Új privát üzeneted érkezett!

Mencike,
mikor derül ki, hogy rendbejöttél-e? Csak jó lesz az eredmény, szedtél gyógyszert is...
judit29
 
 


Szia Judit :)
gondolom, lesz kb 1-2 hét mire visszajön az eredmény..de majd a doki megmondja délután hogy mennyi idő.
mencike
Budapest III. kerület
 
 


leghamarabb 2hét múlva lesz meg, de max. 3 hét
holnap/ holnapután visszük el a laborba a mintát, onnantól ketyeg majd az idő.

Orvos azt mondta hogy van akinek 3ik alkalomra sikerült csak kigyógyulni ebből...
jól kikérdeztem mi ez a rákfene...azt mondta pl uszodában , edzőteremben is össze lehet szedni és a partnert mindenképp kezelni kell mert szexuális úton a legkönnyebb átadni.

az én drágám meg heti 3 kondiba jár,plusz 2 uszoda meg a polo meccsek, és még ott a foci is:-( ha minden kötél szakad doxiciklinnel kezelik de az nem túl kellemes és közben tilos terhesnek lenni

szép estét :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Mencike: akkor most nagyon óvatosan Apával.....jó eredményeket kivánok!

Szép Napot mindenkinek....a zugolvasóknak is!!!!! :wink:
katapetra
 
 


Szia Katapetra :)

Miért óvatosan? :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike,
remélem, negatív lesz az eredmény! De hogy ilyen soká lesz csak meg? Én már egy ideje szó szerint félek a strandoktól a sok fertőzés miatt. Jó lenne, már lenne gyerekünk, talán kicsit felszabadultabban strandolhatnánk meg ilyesmi...
judit29
 
 


szia Judit :)

pont emiatt semmilyen mesterséges vízbe nem megyek bele, nevetni fogsz meg itthon a kádba sem...zuhanyzom :wink:
látod az is elég ha a másik bele megy :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Én több, mint 2 éve csak zuhanyzom.
Szerintem a nem mesterséges vizekben is bőven vannak kórokozók. Pl. a Balcsin tavaly nyáron ki volt írva, mennyi benne az e-coli. Én akkor épp nem fürödhettem amúgy sem, mert előtte szültem kb. 1,5 héttel.
judit29
 
 


Sziasztok!

Mencike: a gyógyszer miatt irtam, mert azt olvasom, hogy vigyázni kell, nehogy terhes legyél mellette....én a szerelemre gondoltam a pároddal :oops:

Az uszit , starndot, én is nagy ivben kerülöm, borzasztó érzékeny vagyok....gyerekkorban a sok antibiotikum kiölte a természetes bacikat...az Activia pedig nekem nem jött be..... :lol:
Bár én itthon szeretek kádban degleni.... :wink: vagy a férjemmel :oops:

Szép napot...húúúú de intim vagyok, mi? :lol:
katapetra
 
 


Szia Katapetra! :)

Tudom, miről beszélsz!!! ;) Nekünk is kétszemélyes, hidromasszázs kádunk van... És még emlékszem, milyen gyertyafényben pezsgőzni benne. :D
judit29
 
 


Sziasztok Csajok :)
Így értem már Katapaetra :) ez akkor áll fenn ha pozitív lenne az eredmény..remélem csak nem lesz :wink:

háát mi nem férünk el ketten a kádban :oops: :roll: :wink: dban
majd az új pecóban :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Csodaszép hetet kívánok Nektek, magunknak!
Hogy vagytok? :)

Mencike, neked most akkor mikor jön a következő kaális találkozó?
Katapetra, elindult a nyelvtanfolyam?
Bikfy???

Nekem még a maival együtt 9 nap a hormonszedésből. Ma próbálok időpontot kérni kontrollra - ha nem felejtem el és ha összejön az asszisztenssel a beszélgetés.
judit29
 
 


Szia Judit :)
Itt most épp villámlik és dörög :shock:
lakásomat festik , remélem becsukják az ablakot :roll:
Legközelebb 06.28-án megyünk sp mintát adni, aztán 07.01én lesz a végitélet napja: lehet e inszem vagy nem...

úúúúúúúúgy örülök hogy ezen az egyeztetsen már nem kell idegeskedni :roll: :wink:
remélem neked most gördülékenyebben sikerül :wink: :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Itt is szakad az eső és csattognak a villámok. :(
De legalább szép lakásba mész haza. ;)
Dehogy végítélet!!! Meglátod, meglesz az a gyerek!
Na igen, bennem is van némi feszültség, hogy sikerül-e egyeztetni időpontot. Aztán meg amit még jobban fogok utálni az az, amikor oda kell menni vizsgálatra. Egyszer legyen már meg a gyerekem, tutira a 6 hetes kontroll után hosszú hónapokra elkerülöm az ilyen helyeket, ha tehetem.
judit29
 
 


húúúúúúú itt megint esik :shock:
igen az is egy szempont :wink:
igen meglátjuk..vak is ezt mondta :lol:
Sikerült az időpont egyeztetés :?:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Elindultam az angolon, és nagyon élvezem :lol: remélem ez a lelkesedés meg is marad.... :roll:
Én szedem a bogyeszt, futok, mint állat, de -2 kg, amit irtam...azóta egy deka se, pedig kajában is borzasztó szigorú vagyok magammal...
remélem nincs nagy baj....

mencike: annyira tetszik, hogy sp-nek hivod :lol: eszembe jut, az a kis suttyó énekes... :lol:
nagyon sok sikert, hogy jók legyenek apus leletei :!:

Judit: de jó, hogy már itt tartasz, de gondolom neked lassabban telt el ez az idő....drukk a kontrollra!!!!!

Bikfykém! Ne hanygolj minket....gyere bátoritani, mert most babaügyben én nagyon elvagyok keseredve.....és még a drága férjem sincs velem :(
katapetra
 
 


Katapetra,
köszi a drukkot!!! :) Kell is, azt hiszem. Ne legyél elkeseredve, szépen tartod az inzulin miatt a dolgokat, minden rendben lesz!!! (És mellesleg szerintem a várt fogyás is be fog indulni, csak kell neki pár hét... ;)

Mencike,
képzeld, nem sikerült időpontot egyeztetnem, mert megint nem vette fel a telefont az asszisztens. Jó, csak egyszer hívtam, de gyanítom, ha többször tettem volna, akkor is ez lett volna... Azt nem értem, ha az ember terhes és úgy szeretne időpontot, az is ilyen macera??? Erre azért majd rákérdezek a dokinál alkalomadtán. Az előző dokijaimnál nem volt ilyen gond, pedig ott sem ők maguk jegyeztek elő időpontra... Ők szakmailag nem voltak azonban olyan meggyőzők. Ettől kezdve nem tudom, ki lesz az orvosom majd. :S
judit29
 
 


juj, ma reggel már -4 kg....subi-dubi-dooooo
köszi Juditom a biztatást!
Puszi
katapetra
 
 


Juhéj! Látod, megmondtam!!! Rólam ugrana már le 4 k..va kiló! :D Amúgy azon gondolkodom épp, hogy görkorizni kellene. Csak közben félek, hogy elvágódom (persze vennék térd-, könyök- és fejvédőt, de akkor is) - nyilván nem fog úgy menni, mint gyerekként, alacsonyabban...
judit29
 
 


Sziasztok :)
De jó hogy ilyen jó kedvetek van :)

Katapetra igen nekem is eszembe jutott a hasonlóság, és nem csak ez az egy :wink: Remélem az eredmény is jó lesz :roll:

Komolyan Judit már azon lepődnék meg ha sikerülne. Biztos sokan más dokikkal nincsenek megelégedve, de határozottan örülök hogy nem kell odamennem többet.

Gyönyörűséges doktorbácsim is azt mondta hogy szakmailag a Kaáli a legjobb, mivel a legrégibb, így a legtöbb gyakorlati tapasztalatuk van, ő is mindenkinek ezt ajánlja...a többi megélhetési klinika sehol nem volt mikor a Kaáli már javában működött...mind1, kinek a pap kinek a papné :wink:
már kezdek határozottan fapofával állni az egész kérdéshez. :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


jah azt elfelejtettem, hogy a mensihez közel nem fogtok fogyni, sőt..mivel a szervezet jobban tartja a vizet így még kicsit többet is mutathat a mérleg..aztán pár nap múlva meg akár kilókkal is kevesebbet:-))

a testmozgásoknál pedig ált. úgy van hogy 1-1,5 hónap után stagnál a súly, az elején úgy is szinte megint csak a szervezet víztartalma csökken...(ilyenkor adják fel sokan) kb. 2-3 hónap után fogy az ember ténylegesen a zsírjából...
viszont a túlzásba vitt mozgás sem jó, mert akkor nem a felesleg hanem az izomzat fogy, illetve a szervezet a hirtelen energia vesztés miatt lefékez, lassítja az anyagcserét és így megint csak lassabb lesz a súlycsökkenés..
úgy hogy okosan, fokozatosan és türelmesen:-))
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Igen, amikor megjön (de már előtte is), kb. 1,5 kilóval többet mutat a mérleg.
Gyönyörűséges a doktorbácsid? :D
judit29
 
 


hajj-jajj de mennyire:-))
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Párod mit szól hozzá? ;)
judit29
 
 


Képzeljétek, már 5x hívtam az RK-s dokim asszisztensét, hogy időpontot egyeztessünk kontrollra, és egyszer sem vette fel! Ha terhesen is ilyen nehéz az elérés, akkor nem lesz jó ez az orvos.
Néha azt érzem, hogy biztosan csak "különleges" pacienseket fogadnak, rám meg furán néznek vagy tojnak.
Kínomban már küldtem egy sms-t az asszisztensnek, hátha történik valami...
judit29
 
 


Szia Judit :)
Mobilon hívod vagy a vezetékesen? Vezetékest du. 3ig veszik fel, utána hívd mobilon.

Több mint 3 éve a dokim, ha rajtam múlik az is marad :wink: Már talákoztak többször. Örül hogy normális :wink: annak én is.(meg annak is hogy ilyen jó pasi. :oops: .)a vén papáktól már herótom volt..tudnék arról is mesélni...Nála volt a két terhesség a két műtét, a szülés is nála lesz ha eljutok odáig :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Én nem a RK-ban hívom őket, hanem a G1-ben.

Na, az idősebb dokiktól én tisztára hidegrázást kapok. Nekem eddig viszonylag fiatal orvosaim voltak csak, ráadásul zömében nők. Na, nem mintha ők olyan szuperzsenik lettek volna szakmailag (nem vették észre a sövényt nálam), de legalább nem volt rossz érzés hozzájuk menni.

Persze, hoyg eljutsz odáig! Mindannyian eljutunk!!! És már nem is olyan soká...
judit29
 
 


Nekem csak egy nő nőgyógyászom volt, ott elég is lett belőlük dr Atalay..de az egy pénzéhes banya...mikor az első terhességgel reggel fél7-től de. 10ig vártam rá, mert új beteg voltam és ő a régiekkel hódoltatott magának akkor hagytam ott és utána lett a mostani orvos. Határozottan minőségi csere volt minden szempontból :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Hahó Lányok,
nagy a hallgatás! Mi újság? Ugye mindenki szuperül van és sok programja akadt? Remélem, Bikfy sem az ágyat nyomja!!!
judit29
 
 


Szia Judit :)
idenézegetek, de nem írt korábban senki :) Részemről jól vagyok, még nem jött meg a bakterológia eredménye, majd kedden kell hívni a dokibácsit újra. Remélem addig meg lesz és akkor láthatom is mert el kell menni e leletért :oops: :wink:
28án sp minta adás, 01én konzi...

azonkívül minden ok, sok a program, munka is pláne hogy nem sokára megyünk 2hét szabira és addig flottul meg kell csinálni mindent hogy ne a szabi alatt zargassanak mert azt utálom...

Remélem Te is és a többiek is jól vannak:-)mindenki nyaral vagy nyaralni fog:-) én már nagyon várom :wink: :D
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki szépen halad előre, mindennek meg is lesz az eredménye. :wink:

Ki merre megy nyaralni?

Mi köszönjük jól vagyunk, úgy tűnik kisfiunk lesz. Imádjuk és minden napot ajándékként élünk meg vele. :wink: Nagyszerű érzés, kívánom Mindenkinek!

KépKépKép
bikfy
 
 


Drága Bikfy :)

De jó, nagyon örülök és egyben irigyellek:-)) Én nagyon fiús vagyok és ha lehet ezt mondani, kisfiút szeretnék:-))

Balatonra megyünk az idén, de jó sokan:-))

Ti mentek valamerre, vagy otthon pihentek?
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jöttem, de az igaz, hogy most velem nem sok minden történt, továbbra is járok angolra, és úgy érzem elég jól megy....a férjecském pénteken,(24-én)jön haza hozzám 1 hónapos távollét után, NAGYON várjuk a találkozást :wink:
A fogyi, hogy megy-e? Nem tudom, most hogy tegnap megjött, inkább kerülöm a mérleget.
Jövő7 végén Balcsi, gyerekeket viszek le táboroztatni, utána ketten kimegyünk az uncsitesómhoz Angliába, egy hétre.
Talán szeptemberben tudunk elmenni egy igazi pancsizós, páros nyaralásra.....

örülök, hogy ti is- nagyjából- jól vagytok..

Mencike, Bikfy, én is fiús anyuka szeretnék lenni, olyan igazi kis csibész pasikát szeretnénk, de egy cserfes kislánynak is rettenetesen örülnénk.....remélem valóra válik.....
katapetra
 
 


Bikfy? Nem teszel majd fel babás vonalzót?csak hogy tudjuk, hogy hány hetes vagy?

A kisfiúhoz, szivből gratulálok! :lol:
katapetra
 
 


Bikfy,
szuper hírek! Örülök, hogy növögettek!

Ó, de jó nektek, hogy nyaraltok, utaztok! :) Nálunk ez most úgy tűnik elmarad, pár kilátásban lévő szabályozás miatt az üzletbe kell pénzt pumpálni. :S Na jó, azért lesz jövő 7végén egy kis Hévíz-Balcsi, aztán rá 2 hétre egy kis Veszprém-Balcsi. És volt már Tiszató, hiperszuper szállodával és koncerttel. :)

Nálam fogyás stagnál. Orvoshoz sikerült időpontot egyeztetni, 29-én megyek. Remélem, azt követően okosabb leszek a hogyan továbbot illetően. Jó lenne, ha megnyugatatna, hogy mostmár minden rendben lesz és hogy az operált részen sem lett túl vékony a méhfalam...
judit29
 
 


jól van Juditom, szépen alakulgatsz Te is:-))végre van időpont, hurrááá 29 már közel van :wink:
közben azért pihengettek is, buliztok kicsit, ez is kell

remélem holnap megtudom végre a bakterológiát én is.
a nyaralást pedig tűkön ülve várom :wink
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szupi, hogy azért mindenki készülődik valahova egy kicsit nyaralni. Mi mentünk volna Siófokra és Gyulára is hosszabb időre, de nem mertem végül egyiket sem bevállalni. Az az igazság, hogy a hideg frontok nagyon megviselik Áront, így nem merünk rizikózni. Ilyenkor csak fekszem, amennyit lehet. Egyébként már minden okés.

Fiú-lány kérdés: Ha szabad ennyi év várakozás után ilyent leírni, akkor azt mondom, én nagyon lány párti voltam. Szinte nem is tudtam elképzelni mást, sőt bevallom, mikor uh-n megmondták, hogy megkukacosodott, picit meg is állt a lélegzetem. De hiszitek vagy sem, azóta annyira megszoktam a gondolatot, hogy most meg olyan, de olyan természetes lett ez az egész, mintha mindig is fiút szerettem volna. Na és persze azt is nagyon jó érzés látni, ahogy a férjem, na meg az apukák majd kicsattannak a boldogságtól. Én meg ha elmegyek egy bababolt előtt, szinte már csak a kék holmikon akad meg a szemem. A rózsaszín kiesett a látókörömből. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Drága Bikfy!

Csudába a nyaralással ha kényelmesebb és biztonságosabb otthon pihenni. Sajnos elég változékony lesz még az idő, nekem mint békának ezt elhiheted:-)) Lényeg hogy minden rendben legyen
:wink:

Világ életemben fút szerettem volna, végül is lássukcsak :van két öcsém, a természetem sem lányos, összességében nem érdekelnek a nőies dolgok. Páromnak is két öccse van, és sok sok pasi haverom....hújj de jó
Jobban belegondolva (és a saját példámból kiindulva: még a XXI században is sok szempontból hátrányban vannak a nők...legyen csak fiam ha már ennyire hím soviniszta a világ :roll:

színek: :oops: a képem most itt rózsaszín ugyan, de ezt a színt alapból nem kedvelem..őszintén? a kéket sem...unalmas.
olyan vidám, édes, színpompás rucik vannak, de most tényleg...
nem szeretnék ebben sem hagyományos maradni.

Legyen annak a gyereknek szép színes kis világa, ruhástól, mindenestől...persze ésszerű kereteken belül..jah és azért mert fiú, nyugodtan sírhat...kiábrándítóak a keménynek tűnő ám érzelmi analfabéta ffiak...szerintem
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Én teljesen lánypárti voltam, megőrültem az édes kiscsajokért, meg hogy olyan sokféle cucc közül lehet válogatni nekik. Aztán amikor az elsőnél elmondta az uh-s doki vagy 3-szor, hogy fiú, hazafelé tisztára le voltam törve. Persze mondtam a babának, hogy milyen jól megleszünk mi később is, ha kell, ketten. Attól kezdve elkezdtem nézegetni a fiúholmikat és valahogy alig találtam olyanokat, amik tetszettek. Azt meg főleg fura volt elképzelni, hogy mit is fogok vele majd játszani, hiszen ők a fiús játékokért rajonganak.
Aztán persze amikor megszületett, majd' belehaltam az elvesztésébe. A második babám kislány volt, a párom kifejezetten lányt szeretett volna, így már alighogy hazaértünk a 20. heti uh-ról boldogan újságolta a barátainak, hogy lánya lesz.
Most valahogy egy kisfiú képe jön néha elém, az, hogy kisfiam lesz ha valaha lesz gyerekem. És már most nagyon szeretem. Már a gondolatát is. :) Egyébként lassan 1,5 évvel ezelőtt azt álmodtam, a nagyszüleim, akik már nem élnek, visszaadták nekem a kisfiamat. Aki kb. 3 éves lehetett. Remélem, valóra válik. Ha a korból próbálok jósolni, akkor jövőre, április és augusztus között születik. 2009 augusztusra voltam kiírva az elsővel, a kisfiúval, de áprilisban jött.
A kisfiúk szerintem sem kell, hogy kékben pompázzanak. lehetnek sárgában, barnában, kekiben...
Csak jönne már...!!! :)
judit29
 
 


Judit, szerintem is teljesen mindegy a neme, csak lenne már!
Én is fiú-pártynak tartom maga, mégis ma, amikor ültem a metrón, felszállt a világ leggyönyörűbb kislánya, leült velem szembe, és néha rámmosolygot, miközebn apukájával beszélgetett...majd elolvadtam, adjátok nekem!!!!-könyörögtem magamban, olyan csodálatos volt az egész megjelenése, mikror leszálltak intetegett nekem :)
én pedig alig birtam kivárni, hogy leszállhassak, hogy ne lássák a könnyeimet..... :cry:
Amit leirtál magadról, és a történeteidről....nagyon megható.....nagyon komoly dolgokon mentél keresztül....csodállak, hogy ilyen pozitiv és kitartó vagy!
Kivánom, hogy mielőbb kapd meg az Égtől, amire leginkább vágysz!!!!

És mindannyian.....
katapetra
 
 


Sziasztok!

Én viszont nem vagyok se pozitív se kitartó :twisted:
Ez az ureoplamaz lelet is poziív...és ez FÉREG a róbertben azt mondta nem kell kontoll :twisted: :twisted:
remélem 1x nagyon ráfizet az ilyen dolgaira.
Magyarul ez azt jelenti: febtuátban vették az első mintát ami pozitív lett, kaptam gyógyszert rá a párommal bát neki negatív lett a lelete...
Viszont úgy csinálta meg a hycosit hogy ugyan úgy pozitív voltam csak szart meggyőződni róla a kontrollal :twisted:
Mehetek vissza a dokimhoz, de ha holnapra nem lesz időpont akkor csak 1 hét múlva gyógyszerért, majd újabb kontroll újabb 15000ért
Arról nem beszélve , hogy addig a Kaláis dolog is egyhelyben áll...
nagyon nagyon pipa vagyok :twisted:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Menci: rettenetesen sajnálom.... :( , tudom nem sokra mész vele, de hidd el nagyon megértelek!!!!!
Próbálj megnyugodni kérlek.......
katapetra
 
 


Megnyugodni akkor tudnék ha ilyen kóklerek nem lennének az orvosi szakmában...

Ott tartok lassan hogy lefújom az egészet , mivel az eddigiek fényében nem látom a pozitív kimenetelt..annyi műhiba van mostanság porondon, nekem erre baromira nincs szükségem..nem szeretnék én is egy hír lenni a 18:30-as hírekben
:(
mencike
Budapest III. kerület
 
 


legalább az én dokim normális, és emberszámba vesz.
Most jöttem Tőle...doxyciklint adott, 2x1-et 2hétig mindkettőnknek.
utána 1hét várakozás és lehet menni újabb kontrollra. Pont a nyaralás után, ahogy visszajöttünk...
viszont a 2hét alatt csak óvszerrel lehet szex, nehogy oda-vissza adjuk egymásnak...

szombaton kell megjönnie, azt megvárom még..Az orvos is azt tanácsolta, mert ha -és amilyen az én szerencsém- most lennék terhes akkor nem lehet ezt a gyógyszert szedni...más megoldás kell.
így majd hétfőn kezdjük, ha addig nem kapunk hőgutát 8)
TI HOGY BÍRJÁTOK? :roll: 8)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike,
a saját orvosd a kezébe vette a dolgokat, mostmár csak renden lesz hamarosan minden.
Meleget ne is mondd, tegnap a munkahelyemen levettem a cipőmet, aztán este alig jött rám. De már reggel befelé menet a dugóban azt éreztem, rosszul leszek...
judit29
 
 


Szia Judit! :)
reméljük :roll:
én spec fázom, mert 18 fokra van állítva a légkondi az irodában..
mencike
Budapest III. kerület
 
 


látom mindenki nyaral, éjjaóóó :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Ééén nem. Dolgozom. :(
judit29
 
 


Szia, én is.....
Ma reggel megvolt a sp minta adás, holnap lesz az eredmény, illetve hogy kell e lombik vagy elég az inszem is.
ennyi
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szoírtok, remélem elég lesz az inszem!
Én meg ma délután megyek az orvoshoz... :?
judit29
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: