Új privát üzeneted érkezett!

Szia Dolli!

Hogy vagytok? Hol voltatok aztán Gyereknapon?
Mi szombaton anyóssal, vasárnap apával meg Zéitékkel (most csak összefutottunk egy fél órára) Ligetbe !

Fanni habot eszik a képen,de fagyit is igy enne szerintem kb . :)

Megvolt az Elsö Körhintázás is vasárnap- iiimádta :D

Kép
Vendég
 


Ildikó! Az a miniszoknyás blúzos csinibini csajszi a Fanni? :o :D
Végül Margitsziget lett, de nem volt egy nagy kaland, jövőre tuti Városligetezünk! :)
Egyébként nyűgösek a napjaink, zsinórban jönnek a fogacskák, és ez megviseli az én áldott jó, nyugodt fiamat. És engem is!
És folyamatosan ácsorog, pár napja mást sem akar csinálni, úgyhogy a derekam már nehezen bírja, de nagyon cuki! :)

Puszi,
Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szia Dolli!

Wow,akkor Gézu már nagyon ügyeske !!! Drukk és kitartás a fogicákhoz!!!

Fanni már nagycsajszi, megy a tükörhöz ám ellenörizni,h jó e a ruha amit ráadok és ha igen akkor közli,h TETSZIK :) Ha nem akkor megy a szekrényhez mást keresni :)

Pasizik ezerrel (Zével,ki mással), és vonatmániás- a mondatok után már jóideje körmondatokat mond amik 90%-a a vonatokkal kapcsolatos :)

Örülök,h irtál- a többiek is remélem fognak, ahogy lesz idejük (nekem is van,h nincs semmire).
Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Hogyha erre jártok, képet tegyetek fel a kicsikröl, mert már akkorát nött mindegyikük biztosan!!!!!!!!!!

Hogy vagytok?

Ki hogy birja ezt a frontos idöt?

Ki merre megy nyáron?

*
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért egy kis segítségre lenne szükségem.

4 kölyök keresi otthonát. Egy ismerősünké az anyakutyus, és ma hozta világra 4 gyönyörű kiskutyáját. Anyuka: ónémetjuhász és tacsi keverék, kis termetű félhosszú szőrű. Apuka: jámbor nagytestű eb dog vonásokkal. Van egy kiskutyus aki sárga színű és a másik 3 pedig az anyjukra ütött. Ha esetleg valaki tud valakit akinek kell az szóljon de sürgősen. Köszönöm. Kép

A számom: 06-70.452-0624

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk! Éppen táboroztatunk a gyülekezetben.

Adél kinyílt. Mióta nem tudom felvenni (mert nem akarom), megy a szimpatikusokhoz, és felveteti, cipelteti magát. Nagy kópé!

Hát jól megnőtt mindenki! Még jövök!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Szia Zsuzsa!

Örülök,hogy irtál és ,hogy jól vagytok!
Nem lehet semmi ilyen melegben pocival, kicsivel és táboroztatni is ,kitartás!

Viszont a születési idöpontotok nagyon jókorra esik, mert még jókat sétálhattok majd a kellemes idöben, nem lesz se túl meleg se hideg még októberben is nagyon jó idök szoktak lenni!

Nölnek a babák,az biztos, remélem a többiek is tesznek fel képeket !!!


Kép
Vendég
 


Kedves Emberek!

Idén a termelőktől arcpirítóan alacsony áron akarják átvenni a kereskedők a meggyet. Sokan le sem szedik a fáról az egész éves munka gyümölcsét, mert nem éri meg.

Elhatároztuk, hogy segítünk a bajba jutott termelőkön és a kereskedőket kikerülve, közvetlenül vásárolunk tőlük. Így friss, remek ízű gyümölcsöt ehetünk, főzhetünk be, a termelők pedig bevételhez jutnak, mindenki jól jár.

Kérjük, hogy aki szintén vásárolna nagykörűi meggyet, 170 Ft/kg áron jöjjön szombaton a budapesti Komjádi Uszoda (II. kerület, Árpád fejedelem útja 8.) előtti piacra. A gyümölcsöt egy Peugeot Boxer típusú hűtőkocsiból árulják, reggel 8-tól, melyen a "Szövetség az Élő Tiszáért" felirat lesz látható.
>
A gazdák a meggyet a mi kedvünkért szedik le és hozzák Budapestre, ezért fontos, hogy el is tudják adni. Kérjük, hogy, ha teheti, ezt a levelet küldje tovább azoknak, akiket érdekelhet.

> Köszönjük a segítséget, találkozzunk szombaton, a piacon!

> Tisztelettel:
> Kajner Péter

> Szövetség az Élő Tiszáért
> 06-30-545-3140
> kajnerp@elotisza.hu
> skype:kajnerp
> http://www.elotisza.hu
>
>
> Ui..: Ez az első ilyen akciónk, de a jövőben szeretnénk megoldani a gazdák és fogyasztók közötti közvetlen kapcsolatteremtést, hogy jó minőségű, hazai
terméket vásárolhassunk. Akit érdekel ez a lehetőség (nem csak Budapesten!),
kérem, írjon.

Hulladék Munkaszövetség (HuMuSz)
Waste Reduction Alliance

1111 Budapest , Saru utca 11.
Hungary

tel/fax: (00 36) 1 386 2648
http://www.humusz.hu

'A rossz sikeréhez elég annyi, hogy a jók nem csinálnak semmit.' (Edmund
Burke)
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Huh, hogy repül az idő! :) Azért nem vagy semmi, hogy még ilyenkor is táboroztatsz! Adél meg praktikus csajszi lett! :)

Ildikó! Annyira tündéri még mindig Fanni! :) Kár hogy Zé már lecsapta a kezünkől! :lol: És mindjárt 2 éves!!! Hihetetlen! :)

Mi már túlvagyunk a nyaraláson, Gyenesdiáson voltunk egy hetet, ha tudtuk volna, hogy minden ennyire szuper, akkor 10 napra/2 hétre is benevezünk. No de majd jövőre, ha nem lesz addig kistesó. :D
Itt most épp szakad az eső! Nem bánom mondjuk, kell a felfrissülés! Gézu meg alszik lassan két órája. :o

Fotókat kicsinyítek, és dobok fel!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Dolli: Nagyon örülök,hogy jól sikerült a nyaralás!!! Szuperek a képek, milyen nagyfiú már Gézu, nemsokára egy éves!!!!

Köszönjük, Fanni amilyen tündér olyan boszi is néha :)

Nálunk is a költözés után, és mindenképpen oviba beiratás, elkezdés után lesz a tesóproject :) A nevek már megvannak :)

Szerdán megy Elöször Fodrászhoz, mármint úgy,h most az Ö haját igazitják meg ,igy a szülinap elött :)

Mindenkinek irok persze privit is, de a tavalyi szülinapi buli mására lesz az idei is, itt a nagyiéknál, jövöhét hétvégén,igy ezúton is szeretettel meghivunk Titeket!

Vicces lesz, hogy ugye tavaly még a járókában elvoltak 4 -en egyszerre, idén ez már cseppet másképp fog festeni, de ki lesz téve a csúszdája, hinta, pancsi, labdák, autók és hamm-hamm :)

Úgyhogy már csak Ti hiányoztok , a tavalyi csapat plussz akik tavaly nem tudtak eljönni !

Esönap esetén is megtartva -a házban :lol:

Kép
Vendég
 


Ildikó!

Neveken már én is agyalok ám, de még nincs fix, csak olyanok, amik nagyon favoritok. :)
Milyen az ovihelyzet felétek? Itt Érden pocsék, jó, ha 5 évesen fölveszik a lurkókat, ha tesó is van...
Hogy viselte a fodrászt? Nálunk még ez távoli, annyira kis kopik vagyunk. :)

Szülinapra sajna ismét nem tudunk menni, mert nagyon be vagyunk táblázva hétvégente. :( Kecsón leszünk épp, több mint két hónapja voltunk lent. :oops:

Viszont nagyon mobilak vagyunk ám, úgyhogy arra gondoltam, hogy valamikor, ha már itt a nyár, akkor találkozhatnánk pl Margitszigeten.. Városligetet még nem próbáltam, hogy babakocsival mennyire necces az odajutás, de lehet, hogy azt is bevállalnánk. :) Ez a tali a többiekre is vonatkozik ám! :)
Nagyon kíváncsi vagyok a kis Kétévesre! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Szia Dolli!

Nálunk az ovis helyzet jó, a bölcsis helyzet borzalom, ahogy szinte mindenhol.
Fanni a fodrászt nagyon felnöttesen türte-a babanaplónkban le van részletesen irva képekkel, videóval , ha gondolod fusd át :)
A szülinap idöközben át lett téve Erdökertesre, anyóshoz, oda fuvarozzuk a bababarikat , kocsimentes barátokat és oda jönnek a rokonok is.
Nagyon jó ötlet a tali, én benne vagyok, a számod, ha még a régi, akkor meg is van, irj,ha jöttök és tali!!!

Babakocsival minden necces pesten, attól függ, honnan jöttök,stb.

Sok puszi Nektek!

Kép Zétivel ,mint mindig :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ildikó! Jövő héten valamelyik nap jó lenne? Mondjuk időjárástól függően egyeztethetünk hét vége felé, addigra már lesz valami előrejelzés a met.hu-n. :)
Egyébként végiggondoltam, és nem vagyok szívbajos, úgyhogy bárhova elmegyünk. :)
Számom a régi!

Puszi!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Fanninak
Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Dolli: Köszönjük szépen :)
Irtam privit !

Kép Az egyik ajándék könyvével-Ö választotta :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt! :) Jól vagyunk! Tezsek fel képet!
Kép Kép

Még 1-2 hétre tervezem magam, utána pihenés!!! Az itthoni tábor után egy hetet még táboroztunk! :) A héten ketten (hárman :) ) vagyunk itthon, így csütörtökre egy barátnőmmel állatkertezést tervezünk! Reméljük, hogy az idő is megfelelő lesz! Adél nagyon ügyes! Ma a falba kapaszkodva egyedül jött fel a lépcsőn. először! Végre nem kell cipelnem. Azt hiszem, ez gondviselés, mert talán nem is tudnám felcipelni. Illetve felhoznám, de utána hamarosan indulhatnánk is szülni. Elég sok keményedésem van.

Milyen nagy lett Géza! Teljesen lenyűgözött!

Ildikó! Fanninak boldog szülinapot! Átköltöztetek már?

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: örülök,h irtál! Milyen nagy már a pocid!!! Nagyon klassz,h Adél már igy lépcsözik,és nem kell cipelned!!!
A keményedésekre nem kaptál Magne B-6-ot? Azt szoktak adni,én is azon éltem anno. Nagyon frontos idö van, biztos azért is keményedik a hasad, meg azért van dolog egy 18 hónapossal is böven :!:
Majd irj,h milyen volt az Állatkert, mi hétfön megyünk :)
Még van dolog a lakásban,mielött mehetne végre a festö,most hétvégén is ott ügyködik a család,hogy haladjunk, de e hónap végére,jövő hónap elejére már birtokba vesszük :)
Vendég
 


Sziasztok!
Egy kicsit eltűntem, de most végre hírt adok én is magunkról.
Mi jól vagyunk. Emilke nagy huncut fiú.

Fazsu! Gratulálok a babához! Jó nagy már a pocakod! Képzeld Emilke is a múlt hét óta megy fel a lépcsőn a falba kapaszkodva, ami számomra is jó hír, mert én meg 11 hetes babás vagyok! Hát nem fantasztikus??, azt hittem, hogy nekünk nem lesz több gyerekünk és lám, micsoda csoda ért minket. A két gyerek között szinte pontosan két év lesz.

Fanni, Adél és Géza gyönyörű babák, nem győzök gyönyörködni bennük!

Próbálok visszaolvasni, hogy kivel mi van, de addig is teszek fel képet Emilkéről
Kép

Sziasztok!

Kép
alinkat
 
 


Sziasztok!

Alin: Micsoda nagy pasi lett már Emil :!: Nagyon helyes és mekkorát nött :shock: :idea:
Nagyon nagy GRATULA a kis pocaklakó kistesóhoz is !!!
És szuper,hogy már Emil is lépcsözik, nagyon rendesek ezek a topicos nagytesók itt nálunk! :)

Szép napot Nektek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Alin! Gratula a pocaklakóhoz! :D
Emilke nagyon szép kispasi! Hihetetlen, hogy milyen nagy már! :)

Zsuzsa! Milyen klassz, hogy ilyen ügyes Adél! Jók a képek is! :) Én is magnéziumoztam ezerrel! Vigyázz magatokra! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

ALIN!!!! :D :D :D :D Örülök! Emil szép, értrelmes nagyfiú lett. Hát mégis csak másfél éves!!! :)
Tegnap beszéltük egy barátnőmnek, neki még nincs babája, hogy az ember általában babáőzni akar, vagy arra gondol, mikor gyereket szeretne, pedig abból az életkorból egy pillanat alatt kinő a gyermek. Babusgatni kell később is, de már nem úgy. Ezek a gondolatok bennem is megfogalmazódtak a minap, ahogy néztem az én önálló személyiséggel bíró nagylányomat! :)

A Magne B6 nálunk is csendes társ a kezdetektől.

Szép napot, amit nem az időjárás határoz meg! :wink:

Zsuzsa
fazsu
 
 


NAGYON-NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSÖÖÖ SZÜLETÉSNAPOT KIVÁNUNK GÉZA LEVENTE FIATALÚRNAK!!!! :)

Kép

(ha minden jól megy, holnap élöben is elmondjuk ám;)
Vendég
 


Nagyon köszönjük! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Dolli: Nagyon jól éreztük magunkat Veletek az Állatkertben,Gézu valami hihetetlenül édes kispasi :)
Mikor hazaértünk Fanni aludt is 2 órát, és utána is nagyon fáradt volt az esti alvásig :)
Várjuk a képeket :)
Vendég
 


Ildikó! Viszont! :) Kivi vagyok, hogy egy év múlva Gézu után hányfelé kell majd szaladni! :lol: Csibe még kicsit játszott a ligetben, majd elmentünk apáért. Egész jól bírta a napot!
Hova küldjek fotókat? Elég sok lett. :roll:
Vagy nézd meg a képtárunkban, hogy melyikeket küldjem. :)
http://picasaweb.google.com/dolli.kohler

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Dolli: Köszi, le is mentettem öket! Nagyon jók lettek a képek! Nagyon ügyesen birta a napot Gézu, az biztos!!!
A fényképezögép tipusát ird még meg légyszi 8) :lol:

Fazsu: Hogy vagy?Hogy birod ezt a meleget nagy pocakkal?

Alin: Te hogy birod kis pocakkal?

Én néha elég nehezen,igy babás pocak nélkül is :lol:
Vendég
 


Panasonic DMC-LS2

Csütörtökön anyósomékkal voltunk strandon, mert az Uzsokis babatalit mindenki lemondta az utolsó pillanatban. A nyári diákmunkás úszómesteri titulusban lévő srácokkal meggyűlt a bajom, konkrétan kiküldtek a gyerekmedencéből, merthogy abba felnőtt nem mehet bele. :twisted: Az, hogy csibe egyéves, járni sem tud, nemhogy úszni, nem számít, folyamatosan az ÁNTSZ-re hivatkoztak. A legdühítőbb az volt, hogy folyamatosan belevágtak a szavamba! Kis nyikhajok! :twisted:
No aztán intézkedtem! :)
Érdekes, hogy az úszósávban ugráló és labdázó fiatalságnak nem szóltak, pedig az még ki is volt írva. Nekik nem mertek!
Tegnap ugyanaz a strand, kb 16 éves "úszómester", ugyanaz a szitu. :roll:
Mindenesetre jót úsztam mindkét nap. :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Dolli: Köszi!

Íííí,nagyon idegesitö még olvasni is a kis nyikhajokat :(
Teljesen tipikus,h csak veled mertek kekeckedni, a labdásokkal nem :(
Mikor jöttök pestre ? :)

Fazsu, Alin: Hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Mikor menjünk? :lol: :wink:
Sajna a hét tuti nem, mert valamit benyeltünk, bár bízom benne, hogy csak a foga jön a nagyfiúnak. Tegnap este óta lázas, ma a hasa is megy egy kicsit. Csak még sosem voltunk betegek, úgyhogy kicsit parás vagyok! :roll:

Pocakosok? Fazsu! Te már nagyon a finisben vagy! Frontokat hogy viselitek? Mert még én is rosszul tűröm... :o

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja! :)

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
hanee
 
 


Sziasztok!

Dolli:Remélem jobban van Levi!!!
Jövöhét? K,SZ,Cs ?
Pocakosok: Hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok! Jelentem jól vagyok! :D Valóban a finishben. A frontok at azt hiszem nehezen bírom, de nehezebben a kialvatlanságot. Már előre elnézést kértem a férjemtől azokért a dolgokért, amiket tenni fogok. :lol: Már kezdek izgulni. :D Tudom, hogy jó lesz!!!!

Jó növögetést nektek!!!!

Zsuzsa
fazsu
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Tényleg nagyon izgalmas ez az időszak. Majd várjuk a ám a beszámolókat, hogy milyen is két bébivel. :)

Ildi! Sajna még nem tudok mit mondani a hétre, mert csütörtöktől javultunk, meg láz, hasmenés elmúlt, de tegnapra kipöttyösödtünk, voltunk ügyeleten, valami víruskiütésről beszélt a dokinéni... Nem hallottam még róla. :o :?

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa: Nagyon édes lesz a két gyerköc együtt, kitartás,biztosan csodás élmény lesz!!!Örülök,h irtál!

Dolli: Nekünk volt már 2* is viruskiütés, elöször a 3 napos láz után egy éve, aztán a virusos torokgyuszi után.Az elsönél szolidan és hamar múlt, na a második esetben se nem szolidan se nem röviden :( Nem kell rá semmi, elmúlik magától.

Jobbulást Nektek,mi szombaton utazunk le apai dédihez Hodászra,ha nem ezen a héten, akkor utána!
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Akkor megnyugodtam, csak furi, mert még nem hallottam ilyenről, valszeg azért, mert a mi gyerekkorunkban mások voltak a vírusok. :roll:
Most kezd lecsengeni a pöttyösödés, de tegnap-tegnapelőtt visszatért a hasmenés, úgyhogy Normaflort folytattam.
Éjszakáink lassan kezdenek visszatérni a régi kerékvágásba, bár most még 8 órát sem aludt éjjel.
Jó családozást Nektek!

A többieknek is szép hétvégét! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Ildi! Akkor megnyugodtam, csak furi, mert még nem hallottam ilyenről, valszeg azért, mert a mi gyerekkorunkban mások voltak a vírusok. :roll:
Most kezd lecsengeni a pöttyösödés, de tegnap-tegnapelőtt visszatért a hasmenés, úgyhogy Normaflort folytattam.
Éjszakáink lassan kezdenek visszatérni a régi kerékvágásba, bár most még 8 órát sem aludt éjjel.
Jó családozást Nektek!

A többieknek is szép hétvégét! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Dolli: Örülök, h javul Gézu!!! Igen, anyun ak se volt ismerös ez a pöttyös virus, de pl. Zoli meg 9 hónaposan ugyan ezzel volt anno korházban egy hétig.
Meg anno engem teletömtek antibiotikumokkal , most meg ált.csak felhivom a dokit, ha folyik az orra, 2 nap láz,aztán semmi,orcsepp,Sterimar,éjjelre lázcsillapitó-ez nekem nagyon szinpi, anyu persze ettöl mászik falra :)
Minden más már.

Mi reggel indulunk Hodászra apai dédihez, vasárnap koraeste jövünk.

Mindenkinek szép hétvégét- Zsuzsa, kitartás ehhez a nagy meleghez!


Kép Fanni kutyákat etet anyósnál :)
Vendég
 


Sziasztok!

Dolli: Gézu meggyógyult azóta remélem teljesen! Én is elkaptam a hányóst,naon jó volt, nem is tudom,h a gyerekek hogy birják olyan délcegen ezeket a rossznyavajákat végig csinálni,komolyan.

Fazsu: Hogy vagyTOK?

Alin: Ti hogy vagyTOK?

Nálunk megy a mi munkarészünkben a hajrá-ma is vezetékeztünk,anyós leváltott,most Ö meg Zoli, mert hooolllnap megy végggre a festö vakolni (festők) ,aztán glett, aztán fehér glett,aztán festés, majd parketta csiszolás és lakkozás,közben bejárati ajtó csere,és takaritás ééééss szülinapomra kb. ott is vagyunk (Szept.közepe).

Vasárnap reggel indulnuk Gyulára anyóssal, 4-esben, szerdán jövünk.
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Nagyon aranyos a kutyusokat etető Fanni! :) És milyen jó kis etetőjük van a kutyáknak.
Ezen a betegségen én is elgondolkodtam. Persze elesett volt szegény bébi, de nem szenvedett szerintem annyit, amennyit egy felnőtt, pláne egy pasi tud. :)
Mi múlt hétre is összeszedtünk pöttyöket, amik elég csúnyák voltak. Allergiát mondott dokinéni, még szedjük a Fenistilt meg Kálciumot. Lassan javul.
Jó kemény napjaitok lehetnek a lakással. Szülinapi ajándéknak megérdemled a költözést végre! :wink:
Jó pihit Gyulán! Már amennyire Fannilányengedi! :lol:

Pocakosok? Mizujs? :) Végre nincs forróság!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Fazsu,Alin: Hogy vagytok?

Dolli: Köszi, nagyon jó volt Gyulán, a naplójában leirtam bövebben, tényleg klassz volt minden!
Gézu már jól van remélem!!!

Tegnap vettük meg a festéket- a nappali homok, a Fanni szobája barack szinü lesz.

Most menek, indulunk zenés foglalkozásra + játszóra.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kismamik, hogy vagytok?

Itt az Ösz ! Az egyik kedvenc évszakom, a Nyár,a Tavasz és a Tél mellett :D

Dolli: Gézu meggyógyult?
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Jól van Gézu, csak az éjszakákkal szenvedünk. Hol ő nem tud aludni, hol én. Amikor épp azt érezném, hogy mostmár minden oké, akkor jön egy húzós éjjel, és ismét moott rongy vagyok! :)
Most épp jó volt az éjszaka, negyed 9-től aludt fél 7-ig egy ébredéssel!
Én imádom az őszt, egyrészt a színek miatt, másrészt már nincs olyan hőség, jobban lehet játszózni. A héten megkóstoltuk végre a homokot is! :lol:
Ma utcabál lesz Érden, tőlünk 2 percre! Belevetjük magunkat asszem! :)
Nem volt időm még Fanniblogot olvasni! :( De a remény hal meg utoljára!
Jók a Gyulás képek!
Úgy látom, a barack menő szín. :) Gézu szobája is az (szerintem), a festő valami mást mondott rá, de nem érdekes, az a lényeg, hogy szép! :wink:
Én is kipróbálom a Tücsökzenét szeptembertől, kíváncsi vagyok, milyen lesz!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

jelentem nagyon rosszul bírom ezt a meleget, nyűgös vagyok és fáradt, ugyanakkor nem tudok aludni. Remélem, lesz ez jobb is ( vagy nem hahaha)

Úgy gondolom Fazsu már megszülhetett, remélem, hamarosan jelentkezik ő is. Én nagyon kíváncsi vagyok milyen két gyerekkel. A férjem állandóan kérdezgeti, hogy na és ez hogy lesz, meg amaz, de nem tudok neki válaszolni. Azt gondolom ez gyerek függő lesz.

Emilke angyali gyermek, gagyarászik mindenfélét, olyan jó fej, csak a mozgásigényével nem tudom tartani a lépést, de azért igyekszem.

A múlt héten pedig kiderült, hogy kislányt hordok a szívem alatt. Nagyon boldogok vagyunk (egy fiúnak ugyanígy örülnénk persze), de mostmár, hogy kiderült legalább tudok neki néhány lányos dolgot venni.

Mindenkinek minden jót kívánok, majd próbálok gyakrabban jelentkezni!

Üdv: Alin

Kép
alinkat
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Őszintén gratulálunk a sok kis lurkóhoz,mindenki nagyon kis cukika!!! :lol: :lol: :lol:
Mekkorát nőttek,hihetetlen. :shock: :shock:

Alin!
Gratula Emilkéhez,igazi szívdöglesztő kispasi már most! :wink: Biztos nagyon fog vigyázni a kis hugicájára. :wink:

Petrusom is már nagy csajszi,szinte mindent mondd.Most kezdi azt,hogy 1-2 szót már össze is tesz,mint pl.: add vissza,anya gyere,nem akarom stb... nagyon édi,ahogy beszél. :)
Holnap kezdjük a bölcsit,mert anya október 1-jétől megy vissza dolgozni,sajna. :roll: :roll: :( :( Remélem zökkenőmentesen veszi majd az akadályokat.

Fazsu!

Gratula neked is Adélkához,kész csajszi!Mi a helyzet veletek?Egyben vagy még?Hogy bírod?



Ildi!

Tök jó hogy ilyen szuperul halad a kecó!!!! :D
Nem sokára közelebb leszünk egymáshoz. :) :)
Fannikám hogy van?Olyan nagy csajszi már!! Igazi kis hölgy.Ja és a képek,fanatasztikusak.!!! :lol: :lol:



Sok puszi Mindenkinek!
Majd teszek fel képeket,csak kicsinyítenem kell őket!

Heldzsi :lol:

[Kép
heldzs
 
 


Sziasztok!

Dolli: Milyen volt az érdi buli? Mi is fogzunk ezerrel, 2 nap alatt 2 nagy ,hátsó,felsö a 17.és a 18.-ik (egy évig megvolt a 16-tal, most 2 nap alatt 2 bújt ki ) :)

Alin: Gratul a kislánykához, egy srác, egy lány ,teljes lesz az egyensúly :)

Helga: Igen, vigyázzatok, megyüüünk :) Édes lehet Petra ahogy dumcsizik !!!

Fazsu szerintem is már babázik !!!

Én ma kezdem a sulit, Fannus 22.-én a magánovit,tegnap voltunk a Közlekedési Múzeumban délelött,Balcsin délután,mindkettö nagyon jó volt , a naplónkban kifejtettem,ha valakit érdekelnek a képek :)

Legújabb könyvkedvence :

Kép

(Boribon autózik)
Vendég
 


Sziasztok!

Alin! Gratulálok a kislányhoz! :) Én is kislányban gondolkodom másodjára, de nem fogok elkeseredni akkor sem, ha fiús anyuka maradok! :)
Valóban gyerekfüggő lesz, hogy hogyan alakul majd a kis családotok élee/mindennapjai. Néha már mi is beszélgetünk róla, melyen lesz két gyerkőccel, pedig még hol vagyunk attól! Azért jó tervezgetni! :)
Emilke nagyon tündéri lehet, ahogy mondja a magáét! :)

Heldzs! De jó, hogy jelentkeztél! :) Petra baba is nagyon aranyos lehet, ahogy dumcsizik! Hihetetlen, hogy már rakosgatja össze a szavakat! :)
Bölcsi hogy idult? Remélem, valóban jól vette a lányzó az akadályokat!

Ildi! Most nézem, hogy nem írtam az utcabál óta... :oops: Nekem bejött nagyon, igazi búcsús/koncertes/kipakolós/forgatagos dolog volt! Gézu kapott egy lufikutyust, amivel másnapra barátkozott csak meg, de azóta nagyon szereti, csak már kicsit csoffadt! :lol:

Múlt héten voltunk 4 napot Kisbéren, nagyon szuper szálláson, onnan mentünk kirándulgatni, nagyon élveztük, és még kifogtuk az utolsó szép napokat!
Merre megy Fanni magánoviba? Igazi nagylány lett! Kis ovis! :)

Fazsu!? Remélem, jól vagytok, várjuk, hogy jelentkezz! :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Jaj, képeket akartam....

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Ildi! Végre olvasgattam kicsit Fanni naplóját! Hihetetlen, milyen ügyes csajszi! Nagyon belelendült a beszédbe is. Nem csoda, ha 3 évesnek nézik. Szupi csaj! :D

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok!

Ildi! Milyen a magánovi? Hogy tetszik Fanninak? :)

Fazsu! Uzsokis topicban olvastam a hírt! Gratulálunk! :D

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: