Új privát üzeneted érkezett!

J=Jakupcsek. Kép
Virág
 


ROZI!!
Írd meg nekem az e-mail címed, és írok róla!Remélem nem jelentkeztem későn, bocsi!

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!Én is egyetértek abban hogy a jó dolgokat is meg kell irni. Az én orvosomról sajnos csak poszthumusz tudok beszélni mert tavaly novemberben elhunyt. A János kórházban dolgozott a neve Dr.Héder János mindhárom gyermekem nála szültem kb. 15 évig jártam hozzá kedves közvetlenségét,alaposságát ,tudását sosem felejtem el. A szüléseimnél a maximumot kaptam tőle és a szülésznőtől is Laczik Tündétől. Mindezek mellett az anyagiak mellékesek voltak.üdv. vera
Kelemen Péterné
 

 
 

Sziaszok!

Végre egy dicsérő oldal!De hogy a Jakupcsekes téma is átjött ennek nem örülök!:-((
Én mindent Köszönök Dr Krasznai Istvánnak A Sote I-en!!
A 26. héten kerültem hozzá nyitott külső méhszájjal!Hál istennek ezt ő észlelet és Segített.Így kihúztam a 38. hétig ki tudja mi lett volna,ha ez nem derül ki!:-(((
Ja és ha minden igaz hamarosan ismét járnom kell hozzá!Remmélem minnél hamarabb!!!

MÉGEGYSZER KÖSZÖNÖM A GYÜNYÖRŰ KISFIAMAT A DOKTORÚRNAK!
Névtelen
 


Kedves névtelen, azért a gyönyörű kisfiadat az apukájának köszönd! Kép
névtelen
 


Kedves névtelen ! Abban igazad van hogy az Apukának köszönje de....az orvosnak is köszönje ha ilyen problémás volt a terhessége ... én már csak tudom mert két veszélyeztetett terhességem volt és most van két gyönyörű fiam ... és ha az orvosom nem figyelt volna úgy ahogy figyelt ránk most nem lennék boldog anyuka bocsi de ez a véleményem...üdv. vera
Kelemen Péterné
 


Kedves Névtelen! Abba igazad van hogy az Apukának köszönje de... az orvosának is köszönje ha megérdemli ha ilyen problémás volt a terhessége és jobban oda kellett rá figyelni... én már csak tudom ezt kétszer éltem át és most azóta már háromszoros boldog anyuka vagyok
Kelemen Péterné
 


Bocs de az előbb nem akarta elküldeni
Kelemen Péterné
 


Nyanya,Virag,Macskasi!!!Bocs,Akit kihagytam.Bucsuzom.Puszi!Macskasi,ide irhatsz,ha van kedved:nouakchott@freemail.hu
Vendég
 


Kukacz
én nem Kép még várlak
Nyanya
 


'morning!
Most tényleg képes elmenni a fórumról a Kukacz???!!! Ezért????????
Szomorú vagyok, hogy az internetről is így ki lehet utálni valakit.
Gratulálok.
macskási

Kép
Kép
macskási
 
 


nem értem, miért kell elmennie Kukacznak? nekem nagyon szimpatikusak a hozzászólásai!!!

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!
Én is nagy hálával tartozom az orvosomnak az István kórházból, hogy végig kísérte és levezette a két szülésemet.

Köszönöm!

Ines
ini
 
 


Nagyon köszönöm mégegyszer dr Szathmáry Györgynek,valamint Kissné Margó szülésznőnek azt a kedvességet és szeretetet amivel a szülés előtti 6 hétben ill.a szülés alatt körülvettek! Azt hiszem minden kismama ilyen párosnak örülne.Szakmájukból és emberségből is a legjobbak! Sajnos nem tudom,hogy hol dolgoznak jelenleg,mert úgy hallottam,hogy a csepeli Weiss Manfréd Kórházat bezárták! Ha valaki tudja hol helyezkedtek el,kérem írja meg! Minden leendő kismamának ajánlom Őket!
Csány Andrea
 


Kedves Csány Andrea!

Szathmáry doktor nálunk dolgozik a Kútvölgyiben,a telefonszám:3-55-11-22/203,433 mellékek (nővérpult )ill.387 (orvosi szoba ).Örömmel olvastam kedves -és igaz- sorait.
Tisztelettel:
Dr.Vida Gábor
Dr.Vida Gábor
 


Kedves Dr Vida Gábor!

Köszönöm,hogy megírta,hol találhatnak a kismamák,ezekben a nehéz időszakokban,jó szaktudású,lelkiismeretes orvost!!!További jó munkát kivánok Önöknek!
Tisztelettel:
Csány Andrea
Csány Andrea
 


Én is nagy hálával tartozok az orvosomnak és persze a férjemnek is akik a 8 hónap alatt végig aggodtak értem és a babáért. Én Szegeden szültem, Dr. Sári Tamásnál. Nem ismerek nála elhivatottabb és emberségesebb orvost, én nem is tudtam szavakba önteni a hálámat neki.

Rácz Józsefné
Névtelen
 


Hálával tartozok Dr. Németh Tündének, gyerekorvosnak. / Szt. Rókus kóház /
Névtelen
 


A topic nyitásakor már egyszer írtam, de most ismét babánk született, így megint itt vagyok.

Szeretnék köszönetet mondani -ismételten- dr. Ádám Zsoltnak, a SOTE I. Női Klinikán, valamint a február 21-én este épp szolgálatban lévő összes többi doktornak, ápolónak, szülésznőnek, hogy igen gyorsan, és tudásuk legjavát adván világra segítették Daniel Alexis-t, aki a 31-ik héten született meg méhlepény leválás miatt.

Szintén köszönettel tartozok Kovács Nikinek, aki a fogadott szülésznőm volt, hogy mire mi beértünk a kórházba, addig ő már tájékoztatta az ügyeleteseket az érkezésünkről, valamit az állapotomról.

Köszönöm a nővéreknek a segítséget, az odafigyelést.

Nem utolsó sorban köszönöm a koraszülött intenzív osztály dolgozóinak (dr. Görbe Éva docensnek), hogy odafigyelnek a kisbabámra, és gondját viselik, gyógyítják, amíg haza nem hozhatom.

Erika
goczane
 
 


Ezúton szeretnék köszönetet mondani a világ leglelkiismeretesebb, legprofibb háziorvosának, dr. Kaszás Csabának a X. kerületből! Az ő gyors helyzetfelismerésének köszönhető, hogy egy fiatal életet meg tudtak menteni, és örök hálám azért, hogy édesanyámra és nagymamámra annyira lelkiismeretesen odafigyel, mind testileg, mind lelkileg! Ő a legnagyszerűbb orvos, akivel valaha találkoztam, mindig kedves és vidám, holott minden áldott nap kora reggeltől késő éjszakáig dolgozik, járja a betegeit sorra!
bubcsi
 
 


Ezúton szeretnék köszönetet mondani orvosomnak, Dr. Vida Gábornak, aki a mai nap ismét bebizonyította, hogy egy orvos milyen emberséges és lelkiismeretes tud lenni.
A mai nap tudtuk meg, hogy a 10. hetes babánk (pocakban) meghalt.
Az orvosom olyan együttérzéssel viselkedett Velünk, ami mélyen megérintett.
Fontos, hogy egy orvos ne csak szakmailag legyen jó!!! Főleg ilyen helyzetekben!

Nagyon köszönjük!
pöttöm
 
 


Szia Pöttöm!Nagyon-nagyon sajnálom ami veled történt nálam 2000.januárjában ugyanez történt hajszálra pontosan a 10.hétben voltunkKépKépKép szörnyű volt máig nem tudtam megemészteni...az orvosom aki mélyen eggyüttérezve foglalkozott velem és biztatott hogy ha minden rendben decemberben találkozunk a szülőszobában és lám 2000.dec.13-án megszületett a második kicsi fiam Andris 3800gr-alKépKépKép kérlek ne add fel a reményt látod nekem is sikerült...mégegyszer nagyon sajnálom.üdv.vera
Kelemenné Vera
 


Kedves Vera!

Nagyon köszönöm a bíztató és kedves szavakat!
Sok boldogságot a fiaiddal!

Pöttöm
pöttöm
 
 


Köszi szépen a jókivánságodat Pöttöm,és ne add fel!!!!KépKépKépKépüdv.vera
Kelemenné Vera
 


Én is szeretném kifejezni hálámat Dr. Vida Gábornak. 7 hetes terhes voltam márciusban, amikor kiderült, hogy az embrió nem életképes. Nagyon el voltam keseredve, de az ő hozzáállása sokat segített. Nem azt éreztem, hogy egy vagyok a sok betege közül, hanem törődött velem és foglalkozott velem és a problémámmal. Sokat jelentett nekem optimizmusa és a biztatása.
R. Adrienn
raodry
 
 


Sziasztok! Örök hálával tartozom a Péterfyben dolgozó és az Univerzum legjobb orvosának DR. BOROS JUDITNAK!!!!!!!!!Köszönöm-köszönöm-köszönöm-köszönöm DOKTORNŐ!!!!!!!!!!!
picimaci_anyuja
 
 


Úgy éljek, te provokálsz!!!
rjuli
 
 


Sziasztok,

A Schöpfis topicba ugyan már leírtam, de úgy gondolom ennek a történetnek itt is helye van... Kicsit horror, igy a gyengébb idegzetűek el se kezdjék olvasni, viszont -némi dilemmázás után- után úgy döntöttem leírom, hogy mással ne fordulhasson elő. Szóval:
a terhesség 5. hetétől iszonyú hányingerem majd ez által okozott fejfájásom volt. A 4. hónaptól ez megfordult és iszonyú fejfájás okozta folyamatos hányinger (nem csak inger)gyötört. Természetesen a nőgyógyászom (onkológus is egyben) jelezte,hogy ez nem normális terhes tünet és elküldött szemészetre, neurológiára, belgyógyászatra, rengeteg vérvételre. A család több ismerős "háziorvosként" praktizáló barátja is látott. Minden negatív, minden szép volt mindenki szerint csak én szenvedtem. Várady doktornak (nőgyógyász) aki egy kicsit bulldog tipusú és keresi a megoldásokat, köszönhetően az elmúlt hét előtti szerdán beutaltak MRI vizsgálatra. Erről megoszlanak a vélemények, hogy szabad-e vagy sem terhes kismamáknál, angol és magyar irodalom szerint ez még mindig a veszélytelenebb vizsgálatok közé tartozik. Szóval du. 14 órától ott ültem a vizsgálatra várva 20 órakor közölte a doktornő, hogy lejárt a munkaideje a várakozási idő több, mint 1 hónap és szerinte nem vagyok urgens eset így nem végzi el a vizsgálatot. Nem adtam fel, megjött az éjszakás ügyeletes főorvos megigérte,hogy megpróbál beiktatni a már rá várakozó betegek közé. Éjfél körül került sor a vizsgálatra, 40 perc, kontrasztanyag, minden az én felelősségemre, iszonyú zaj a babának... A végén megköszöntem és jeleztem, hogy másnap reggel jövök a leletért. A főorvos kért még 30 perc türelmet, hogy ránézhessen legalább a képekre. Ránézett.... elsápadt, elszívott egy doboz cigit, lehívta az ügyeletes idegsebészt és azonnali kórházi fogságra itéltettem. Hajnalig vizsgálgattak és a másnapi szükséges konzíliumra hivatkozva nem mondtak semmit, csak azt,hogy a lelet fényében ki sem tehetem a lábam. Másnap reggel bejöhetett a férjem és némi kézszorongatás után közölték,hogy életveszélyes -ámde jóindulatúnak tűnő- daganat terpeszkedik a kisagyamban. Az egyedüli megoldás az agyműtét. Csodálatos orvosi esetnek számítottam az egész folyosó rólam suttogott, 27 hetes pocakos, agydaganattal. Mi legyen? Azonnali vizsgálatok sora (ugyanis a helyzet életveszélyes és nem tűr halasztást)röntgen!!, ultrahangok, vérvételek stb. Közben barátok segítségével megtalálta a férjem európa legjobb szakemberét, aki éppen MO-on tartózkodott Vajda főorvos az OITIben és elvitte a leleteimet konzultációra. Az Ő véleménye szerint is életveszélyes, de nem reménytelen a helyzet. Még sok minden történt de végül pénteken elsőként megoperált Vajda doktor és most úgy tűnik minden jól sikerült a baba is jól van és továbbra is várjuk június elejét, hogy világra jöhessen. Ezer hála mindenkinek aki velünk volt, szorított, segített és nagyon remélem,hogy a manó egészséges lesz ennyi hatás után és senki mással nem fordulhat ez elő. Szóval akinek erősen fáj a feje, hány az ne hagyja magát és próbálja meg kideríteni mi okozza.
Mégegyszer hálás köszönet:
Dr. Várady Zoltán MÁV onkológia-nőgyógyászat
Dr. Vajda János OITI
Dr. Szabó Zerind MÁV idegsebészet
IMC a főorvos úr akinek a nevét sajnos nem tudom, de elvégezte az MRI vizsgálatot és sokan mások akik szurkoltak, vizsgáltak, aggódtak....

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti!

Te jóságos ég! Micsoda kálvária!
És ha nem vagy olyan álhatatos és makacs, akkor simán elküldenek?! Így ismeretlenül is gratulálok a kitartásodhoz és szorítok, hogy a Manókád egészséges legyen és most már minden komplikáció elkerüljön!!

Üdvözlettel: Bellana
bellana
 
 


Nyugi, Kriszti, a rtg sugarak az első harmadban kritikusak, mert akkor fejlődnek a szervek és akkor is inkább a medencetájéki a rizikós. Ha ennyi mindent szerencsésen végigcsináltatok, most már nem lesz baj.
rjuli
 
 


Köszönöm a kedves hozzászólásokat!
K.

cuiccolo
 
 


sziasztok!Ezen úton szeretnék köszönetet mondani Szombathelyen Dr.Horváth Boldizsár Főorvos Úrnak,aki tisztelettel és szeretettel,hozzáértéssel és türelemmel kísérte végig várandósáágom,és segített kislányom Baldauf Panka születésénél!
dorikacska
 
 


Sziasztok!

Szeretném megemlíteni fantasztikus orvosomat, akinek "örök hálával tartozom" Miért? Mert 2004. Augusztus 20-án, világrasegítette gyönyörű kisfiamat Martint. Köszönet Neki Mindenért! Kinek? DR. BOROS JUDITNAK!!!!!!!!
mézescsupor
 
 


Mézescsupor te szerelmes vagy a doktornőbe?Mert ez az ömlengés már tényleg túlzás!

Kép

Kép
tündérke26
 
 


Tündérke: Szerelmes vagyok, de nem a doktornőbe! De azért jót nevettem. Köszi! Én csak hálás vagyok Neki! Üdv: Mézescsupor
mézescsupor
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
moflymaci
 
 


Szeretnék köszönetet mondani a Szent Imre kórház szülészetén dolgozóknak!Minden segítséget és a megértő hozzáállásukat is köszönöm.

Külön köszönöm, szülésznőmnek Vastagné Nagy Évának, és orvosomnak dr. Horváth Ferencnek, hogy világra segítették a kisfiamat Dominikot. 2005.06.15én éjjel születtünk.

Ajánlom mindenkinek a Szent Imrét!!
Nagyon jó csapat van.

Üdv: Eszter és kisfiam Dominik
eszti25
 
 


Sziasztok!

Én pont azért szültem a Szent Jánosban,mert a Szent Imrében, és az ott dolgozókban hatalmasat csalódtam.

Remek nőgyógyászom van, és ez nagyban megkönnyítette a számomra nem éppen pici babám természetes úton való megszületését.

A dokimat Dr. Pálmai Bálintnak hívják, borzalmas alapos doki, és végig nagyon-nagyon rendes volt terhességem alatt is.A félelmeimet, mint egy jó pszichológus úgy kezelte,sosem volt "sietős" dolga , ha problémáimmal fordultam hozzá.

Egy szó mint száz,örök hála neki és a szülésznőmnek GömbikénekKép
Adri és Ricsi(4800 gramm és 61 cmKép)
adler75
 
 


A MÁV korházban szeretnék szülni. Tudtok jó orvost ajánlani?

Előre is köszi az infókat!

Üdv mindenkinek
enko
 
 


Én is hálával tartozom Dr. Vida Gábornak, aki az elmúlt 12 évben, mindig megértéssel és türelemmel volt a problémáim és félelmeim iránt és világra segítette gyönyörű, immár 1 éves kisfiamat. Jelenléte és optimizmusa teljesen oldotta a szüléssel kapcsolatos félelmeimet.
M.Rita
manyrita
 
 


Eddig nem találtam meg a megfelelő módot arra hogy köszönetet mondjak!Talán nem is fogják megtudni ezt sem,de mindenképp szeretném egy maradandó dologgal kifejezni!
Először is Dr.Balogh Mária gyermekorvosnak tartozom hálával!Nyugdíjba ment és nem volt módom személyesen megköszönni,hogy hosszú évekig(kb.30év) a segítségünkre volt!Nagyon jó szakembernek tartjuk őt!!KÖSZÖNJÜK HOGY VOLT NEKÜNK!!!

Másodszor a védőnéninknek tartozom köszönettel!
Szabóné Vincze Ildikónak!Sajnos ő is nyugdíjba ment!Nagyon sokat segített nekem a terhességem alatt,már csak azzal is hogy beszélgetett velem!Jol esett hogy meghallgatott és tanácsot adott!Aztán amikor megszületett a kisfiam,akkor lett igazán fontos nekem a segítsége!Ha vasárnap este történt valami és felhívtam a tanácsát kérni,akkor is nagyon kedves volt velem!
Nem tudom eléggé kifejezni azt hogy milyen biztos pont voltak ok nekem,es igy hogy mindketten elmentek kicsit elveszettnek érzem magam!
A lényeg az hogy KÖSZÖNJÜK A SOK ÉVES MUNKÁJUKAT!!!!!!!!!

Borsody család

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Most fedeztem fel ezt a fórumot és örülök neki, hogy ilyen formában is ki lehet fejezni hálánkat az arra érdemes orvosoknak. Ezúton szeretnék köszönetet mondani Dr. Vida Gábornak, aki világra segítette kisfiamat. Soha nem találkoztam még hozzá hasonló orvossal! Kedves személyisége és humora átsegített a legnehezebb pillanatokon, szakmai felkészültsége, lelkiismeretessége pedig mindig nyugalommal töltött el. Végig tudtam, hogy jó kezekben vagyok és nem történhet sem velem, sem a kisfiammal semmi baj! Nosztalgiával gondolok a terhesgondozásra és a szülésre - pedig császármetszés lett, amitől előtte nagyon féltem - és ezt nagy mértékben neki köszönhetem!
Vendég
 


Sziasztok! A Kútvölgyi kórházban szeretnék szülni, tud valaki megbízható, jó orvost ajánlani?
r_kriszta
 
 


Sziasztok!

Szeretnék köszönetet mondani a SOTE 1. sz. klinikájára Dr. Belics Zoránnak és Dr. Hupuczi Petronellának, akik terhességemet végig figyelemmel kísérték és így 2006. május 18-án egészséges kislánynak adhattam életet. Még egyszer nagyon szépen köszönöm lelkiismeretes munkájukat.

Lengyel Andrea Dunaújvárosból
blandrea
 
 


Én is szeretnék köszönetet mondani dr. Vida Gábornak. ( Kútvölgyi kórház ) Nála született kisfiam, ez év szeptemberében. Nem ismertem még orvost, aki ennyire udvariasan, sok szeretettel, figyelemmel bánik a pácienseivel. Sokszor láttam fáradtak de akkor is maximális figyelmet kaptam tőle. És a nehéz pillanatokban is hihetetlen energiát tudott adni a humorával és szeretetével.
És akkor itt megragadom az alkalmat a szülésznőmnek - Rákóczi Áginak - is megköszönni a sok lelki támogatást, barátnői tanácsokat és mindent. Mert mindkettem életem egyik legcsodálatosabb eseményének a részesei voltak és nagyon sokat köszönhetek mindekettőjüknek.

Heni

Kép

Kép
cancan
 
 


Az István Kórházból köszönet Dr. Gajdos Editnek, és Hajdú Barbarának. 2006 májusban szültem náluk. Nagyon hosszú és fárasztó szülés volt, de élményekkel teli és szép is.

A következő gyerkőcöt is lehetőség szerint náluk szeretném szülni.

Ja, és végre van egy oldal, ahol jó dolgokat írunk :)

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Örülök, hogy valahol "reklámozhatjuk" azokat akiknek sokat köszönhetünk! Én az ózdi Almási Balogh Pál kórháznak, azon belül is dr. Fábián Imrének, a szülésznőknek, a csecsemősnővéreknek, Pál Zsuzsa védőnőnek szeretném megköszönni mindazt a jót amit kaptunk tőlük! A szülésznőket és a csecsemősöket azért nem említem név szerint, mert senkit nem szeretnék kihagyni a sorból és a náluk-velük töltött 6 nap (császárral született marci muki) alatt egyetlen olyan emberrel sem találkoztam akire valami rosszat tudnék mondani! Köszönöm a segítséget, a biztatást! És elsősorban a 8 hónapnyi szopizást, ami nélkülük csak álom maradt volna!
somika24
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Korábban még névtelenként köszöntem meg első fiamat Dr Krasznai Istvánnak,azóta a 2. fiamat is világra segítette és a harmadik terhességemnél is mellettem volt mikor komoly döntés előtt álltam, maradjon vagy ne maradjon,ezért a 3. fiamat is közvetetten neki köszönhetem,hogy megerősített a döntésemban és a helyes úton tartott.Tudni kell,hogy ezt azért írom,mert a 2. és a 3. gyermekem között mindössze 17 hónap van és hezitáltunk mikor a 2 baba 87-8 hós volt és kiderült,hogy a 3 . csöpség is kiválasztott szüleinek minket én picit jobban húztam arra,hogy maradjon na és a párom is de kellett egy bizonyos megerősítés, amit megkaptam.A 2. fiamat köszönöm még Németh Nedda szülésznőnek is,aki a nehéz pillanatokban is elviselt,mert tudom hogy nem mindíg voltam könnyü eset a vajudásom rövid ideje alatt.Csak Ajánlani tudom őket. SoteI.

Üdv:

Timi :lol: :lol: :!:
tiea
 
 


Sziasztok!!!

ÉN IS SZERETNÉM MEGKÖSZÖNNI DR. PETIK DÓRÁNAK ÉS JÓZSA ANDREA ILL. DIÓSZEGI ÉVA SZÜLÉSZNŐKNEK A SZENT ISTVÁN KÓRHÁZBAN, HOGY KIS LÁNYOM SZÜLETÉSÉT FELEJTHETETLENÜL SZÉPPÉ TETTÉK.

MINDENKINEK SZÍVBŐL AJÁNLOM ŐKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csilla
Kép
Kép
csilla1977
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: