a vércsoport meghatározás is, mert indul a mandula.
Erre most hívott dr M, hogy sajnos nem tudjuk elkezdeni 16-án, mert "nem tudja megcsinálni a májusi lombikot", nem tudja megcsinálni május utolsó hetében a leszívást, beültetést. Megint FET-et emlegetett...Aztán mondtam, hogy rövid protokollban maradtunk. "Miért, mennyi embriója van most? Ja, csak 3, akkor tényleg friss ebrióval kell csinálni" A hosszú kilőve, a rengeteg produkált petesejt miatt. Így újabb 1 hónap csúszás Kérdeztem, hogy akkor szedjem a Norcolutot, ahogy megbeszéltük? "Igen, és majd a következő ciklus 1. napján telefonáljon" De basszus, akkor minek szedjem tovább a Norcolutot, ha most úgysem kezdünk? Eredetileg vasárnapig kell szednem, de nem akarom Minek? Szerintetek szedjem be? Nem értem ezt az egészet Tök pipa vagyok
maci80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: