Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Újra írok, mert elszállt..

Maci: Isten éltessen sokáig! Nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked mi is!! Az ajándékod remélem már meg van! Nála szebbet mi sem adhatunk neked, max egy sütivel megtetészzük:) Ha majd kívánod a sütit

Bucsok: Nem feladni!! Még lehetséges!!! Az unokatesómnál meg is jött, bár nem annyira mint máskor és végül most 21 hetes pocakos!! Szurkolunk neked nagyon!! És a Zilás tali nem zártkörű sőt..szeretettel várunk mindenkit!

Ancsy : nem akarsz a dr Koppány Vikóriával beszélni a  pajzsmirigyről?  Pesten sok helyen rendel, és ha elmondod mi a gond, akkor lehetetlen időpontot is ad!! Mi is voltunk nála, bár nálam IR van, de segített!

Lányok: szerintem mostanábban bolond a proff és a dr M is! tényleg kisérleti alanyok vagytok? Nem is értem, hogy hogy történhet ez meg emberrekkel..és nem egy sima bőrgyógyászat, hanem az életünk értelme miatt vagytok ott náluk!! Totál megértem, ha oda a bizalmatok!! DE azért kitartás, mert küldöm nektek a pocakosodó energiákat és hiszem, hogy sikerülni kell minden nőnek, és nektek is lesz egy ilyen kis sajtkukac a pocakban hamarosan!!

Lányok: mi lenne, ha megcéloznánk a 18-19. hétvégét? Mert utána a 23.-a miatt gondolom sokak szerveznek hosszú hétévégt, vagy vendégeskedést, utána meg Mindenszentek vannak..hát az sem egy bulizós időpont...
Jó az nektek?  és mi legyen szombat vagy vasárnap? És akkor maradjunk a szerencsehozó Zilában?

http://www.zilakavehaz.hu/

Na most megyek..eddig pihent Bori, most kitörlöm a szekrényét...és akkor hamarosan már pakolhatok is!!!

Szép napot mindenkinek! Pocaksimi a Pocakosoknak! És Sok-Sok tapadós energia a Bábára vágyóknak! Pusza
magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok!

Maci,
Isten éltessen

Paurora,
nagyon izgi, hogy talán pár nap múlva megfoghatod a kislányodat, érezheted az illatát, megsimizheted, megpuszilgathatod. Azért most nem kicsit irigykedek, persze csakis jó értelemben De azzal vígasztalom magam, hogy Nati is nemsokára megérkezik, bár még várni kell úgy 14-15 hetet az én kislányomra

Magdi,
biztos nagyon szép és cuki Bori  babaszobája! Majd küld róla képet lécciiiii vagy ha lesz tali a Zilába, akkor ott is megmutathatod   Eddig arra a hétvégére nekem még nincs programom, úgyhogy részemről okés az időpont és a helyszín is 

Bucsok,
ne add még fel! Nekem van olyan ismerősöm, akinek a vv kimutatta a terhességet, de aztán a teszt mégis negatív lett. Pedig két baba is van a pocijában

Ha jól követem az eseményeket Paurora után te jösz Magdi és Bori, aztán mi Natikával, utána Lexi, majd Cermiák! Lesz mindig olyan akiért izgulni lehet a szülés miatt. És persze olyan is, akiért majd a pocakosodás miatt izgulhatunk ugye, Maci és Bucsok


Lányok mindenkire gondolok és szurkolok mindenkinek! Nagyon vigyázzatok magatokra, főleg hogy most megint ilyen csúnya idő van! Tessék pihizni, teázni és sok gyümit enni 

cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Maci
Boldog boldog boldog születés napot kívánom hogy legyen még sok ilyen szép napod :)

Paurora
Igazság szerint nem mentem azóta a dr nőhöz. És nem is szedem a gyogyot.
Szépen lassan fogyok ( persze ha nem nasiznék annyit akkor ügyibb lennék ) de ez miatt ahogy M . Doki is mondta ha tartom a diétát és fogyok akkor nem lehet nagy baj...
De lehet Elmegyek egy kontrol vv.re

A kézilabda ezerrel megy és büszke is vagyok egy kicsit maganra mert 2 edző van és mind a 2 egyből levágta hogy játszottam. Szóval volt értelma kéziznem régen :)
Nagyon élvezem .

Lexi
Köszönöm az infót a bokor doktorról.
Már otthon is megbeszéltük hogy megyek hozzá .
Mennyibe kerülnek a vizsgálatok ?

Pusza mindenkinek :)
evi89
Vecsés
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Nekem a 18. szombat 50% a vasárnap 100%, hogy jó lenne. Már nagyon várom, hogy megismerjelek titeket! :-) 

Vigyorex! Valszeg megfogadom a tanácsod, és szétnézek gyógytea fronton a patikában... mert ez számomra érthetetlen.

Fruska! Nem szedek semilyen étredkiegészítőt, majd jöv.héttől szeretném elkezdeni a Gravidát. Nekem az a legjavasoltabb, mert annak a terhesvitaminnak van a legnagyobb cink tartalma, ami nekem nagyon kellene a hajam miatt. Várom a privi leveled! ;-) Arról is írj bővebben, hogy veled mizujs.

Hát lányok nem nagyon lettem okosabb a mai nappal. Reggel vért vettek , LH-t néztek, 11-re kellett visszamennem, nem is kellett sokat várnom. A prof. azt mondta, h jó a vérképem, szúrhatom a Menopurt, és mellé szedhetem a brómot. Hétfön tali, ismételt vv ösztradiolra, és UH. Most nem is csinált UH-t. Ekkor felvezettem neki a helyzetet, hogy 2 intézményben is megnézettem a TSH-mat, és egyre csak nő az érték, annak ellenére, hogy  a gyógyszert ugyanúgy szedem, sőt! Picit emeltem is az adagon. Kérdeztem, h  Gonának lehet e ilyen hatása, azt mondta nem hiszi. 
Mondtam, hogy szerintem ez így nincsen jól, mert úgytudom 5 fölött el sem lehetne kezdeni.
Válasz: " Nézze, engem az az eredmény érdekel, ami itt kezelés megkezdésekor le lett véve és az egy tökéletes eredmény, az, hogy más intézményben mi van, milyen érték van most az mellékes. Kérdeztem néznek e még TSH-t beültetés előtt, azt mondta nem, és h javasol e valamit amit tehetnék, azt mondta, annyit, hogy ne felejtse el reggelente bevenni a pajzsmirigy gyógyszerét, és ő fölöslegesnak tartja, h emeltem 125 mikrogrammra az adagon, mert ha egyszer a 100 mellett beállt norm. értékre (anno még a suzurik előtt..:-((( akkor indokolatlan!
Ennyi volt!

Hátt nem tudom csajszik...  nem nyugtatott meg egyáltalán... Szerintem ez így nincs rendben.. Vagy csak én reagálom túl? A franc sem tudja már... De olyannyira köztudott, hogyha nincs normál tartományban az érték, nagy eséllyel kilökődik a magzat. Lehet , hogy fölösleges aggódnom, ha minden más értékem rendben.. A párom arra is gondolt, h annyira nem érdekli őket... végül is 5 dobás van.. nekik kifizetik , ők megteszik a feladatukat.. ha kilökődik.. Hát sorry...:-I Lehet van benne valami, de én azért ezt mégsem gondolnám.. ez bunkóság lenne. Bár a mai világban már semmi sem  szent. Tényleg annyira frankó lenne beszélnem valami szakemberrel, aki ez átfogóan átlátja, és csak annyit mondana ne aggódjak rendben van ez így jelenleg, pláne ha a prof. sem mondta , h probléma lenne,  vagy felrázna, hogy cslekedjek mert ez gáz, és megmondaná mi az ami ismét leviszi...  Hmmm...:-I Most a sötétben tapogatódzok ez ügyben! Nem akarok későn okos lenni, és fölöslegesem vészmadárkodni sem... 


ancsy811207
Budapest
 
 


Magdi! Ha priviben megírnád a Koppány Viktóriának a z elérhetőségét megköszönném, és köszönöm a jótanácsaidat! :-) Gratulálok a kis pocilakódhoz, remélem minden a legnagyobb rendben, és jól érzed magad... Mikorra vagy kiírva?

Maci! Isten éltessen sokáig,s és váljanak valóra álmaid, vágyaid! :-)
ancsy811207
Budapest
 
 


Ancsy, hát, én már nem is tudom mit gondoljak, megértem hogy aggódsz, és amiket írtak itt mostanában a többiek, meg mik történtek, kicsit fura és csak remélni merem, hogy mindenre odafigyelnek, amire csak lehet, és ha azt mondta a prof hogy minden rendben van, akkor az tényleg úgy is van...
De a Koppány doktornőt mindenképpen érdemes lenne felkeresned, hátha ő tud olyat mondani, amitől megnyugszol, és szorítok, hogy minden rendben legyen.

Évi, tökjó hogy jól megy a kézizés és hogy örömödet leled benne, ez nagyon fontos :). Nem emlékszem pontosan minden árra Bokor dokinál, mert mindenre más "tarifa" van kb. de a konzultácció talán 15e Ft, ha jól emlékszem.

Cicuci, bizony így megyünk sorban, ahogyan Te is írtad, ha minden jól megy, úgyhogy beindulnak majd a dolgok és Pauroránk nyitja a sort hamarosan :).

Magdi, azért óvatosan a szekrénytörölgetéssel :). De azért irigyellek, hogy Te már ott tartasz :). Nekem szerintem jó a 18-19 hétvége, és szinte mindegy melyik nap, ahogy a többség dönt :).

Bucsok, amíg nem jön meg, addig tényleg ne add fel a reményt kérlek, és ne keress tüneteket, mert nem mindenkinek vannak, nekem se volt az elején. Tesztelj és hátha!! Nagyon szorítok!!!

Drága Paurorám, ezt már gondolom nem fogod olvasni, de nagyon szorítok Neked, hogy minden rendben menjen, de így kell lennie, látod Ani befordult, ahogy kellett, úgyhogy biztosan minden rendben lesz :).

Fruska, csak pozitívan, ki tudja, lehet hogy pont ez a 3. fog sikerülni :). Szurkolok, hogy ne jöjjön meg és egy szép pozitív teszttel gyere majd a Zilás talira :).

Cermiák, majd írj holnap, hogy mi volt a genetikai UH-n, de úgyis minden rendben lesz. És most már tutira bármelyik pillanatban megérezheted a babód, én a 19. héten éreztem először ha jól emlékszem, szóval még nem elkésve, de tudom, hogy nagyon várod már, hogy érezd a mozgását, én is így voltam :).
Voltam ma a szülésfelkészítőn :). Most az előző tanfolyam 8. alkalmába sikerült becsatlakoznom és elvileg még 2 lesz, mert 10 alkalmas. Jövő héten elmarad, aztán utána még lemegy az a 2 alkalom, ami ebből még hátra van és akkor indul az új, szerintem az nov. 6-ra esik, de tökmindegy amúgy, mert bármikor lehet menni :). Megmutatták ma a szülőszobát is, de azt mondták, hogy minden alkalom végén beviszik a résztvevőket, ha lehet :). Amúgy ez a mai óra szülőszoba látogatással együtt kb. 1,5 óra volt, de nyilván a hossza a témától, meg a kérdések mennyiségétől is függ.

Sziszi, nagyon sajnálom, hogy így jártál, de tényleg, én ezt nem is értem, hogy mi történik ott mostanság, nem csodálom, hogy dühösek vagytok, hogy csak így keresztülhúzták az egészet...

Maci, Isten éltessen sokáig, és a legcsodálatosabb születésnapi ajándékot kívánom Neked, nagyon szorítok Nektek, hogy jövő hétfőn jóhírrel gyere és a Zilás talira már Te is babásan gyere :). Én anno azt kaptam a szülinapomra, hogy egyáltalán elkezdhettem végre a lombikot, és Cermiák is csodás ajándékot kapott a 40.-re, úgyhogy jók ezek a szülinapok :).

Ma a szülésfelkészítő előtt elkértem a várandós ambulancián a hepatitisB eredményemet, meg megkérdeztem ezt a TORCH-ot és azt mondták menjek nyugodtan holnap reggel 8 és 9 között. Csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy kell-e fizetni érte, mert erről mindenhol mást olvasok, hogy most fizetős, vagy nem, de nagyon remélem, hogy nem...





 

lexi01
Budapest
 
 


Lexi! Bocsánat!!! Elfejtettem neked válaszolni a Torch miatt! Sorry.. Nálunk az uzsokiban kellett fizetni, 4500 ft, és attól is függött, hogy hány mintát kért a dokid..nekem kérte a toxoplazmát aktív és már elmúlt fertőzésként is, és a CMV-t is ebben a formában..szóval nekem 4*4500 volt.. Még egyszer bocsi..ezért gáz, ha telefonon olvasok..és nem válaszolok rögtön..Remélem jó eredményeket kapsz majd!

Puszi
magdipeti
 
 


@paurora81:


Köszönöm az érdeklődést még így a véghajrában is! :)
Elviekben ha oké a HIV, Hepa, Rubeola,  már a  jövő hét végén kezdhetnénk.
Van még 3 db szemölcsöm. Nem nagyobbak egy gombostű fejnél. Olyan jó lenne, ha mire leecsetelem végleg elmúlnának. Ma reggel van az utolsó ecstelős napom. Utána kezd el igazán hatni a szer. Az a baj, hogy mikor végzek, és egyet sem látok, mire begyógyul a seb, felfedezek magamon egy újabbat. Eszméletlenül gyorsan keletkeznek és szaporodnak. :(

Könnyű szülést kívánok! :) Most már közel van! :)


vigyorex
 
 


Lányok mikortól lehet hívni a klinikát? és kérjem a prof-ot vagy úgyse kapcsolják tudok kérdezni a lányoktól is hogy mi van ha negatív de nem jött meg sem?
bucsok
 
 


Szia bucsok
Reggel 8 tol lehet próbálkozni.
Lehet hogy Katiék is tudnak mondani valamit vagy szolnak a profnak.
Szerintem hivd őket.
evi89
Vecsés
 
 


Köszönöm Evi89! felhívtam őket. azt mondták várjak hátha hétvégén megjön , ha mégsem hívjam őket kedd körül és írnak időpontot a profhoz.
bucsok
 
 


Bucsok
Reméljük hogy nem jön meg :)
evi89
Vecsés
 
 


annyira drágák vagytok, de én tényleg azt érzem hogy nincs odabent senki....nem tudom megmagyarázni..megérzés..tavaly éreztem és tudtam mikor még semmit nem éreztem hogy alakul a lakó (csak ugye nem maradt velünk ). 
de most már jól viselem..ha megjön időben akkor ez a hónap még lehet a miénk is akár :)

Evi89, nálatok most miújság?
bucsok
 
 


@magdipeti:


Semmi gond :), már meg is vagyok vele, nagyon hamar végeztem ma, meg is lepődtem :) És nem kellett fizetni érte, amin szintén meglepődtem, de örültem neki, eredmény kb. 1,5 hét múlva.
Úgyhogy most végre lesz két hetem, amikor nem kell dokihoz mennem, se vérvételre, se sehova, de jó :). A következő viszont már a terheléses cukor lesz két hét múlva, addig rákészülök :D.
lexi01
Budapest
 
 


Lexi de jó!! :) 

Maci,
Isten éltessen 

Magdipet, köszönöm, szerintem fogok vele élni :) jó lesz titeket megismerni! :)
bucsok
 
 


Lányok,

Megint nem jutottam vagy másfél hétig oda, hogy olvassalak és írjak. Most kb 1 óra alatt elolvastam az új irományokat  Nagyon tömény volt így, bocsánat, de nem tudok mindenkinek külön-külön írni.
Jó olvasgatni, hogy akikkel az elmúlt télen drukkoltunk egymásnak, most vagy a szülés küszöbén vannak, vagy alig-alig domborodó pocival várják a babócákat   Ez erőt ad, hogy nem reménytelen a helyzet. Akinek még nem sikerült, majd fog!  Kitartás!

Okt 8-án kell mennem az ARO-ra, akkor lesz a 20. cn. Ha oké az uh-n minden, akkor másnaptól szurka.
Tudom, hogy nem ajánlanak semmit a megtapadás elősegítésére, de most úgy gondolom, hogy szednék Aspirin Protectet. Mikor kezdjem el és mennyit szedjek? Szedek úgy két hete, kb. másnaponta (vagy ahogy eszembe jut ) terhesvitamint is. Pregnancy a neve, Skóciában vettem.

Lányok! Lehet, hülye a kérdés.... A hosszú protokollnál a 20. cn-on kell uh-ra menni. Előtte kb. egy héttel akár meg is termékenyülhet egy petesejt. De az egy héttel később, a 20. cn-on nem látszik. (Vagy de?) Ha osztódik, és kb akkor akarna beágyazódni, amikor elkezdődik a szurizás, akkor mi van? Nem tudtam eddig spontán teherbe esni, sőt, inszemmel se, de ilyenkor ott a kis ördög, hogy mi van, ha mégis....

Paurora, nagyon szorítok, hogy sima szülés legyen! Minden rendben lesz!
Cicuci, Dekatka, Lexi, Magdipeti, Bucsok (!), Maci(!), (ne haragudjatok, ha kihagytam valakit!!), jó babavárást! Vigyázzatok magatokra! Pihi, lazulás, rengeteg mosoly!!

Aki még előtte áll (biztos nem a teljesség igényével), Janula, Évi, Ancsy, nyugi, és pozitívan!
(Remélem nem kutyultam össze senkit )
almanna
 
 


Almaanna! A hosszú protokollt, ha a doki mindent rendben talál, a 20. ciklusnapon kell elkezdeni. Nekem ez Szept. 23.-ra esett, és Okt.2-án reggel kellett visszamennem LH vérvételre, majd 11-re vissza konzira. Ekkor mondta a prof. h remekül hat a szuri, és aznaptól szúrom a Menopurt is,és szedem a brómot. Hétfőn kell visszamennem ösztradiol vv-re és UH-ra, hogy innentől merre hány méter nem tudom majd megmondja. De egyénenként eltérő szerintem, hogy a protokoll pontosan hány napig tart, mert az eredmények függvényében szerintem ez mindenkinél más és más. Én esetemben a november első hetét tippelem, amikor is lesz a beavatkozás. Hátt! Azon kifeküdnék, ha most teherbe esnél..:-P, de biztosan nem véletlenül lesz lombik nagyon körüljárják, hogy indolokt e ugyh. csak nem... Várom a fejleményeket, írj majd, h mi a szitu. Szurkolok! :-) Én még nem tudom szedjek e A protectet, így is amennyi mindennel tömöm magam.... félek, h már besokallok. Mától kezdek el szedni Gravidát is.. nekem a patikus véleménye szerint az a legjobb terhesvitamin, mert abban a legtöbb a cink, ami nekem nagyon szükségeltetik, a hajszerkezetem miatt, mert eléggé el van vékonyodva. 

Lányok! 
Hála Magdinak, megadta az elérhetőségét az endokrinológusának, aki egy roppant kedves Dr.-nő, és mondta, hogy semmi okom az aggodalomra, amiért  a szurizás óta rohamosan emelkedik a TSH-m, azt mondta ez nem utal feltétlenül pajzsmirigy rendellenességre, ha az egyszer már a Letrox szedése mellett beállt normál értékre a protokollkezdésemkor. Véleménye szerint a Gona, annyira serkenti az agyalapi mirigy működését, hogy ezért emelkedett a TSH-m, és szinte biztos abban, hogy a szurizás befejeztével a gyógyszerem változatlan szedése mellett vissza fog ugrani a normális tartományba. Azt mondta még, h igaza van a prof.-nak , miszerint beülti előtt indokolatlan TSH-t nézni mert nem fog reális képet mutatni, elég akkor ha sikeresen megtapad a kismanó. Tehát igencsak nagy kő esett le a szívemről.. megnyugtatott...:-) Kb. 2-3 percet beszéltem vele.. nem értem.. olyan nehéz lett volna ezt elmondani a SOTÉ-n? Vagy a vidéki pajzsmirigyszakorvosnak? Nem akarom elhinni, hogy aki ezzel dolgozik ne tudta volna, hogy mi mivel milyen kölcsönhatásban van/lehet. Na mindegy, lehet magamban pcit túllihegtem ezt az egészet, de mindenki szeretné a legnagyobb rendben és a legjobb kezekben tudni magát, ha egy ilyen procedúra elé néz.. szerintem... 

Fruska, nagyon Drága vagy a segítőkészséged miatt! Írok privit! 

Mindenkinek jó egészséget, sok sikert, és szép hétvégét kívánok! 


ancsy811207
Budapest
 
 


Tehát akit szintén érint vagy érdekel, hogy még egyértelműbbé tegyem: Ebben az esetben, mivel a TSH nem pajzsmirigy, hanem agyalapi mirigy hormon, ami, ha nincs befolyásolva semmilyen hormonnal, és emelkedett, 99%, h a pajzsmirigy alulműködédre utal. Viszont! Bármilyen hormonkészítmény adagolása (esetmben a szurik) nagy eséllyel fokozza , vagy kihat az agyalapi mirigy működéséra, és az ekkor mért magas TSH eredmény nem utal feltétlenül pajzsmirigy rendellenességre, pláne akkor nem ha az már előzőleg, hormonkészítmény szedése előtt normális tartományban volt.
ancsy811207
Budapest
 
 


Annyira tetszett a Magdi doktornőjének a hasonlata, amivel illette az olykor feleslegesen aggódó kismamikat, vagy leendő kismamikat: "Ez olyan mikor a husit beteszik a sütőbe, és 2 percenként nyitogatják az ajtaját, hogy hoyan alakul, kész van e már.."
ancsy811207
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a születésnapi köszöntést. Tegnap, mikor elfújtam a gyertyát a tortámon, kívántam, remélem, valóra válik ;-)
Pauróra, Ani bent van még? Nagyon sokat gobdolok Rátok, könnyű szülést!! Várom nagyon a gólyahíreket :-)
Ancsy, örülök, hogy sikerült beszélned Koppány drnővel és megnyugodtál.
Cermiák, meggyógyultál teljesen?
Magdi, küldesz majd képet Bori szobácskájáról?
Bucsok, mi a helyzet? Megjött már? Teszteltél azóta?
Almanna, előfordult már itt a fórumon, hogy vki elkezdte a szúrni a Gonapeptylt, és kiderült, hogy babát vár. 
Edina, mi a helyzet Veletek? Voltatok már dr Timmermannál? 
Sziszi, rettenetesen sajnálom, hogy így jártál :-( Mit kezdesz a kiváltott szurikkal? 
Évi, örülök, hogy örömödet leled a sportban :-) Remélem, hamarosan kivizsgál Bokor dr, és megnyugszol, és jön a baba ;-) Nektek van még fagyi babátok, ugye jól emlékszem?
Lexi, Cicuci, minden oké Veletek?
Nálunk holnap végre kiderül, hogy mi a helyzet, már nagyon türelmetlen vagyok, de a teszt még érintetlen, sikerült megállni, hogy megcsináljam. Ma délutánra bejelentkeztem egy 4 órás tanfolyamra, hogy lekösse a figyelmemet, és holnap délelőttre is van program (az kötelező sajnos :-( ) reggel berohanok vérvételre aztán haza, irány a bölcsődei vezetőnő, be kell íratni KisMackót a bölcsibe (így is 1 hetet toltam a kezdést) aztán bemegyünk a bölcsijébe, 1 órát ott leszünk, aztán visszamegyünk a klinikára az eredményhírdetésre. 
Akinek nem írtam személyre szabottan, attól elnézést kérek, rohanok még ebédet készíteni, nem volt időm visszaolvasni újra minden bejegyzést 
Puszi Nektek, drukkoljatok, hogy holnap jó híreket kapjak! Amint megtudok vmit, írok.
maci80
 
 


maci80:



Szerencsére nem válltottam ki az Gonapeptyl injekciókat (4 dobozzal írt fel, kb. 58 ezer forint), egy belső hang azt súgta nekem, hogy majd csak akkor menjek a gyógyszertárba amikor végzek Urbancseknál.
Eldöntöttem, hogyha megkérdezik azt füllentem, hogy a férjem most van a gyógyszertárba!

Holnapra csuriba a kezem, minden rendben lesz, ügyes legyél!

Írj amikor tudsz!

Puszi!

Szilvi
sziszi73
 
 


Sziasztok!

Maci: ezerrel  mennek a tapadós energiák! Holnap várunk a jó hírrel!!
Bori szobájáról majd teszek fel képet, de majd ha már teljesen kész lesz..még az ágy folyamatban van..és addig a faldíszt sem tesszük fel..

Jelentem Pauróra jól van, még 2in1. Egyenlőre még nem indult be Ani világrajövetel

Ancsy: írok majd privit, de a Koppány doktornő nem csak az enyém..sokunké itt fent, Paurora is hozzá járt és még többen!

Bucsok: minden oké? Ugye nem jött még meg! Csuriban a kezünk érted!!!

Almanna: drukkolunk, hogy minden ok legyen veled is és sikeres legyen ez a hónapod!

Lexi: biztos minden rendben lesz a toxoplazma eredményedel, és örülök, hogy végre valami "akciós" volt! Nem is értem, hogy hogy van ez..egyik kórházban fizetsz, a másikban nem..tök jók 

Tegnap én elmentem az újraélesztő tanfolyamra...elmaradt..csak elfelejtettek szólni..kicsit reklamáltam, így 18.-án ingyen résztvehetetek a következőn..jó jó..remélem akkor még simán vezetek majd..

Igy viszont akkor a Zila talira nekem is csak a 19 lenne jó..Lányok, akkik még nem jeleztettek vissza és jönnétek, nektek jó az október 19 vagy nézzünk már időpontot?

Janula: emlékeim szerint valamikor mostanság kellene meghúzni a füled Boldog születésnapot neked is!!

Velünk minden oké, Bori egész nap talpon van..és mocorog

Lányok! Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra!
magdipeti
 
 


sziasztok,

nem jött még meg, úgy döntöttem holnap bemegyek a klinikára egy uh-ra! úgyis mondták pénteken hogy ha nem jön meg a hétvégén, telefonáljak és uh lesz...lehet ilyet ugye hogy bemegyek 11-re telefon nélkül... ? volt már vki így?? aranyosak vagytok de tényleg nem hinném hogy baba van a háttérben... :( báár megjönni tényleg nem jtt még meg, de múlt hétfőn negatív volt a vérvétel eredményem is (önszorgalomból mentem..)
adjatok tanácsot! bemehetek telózás nélkül a profhoz? 11re szoktak hozzá vissza hívni uh-ra...mi baj lehet belőle?
bucsok
 
 


Sziasztok lányok
Magdipeti köszönjük az infót Pauróráról és várjuk továbbra is a híreket. Kívánom neki hogy legyen nagyon könnyű szülése .

Kiamamik most már lassan szépen sorban készülnek a babaszobák és drukkolhatunk értetek . Minden pocaklakós kismamának problémamentes várandósságot és nagyon gyors és problémamentes szülést kívánok

Maci Bucsok holnapra pizitív híreket csuriba a kezem értetek.

Maci
Timmermannál pénteken voltunk megcsinálták az összeférhetetlenségi vizsgálatot és a pct eredményünk negatív lett. Szóval ez is kilőve mehetünk tovább a kromoszóma vizsgálatra . Ha ott is minden oké akkor lehet mi is tovább lépünk és még egy lombikkal bepróbálkozunk.

A stimulálás alatt lévőknek sok petécskét és sikeres lombikot kívánok.

Kismamik jövő héten vénasszonyok nyara lesz , lehet sétálni vásárolgatni manóknak .Használjátok iki a napos időt még amíg lehet

Drukkolok mindenkinek nagyon Maci Bucsok holnap a ti napotok lesz ++++++++
edina71
Budapest
 
 


lányok...felhívtam a klinikát , mondom azért csak-csak ne menjek be feleslegesen....és azt közölték velem hogy nincs a héten a prof csak ma és hogy mára már nem ad időpontot úgyhogy legyek szíves várni a jövőhétig....!! és mi van ha megjön a héten úgy és menni kéne? akkor nem fog elindulni a stimum? vagy ilyenkor beküldenek M dokihoz? egyébként negatív a tesztem szóval már csak meg kéne jönnie!! volt már vki így h ennyit késett closty után?? 34.napon vagyok.
bucsok
 
 


Sziasztok!

Koszi a szurkolast, de nektek nagyobb drukkok mennek. Maci, Bucsok, varjuk a hireket! +++ :)
Nem is tudom, kitol kerjem a "kozos" endokrinologus doki neni elerhetosegeit. De szeretnem ot felkeresni, csak jokat irtok rola.
Ancsy, klassz, hogy megnyugodtal a tsh miatt. Kb 1 mondattal a prof is megnyugtatott volna. De sajna en is ugy erzem, hogy futoszalag az egesz, en M-hez jarok, de ott se nagyon merjel kerdezni, mert rohanni kell :(
Ani meg bent? :)
Kismamik, vigyazzatok magatokra!

Ja, meg egy: Maci, irtad, hogy terhes volt valaki es elkezdte szurni magat, mert nem tudtak. Ilyenkor mi van? Babanak nem lesz baja?

Varjuk a hireket, lanyok!
Szep napsuteses napot mndenkinek! :)
almanna
 
 


Bucsok, inszeminaciod is volt, vagy csak gyogyszeres stimu?
Lehet ez a teszt meg pozitiv! Hetvegen csinaltal?
Amugy nekem a ciklus hosszaba nem kavart be a Closty.
almanna
 
 


nem volt inszem. otthoni volt, gyógyszeres stimuval...hétvégén nem teszteltem, ma csináltam egyet ami negatív..
bucsok
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudtalak Benneteket olvasni és írni sem egy jó pár napig, úgyhogy most bepótlom. Igyekszem visszaolvasni... Az előbb meg persze elszállt amit írtam, úgyhogy de csak azért is fogok írni...

Először is Maci és Bucsok mennek a drukkok!!
Maci, így utólag is Boldog Szülinapot! Teljesüljön a kívánságod!!!

Bucsok, sztem még ne add fel ha negatív a teszted, lehet, hogy nem mutatja ki, hallottunk már ilyenről. Nekem soha nem volt hosszabb a ciklusom 29 napnál clostyval, pedig nekem alapból elég hosszúak a ciklusaim. Szóval mennek továbbra is a drukkok Neked!!

Ancsy,

Igazán örülök a jó híreidnek!! Igazán megnyutató, amit írtál!!

Edina,

Megkérdezhetem, hogy mit takar az összeférhetetlenségi vizsgálat, hogyan zajlik? Drukkolok Neked, hogy minden vizsgálatod rendben legyen, és tudjatok kezdeni lombikkal!

Almanna,

Én is M. dokihoz járok, és igazad van tényleg nem lehet kérdezni se...nem baj majd mi itt megtudjuk a fórumon egymástól a válaszokat!

Magdi,

Nekem elvileg jó lehet a 19-e Zilás találkozóra, attól függően, hogy hánykor taliznánk.

Kösz, az infókat Pauróráról, tolmácsold neki a drukkjaimat a szüléshez!!

Neked pedig jó babaszoba tervezést!


Én továbbra is várakozok, a hétvégén derül ki, hogy mi lesz a mostani próbálkozás eredménye. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, engem ezek a gyogyók elég kemény hangulatingadozásokat csinálnak mindig, aztán lehet hogy ez a várakozás?? Egyik pillanatban reménykedek és pozitív vagyok másikban pedig teljesen elkeseredett...

Kérdés azokhoz akik szednek bromot magas prolaktinra: Nektek volt ellenőrzés, hogy megfelelően leviszi-e a gyógyszer a prolaktin szinteteket? Nekem csak picit volt emelkedett, erre fél bromot kell szednem.

Kismamik továbbra is vigyázzatok magatokra!! Leendő Kismamik pedig drukkolok mindenkinek!

Bocsi ha kihagytam valakit, de mindenkinek mennek a drukkok!!!

Szép napot mindenkinek!

Puszi!

fruska81
 
 


Sziasztok!

Maci: izgulunk értetek!!! Jujj várunk a hírrel!!

Paurora és Ani: még nincs újabb hírem..tegnap még 2in1 volt az állapot

Bucsok: nekem sem variált be a closty a ciklusomba..Ha véletlen mégis megjönne, akkor a dr M-hez fognak küldeni. De nem fog megjönni.. Mileny tesztet használsz? 10 érzékenységűt?

Almanna: az endokrin doktornő: dr Koppány Viktória: 0670-316-7991. Egy jó pár helyen rendel Persten..a neten is rá tudsz keresni, hogy neked melyik lenne közel, én a Menta központban voltam nála.

Edina: jó hallani rólad! örülök, hogy ez a vizsgálat negatív lett!  Hol végeznek ilyen kromoszóma vizsgálatot? Arra is heteket kell várnod?

Szép napot lányok! Ha hallok Pauroráról jelentkezem!

Pusza
magdipeti
 
 


Sziasztok Lányok!


Maci, természetesen nagyon-nagyon szurkolok továbbra is, várom a jó híreket!
Sajnos nem gyógyultam meg még teljesen és még köhögök is, persze nem annyira mint az elején. Továbbra is kúrálom magam, de úgy látszik ez ilyen hosszú lefolyású .


Lexi, köszönöm szépen, hogy tájékoztattál a szülésfelkészítőről. Megpróbálok csatlakozni a november 6-án induló csoporthoz. Remélem elengednek a munkahelyemről. Izgi lehetett látni a szülőszobát :).


Évi, örülök, hogy ilyen örömet okoz a sport, megértem. Remélem, hamarosan sikerül kivizsgáltatni magad és te is pocakos leszel. :)


Ancsy, örülök, hogy sikerült megnyugodni, most már csak a sok egészséges petécskére koncentrálj!


Bucsok, sajnálom :(. Ha mégis megjönne, hívd nyugodtan a klinikát és M. dokihoz fogsz időpontot kapni. Legalábbis velem így volt. A closty nekem nem kavart be a ciklusomba,max 4-5 napos késés volt.


Edina, örülök, hogy negatív lett ez a vizsgálat. Mikor mész a kromoszóma vizsgálatra?


Magdi, nekem is jó a 18-19. hétvége, csak annyi, hogy mi 18-án dolgozunk, és nem tudom hányig. Remélem nem túl sokáig :). De neekm is jobb lenne a 19.
Paurórának továbbra is szorítok ezerrel, könnyű szülést neki!


Fruska, én vagy 4-5 évig szedtem a bromót, de nem tudok róla, hogy egyszer is ellenőrizték volna a prolaktin szintet.


Ami minket illet. Jelentem minden rendben a kisfiúnkkal. Vidáman ficánkol továbbra is, azt mondta a doki bukfencezett is . Szóval minden rendben volt a genetikai UH-n. Mennünk kell magzati szívultrahangra. Semmi gondot nem látott a doki, csak a korom meg a lombik miatt javasolta. Volt már valaki?
Ami nem annyira jó hír, hogy nem jó helyen tapadt meg a lepény. Elől és lent van, érinti a méhszájat. Lehet, hogy semmi gond nem lesz emiatt egész terhesség alatt, de lehet, hogy igen. Szóval eddig sem lehetett sok mindent csinálni, de most mindenről letiltottak. Természetesen nagyon sokat kell/kellene pihenni. Valószínű, hogy emiatt sem érzem még babót, mert közénk állt a lepény :).
Remélem nem lesz semmi baj, de ha kicsit is vérezni kezdenék azonnal kórházba kell feküdni .


Dióhéjban ennyi. Puszi mindenkinek!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Fruska,
Tavaly osz ota szedem a Bromot. Akkor nekem is csak egy picit volt magasabb az ertek. Az a fura, hogy fel evvel azelott teljesen normalis ertekem volt. Meg csak nem is hatareset. Kerdeztem a dokit, hogy hogy van ez, hogy fel ev alatt ennyire felugrik. Azt mondta, hogy a prolaktin is ingadozik, de ez stressztol is fel tud ugrani. Tok jo, akkor eppen egy epiteshatosagi ellenorzesunk volt, jo nagy stressz volt. Tavaly osz ota, miota szedem a napi fel Bromot, azota nem neztek prolaktint. Ez olyan, mintha egy kiugro vernyomas miatt elkezdenenek gyogyival tomni. Erdekes.

Magdipeti,
Koszonom az endokrinologus doki neni telszamat.

Azt irta valaki itt, hogy a lombikra a prof adja az engedelyt. Ez mikor tortenik meg? En szerdanmegyek Mhez, aznap van a 20. cn, elvileg kezdjuk a szurikat. De ha a heten nincs prof akkor mizu?

Maci,
Hirek? :)
almanna
 
 


sziasztok Lányok,

felhívtam a profot...magánban 2szer voltam nála így gondoltam felhívhatom ezzel...20ára kaptam hozzá időpontot...azt mondta hogy ha meg is jön, ne menjek a klinikára, annyit mondott hogy gyógyszerrel fogjuk meghozni 20a körül...sztem úgy számol hogy múlt héten kellett volna megjönnie, kb 27én lenne a kövnek az időpontja így 20a körül fogok kapni olyan tabit ami 27-re meghozza...és mehet a stimu akkortól...a teszt negatív a 34.napon vagyok, nem hinném hogy ennyi után lehet még pozi a teszt...főleg hogy ilyenkor már azért bőven kellene lennie néhány tünetnek... nem.....?
a bromo-t még szedem ettől függetlenül...ez min segít? nem az van hogy ennek is a ciklust kéne segítenie? lehet hogy nem elég a napi fél tabi?
bucsok
 
 


Sziasztok!
Csak röviden, mert rohannom kell, délután jövök még bővebben, de a lényeg, hogy babát/babákat várok 
Jövk kicsit később!
KÖSZÖNÖM A DRUKKOKAT NEKTEK!!!
maci80
 
 


Szia Maci!

Tudtaaam! GRATULÁLOK!!!!

Puszi!!!
fruska81
 
 


Maci!!!! Gratula!!! Ez a nap legjobb híre!!  Jajja annyira örülök, hogy sírok Ezek a h..e hormonok! Azért még júniusig szurkolok tovább, de minden oké lesz!!! Bori is örül, mert rugdos  annyira vártuk már, hogy jelentkez!! Pusza és pocaksimi!!!!
magdipeti
 
 


Maci gratula! Nagyon ügyes/ügyesek vagytok! :) Mi megmondtuk! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Bucsok,
van akinek egészterhesség alatt semmi tünete nincs...
A bromot nekem mindig kellett szedni. A magas, magasabb prolaktin szintje kapjuk.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Jaj, Maci, de jooooo!!!! :) :) :) Klassz ilyen jo hireket olvasni!!
almanna
 
 


Jaj, Maci, de jooooo!!!! :) :) :) Klassz ilyen jo hireket olvasni!!
almanna
 
 


Maci: Paurora is gratulál a 2.0KisMackóhoz!!! Nagyon örült mikor felhívtam a Hírrel! puszil ő is!!!
magdipeti
 
 


Jaj, Maci, de jooooo!!!! :) :) :) Klassz ilyen jo hireket olvasni!!
almanna
 
 


Jaj, Maci, de jooooo!!!! :) :) :) Klassz ilyen jo hireket olvasni!!
almanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Maci, szívből gratulálok!!! :-))))  Nagyon örülök!!!

Az érdekes , h azt mondták nem lesz a héten Urbi prof. én ma voltam nála, és azt mondta szerda reggel 8-ra menjek vissza, vv, és 11-kor UH-n találkozunk.
Mai napi konzin azt mondta, emeljek a Menopur adagon, így reggel este 2-2, eddig csak 2-1 volt. Még nem látott UH-n érett tüszőket...:-I Remélem ez nem jelent rosszat. 

Csak kíváncsiságból: Tudja valaki, hogy mi alapján döntik el, h ki szúrjon Fostimont, és ki Menopurt? Csakmert összebratyiztam az ARO-n egy sorstárssal, és nagyjából egy cipőben járunk, 1 nap különbséggel kezdtük a protokollt, neki Fostit kell ,nenekem Menopurt, a Gona mellett mindkettőnknek, és ő sem tudta mi a különbség. 


ancsy811207
Budapest
 
 


Jaj, Maci, de jooooo!!!! :) :) :) Klassz ilyen jo hireket olvasni!!
almanna
 
 


Jaj, Maci, de jooooo!!!! :) :) :) Klassz ilyen jo hireket olvasni!!
almanna
 
 


@paurora81:

köszi,édes vagy
és tudom h ebben a fórumban nem illik ilyet írni,de nekem bőven elég lenne 1 is,max 2
inkább itt azon volt a hangsúly h a testalkatom nem bírná el

vkcs
 
 


Maci!!! Hát ez óriási, szívből gratulálok, tudtam, hogy így lesz, ennek így kellett lennie, ha már ennyit kellett várnod, látod nem véletlenül alakult ez így :)! Jaj Istenem, de örülök Nektek.

Ancsy, azért ne kenődj még el, simán beindulhat a dolog, drukkolok nagyon :). Én nem tudom mitől függ, hogy Fosti, vagy Menopur, nekem Menopurt kellett szúrnom, de nekem rövid protokoll volt, azt hittem nekem azért kellett azt, de akkor úgy látszik hosszúban is lehet Menopur...

Bucsok, nem tudom tényleg mi lehet ez most, de szerintem ha nem jön meg továbbra sem, azért tesztelgess, soha nem lehet tudni. És tényleg ne a tünetek "nemléte" alapján ítélj, én csak ismételni tudom magam, hogy nekem szinte semmi tünetem nem volt az elején, semmi rosszullét, semmi mellfeszülés vagy ilyesmi, szóval az hogy nincs tünet, az égvilágon semmit nem jelent, attól még bőven várhatsz babát.
Nekem a Bromót magas prolaktinra kellett szedni, ha Neked is amiatt írták fel, akkor szedni kell továbbra is.

Almanna, hú már kezdesz Te is? De jó! Elvileg a profhoz aznap kell menni "engedélyért", amikor ott vagy és kezdenéd a szurizást. De ha nincs ott, akkor nem tudom, hogy ilyen esetben mi van... lehet, hogy akkor ezt már előre intézi vele dr M., hogy megmutatja a papírjaid és kezdenéd?! Nem tudom sajnos.

Cermiák, jajj de jó, hogy minden rendben van a fiacskátokkal, nagyon örülök neki :). Remélem, hogy a méhlepénnyel nem lesz semmi baj, nagyon-nagoyn vigyázz, nehogy gond legyen. Nem iratod ki magad betegállományba? Képzeld, van a LifeNetworkon ez a "Jön a baba" c. műsor Hadas Krisztával, ma volt az ismétlése, és a mostani ikres kismama a Sote1-en szült, de nem láttam ismerős dokit :). Viszont végigsírtam az egészet, amikor világra jöttek a babák, meg az utána lévő dolgokat :). Amúgy megtudtam, hogy van kismamatorna is a Sote1-en azoknak, akik ott akarnak szülni, ott van lent a tornaterem, ahol az UH-k is vannak. Szóval még gondolkodom, hogy oda menjek, vagy itt ami van a 12.kerületben, amit a védőnőm ajánlott.

Fruska, szerintem ez a hangulatingazdozás természetes, főleg így a várakozás napjaiban, nagyon szurkolok Neked is. Nekem is szednem kellett anno a bromót, napi egyet, M doki azt mondta nagyon magas a prolaktinom, de nem rémlik, hogy utána lett volna ellenőrzés. Én január végén kezdtem el szedni, és akkor azt mondta, hogy akkor is szednem kell, ha sikerül a lombik és babát várok. De aztán csak rákérdeztem nyár elején, amikor már kb. 8 hetes terhes voltam és mentem az egyik kontrollra, és azt mondta ne szedjem tovább.
Hát igen, ebben a futószalagban lehet valami, de én mindig feltettem a kérdéseimet M dokinak, és mindig válaszolt is rá, szóval ha valamiben bizonytalan vagy, ne habozz rákérdezni. A profnál viszont tényleg nagyon érezni a sürgetést, egyszer voltam nála, amikor nem volt M doki, felöltözni is alig tudtam, annyira "siettetett", illetve amikor volt az eredményhirdetés, akkor sem volt M doki, így akkor is a profnál voltunk és ő közölte velünk a jóhírt, de ha egy percet voltunk bent nála, akkor sokat mondok.

Edina, de jó, hogy bejelentkeztél, örülök, hogy negatív lett ez a vizsgálat is :). Akkor szép lassan "kilőnek" szinte mindent, remélem mindent rendben találnak és nekifuthattok megint. Ha már ennyire körüljártok mindent, akkor a következőnek tutira sikerülnie kell, nagyon szurkolok.

Magdipeti, akkor legyen 19-e, azon a hétvégén pont nem megyünk vidékre, úgyhogy nekem szerintem tökéletes lesz :). Alig várom már, hogy megint találkozzunk :). És olyan jó, hogy szállítod a híreket Pauroráról :).

Nálam most indult be a fészekrakó ösztön :D, így ma végre elkezdtem átnézni a nagy gardróbszekrényünket, és sikerült három polcot felszabadítani, így oda be tudtam tenni azt a pár dolgot, amit már elhoztunk nővéreméktől a lánykánknak, így nem kell kerülgetnem őket a szoba közepén. Meg rendezkedtem, pakolgattam, próbálom kiszortírozni az eddig takargatott limlomokat :D. Ja meg elővettem a téli kabátjaimat, mert kíváncsi voltam rá, hogy valamelyik jó lesz-e rám nagy hassal, hát nem tudom... ha nem muszáj, azért nem akarok kismamakabátot venni 20ezerért, azért, hogy 3 hónapig hordjam. De ezt majd úgyis csak akkor látom, ha már nagy lesz a hasam. Péntekre szabit vett ki a férjem, úgyhogy veszünk pár dolgot: most lesznek a Glamour napok, úgyhogy szerintem veszek kuponnal 1-2 kismamaruhát C&Aban, H&M-ben, főleg naci kellene, meg 1-2 aranyos babaruhát (de sokat nem, mert kapunk bőven), meg ilyen kis kiegészítőket a babaszobába. Aztán szerintem jövő hétvégén lehet, hogy megvesszük a bútort is a szobába és szép lassan elkezdjük megcsinálni a szobát, Jajj tudom, hogy nem kéne ezen aggódnom, de kicsit félek, hogy nehogy tényleg baj legyen ezek után, hogy megvesszük a bútorokat, meg ilyeneket... de nagyon remélem, hogy most már tényleg nem lesz semmi baj. Pont ma vagyok amúgy 23 hetes :).

Ne haragudjatok, ha esetleg kihagytam valakit, puszilok mindenkit, és nagyon remélem, hogy a Zilás talin minél többetekkel találkozom majd személyesen is :).

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok,

nem nagyon vagyok aktív mostanában, ne haragudjatok. De igyekszem mindig olvasni benneteket és sokat gondolok a kismamikra, és persze azokra is, akik most izgulnak ugyanaért, amiért mindannyian.

Maci, nagyon sok szeretettel gratulálok az újabb kismackóhoz!!!! :)
Nagyon remélem, hogy sokan csatlakozunk még hozzád! :)
janula
 
 


Na, ideértem végre, hogy kicsit bővebben írjak Nektek.
Először is nagyon köszönöm a drukkokat, energákat, gratulációkat!
Reggel berohantunk a klinikára, levettettem a vért, majd visszarohantunk haza beiratni KisMackót a bölcsibe (nem tudtam tovább húzni a kezdését :-( ) és megkezdtük a beszoktatást a csoportba, 1 órát voltunk ott, épp udvaron voltak, a picikém nagyon jól érezte magát, aztán 11kor robogtunk vissza a klinikára. Dél körül értünk oda, nem is kellett sokat várni, megjelent a kijeézőn az én számom. Beléptem az ajtón, dr M tök komoly arccal felállt az asztaltól, odalépett hozzám, kezet nyújtott és bemutatkozott, én meg viszont (gondoltam, el is felejtette, hogy ki vagyok ?), aztán elvigyorodott és gratulált a terhességhez, majd megölelt. Én meg elbőgtem magam  Aztán mondta, hogy írt még Utrot, és ha bármi van, menjek a klinikára, 24órában fogadnak az ambulancián, de tuti nem lesz gond. Én vissza kérdeztem, hogy ezek szerint annyira atombiztos a hcg? Majd mutatott egy kettest a kezével, hogy nagy esély van az ikrekre. Megkérdeztem a hcg szintem, ma 600 volt (KisMacinál 1 nappal később 400volt). Megadta az aszisztense számát, mondta, hogy még a folyosóról hívjam föl (de ne osztogassam senkinek ) és kérjek időpontot jövő hét keddre a rendelőjébe, akkor meg tudja mondani, hányan laknak odabent. Úgyhogy 14-én 18:30-kor megyünk. Akik voltak már nála, tudnátok segíteni, mennyibe kerül a magán rendelése? Annyira boldogo vagyunk, bár én még nem fogtam föl, kell még pár nap, mire el merem hinni. Már több, mint 1 hete vannak tüneteim, de szándékosan nem figyeltem őket, nehogy csak pszichésen produkáljam. A párom is napok óta mondja, hogy ne idegeskedjek, ő érzi, hogy babánk/babáink lesznek, de nem akartam elhinni neki. Ugyanúgy voltam, mint Fruska, néha szinte biztos voltam a sikerben, de 10 perc múlva elbizonytalanodtam. Ez teljesen normális Fruska, ne aggódj ;-)
Magdim, köszönöm, hogy megosztottad Paurorával a jó hírt, és én is sok puszit küldök neki. Nagyn várom a gólyahíreket ;-) 19-e szerintem nekem jó, Janulát és a többieket jól megfertőzzük ;-) Engem megfertőztetek  Ha jól emlékszem, mostanában ünnepelsz majd Te is ;-) Pocaksimi átadva ;-) 
Én most nem is kaptam Bromot, kicsit furcsálltam is, mert az első két lombiknál szednem kellett...
Én amúgy jártam a professzorhoz is, nála is és dr M-nél is kérdeztem, ha kérdésem volt, és mindig kaptam választ.
Cermiák, múljon már el a nyavalyád :-( :-( Örülök, hogy az uh-n minden rendben volt, szuper!! A lepény miatt ne aggódj, a lánykámmal nekem is méhszájnál volt, de ahogy nőtt, szépen odébb nyomta. Azt mondta a dokim akkor, hogy pihi, és nveszteni a babát. 7. hónap körül ment el a méhszájtól a lepény. De tényleg figyelj emeléseknél, hajolásoknál!
Lexi, kell néha ilyen vásárolgatós, kényeztetős nap, élvezzétek ki ;-)
Janula, isten éltessen nagyon sokáig!! Ugye jössz a Zilába  
Ancsy, szerintem a hormonértékek alapján döntenek, hogy Menopur vagy Fostimon. Nekem is rövid volt, mint Lexinek, de én Fostimot szúrtam.
Edina, de jó, hogy minden lelet negatív!! A kromoszóma vizsgálat eredménye mikorra várható? Szorítok, hogy mielőtt belekezdenétek az újabb lombikba, csodababa beköltözzön! És ez vonatkozik Évire is ;-)!!
Még egyszer nagyon köszönöm a támogatásotokat! Millió puszi érte ennek a szuper csapatnak, remélem, 19-én sokatokat megismerhetem személyesen is ;-)
Vigyázzon magára mindenki!!
Puszi Nektek

maci80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: