Új privát üzeneted érkezett!

@almanna:


Arra gondolj, hogy spontán teherbeesésnél egyetlen tüsző érik meg, ami egyetlen spermiummal köt házasságot! Hiszek bennetek! Nagy levegő! Hatalmas kalappal!!! +++++
vigyorex
 
 


@lexi01:


Mindenképpen írok majd. Igazából arra számítok, hogy most még meg van a cisztám, és nem kezdhetünk. Abban viszont bízom, hogy zsugorodik. Se nem stagnál, se nem nő. Arra is számítok, hogy a december az ünnep miatt almás, így gondoltban eltettem jövőre mindent. Így mondjuk csak kellemes meglepetés érhet.
Ma voltam a bőrdokinál. 2db pici szemölcsöm maradt. Lefagyasztotta. Azt mondta, hogy indulhatunk a lombikon ezektől már. Ennek mondjuk nagyon örülök. :)
vigyorex
 
 


köszi lexi01 :) igen, már megy a stimu mától vasárnapig, aztán hétfőn megyek be a sote-ra...reggel vérvétel (nem kaptam beutalót. felhívtam a dokit, és mondta hogy majd reggel aznap kérjek a lányoktól..na de azt nem kérdeztem hogy mit nézet meg, remélem a lányok tudni fogják!!!! mi van ilyenkor? most hívjam fel mégegyszer? vagy majd ott reggel intézkedjek ha nem tudják? ) . 11kor pedig uh...aztán meglátjuk hogyan tovább a hétvégéig (14.napig )
bucsok
 
 

 
 

Vigyorex,
teljesen igazad van abban, amit mondtal. Csak mint mindannyiunknal itt a forumon az a gaz, hogy nincs az a bizonyos hazassagkotes...igy a mesterseges dolgokkal kapcsolatban sem lehet olyan tuti a siker. Elhataroztam, hogy nem fogom bujni a netet, nem olvasgatok sem jo sem csalodassal korbefont iromanyokat...es megis! A fenebe, de nem tudom megallni, es most egyik percben azt erzem, hogy ez jol is elsulhet, a masikban pedig teljes a kudarc elmeny...pedig almomban sem gondoltam volna, hogy ilyen hirrel fogad az embriologus :( biztos ezert voltam olyan semmilyen kedvu egesz nap a melohelyen

Szoval, holnap megyunk ertuk, es mar csak azt remelhetem, hogy mindketten szepen fejlodnek
almanna
 
 


Bucsok,
lemaradtam, ne hari. Milyen stimud van epp?
almanna
 
 


closty-t szedek 3.naptól 5napig napi 2x1-et. hétfőn megyek, vérvétel , uh (mert legutóbb cisztám volt gondolom azért a vv ) és eldönjük mit kapok még hétvégéig. akkor leszek a 14.napon. nálunk még otthoni van...
konkrétan nincs ciklusom, pco-m van, inzulinrezisztenciával cisztára való hajlammal. Nem indokolt elvileg nekünk az inszem még.. :( egyelőre bízom a profban és a munkájában, nem hiába van hosszú ideje a pályáján és gondolom nem hiába prof. velem egyszer sem volt lekezelő sem pedig lerázó. mivel sokan vagyunk, nem csacsog el, megnéz, számol, elmondja mi a teendő ha van kérdés felteszed és mehet a következő. senki nem szeret sokat várni, én nem bánom hogy ő ilyen. annyit mondd amennyit kell. ha mégis van valami, eddig mindig válaszolt.. szóval én pl tudom őt ajánlani bárkinek! :) örülök hogy nem fogtam még ki rossz napját! reméljük hétfőn sem fogom :)
bucsok
 
 


Bucsok, szoritok!
Miota jarsz aro ra? Hanyadik probalkozasod ez?
almanna
 
 


@almanna, februárban voltunk egy inszemináción - még máshol - . 
itt az ARO-n tavasz óta vagyok, másfél hónap kivizsgálások, aztán nem jött meg, 3hónap fogamzásgátlás volt aug végéig, majd szeptben az első stimu itt, mivel nem pukkadt ki a choragon-tól ezért cisztám lett, nem is jött meg kimaradt az egész okt, és most jött meg nov elején. szóval a 2.
bucsok
 
 


Drukkolok :)
Amugy nyugi tudjak a lanyok bent, hogy milyen beutalo kell. Asszem osztradiolt neznek, de lehet rosszul emlekszem
almanna
 
 


:) köszi! 
és nálatok mi a szitu? mióta vagy az aro-n? érzed is a cisztát?
bucsok
 
 


Almanna!

Ne izgulj! Nekem 12 petesejtből végül csak 3 termékenyült meg és abból 2 sejtet kaptam vissza és végül 1 tapadt meg, és már 29+4 hetes terhes vagyok!   Csak pozitívan! Erre koncenrtálj
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Almanna, elhiszem, hogy most vegyes érzéseid vannak, de próbálj meg most a jóra koncentrálni, még így is sikerülhet, nagyon szorítok!!!

Bucsok, a lányok tudni fogják milyen beutaló kell, ne aggódj :). Egyébként az szerintem nagyon fontos, hogy bízol a profban, máshogy nem is lehet. Ha meginog a bizalom, úgy nem lehet nekiállni,meg végigcsinálni ilyen komoly dolgokat, akkor sajnos váltani kell, vagy dokit, vagy intézményt.
lexi01
Budapest
 
 


köszi lexi, megnyugtattál :) igen, addig maradok nála amíg bízom benne. arról ő nem tehet hogy én türelmetlen vagyok és nem ismerem a rendszert  báár azért örülnék már az inszemnek mit ne mondjak!
bucsok
 
 


Cicuci, es csajok!
Elso cirka 4 oras kiborulasom ota kicsit jobb. Mailben jol helyretett egy baratnom. :oops: de ugy tunik ez kellett hogy ne magamat es a 7 elvesztett petesejtet sirassam, hanem a kettore koncentraljak, aki lehet h var ram...nem mondom hogy elmentek a felhok, de probalom ravenni magam, hogy pozi legyek.
Es jo olyat olvasni, hogy ket petesejtbol is lehet babu.
Cicuci,
hanyadik napon kaptad vissza?
Volt meg 2 lany, akikkel egy napon volt a leszivasunk, nekik penteken ultetik vissza, nekem meg a 2. napon, holnap. Ezt se ertem miert.
Aspirin Protectet se tudom h szedjek e.
almanna
 
 


Bocs, hogy ilyenekkel traktallak titeket. Ugy csinalok, mintha nekem lenne egyedul ilyen problemam... :oops: :oops: :oops:
almanna
 
 


Almanna,
nekem szerdán volt a leszívás és szombaton kaptam vissza őket....
De ne agyalj semmin! Ne stresszeld se az agyad, se a tested. Neked holnap pozitívan kell majd felfeküdnüd a műtőaszatalra és várni a picikéket! És csakis arra gondolni, hogy ha bekerülnek a pocidba akkor ott jól "harapjanak" meg és maradjanak is ott!
Szóval nyugi! Minden rendben lesz
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Koszonom a biztatast :) jol esik
almanna
 
 


@almanna:


Kitartás és fel a fejjel!
Most arra a két picurkára vigyázz majd!
Andi elmagyarázta nekem (amikor mi voltunk), hogy miért van ez, hogy van aki előbb, van aki később kapja vissza.
Ha marad fagyasztani való (mármint mennyiségre), akkor tovább tartják őket, mert kint ugye tudják ellenőrzni, hogy a minőség is megfelel e a fagyasztásra. Csak bizonyos érettségű petesejteket lehet fagyasztani.
Ha nem marad fagyasztani való, akkor igyekeznek minél előbb pocakba tenni őket, hiszen anyukájuknál vannak a legjobb helyen!
Erre gondolj: holnap már várandós leszel!

Vigyázz magadra!
dekatka82
Vácrátót
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!



almanna! Írj majd, ha tudsz és kedved lesz! Gondolok rád!

bucsok! Csak menj be hétfőn. A lányok mindig tudják mikor mi kell, és a profhoz is be tudnak telefonálni, még ha van is nála valaki.
vigyorex
 
 


Vigyorex, de reggel 8kor meg nem szokott lenni a prof ezert aggodtam :-)
bucsok
 
 


A nőgyógyászom mondta, hogy menjek vissza miután túl vagyok a mensin, hogy megnézze a cisztámat, de nem akartam kiadni egy csomó pénzt, ha úgyis megyek hétfőn a Sotéra.
Kíváncsi vagyok jól érzem-e, de a jobb oldalon érzem most az ovut, de a balban érzem a cisztát is még. Nem tudom, hogy a ciszta csak mensikor ürül, vagy sorvad a ciklus közben is? Valakinek nincs erről infója?
vigyorex
 
 


@bucsok:


Szerintem ne aggódj miatta. Simán kell tudniuk a lányoknak is, hogy mikor milyen vv kell. Max előkaparják a kartonodat. De mindig megvan, hogy a stimu melyik szakaszában mit kell nézniük, mint a hormonpanelnél a ciklusban.
vigyorex
 
 


Koszonom a biztatast lanyok. Hamarosan felkerekedunk es hazahozzuk a picikeket :)
Van valami praktika, amivel segiteni lehet a beagyazodast? Enni, inni, gyogytea, vitamin vahy barmi?
almanna
 
 


@almanna:


Amit én tudok, hogy fehérjedús étrend, tehát sok hús, E vitamin és renegeteg folyadék.
vigyorex
 
 


Sziasztok.Én másfél éve járok a sotéra és azota olvasgatom a topikot,mert sajnos az első beültetésem nagyon rosszul végzödött.Szeretném megkérdezni,hogy van köztetek olyan akinek fagyibaba beültije volt?és,hogy ez árban mit takarna,ha nem a tbre kérném.Előre is nagyon köszönöm a segitséget
kitekatt
Szalkszentmárton
 
 


Sziasztok!

Bocsi..nem tüntem el, de annyi minden történik körülöttünk, és én annyira le vagyok lassulva, mint egy csiga.

Paurora és Ani jól/jobban vannak, már egy hete otthon vannak. Ani jó étvágyú, minden ok vele!
Mindenkit puszilnak és köszönik szépen a drukkolásokat!

Velünk is minden ok, ma voltunk utoljára a védőnőnél, most már csak az otthoni látogatás van hátra, az 26.-án lesz. Holnap már 34 hetes leszek..iszonyat gyorsan múlik az idő.  És még egy csomó babaruhát ki kell vasalnom

Almanna: nagyon drukkolok, hogy veled maradjanak a babócák. Küldöm a tapadós energiát!

Maci: jobban vagytok? Minden ok? KisMackó? KisMackó2??

Reméljük mindenkivel jól akakul a babaprojekt, azok is ugye jól vannak, akik mostanában nem jelentkeznek!?

Mindenkinek drukkolunk, a kismamáknak pocaksimit! Puszi
magdipeti
 
 


Sziasztok!

Remenyt ad, hogy ilyen sok kismami van koztunk :) vigyazzatok magatokra!

Mi 10-re mentunk a ket picurert. Ma mar pozitivabb voltam, de bevallom, feltem mivel fogadnak. Dr M is tobb megtermekenyult sejtre szamitott, dehat ennyi lett. Ok viszont szepen osztodnak, es remelem a pocakomban tovabb. :)
Ma meg fekszem, iszom, pisilek :) Holnap mar aktivabb leszek.
Olyan fura, hogy nem erzek semmit, csak tudom, hogy ott vannak ♡
almanna
 
 


Almanna,
örülök, hogy minden rendben volt ma pihizz és igyál sok folyadékot! Én három napig pihiztem, aztán már nem. Sétáltam, főzőcskéztem meg ilyenek, de nem eröltettem magam. Most azért ne takaríts, meg ne te porszívózz, meg úgy tudom hajolgatni sem jó. Bár én pár nappal a beülti után megfáztam, azzal két napot feküdtem, de aztán meggyógyultam.
Én végig arra gondoltam, hogy ha velem akarnak maradni a picik, akkor maradnak, ha meg valamiért nem, akkor meg hiába csinálok bármit. Végül egy pici maradt. Szóval próbálj meg nem parázni és nem görcsölni a témán. Ja én ne olvass a neten mindenféle hülyeséget, meg fórumot. vagyis ezt a fórumot olvasd, itt mi tényleg érintettek vagyunk 
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Almanna,
teljesen esgyetértek Cicucival, az a lényeg, hogy ne idegeskedj most ezen és ne erőltesd meg magad, és sok fehérje, meg folyadék mindenképpen kell. Fórumokat tényleg ne olvasgass (ezt kivéve ;), és ne keress tüneteket. Próbálj meg vidám filmeket nézni, vagy könyveket olvasni, légy pozitív és bizakodó, ha az idő is engedi, sétálj nagyokat. Sokféle "trükk" van, ami akár segíthet is, én is alkalmaztam 1-2-t, de tényleg így van, hogy úgyis a piciken múlik, hogy akarnak-e maradni, és ha akarnak, akkor nem kell semmi féle hókusz-pókusz.
Az nagyon jó hír, hogy szépen osztódnak, nem véletlenül mondta a doki, úgyhogy nagyon-nagyon szorítok Neked, mennek a tapadós és babásodós energiák ;)!
lexi01
Budapest
 
 


Cicuci, Lexi

Nagyon koszonom a biztatast! Es mindent...! :)
Igen, en is ugy allok hozza, hogy ha akar/nak, maradnak. En/mi nagyon nagyon szeretnenk, vigyazok nagyon rajuk. A kis praktikak azert erdekelnenek. :) ;) csak hogy tenyleg mindent megtegyek :)
Vigyazzatok magatokra lanyok! Mennyi van meg? Hol tartotok?

Tobbieknek sok sikert, kinek mihez :)
almanna
 
 


Almanna! Hogy vagy ma? Remélem ugyanolyan pozitívan keltél ma, mint tegnap voltál! :)

Bucsok? Bírod türelemmel? Mindjárt itt az a hétfő. Én már érzem magamon a türelmetlenség jeleit. Ennél a bizonytalanságnál azt hiszem már a biztos rossz is jobb lenne. :)

Kitekatt! Sajnos ebben nem vagyok otthon, de telefonon biztos adnak infót. Úgy a legegyenesebb szerintem.
vigyorex
 
 


Vigyorex, mar nagyon varom a hetfot!! A bizonytalansagnal nincs rosszabb!!!
Remelem elkezdett erni legalabb egy tuszom a tabitol :-) eees jovohet vegen elkapom apat :lol:
foglald le magad. En futni jarok. Kikapcsol :-)
bucsok
 
 


Sziasztok lányok

Tegnap váratlanul egy héttel korábban megjött és gyorsan felhívtam a klinikát ma reggel mennem kellett vv és délbe uh. A dokira amíg vártam nagyon rossz érzésem volt de amikor azt mondta a doki hogy megvizsgál már reménykedtem hogy talán sikerül indulni. Vizsgálat után pedig közölte hogy minden oké és kezdünk mertaz fsh értékem is most szinte tökéletes 8.6 ami nálam tényleg nagyon jó a sok 24 és 17 után. Rövid protokoll lesz mert már hosszú nem férne bele az ünnepek miatt . Ma kezdtem a szurit és hétfő szerda pénteken kell mennem még. Ha minden oké akkor a 17. héten már műttttőőőőőőő.

Ez lesz nálunk szerintem az utolsó probálkozás mert kifutunk a korunk miatt az időből.
Szóval lányok légyszi légyszi drukkoljatok hogy ez végre sikerüljön és ne legyen kóros osztódás se.

Almanna bármit csinálhatsz ami jól esik és úgy érzed nem megterhelő egy kismamának. Ha van kedved sétálj vagy főzzél valami finomat a párodnak. Amikor úgy érzed feküdj le egy kicsit olvasni tv-t nézni vagy aludni egy kicsit. Sok folyadék és fehérje. Én szedem az Aspirin P szerintem rosszat nem tesz. Csak a leszívás elött hagyom majd abba -

Kismamik hogy vagytok babák remélem szépen nőnek .

Puszi mindenkinek jó hétvégét és kellemes pihenést
edina71
Budapest
 
 


Köszönöm igen már be telrfonáltam kaptam is választ csak sajnos a doki másképp emlékezett.Ezért hondoltam megkérdezem hátha valaki jártas benne.
kitekatt
Szalkszentmárton
 
 


Vigyorex, Lexi, Bucsok, Cicuci, Edina,

Nagyon koszonom, jol vagyok, sot, remlem vagyunk :) Pozitivabban ebredtem, es ma tobbszor elkepzeltem, hogy osztodnak es csinaljak a helyuket odabent. Leszivas elott ugy terveztem, hogy fekudni fogok, de vegul szot fogadtam :) dokinak is, nektek is, igy jovok megyek, de csak lajtosan. Csavarogtam is ;)
Furcsallom, a 11. napon lesz az elso vervetelem. 17en megyek. Azt hittem a 14. Nap korul csinaljak...

Hogy vagytok kismamik?
Edina, drukkolok!! Csak pozitivan!!
Bucsok, hajra!!

Szep hetveget csajok!
almanna
 
 


Vigyorex, Lexi, Bucsok, Cicuci, Edina,

Nagyon koszonom, jol vagyok, sot, remlem vagyunk :) Pozitivabban ebredtem, es ma tobbszor elkepzeltem, hogy osztodnak es csinaljak a helyuket odabent. Leszivas elott ugy terveztem, hogy fekudni fogok, de vegul szot fogadtam :) dokinak is, nektek is, igy jovok megyek, de csak lajtosan. Csavarogtam is ;)
Furcsallom, a 11. napon lesz az elso vervetelem. 17en megyek. Azt hittem a 14. Nap korul csinaljak...

Hogy vagytok kismamik?
Edina, drukkolok!! Csak pozitivan!!
Bucsok, hajra!!

Szep hetveget csajok!
almanna
 
 


Vigyorex, Lexi, Bucsok, Cicuci, Edina,

Nagyon koszonom, jol vagyok, sot, remlem vagyunk :) Pozitivabban ebredtem, es ma tobbszor elkepzeltem, hogy osztodnak es csinaljak a helyuket odabent. Leszivas elott ugy terveztem, hogy fekudni fogok, de vegul szot fogadtam :) dokinak is, nektek is, igy jovok megyek, de csak lajtosan. Csavarogtam is ;)
Furcsallom, a 11. napon lesz az elso vervetelem. 17en megyek. Azt hittem a 14. Nap korul csinaljak...

Hogy vagytok kismamik?
Edina, drukkolok!! Csak pozitivan!!
Bucsok, hajra!!

Szep hetveget csajok!
almanna
 
 


Vigyorex, Lexi, Bucsok, Cicuci, Edina,

Nagyon koszonom, jol vagyok, sot, remlem vagyunk :) Pozitivabban ebredtem, es ma tobbszor elkepzeltem, hogy osztodnak es csinaljak a helyuket odabent. Leszivas elott ugy terveztem, hogy fekudni fogok, de vegul szot fogadtam :) dokinak is, nektek is, igy jovok megyek, de csak lajtosan. Csavarogtam is ;)
Furcsallom, a 11. napon lesz az elso vervetelem. 17en megyek. Azt hittem a 14. Nap korul csinaljak...

Hogy vagytok kismamik?
Edina, drukkolok!! Csak pozitivan!!
Bucsok, hajra!!

Szep hetveget csajok!
almanna
 
 


@edina71:


Hajrá! :-)
dekatka82
Vácrátót
 
 


jöhetnek felém is a drukkkok a jövőhéten 
Edina hajrá!!!
Almanna köszi :)
bucsok
 
 


Lanyok, ha stimu kozben nogyogyaszati problemam van akkor azt mondhatom a profnak hetfon? Vagy ezt ne a meddosegiben kene?
bucsok
 
 


Sziasztok! 
Picit eltűntem most, hogy újra el kellett kezdenem a melót, aztán az emúlt napokban reggeltől estig dolgoztam! Nagyjából már rendbejöttem lelkileg, és újult erővel várom a januárt. Rengeteg emberrel beszéltem azóta, és rengeteg jó tanácsot kaptam, okosabban fogok belevágni a következő projektbe. Köszönöm szépen a vigasztalást és a biztatást, de tényleg nem tud ilyenkor jót mondani az ember, max. együttérezni. Kívülállókkal nem is szívesen beszélgettem most és ezer éves ezen a téren laikus ismerőseim társaságát sem nagyon kerestem, csak idegesített volna a közhelyes vigasztalásuk. Nem rosszból mondom, (vagyis írom) részükről ez természetes és kedves, de valamiért rám ez most így hat. Nagyjából elvetettem az ötletet,hogy megpróbáljuk friss hereszövetből, ami csak egy- a páromon elvégzett műtéttel, úgy, hogy összehangolják a punkciómmal-lenne lehetséges. Utánajártam, más intézménybeli koponyákkal és Fancsovics Dr. Úrral is beszéltem, és a lényeg, ha más szavakkal is, de egybehangzóan az volt a véleményük, hogy nehezen is de talán nagy utánajárással és anyagiakat nem kímélve lehet, hogy lenne rá lehetőség, de nem érdemes. Annyira csekély mértékben lenne így nagyobb az esély, és lehet több szövődménye lenne... a páromat egy újabb komoly műtétnek alávetni... ki tudja azóta mi a helyzet nála, van e még használható sejtje, és stb. A lefagyasztottak meg már annak idején alaposan le lettek kontrollálva, a lehetőségekhez mérten a legjobbak lettek lefagyasztva, és mivel most szépen fel is ébredtek, és szépen (9-ből 4) meg is termékenyült, amiből sok sejtes egészséges szedrecske lett, így pláne nem érdemes ebben gondolkodnunk.
Tehát ha végiggondolom, csak a megtapadással volt a baj, és kétszer sem mondom, h nem a klasszikus régi problémámmal a pajzsmirigyemmel van a baj. Az OK h a kezdésre lement normál tartományba, a TSH értékem de érdekes módon  (erről írtam régebben,) önszorgalomból a GONA szúrásának 4és 5. napján nézettem, és felment az egekbe az érték. A prof. ezzel nem igazán foglalkozott, és azt mondta egy endokrinológus, hogy valszeg ez a Gona miatt van, és ha abbahagyom a szúrását, a TSH értékem pár napon belül visszaugrik normálba! Ezzel meg is nyugtatott. Nos, szerdán voltam  laborban, és az értékem több mint valaha, azt hittem rosszul látok!!!  Úgy, h lassan egy hónapja nem szúrom magam! Lányok ez nem normális! Egy ismerősöm aki természetes úton volt terhes, pár hetesen elvetélt, és mint kiderült a magas TSH-ja miatt, de még mindig alacsonyabb volt neki mint nekem most, akkor mennyi lehetett beültikor???????? . Kezdek rájönni, hogy sajnos hiába szedem a gyógyszert a pajzsmirigyemre, és hiába áll be ettől normálisra, a szurik ezt teljesen kiütik, így pedig nem fog megtapadni. Beszéltem más csajokkal, nekik a szurik nem mozdították ki az értéküket, sem olyannak akinek sosem volt ezzel baja, sem olyannak, aki szintén gyógyszert szed rá. Erre mondják ahány szervezet annyi féle. Szerdán megyek Böbével a Magdi által ajánlott endokrinológushoz, Dr. Koppány Viktóriához, roppantul kíváncsi leszek mit mond.
Ne gondoljátok, hogy hipohonder vagyok...:-) egyszerűen csak nagyon rátettem a célt arra, hogy kiderítsem miért nem sikerült. Aztán ezt 100% ig nyilván csak a természet tudja.   
Egyelőre ennyit rólam. 

almaanna! Nagyon nagyon szurkolok neked! Ez a legrosszabb időszak, nagyon nehezen telik az idő, minden nap egy évnek tűnik, és csak kattogsz-kattogsz.. hol depi, hol vidámság.... ilyen ez... engem sem kötött le semmi, még ami amugy nagyon érdekelt volna egyébként az sem...:-) Ezt át kell vészelni, és ha megfogadsz egy jó tanácsot max. csak a két vv közötti napon tesztelj!!!! Az az eremény kb. 70%-ban fogja megmondani az igazat! Szerintem.... Ha az a két sejtecske szépen osztódott ne aggódj, bőven elég lesz , hogy pocis legyél! Nagyon szurkolok, és vigyázz magadra! Nagyon várom a fejleményeket! Mikor kell menned vvre? 

Vigyorex! Nagyon kíváncsi vagyok mit mond hétfőn a doki! Írj azonnal...:-)

Bucsok neked is nagyon szurkolok, te is nagyon megérdemelnéd már a sikert! 

Remélem mindenki jól van, és fel a fejjel, rengeteg sikersztori létesült már itt a SOTE-n, én legalábbis ha közveteve is, de nagyon sokat hallottam. Megismerkedtem  jó pár sorstárs csajszival akik szintén mesélnek ezt - azt, és elég széles látókörűek... nincsenek a fórumon.

Fruska mizujs?  El vagy veszeve....

Puszi, és szép hétvégét mindenkinek!
ancsy811207
Budapest
 
 


Ancsy használd ki ezt a köztes 2-3 hónapot és aminek szeretnél még járjál utána legyen az pajzsmirigy vagy bármi más Nekem annak idején azt mondta Major drnő hogy nagyon sok dolognak kell passzólnia ahhoz hogy sikerüljön egy lombik. Tökéletes tsh szerinte az 1 körüli érték. Nekem a 2.5 azt mondta hogy esélyem nincs a babára. Eddig be is jött. Most 0.9 szóval ez már stimmel. Drukkolok nagyon hogy sikerüljön az értékedet a normál tartományba levinni és januárba újult erővel kezdeni.

Lexi nagyon sokszor jutsz eszembe . Emlékszel te is ilyen hirtelen felindulásból kezdted a rövid lombikot és sikerrel jártál. Most én sem számítottam rá hogy minden jó lesz és hogy azonnal kezdhetek is de örülök hogy elindultunk újra. Szeretném ha én is sikerrel járnék most és karácsonyra meglenne a nagyszülőknek az ajándék.

edina71
Budapest
 
 


vigyorex bucsok hétfőn mikor mentek a klinikára ????

Bucsok megemlítheted a profnak de lehet hogy elküld a saját dokidhoz .
edina71
Budapest
 
 


Edina, konkrétan mivel magánba is járok a profhoz, úgy gondolnám ő az orvosom :D vagy ez nem így megy? 
amúgy én 8ra megyek vérvételre, majd 11kor uh-ra..
bucsok
 
 


Akkor szóljál neki a problémádról mindenképpen.

Én korán megyek vv mert be kell mennem utána dolgozni és 8-ra be kell érnem de délre én is megyek vissza akkor lehet talákozunk majd.
edina71
Budapest
 
 


jelezni mindenképp szeretném neki. max nem törődik vele. remélem ez a stimuba nem szólhat bele..vagy nem mondhatja a közepén hogy stop....

naaa szuper! ha nem hív be 11kor (eddig még nem volt ilyen :D ) akkor biztosan találkozunk :).
bucsok
 
 


Edina! Mi fél 10re megyünk. Gondolom ott ülünk majd min. 1-ig.
vigyorex
 
 


Vigyorex bucsok ha tudjátok már mibe mentek holnap a dokihoz akkor este írjátok meg és megkereslek benneteket ha oda érek.
Én még nem tudom mibe leszek de ha estig eldöntöm akkor megírom.

Szép napot mindenkinek és kellemes pihenést
edina71
Budapest
 
 


Edina, pont ez jutott eszembe nekem is, hogy anno szinte nem is számítottam már rá, hogy kezdhetek, mikor közölte M. doki, hogy akkor végjunk bele a rövidbe, úgyhogy nagyon remélem, hogy ez jó ómen Nálad is, és hasonlóképpen végződik a történet :)! Nagyon-nagyon szorítok!!!

Almanna, örülök, hogy minden ok, kitartás a várakozáshoz, lehet, hogy lesz majd mélypont, de ne feledd, amiket írtunk. Amúgy küldtem privát üzit is, megkaptad :)?

Ancsy, nagyon jól teszed, hogy utánajársz a dolgoknak most a köztes időben, jobb mint ölbetett kézzel várni. Az a tuti, ha utánanéznek minden lehetőséges dolognak, ezzel Te is megnyugszol, és hát akár nagyobb eséllyel sikerült a következő :).
Teljesen érthető amúgy, hogy nem nagyon kerested a lombik téren laikus ismerősök társaságát, tényleg nem igazán tudják átérezni ezt az egészet, persze ez nem szemrehányás, szerencsések, hogy nem kell ezeken keresztül menniük, csak hát nehéz ezt az egészetn olyannak megérteni, aki nincs ilyen szituban. De az a lényeg, hogy jobban vagy :).

Bucsok, Vigyorex, írjatok majd holnap, hogy mi volt.
lexi01
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: