Új privát üzeneted érkezett!

Szia Judit :)

Köszi, kedves vagy, de sajna úgy néz ki nem lesz elég...
a sp minta mennyiségileg kevesebb lett 4m/ml...igaz 5 ml volt összesen az 20m..de a mozgásuk rossz...így egyenlőre csak lombik marad, az is jövőre...
abban maradtunk hogy szeptemberben menjünk vissza új sp mintát adni , mert addigra kitiszttul az összes eddig és még mindíg szedendő gyógyszer, meg hűvösebb is lesz...
amúgy a fertőzést is meg a gyenge sp képet okozhatja rejtett prosztata gyulladás is, amit én olvastam a neten..rákérdeztem és megerősítették..így kell csináltatni egy psa ellenőrzést is hogy van e ilyen a páromnak vagy nincs...
Remélem Te jobb híreket kapsz ma..bár elkenődve én sem vagyok..kb erre számítottam..
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Örülök, hogy nem vagy elkenődve! Legalább kiderültek a problémák. Nekem még kb. 2 hete volt karácsony - annyira repül az idő, szóval a szeptember hamar itt lesz, aztán úgyis ünnepek meg minden és jövőre van, amikor kezdhettek. Vagy esetleg addig összejön spontán - miután kigyógyutatok teljesen a fertőzésből...
Remélem, ma annyi lesz a dokinál, hogy megbeszéljük a dolgok állását-haladását, aztán indulhatok haza. Ha egyszer az uh eddig sem mutatott nagyon sokat a méhsövényből, akkor most mit látnánk a helyéből... Persze, ha valami nagyon félrement bent, azt biztos látnánk, de nem hiszem, hogy így lenne. Tulajdonképpen nem is tudom, minek odamenni. Talán csak megnyugvásképpen, hogy ne én döntsek arról, hogy mostmár minden irányból ki vagyok vizsgálva és befejezhetem...
judit29
 
 


Kívánom hogy minden úgy is legyen: a legnagyobb rendben:-)

Azért pozitív is volt a mai orvos látogatással: a genetikai eredményeink hibátlanok lettek:-)
Elkenődve pedig azért ne vagyok mert annyira elegem van a hiábavaló küzdelmekből hogy az egész nem érdekel már...ha összejön összejön ,ha nem annak is oka van , úgy is jó lesz...ez jutott :roll: :)

Szorítok Neked, majd írd meg mi volt.

Puszillak :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Köszönöm, aranyos vagy! :)

Elméletileg nincs több vizsgálat, amit érdemes lenne megcsináltatnom, ami azt jelenti, hogy kééééééészen vagyok. Azért üröm az örömben, hogy ha +-at tesztelek, el kell dobnom mindent és nyomni az ágyat - az előzmények után jobb az óvatosság alapon. Plusz kb. 2 hetente meg kell látogatnom az orvosomat majd kontrollra. vagy ha nekem az megnyugtatóbb, akár hetente is. (Azért gondolom, nincs oda "bérlet", amiért havonta akárhányszor mehetek, szóval a heti vizit azért húzós lenne...)
Szóval most aztán tele vagyok parával, hogy belevágunk??? Tutira??? Vagyok olyanbátor???
Mind1, eldöntöttem, ha nem jön össze a köv. ciklusban, aug. végén benevezünk egy utazásba még akkor is, ha az egészet nekem kell állnom.
judit29
 
 


De jó végre valami jó hír:-)) Nagyon örülök Judit hogy legalább Neked vége ennek az őrületnek :)
Bizony nagyon figyelj magadra, remélem mielőbb pozitív lesz az a Teszt:-))

Nem gondolom ha hetente vagy kéthetente kell menned akkor minden alkalommal fizetned kéne. Az elég blőd dolog lenne...

Szerintem ha minden ok és mehet spontán minden akkor elég bátor leszel :) ha már ennyi mindent végigcsináltál a többi gyerekjáték lesz meglátod :wink: úgy hogy ne félj semmitől, ne is gondolkozz semmin.Csináld úgy mintha most kezdenéd és minden rendben lesz :) fel a fejjel, jó éjt :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Köszönöm a biztatást! Úgy legyen! ;)

Törpiek?
Katapetra in London?
Bikfylány és Bikfybabszemfiú növögetnek? (Már nem is olyan babszem, biztos van vagy 8 cm-es az ülőmagassága... :o)
judit29
 
 


Sziasztok!

Judit,
még itthon, tegnap volt a teszt, mármint a suliban, és...SIKERÜLT!
Jövőhéten megyünk Angliába! Már nagyon várom!
Neked akkor jöhet a spontenitás?????jaj nagyon szoritok, hogy mielőbb sikerüljön!

Mencike: mit is mondhatnék......nagyon nem egyszerű......DE én is most jutottam el arra a pontra, hogy ha lesz, lesz, ha nem, akkor ezt dobta a gép......többet nem igazán tudok tenni...valószinű, hogy ősszel még1x nekifutunk a lombiknak, de egyenlőre ennyi lesz.....

szép 7végét!
katapetra
 
 


Katapetra!
LESZ!!!!!!!!!!!! Mindenkinek. Csak tessék türelmesen várni, nem feladni. Szeded a gyógyszert, ugye? Diéta? Mozgás?

Juditkám!
Bikfy cuki szépen növöget, már nem is babszem ám, képzeld, érzem, ahogy mocorog és rúg-kapál. Nem lehet ezt szavakkal leírni........csak rágondolok és sírnom kell. Még soha nem éltem úgy az életem, hogy azt éreztem volna, minden perc csoda. Alig várom, hogy kövessetek. :wink

Mencike!
Soha nincs lehetetlen. Vannak csodák is na meg ahogy nagymamám mondja mindig: "Vas akarat előtt nincs töretlen út."

KépKépKép
bikfy
 
 


Katapetra,
jó utat, remélem, már ott vagy!!! :)

Bikfyke,
nagyon jó hírek!Csak így tovább, hamarosan követünk. ;)
Képzeld, legutóbb azt mondta az orvos, aki műtött a sövénnyel, hogy nem szokták teljesen leszedni, egy egész pici marad. Nem tudom eldönteni, hogy tényleg így van-e vagy csak így próbált megnyugtatni, hogy nem fog szétrepedni a méhfal a műtött területen.

Mencike,
nyaraltok? Kaáliba mikor kell megint menni?
judit29
 
 


Lehet, hogy babaprojekt ügyben jó szakember dr. Fülöp, de nekem csalódás volt a velük való találkozás. Én más jellegű problémával mentem hozzá - azt gondolván jó UH szakorvos is -, konkrétan petefészek cisztával. A ciszta mellett megállapított nálam méh miómát és polipot is, felajánlott potom 370 eFt-ért egy nagy műtétet a klinikán. Persze újabb UH kontrol igénye nélkül...
Kicsit mellbevágó volt. Szerencsére van azért még olyan szakember aki bizonyított már és tényleg az ország legjobb nőgyógyász UHosai (Győrfi Mátyás, Artner Attila..). Megnyugtattak, SEMMI nincs a méhemben, nehogy engedjem, bárki hozzám nyúljon...Felmerül a kérdés, szakbarbárral vagy pénzéhes emberrel hozott össze a sors..És mindezek mellett velem is kedves volt, végig mosolygott..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike,
bosszantó, ami veled történt, úgy értem, hogy félrediagnosztizált.
Engem méhsövénnyel operált - vagyis az egyik kollégájával együtt - ilyen tekintetben megnyugtatónak tartom, hogy ott volt, részt vett a műtétemben, mert többeket tett rendbe sikeresen ugyanilyen problémával.
A te példádból is azt látom, hoyg nagyon nehéz igazán jó orvost találni - legalábbis én folyamatosan keresgélem az igazit, csak az a baj, hogy ez mindig utólag igazolódik vagy dől meg. :(
judit29
 
 


Sziasztok!

Judit igen nyaralni voltunk, most szerdán jöttünk haza. Szerencsére nagyon jó időnk volt végig, az indulás napján kezdett el romlani.

Legújabb időpont a kaáliba nem fixált, szeptemberben valamikor...
igazából nem érdekel a kérdés már..és ahogy a híreket hallgatom pl a munkatörvénykönyv teljes átdolgozásával ,így egyre jobban az az érzésem hogy a gyerek anyagi és munkahelyi öngyilkosság..pláne az én koromban..ez van...szüljön akit nem rúgnak ki még gyesen lesz...biztos nagyban növeli az amúgy is "hatalmas" gyerekvállalási kedvet...nem vállalok gyereket ha nem tudom biztosítani a felnevelését..bár mivel meg se fogan ez a dolog megoldottnak tűnik.

Őzike:Fogadd együttérzésemet, Dr fülöp egy pökhendi ,pénzéhes kontár pöcs, ezt én is megtapasztaltam, bár tudom ez nem vigasztal.
Emiatt kezelnek máshol a mai napig az általa elsunnyogott vizsgálat miatt.
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Én is visszatértem...A drága férjem itthon volt, és nagyon keveset voltam gép előtt...
Most ismét egyedül.... :( csak aug. 31-én jöhet haza.... :cry:
én pedig konyhafelújitásba kezdek, hogy teljen az idő....meg hát rá is fér a konyhára igencsak leharcolt....+nyilászárócsere is muszáj, mert tavaly télen már lebegett a függöny, egy erősebb szélnél....
babadolgokban: fogyogatok szépen, mérlegre nem állok, de folyamatosan jön a visszajelzés....ami nagyon felderit!!!!
Októberben lesz a cukkkerterhelés, ha jók lesznek az eredmények, akkor októberben nekifutunk a 2.lombiknak....adig meló, nekem itthon, a páromnak kint, és szeptemberben nyaralás........de várom már!

mencike: merre jártatok nyaralni? örülök, hogy jó időt fogtatok ki, ha tudsz, még egy esélyt adatok magatoknak babaógyben, csak, hogy később ne bántsd magad emiatt! Puszi

Juditom?Szoritok a pozi teszthez :wink: , de az utazás is szép móka :wink:
Mi is eldöntöttók, amig megtehetjük élvezzük az életet, és ha babóca nem jön októberig, akkor besegitünk neki(k) :D
Puszi
katapetra
 
 


Szia Katapetra! :D
Örülük, hogy újra tudtál családi életet élni:-) :oops:

Balcsinál voltunk, jó volt szép időnk volt :wink:

két spontán várandósság , 2 vetélés után számtalan esélyt adtunk sok pénzért. 2 éve néznek hülyének a fülöp félék.. elegem van..ha lesz lesz ha nem sok goddal kevesebb...ezt hozta ki belőllem az eddigi szélmalol harc.
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Katapetra,
aranyos vagy, köszönöm! :) Rajta vagyunk az ügyön, persze néha belémhasít a félsz, hogy mi lesz és hogy lesz, de ha megijedek és annyiban hagyjuk, sosem lesz gyerek. Az utazást folyamatosan fontolgatjuk, de észszerűbb lenne idén kihagyni és másra tartalékolni.
Sokat vagy egyedül... :( Nálunk is össze-vissza az időbeosztás, sokszor éjszakánként vagyok egymagamban.
A felújítás jó dolog, mármint jó strapás de közben meg tényleg jó. Főleg az eredmény. Nálunk festeni kellene, 4 év alatt szépen leharcoltuk a falakat.

Mencike,
mostmár jó kezekben vagy és ez a lényeg! Azért az jó, hogy nem akarod mindenáron. Szerintem ez is kell ám ahhoz, hogy összejöjjön. ;)

Bikfy,
hogy vagytok? Mocorog már rendesen, ugye? :)

Kép
judit29
 
 


Sziasztok :D
Kihalt a topic, vagy még nyaraltok?

Hogy vagytok, kivel mi a helyzet?
Ma voltam inzulin rez. kontrollon...rosszabb lett :(
120 perces cukrom 8
120 perces inzulin pedig 80
hiába ez a vége a kánikulai sok fagyi, csokika és egyebeknek
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Itt vagyok, vagyis néha benézek.
Többen, akik inzulinosok és gyógyszert szednek meg diétáznak, arról számoltak be, hogy eleinte rosszabbodtak az értékeik. Szóval kitartás!
Kaáliba mikor kell mennetek?

Többiek???

Kép
judit29
 
 


Szia Judit :)

Nem aggódom emiatt, úgy is itt az ősz mát nem tudok annyi fagyit enni :wink:
majd lassacskán ha hűvösebb lesz konkrét időpont nincs...
de amúgy is csúszik majd, mert páromnak műteni kell a térdét és az két hét múlva lesz...úgy hogy mire újra járni tud és ráveszi magát hogy megint elmenjen még arébb lesz...

Te jól vagy, minden ok?
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szuper nálatok is jön minden, csak hogy még hosszabb utat kelljen bejárni...
Nálam sem minden OK, most meg összezavarodott a ciklusom, nem tudom mitől (sövényműtét, utána hormonkezelés, egyéb ok), össze-vissza vérzek. Ma már bőgtem is egy sort, és bejelentkeztem a róbertes orvoshoz, aki operált. Ráadásul a tsh-m is rossz lett, már azt reméltem, elhagyhatom a gyógyszert. Így jövőhéten endodokihoz is megyek, hogy magyarázza meg, miért va az, hogy ugyanannyi gyógyszer mellett egyszer túl- másszor alulműködik a pajzsmirigyem.
Szóval így, ilyen állapotban gyerek az tuti nem fog jönni.

Kép
judit29
 
 


Sziasztok....én is azt hittem , hogy vége a topicnak...

Mencike: gyors felépúlést kivánook a férjednek/párodnak.
Hát igen, a fagyi az egy nagy "démon", ahogy a süti is....legalább is nálam :)
Mi tényleg most jöttünk vissza a nyaralásból...igy már itt vagyok és figyelgetek.
nekem október elején esedékes az újabb IR vizsgálat, hát.....nem vagyok túl bizakodó.

Judit: Hát ez valóban fura.....remélem az endos doki tud valami biztatót mondani. gyere majd a hirekkel, mikor is mész?

A férjem ismét munka miatt kénytelen elutazni, igy 6 hetet megint egyedül leszek :( , de ha az IR rendben lesz, októberi ciklussal visszakérem a két fagyikát...ha pedig hazatér a párom október végén, már itthon tud lenni egy hosszabb ideig, és akkor indulunk is a 2. lombikkal.
Hát nagyjából ennyi...

Pusz
katapetra
 
 


Szép estét Csajok :D

Jaj Juditom....más már neked sem hiányzott , mégis itt vannak ezek is :?
Csodálom a bátorságod a róbert miatt....reméljük mos nem lesz olyan gáz mint korábban..

Katapetra remélem jól telt a nyaralás és sikerült jól kipihenni magatokat :wink:
Az egész magas cukorral és inzulinnal az a legnagyobb gond, hogy a környezetet is hozzá kell szoktatni az új helyzethez...bárhova megyek csoki, fagyi, süti, stb...
Juditom tsh-t nekem is kell nézetnem, mondták a mm-ben hogy ha emelkedett a terhelt értékek akkor kell nézetni azt is...úgy hogy majd kérek beutalót a házidokitól és lebaktatok az sztk-ba...

Remélem jobb a kedvetek már, nem sokára 7vége :D

Szép estét Nektek :D
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Katapetra,
sokat vagy egyedül! :( Remélem, javulást mutat majd az inzulinod és hogy vagy a fygibabák vagy a lombik sikerrel jár!

Mencike,
nagyon igazad van a környezettel kapcsolatban! Nekem ugyan (egyelőre) nincs IR-em, de próbálom mellőzni az édességet, viszont sokszor az a baj, hogy mások kínálgatják, tolják elém, én meg hadakozhatok... Van már tsh eredményed?

Holnap megyek az endodokihoz. Olvasgattam egy kicsit a progeszteronhiányról, és lehet, hogy nekem most az lett. (Simán a műtét utáni ösztrogén-progeszteron kezelés borított fel.) Nem tudom, ha ez van, hogyan lehet gyorsan helyrehozni úgy, hogy közben ne kelljen leállni a babás dologgal. :roll:

Kép
judit29
 
 


Szia Judit :)

Lehet hogy ez lehet az ok. Remélem hamar kiderül.
Lehet kapni egy krémet (elég drága) ami pont erre van:
http://www.babatakarok.hu/norveg-progeszteron-krem

korábban gondoltam rá még az endokrin dokit is megkérdeztem róla és ő is mondta hogy sokan " istenítik a krémet".

Majd úgy is megyek októberben rákszűrésre és mammográfiára , majd meginterjúvolom a dokimat róla.

Még nincs eredményem, lusta voltam elmenni beutalóért...
annyira elegem van a dokihoz járásból..és a babaprojekt se izgat már....belefáradtam a sok szarháziba akik orvosnak gondolják magukat...nem akarom tovább tömni a zsebüket, tök felesleges ugyanis mint látjuk...
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Igen, hallottam erről a "csodaszerről". Csak nem tudom, bele szabad-e avatkozni így agunktól a hormonjainkba. :( Tegnap levetettem a rékszűrést, meg kaptam mindent kiirtó bogyókat (ha netán strandi bajom lenne). Tüsző van, növekszik, nyálkahártya is jó, persze azt nem tudom, petesejt van-e, de most kicsit megnyugodtam. Ma voltam endokrin dokinál reggel, azt mondta a tsh ingadozhat jócskán, ne aggódjak. Dcemberben vérvétel és kontroll.
Mindezek fényében azt hiszem, lemondom a róbertes dokit, várok 1 hónapot, és ha akkor is gubanc van, újra bejelentkezem hozzá.

A laborokat intézd el, azok miattad (is) fontosak, nem kizárólag a babadolog miatt! A mostani orvosos köröket azért leginkább én is magam miatt futottam, hogy rendben legyek.

Az arwen torna sem érdekel már? Olvastam róla (és az aviváról) azóta is, és szimpatikus nagyon. (Csak drága...)

Hahó többiek???

Kép
judit29
 
 


Szia Judit, szép estét :D

jaj 100 éve nem írtam ne haragudj :oops: mi a helyzet a rákszűréssel..tuti jó lett gondolom :D
A többi dolog rendbe jött, a ciklusod pl?

én holnap megyek, kérek beutalót mammográfiára is...csomó kérdésem is lesz majd...
pl. újabban a menzeszen csak 3 nap(úgy fél éve )..eleinte dőlt belőlem 2napig aztán alig valami, mintha elvágták volna...most meg épp hogy megvan és eléd fura is...ez már a klimax jele lehet?

meforal 850re azt olvastam nem lehet vele gyereket tervezni...ezt is megkérdem majd mi a helyzet ezzel..
párom legalább jól van ,már egész jól tud menni és vezetni is tud :wink:

most megyek, jó éjt :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

velem nem sok minden történt, igy hát nem irtam...bocsi
Tegnap voltam cukkerterhelésen, és úgy nézki, hogy javult a helyzet.
De majd hétfőn megyek csak az endokrinológushoz, majd ő lesz aki kimondja a végső szót.

Szép napot!
katapetra
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok, ritkán jártok erre.

Az endos doki rábólintott, igy már csak a szerdai konzi végleges áldására várok! Ha ott is rendben lesz minden, akkor az októberi ciklussal visszakérem a fagyikákat....

Puszi
katapetra
 
 


Sziasztok!
Hát én irtam ide utsónak? :( ez szomorú.....
Ha valaki zugolvasó, akkor csak annyi, hogy indulok a 7végi ciklussal!

Azért gyertek......
katapetra
 
 


Katapetra,
drukkolok!!! Kb. mikor lesz a beülti?

Mencike,
mire jutottál a dokikkal (mammo, ir)?

Bikfy,
nagyon rég jelentkeztél, ha erre jársz, írj!

Nálam most indult a 4. próbálkozós hónap. Kérdeztem a patikában, van-e barátcserje, de hiánycikk. Gondoltam, kipróbálom. Tudtok róla valamit?

Kép
judit29
 
 


Szia Judit!

Sajnos én nemsokat tudok, soha nem használtam....
Most akkor jól értettem, hogy spontánkodtok?
Nagyon sok sikert hozzá! Ne akarjátok annyira....borocska, masszázs....(tudom, könnyű mondani, hogy ne akarjuk annyira)

A beülti, ha ők is akarják(petikék), akkor kb.november nagyon eleje 2-a, 3-a környékén, utána 2 hét várakozás, a legrosszabb!!!
De most megpróbáljuk nem beleélni magunkat, mert a múltkor, nagyon padlót fogtunk.

Puszi
katapetra
 
 


Szép estét lányok :D

Látom mindenki jól van, ez is a lényeg :D

Katapetra még van bő két heted a beültetésig..gondolom már nagyon várod:-)milyen lett a konyha? biztos tuti jól sikerült:-)

Juditom én sem vagyok spíler barátcserje dologban.
Részemről a "bükki füves ember" babváró teaprogramját csináltuk végig, ill a párom csak kb. mert több mindenhez nem volt kedve..
pl barna sört inni naponta, és/vagy fürj tojást enni akár nyersen vagy más formában... ez a móka 15000ft volt és a tisztító teát a többi félével együtt 3x6 hétig kellett szedni.. ilyenek is voltak benne hogy fagyöngy tinktúra...neten erről is van info...

A barátcserje amúgy sok női bajra jó, csak nem mindegy hogy a ciklus melyik napján alkalmazza az ember...
ha jól rémlik a műtéteim után ittam ilyesmit.

Mi jól vagyunk mert abszolut leakadtunk a gyerek témáról..
A melóhelyemre ráadásul sorra jönnek vissza a gyesesek és mit mondjak nem irigylem őket...kb. a kötelező ideig lesznek aztán meg valószínű nem..bizonytalan a helyzet velük nagyon :(

Rákszűrésem úgy tűnik jó , mert gyönyörű doktorom nem hívott :oops:

A nem tetsző menzeszre adott naprosint, és pimafucin kúpt.
ha megjön akkor kell majd a gyógyszer 5 napig 3x1, majd ha elmúlt akkor a kúp 3 napig 1-1 esténként...
valami enyhe gyulladást talát amiatt volt a fura vérzés(darabos, sötét) mammográfia manuálisan rendben, gépi majd 28-án lesz

Legyetk jók ha tudtok a többi nem számít :wink:

Jó éjt, puszi
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Katapetra,
már csak 2 hét??? Szuper! Igen, fontos a lazítás, akkor fognak jönni/bent maradni a babák. :)
Mi spontánkodunk, eddig szerencsére nem merült fel más... Bár most majdnem sírtam, megit van hóközi vérzés, a doki pedig aki műtött 2 hétig külföldön.

Mencike,
jól teszed, hogy leereszted a témát! Csak ne tegyetek ellene... Én azért minden nyűgükkel együtt szeretnék néha a kisgyerekes mamák helyében lenni.

Szerintetek Fülöp dr-hoz a magánban vagy a klinikán kapok előbbre időpontot? Mivel nincs a dokim, megpróbálom őt, elvégre ő volt a másik műtős orvosom.

Kép
judit29
 
 


na elszállt az egész..... :twisted:

mencike: a konyha csudi szép lett, nagyon szeretem. Olyan más igy sürögni-forogni benne! Kivánom a mesid rendben legyen!

Judit: örülök, hogy nagyjából te is rendben vagy. Sajnálom ezt a hóközi vérezgetést, nagyon dühitő lehet. A dokihoz akkor érdemes konzis időpontot kérni, ha indulnátok, én sima nőgyógyászati problémával nem voltam nála. Csak lombik előtt. vagy után. De olyankor elég hamar adnak időpontot.

Én kinlódok itthon, ugyanis 5 napja késik a mesim. Ez szokatlan, mert a múlt heti Uh-n azt mondta F., hogy bal oldalon volt peteérés. Az az oldal eddig normális volt :twisted: , most meg mi lett vele? Lehet, hogy ilyen későn volt peteérésem???? 25. ciklusnapon látott a doki, amikor ezt megállapitotta.
Igy nem lesz nov. elején beülti....., csak novemebr 10-e körül, már ha fel is ébrednek a petikék.....eléggé összetett a probléma!!!!

puszi, majd jövök a hirekkel!
katapetra
 
 


Hát én igazából épphogy nem vagyok jól, ilyen állandó vérezgetés mellett szerintem sosem lesz gyerekem. De hátha Fülöp doktor megjavítja, amit meg kell. Őszintén szólva már nem tudom, kihez fordulhatnék. Keddre kaptam időponot a magánrendelésre (pedig a klinikát hívtam).

Lehet, hogy több tüsző érett nálad. És még az is lehet, hogy nem kell lombik/fagyibaba??? :)

Kép
judit29
 
 


Judit: sajnálom :( remélem Fülöp rendbe tud tenni. Hányra kaptál időpontot?
Ne keseredj el kérlek!!!!!!!Én nagyon szoritok! :wink:

Én bizti, hogy nem lehetek terhes.....Több, mint egy hónap után, kedden találkoztam a férjemmel....és újra csak jövőhéten lesz itthon.

Puszi
katapetra
 
 


Katapetra,
drukkolok!!! Kb. mikor lesz a beülti?

Mencike,
mire jutottál a dokikkal (mammo, ir)?

Bikfy,
nagyon rég jelentkeztél, ha erre jársz, írj!

Nálam most indult a 4. próbálkozós hónap. Kérdeztem a patikában, van-e barátcserje, de hiánycikk. Gondoltam, kipróbálom. Tudtok róla valamit?

Bartátcserje kapszulát gygynövényeseknél is lehet kapni, bár nem túl olcsó. Mindenesetre én ettem, amikor menzeskimaradásom volt, s azért, vagy másért, de ez a részem helyrejött, de ehhez nekem 2 hónap napi kettő kellett.
babus66
Budapest
 
 


Szép estét mindenkinek:-)

Juditom Te egy hős vagy...le a kalappal...én biztos nem mennék ehhez a dokihoz..de a döntésed tiszteletben tartom...
Sajnálom ezt a vérezgetést...remélem sikerül kikezelni belőle, ha nem vele akkor mással.

Én is szorítok Katapetra, addig már nem kell sokat várni.
Neked van dokid, vagy ki csinálja majd?

Bubus még nem tudom, majd 28-án reggel lesz a mammo...
A ir. emelkedett volt, 120pernél cukor 8 felett, insulin 70 de ezek az én saraim a nyári nasik miatt..
Legközelebb majd januárba megyek, addig majd jó lesz.
tsh.n még nem voltam...lusta vagyok..

képzeljétek 70 kg alá mentem.. :D
ezzel a jó hírrel kívánok nektek szép estét és kellemes 7végét :wink:

tsók :D
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Menci: Gratulálok a fogyáshoz!!!!!!Tudom, mit jelent minden egyes - :wink:
Az inzulint januárig simán rendbe lehet rakni, a karácsonykor vigyázz :)
Én is Fülöp doktorhoz megyek vissza, én nem csalódtam benne, és jó szakembernek tartom.Igy maradok nála.

Holnap uh-ra, és vv-re is megyek. Mert pénteken megjött, és innentől indul a protokoll!

Jó éjt, puszilok mindenkit!
katapetra
 
 


Szia Katapetra :D

Hogy telt ez a "szép" nap? Minden ok volt a Róbertben?
Mikor lesz eredmény?

Nem tudom velem mi van...nem jött meg szombat óta...viszont nem túl fényes a közérzetem, és tegnap óta a mellem is egyre jobban fáj...
csak megjön a napokban...

szép estét, szia
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szia Mencike!

Igen, minden rendben volt, szépen növögetnek a dolgok bent.

Remélem nem leszel beteg....inkább egy kis spontán csodáért drukkolok :wink: Ezek nagyon jó jelek :D

Puszi
katapetra
 
 


:-))

ha 2x összejött végül is akármi is lehet :wink:
szerintem amúgy meg fog jönni...halvány kis folt képében jelentkezett most este..majd elválik

jobb is így mert ki tudja mi lenne a 2hete felfedezett kis gyulladásnak ami a menzesz furaságokat okozta...
gyógyszert meg csak akkor szedhetek rá ha megjött, ill utána vana kúp is 3 napig :?
mencike
Budapest III. kerület
 
 


megjött...de semmi gond..
a párom nem akar a kaáliba visszamenni mondván úgy se lesz jó az eredménye minek fizessen ezért 3x-ra is
én meg a melómat féltem...

gond letudva
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szia!

Ha jól veszem ki a szavaidból, akkor ez azt jelenti, hogy nem folytatnátok tovább a küzdelmet?
katapetra
 
 


Jó reggelt, Csajok!

Visszaolvastam: Katapetra, örülök, hogy minden szépen halad!!! Mikor kapod vissza a babákat? Jövőhét? Mencike, ahogy olvastalak, egyre jobban örültem, már azt reméltem +... Persze a gyulladás miatt mégiscsak jobb, hogy megjött, épp elég egy problémával birkózni.

Voltam kedden doktorunknál, bazisokat kellett várni jó későn, ráadásul egy nő, aki utánam lett volna, de kb. kettővel előttem bekönyörögte magát, vagyis úgy fél órával még tetézte a várakozási időt. Ahogy vártam, egyre szerencsétlenebbnek éreztem magam, persze itt is el kellett mondani már a betegfelvételkor az egész sanyarú sztorimat. A vérzés a méhszáj tájáról jön, így hamarosan lesz egy méhszájseb leszedésem. Most rohangálhatok az altatáshoz szükséges vizsgálatok, papírok miatt. Az ára is húzós lesz, de nagyon remélem, hogy véglegesen megoldódik a probléma, és akkor megéri a tortúrát. Bízom Fülöpben - még ha nem is sikerült neki elmondanom vagy legalább mutatnom. Na, hát így vagyok most, tegnap világvége hangulatom volt, betojtam emiatt a seb miatt.

Kép
judit29
 
 


Juditom: nagyon sajnálom a sebet :( és megértem, ha aggódsz!
Nem lesz semmi baj!!!!!EZ TUTI! Sok ismerősömnek volt ilyen műtétje, köztük édesanyámnak is!
Tudom, ez nem nagy vigasz, de tudd, hogy sokat gondolok rád, és szoritok!

A beültiről még nemtudok semmit....jó lenne, ha jövőhéten lenne, hétfőn fog kiderülni, addig pedig spontánkodunk :wink:

Puszi
katapetra
 
 


Katapetra,
köszönöm! Úgy legyen, ahogy írod: túlleszek és soha többet nem lesz ilyen bajom. :)

Hátha most bejön a spontánkodás nálatok!!! Egyébként ha igen, akkor hogy lenne a beülti? Úgy értem, a jövőhéten még nem látszik a spontán eredménye gondolom még a lgtapasztaltabb, legjobb felszerelésű lombikosdokinak sem. Ilyen esetben úgy is alakulhat, hogy megtapad egy spontán és egy vagy több fagyibaba is?

Kép
judit29
 
 


Elszállt, amit irtam..... :?

Judit: Azért is van ez a topic, hogy ha csak lelkileg is de segiteni, támogatni tudjuk egymást!Ha bármi van, gyere és mesélj, szivesen meghallgatlak!
Mikor lesz a műtét?

Kérdésedre válaszolva, ha spontán megtapadna egy baba, akkor plussz egy fő csücsülne ott...... :lol:
De szép is lenne! :roll:

puszillak
katapetra
 
 


Sziasztok

Katapetra, semmi értelme a küzdelemnek ha több küzdelmet és nehézséget szül...

A gyerek egyre inkább luxus kezd lenni.
Korábban nem vállaltam, hogy ne kellejen nélkülöznie mint anno nekem. Mire pedig mint anyagilag mint partner szempontjából eljött volna az ideje megint csak süllyed az életminőség, az egészségügy is a béka segge alatt van . Ez alól a magán rendelések sem kivételek...csak nyeli a pénzt a feneketlen bendő eredmény nélkül...
pl a nettó bérem 25eFt al lesz kevesebb mert tavasszal a béremelés után elcseszték az adójóváírásomat és a maximumot adták pedig arányosan csökkenteni kellett volna az emeléshez mérten. Így most 2hónap alatt vonják vissza...
persze örüljek hogy van melóm...amíg valami csoda folytán nem leszek ismét terhes , esetleg meg is maradna és le nem jár a 3 év.már ha elmernék menni 3 évre...de nem mernék még 1re sem. Pedig úgy se lenne biztos hogy maradhatnék...

tehát tök felesleges szélmalomharc az egész.
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Nehéz a helyzet és egyre nehezebb lesz... :( Mindentől függetlenl én még bízom abban, hogy megérkezik egyszer az a gyerek - a gondokkal meg lesz valami.

Katapetra,
16-án lesz elméletileg a műtét. Addig még kell vérvételre mennem és 11-én az aneszteziológiára. Hogy haladsz ciklusilag? Kiderült tegnap/hétfőn, hogy mi a menetrend?

Kép
judit29
 
 


Mencike: Teljesen megértem, amiket leirtál....sajnos itthon nagyon nehéz a gyermekvállalás...ha a férjem itthon dolgozna, közalkalmazottként, mint én, na akkor a gyermekvállalás ilyen formában...lehetetlen lenne.
Örökbefogadásra nem gondoltatok?

Judit: hát akkor még lehet izgulni....de gyorsan, és eredményesen túl leszel rajta. Tegnap voltam uh-n, és holnap is megyek...hát növögetnek, vastagodik a méhny.h., csak nagyon lassan, mindjárt itt a félidő, és még csak 6mm volt a nyálkahártya. Emelték a gyógyszeradagom (Estrofem) 3x2-re, ami pont ezt segiti, hogy vastagodjon. Gondolom, igy csak jövőhéten lesz valami.
Majd jövök holnap a hirekkel!

Puszi
katapetra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: