Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, ha elmegyek saját kútfőre egy endokrinológushoz aki felír egy gyógyszert az IR-re (Pco-m van), azt szükséges mondani az ARO-n? kicsit olyan érzésem van h itt nem annyira foglalkoznak az IR-rel és nagyon gondolkodom hogy elmenjek egy endo dokihoz...annyira sok helyen olvasom hogy a pco-soknak a met megoldotta az IR problémáit és sikerült a baba...
bucsok
 
 


Én bármilyen vizsgálatra elmentem privátba mindent mondtam M dokinak és a bogyót is felvitte a gépbe mit és mennyit szedek. A leletet pedig csak megnézte és vissza adta . Rosszat nem teszel vele ha kivizsgáltatod magad.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok :)új vagyok köztetek :) viszont az aro-n törzsvendég, most lett volna az első lombikom minden Nagyon jól haladt 30tuszot Szívtak le melybol 20petesejtem lett 8an meg is termékenyultek most.pénteken kellett mennunk a.Beultetesre ahol mondták hogy.már csak 6van.de gyonyoruen fejlődnek 8sejtesek megkerdezte a doki hogy van a hasam leszivas óta hát.mondtam fajdogal erre.mondta megvizsgál..megvizsgált behivta urbancseket majd mondták hogy ma.sajnos nem.lesz beultetes mert.tele.vagyok folyadékkal ;( hát mondanom sem.kell mit éreztem ;( mondta a doki hogy.azon nők közé tartozom akik.nagyon jól stimulalhatok míg más nők 8adagot szúrnak lesz 5-6 petesejtjuk addig én aki 1et.szúrt sőt.az utolsó pár.napban már nem.is kellett.nekem lett.30 épp ezért minden.tuszo helyen folyadék lett :( ami.nagyon veszélyes.ha.terhessegre készülök életembe is kerülhet :( így a kicsiket lefagyasztjak és.februárban beultetik csak nem.értem miért.kell 3 hónapot várni addigra.minden.hormon.kimegy belőlem pedig most lennék a.legbefogadobb :(tudnátok tanácsot adni? Volt.már valaki.tulstimulalt?ill volt valakinek fagyi bababol beultetes? Most.meg
azon.is.aggódom hogy a 6bol mennyi marad mert fagyasztasbol is halnak.el :(
adaada
 
 

 
 

Bucsok :én a soten jártam endokrinologushoz aki.a.mercformint szedette velem majdnem 1 évig szedtem ok h fogytam tőle de iszonyat.mellekhatasai voltak nekem legalábbis ahogy.az arora kerültem mondtam Murbernek hogy.szedem Annyit.mondott hogy.azonnal alljak le bele.helyette.diéta.sport nem.szeretik ezt a Gyógyszert meg amugyis.csak.mo -n létezik az IR fogalma sehol máshol szal én.azóta.nem.is szedem.
adaada
 
 


@adaada
Üdv itt:)
Most lesz egy éve lassan pontosan a dec 23. án hogy bekerültem kórházba tulstimulálás miatt.
Nekem megvolt a beülti de rosszul lettem rá 3 napra és inkább bementem mwgnézetni magam. Bent tartottak.
A 3 hónap a gyógyszerek hormonok kiürülése miatt kell de a mi tulstimulált esetünkben a folyadék eltávozása és maga a méh normál megnyugodt állapotába visszaállítása is kell.
Nekem pl tele volt a méhem folyadékkal teli göbökkel.
Sajnos nem maradtak velünk.
Volt fagyis beltink is ahol mind a 3 embrionk felkellt de sajnos beülti után ők sem maradtak velünk..
Mi tavasszal megyünk a 3.
evi89
Vecsés
 
 


Hát ez nem.hangzik túl jól :(
adaada
 
 


Edina! Ha esetleg még olvasol, fekete, magas nyakú felső van rajtam, farmer naci, és göndör a hajam.
vigyorex
 
 


adaada

Igaz hogy én nem voltam szerencsés , de nem szabad feladni !!
Most azért is megyek kivizsgáltatni magam mert ha van valami apró probléma akkor derüljön ki most.
Mint a 3. után.
A Macinak sikerült  :D kismackó egy tünemény :D

Bizzunk a kis emrióinkban :D


evi89
Vecsés
 
 


evi89
Tudom h igazad van csak annyira nehéz annyira beleeltuk magunkat feler az érzés egy sikertelen lombikkal :( szerdán megyek kontrollra beszélek behatobban Murberrel csak.annyira lesokkolodtam hogy semmi nem.jutott eszembe :(
adaada
 
 


Sziasztok! Éppen utazunk haza. A cisztám 2 cm. Valószínűleg köv hónapban belecsúsznánk az ünnepbe, de a prof ezt sem tudta megmondani, úgyh január. Kérdezni megint lehetetlen volt. Végülis erre számítottam.
vigyorex
 
 


sziasztok,

engem sem stimulál most tovább. Csütörtökön kapok egy tüszőrepit, szerda-péntek-szomat kell apát elkapon  aztán meglátjuk mi lesz. Jaaaaaaaaaaajjj lányook! küldjétek a foganós-tapadós energiákat nagyon !!!! 
ha most nem sikerül, akkor a dec nálunk is nagyon kérdéses, kérdés hogy megint lesz-e cisztám, kiürül-e és megjön-e időben...

Vigyorex, akkor most mikor kell visszamenned? vagy miben maradtatok végül?
bucsok
 
 


Abban tudtok meg tanácsot adni hogyha már így jártam akkor a fagyasztott babákat milyen.protokollal teszik.vissza mert Murber magyarazott valamit hogy nem.lesz stimu csak gonapeptyl de ha így van azt a ciklus hanyadik napján kezdi? Köszi előre is :)
adaada
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezésre van időm, de azért igyekszem mindenkinek írni.
Először is Adaada, üdvözöllek a csapatban! Sajnálom a túlstimulálást, még szerencse, hogy időben kiderült, és nem lett komolyabb bajod. Most hogy van a pocid? Nekem az első lombiknál leszívás után rettenetesen fájt a pocakom (17 petesejtem lett). Beültetés előtt mondtam a profnak, uh, vv, és csak annak eredményében végezték el a beültetést. Az a lombik sikerült, de sajnos vetéléssel végződött. Én akkor 4 hónapot vártam a fagyasztott programra. Ugyanúgy a 20.napon kezdődik, kb 10-14 napig csak Gonapeptylt kell szúrni, aztán vv, és ha jó az eredmény, ösztradiol tartalmú tapaszt kellett használni (sikeres beültetés után a 12.hétig kell tapasztani), kapsz egy leírást, melyik nap mennyit kell tapasztani. A tapasz kezdésétől számított 17.napon van a beültetés. Nekem 9 fagyibabám volt, 6-ot kellett felébreszteni, hogy legyen kettő, ami alkalmas a beültetésre. Sikerrel zárult, jelenleg 23hónapos KisMackóm ;-) A fagyis program sokkal kíméletesebb. Szóval csak pozitívan ;-)
Edina, Bucsok, Almanna, hajrá, hajrá, hajrá!! Küldöm Nektek a babásodó energiákat  Almanna, az első vv 11, a második 13-14.napon van. Az első után nem mondanak semmit, leveszik a vért, és mehetsz haza. A második után van eredményhirdetés.
Ancsy, semmi nem történik, ha elmész endokrinológushoz, nem fognak megszólni miatta a klinikán. 
Lexi, hogy megy a diétázás? Lili hogy van odabent?
Cicuci, örülök hogy írtál. Sajnálom, hogy történtek rossz dolgok is :-( De ahogy a születés, sajnos az elmúlás is része az életnek  A régi orvosom az Uzsokiban dolgozik, nála fog szűlni az egyik ismerősöd ;-) Én most anyagi okok miatt másik orvosra kell hogy bízzam magunkat (15év után cseréltem orvost :-( ) De bízom benne, hogy jól választottam most is. Hogy van a hasizmod?
Cermiák, drukkolok, hogy az ortopéd orvos áldását adja a természetes szülésre!! Én is lebeszéltem már a dokimmal, hogy hiába született KisMackó császárral, megpróbálhatjuk a természetes szülést (feltéve, hogy KisMackó 2.0 ne legyen 4,5kiló, mint a bátyja )
Magdipeti, köszi, hogy szállítod a híreket Pauroráékról. Jaj, olyan jó lenne már látni őket, annyit gondolok rájuk. Ha beszélsz velük, add át virtuális puszijaimat nekik lécci! Drukkolok, hogy Bori baba ne nőjjön olyan nagyra mint apukája.
Vigyorex, sajnálom, hogy kimarad ez a hónap, viszont örülök, hogy azért szép lassan megy össze a cisztád ;-)
Dekatka, Leszezjobb, jól vagytok?

Mi jól vagyunk, a kiütéeseim eltűntek szerencsére, KisMackó is meggyógyult teljesen, jól van. KisMackó 2.0 reméljük jól van, holnap megyünk uh-ra. A hányinger 24 órában jelen van, de nem panaszkodom, erre vágytam.
Puszi és ölelés mindenkinek!

maci80
 
 


Maci : a.hasam nagyon fájt és.felvoltam puffadva ezt szúrta ki Murber nem.is.magamtól mondtam :( szerdan megyek.vissza murberhez remélem akkor.bővebb felvilágosítást ad.Hogy meddig kell várnom de nagyon szépen köszönöm a támogató szavakat :)
adaada
 
 


@bucsok:


Nem jutottam vele semmire. Mondta, hogy kérjek időpontot a ciklus 20. napja előttre. Mondtam neki, hogy az dec. 10 körülre esik, és kérdeztem, hogy ilyenkor mi van.
A válasz: Akkor nem biztos, h belefér, úgyhogy lehet tolódik januárra. Elköszönt. :)
Jól beosztottam magamban ezt a hulla sok infót, és passzolom.
Ha mennék decemberben, akkor nem utaznék feleslegesen ilyen sokat, ha nem is kezdhetünk. Gondolom Andiék túl sokat nem mondanának, max h menjek és majd a prof megmondja, úgyh szerintem decemberben egy telefonnal sem lennék beljebb.

Neked nagy drukk! :) :)

vigyorex
 
 


Sziasztok lányok

Megvolt a mai vizit. M doki nagyon mosolygott amikor bementem és közölte hogy szépen emelkedik a hormon.Megnézett uh is és azt mondta alakul marad a menopur 4-4 szerdán pedig folyt köv .Szerinte nagyon jó kis ciklust fogtunk ki és bízik ahogy én is a sikerbe. Volt velem egy lány ő is akkor kezdett amikor én neki nem volt uh mert nem emelkedett a hormon értéke annyira amennyire kellett volna neki emelte az adagot.
Nagyon sokan voltak ma amikor 12 elött oda értem szinte az egész rendelő tele volt. Vigyorex bucsok nem hiszem hogy megtaláltalak volna benneteket de lehet találkoztunk csak nem ismertük meg egymást. Merre ültetek? M doki állítólag nem lesz decemberben egyáltalán szerintem ezért lett most nekem is rövid de nem bánom.

Lexi remélem követem a páldád és hirtelen felindulásból várandós leszek december elejére

Maci lexi cicuci leszezjobb dekatka magdipeti  és a többi kismami remélem élvezitek ezt az enyhe időt és sétáltok még amennyit bírtok a pocaklakókkal .

Paurorát én is puszilom és ha tud egy képet még tehetne fel erről a gyönyörű babáról. Leveszem a mintát úgyis kislányt szeretnék legalábbis én .

Szerdán vagy pénteken jön valaki a klinikára ?

Maci irigylem a kisrókát tőled és kitartás nemsokára túl leszel rajta és jönnek a csupa jó dolgok.
edina71
Budapest
 
 


szia, nem tudom mikor érhettél oda, szerintem pont elkerültük egymást...engem behívott a prof negyed 12körül és utána mentem is. de Vigyorex mellettem csücsült addig is :) vele taliztam :) én már nem megyek sztem a hónapban...mert hogy csüt-ön kell bökni a choragon-t, utána pedig két hét várakozás :) 
lányok, M doki mindig elmondja hogy mekkora az aktuális tüsző? a prof nem mondott ma semmit csak számolt, aztán mondta a végeredményt. nem mintha bánnám mert úgysem értek hozzá, csak jó lett volna tudni a vv eredményt vagy a tüszőcském méretét...mindenesetre bizakodom most nagyon hogy ebből a tüszőből még lehet valami. :)
lányok, szept-ben napi1 clostyt kellett szedjek és 2tüszőm lett, most napi 2 mellett csak egy tüszőm lett..ez normális????
bucsok
 
 


Sziasztok Lányok!
Eltűntem kicsit, de a munka  így terhesen továbbra is szinte minden energiámat viszi. Szerencsére jól vagyok, és babókánkkal is minden rendben, csak fáradok és lassú vagyok, így írni is alig van időm meg energiám, de folyamatosan olvaslak, és mindenkinek szorítok, ha csak gondolatban is :).


Edina, Nagyon örülök a jó hírnek! Remélem tényleg Lexi nyomdokaiba lépsz! Szorítok ezerrel! Az első rövid protokoll lesz? Szeded a folsavat és vitaminokat amit Czeizel írt fel? Méhpepmpőt esetleg?


Kittikata, nagyon szépen köszönöm az ortopéd javaslatot. Közben elmentem a házidokihoz (aki valamikor nőgyógyász volt) és nem adott beutalót, de üzeni a dokimnak, hogy fejetlenség azt gondolni, hogy nyitott gerinccel, ennyi vetélés és sok rossz év meg ilyen nehéz teherbe esés után, ennyi évesen szülhetek természetes úton. Szerinte nem szabad  kockáztatni a szülést. Nem egy császár párti ő sem, de az én esetemben határozottan ellenzi. Szóval egyelőre itt tartunk, majd 28-án elmondom a nőgyógyászomnak :).


Cicuci, sajnálom, hogy történtek rossz dolgok is  de sajnos a  rossz dolgok is része az életünknek :(. Viszont örülök, hogy Nati baba jól van, ő a legfontosabb!
A szülésről meg ahogy te is írtad, nekem is mindegy, hogy fog történni, hiszen mindkettőnek van előnye, hátránya, csak a babánk legyen jól, a többivel nem foglalkozok.
Jógázni nem járok sehová, itthon veszem rá néhányszor magam a mozgásra, de nehezen megy az is. 5 perc után fáradok nagyon.  Nem is engedélyezett a dokim 15 percnél többet. 8 kiló már feljött rám és azt is érzem rendesen :(. Te gondolom  egy órát jógázol, ügyes vagy! Hihetetlen, hogy máskor egy óra futás után sem voltam ilyen fáradt :).


Maci, intézményt is váltottál? Vagy csak dokit? Teljesen megértelek! Én is sokszor elgondolkodtam, hogy dokit váltok, de aztán a sok rossz előzmény miatt még sem mertem. De azért az elég durva, hogy egyszer sem voltam még a kórházban ultrahangon mióta terhes vagyok, a magánrendelőben meg 15 ezer egy alkalom (és havonta kell mennem), a genetikai UH meg 20 ezer volt. Szóval ember legyen a talpán… . Remélem az új dokid is rendes lesz.
Örülök, hogy jobban vagytok KisMackóval együtt! Várom a jó híreket KisMackó 2.0-ról is!:)


Almanna, hajrá! Várom tőled is a jó híreket, küldöm a babásodó energiákat!!:)


Ancsy, örülök, hogy kicsit megnyugodtál és szorítok, hogy sikerüljön kideríteni mi lehet a gond.


Bucsok, szorítok nagyon, hogy hamarosan te is pocakos legyél, hajrá, mennek a tapadós energiák neked is! :)


Adaada, üdv. a csapaban. Sajnos nem egy ilyen esetről hallottam. Elhiszem, hogy el vagy keseredve, de inkább  próbálj kicsit megnyugodni (hiszen sajnos semmit nem tudsz most már tenni), és majd pozítivan belevágni a fagyibaba projektbe.

Ha valaki kimaradt volna, bocs! Puszi mindenkinek!
Lexi, neked hamarosan írok privit :).

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Szia Cermiák.

Nem ez az első rövidem de az előzőnél nem volt sok petesejtem igz elég magas fsh -ról indultunk nehezen stimulálható vagyok M doki szerint valószínű a korom miatt.
Szedem az Aspirin p folsavat és aloés vtamint amibe van szinte minden ill elevitet . Méhpempöt probáltam már de nem segített sajnos. Bízom nagyon a mostani kezdésben mert a doki is nagyon bizakodó. A rákszűrésem sem volt még meg mondtam is neki de azt mondta hogy ha a héten el tudok menni akkor majd hozom ezt most nem akajra elszalasztani. Legyen igaza

Szerintem akár császár lesz akár természetes szülés az a lányeg hogy ne kockáztass és az egészségetek legyen a legfontosabb.

Almanna hogy vagy , ?

edina71
Budapest
 
 



 


Sziasztok! Túl vagyok a méhtükrözésen, laporoszkópián. Csütörtökön szedik ki a varratokat. Azt nem tudom, mivel mi nem voltunk még az ARO-n, hogy lehet gyorsan időpontot kérni. Hanyadik találkozóra ment veletek a párotok? Bocsi, de egy kicsit sok minden történt velünk és nem tudok gondolkozni. Köszi Mindenkinek!

kittikata
Vecsés
 
 


@kittikata:


Szia!
Első konzira általában kb 1 hónapra adnak időpontot.
Ha szerencséd van, még az idén. De decemberben elmennek szabira valalmikor. Menjen a párod is, mert neki is elmondják ami neki kell.
Akkor megkapod a  beutalókat vérvételre megadott ciklusnapokra. Ez sztem már január, de lehet belecsúsztok a februárba. Attól függ mikorra kapsz időpontot és utána mikor jön meg.
A párod már most csináltathat egy andrológiai vizsgálatot, mert ahová ők mondják, oda sokat kell várni. A második mintaadás már náluk van a Sotén.
Neked kell egy 1 éven belüli rákszűrés, mert azt ott nem csinálnak.
Ennyi jutott eszembe.

vigyorex
 
 


Köszönöm szépen a gyors választ! Andrológia megvan, már 1 éve járok oda vizsgálatokra endokrinológushoz.
kittikata
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre megvolt az első találkozó Urbancsek prof-al
 
Elsőre szimpi volt

Nagyon izgultam mit fog mondani de hála istennek minden rendben van a hormon vizsgálataimmal ,a páromnál meg most is azt mondták, mondta  mint az első sperma vizsgálatnál hogy lassabbak a minimál értéknél.
És most fog az következni amitől a legjobban félek a HSG vizsgálat meg adta a testvére telefonszámát a Bajcsy korházba hogy kérjek minnél előbb időpontot és ha ez is megvan akkor a következő ciklus 3. napján kell vissza mennem és kezdődhet az inszemináció talán még decemberben meg is csinálják hát...ezeket mondta

Lányok,  tudna nekem valaki infót adni a prof. testvéréről a bajcsyba? milyen doki? volt már nála valaki hsg-n??

UI: Sajnos nem engedte a másik petevezeték vizsgálatot ,amit csak magán úton csinálnak meg ,mert az nem ad pontos eredmény ( ezt mondta a prof. ) pedig én arra a kíméletesebbre akartam menni Bocsi hogy kicsit össze csaptam a mondanivalómat de sietek mert a melóból írok

remélem mindenki jól van az esküvőnk miatt most nem sokat tudtam  olvasgatni az oldalt de hála istennek most már ezen is túl vagyunk, úgy hogy a hétvégén ezt is pótlom

mindenkit puszilok
dolli
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok!

Edina,
nagyon-nagyon örülök neki, hogy folyamatban van a stimu És nagyon drukkolok nektek. Remélem, most sikerrel jártok és vége lesz a sok megpróbáltatásnak

cermiák,
a jóga 1 órás és utána van még fél óra gátizomtorna és relaxáció. Én nagyon szeretem, kikapcsol és feltölt. És sok kismama van ott, akik még az utolsó hetekben/héten is fitten csinálják. Bár újabban én is fáradékony vagyok, de ezt a heti 1 alkalmat ki nem hagynám, igaz most a vége felé szeretnék 2x járni hetente, mert olyan szépen lazítja a csípőm és a derekam.
A munkával csak óvatosan, csak amennyit bírsz Dolgozni lesz még időd babázás után is, de a várandósságot most tudod kiélvezni A szülésnél meg a legtöbbször nem is mi döntjük el, hogy miként legyen... Ha jó orvosod van és megbízol benne, akkor ő úgy is tudni fogja, hogy ott és akkor mi a legjobb neked meg a babának. Mert azért valljuk be, az anyuka egészsége ugyanolyan fontos mint a babáé, hisz a picinek a születése után az anyukájára van a legnagyobb szüksége. Szóval nem önzőség azt is figyelembe venni, hogy nekünk mi a legjobb

maci,
örülök, hogy jól vagy és elmúltak a pöttyeid és bár nálam a nagyon rosszullevős időszak kimaradt, de meg tudlak éretni, hogy most még a hányingert is szereted Érthető hogy váltottál orvos, de attól még az uzsokiban fogsz szülni? vagy az új orvosod máshol dolgozik?

Almanna,
hogy vagy? telnek a napok, lassan már mehetsz is az első vv-re

Dolli,
nekem a prof. tesója a dokim. Nála fogok szüli a bajcsyba. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Az átjárhatóságitól ne félj és ne stresszeld magad. Igaz hogy fájdalmas egy kicsit, de simán ki lehet bírni. Fejben dől el a dolog és ha ez kell a kezdéshez, akkor nincs már hátra mint előre. Szóval ne aggódj, ha a prof. tesójához mégy, ott jó kezekben leszel. És a kórházban a nővérkék is aranyosak, vagy legalábbis amikor én voltam mindenki kedves volt. Csak ha mégy vigyél evőeszközt meg köntöst.... én ezeket elfelejtettem.... igaz mi a kórház mellett lakunk, és a párom hazaszaladt értük 

Lányok, mi már átléptük a bűvös 30 hetet!!! Izgulok is rendesen, meg szeretnék már a szülésen is túllenni... Ráadásul pénteken be kellett mennem a kórházba egy vv-re, mert kiderült, hogy a hepatitis szűrés csak akkor jó, ha a terhesség alatt csinálják meg. Hiába volt nálam a klinikáról kikért eredmény, az már nem volt jó. A szülésznőm vette le a vért, szóval gyorsan végeztem! DE!!! A szülőszobára kell mennem ilyenkor és ott pont szült egy nő és szegény úgy ordított meg hörgött, meg én nem is tudom milyen hangokat adott ki szegény! Aztán lementünk a büfébe a párommal reggelizni és engem ez a dolog úgy felzalatott, hogy ott a kórház büféjébe elsírtam magam. Szegény párom azt se tudta hogy nyugtasson meg. Persze azóta már megnyugodtam, de akkor ez valahogy nagyon rosszul érintett.... 

De azért történt jó is... tegnap voltunk a 30 heti uh-n. Amikor a szonográfus meglátta a kislányomat, egyből mondta, hogy vigyek hajkefét a szülőszobára, mert rengeteg haja van Amúgy minden rendben van vele, szépen növekszik, már 1700 grammra becsülték a súlyát. Azt mondták, hogy ez nagyon jó. Azt már nem tudta megnézni, hogy fiú vagy lány, de ugye három orvos is kislánynak nézte korábban tehát nem lehet a nuniból kuki Úgy fekszik, hogy a kis feje van lefelé, remélem már így is marad. Meg azt is kérdezte a doki, hogy mennyit mozog, hát mondtam hogy nagyon sokat... és azt mondta hogy az nagyon jó, mert ezzel fejlődik a picibabák idegrendszere! 
Az utóbbi időben már nem csak akkor mozog ha lepihenek... tök mindegy neki, hogy éppen a boltban állok a pénztárnál, vagy jógán vagyok, vagy fekszek... mindig kalimpál meg ficereg. És most már kis dudorokat is érzek a kezemmel ha megsimizem... gondolom egy-egy kis testrésze, ahogy kidugja őket... és akkor megsimizem és ő elhúzza. Után megint kidugja én megint megsimizem és megint elhúzza... így szoktunk játszani Bár lehet ez nekek játék, őt meg csak bosszantom vele
Viszont lányok, nem tudom ki hogy van vele... de amit észervettem magamon, hogy tiszta érzelmi káoszban vagyok! Nem tudom ez normális-e így a vége felé, de néha tényleg katasztrófa amit művelek. Sírok, hisztizek, piszkálom az uram minden vacakért....Szegénykém már azt mondta, hogy ezt most be tudja a sok hormonnak és azzal nyugtat, hogy "mindjárt" megyünk szülni! Bár szerintem a szüléstől ő jobban fél mint én. Azt tervezzük, hogy ő is bent lesz és segít majd nekem 

Hétvégi babamama expo-ra jön valaki? Mi megyünk, mert még sok mindent be kell szereznünk a picinek, bár már néha elegem van a sok babacuccból, de ami kell az kell

Puszi és ölelés mindenkinek
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Szia Cicuci

Köszönöm az ifót a prof. testvéréről, kicsit megnyugtattál, ma még nem mertem időpontot kérni meg akartam várni amíg valaki visszaír vele kapcsoltban
akkor holnap fel is hívom remélem minnél előbb kapok időpontot

Amúgy a köntös miért kell vinni?? és az evőeszköz?? úgy tudtam hogy csak 1-2 órát kell a vizsgálat után bentmaradni vagy nem?? Le tudnád nekem írni pontosan hogy is zajlik ez a vizsgálat? 

dolli
Szigetszentmiklós
 
 


Dolli,
fogsz kapni ebédet a kórházban, de evőeszközt nem adnak hozzá. Lehet hogy bűn rossz a kórházi koszt, de nekem akkor jól esett egy kis meleg étel (leves, meg főzelék volt)
A köntös azért kell, mert fel fognak helyezni egy katétert a méhedbe és annak a vége majd ott kilóg... és hát úgy elég nehéz egy nadrágot visszavenni. A nőgyógy. osztályon megkapod a katétert, amit bevezetnek a méhedbe. nekem egyedül ez a része volt fájdalmas, de ez is csak 1-2 pillanatig. Aztán le kell menni az elsőre (azt hiszem) a radiológiára, ahol rá kell állni egy gépre, ami veled együtt szépen vízszintesbe fog dőlni. Ott fogja a doki befecskendezni a kontrasztanyagot és a monitoron te is láthatod ahogy az megtölti a méhed és a petevezetőket. Nekem ez a része tök érdekes élmény volt aztán a doki már ott látja is, hogy átjárhatóak-e a vezetők vagy sem. Majd kiveszi belőled a katétert, és utána pihi a szobádban pár óráig. Betétet vigyél, én véreztem utána. Aztán még pár napig barnás folyásom is volt, de azt mondták, hogy ez normális, mert azért csak megpiszkálják a belsődet.
Egy jótanács! A vizsgálat előtt vegyél be egy menstruációs fájdalmakra való görcsoldót. A szokásosat, amit szedni szoktál - már ha szedsz valamit. Én algoflex M-et vettem be, kb. fél órával előtte. Lehet ezért is nem fájt annyira. Túl sok fórumot ne olvass, mert a hozzászólók között mindig van olyan, aki bele akart halni ebbe, teljesen sötéten élte meg és az csak elbizonytalanít majd téged.
Szóval.. csak nyugi és hívd minnél hamarabb a dokit, mert ezt a vizsgálatot csak a ciklus bizonyos napján lehet elvégezni - azt hiszem a közepe táján (de erre már nem emlékszem pontosan).

Engem elkísért a férjem is, igaz nem tudott csinálni semmit, de támogatásnak jó volt. Meg hát legalább ő is jobban részese volt ennek az egésznek  Röhögött rajtam, mert mielőtt behívtak, hogy feltegyék a katétert a hajamat igazgattam, hogy jól nézzek ki!!! Nem minnha nem lett volna mindegy hogy milyen a hajam  

Sok sikert hozzá és hajrá
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Köszönöm szépen cicuci holnap reggel egyből felhívom   puszillak

dolli
Szigetszentmiklós
 
 


@dolli
Szia,
érdekes, hogy nem engedte a prof az UH-os, kímélőbb átjárhatósági vizsgálatot.
Nekem a lombikra (nyáron volt) hivatalosan elfogadták azt, amit Murber doki csinált a magánrendelésén...

dekatka82
Vácrátót
 
 


@dekatka82:


Lehet, hogy el fogtok küldeni melegebb éghajlatra az elméletemmel, de nekem az a gondolatmenetem, hogy nyilván kéz - kezet most alapon Urbancsek nem cáfol rá Murber vizsgálatára, hiszen sem szakmailag, sem anyagilag nem húzza ki alóla a széket.
Viszont ha saját betegéről van szó, nyilván a testvérét fogja ajánlani, és oda hajtja a pénzt.

Nekem laparoszkópia keretein belül csinálták az átjárhatóságit a kórelőzményeim tekintetében, mivel könnyen előfordulhatott volna, hogy újra rendbe kell tenni egy-két dolgot, és nem akartam először egy hsg-t, majd + egy lapart. Viszont nem tetszett a profnak, bár elfogadta.
Enélkül végig kellett volna járnom az összes kötelező inszemet, mert már indított is volna az elsőn.
vigyorex
 
 


Engem el sem kuldott meg hsg-re. Ha most nem sikerul biztosan kerni fogom tole hogy nezzuk meg atjarhato vagyok-e...nem tennek en sem felesleges koroket....
bucsok
 
 


Sziasztok lányok!

Egy dolgot nem értek, nekem nem kéne az inszem előtt EKG meg hepa szűrésmeg ilyenek ?? Mert a prof. azt mondta hogy, ha meg van ebben a hónapban a  hsg akkor jövő hónapban a ciklus 3. napján menjek be és kezdődik a hormon kezelés.
dolli
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Bocsi, most nem írok mindenkinek személyre szabottan, de tudjátok, hogy mindenkire gondolk és nagyon szurkolok nektek!

Sajnos nálam van egy kis gond, felment a vérnyomásom és a lában kezem elkezdett nagyon vizesedni, így szigorú ágynyugalom van itthon..de 3 óránként kell mérni a vérnyomásom, és ha elérem a 145-t akkor azonnal indulni kell és befektetnek a kórházba..remélem ez nem következik be..addig is pihenek. Ha jobban leszek jelentkezem!

Vigyázzatok magatokra! Puszi
magdipeti
 
 


Sziasztok :) ma voltam Murbernel kontrollon.. A folyadék szépen eltunoben de jó hogy így nem tettük őket vissza mert a mehem meg puffadt, abban maradtunk hogy pihenjek egy picit decemberben amikor megjon kérjek időpontot az asszisztensetol a ciklus 20.Napjára nyilván a magánrendelésre hívott mert decemberben nem lesz a soten. Így ha minden jól megy Jan vége február első napjaiban megkapom a fagyi babaim:)
Mindenkinek mielőbbi babasodast és jó híreket és köszönöm a kedves szavakat azoknak akik próbáltak vigasztalni :)
adaada
 
 


@vigyorex:


Dehogy küldelek! 
Igazad van, hasonlóra jutottam én is. Csak akkor hol az igazság? Mi érvényes? Mi elfogadható?
Jó lenne ha egyeztetnének legalább! 

dekatka82
Vácrátót
 
 


Egy kis infó a prof tesójánál a hsg-ről: Egy ismerős volt nála nem olyan rég, csak a magánba kellett egyszer elmenni hozzá, kb 10ezer ft, utána a Bajcsyban csinálja meg, és nem kér érte semmit.
bogyoka999
Budapest
 
 


bogyoka999  Köszönöm az infót ari vagy

E,gésznap hívogattam a prof. tesóját de nem vette fel , kb 5 óra fele munka után elmentünk vásárólni én hülye meg otthon hagytam a telom ,és persze hogy akkor hívott vissza kb fél 6 fele. Nemrégen értünk haza de már nem mertem vissza hívni ,mert szerintem már késő van. holnap újra próbálkozom
Esteleg azt nem tudod hogy hol van a magánrendelője?

dolli
Szigetszentmiklós
 
 


Magdi, sajnálom, hogy gond van, de tényleg pihenj, szurkolok, hogy rendben legyen a vérnyomásod és ne kelljen befeküdnöd. Vigyázz nagyon magadra!

Adaada, még szerencse, hogy észrevették, hogy gond van és nem tették vissza őket, szurkolok, hogy minden rendben legyen és január végén megkapd a fagyibabákat :)!

Cicuci, örülök, hogy jól vagytok, és minden rendben Nálatok :). Szép kis súlya van a lánykátoknak, ez nagyon jó, meg az is, hogy sokat mozog :). Én nem tudom mi számít soknak, a mienk is mocorog egész nap váltakozó intenzitással, de azért nem rúgja szét a ház oldalát. Remélem minden ok, alig várom már, hogy mehessek a következő UH-ra, meg aztán talán végre eljutunk babamozira is. Azért azt nem csodálom, hogy az a kórházi élmény megviselt, szerintem ez tökre érthető. Ahogyan az is, hogy szélsőséges a hangulatod, ez is teljesen normális, ne aggódj emiatt, én is érzékelem magamon, persze próbálom azért visszafogni magam, meg szerencsére megértő a férjem, de azért nem akarom kiakasztani a hullámzó kedélyállapotommal. Én is az egyik percben tökre izgatott vagyok, és alig várom, hogy jöjjön a baba, aztán elfog a félelem, meg elbizonytalanodom, hogy vajon minden rendben lesz-e és el tudom-e majd látni megfelelően, de szerintem ezeken minden keresztül megy. Minden rendben lesz, nyugi :)!

Dolli, örülök, hogy rendben ment az első találkozás a proffal, remélem gond nélkül túlleszel majd a HSG-n is, semmiképpen ne parázz rá és tényleg ne olvasgass róla fórumokat, mert az ember remekül fel tudja magát idegesíteni rajtuk és csak még inkább tartani fog tőle, minden ok lesz :).

Kittikata, örülök, hogy túl vagy a méhtükrözésen, remélem még kapsz idénre időpontot az ARO-ra.

Edina, el sem tudom mondani mennyire szorítok Neked, az tökjó, hogy a doki is derűsen látja a dolgokat és bizakodó, írj majd mindenképpen a fejleményekről :).

Almanna, mizu Veled, hogy bírod a várakozást? Remélem minden ok, kitartás!

Cermiák, meddig dolgozol amúgy? Vigyázz nagyon magadra, nehogy túlterheld magad. Amúgy képzeld az előső Hadas Kriszta Jön a baba c. műsorban a SOTE 1-en császárral szült a kismama és a Te dokid császározta, nyilatkozott is, ha gondolod nézd majd meg, hamarosan fent lesz a videó a Lifenetwork oldalán a videótárban.

Maci, örülök, hogy elmúlt a kiütés mindkettőtöknél és jól vagytok Kismackóval. A hányinger miatt nem irigyellek :(, nekem szinte teljesen kimaradt, de remélem hamar túlleszel rajta. Hány hetes is vagy most?

Evi, Te mikor is mész Bokor dokihoz? Majd írj, hogy mi volt, mit mondott.

Nálam nagyjából minden ok, most vagyok 28 hetes, csinálom a diétát, meg mérem napi hatszor a vércukromat, most már úgy látom, hogy nagyjából jók, holnap megyek megint a diabetológiára, remélem a doki szerint is rendben lesznek az értékeim, és akkor nem kell hetente mennem, csak kéthetente. Amúgy nagyjából már megy a diéta, de nem vagyok benne biztos, hogy mindig sikerül megennem azt a szénhidrátmennyiséget, amennyit kell, mármint nem éhezem, vagy ilyesmi. Alig várom már a következő ultrahangot, remélem a babával minden rendben van, attól félek nehogy pici legyen a korához képest :(. MEg aztán szeretnénk végre elmenni babamozira, mert még mindig nem sikerült.
Múlt héten megvettük a babaútorokat, meg egy csomó mindent a gyerekszobába, úgyhogy jövő hétvégén átköltözünk a másik szobába és összerakjuk a babaszobát, alig várom már :). Persze még így is be kell szerezni jópár dolgot, de remélem év végéig minden sikerül, hogy januárban már ne kelljen ilyesmivel foglalkozni.

Puszilok mindenkit :)!


lexi01
Budapest
 
 


Szia Lexi

Ma voltam megint a klinikán és rengetegen voltunk amíg M dokira legalább huszan vártunk addig a profnál ketten voltak 2 óra alatt. mikor bementem mosolygott ami már pozitív volt számomra. A hormon továbbra is szépen emelkedik azt mondta és az uh is már mutatott 3-3 petécskét. A doki azt mondta hogy nagyon szépen alakulok pénteken kell menni legközelebb és mától kezdtem a Cetrót is szurni. Kíváncsi vagyok melyik nap lesz a lszívás mert rengetegen vagyunk a jövő hét elejére.

Beszélgettem az egyik lánnyal akivel júniusba kb 1 hét késéssel volt a lombikunk és ő mondta hogy kb 20 stimus vár leszívásra a jövő hét elején. Péntekre azt mondta M doki hogy úgy készüljek hogy mindenkit megvizsgál mérlegel és utána modja csak meg kinek mikor lesz a punkció. Szóval ebéd uzsonna csomagolás nem árt majd.

Az aneszsesnél is kellett várnom de sokan voltunk és így átküldtek az intenzív osztályra hogy gyorsabban haladjunk. Pont kifogtam egy olyan orvost aki már altatott és nagyon gyorsan végeztünk.
Köszönöm hogy drukkolsz nekem és mindenkinek aki gondol rám. Nagyon rám fér.
Szeretném követni Lexit és beállni a kismamák mögé a sorba.

Magdipeti pihenés és drukkolok hogy ne kelljen idő elött befeküdni a klinikára. Vigyázz nagyon magadra és a pocaklakóra.
edina71
Budapest
 
 


@dekatka82:


Most megnyugtattál, hogy nem én vagyok a paranoid! :D :D
Hogy vagytok aprókáddal? Hanyadik héten jártok?

Dolii! Nekem úgy rémlik, mintha ezeket a vizsgálatokat csak lombiknál kérnék. EKG-ra nem is lenne szükség, mivel nem altatnak, de vmiért a hepák, hiv kapcsán is ez ugrott be. Pontosabbat nem tudok, mert én csak lombikos vagyok. A hsg kapcsán pedig innetől már tényleg ne olvasgass. Sokakat riogatnak vele, de a legtöbben azt mondják, hogy nem volt akkora történet, mint amilyennek beállították. Ez sok mindentől függ! Gyere a hírekkel! :)

Adaada! Szépen megnyugszik a szervezeted addig, kipiheni a fáradalmakat, és te is. Aztán felébresztik a gyerekeket és sikerülni fog! Nagyon drukkolok! :)

Magdipeti! Kitartást, és remélem nem fog bekövetkezni a kórház! Vigyázz magadra, kíméld magad!

Edina! Ezek nagyon-nagyon klassz hírek! Jól reagálsz a kezelésre! Örülök, hogy boldogok a soraid! :)


vigyorex
 
 


vigyorex:Lexi :  Én is erre gondoltam hogy talán ezeket csak lombiknál kérik ,azért köszönöm a biztatást nagyon jól esik már nem olvasgatom másnak a történeteit a hsg-ről úgy is mindenki másként éli meg,nagyon félek tőle ,de nem akarok hisztis pics...nek tűni  megpróbálok nem gondolni rá, majd túl leszek rajta én is

Nemolyan régen végre sikerül beszélnem a prof. testvére aszisztensnőjével kaptam is időpontot a magán rendelőjébe dec.1-re ahogy bogyoka999 is mondta 10ezer ft lesz majd akkor mondja meg mikor lesz a hsg a Bajcsyba ami már ott ingyenes, így viszont már tuti hogy decemberbe nem tudunk az inszemmel kezdeni majd csak januárban de nem baj úgy is jó lesz.  ha meg volt a hsg majd írok még addig is olvasgatlak titeket van mit bepótolnom az esküvő miatt majdnem 2 héttel le vagyok maradva de a hétvégén ezt is pótolom és  Még egyszer köszönöm nektek a sok segítséget

Mindenkit ölelek vigyázzatok magatokra  puszi és sok siker mindenkinek

dolli
Szigetszentmiklós
 
 


Azt még elfelejtettem megkérdezni, hogy esteleg azt meg tudná valaki mondani, hogy álltalában inszem előtt  milyen hormon kezelést fognak alkalmazni??? és ez anyagiakban mit jelent?? Előre is Köszönöm puszi

dolli
Szigetszentmiklós
 
 


Edina,
ha a doki ennyire bizakodó, már fél siker. Az én esetemben is az volt végig, még akkor is mikor én már feladtam félig meddig (vagy tán egészen) és lám neki lett igaza . Hál’Istennek! Örülök, hogy ilyen jól reagálsz, szorítok továbbra is, hogy minden a legjobban menjen és meghozza ez a lombik a várva várt kisababát!


Dolli,
nekem is elfogadták a hycosy vizsgálatot, pedig nem is Murber, hanem egy másik intézetben csinálták meg.
Inszem előtt én mindig Clostyt kaptam (napi egyet), 1-2 Fostimont még, ha szükséges volt, mert nem volt elég petesejt, utána meg egy tüszőrepesztő injekciót.


Cicuci,
nagyon ügyes vagy, hogy ilyen sokáig bírsz tornázni. A gátizom torna most meg külön jó lehet.
Elhiszem, hogy izgulsz a szülés miatt, én sem vagyok másképp ezzel és szerintem ez is így is van rendjén. És persze a sírás is érthető, hiszen azt gondolom, mindannyian félünk kicsit, még az is aki szült már egyszer. Nyilvánvaló, hogy megijeszt kicsit egy szenvedő terhes nő látványa, hangja. Nagy és új dolgok ezek az életünkben, nagy változások és mi is tele vagyunk kérdésekkel, kételyekkel, vegyes érzelmekkel. Mostanában én is megint érzékenyebb vagyok, sőt sírós. De hiszem, hogy amikor ott leszünk az adott helyzetben, legyen az a szülés, vagy már a kisbabáink gondozása, helyt fogunk állni!
Ami a munkát illeti természetesen csak addig csinálom ameddig minden rendben van. Amint valami mellékhatását érzem azonnal leállok.


Lexi,
ügyes vagy, hogy tartani tudod a diétát! Remélem csupa jó hírrel szolgáltak ma. Szerintem a kis Lili tuti, hogy „összeszedi” magának így is a szükséges tápanyagot, ne aggódj emiatt. (Én pl. szoktam bíztatni babót, hogy a rajtam lévő felesleget, most rakja szépen magára, mert neki kell, nekem meg nagyon nem :)).
Ami a munkát illeti, december végéig tervezek jönni, akkor leszek 32 hétes. Természetesen, ha nagy tél lesz, vagy nem fogom bírni a hasam miatt is ami már most jó nagy, akkor hamarabb otthon maradok.
Privit sajnos még mindig nem volt időm írni, de ami késik… :).
Sajnos megnéztem és nincs Lifenetwork-unk. Megpróbálom valahogy másként beszerezni, mert nagyon megnézném.


Magdi,
nagyon sajnálom ezt a vérnyomásos dolgot. Vigyázz nagyon magadra és Borira, pihenj sokat. Remélem nem kell kórházba feküdnöd! Lécci mikor nem annyira megterhelő neked, jelentkezz néha, hogy tudjuk mi a helyzet veled.

Puszik!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Magdi, csak pihenés és nyugalom  Én már a 9. héttől szenvedek a magas vérnyomással, de napi 3x1 bogyóval tökéletesen rendben tudom tartani. 
Azonban a cukor egyre jobban aggaszt. A belgyógyász prof. még adott egy kis haladékot, mert 1 hét alatt csak 1-2 esetben volt kiugró (8.5-9.2) a vércukor szintem, de egy hete már folyamatosan csak határérték felett méregetek étkezés után  Így sajnos inzulint fogok kapni. Szerencsére Kisfickó a pocakban nagyon élvezi a bulit  Olyan durván mozog, hogy a hasam állandóan hullámzik, mint egy viharos tenger  Tegnap konkrétan fél órán keresztül nevettünk apával, mert úgy nézett ki a hasam, mintha négykézláb mászkálna körbe-körbe és ráadásul még úgy is éreztem  A múlt héten a Hajdú prof asszonynál is voltunk magzati szívuh.-on, ahol szerencsére semmi rendelleneset sem talált (csak egy picit tágabb a jobb félteke), de ha inzulinra kell állnom, akkor a 34. héten újra szívuh kell, mert az károsíthatja a pici szívét  De ezt a kis időt, ami még hátra van már fél lábon is kibírom, ha már 14 évet vártunk erre a Kisfickóra  A dokim szerint, örüljünk, ha a 38. hétig bent tudjuk tartani  Először ledöbbentem, de aztán én is utána olvastam a dolgoknak, és az életkorom (+40), a magas vérnyomásom és a cukor miatt is, nagyon nagy az esély arra, hogy hamarabb érkezik  Azonban bízunk benne, hogy ragaszkodó és végig bent marad  2 hetente nézi a dokibácsi és minden tökéletes nála  Viszont követjük a dokikánkat és már nem a SOTE-n fog megszületni, hanem a Sz. Imrében. Valaki ismeri esetleg a kórházat? Van valami infótok róla? 
Valaki említette, hogy Bőze dr az orvosa. Gyerekkorom óta ismerem és tudom, hogy jó doki, nála biztos kezekben vagy 
Dolli, nekem is inszemes Kisfickó, aki a legnagyobb meglepetésünkre és örömünkre, már az első beavatkozás után megfogant  én Norcolutot, Clostylbegit-et szedtem, valamint 5-6 fostimon injekciót kaptam a beavatkozás előtti ciklusban (+a repesztő Choragon-t) 2 tüszőm lett, amelyből 1 petesejt termékenyült meg. Ezek költsége cirka 30 ezer volt. A megtermékenyülés után, a 12. hétig Utrogestan kúpot kellett használni, ami kb ugyanennyi volt. Én úgy gondolom, hogy havi 30-40 ezer plussz kiadásra számíthatsz a stimus hónapban (+az utazás ktsg-e)
Én azt már nem is értem, hogy átjárhatóságinak miért nem fogadja el a prof a Hycosy-t  Pontos és ráadásul nem terheli meg annyira a szervezetet sem, mint a rtg sugár. Én magánban csináltattam, 20 pec sem volt a vetkőzéstől az öltözésig. Előtte bekaptam egy fájdalomcsillapítót (de nem volt semmi értelme, mert nincs rá szükség), azonban az eljárás alatt, csak 1x volt egy erősebb menstruációs görcs szerű fájdalmam, ami 5 másodpercig se tartott. Tehát, nem kell parázni 
Paurora, egy óriási nagy gratula  A leány gyönyörű, ezt határozottan kijelenthetem Remélem, szépen erősödtök mind a ketten és hamarosan újra hallhatunk felőletek 

Kismamik és pocaklakók, mindenkinek nyugodt és probléma mentes heteket kívánok. Várakozók, erős és fejlett tüszőket, majd gyönyörű kis fekete pöttyöket a pocakotokba  
Sziasztok 

leszezjobb
 
 


Sziasztok !

Lányok! Köszönöm  szurkolást, biztatást!

Paurora és Ani: jobban vannak, Ani szépen fejlődik, és Paurora is javul már!


Remélem nem kiabálom el, de úgy néz ki túl vagyok a zűrőn. Ma már csak 130 alatti értékeim voltak. És ami szerintem a legdurvább, hogy összesen több mint 6 kg val vagyok kevesebb vasárnap óta, amikor elkezdődött a vizesedés..Péter szerint gazella lábaim lettek..és nem olyan szőrős, hanem olyan vékony!! Kedves férj :)

Viszont arra jó volt, hogy teszteljem a szülésznőt..napi 2szer beszéltünk, max 3 csörgésre felvett sőt azt mondta, hogy éjjel is hívhatom, és megadta a saját számát..legalább megdolgozik a borítékért.  Persze a diétát tartanom kell, és vasárnapig fekvés van, mert vasárnap este megyek a kórházba és ott rámnéznek . 
( persze elötte megyek anyumékhoz a házassági évfordulóra, de anyu mondta, hogy főz nekem valami só és fűszermentest. Ma jöttem rá, hogy nincs is olyan kaja, ami só és fűszermentes lenne..de ha ez a cél, és az hogy Bori bent maradjon még, akkor vízen is elélek addig..

Most visszaolvasok, és utána jrok nektek! De addig is,

Leszezjobb és Lexi: szurkolok, hogy minden rendben legyen ezzel a fránya cukorral!!!

Babócára várok: menntek a tapadós energiák!! Csak ügyesen és pozítivan lányok!!!

Pocakosok: vigyázzatok magatokra és a babócákra, pocaksimi nektek!


magdipeti
 
 


Sziasztok lányok

Ma megvolt az utolsó vizit M dokinál, 11 kor elkezdte a rendelést és kettesével hívott be minket uh aztán irány a flyosó akiknek vége a stimunak annak várnia kellett hogy kiossza az időpontokat.
1-kor hívott be és mosolyogva mondta hogy kedden ráér ? Mondtam neki hogy persze ..Akkor kedd 11 óra műtő. Szóval lányok a finisbe vagyunk már.

Magdipeti örülök hogy jól vagy már és reméljük ez még 8 hétig legalább így is marad.

Kismamik vigyázzatok magatokra és a babákra.

Szép hétvégét és kellemes pihenést
edina71
Budapest
 
 


sziasztok,

Edina hajráá! szorítok nagyon! :)
Magdipeti örülök hogy jól vagy most már!! pihizz sokat!

lányok, ugye nem hat negatívan a babaprojektre hogy futok (tavasz óta , nem most kezdtem.. ) ? elfelejtettem a proftól megkérdezni hogy nem gond-e a futás...most vagyok félidőnél, a tüszőrepit is megkaptam...szerintetek??
bucsok
 
 


Sziasztok!

Edina: ne viccelj velem:), már csak 5 hét van hátra! Dec 21.re vagyok kiírva:)..Nem szeretnék januárba szülni :)

Kedden küldöm a szerelmeskedő energiákat és szurkolok, hogy minden rendben legyen!!! Nagy ölelés nektek!!

Bucsok: nekem csak annyit mondtak, hogy az ugrálós sportokat kicsit hanyagoljam és az egyéb sportot se vigyem túlzásba.

magdipeti
 
 


Szia Magdipeti

Nem akartam hogy a karácsonyt a pocakban töltse a babád de teljesen időzavarban vagyok . Arra emlékeztem hogy Paurora ás közted kb 7-8 hét van de azt elfelejtettem hogy Ani is már 2 hete világra jött. Igazi karácsonyi ajándék lesz ez a kicsi lány . Én is az vagyok szóval sok örömed lesz benne
edina71
Budapest
 
 


Lányok, csak extra gyors bejelentkezés, telóról írok:
Edina, drukkok mennek 1000rel
Nincs vkinek megmaradt Utrogestanja? Már csak 2doboz kéne, de országos hiánycikk :(
Majd jövök bővebben, csak főzök, a párom járja a patikákat
maci80
 
 


Szia Maci köszönöm rám fér.

Itt találtam de csak egy levéllel ha jól értem

viewtopic.php?f=30&t=443748
edina71
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: