Új privát üzeneted érkezett!

Lexi!

Aranyos vagy, hogy íy készülsz már lélekben a kislánykára...:-) Biztosan nem lesz most már semmi baj... innen már egyenes az út, pláne amilyen lelkiismeretesen és nagy figyelemmel kíséred az egészet.. :-) Irigyellek, én is szeretnék már itt tartani..:-P 

Lányok akiknek hosszú protokoll volt meddig kellett szúrni a Menopurt, és utána mi következik? Mert nem tájékoztattak, kíváncsi lennék. 

A 19.amúgy nekem is tutira jó
ancsy811207
Budapest
 
 


Maci!

Szívből gratulálok Neked ill. Nektek!

Puszi!

Szilvi
sziszi73
 
 


Jajj Maci, hát ez annyira jó, nagyon meghatódtam, annyira örülök Nektek, hogy el sem tudom mondani. És hát az, hogy lehet, hogy ketten vannak, hihetetlen, mindenképpen írj majd kedden, hogy mi volt :).
Én anno voltam többször is M doki magánrendelésén, és ha jól emlékszem 10.000 Ft volt.
lexi01
Budapest
 
 

 
 

Igen, 10000. Nyaron voltam nala, annyi volt
almanna
 
 


Maci nagyon gratulálok!! kicsit irigykedem is  :) nagyon sok egészséget kívánok nektek!!
bucsok
 
 


Bucsok,

Meg nalad is el a remeny! Nem jott meg, ugye?? Baba settenkedik ott, figyeld meg! Tunet nem mindenkinel van! Nekem semmi tunetem nem volt, amikor a kisfiamat vartam. Illetve de, szurkalt a hasam, amirol akkor fogalmam sem volt, hogy a beagyazodas tunete. Paraztam, hogy valami bajom van :)
Szoval, nyugi! Remeljuk nem jon meg!!
almanna
 
 


Almanna, kedves tőled hogy próbálsz vidítani . Nem jött még meg..ellenben már a 34.ciklusnapomon vagyok. A choragon szuri után 21 nappal..1héttel a 14.nap után amikor is tesztelni kellett. Nem ragozom, hogy lehet baba? létezik olyan hogy ennyire későn mutatná a teszt?
bucsok
 
 


Lexi, jó téged ennyire boldognak látni. Örülök, hogy végre tervezgethetitek a lánykátok szobáját . Szerintem most már nem lesz gond, nagyon remélem, hogy már nem klel többet aggódno!
A téli kabát próbán én is túl vagyok, most még éppenséggel beér, de lehet nem lesz jó már a vége fele. Én sem szeretnék 20 ezret kiadni egy kabátért, de lehet nem fogom megúszni :(.
Ami engem illet, nem tudom mi legyen a beteg állománnyal. Amiatt hezitálok, hogy nagyon kevés pénzt kapnék, mert sajnos igen alacsony a bejelentett fizum… . Persze tudom, hogy a baba mindennél fontosabb, de egyelőre azt gondoltam még kicsit bejárok.  Ameddig jól érzem magam és nem teher. Természetesen igyekszem minél többet pihenni és nyugton maradni.
A Hadas Krisztina műsört már többen is mondtátok, most már meg kell keresnem ezt a Lifenetwork csatornát :).


Edina, azt még le akartam írni, csak elfelejtettem, hogy nálunk is ez volt, szép lassan mindent kilőttünk, semmi gondot nem találtak egyikünknél sem. Viszont független ettől én elkezdtem szedni a lombik előtt egy hónappal a Czeizel professzor által ajánlott napi 2-2 darab elevitet és folsavat. Plusz a Pauróra által ajánlott vitaminokat. Méhpempőt is szedtem plusz ugye az aszpirint. És össze is jött a lombik . Hiszem és ugyanakkor ezerrel szorítok, hogy veled is ez történjen! :)


Maci, még egyszer gratulálok!  A magán rendelőjébe 10 ezer az egy alkalom, ha ultrahang is lesz. Márpedig lesz. Alig várom megtudjuk, hányan laknak odabent .

Dekatka, nálatok mi a helyzet? Voltál mostanában ultrahangon?


Janula, puszik és remélem hamarosna találkozunk! És bár nem tudom pontosan a napját, de nagyon boldog szülinapot kívánok neked is!


Ami meg a Fostit meg Menopur kérdést illeti, én is sokat gondolkodtam rajta, hogy mi alapján döntenek. Gondolom a hormonvizsgálatok meg az előzmények alapján.


Lányok, én mostanában hallom tőletek ezt a profhoz kell menni engedélyért dolgot. Én 3-4 évet jártam az ARO-ra,  de egyszer sem kellett a profhoz mennem ilyen ügyben. Régen is volt ilyen?

Ancsy, nekem is hosszú volt. Május 22-től kellett 11 vagy 12 napig szúrni. Az biztos, hogy a leszívás június 4-én volt.

Puszi mindenkinek! Jó pihenést!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, megértem, hogy anyagi okok miatt hezitálsz, ez teljesen érthető. Én is szerettem volna még tovább dolgozni, mert ez így tényleg nem a legkifizetődőbb, de aztán máshogy alakította az élet, de talán ennek így kellett lennie. Viszont akkor Te csak óvatosan, és tényleg csak addig, amíg nem érzed tehernek és nem fáradsz ki nagyon, de remélem minden rendben lesz, ne aggódj és pihenj amennyit csak tudsz.
Amúgy szerintem én sem fogom megúszni a kabátot, de még halasztom a dolgot, ameddig még lehet. Van kettő téli kabát, amiben azért még van hely, mert ilyen összehúzható-kiengedhető dereka van, de abban nem vagyok biztos, hogy december-január környékén is össze tudom-e majd húzni magamon :D.

Egyébként nekem is mennem kellett anno a profhoz "engedélyért", de kb. annyi volt, hogy bementem M dokival, megnézte a papírt, hogy 4-es stádiumú endometriózis miatt indokolt a lombik, mondta, hogy rendben és aláírta a papírt. Igaz, hogy akkor és még utána 3 hónapig nem tudtam kezdeni a ciszták miatt, de a zöld utat megkaptam, de ez már amúgy is történelem :).


lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Maci
ez szuper hír! Szívből gartulálok!!! A Zilás pocaksimi megtette a magáét

lexi,
már biztos hogy nem lesz semmi probléma! Nyugodtan tervezgess és maradj pozitív - ezzel csak a jót fogd bevonzani A Galmour-napoknak nálunk már hagyománya van. Mindig elmegyünk és ekkor vásárolunk be, meg pizzázunk is és mozizunk, ilyenkor a párom türelmes és plázázik velem több napig is

cermiák,
pihizz sokat és biztos minden rendben lesz. Olvastam erről egy cikket és max. annyi lesz vele, hogyha nem megy feljebb akkor császárral fogsz majd szülni. De sokszor ahogy növekszik a méh megoldódik ez a dolog is


Lányok mindenkire gondolok és remélem a Zilába most is sokan leszünk
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Eladó 13 db gonapeptyl.2015.8 hó a szav idő

Ha érdekel priviven megbeszéljük.)

L.
linus999
 
 


Ancsy,
Hogy allsz a szurizassal? Hangulatvaltozasok? Te M-hez jarsz? Neked is volt engedelykeres a proftol? En kicsit parazok ettol. Holnap megyek delre. Merges leszek, ha nem kezdunk.

Bucsok,
Valtozatlan a helyzet? 20-a meg messze van. Addig tenyleg nem nez rad senki?

Kismamik,
Jo olvasni, hogy jol vagytok. Klassz, hogy a telikabat a legnagyobb "problema". :)

Nem mondhatnam, hogy porgok a lombik teman, de almomban csak elojottek felelmeim. Azt almodtam, hogy uh utan dr M hozott ket kis papirt. Egyiken a bal, masikon a jobb petefeszkemben levo peteket domino-szeru kis pottyos abrakent mutatta. Lanyok, rengeteg kis potty volt, igy mondta M, hogy tulstimulaltak, le kell allitani az egeszet, sot, tobbet el se kezdunk, mert tuti ez lenne. Kezdjunk el utanajarni az orokbefogadasnak, mert tuti sajat gyerekunk nem lesz. Rossz volt igy ebredni. Viszont vigasztal, hogy nem szoktak bejonni az almaim.
almanna
 
 


Almanna, sajnos nem fog senki....nem jött meg, a teszt negatív továbbra is. kicsit félek tőle hogy ciszta van és amiatt nem jön meg. :( sajnos attól tartok 20áig várnom kell és sodródnom bármi legyen is ami miatt nem jön meg :( 
hogy álmodhatsz ilyet?? minden okés lesz! ne pörögj rajta! úgyse leszel okosabb a témában addig sajnos!


bucsok
 
 


Maci 

Annyira de annyira örülök nektek ! Ennyi csúszás húzás szünet után ez annyira nagy boldogság 

Sok sok pusza
evi89
Vecsés
 
 


almaanna!

Én eddig kizárólag csak a prof.-nál voltam kezdetektől. Azt sem tudom ki az Murber csak sejtem, gondolom az a fiatal vékony szemüveges, aki néha járkál föl-alá. :-) 
A szurik mennek mennek.. van amelyik ha beadom kellemetlenebb, van amelyik kevésbé.. öszeszorítom a fogam mindig mikor szúrom a tűt, h na vajon most fog e fájni vagy sem.. :-I 
Igazából a világon semmilyen mellékhatást nem tapasztalok, a Gonát mikor kezdtem 2 napig enyhe alhasi fájdalmam volt , de az is csak éjjel, ez megszűnt... Picit nyomasztó ez a sok tű, fertőtlenítő szag, ami az orromból ki sem megy szinte, és maga a tudat, hogy erre semmi szükségem nem lenne amugy mert elvileg egészséges vagyok, picit ez lelomboz (persze ezt nem mondm a páromnak mert nem akarom megbántani, kapcsolatunk elején sem árult zsákbamacskát) ... de ez van! Annyi, hogy reggel ébredéskor valahogy azt éreztem mintha duzzadtabb lenne a petefészkem, de egy fél órán belül ez is elmúlt. Nekem is holnap lesz kontroll, reggel 8-kor vv, aztán 11-kor UH a prof.-nál. Ezzel a mai nappal el is fogy a Menopurom amit felírt. 6 nap alatt összesen 19 ampulla fogyott el. Remélem most már fog peteérést  látni végre, és nem kell ebből többet kiváltanom.

Pfu. ha nekem minden álmom teljesülne... már tutira nem élnék, vagy milliomos lennék..:-) Ez csak azért van, mert vagy tudatosan vagy tudat alatt nyilván vannak félelmeid, aggályaid, reményeid, és minden gondolatod e körül forog most..ez természetes..  és ezért álmodsz ilyeneket!   Nevess az egészen, és hidd el a legnagyob rendben lesz minden! Kár, hogy délre kell menned, nekem pedig 11re, mert akár talizhattunk is volna. Írd meg  miben leszel, (este én is megírom)és ha 12 előtt végeznék esetleg nem sokkal akkor megvárlak. 

ancsy811207
Budapest
 
 


Maci! Most olvastam el részletesen a komidat! Hát szívből gratulálok Neked mégegyszer! Könnybe is lábadt a szemem mire a végére értem! Hidd el, minden rendben lesz, szurkol neked mindenki!! Vigyázz magadra nagyon! 

Cermiák! Akkor Neked elég "rövidke" volt az a hosszú protokoll, valószínűleg elég jól és gyorsan reagált a szervezeted! Én Szept. 23. óta szúrom a Gonát, Okt.2-től a Menopurt, és a mai nappal el is fogy. Fizikailag semmi tünet... remélem az ultrahang mást mutat. Hogy vagy te és a kis "albérlőd"?
:-)
ancsy811207
Budapest
 
 


Ancsy,
a Gonát én is május 11-től szúrtam (június 2-ig). A Fostimont szúrtam május 22-től (júni. 4-én volt a leszívás, tehát majdnem egy hónapig szúrtam magam). És bizony nem reagáltam jól, nagyon sok Fostimont kaptam, naponta 6-ot szúrtam szinte végig.
Biztos minden rendben lesz az ultrahangon, ne aggódj! Várom holnap a jó híreket! Viszont készülj fel, hogy szerintem még lesz szuri, kevésnek tűnik a 6 nap, de lehet tévedek.
Kis albérlőm jól van, köszi kérdésed :). Bár még mindig nem érzem a mozgását, pedig lassan töltöm a 20. hetet. Közénk állt a lepény :), de türelmesen várok :).

Maci, neked amúgy a lepényes dolog miatt volt császár Kismackóval?

Cicuci, köszi a nyugtatást. Szerencsére uralom a helyzetet, teljesen optimista vagyok ezzel a lepény dologgal kapcsolatosan. Te, hogy vagy? Dolgozol még?

Almanna, ez tényleg nem jó álom, próbáld mielőbb elfelejteni :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Almanna, ez teljesen természetes, hogy ilyeneket álmodsz,, mégiscsak próbálja feldolgozni az agyad a történéseket. De azért ne törjenek le az ilyen álmok, én is álmodtam fura dolgokat a lombik alatt :D. Csak nyugalom!!!

Ancsy, igen, ő a Murber doki :). Az jó, hogy nincsenek mellékhatások Nálad, mindenkinek máshogy reagál a szervezetekre ezekre a szurikra, nekem sem igazán voltak mellékhatások, talán annyi, hogy érzékenyebb voltam. Remélem beindult a peték és holnap jó híreket kapsz, várjuk nagyon :).

Cermiák, akkor valóban biztosan a lepény miatt nem érzed még a kisfiad mozgását, de szerintem már nem kell sokat várni  és Te is érezni fogod :). Az a lényeg, hogy maradj továbbra is optimista, az nagyon fontos, szorítok, hogy minden rendben legyen :). (Cicuci amúgy már az eleje óta nem dolgozik, de biztosan ír majd ő is :)
lexi01
Budapest
 
 


Lexi, néha érzek valami bubi szerű dolgot, vagy minek nevezzem :). Szerintem babóca lesz, csak még nem vagyok biztos benne :).
Látod, öregszem :). Biztosan írta Cicuci, csak én nem emlékszem.
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Cermiák, az a bubi a kicsi fiatok ;-)!!! Hurrá!!! KisMackónál nem volt gond a lepénnyel, ő azért lett végül császáros, mert nem tudtam megszülni a 4500grammjával. Nem fért be a buksija a szülőcsatornába, de azt mondták, hogy szerencsém, mert a válla tuti eltört volna, ha a feje be is fért volna. Petránál volt lepény gond, de ahogy ő is és a méhem is nőtt, szépen eltűnt a méhszájtól ;-)
Ancsy, Almanna, holnap sokat gondolok Rátok ;-)
maci80
 
 


Köszi a választ Cermiák, nekem is a a sejtésem, hogy még szúrni fogom magam..
Ki a nőgyógyászod, és mit mond a helyzetedre? Remélem mielőbb stabilizálódik a dolog! Vigyázz magadra nagyon! 

almaanna: Holnap ha esetleg meglátnál, szólíts le nyugodtan: Héjjj almaana vagyok! 
Sanszos egyébként, hogy délben még ott leledzek! 
Magas, szőke, normál testalkatú csaj vagyok, fekete csizmában, tigrismintás naciban, és fekete térd alá érő  selyemballonkabátban leszek, tigrismintás sállal.... előreláthatólag... a hajam copfban lesz, mint általában. 

lexi! Megnyugtató, h nálad sem volt különösebb tünet, mert nem tudtam eldönteni, h ez jó e vagy rossz, h nem érzek semmit. De így, h neked már sikerült gondolom ez így rendben van.
Hangulatingadozás? Érzékenység? Az nálam megvan sokszor szuri nélkül is...

Szép estét mindenkinek!!
ancsy811207
Budapest
 
 


Sziasztok kismamik és leendő kismamik

Maci neked nagy nagy gratula a kismackó kismackókhoz. Biztos vagyok benne hogy nagyon jó híreket fog mondani Murber ha méssz uh. Tényleg mi van ha ketten lesznek? Bucsok tényleg ne add még fel amíg nem jön meg addig van remény a sikerre. Azért furi hogy 20-ig váratnak még. Addig se vv se uh? Nagyon szorítok neked hogy pocaklakó miatt ne jöjjön meg.

Kismamik annyira jó olvasni hogy szépen lassan mindenki egyenesbe jön mindenki megnyugodott és most már csak a babavárás szépségére kell figyelnetek. Irigyellek ám benneteket nagyon de bízunk mi is a sikerbe és a mielöbbi albérlőbe.

Kérdeztétek miről szóé a Pct vizsgálat a lényege hogy együttlét után 3-5 órán belül a dokinál kell lenni ő vesz egy kenet mintát és többszörös nagyításba megnézik vannak e mozgó kiskatonák ha igen akkor nem termel ellenanyagot a szervezetem és nem öli meg a ....Ha nem lett volna mozgó katona akkor csak lombik lehetett volna. A kromoszóma vizsgálatot az Istenhegyi úton gondoltuk megcsináltatni de csak 11 lehet menni vv és mostanéba sajnos nincs szabad reggelem. Ez a vizsgálat még várat magára. Ráadásul elkezdtem a lombikhoz a lejárt vizsgálatokat is megcsináltatni. Nem egyszerű-

19 lehet el tudok menni én is a Zilába ha nem gond akkor én is szeretnék egy tapadós pocakosodós simit hátha nekem is szerncsét hoz.

Mindenkinek kellemes pihit és a lombik elött állóknak nagy kalappal sok petécskét sikeres lombikot kívánok.

Janula mikor kezdtek::::??
edina71
Budapest
 
 


Két kismackóóóó!!!! Maci, gratulálok!!!! Párod mit szól a duplázáshoz?

Lányok,
olyan jó olvasni, hogy mindenkinél minden rendben és végre jól megérdemelten élvezhetitek a pocakotokat! :D

Pauróra drága, nagyon sokat gondolok rád, minden nap többször is eszembe jutsz, hogy Ani most hol lehet? Kint vagy bent?

Edina,
én dec. 5-re kaptam időpontot, de VIP beteg lettem, ha van előbb hely, akkor szólnak. Remélem rendben megy majd minden. 

Puszi mindenkinek, várom a 19.-ét! Edina, de jó, hogy te is jössz!!! :)
janula
 
 


Sziasztok!

Edina: Jó hallani rólad. A szerencsehozó pocaksimi kpacsán csak annyit mondhatok, hogy az én pocakom már akkora mintha helloween tököt lopnék, szóval van hely bőven a szerncsehozó simire A Zilába meg természetes, hogy téged is várunk!!!!

Maci: ez annyira jó hír! Szurkolok kedden, hogy minden ok legyen és a duplázás meg különössen szép ajándék lenne az élettől a szülinapodra Köszönöm a köszöntést, én egyből utánad ünnepelek, 3.-án.

Cermiák: megértem a gondod a táppénz kapcsán, de a legfontosabb a babóca, szóval vigyázz magatokra nagyon és tojd le, ha a főnökeid ez másként gondolják..semmi túlóra meg stressz!!! A buborék az a te drága gyermeked!!  Először nekem is csak ennyi volt...most meg kirúgja az oldalam, akkor a bulit csap minden este..most is...

Lexi: örülök, hogy most már te is készülődsz!! Nem lesz most már semmi baj, csak pihenj te is eleget! Bár a pocakunk az úgy is jelezz, ha fáradt az albérlő odabent!

Ancsy, Almanna: kívánom, hogy holnap jó híreket kapjatok! várunk benneteket az infókkal

Paurora és Ani: még 2in1 a délutáni hírek szerint. Bár a dereka fáj már Paurorának, de az NST-n még nincs jel. Ha változás lesz, jövök

Velünk minden oké! Bori nagyon izgő mozgó..eész nap buli van nála. Ma már pakoltam a szekrényébe, anyukám meg is jegyezte, hogy nekem 39 év alatt nem volt ennyi lányos, rózsaszín cuccom.. Kicsit szentimentális érzés..sose gondoltam volna, hogy ekkora öröm hajtogatni parányi ruhákat. El sem hiszem, hogy pénteken 30 hetes leszek!! Istenem!! Csütörtökön megyek a védőnénihez, remélem minden ok lesz.
Pénteken el is megyek az urammal egy utolsó kettesben (2,5ben) töltött romantikus hétvégére Szentendrére..nagyon jó kis ajánlatott találtam..kuponos, romantikus gyertyafényes pezsgős hétvége pároknak..jujj..hát fürdeni nem fogok, de sétálni még tudok
A kabát téma engem valószínűleg nem érint, mert az én anyukám nagyon gömbölyű, és tőle kértem kölcsön egy poncsót a készletéből..



A Zilába jó, ha megint 14 órára foglalok asztalt?

Puszi mindenkinek!!
magdipeti
 
 


Nagyon örülök lányok, hogy ilyen szép számmal talizunk 19.-én! 

Edina, csak ajánlani tudom az Istenhegyi géndiagnosztikát! Én már itt csináltattam a rám vonatkozó vizsgálatokat, ha előbb felfedem a létezését a párom is itt csináltatja az tuti! Sok időt és pénzt spóroltunk volna, kedvezőbb körülmények között! De ennek már utána vagyunk. Mióta jártok a SOTE ARO-ra?
ancsy811207
Budapest
 
 


Lányok ha minden jol megy én is tudok menni Zilás találkozóra :)


Rá is hapciztam ;)


Jól jönne egy kis pocakosodási vírus amit természetesen hó lenne elkapni.
Meghát látni titeket :)


 

evi89
Vecsés
 
 


Ho lenne elkapni hihihi JÓ lenne :)
evi89
Vecsés
 
 


Örülök, hogy egyre többen vagyunk!   Rá se ránts, én is mindig elírok mindent..  Ez az átka, ha utólag olvassa el az ember.. Néha teljesen új értelmet nyer 1-1 mondat..
ancsy811207
Budapest
 
 


Ancsy, figyelem a tigriseket az ARO kornyeken :))) En meg nem tudom miben leszek, :)) padlizsanos a hajszinem, es valoszinuleg hatracsatolva lesz. Probalok 3/4 12 korul odaerni, de forgalomfuggo. Remelem talizunk :)
almanna
 
 


Ancsy

Mi már elég rég óta járunk a Sotéra lassan 4 éve. Elég sok idő eltelt mire bármilyen kezelést is elkezdtek. Mindketőnknél rendben van minden de mégsem jött eddig össze a közös baba. Ugyanis nekem már van két nagy fiam az előző házasságomból. Ismeretlen eredeti meddőség van a kartonunkon de a 3 inszem és a sok sikertele lombik sem hozott eddig eredményt. Ezért is kezdtünk kicsit privátba utána járni a dologknak.
Kiderült már a pajzsmirigy probléma amit gógyszerrel rendeztek az inzulin rezisztencia. A genetika tökéletes lett a pct is negatív még a kromoszómát javasolta Czeizel prof amit érdemes nézetni. Ha ott is minden oké akkor zsákutca.

Talán még próbálkozunk majd a lombikkal mert azért még nem adtuk fel de szeretnénk ezeknek a dolgoknak utána járni.

Paurora remélem már a karjaiban tartja Anit és túl van a nehezén legalábbis én ezt álmodtam az éjjel.
Stimus lányok remélem csupa jó hírt kaptok ma.

edina71
Budapest
 
 


Évi, úgy látom lesz bőven simogatni való pocak a Zilában, és hát Macinak is bejött, szóval ezen ne múljon, de jó lesz megint találkozni, meg új arcokat is látni :).

Ancsy, Almanna, nagyon várjuk ma a híreket tőletek :). Almann, írtad, hogy a lombikkal álmodsz, képzeld én ma Murber dokival álmodtam :D! Azt álmodtam, hogy utoljára be kellett még mennem az ARO-ra, hogy megnézzék minden rendben van-e velem, meg a babával, és a doki mondta, hogy minden ok, úgyhogy ez volt ott az utolós látogatásom. És mondta, hogy valami kávézóban lesz valami kerekasztal beszélgetés a lombikról és hogy menjek el, ha kíváncsi vagyok rá, úgyhogy elmentem, és csomóan voltak ott :D. Annyit olvasok itt az ARO-ról, hogy már azzal álmodom, pedig nekem már nem is kell oda mennem :D.

Magdipeti, de jó lesz Nekte akkor hétvégén, ráadásul úgy néz ki csodaszép idő lesz, jó pihenést és romantikázást Nektek :). Már 30 hetes leszel, hihetetlen hogy repül az idő. aktív a lánykád, a mienk egyelőre még egészen nyugodt, lájtosan rugdalózik, bár néha azért belerúg a hólyagomba, ami nem túl kellemes :D. Hétfőn pakolgattam rendesen, úgyhogy estére meg is fájdult a derekam, meg a forgóm, úgyhogy tegnap kb, semmit nem csináltam, de ma próbálom megint hasznossá tenni magam :).

Janula, szerintem hamar el fog repülni az idő decemberig, és ki tudja, lehet, hogy még előrébb is kerülsz, szurkolok nagyon. Addig meg próbálj ne is gondolni rá - persze tudom könnyű ezt mondani, de remélem az új intézetben végre sikerülni fog. De 19-én "megfertőzünk" Téged is ;).

Edina, örülök, hogy Te is jössz 19-én :).

Cermiák, a bubokérolás az biztosan a kisfiatok!!! Több helyen is olvastam, hogy így írták körül, amit először éreznek a kismamák :). Bár én ezt nem igazán éreztem, vagy csak nem tűnt fel, vagy nem tudtam, hogy az az és másnak gondoltam. Szóval ha ezt érzed, akkor hamarosan fogod a rugdalózást is :). Lehet, hogy már érted, de neveken gondolkodtatok már, vagy már meg is van esetleg :)?

Most esett le, hogy amúgy lehet képet is csatolni itt, óriási, hogy ennyi idő után feltűnt :D. Úgyhogy gondoltam megmutizom azt a kis meglepit, amit a férjemnek csináltam, és ezt osztottuk meg azokkal az ismerősökkel is, akik kérdezték, hogy fiú, vagy lány. Amúgy bármilyen meglepihez, vagy "hír" bejelentéséhez jó ötlet szerintem, bár kicsit pepecselős :D.


Meglepi
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Csajszik! 

Lexi! De kis kreatív az ajándékod..:-) nagyon mutatós, az a gyanum nagyon ráérsz..  
Pihenj sokat, és vigyázz magadra, ábrándozgass, pakolgass..

Magdi! Kellemes kiruccanást és feltöltősést kívánok nektek! Sterencsére jó időt jósolnak!

almaanna: sajnálom, hogy nem találkoztunk.. Remélem ami késik nem múlik! Én már nem olvastam a kora reggeli kommentedet.. Na és mi volt az ARO-n? Mesélj! Én nem néztem az órát, de fél 1-ig tutira ott voltam. 

Nos, ma valóban nem volt  a prof. ennek okán megismertem M Doktort, ugyanis ma csak ő rendelt. 
vv volt UH szokás szerint, aztán ahogy sejtettem emelt a Menopur adagon, 2-2 helyett mostmár 3-3. Ugyhogy mehettem a  patikába..
Ha minden jól megy azt mondta Andrea,15-én szerdán már leszívás, de ez péntekre eldől pontosan. Pfu. Csajok ez már nagyon közeleg, kezdek egyre jobban félni. Én kezdéskor csak nov. elejére számítottam. Jobb ha kezdem magam lélekben felkészíteni. 

Kivel mizujs?? 

ancsy811207
Budapest
 
 


@ancsy811207:


Jujj, ez nagyon jó hír! :) :)
Elhiszem, h kezdesz félni, mert én kb minden nagyobb lépcsőfok után parázni kezdek! :D
De minden lépéssel közelebb kerülünk az álmunkhoz!

Maci! Gratulálok! :) Olyan fantasztikus érzés lehet! :)

Mi holnapután megyünk. Urbancsek megmondja a továbbiakat. Elviekben hétvégén már szúrhatom magam. Jó lett a rubeolás vv-, a HIV, és elviekben a hepák is. Bár Andi kérdezte, hogy kaptam-e védőoltást hepa B ellen (?!), mert az neki nem egyértelmű, de azt mondta, h ettől nem kell megijedni. Bárhogy is van, lehet kezdeni. De láttunk már karon varjút a Sote kezdéssel kapcsolatban.
vigyorex
 
 


sziasztok,

egy kicsit visszahúzódom a gubomba, de olvaslak titeket csendben. kicsit össze kell szedjem magam .. sajnos még mindig nem jött meg, és 20a nagyon messze van 
de a kismamiknak nagyon örülök és ha nem gond én is csatlakoznék a Zilás talihoz akkor :)
Akiket stimulálnak azoknak sok petesejtet kívánok, aki pedig a két hétben van annak pedig szorítok! :)

köszönöm szépen a sok szorítást illetve csuris ujjakat :)
bucsok
 
 


Bucsok
Megértelek ! Örülök hogy jössz te is a talira.

Paurora
Gondolok rátok sokat!!

Kaptam időpontot Dr Bokorhoz . Nov 24.
Nagyon izgulok.,...


sok pusza mindenkinek
evi89
Vecsés
 
 


Lányok! HELP ME PLS! 

S.O.S. Most értem haza az ARO-ról, kedd reggel 9-kor lesz a leszívásom, és úgy írta fel a prof. az injekciós papíromra,hogy addig 11 db Menopur ampullára van szükségem elosztva! Sajnos úgy emlékeztem, hogy nekem pont annyi van itthon! Hazaérve döbbentem le, hogy már csak 9 db van.

Ezt nagyon benéztem...:-(((( 4-ig már vissza sem érnék Pestre, merthogy addig vannak ma és jön a hétvége.. így felíratni sem tudom!

Tudna valaki nekem 2 db ampullát adni akinek esetleg megmaradt? Megvásárolnám, és még ma este, de legkésőbb holnap reggel elmennék érte, ahová mondja!

Előre is köszi, nagyon bízom benne, hogy valaki tud segíteni!!! Folyamatosnan on-line leszek!!!

ancsy811207
Budapest
 
 


Ma 3-3 és holnap 3-2-t kell beadnom, mert vasárnap és hétfőn már a tüszőrepesztő kell!
ancsy811207
Budapest
 
 


Ancsy
Szerintem gyorsan telozz az  Arora hogy elszámoltátok. Lehet odabent tudnak segíteni...
Sajnos nekem nem maradt.. :S
evi89
Vecsés
 
 


Ha tud valaki segíteni, az lenne a legjobb, ha privien írna tel. számmal, és felhívnám... 
ancsy811207
Budapest
 
 


Már megtettem, de nem lehet őket elérni természetesen MOST! Mikor a legnagyobb szükségem lenne rá!  Próbálom még egyszer....
ancsy811207
Budapest
 
 


Szia Ancsa!


A mobilt is próbáltad? (most nem tudom fejből de pont nem rég valaki itt megírta)Meg nekem most az jutott eszembe, hogy esetleg a prof. magánrendelését lehetne esetleg megpróbálni gondolom van neki. M. dokinak van, mondjuk keddenként, tehát azzal nem lennél beljebb.


Meg esetleg nézz meg itt a babaneten, hogy nem árul-e valaki épp egy fórumon.


Remélem megoldódik minél hamarabb!! Drukkolok!!!


Puszi

fruska81
 
 


Megjöttünk a Sotéról. Hazafelé úgy a 3 órás út felét végigbőgtem.
10-re kellett mennünk a profhoz. Ott is voltunk. 11-kor már az altatósnál kellett volna lennünk.
Ekkor kérdeztem meg Andit, h ha nem kerültünk sorra a profnál, akkor mi legyen. Mondta, h menjünk a folyosó végére az aneszteshez, és figyeljük a sorszámokat. Oda menjünk, ahol előbb bejutunk. Kijött az altatós asszisztens. Át kellett mennünk az intenzívre, mert h előbb sorra kerülök. Nem értettem először. Mint a liftben kiderült, azért volt ez, mert aki az ARO-n volt, sosem csinált még ilyet. Az intenzíven egy órát vártunk, mert egy mammer volt bent. Megelégelve, h nem haladunk és nem tudjuk, hogy a prof szólított-e minket, visszamentünk. Már az ottani anesztesnél eltűnt minden arc, aki addig ott ült, tehát potyába ment el az az egy óra. Végre bejutottam az altatóshoz. Azt a részét hagyjuk is. A hajam mondjuk elhullott. 1-kor bemehettünk a profhoz, aki 2 alkalomból kétszer nem találta el a születési dátumomat. A bentlétünk 3 perc volt, öltözéssel-vetkőzéssel, ultrahanggal, diktafonnal, altatóspapír átnézével, hümmögéssel, miszerint egy hónap múlva találkozunk, ha felszívódik a tömlőm, ami vagy-vagy.
Totál elborultam az egésztől. A ténytől is, és a hozzáállástól is. Jelenleg nem is tudom akarom-e folytatni.
vigyorex
 
 


Ancsy írok privit
edina71
Budapest
 
 


vigyorex: Mostanában nagyon sok emberrel eljátszották ezt, csak azt nem tudom miért kell kifogásokat keresni? Miért nem mondják meg, hogy az éves keret betelt, folytatás jövére! Most október közepén van 3 éve, hogy a SOTE-ra járunk és csak egyhelyben topogunk! 2 év májusban és júniusban volt hormonstimulációm otthoni terminált együttlétel, azon kívül semmi, csak megy az idő!
sziszi73
 
 


@sziszi73:


Szívesen közszemlére tenném az ultrahangomat. Nem vagyok szemérmes. :D Ezt most mély iróniával és dühösen írom. Megforgatta bennem az uh-ot. Olyan sebességgel, h szerintem még petefészket sem talált. Erre: Hümm! Egy tömlő! Öltözhet. Köv. ciklus 20. napja előtt kérjen új időpontot. Általában felszívódik. Ha nem, akkor elmondom a teendőket.

Hát ezer köszim. Folyamatosan sírás és dührohamok között vagyok.
Nem tudom képes vagyok-e jövő hónapban elmenni, h ugyanezt végigcsinálja, és folyamatosan tologasson, mint egy sz@rdarabot.
Elnézést lányok, ha vulgáris vagyok, de ...
vigyorex
 
 


sziszi73
 
 


@vigyorex


Ezzel én is így vagyok, ha nem lennék 41 éves úgy lelépnék, hogy még egy életre is elfelejteném, hogy vannak!

Biztosan olvastad a hozzászólásomat, velem október 1-jén játszották el! Nem írom le mégegyszer, ha érdekel olvasd e!

sziszi73
 
 


@sziszi73:


Igen, olvastam. Már akkor is megfordult bennem az indulat, és mostanában ilyen igerek érnek a Sotéval kapcsolatban.
Most megpróbálok kérni egy időpontot egy itteni orvoshoz, és megkérem, h csináljon egy uh-t. A bizonyosság kedvéért.
vigyorex
 
 


@vigyorex:


Velem március elejétől szórakoznak!

Az UH-val esetleg azt éred el, hogy mégjobban dühös leszle!

Jövő héten kellene megjönnie a menzesznek és hívni őket a ciklus első napján.
Kkiváncsi vagyok mit találnak ki, hogy miért nem tudják elindítani az inszemet!
sziszi73
 
 


Köszönöm szépen lányok, hála Edinának megoldódott...:-) Holnap reggel megyek érte!!
ancsy811207
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: