Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

A Rókusról már az előbbiekben irtam, idén újitották fel. Baksay Lászlót tudom ajánlani, nagyon rendes. Ott is nálad van a baba a szobában, estére viszik be.

Megvagyunk, egy fokkal jobbak az éjszakák, már nem két óránként kelünk, van, hogy 4-5 órát is alszunk egybe. :D Jupiiii! :P
Kismiki mindent meg akar kóstólni, amit mi eszünk, különben kiveri a hisztit, ha nem adsz neki. Nem válogatós mindent megeszik. :wink:
Kapaszkodva feláll, mindenbe amit ér. A konyhában ott csimpaszkodik a lábamon, miközben főzők. :roll:

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

En tobb mint 1 eve szultem az ikreimet a Rokusban. En Dr. Demeternel voltam, aki valoban nagyszeru. 5 hetet voltam szules elott a szuleszeten mint bentlako, szules utan csak 5 napot, de azert van mit meselnem:
- a nogyogyaszaton az agyak borzasztak!! (a szuleszten mar sok fokkal jobb a helyzet.)
- a nogyogyaszaton a noverek, orvosok, szulesznok nagyon rendesek, kedvesek, szakszeruek es tenyleg mindent megtesznek az anyukakert.
- a csecsemos noverek egyszeruen kriminalisak!!
- a gyerekek kint vannak az anyukakkal, csak ejszakara (kb 4 orara) viszik be oket, mar ha a babak egeszsege erre lehetoseget nyujt (az enyemek kint voltak!!)
- nincs rendes latogatasi rendszer. a szobatarsaimhoz annyian jottek, mint az oroszok es en nem tehettem ellene semmit.
- van kulon szoba, ami azt hiszem 8.000/nap. Ha eppen szabad, en raszannam a penzt.
- a vakolat lehet, hogy omlik nehol, de a muszerek es a tobbi felszereles elso osztalyu.
- sajnos lopnak. a kornyekbeli ciganyok (bocs, de ez a helyzet) csapatosan bejonnek a korhazba es ugy tesznek, mintha latogatoba jonnenek, de inkabb osszeszedik a telefonokat.

Na megyek vacsizni. Remelem segithettem,
Heszter

KépKép
heszter
 
 


Mint már irtam idén újitották fel a szülészetet!!!!!!!!!!
Nálam a csecsmősök rendesek és aranyosak voltak.

Jól vagyunk, Kismiki pakol ezerrel, mindent, mindenre felkapaszkodik, és már csak EGYSZER kelünk éjszaka!!!! :P :P :P

Most hétvégén, mi is kaptunk egy kis kimenőt estére, pénteken étteremben voltunk, szombaton meg táncolni, nagyon jó volt, végre egy kis kimozdulás. A sogornőm volt a bébiszitter 2 napig. :D

Roxmort, Roli merre csavarogtok?? :twisted:

DagiKép
dagi
 
 

 
 

Hali!


Abban ki tud segíteni, hogy helyileg -Tökölről- hova fogok tartozni ebben a frankó, új rendszerben? Rókusban szültem 3 éve dr. Demeternél, nem szívesen mennék máshoz...Pláne nem a a Szt. Imrének nevezett borzalomba, mivel ezzel is rogattak már!


Pá:


Gabi
gabcsi75
 
 


Sziasztok!

Csak segítségképpen:

A Rókus szülőszobáinak felújítása tényleg elkészült és műszaki átadása is megtörtént, de továbbra sincs használatba véve, mert nincs berendezve. Ezért jelenleg ideiglenes helyen van a szülőszoba, 2 db 2 ágyas (függönnyel elválasztott ágyak), elég spártai körülményekkel.
A szülészeten szerintem egyéb felújítás nem volt (látszatra), a szobák hát.. (Nekem csak egy kórházzal van tapasztalatom, a MÁV-val, és azért az bizony színvonalasabb). Van 2 fizetős szoba, azok normálisak.
A szülésznőm elmondása szerint a normál 4 ágyasokban is megoldható a 24 órás rooming-in, de ezt nem tudom, így lesz-e. Ha nem, én biztos nem töltöm bent a kötelező 4 napomat.
Egyébként én elég korrekt dolgokat hallottam a szülésznőmtől, de majd persze a gyakorlat mindent úgyis igazol vagy megcáfol.

Gabi!

Az én védőnőm szerint mi (Szigethalom) a Rókushoz fogunk tartozni, de ez azon is múlik, megmarad-e a kórház. Mert ugye oylan híreket is hallottam, hogy nem... Szerintem akkor ti is oda fogtok.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok!!
Hu Eszti,ez tényleg elég pazar lehet!Mármint a függőnnyel elválasztott szűlőszobák!Bár ha emlékeim nem csalnak akkor én is valami ilyen körülmények között szűltem,csak azért nem vagyok benne biztos mert én éppen (hála istennek)egyedül vajudtam.Rajtam kivűl csak egy lány feküdt az őrzöbe,de az külön szoba volt akkor!
Gratula a 4 gyerekhez,hogy birod??? :shock: :shock: :shock: Nekem néha a kettő is sok,föleg miután Kíra elkezdte a sulit!Ha a szemem nem csal akkor a negyedik kislány lesz???És a neve???
Én még továbbra is kiállok Mihályí dr. melett,és szűlésznőkböl a Víki nagyon super!Bár őket nem igazán ismerem,mert én császáros voltam és ugye oda az ő közreműködésük nem igazán kell!!
Én mint Pilisvörösvári lakos egészen biztosan a János-korházhoz fogok tartozni,mert az van 30 km-en belül,eddig ide a Rókushoz tartoztunk és még az is meglehet,hogy ez nem sokat fog változni!Tömegközlekedéssel ez a korház tölünk jobban megközelithető!!

Eszter!!
Sajna én is egyetértek veled nagyon sok mindenben!De az orvosok azok jók!!És a csecsemősöknél is vannak egész normálisak!Bár én a lányomat a Margit kórházban szűltem ami messzemenőleg meghaladja a Rókusi szinvonalat,minden téren!Nekem onnan az orvosom ment el,és ezért kellett váltanom,de én nem a korházat választottam,hanem az orvost!Az azért lényegesen fontosabb!!
A látogatásrol nekem is megvan a véleményem,az én szobatársam családja a szó szoros értelmébe disznótorost rendezett a korterembe,komoly!! :shock: :shock: :shock:
Volt ott minden hurka,kolbász, töltelék,csíli-csalamádé,és még otthonkába levő anyuka ís!! :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: Na jó akkor ezen valahogy nem tudtam derülni,mert sajna az ő disznószaguk elvette az én kisbabám babaillatát amit olyan jó lett volna érezni amikor magamhoz őleltem őt!!Ráadásul én feküdtem a hűtő melett,amit ugye százszor nyítogattak!Kb 15-en voltak benn egyserre,és amint uj családtag érkezett,annyían mentek ki ahányan bejöttek!!
Aztán ez szerencsére a csecsemősöknek is szemet szúrt,bár lehet,hogy az én csúnya nézésemre :x :x de szükitették a kört 4 főre!
Ja és hab volt a tortán,hogy nem volt fűtés!(januárba) és csak forró viz jött a zuhanybol a hidegvízcsap nem volt müködőképes!!
Hát nagyvonalakba ennyí! :roll: :roll: :oops: Remélem senkinek nem szegtem kedvét a Rókusrol!!
Most mennem kell,mert valahogy ezekböl a d betükböl a lányomnál mindig b lesz!! :wink: :wink:
Szép napokat mindenkinek!!!
Elveszettek tessék jelentkezni!!
Vendég
 


Köszi Eszti!

Reménykedem,h maradunk Rókusnál és marad a Rókus is!Mivel most újították fel a Szülészetet nem kevésért, ezért nagy pénzkidobás lenne!!!!!!!!!

Gratulálok a 4 gyermekhez, nem semmi, pláne a szigeti eü. intézményeket ismerve!!!Itt sajna minden ráérősebben történik...

Még 1X kösz:

Gabi
gabcsi75
 
 


Gondoltam én is megosztom tapasztalatom a Rókusról:

- nagyon jó orvosok vannak a rókusban, nem csak a szülészeten, de az újszülött, patológiás gyerek orvosok is kiválóak.

Surinya doktornő, Molnár doktor és Berecz doki :-) Mi nagyon sokat köszönhetünk nekik...

És itt kell megemlíteni a nővéreket, csecsemősöket. Olvastam, hogy azt írta valaki kriminálisok... Én ezt cáfolom. Mi egy hónapig voltunk a Rókus lakói és az igazság az, hogy mi a berkek mögé is beláttunk... Tudom, hogy milyen kemény munka folyik odabent. Nem csak az újszülött csecsemőknél, de a koraszülötteknél is. Úgy gondolom, hogy a gyerekek nagyon jó kezekben vannak...

Csak egy történet, hogy tudjátok mivel küzdenek meg a nővérek és hogy viszonyulnak a gyerekekhez, újszülöttekhez:

az egyik kisfiú szívproblémával született és egy nappal a hazaadás előtt derült ki ez... Sajnos műtéttel sem volt menthető, de látnotok kellett volna, hogy hogyan próbáltak segíteni rajta, dajkálták, amikor anyukája nem tudott a csöppséggel lenni, anyja helyett anyjuk voltak azok a nővérek, akikről azt írtátok, hogy kriminálisok... Tudták, hogy a babának nincs sok hátra és felvették amikor sírt, ringatták és próbáltak segíteni rajta... Aztán egy reggel a kismanó már nem sírt többet... Ilyen dolgok is történnek ott bent... Csak az ajtók mögé nem mindenki lát be :-(

És ugye az élet megy tovább... Mosolyognak, de sírni lenne kedvük, de nem akarják az anyukákkal ezt éreztetni, hogy ilyen is történik. Egyszer rákérdeztem, hogy mi van a kisfiúval, pont aznap halt meg, elterelte a szót, mert nem akarta, hogy mi is el kezdjünk aggódni.

És tudjátok mit, nekünk, akik koraszülött gyerekekkel bent voltunk és láttuk, hogy milyen kemény munka folyik, minden kérdésünkre válaszoltak, holott biztos sok mindennel lefárasztottuk őket... De pl Molnár doki mindig azt mondta, kérdezzen Anyuka, ezért vagyunk itt. Surinya doktornőtől egyszer megkérdeztem, hogy szedhetek neocitránt, nem árt a babának... azt mondta, az a fontos, hogy anyuka meggyógyuljon, mert a babának az a legfontosabb...

Vagy a nővérkék, Viki, IgniBébi, Judit, Gina, Orsi, Csilla, Ági és elnézést, azoktól akiket kihagytam és a főnővér Mariann, védőnéni Julika.... tőlük is bármikor bármit kérdezhettünk. Emlékszem 3 napos volt a kisfiam, amikor Viki először a kezembe adta... Előtte a SOTE voltunk, ott csak az inkubátoron keresztül simogathattam meg a törpét... Ignibébi dobta először a férjemre a gyereket és azóta a férjem folyamatosan a mellkasára veszi a gyereket. Dórika is amikor a férjem valamitől tartott, csak azt mondta ugyan már apuka és a gyereket rátette... Megtanítottak dolgokra, mit, mikor hogyan....

Szóval sajnálnám, ha a hülye kormány miatt (és elnézést, hogy politizálok) de bezárnák a Rókust... Nagyon jó kórház, az igaz, hogy ráférne egy felújítás és a nőgyógyászaton az ágyakat kidobhatnák, de a gárda mind szakmailag, mind emberileg kiváló :-)

Köszönjük Rókus :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Helló!

Bunny 75: örülök, hogy végre valaki nem szidja a rókust, nekem is csak jó tapasztalataim voltak ott( áprilisban).
Remélem jól vagytok, nőjetek nagyra! :P

DagiKép
dagi
 
 


Mindenkinek boldog mikulást kívánunk!!!!
Képeket kérünk!!!!nekem mégcsak olyan van amin nincs mikulás mert csak ma talizunk vele élöbe! :lol: :lol: :lol:
De este már berakta az ajándékot az ablakba!!:):):)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Helló mindenki!

Boldog Mikulást igy útólag mindenkinek! :P
Végre van egy kis időm. Kismiki pörög ezerrel, egész nap mászik, pakol, újságokat eszik, egyik bútorról a másikra kapszkodik és sétál mllettük. :lol:
Már jöna felső két fogunk is, az is egyszerre a kettő, mint az alsónál, kicsitm nyűgösebb az átlagnál, de nem vészes. :roll:
Már mindent eszik, jóformán, jó húsban is van a lelkem, most 8640g volt kedden, mikor 8 hónapos lett. :wink:
Ha fogom a 2 kezét sétál.

Nektek is hozott valamit a mikulás? Vagy csak virgácsot kaptatok? :P Nálunk nem volt nagy ajándékozás, csak Mikicsoki.

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Sehol senki. Gondolom nagy karácsonyi készülődés van mindenhol, nálunk is. Kismiki első karácsonya lesz. :P
Édesapa épp beiglit süt, Kismiki alszik.
Megint jön a fogunk, felül még kettő (már 6 fogú lesz) :D

Irjatok!

DagiKép
dagi
 
 


Kép Sziasztok!!!! Kép Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk,kicsiknek és nagyoknak egyaránt!!!:):):)
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!
Látom még mindenki javában ünnepel.Mi is de márcsak Apával ketten ha elaludtak a gyerekek jól bepezsgözünk.!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Wink Holnapi nap megint a családé,vendégsereg lesz nálunk,erre rá kell készülni!! Wink Wink Wink Wink
Én leszek az első a képáradattal.Egyébként minden super volt azt leszámitva,hogy síkerült Őcsémmel a szeretet ünnepén jól összevesznünk,azért mert bizonyos nevelésí kérdésekben erőteljesen eltér a véleményünk,de ez nem is csoda hiszen ő elvált és neki nem az a feladata,hogy nevelje a lányát hanem kényeztese.Ezért az van,hogy amit a Zsaninak sokszor szabad azt a Kírának nem.Na itt a vége,mert ujra felhuzom magam.
Szóval a képek.Irok mellé kommentárt,és természetesen várom a ti képeiteket is!Holnapra ís mindenkinek jó karácsonyozást,én sztem max olvaso üzemmodban és képnézegetős üzemmodban leszek jelen!!
Ime a képek:
Kép Első megdöbbenés!!:):)
Kép Nagyon super és még a kutyus ís ráfér!!:):)
Kép Kíra kedvenc ajándéka!!:):)
Kép Apa meglepije dedikáltan!!:):)
Kép Ez pedig már a végtermés,este mikor mindenki ajándéka már a fa alatt volt!!A bőség zavara!!:):)

Mimit leginkább a motor érdekelte,meg a kiskutyus aki ugat és megy utána!Kapott még garázst autopályával,favonatot,barkácsasztalt,ruhákat bögrét,zenélő kütyüket.Kíra ezt a babát szorongatta egész este meg ma ís,de kapott még mükörömstudiot,sminkészletet,cd játszót barbie takarot,ruhákat,társast,mesekönyvet stb...Apa a könyvet és pénzt meg aproságokat,én cipőt pénzt és aproságokat!!
Na röviden ennyí,majd még jelentkezem,várom a képeiteket!!
Vendég
 


Bocsika valamelyik smile felmondta a szolgálatot,hiába karácsony van!!:):):)
Vendég
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!!! :P

Nálunk még Kismiki nem élvezte annyira, majd jövőre, de az ajándékaival sokat játszik. Édesapától kapott egy hatalmas nagy távirányitós darut (gondolhatjátok ki játszik vele, nem a gyerek...) :D Meg kis apróságokat, most még ki volt adva mindenkinek, hogy csak kis ajik legyenek, mert még úgyse tidja felfogni, tök felesleges ajándékokkal elhalmozni, pelenkát kapott sokat, az hasznos most. :P Majd jövőre.... :wink:
A csillagszóró nagyon tetszett neki.

DagiKép
dagi
 
 


sziasztok,

én is a Rókusban szültem májusban. érdemes külön szobát választani, mert annak van külön fürdője, konyhája - velem a férjem is bent volt, erre is van lehetőség...na és ugye zárható. sajnos igaz, hogy a környékbeli cigányok bejárnak lopni, ez nem is titok /egy rokonomnak az egész táskáját lopták el/.
teljes rooming-in ha jól tudom nincs, éjszakára elviszik a babákat - de pl. nekem kihozták éjjel is amikor megéhezett. a csecsemősök közt több volt a jófej, mint a rossz. a mai napig hálás vagyok Judit, Rózsa és Ria csecsemősnővéreknek.
meg kell valljam, hogyha nem Dr.Demeter lenne az orvosom tizenx éve nem mentem volna oda szülni, az alapján ahogy kinéz a kórház. viszont még bkv-val is jól megközelíthető:-)) és Margit a szonográfus egy tündér.egyébként nagyon valószínű, hogy megszűnik a Rókus :-((
sestra
 
 


szia sestra!

mibol gondolod, hogy megszunik a Rokus?
eszi1
 


én is csak hallottam ismerőstől. de hallottam olyat is, hogy nem.
sestra
 
 


Mindenkinek Boldog Új Évet kivánunk!!! :P

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok! :)

Én olvasgatni szoktam inkább, mert nekem már nagyok a gyerekek. Mind a kettőt a Demeter főorvos úrnál szültem, a kisebbik most lesz 10 éves.

Karácsony elött voltam nála ellenőrzésen, akkor még nem tudta megmondani, hogy marad-e a Rókus vagy nem, de mindent próbál megtenni, hogy megmaradjon :)

A magánrendelője megváltozott az új címe: XI. kerület Fehérvári út 56/a II. emelet 9. szám "Kornélia Rezidencia" házban van.

Sziasztok

Beáta
fanni5
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Én is csak ezért jöttem!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!
Mindenki piheni még az ünnepi fáradalmakat???Éppenséggel engem is kimeritettek az ünnepel kapcsolatos pörgések,olyannyíra,hogy utána Apa még 4 napig otthon volt és semmit se csináltam,éppencsak főztem és mosogattam,bár ahoz se igazán volt kedvem!! :roll: :roll: :roll: :oops: Na meg tegnapelött elintéztünk olyan banki,elmű stb...ügyeket amit már régota halasztgatunk.Na meg Kírával voltunk börgyogyászaton mert a könyökhajlatába ídőközönként kijött egy nagy vörös folt,ami már egyre durvábban nézett ki az utobbi időbe,de semmi extre csak egy kis ekcéma,amit krémmel kell kezelni,a hajhullására kapott kamillás hajszeszt.Ettöl felbuzdulva tegnapra bejelntkeztem vele szemészetre,mert észrevettem,hogy nagyon közel hajol írásnál és olvasásnál a könyvhöz,és már a tanitonéni is észlelte,hogy valami nem kerek a gyerek szemével.Na de ennyíre??? :shock: :shock: :shock: :shock: 5 dioptiás szemüveg kell neki!!! :cry: :cry: :cry: Azt hittem lehidalok amikor mondta a dokinő.Most irt egy 2,5-eset hogy szoktassa,és fél év mulva emeli. :twisted: :twisted: :twisted:
Ma elmentem kereteket nézni,hát kész vagyon lesz,jó ha 20000-böl megusszuk az elsőt,és fél év mulva ujra kell másik lencse!!
Hát ennyí!!!
Mimivel hála ístennek minden rendben de ezek után most őt is vinnem kell megnézetni,19-ére kaptunk időpontot.Remélem vele megusszuk,őt nem tudnám szemüvegbe elképzelni,viszont Kírának nagyon jól áll!Majd jővő hétvégére meglesz akkor rakok be róla képet!!
Veletek mi van???Mindenki jól van??Remélem ti se nyaltatok be semmit ebböl a sok nyavalyábol!!
Majd még jelentkezem!!!
Szép napokat mindenkinek!!!
Vendég
 


sziasztok,
búék. megnéztem a kórházi ágyas listát, a rókus szülészet-nőgyógy.-nál 4 ágy van valami pályázati úton.
http://www.eum.hu/
:-((((
sestra
 
 


BUÉK!!!!

Hát mi pont bekaptunk egy jó kis megfázást, főleg Kismiki, de már múlófélben van, volt egy kis lázunk 2 napig, meg taknyos. Nekem kicsit fájt a torkom pár napig, elmúlt. Édesapának már vagy 3 hete fájt a torka, hol elmúlt, aztán visszajött.....kiderült, hogy majdnem összeér a garatmandulája (neki még megvan) és ki kell vetetni, úgyhogy nemsoká megy a kórházba..... :cry: Szegénykém most elolvasta a műtétről szóló topikokat, és hát jól be is van sz..va. :?

Amúgy jól vagyunk.

Többiek?

DagiKép
dagi
 
 


Jaaaa! azt el is felejtettem, hogy a mandulája miatt, iszonyatosan horkol ezért külön alszunk (még jó hogy van még szobánk), mert nem tudok mellette aludni, elég gáz!! :(

Sestra mi van a Rókussal?

DagiKép
dagi
 
 


nem tudok újat, nem beszéltem a dokimmal. egy ismerősnek, aki ott fog szülni azt mondta a dokija, h nme kell aggódni, maradnak. fene tudja.
sestra
 
 


Sziasztok!

Én Érdről vagyok, valószinű a Rókusban szülők, júliusban.
Légyszi irjatok, ti mit tudok, és honnan, ki az orvosotok, hol laktok?
Izgulok mi lesz!
sestra!
Te mikor fogsz szülni? Hogy vagy?
Engem mindenki érdekel: milyen volt várni a babát, milyen volt először kézbe venni, a korház milyen volt, hogy kerültetek be, HOGY VAGYTOK MOST?

Anikó
h anikó
 
 


sziasztok,

csatlakozhatok?


én 2005májusában és 2006 oktoberében szültem a rókusban a Harsányi dokinál.
a doki és a szülésznő kifogástalan volt a csecsemősökkel volt problém,ám mint a legtöbbeknek a Rózsa és a JUdit nővér kivételével .
a másodiknál szerencsém volt mert tudták hogy nem első baba ezért békén hagytak be is indult a tejem.

utólag is BÚÉK mindenkinek

ennyi ízelítőnek még jelentkezem sziasztok

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok!

bnbeus!
Köszi, hogy válaszoltál! Annyit még kérdezhetek: - magán, fogadott orvosod volt? Én jelenleg rendelőbe járok és az orvosom, még én is a Rókusba tartozik. (Azt hiszem, de már kezdek elbizonytalanodni, hogy is van ez)

Anikó
h anikó
 
 


szia, Anikó,

igen fogadott orvosom volt a rendelőbe jártam én is és a rókusban szültem. kérdezz nyugodtan

ha gondolod
bnbeatrix@hotmail.com Msn
branne.b@invitel.hu email

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


szia, Anikó,

igen fogadott orvosom volt a rendelőbe jártam én is és a rókusban szültem. kérdezz nyugodtan

ha gondolod
bnbeatrix@hotmail.com Msn
branne.b@invitel.hu email

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Helló!

Anikó nekem is fogadott orvosom volt, a Baksay Érdről, én a magánrendelőbe jártam havonta egyszer, meg UH-ra Érdre, őhozzá. Én nagyon meg voltam elégedve, a kórházzal is (áprilisban szültem)

a férjem most volt a rókusban a mandulája miatt, azt mondták neki, hogy egyelőre nem fog megszünni, csak olyan ágyszám leépités lesz.

Az én kisfiam lassan 1 éves lesz, igazi kis ördögpalánta :twisted: , már 6 foga van, nemsoká már menni fog egyedül szerintem. :wink:

Bnbeus neked is ilyen rosszcsont fiad van, vagy csak nekem :P

DagiKép
dagi
 
 


Többiek hol vagytok????

Roxmort, Andi, Roli?????

DagiKép
dagi
 
 


szia Dagi,

az én fiam most nagyon elemében van firkálja a falat kipakol a szekrényekből ... és még sorolhatnám :) dehát gyerekek

puszia

Bea és

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok bocsi hogy csak úgy bepofátlankodok hozzátok,de szeretném elmesélni nektek hogy mi történt a sogornömmel.Ő is a Rokusba szült kb két hete.A szüléssel meg az orvosokkal nem volt semmi baj ,de a csecsemös növérekkel annál inkább!!!!Pénteken este szült és vasárnapig nem volt semmi gond.vasárnap az egyik csecsemös szólt hogy kezd sárgulni a gyerek és berakná fény alá ha az orvos is megengedi.Így is lett.Aztán láttuk hogy a baba egyre sárgább de az orvos és a növérek szerint nem volt baj!!!!Ez ment egészen keddig amikor mentek volna haza közölték hogy nem mert sárga a baba!!!De ezek uttán sem rakták fény alá.Erre felhivott a sogornöm hogy mi van ilyenkor.Mert én is korházban dolgozom.Munka uttán bementtem a korházba.Akkora már szivzöreje is volt a babának!!!De közben semmijen infot nem adtak a sogornömnek.Bementtünk az újszülöttre a babáért ekkor volt hogy egy növér rám szolt hogy azonnal takarodjak ki onnét,közben a babát nem találták.A növér össze-vissza szaladgált hogy hova lett a baba!!!!!!Ekkor jött a gyerekorvoss hogy el mondja mi van a gyerekkel.Kiderült hogy elvitték Kardiologushoz és hogy nagyon magas a sárgasági szintje.Ekkor közölttem hogy én is újszülött osztályon dolgozom.Pesze a növér nem hitt nekem mert én cigány vagyok!!!!!!De egykicsit jobban oda figyeltek rájuk!!!!Mostmár otthon vannak és hálistennek egészségesek!!!!!!!Ezt csak azzért irttam le mert úgy godolom hogy egy kis oda figyeléssel mind ez nem történik meg!!!!!És nem tartom helyesnek azt sem hogy arra kell hivatkoznom hogy hol dolgozom azzért hogy a munkájukat rendessen elvégezzék!!!!!!De nem akkarok senkit elriasztani ettöl a korháztol!!!!Nagyon jo egészséget kivánok mindenkinek!!!!!!![/img]
varga zsuzsa
 
 


Helló mindenki!

Miért nem irtok? Nálunk zajlik az élet, Kismikinek tápszert kell adni reggel, este, mert már alig szopizik, éjjel egyszer, mert már nincs tejem, szerencsére megissza. Már csak egyszer alszik, úgyhogy néha már nem tudok mit csinálni vele, mert látom, hogy unatkozik, olyankor szoktam vele menni valahová, vagy a tesómhoz, vagy anyuékhoz, múltkor du.-án bementünk Édesapa elé a munkahelyére, időtöltés végett.

Szóval nálunk ezek vannak. Többiek? :roll:

Ime néhány kép, végre sikerült felrakni:

fürcsi[img
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 938.75.jpg[/img]

nézzük csak mi van odakint?Kép

nagykádban fürdökKép

karácsonyi ajándék ÉdesapátólKép

szilveszterKép

Kép

kisördög Kép

DagiKép
dagi
 
 


Hát még se sikerült teljesen, az első kettőt pótolom:

fürcsiKép

nézzük csak mi van odakint?Kép

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Köszi minden választ!
Más:
Sajnos nem találok olyan babakocsit ami kielégítené az elképzeléseimet, lehet, BIZTOS bennem van a hiba! Tudtok valami ismertetőjelet adni, hogyan találok rá az igazira? Nekem a lényeg az lenne, hogy az alábbiakat bírja:
autóból ki-be, séta, kirándulás -járda és kőút, pakolás bele, könnyű legyen.
Amúgy minden érdekel, hol lehet gyerekbarát dolgokat venni!

dagi!
Édes a kisördög!

Anikó
h anikó
 
 


most hallottam én, h csak ágyszámcsökkentés lesz...aztán majdcsak kiderül.
Anikó,
én már szültem, tavaly májusban:-)
*
nekem ekkora mákom volt a csecsemősökkel..., örülök.
sestra
 
 


Sziasztok!!!
Kissé elvagyok mostanság havazodva,meg téli depibe is szenvedek néha ha lenne is kis ídöm ideülni kedvem nincs!Olyan rossz ez az idő,akkor már inkább 2 méteres hó mint hideg meg eső meg szél!!
Dagi!!
Nagyon jók a képek!!Uristen milyen nagy már Kismiki!!Lassan már kershettek neki uj becenevet. :lol: :lol: :lol: :shock: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Aniko!!
Én a Mihályi dr-nál szültem nagyon super őt merem ajánlani!!!
Babakocsi ügybe nem tudok segiteni mert az enyém is tök nehéz ugyhogy én hamar váltottam az esernyöre csukhatora mert sztem ezekkel a modern szép babakocsikkal,nem tudsz bkv-n közlekedni,és nehéz öket összecsukni,és még nehezek is.Én most éppen árulom az enyémét,egyébként terepen jó velük menni,na meg a hóba ís könnyebben tolod mint az esernyöre csukható kiskocsit.
Volt Kírának farsangi bálja mindjárt csatolom a képeket.Csak még egy kérdés!Üdülési csekkröl mit tudtok???Apa kapott elvileg mindenki kaphat,de az én (volt)munkáltatom elháritotta az ügyet nem érdekli.Sőt ha a gyerekeknek csínálunk adókártyát ők is kapnak. :shock: :shock: :wink:
Apával püspökhatvanba megyünk márc 23-24-25-én nézzétek meg,nekem igy képek alapján nagyon tetszik.A romantika csomagot választottuk,ha legörgültök láthatjátok,hogy jó az ára és súperek a szolgáltatások.Majd nyilatkozom ha hazajöttünk,hogy milyen volt!Bár csak már otttartanánk,de még majdnem 2 hónap!! :cry: :cry: :cry:
Na szóval a farsangi képek!
Mironnak elöször még tetszett a jelmez aztán sztem melege volt benne és már csak ilyen képet tudtam csinálni!!

http://wellness.nyaralunk.hu/hotelvmwellness.php
ide megyünk!!!

Kép Anya segits!! Kép Na igy már jobban érzem magam!! Kép Jó a buli!! Kép Hókirálynőm!!:):) Kép Kacsatánc ezerrel!!:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Én jövöhét hétfőn megyek az orvosmohoz és majd megkérdzem, mit tud a Rókus ügyében? Majd írok, ha esetleg valaki tud valamit akkor légyszi írja le!
Köszi!

Anikó
h anikó
 
 


Sziasztok!

Hát úgy néz ki tényleg megszűnik a Rókus, sajna. :cry:

Andi édesek a gyerekek. :P
Megnéztem hová mentek a férjeddel, nagyon jól néz ki, biztos szuper lesz, lehet, hogy mi is bepróbáljuk majd. :wink:

Anikó látom te Érdi vagy (én diósdi), szabad kérdezni ki az orvosod? Az Sztk-ba jársz?
Babakocsi ügyben azt tudom mondani, hogy nekünk Top rider nevezetű (kinai) van, és nagyon szuper, nem is nehéz, én simán emelgetem a gyerekkel együtt (Kismiki most kb 9 kiló) :roll: a lépcsőn fel-le, a terepet is birja, elég kicsire össze lehet csukni, szóvla nekünk bevállt, ja és 26ezer volt. A Nagy Lajos király úton van egy babadiszkont ott vettük.

Kismiki egyedül megy pár lépést. :D :D :D (most múlt 10 hónapos)
Felül jön még 2 fogunk( a szemfogak), azzal együtt már 8 lesz. :wink: Ezt most kicsit rosszabbul viseli,mint eddig, állandóan nálam akar lenni, bújik ezerrel. :)

DagiKép
dagi
 
 


Hahóóóóóó!

Merre jártok?
Nekem sincs időm irni, de azért ez nem szép dolog. :(

Nálunk minden okés. Elkezdett dumálni is a kisúrfi, egyfolytában mondja a magáét. :P

Voltunk megérdeklődni a bölcsit, áprilisban kell beiratkozni, és majd elválik, hogy felveszik-e szeptemberben. :wink:

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de ezer a dolgom! .... !
Dagi!
Én eddig battára jártam orvoshoz és a rókusba tartoztam, de én rákérdeztem az orvosnál és a védőnőnél is azt javasolták keressek orvost a Szent Imrébe! (ők úgy tudják, hogy kistarcsára fogunk mi kerülni-na én oda nem megyek)
Így alakult, hogy most keresem az orvost!
Köszi mindent, sikerült megvenni a babakocsit! Most megyünk etetőszéket venni!
Ha akarsz akkor privátba irogathatnánk egymásnak! (Azt jobban figyelem) Ha igen akkor oda várom, ha nem akkor majd még visszanézek!

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok,

Nem rég jöttem haza a Rókusból, márc. végén bezárják végleg, megyei elfekvőt csinálnak belőle. (mert nagyon kell) Én meg 8 hónapos terhesen kereshetek új kórházat, új orvost. :( :( :(

Szóval aki oda vágyik, az tegyen le róla!

Őszibarack
oszibarack
 
 


Helló!

Merre jártok báránykák?
Sajnálom, hogy bezárják a Rókust. :cry:
Kismiki ezerrel teper, négykézláb már alig-alig megy. Most a jó időben kinn voltunk az udvaron egész nap, nagyon élvezi, csak még mindent meg akar kóstólni(kavics, virág.....) :wink:
3 hét múlva 1 éves lesz, hihetetlen. :D
Nálunk ezek vannak. Többiek?

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!!
Mi is megvagyunk ám de én most 10 napig nem voltam forgalomba elkaptam valami nyavalyát amitöl állandoan lyan lázas voltam mint még soha!A gyógyszer levitte de ahogy kiment a hatása rögtön visszajött.Persze nekem dolgoznom" kellett" meg vasalni takaritani,Kíráért szaladgálni stb....aztán Apa szerint ezért nem hevertem ki,mindig visszaestem,aztán szombaton megelégelte elvitt az orvoshoz ahol azt mondták állitolag fülkürt gyulladásom van,pedig a fülem egyáltalán nem fájt,minden más ígen :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: kaptam antibogyot,és láss csodát két nap ágyba fekvés után ma semmi bajom.Ha ezt tudom,már elöbb lépek,mert már azon izgultam,hogy nem tudunk hétvégén utazni Apával.Tudjátok most megyünk wellneselni!! :lol: :P :wink:
A gyerekek jól vannak hála ístennek,Miron rosszaságait leszámitva.Mindjárt rakok be egy képet amivel bizonyítani is tudom milyen csíbész fiam van!! :lol: :lol: :lol:
Jó volt ez a négy nap,bár tegnap azért még lehetett volna jobb idő,mert igy Apa nem tudta a gyerekeket szabadba engedni amig én pihizek,ezért jobb hijján családot látogattak,amig én itt vergödtem. :lol: :lol:
Én is sajnálom a Rókust,bár én már szűlés terén köszönöm szépen jól vagyok,nekem kettő elég én itt megállok,de azért mi nemcsak emiatt tartoztunk oda.Most majd mehetünk a Jánosba,ami számomra rídeg és sötét.De sebaj,majd igyekszünk egészségesnek maradni.
Találtam egy oldalt ahol bárki megnézheti hova ís kell mennie,belinkelem,hátha érdekel valakit.
Akkor most topikátkeresztelő is lesz?? :lol: :lol: :lol: Aki idejőn 3 év múlva talán már azt se fogja tudni,hogy mi az a rókus!! :lol: :lol: :lol:
Na jó itt a link!!!: Nincs itt! :cry: :cry: :cry: Nem találom,pedig kimentettem,de Apa takaritott majd kap ha hazajön,mindig az én dolgaimat takaritja ki a gépröl!! :twisted: :twisted: :twisted:
De a kép az van!!! :lol: :lol: :lol: Kép Igen jól látjátok ez itt a fürdőszobánk és az ott közel 3 kg mosopor kikanalazva és szétteritve!!
Ja és voltunk esztergomba is pancsíkolni welneselni egy kicsit!!
Ime:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Helló!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kivánunk!! :P

Nálunk dupla ünneplés volt, Kismiki 5.-én volt 1 éves. :D
Kapott egy csomó épitkezős autót: dömper, 2 darut, fűnyirót, homokozó készletet, dobot( nagyon örültünk neki) :wink:
Ezerrel teper a kertben, mindent megkóstol, egy pár marék homok...stb :roll:

Kijött még 2 foga alul(igy már 8 van)
És hagy dicsekedjek egy kicsit: az áprilisi Babamagazinban megjelent a fotója.
Kaptunk valami ajándékcsomagot, a jövő hónapban postázzák.

Hát hirtelen ennyi.

Andi milyen volt a hétvége apjukkal?

DagiKép
dagi
 
 


Most látom csak, hogy Miron ma 2 éves!!!! :D :D

BOLDOG SZÜLINAPOT MIRONNAK! :P

DagiKép
dagi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: