Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Idén szülök az Uzsokiban. Gerencsér dr.-ról szeretnék információkat. Eddig meg vagyok elégedve vele. Tudja valaki,hogy mennyit kér a szülésért?
gotti79
Bp.
 
 


Sziasztok, mielőtt elolvasnátok az esetem szeretném leszögezni nem az Uzsokit szeretném lejáratni hanem egy bizonyos orvosról szeretném leírni a valóságot akiről tévhitek keringtek mennyire empatikus rendes orvos és akinek neve nem más mint Dr Halász Domonkos. miskolcról érkeztem és mivel terhes lettem keresnem kellett egy orvost akiben megbízhatok aki figyel rám akire rábízhatom az életem ezért mentem minden ezzel kapcsolatos fórumra ,hogy informálódjak kiről mit írtok. Róla nem találtam semmilyen negatív bejegyzést bár utólag megnézve a bejegyzések 2006-2009 voltak persze azóta változhatnak dolgok és sokan akik negatívan éltek meg nála dolgokat később örülnek ha túlvannak rajta és nem írják le. Felvettem vele a kapcsolatot a magánrendelőjében nem is voltak gondok kedves volt bár a 13 ezer ft-vizitdíjért amibe minden alkalommal ultrahang is tartozott volna 2 hónap mulva már csak vizsgálat járt de nem volt baj hiszen imádtunk a párommal baba moziz így amúgy is elmentünk volna máshova is. A szülésnél voltak gondok amikor a pici megszületett a szülésznő kezébe csöppent a pici mert ő nem volt csak akkor amikor a lepényt  vette ki stb azt gondoltam legalább rendesen rendberak de ez nem így lett a szülés egy külön történet akit érdekel leírom majd hiszen majdnem elveszítettem a picit de amit most írok abba majdnem belehaltam. Nos a szülés után 6 hétig folyamatosan véreztem volt hőemelkedésem és egyszer kétszer lázam is  de ezzel nem is foglalkoztam azt mondták ez természetes ,hogy vérzik még az ember ezért van 6 hét lábadozási idő. A hatodik héten elég erőssé vált ez avérzés sőt erős alvadtvérdarabok távoztak a szervezetemből a gyerek sem fogadta el a cicit de azt hittem menstruálok erről olvastam is hogy megváltozik a tej íze ha menstruálunk azt gondoltam ez normális. Viszont a hasam fájni kezdett és akkor ilyedtem igazán amikor wc-re menet éreztem,hogy kicsusszan valami belőlem megnéztem és egy ökölnyi vérpaca volt iszonyatosan megijedtem ez este 21 körül volt és felhívtam a "privát" fogadott orvosom akinek 100ezer forintott fizettem a szülésért,hogy mit tegyek. Erre ő gúnyos hangon közölte,hogy nem éppen alkallmas időpontban hívom és hogy ő csütörtökig nem ér rá ez volt velem hétfőn és ha bajom van menjek az uzsokiba. Nagyon elkeseredtem sírtam,hogy most mit tegyek hívtam egy taxit és bementem a korházba. Egy rezidens orvos dr Tóth Richard vizsgált meg nagyon aranyos volt és alapos ultrahangon talált valamit és hívta dr Habermajert ,hogy konzultáljanak és közölte ezt azonnal műteni kell mondtam nem tudok maradni mert otthon van egy 6 hetes baba erre mondták rendben reggel 7re betegfelvételen jelentkezzek. Ez így is volt Járányi főorvosnő vett fel kérdezte ,hogy ugyen jön a doktor úr? Akkor már sírtam mert olyan elhagyatottnak és kiszolgáltatottnak éreztem magam mondtam nem nem ér rá...Szörnyű volt ahogy elfoglaltam az ágyam jött a vizit a részlegvezető főorvos dr Gyarmati megnyugtatott segítenek mivel ott is sírtam megszólalni sem tudtam a fájdalomtól . Sorba vittek mindenkit a műtőbe csak engem nem mire megtudtam később,hogy a Gyarmati főorvos úr berendelte a dr Halászt,hogy rakjon rendbe addigra már a párom is hazaért auzstriából és úgy gondoltuk nem engedjük,hogy hozzám nyuljon ezután a stíuls után választhattam ki műtsön meg én dr Jex Annát választottam hallottam,és tapasztaltam már,hogy anyagi javak nélkül is kedves és alapos a műtét után közölte 3 db szövetdarabot szedett ki. Tehát kedves fórumfigyelők életmentő beavatkozáson mentem keresztül többen kérdezték nővérek orvosok,hogy bírtam ezt így hiszen hullamérgezést is kaphattam volna vagy csak simán elvérzem.A szülés után a menet az az,hogy a lepényt megszülesztik kiterítik és megnézik,hogy megvan-e minden része  de mindenképpen kikellett volna az orvosnak tisztítani kaparni a méhemet amit az én orvosom nem tett meg. A Halász doktor urral nem találkoztam nem hívott  és nem keresett az osztályon sem,hogy hogy vagyok vagy mitörtént velem. A korház elnézést kért az esetért én túléltem próbálok regenerálódni és remélem ez mással nem történik meg. Sajnos ilyenek előfordulhatnak aki dolgozik hibázik de azt már nem biztos,hogy elkell viselnem,hogy privát betegként ilyen ledegraláló stílusban részesüljek olyan hangnemmel és közönnyel beszél arról nem beszélve,hogy a magánrendelőn kívül a kórházban olyan durván vizsgált meg minden alkalommal terhesen és utána is amikor azért elég érzékeny az a bizonyos terület és ha szisszentem még ő szólt rám,hogy ne hisztizzek. ilyenkor én szégyeltem magam,hogy de ggáz de mára rájöttem nem gáz ilyen állapotban figyelmességre vágyunk ezért fogadtuk meg.....:-( Ez az én szomorú történetem.
drotosanette
Budapest IV. kerület
 
 


Szeptember 1.-én megszületett 3. gyermekem egy gyönyörű kislány.Ezúton szeretném megköszönni Orvosomnak,Dr.Halász Domonkosnak,és az osztályon dolgozóknak ,hogy kedvesen ,jókedvűen bántak velünk.Ritka  a magyar eü-ben az ilyen jócsapat!!!Gratulálok!!!
Külön köszönet Orsi csecsemősnek a segítségért hízás ügyben.
Ha az osztályról valaki olvassa ezt a posztot,kérem mondja neki ,hogy Liliána 3 hét alatt majdnem 1 kg hízott,csak anyatejjel,a tápszert párnap után el tudtuk hagyni.

mégegyszer Köszönök mindent!!!

 

 
 

Sziasztok!

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani kismamaruha hirdetésemet.  
Még szeptemberben ingyen posta! :)

http://www.jofogas.hu/budapest/Kismama_ ... 3.htm?ma=1
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron