Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Időközben elmentem a Jánosba a rendelésre, ahol egy vak doki megállapította, hogy üres a petezsák, nincs életjel, missed ab. Na,mentem is gyorsan egy másik dokihoz,aki már látta a babát, de nem volt szívhang. Tegnap visszamentem (csakazértis), megtalálta a babát, aki 14 mm és 7 hetes.:)

Tehát, a Jánosba nem megyek többet.

Kati:ma felhívom Burik dr-t,és megkérdezem,mi ilyenkor a menetrend. Te valószínű,mehetsz a Vörösváriba is, szerintem én nem. De majd kiderül. Ha beszéltem Vele, majd írok, hogy mit mondott.
A Vörösváriban csütörtökön rendel 14-től.

UH:nekem azt mondta anno a doki, hogy amekkora a baba súlya a 30. héten, annak a duplája lesz szüléskor.Mind a 2x bejött, szinte grammra pontosan.:)

Kriszta
nanasik78
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam Burik dr-nál. A Kiskorona utcában kaptam időpontot tőle. A rendelő nagyon szép, a doki nagyon szimpatikus!!! Kriszta, szerintem nyugodtan menj hozzá, alapos, ő biztos nem nézi el a babát.
Nálunk egyenlőre nem látott semmit, jövő héten megyünk újra. Mikor hazajöttünk újra csináltam egy tesztet, még mindig pozitív, remélem csak még annyira pici, hogy azért nem látszódott. Jövő hét szerdán minden kiderül! Te jó ég, milyen messze van még!

Kati
bilimb
 
 


Sziasztok!
nanasik78: Nem semmi amit írsz... Elvileg én is a Jánoshoz tartozok, de ha újra terhes leszek, tuti nem fogok ott szülni. Kb. 2 hónapja voltam a Buriknál, s megkérdeztem, hogy szülhetnék-e majd nála, ha ott tartunk? Mondta hogy igen :). Szóval tuti hogy én is nála szeretnék szülni.
A Jánosban véletlen nem a Király doktor volt az orvosotok? Ő ment el januárban :(.
Amúgy nekem a bejelentett lakcímem nem Bp-en van, ennek ellenére már vagy 8 éve a Vörösvári úti rendelőbe járok. Amióta a Burik van, azóta hozzá. Soha egy rossz szavam nem volt rá, s nem is hiszem hogy lesz :)))).
nn86
Herceghalom
 
 

 
 

nn86: húúú,köszi,akkor van esélyem nála szülni.:-)

Szentkirályi doktor volt, és sajnos nagyon fiatalon halt meg.:(Nagyon-nagyon jó szakember volt.

Majd megkérdezem, hogy hová mehetek Hozzá.
Köszi az infót!

Kriszta
nanasik78
Budapest II. kerület
 
 


Szia Nanasik78!
Tudom ki volt az orvosod, a barátnőm is nála szült.
A Burik tuti el fog vállalni, nem olyannak ismertem meg, aki nem vállalná el a "betegeket" :).
Noémi
nn86
Herceghalom
 
 


Sok sikert mindenkinek..
Már lassan 1 éve járok a Burikhoz és még nem volt problémám vele...
elvileg vasárnapra vagyok ki írva szülésre amint megszültem és észbe kapok egy kicsit leírom hogy jól választottam e mert igazán ott derül még ki...

nanasik78: Igen én is úgy halottam hogy a duplája számít 30. heti uh hát akkor se volt valami picike :) 1850 g volt


puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok!
Ugyan én még nem várok gyermeket (még nem tudok róla, hogy gyermeket várnék :lol: ), de szeretnék látogatást tenni a nőgyógyásznál, hogy tudjam minden rendben van velem (annyi csúnyaságot hallani mostanában :( ) és dr. Burikot "néztem ki" magamnak. Szimpatikusnak tűnik, és amit itt olvastam róla az még inkább meggyőzött. Az az orvos, akihez eddig jártam magánkórházban szültet, és sajnos nincs pénzünk arra, hogy "bőrkanapén vajúdjak"
Végig olvastam az egész fórumot, de sajnos a fontos kérdéseimre nem tudta meg a választ. Mennyit kér vagy mennyit illik adni (szülés, terhesgondozás). Mikor rendel a vörösvárin? A neten többféle adatot is találtam. Ha felhívom a rendelőintézetet és kérem, hogy hozzá adjanak időpontot akkor megkapom?

Bocsánat a sok kérdésért, remélem hamarosan én is a tapasztalataimat oszthatom meg Veletek:)
Zsófi
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


KRISZTINA drága!
Kibújt már végre a kis pasid???
-és mekkora paraméterekkel bír????
Nagy a szerelem gondolom,de gyere mesélj ha lesz pár perced!
pusza
(Sok tejcsit,legalább annyit mint Nekünk! még mindig...)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Kandi!
Merre vagy??? Várom ám a leveled :).
Vagy megint fejben válaszoltál a levelemre :lol: :lol: .
Puszi!
nn86
Herceghalom
 
 



Andi:
Nem még nem bújt ki... egy kicsit túl hordom a Picikét.... Jól érzi magát bent...:)
Amint haza érünk majd írok... szánok rátok pár percet :P
Csak ahoz meg kéne születnie.... :P

pusz
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Szija Drága!
Mindent bele,ügyi legyél!Bebi is 40,3 jött ki!
Várjuk a beszámolódat!!!Na meg a képeket!
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok, Csajok!

Május 12én szültem Burik dokinál, Lovász Timi volt a választott szülésznőm.
Szeretettel ajánlom mindkettejüket, szuperek! A terhesgondozás alatt lelkiismeretesek, lelkesek voltak, csak úgy, mint a szülésnél.
A szülés alatt kedvesen, humorral ütötték el a nehezebb perceket, és az egész szülés légköre nagyon intim, és csodás volt.
A gyerekágyas napok alatt amikor csak tehették meglátogattak, úgyhogy hajrá csajok, a legjobb választás a doki, Timit pedig nagyon ajánlom!!!

Lilypie First Birthday tickers
pipats
 
 


Pipats!
Minap voltál az eszembe,,,,hurrá!
Gratulálok!Sok tejcsit....boldog napokat!!!
Egy képet legalább a picurról!
Timi ugye a kis alacsony!!!????

Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Van egy szomorú hírem, most próbáltam időpontot szerezni a doktor úrhoz a Vörösvári úti rendelőbe, és mondták, hogy júliustól nem rendel ott :(
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,
új vagyok itt a fórumon, a korábbi hozzászólásaitok sokat segítettek a választásban, hogy Burik dr-hoz menjek és nem is bántam meg, úgyhogy köszönöm! :D
Most kezdem a 11. hetet, és már 3x voltam nála és nagyon szimpatikus volt valamint lelkiismeretesen állt a problémámhoz (kis barnázás miatt most feküdnöm kell).
Mondtam neki, hogy hozzá szeretnék járni, de nem említette a magánrendelést :)
Kandi, én is kérhetném hogy elküld a privit a többi infóval? Előre is nagyon szépen köszönöm!

Szép napot mindenkinek!
iculienka
Pomáz
 
 


Sziasztok,
új vagyok itt a fórumon, a korábbi hozzászólásaitok sokat segítettek a választásban, hogy Burik dr-hoz menjek és nem is bántam meg, úgyhogy köszönöm! :D
Most kezdem a 11. hetet, és már 3x voltam nála és nagyon szimpatikus volt valamint lelkiismeretesen állt a problémámhoz (kis barnázás miatt most feküdnöm kell).
Mondtam neki, hogy hozzá szeretnék járni, de nem említette a magánrendelést :)
Kandi, én is kérhetném hogy elküld a privit a többi infóval? Előre is nagyon szépen köszönöm!

Szép napot mindenkinek!
iculienka
Pomáz
 
 



Sziasztok!
Pipats! Gratulálok a picihez!!! Képet tényleg tegyél fel!!!

Kandi! Te pedig megint merre jársz :D ???

Puszi!
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!

Nekem is sokat segítettek, hogy Burik dokit válasszam, én nagyon köszönöm!! Most kezdem a hatodik hetemet, és próbáltam hozzá bejutni a Rendelőintézetbe, illetve a Margit kórházban is próbáltam elérni, eddig sajnos sikertelenül. Sehol nem említették a magánrendelőt. Tudtok segíteni a telefonszámával, mert már megmutatnám magam :)
Köszönöm!!
borsoo
Budapest
 
 



Hát Sziasztok.

Megszületett a Picikénk... Nagyon jó választás volt a Burik nem bántam meg. Mindenkinek ajánlani tudom csak...
Szülés után nem csak utánam érdeklődőt ha nem a Picurka után is...
Minden nap bejött hozzám megvizsgált...

puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


KRISZTINA!
Most néztem be pont miattad.....
-és csak így lazán....semmi adat-részlet???
Na viccet félre téve....nagy nagy GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügyi voltál!írj-írj-írj!!!Sok tejcsit!!!!
Így van,Burik ilyen...Őt még a gyerekek is érdeklik
pusza!
:wink: :lol:
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Krisztina!!!!
Gratula Nektek!!! Sok boldogságot, és egészséget kívánok!!!
Fénykép??? Illetve tényleg valami adatot írhatnál!!!
Noé
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!


Attilának hívják 52 cm 3750g-al született... Pontosan annyival amennyit az utolsó uh mondtak csak utána eltel 2 hét 1 nap :D ezért tényleg nem kell komolyan venni... Fényképet nemsokára rakok fel...

majd még írok csak most már kicsit kevesebb időm van mint eddig :D
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Krisztina!
Pusza Attilának!
Nem semmi,kis formás lehet Ő is!
Látod mondtam.....Nekem is 3kg mondtak 38.héten és több mint 1kg-hízott 2hét alatt akkor Bebi...szóval Uh jó arra,amire...
Képeket várjuk türelmetlenül!
Na majd ha lesz pár perced írj!
pusza
:lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Krisztina, szép szál legényt hoztál a világra :)))))).
Nem túl kicsi, és nem is túl nagy :) . Normál úton szültél? Burik milyen volt a szülés alatt?
Pusza, Noé
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!

10 hetes vagyok, a Burik doktorhoz járok. Tegnap hőemelkedésem volt, és a torkom még most is nagyon fáj. Már tegnap megjelent a tenyeremen és a talpamon néhány szúnyogcsípés-szerű kiütés, és mivel viszkedtek, bekentem fenistillel, de nem használ, minden nap egy párral több van.. Eléggé aggódok, mert sok vírusfertőzésnek magzatkárosító hatást tulajdonítanak. Volt-e ilyen tapasztalatotok? Kérlek, adjátok meg a Burik doktor mobilszámát, hogy tudjak vele beszélni. Köszi!
cilicia
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Már ide is nagyon régen írtatok, remélem, valaki azért fog válaszolni.
A Margit Kórház szülészetével kapcsolatban van néhány kérdésem, próbáltam kiböngészni a választ, de jelen esetben nem látom az erdőtől a fát...
Leginkább az izgat, hogy ha megszülöm a babácskát, akkor elveszik-e tőlem, vagy rögtön odaadják és összebújhatunk-e?
Aztán a vizsgálatok után nálam lehet-e a babus, vagy oda KELL adni a babaszobára éjszakára? Vagy ez mostanában hogy működik?
Most mennyi az ára az egyágyas szobának?
cilicia
Budapest III. kerület
 
 


Szia cilicia.

Úgy működik a Margitba jelenleg (legalább is 5 hónapja mikor szültem így volt), hogy a babát a szülés után magzatmázasan odaadják neked :) , utána ellátják, megmérik, megfürdetik, és ha minden rendben van mind kettőtökkel odaadják bebugyolálva nektek. Ott megpróbálhatod szoptatni is. Téged 2 órán át "őriznek" a szülőszobában, valószínű,hogy addig nem marad veled a babó, átviszik az osztályra inkubátorba melegedni. Az első éjszaka bent marad a csecsemősöknél a baba (szerintem ez függ a szülés időpontjától is,de nem biztos),hogy tudjál pihenni, de következő nap a reggeli vizit után már kiviheted magadhoz,és csak a reggel meg esti babavizitre kell beadni őket. Az egy ágyas szoba,ha jól tudom 10ezer/ nap, de a szobák 3 ágyasak, és aszem csak 1db 5vagy 6 ágyas szoba van. Bevallom nem néztem körbe, én is 3 ágyasba voltam.
Remélem tudtam segíteni.
Gondtalan babavárást.

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

Cilicia!
Igaz rég kérdezted,de írok,,,,hátha segítség...
(ja és remélem elmúltak a kiütéseid...Nekem szülés után volt 1 héttel...áll. szülés -terhesség váltja ki,egy fajta csalán kiütés...hormon okozza...legalábbis ezt mondják,na meg idegekkel is rá lehet tenni egy lapáttal!)
Na és a bébis kérdésed....
Én frontos időben szültem,5-en vártak a szülőszobákra,így varrás után azonnal a szobámba kerültem(8:40kor született Bebe) így fél óra múlva,fürdés után megkaptam Bebit kárpótlásul....mert,hogy nem lehettünk együtt a sz.szobában 2 órát.....na innentől kezdve Velem volt...kék fény alatt volt 3x2órát....és a fürdetés-vízit idején nem volt Velem csak....többi időt együtt töltöttük!Én császáros szobában voltam és csak azokkal ne volt ott a bébi,akik kérték,hogy éjszakára ne legyen ott...na meg akik este szültek...

Hogy vagy amúgy?Mikorra vagy kiírva?Szülésznőt választottál már???

Szép hüvi napot!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

a segítségeteket szeretném kérni Burik doktorral kapcsolatban. Hozzá járok a kórházba terhesgondozásra, említette, hogy van már magánrendelése, mehetek majd oda is, ha gondolom. Aki volt már a magánrendelésén meg tudná írni, hogy mennyibe kerül nála a gondozás? Na és hát ugye a szülés, megkérdeztem vállalja-e majd a levezetéstét, azt mondta igen és itt le is zártuk a témát. Hogy kérdezzem meg, hogy van-e egy fix összeg, amit kérni/kapni szokott, vagy amennyit gondolunk majd, jajj- olyan kellemetlen, de valahogy csak meg kellene beszélni. :wink:
Köszi előre is a segítséget.

Viki
bgviki
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Hmm, ahogy elnézem az én pici fiam végig bírni fogja, azt hittem mostanra már kikukucskál. Hát nem! Úgyhogy aug. 27-t tutira benntölti :) Burik dokiban picit csalódtam. Valószínű sok a dolga, meg mindig rá és Magyar dokira bízzák az újakat, de próbáltam tőle kérdezni, megtudni dolgokat, de mindig lerázott, és sietett. (nem jártam magánrendelésre!). Aztán sokak ajánlására, mondván hogy a doki ugysincs benn sokat a szülésnél, és utána se "nagyon" tőrödik a kismamákkal, felfogadtam Sámson Kati szülésznőt. Iszonyat szimpi, kedves, aranyos és már első alkalommal tájékoztatott mindenről, bármit kérdezhettem tőle, teloszámot is megadta, és bármikor hívhatom ha gondom van. Lelkes és odafigyel. Mindenkinek ajánlani tudom, aki most keres szülésznőt.

Segítséget kérnék ettől függetlenül. Rohamosan közeledik az idő, hogy szülök, mi kell a szülőszobára, mi a bennlétre? Mind2-nek? Előre is köszike!!
beus7
Budapest III. kerület
 
 


Szia Beus!

Itt még senki se mondott negatív dolgot a dokiról...Te vagy az első!
-és Ő az egyetlen doki...na meg esetleg Magyar doki aki igen is bejár naponta többször a betegeihez,de más betegét se rázza le soha!Sőt az Én szobatársaim ki is akadtak,hogy ennyire lelkis....
Kati meg Ő egy "nyerő páros" Katát bármikor hívhatod,mindig kedves és lelkes...ez 100%!

Ha vissza olvasol,megtudod mi kell bentre...ide most nem írnám le mindazt,amiket Én szoktam ajánlani....de írj pü-t és mond,eddig mit tettél be stb. és segítek szívesen kiegészíteni!!!
Kitartás!
Én 25.-én szültem....és doki ezt így is mondta,már előtte két hete,hogy ezen a napon szülök! :)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hogy lehet elérni Burik doktort? A kh-ban nem sikerült, a telefonját meg nem veszi fel. Én voltam nála magánrendelésen is, és megbeszéltük, hogy a genetikai UH után megyek kontrollra, hívogattam is sokszor,mert alacsony AFP miatt genetikai tanácsadásra kellett mennem, de vagy kinyomott, vagy nem vette fel.Lehet,hogy más száma van?

Köszi,Kriszta!
nanasik78
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!
Én végig Burik dokihoz jártam terhesgondozásra, és nem a magánrendelésre, hanem az sztk-ba, meg a kórházba! Ahogy közeledtünk a szüléshez, egyre közvetlenebb lett :wink: Én csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni! Augusztusban szültem nála, és Lovász Timi szülésznőnél, és imádom Őket! Nekem egy élmény volt velük szülni, az első fiamat a SOTE-n szültem, és az finoman szólva sem volt vmi felemelő élmény... :roll:
Még hogy nincs bent sokat a szülésnél? :shock: Nálam végig bent volt, beadta az EDA-t, figyelte a fájásokat, és mivel nagy volt a babám, még a kitolásnál is segített, utána meg szépen összefércelt :lol: Nagyon is ott volt, és a nyugalma rengeteget segített :D ezenkívül rengeteget röhögtünk az egész szülés alatt, ami azért nem mindennapi :lol:
Hozzám naponta 2-3 alkalommal is benézett a szülés után, és nagyon odafigyelt, hogy minden rendben legyen körülöttem :D
Ja, és a slusszpoén: nekem belőtte a szülés napját az UH-k alapján (ami eltért a menses alapján számított kiírástól) és napra pontosan akkor szültem, amikor mondta, abszolut spontán módon!!! :wink:

BGViki
a pénzre én egzaktul rákérdeztem, lehet ezt intelligensen csinálni :wink:

Nanasik78
mostanában lehet, hogy szabin van :wink: sztem érdeklődj a kórházban, hogy mikor lehet elérni! Ha ráér, fel fogja venni! :wink:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Kedves Kriszta!
Nincs másik száma....
Szerintem nászúton van :) és lehet másik országban vannak esetleg...akkor azért nem veszi fel....

Remélem minden okés Veled-Veletek!!!-és nem eget verően fontos!!!!


Drága Boo!
Tehetnél friss képeket a szépségekről!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Köszi Csajok!

Nem írtam egyértelműen, de a kh-ban azt mondták, dolgozik. Időközben kiderítettem, hogy 5-ig szabin van, így nem zaklatom.:) Szerettem volna Vele is beszélni erről a genetikai tanácsadásról, de majd 6-án hívom,és randizunk.:)
Igazából az AFP-m lett alacsony, a genetikán mindent rendben találtak, a kombináltam jó lett,így nem csináltatok amniot. Remélem, minden OK lesz.

Kriszta
nanasik78
Budapest II. kerület
 
 


Szia Kriszta!
Amniót Én se vállaltam...de Nekem a korom miatt köteleztek rá...Én elmentem az Istenhegyire...és ott 100%-ra megnyugtatott a doktornő....hogy egészségesebb babát még nem látott...az életét felteszi rá...és ne engedjem az amniót...6vetéléssel a hátam mögött!!!-és Ő tudta!!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nanasik
AFP felejtsd el, elavult!!!! Ha a kombináltad meg a genetika jó, akkor No para! Amúgy menj fel egy UH-ra az Istenhegyire dr Hajdú Krisztinához, 15e Ft, de Ő megmondja a tutit! Nekem most a kombináltam lett nagyon cudar, és megnyugtatott, hogy ne aggódjak, mert semmi gond, és igaza lett (én sem éreztem legbelül, hogy aggódnom kéne).
Burik doki ezen a héten még szabin, de utána már lesz, de látom, közben téged is tájékoztattak :wink:

Kandi
igyekszem, csak épp szopimizériánk van, próbálom beállítani Venot csak cicire :wink: amennyire a nagy engedi, igyekszem igény szerint szopiztatni :)

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok!

Kérlek segítsetek, szeretnék én is Burik doktorhoz járni. A vörösvári úti SZTK-ban már tényleg nem rendel.
Lassan 6 hetes leszek majd szeretném magam megmutatni neki.
Nem tudom hogy először a Margit kórházban keressem-e fel, vagy egyből a magánrendelőjébe kell menni?
Ti hogy csináltátok?????
Első vizsgálathoz mikor kiderül a terhesség ténye az SZTK-ba kell menni vagy a terhesgondozóba?
monika1300
Pilisborosjenő
 
 


Monika
sztem a magánrendelésére menj, és utána Ő már mondja a továbbiakat! Én anno az sztk-ba mentem, de ha ott már nincsen, akkor nem tudom, hogy mi a teendő? :roll: Kandi??? :roll:

KépKép

KépKép
boo
 
 


Mónika!
Írtam pü-t!

Boo!
Kitartás....nem lehet könnyű egy két éves és egy egy hónapos bébivel boldogulni....főleg a szopi,amit a kicsik szeretnek kétszemélyesre alakítani,hogy más ne férhessen oda...
Legalábbis Én kettőm csak kettesben volt aktív,ha volt 3.személy...morogtak,forgolódtak stb. !
:)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kedves kandi72,
Én a Burik Zoltánthoz szeretném járni terhesgondozásra es szülészemnek,de még nem kérdeztem meg tõle vállalja e a szülést,decembervegigra várjuk a babát.Elsõ babám várom, errõl még nem nagyon tudok.Azt sem tudom hová menjek ha hozzá szeretnék menni és kérjem meg? Kiskorona úti rendelõbe? Margit Kh.-ba?
Viszont azt szeretném megtudni, hogy ti szoktatok-e neki pénzt adni, és ha igen mennyit pénzt adtatok neki és mikor?, és a szülés mennyibe kerül nála? Kérdezek rá a pénzre vagy ne majd õ mondja?Van TB kartyam és inkább Margit Kh-ba mennyek vagy magánrendelõjébe kell menni?És a szülésznõnek?
Kérlek segítsetek mert nem tudom hogy mûködik.
Elõre is köszönöm szepen.
kristina85
Budapest III. kerület
 
 


kristina85 írta:Kedves kandi72,
Én a Burik Zoltánthoz szeretném járni terhesgondozásra es szülészemnek,de még nem kérdeztem meg tőle vállalja e a szülést,decembervegigra várjuk a babát.Első babám várom, erről még nem nagyon tudok.Azt sem tudom hová menjek ha hozzá szeretnék menni és kérjem meg? Kiskorona úti rendelőbe? Margit Kh.-ba?
Viszont azt szeretném megtudni, hogy ti szoktatok-e neki pénzt adni, és ha igen mennyit pénzt adtatok neki és mikor?, és a szülés mennyibe kerül nála? Kérdezek rá a pénzre vagy ne majd ő mondja?Van TB kartyam és inkább Margit Kh-ba mennyek vagy magánrendelőjébe kell menni?És a szülésznőnek?
Kérlek segítsetek mert nem tudom hogy működik.
Előre is köszönöm szepen.


Szia!
Írtam Neked pü-t!
Olvasd el kérlek! :)
Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Segítsetek nekem is légyszíves, hogy Burik doki milyen tarifával dolgozik és a magánrendelőjébe, vagy a Margit kórházba jártok-e?
Én szeretnék a kórházba járni, de nem tudom be lehet-e még jutni oda hozzá.
Előre is köszönöm, nagy segítség lenne!
ada77
Budapest III. kerület
 
 


Szia ada77!
Én most vagyok a 33.hétben december elején jön majd a kislányom és a terhességem eleje óta a Burik dokihoz járok.
A magánrendelőjében még nem voltam soha, a Margit kórházba szoktam menni minden hétfőn 12-14-ig ő van a terhesgondozáson és oda nem kell bejelentkezni, bárki mehet csak leadod a kis könyved és majd szólítanak.
Én egy hónapja kérdeztem meg, a terhesgondozáson, hogy szülhetek e nála és rögtön mondta, hogy természetesen és hogy ez 50 ezer forintba kerül, mondtam, hogy nekem az teljesen megfelel és utána beírt a naptárjába.
Amúgy nagyon szimpatikus és aranyos én teljesen meg vagyok vele elégedve!
Remélem tudtam segíteni.
jungbianka
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!! :)

Tudnátok nekem segíteni pü-ben, hogy Dr. Burik Zoltán magánrendelésén milyen tarifa van?
Eddig hozzá jártam, de mivel már nincs az sztk-ban, így szeretnék hozzám menni magánrendelésre.
Most vagyok 9 hetes kismami :)
Köszönöm a segítséget!!!
sorsi83
Üröm
 
 


Kedves fórumozók!

Januárban fogok szülni a Margit kórházban. Dr.Burikhoz járok terhesgondozásra és szeretném, ha ő vezetné le a szülésemet.
Az lenne a kérdésem, hogy minden esetben fel kell őt kérni erre, vagy ha akkor szülök, amikor ott van a kórházban akkor automatikusan őt fogják odahívni hozzám, vagy az éppen ügyeletes orvost?
Jungbianka írta, hogy 50ezret kér egy szülésért. Ennyit én sajnos nem tudok kifizetni.
Tudna valaki segíteni?
krisztinasz24
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: