Új privát üzeneted érkezett!

Borsa
Én ezt nem értem :shock: A várandós topicban is mindenki már 100x volt uh-n. A 12., a 16. és a 18. héten. Már Te is 3x voltál....Én még csak 1x :( Vagyis a nulladikat leszámítva....
Akkor név ügyben Emma döntött :D VAgyis ő véglegesített...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Vagyis úgy értem, hogy nekem azt mondta a doki, hogy majd a 18. héten és aztán a 30.héten és kész :roll: AZt hittem a 36. héten is van kötelező, de úgy fest nincs...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok,

Jelentem lecseréltem a vonalzót amíg alszik a kölök (bár leginkább az lehet az oka, hogy nincs kedvem vécét pucolni, pedig az még kimaradt a hétvégi takarításból :oops: )

Köszönöm lányok a drukkokat!! A melót nem viszem túlzásba, inkább a veszekedések gátolnak, de talán múlik... Tudjátok, most vagyunk a "bűvös" 7.évben :roll: De azért lassan már csak javul :)

Timi,
biztos megyek felétek is, de mostanában nem látok 2 napnál messzebb :( De ha arra járok feltétlenül csörgök majd!!!

Ren,
te most gondolom nem magánrendelésre jársz... legalábbis az ultrahangok számából sejtem :) magánrendelésen több szokott lenni...

Na megyek, kipucolom a vécét meg a fürdőt :roll: amúgy is lemerült ez a nyomorult gép :roll: :D Majd jövök még!! igyekszem picit sűrűbben :oops:

Szép napot - remélem javul az idő... :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

 
 

Judy
Húúú, 7.év, ne is mondd :roll: Nálunk nagyon meredek volt :? De abban az évben hoztuk össze Lindát az év végén, mint nagy kibékülés :lol: Hasonlókat Neked is :wink: Mmint ami nagy kibékülést és a velejárókat illeti :)
Neeem, tényleg nem magánba járok :D Na igen...az uh plusz lóvé a dokinak :roll: Márha a magánrendelésén csinálja. Mondjuk Lindával is csak az alap uh-k voltak...így, hogy belegondolok....Sebaj, most is megyek 4D-re, csak nemtom meddig bírom ki :) Azért a 18hetest megvárom, mert ha fiú, akkor talán egyértelmú lesz, ha meg kétségek közt hagy a Lelkem, akkor a nálam szokásos 22. héten 4D :D
Wc pucolás...én is inkább vonalzót cserélnék :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Most csak egy nagyon gyorsra, de ezt nem hagyhatom ki! :lol: :wink:
Aztán holnap jövök bővebben! :wink:

Ren!

Először is grat a laptetőőőőőőőhöz!!! :wink: :D
És hogy miattam cseréltél vonalzót..... :D :wink: nem kellett volna, a Borsócskák így is ott maradtak....és még a háttér szín is sárga, mint nem is tudom kinél....!!!!! :wink: :lol: :D

Repültem vacsiztatni! :wink:
Holnap jövök és folyt. köv., de nem tudtam kihagyni, hogy "ne szóljak be Rennek!" :wink: :lol: :D

Millió puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Hopp egy elveszett bárány :lol: :lol:

Mindenkinek sziiiiaaaaa! Én őszinte leszek, azért nem jöttem tavaly óta, mert azt olvastam, hogy mindenki búcsúzkodik, úgyhogy egy idő után már el is felejtettem belépni, meg elég nehéz telen vagyok túl :cry: , aztán most egy 6. érzéktől vezérelve benéztem. És micsoda jó hírek!

Renáta!
Szívből gratulálok Neked! Kérdezném, hogy történt, de ezt mindenki tudja :lol: Olyaaan irigy vagyooook!

Timi!
Hát a lánykáid egyre szebbek! És Adri ebéd után még alszik 1,5 órát?! Kész vagyok ettől teljesen... Ilyen is van :shock: :lol:

Orsi!
Itt is őszintén gratulálok! Te most akkor a SOTE II-ön fogsz szülni? Úgy tudom az én dokim is ott van...

Judy!
Annyiszor mentem feléd a télen! Csak elfelejtettem az utca nevet, különben bedobtam volna az Elmo-s DVD-t, amit egy ideig hurcolásztam magammal az autóban...

Na csak beugrottam ennyire, remélem nem baj :D

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Timi
remélem augusztus 1-jén tudok híreket hozni odabentről :wink: Én addig is tartom magam a reményemhez, megérzésemhez :D

Steffi
Háááát, az úgy volt, hogy Zsolti többször is leszögezte, hogy nem lesz harmadik. Még mielőtt eszembe jutna felvetni 8) Ebben a tudatban élt 1,5 évet. Aztán egy reggel odabökte nekem, hogy összedobhatnánk egy 3. babát :D Hogy mi lelte, nem mertem megkérdezni egy jó darabig. Először a szeptember volt a start. Aztán 1 hónap alatt arra jutottunk, hogy mire várunk szeptemberig??? Így belevágtunk és Pocibabát meg is hozta nekünk a húsvéti nyuszi :lol: Elsőre. Nem hittük, hogy ilyen gyorsan fog menni :D
Az, hogy Martin 5 éves, az nem megdöbbentő, mert tudom, hogy Ivánnal egyidős, de hogy Myrtill mindjárt 3 :shock:
Dobhatnál róluk képet, hamár ilyen rég jártál erre ;) És persze írhatnál valamit magatokról! Martin és a tejallergia?

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Renáta!
A vesémbe láttál, csak így konkrétan nem mertem megkérdezni :oops: Köszi, hogy ráéreztél mit is akartam! Örülök nagyon nektek!
Myrtillkém időközben igazi NŐ lett, de gondolom a 3 év körüli lányos anyáknak nem kell részleteznem :roll: :lol:
Martin tejallergiája elmúlt, van viszont asztma :(

Na lépek, majd jövök még, mert tegnap is 2kor feküdtem le. Illetve ma.

Még Judynak!
Szerintem a kistarcsai óvi tök jó! Én is óviváltáson gondolkodom erősen...

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Timi
Rózsaszín a laptető :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok,

Na egy pillanatra kapok levegőt, de nem tart sokáig...

Ren,
Pedig azt hittem a hetedik év sztoriról eddig, hogy csak kamu... de tényleg gáz. Amúgy más gond is volt, mint utólag kiderült, amitől ideges volt nagyon - kivonul a cége az országból, de úgy néz ki neki végül marad az állása... Nálunk is átalakítják a céget, szóval nem egyszerű ez mostanában... de remélem lassacskán azért összejön a tesó :) Anna mostanában egyfolytában kistesót akar :D Főleg mióta hugoméknál megszületett a pici :)

Steffi,
én is jártam felétek sokat :) De folyton rohanok, tudod :roll: Pedig jó lenne összefutni... Most épp autóhiány is van ráadásul, hétvégén bekrepált a kapunyitó motor, nem tudjuk kinyitni a kaput se távirányítóval, se kézzel :cry: Illetve tegnap a zuram szétkapta, úgyhogy most ha indításkor kézzel "rásegít", akkor kinyílik a kapu, de én tuti nem tudom kinyitni egyedül :roll:
Hú, az Elmo dvd... én már el is felejtettem :oops:
Ha átjöttök (bár most kerepesieknek nehezebb bekerülni... de azért többnyire megoldják :wink: ), akkor Anna a 3as csoportban van :) A fél utca oda jár. Azt mondják rendesek az ovónők, úgyhogy gondolom minden rendben lesz :)

Na szaladok, meló van... :roll: A héten túl leszünk már ezen az év végi hajtáson, talán utána már sűrűbben előfordulok itt...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Steffi
Egyértelmű volt, hogy mi állt a kérdésed mögött ;) Aki tudja milyen kűzdelem volt Zsoltit rábeszélni egy második babára elképdve veszi a hírt :D Amikor meg kiderül, hogy Zsolti vetette fel akkor aztán :shock: :lol: :lol: :lol:
Jaaaaj, azért a tejallergia talán könnyebben kordábantartható, mint az asztma, de legjobb mégiscsak az lenne, ha egyik sem lenne :roll:
Nem kell bemutatni az "igazi nő" típusú lányokat :roll: Nekem is van egy :lol:

Judy
Hááát, sztem nem legenda és úgy fest te is csak alátámasztani tudod :? De elmúlik ez is ;) Meg a te férjed is igazi pasi :roll: :D Ül a problémákon, de közben tök feszült és hisztis és idegbeteg....AZért csak könnyebb úgy ezeket elviselni, ha az ember tudja az okát...Férfiak :roll: :shock:

Kedden AFP, aztán doki is akar látni...Éééés izgatottan várom az augusztus elejét ;) 18hetes uh....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Rohanóban vagyok, mint mindig, úgy hogy most is csak egy sor. :roll:

Ren!

A laptető színe, mindig rózsaszín... !! :lol: Szóval ez nem jelent túl sokat...!!! :lol: :wink:
De legyen Neked igazad....!!!! :wink:
Ja és nagyon várom már Augusztus 1-jét!!!! :D :wink:

Mindenkinek sok puszi, de most rohanok főzni, mert délben úszó vb........ 8) :lol: :wink:
Amint tudok jövök!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi
Tényleg nekem legyen igazam, mert Istvánt nem vagyok hajlandó szülni!!!!!!!! Zsoltot sem szeretnék. Nagyon nem. Zsolti viszont nem igazán hajlandó a kompromisszumra ezügyben :? :twisted: Mondhatok bármilyen nevet, valami fikáznivalót tuti talál benne :x Folyton az Istvánt hajtogatja, de abba SOHA! nem fogok belemenni! A Zsoltba sem akarok. Azt mégcak nem is lehet többféle képpen becézni. Zsoltikázni meg aztán---blőőőőőőőőőőőő
De 2-án megyek :) Ha fiú én egy hétig tuti bőgök, hogy most akkor keményen kell majd harcolni. Aztán felveszem a boxkesztyűmet és leverem Zsoltit :lol: CSak azt nem tudom milyen névvel :?
A lánynév olyan jól ment....Két gyerekkel, 100szatyorral a közértből hazafelé a zebrán villant be. Sose jutott azelőtt eszembe ez a név. Más volt a favorit, de még fel sem vetettem azt sem Zsoltinak. De jött ez. Zsolti rögtön rábólintott :D Nálunk eddig az a tendencia, hogy azt a nevet találtuk meg gyorsan és elsőre, ami végülis lett :D Lehetne ez most is így ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ren!

ÁLDÁSOM RÁTOK! ÁMEN!!!!!! :wink: :D

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Ren!

Gratulálok! Látom a vonalzóról kell leolvasni a híreket.... 8)


Borsa!

Gratulálok Sára névhez. Egyszerű és szép! :wink: Emma szépet választott! :wink: Táborozást hogy bírtad? Remélem minden rendben volt!

Judy!

Látom nem nagyon jutsz el felénk. Nem baj. Majd jössz. Melóhelyen minden okés? Hogy sikerült a nagy zárás? Remélem túl vagy már rajta! 8) És remélem Apával is rendeződik a dolog!

Tenci!

Te büdös dög!!! :lol: :wink: Mikor is jössz, mit is mondtál? Vagy már Te főzöl? Vagy lekvárokat raksz el? Fene a kispofádat...!!!
8) :wink:

Steff!

Szia megint! :wink: Örülök, hogy Martin meggyógyult vagy inkább kinőtte(?) a tejallergiáját. De hogy most "helyette" bejött ez az asztma.....!!! :? Remélem ezt is kinövi!!!!
Ovi váltás Marinnak? :shock: Mi a baj az ovival? Akkor Judy Ancsájával esetleg együtt fog járni Mirci oviba? De jó lenne? És neked Mirci mehet idén oviba?

Most mennem kell, mert nagyon sokan vagyunk és még más is vár a gépre! :wink: :lol:

Sok puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Úgy látom sehol senki, de ha már itt vagyok, azért "kijavítom" még magamat, meg írok még pár sort! :D

Steff!

Javítás: A "De jó lenne" mondatomat az előbbi hsz-ben nem kérdőjellel akartam írni, hanem felkiáltóval, bocsika! :D
Nálatok Hármaska? Mert mintha régebben lett volna szó róla... 8)

Ren!

Lucára visszatérve, azért nem semmi szegénynek, hogy egy hónapban lesz "minden ünnepe" ! 8) Jól megkapta, de remélem bőségesen kárpótoljátok majd érte! :wink:


Rólunk...!

Mira:
Mirának növögetnek a fogai alul-fölül.....a bal oldalon! :shock: :D
Pontosan 11 hónaposan, vagyis vasárnap ELINDULT!!! :shock: :D :wink: Egyik Lányom sem indult el az első szülinapja előtt, hát Ő ebben is kivétel. 8) :wink: Még mindig SZÜRKE a szeme és sötétbarna a haja, mint amilyennel született. Na ebben sem követte a Nagyokat, nem állt be a "szőkék" sorába egy rövid időre sem! :wink: Folyton ki akar mászni minden honnan, szeretne mindent lepakolni és szereti a virágföldet! :lol:

Jázmin:
Még mindig Ő a "kisfiam"! :wink: :lol: Szerzi a sebeket/hegeket, verekszik, persze csak Adrit veri, Mirának csupán csak szeretetből segít gyorsan leülni a földre. :lol: Göndör fürtjei még mindig megvannak, szeme gyönyörű ZÖLD!! :wink: Menne már Ő is oviba, de ezt "csak" jövőre teheti meg! :wink: :lol: Szóval Gabi néninek, az óvó nénijének van még 1 év "pihenője", ami Zizit illeti! :wink: Ja és Neki már kinőtt az összes foga. :D

Adri:
Na Ő meg már a sulipadot koptatná, ha tehetné! :shock: :lol: :wink: "Vágja a centit", hogy mikor mehet már végre suliba. 8) És persze alig várja a "Gólya-hetet"! Augusztus 22-től 26-ig egy egész hétig mennek majd a suliba reggel 8-tól du. 1-ig...ebédet is kapnak.... és ismerkednek a hellyel meg a leendő osztály társakkal, ofővel és lesznek Nekik különböző foglalkozások is. :)
Jövő héten valszeg elmegyünk és megvesszük a "sulis felszerelést". Húúú, kíváncsi vagyok, hogy mennyibe is fog ez nekem fájni! :mrgreen: :roll:
Neki meg "hullanak" a tejfogai és jönnek a csont fogak. Az két alsó egyes foga meg a bal kettes már kiesett és ki is nőtt helyette a két egyes új fog, de hogy a bal kettese hova fog jönni, azt nem tudom, mert a két új első elfoglalja az összes helyet... :shock: :roll: Na mindegy, biztos lesz valahogy.
Legnagyobb örömére a legjobb barátnőjével egy osztályba fognak járni, úgy hogy madarat lehet Velük fogatni emiatt még inkább! :wink: Folyton próbálja "nevelni" a Kicsiket, de persze Ők nem hagyják magukat! :wink: :lol:

Más most nem jut az eszembe, úgy hogy ennyi.

Nem írok most addig, amíg nem jön valaki, mert uncsi magammal "dumálni"! :lol: Úgy hogy hajrá!!! Gyertek és írjatok egy pár sort!

Jó éjt és szép álmokat Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Timi,
hát igen, sikerült megint eltűnnöm :( Év végi zárás lezajlott, utána volt könyvvizsgálat, meg tesztelések, meg SAP-átállás, örültem ha levegőt kaptam :( De ezen már túlvagyunk. Most épp reorg van, azaz átszervezik az egész céget, majd augusztus végéig tudjuk meg ki hova kerül és kinek nem jut hely. :roll: Szóval menjek nyugodtan nyaralni :twisted: Namegpersze.
Amúgy jövő héten szabin vagyok, de azt még nem tudom, megyünk-e valahova, mert férjem kiadója kivonult az országból, a lapokat megvette egy másik kiadó, elvileg emberekkel együtt, de hétfő óta csak lógnak a levegőben, nem foglalkozik velük senki... Úgyhogy nem igazán tudja, hogy el tud-e jönni szabira vagy sem :roll: Ha nem megyünk sehova, akkor lehet hogy meglátogatunk Annával :wink: de ezt majd úgyis leegyeztetjük előtte... Most épp semmit nem tudok, illetve csak azt az egyet, hogy marha fáradt vagyok, és belefásultam kicsit a dolgokba - magyarul nem érdekel semmi pillanatnyilag... MagneB6-ot szedem mint a hülye, vasalom vele az idegeimet és próbálok nem foglalkozni ezzel az egész idegbajjal ami körülvesz... :roll:
Örülök, hogy ti jól vagytok, és hogy Adri ennyire várja a sulit :D

Ren,
hát igen, már elhiszem hogy nem legenda a 7év :( De majd elmúlik... Meg most tényleg idegbajos az életünk - olvasd el amit Timinek írtam, abból kiderül :roll: De előbb-utóbb az is elmúlik. Aztán talán összejön ketteske is, már nagyon várom :wink:
Látom közben neked lett igazad :) Nagyon szép név a Luca, nekem nagyon tetszik!!! De ne izgulj, nem lopom el, akkor se ha lányom lesz :D Nem passzolna a vezetéknevünkhöz :lol:

Na megyek, reggelizek valamit :D Szép napot!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Csak egy nagyon gyorsra.....

Ren!

Ivánnak és Lindának NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
Szólj, ha már hívhatlak vonalason! 8)

Judy!

Én is elkezdtem szedni a Magnét, mert Adrit kibírni ezzel az iskolavárással már csak azzal lehet!!! :lol: :wink:
Remélem otthon gyorsan javulnak a dolgok! 8)

Sok "Lógos" meg jöjjön már egy-két szóra! :wink:

Most csak ennyi, megyek lassan vacsiztatni!
Puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Csak sittysutty, mert áááááááááááááááááá de késő van!

Végre kiharcoltam, hogy kijavítsák a hibát és péntek óta van telefonunk és kerek 2 hét után internetünk...újra :twisted:

Szóval csajszi erősen beterpesztett az uh-n, nem is kérdés, hogy lány :lol: Gondoltam majd este jövök a hírekkel, de addigra nem volt net :? Szal sajnálom, hogy a vonalzóról kellett megtudnotok :8 Délután csak a vonalzót cseréltem, Linda ébredt, gondoltam majd este írok....

Azon nem aggódom, hog minden ünnep egyrakáson. ezen sztem egy nyári névnap sem segített volna :lol: Főleg, hog mi nem csinálunkj akkora üget a dologból. neki mondjuk jó hónap lesz! Minden hétre jut vmi mgelepi 8) :lol: Csak győzzük kitalálni :!:
Holnap folyt.köv.

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Kicsit később, mint terveztem, de vagyok :D

Köszönjük a szülinapi köszöntést!!!! Dobok is néhány képet :P

Kép
Fiús/lányos torta :lol:

Kép
Kép

És hogy a legkisebb családtag se maradjon ki a szórásból:
Kép Kép



Timi
Mostmár hívhastz ;) Ha szerencséd van pont itthon is leszünk :lol:
Mélt is írok, ígérem, csak kissé le vagyok maradva....

Judy
Hát tényleg nem valami vidám mostanában az élet felétek :( Csak a bizonytalanság a biztos úgy fest :? Persze biztos lesz jobb, csak azt olyan nehéz kivárni :? Drukkolok ketteskéhez ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Na csak idejutottam :roll:

Ren,
utólag is nagyon boldog szülinapot mindkét csemetének!!! :)
Hatalmasatt nőttek (a legkisebb is :D )
A tortát te sütötted??? :shock: Nagyon jól néz ki!!!!

Na a bizonytalanságnak úgy tűnik vége :) Férjemet átvette az új kiadó, tegnap voltak megnézni az új irodát + elkezdtek berendezkedni... Nálunk is kiderült a nagy felfordulás vége - voltaképpen ugyanazt fogom csinálni mint eddig, csak más emberkék ülnek körülöttem és egy másik srác lesz a főnököm. Na ennyit a nagy átalakításról... :roll: úgyhogy mostantól az élet talán nyugisabb lesz, már csak a háztartásban kéne magam utolérni, mert már rosszul vagyok a lakástól :( De azt meg nehéz úgy hogy sose vagyunk itthon, vagy ha itthon vagyunk, akkor a sógorék ülnek a nyakunkon - most is meghívja őket a Laci hétvégére, bár mondtam neki, hogy örülnék, ha nem lenne program és végre ki tudnék normálisan takarítani... Na mindegy, tán a jövő héten.. Vagy utána, mikor szoktatom be a gyerkőcöt az új oviba - akkor úgyis itthon kell maradnom szabin :roll:
Remélem ketteske is összejön lassan, mert Anna már folyamatosan azt kérdezgeti, hogy neki mikor lesz kistesója, és ugye kislány lesz??? :lol:

Timi,
végül nem mentem felétek, azért nem is hívtalak.. Hét elején lent voltunk a nyaralóban, utána itthon, de volt program is (állatkert, plusz kirándulás a budai hegyekbe az egyik nap - libegő, gyermekvasút, fogaskerekű :) ), plusz volt közben egy lepkehimlőnk meg egy fülgyulladásunk... na ettől meg felmegy a pumpám :( Pénteken a kirándulásról hazafelé elkezdett panaszkodni, hogy fáj a füle... rögtön vittem a fülészetre, ahol azt mondta a csaj, hogy kezdődő fülgyulladás, melegítsem + fülcsepp, és hétfőn vigyem vissza. Antibiotikum csak akkor kell ha belázasodna - nem lázasodott be. Hétfő reggel visszavittem hozzá, közölte, hogy rendben van, mehet oviba, megkaptuk az igazolást is. Erre szerda délután hívnak az oviból, hogy Anna sírva ébredt és fáj a füle, azóta sírdogál :evil: Mit nézett ez a hülye doki akkor??? :evil: Úgyhogy tegnap óta itthonról dolgozom, és szedjük az antibiotikumot. Kedden viszem vissza a gyerekorvoshoz... Komolyan, csak kórházba ne kerüljön az ember...

Na rakok képet, lássátok mekkora lett ez a nőszemély... :)
Libegő
Kép
Gyermekvasút
Kép
Vonatozás
Kép

Szép napot!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Húúúú micsoda pangás vaaaaaaaaaaaaaaaan :shock:

MIRÁNAK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!!!!!!!

Timi
Várom a beszámolót az első sulinapról ;) Jöhet telefonon is ;) Küld el a számod, mert persze, hogy nem tudtam megjegyezni :? Tudod, kismamiagy :lol:

Judy
A torta nem egy nagy durranás ám :) Répatorta, sima kevert tészta. tetején cukormáz. A díszeket készen vettem, csak rá kellett tenni ;)
Tök jó, hogy rendeződött a bizonytalanság! Remélem hamarosan újabb vonalzót villantasz :wink: :D
Annának hogy tetszik az új ovi?????

Borsa
Szoktál néha benézni?

Steffi
Olyan vagy mint a mesék...Hol volt, hol nem volt :lol: HAmár előkerültél néha ír pár sort magatokról! Nem raktál képet a gyerekeről, pedig kíváncsi vagyok ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


na beestem.... :roll:

MIRA-BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!

Annyi mindent lehetne mesélni,jövök majd-ígérem :D de még kihasználjuk a nyarat :D

Renáta-nagyon nagyon örülök :lol: és,hogy Luca..........jó választás!!!vigyázzatok magatokra ,,,,ígérem írok :oops: gyerkőceid még mindig gyönyörűek :D

JUDY-döbbenet Ancsa már mekkora :shock: nagyon vagány csajos csajszi :D :D széééép

rohanok de jövök majd

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést! :wink:

Judy!

Anna még mindig gyönyörű! :wink:

Ren!

Elküldöm a számom még a héten, ígérem! :wink: :lol:

Tenci!

Kabbea....!!!! :lol: 8)
És talán ideje lenne már vonalzót cserélni a Fiúknak!!!!! :lol:

Mira szülinapi zsúrja szombaton lesz megtartva itthon. Képeket jövő hétnél előbb ne várjatok! :D
Adri elkezdte a sulit, nagy örömére!

Most csak ennyi, mert mennem kell szülőire. Majd mesélek!

Sok puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!!!

Timi, Mirának nagyon boldog szülinapot!!! (így utólag, asszem a 8 napba még pont becsúszok :oops: )

Közben nálunk megint volt egy zárás, amikor is SEMMI nem működött, úgyhogy hétfő este tartottam ott, ahol péntek este kellett volna, hétvégén is meló :( ÁÁÁÁÁÁÁÁ de unom én már ezt...

Ancsa a héten kezdett beszokni az új oviba, egyenlőre úgy néz ki tetszik neki, de ugye stresszes még és nagyon elfárad... Ugye új hely, új szabályok, új gyerekek, új óvónéni :roll: És hát 26an vannak a csoportban, pillanatnyilag egy szál óvónőre, mert a másik épp beteg :( Viszont rengeteget vannak az udvaron, ami jó :) Tegnap már ott ebédelt, ebéd után teljesen csokis arccal jött ki és boldogan újságolta, hogy tejberizs volt az ebéd, és ugye majd főzök otthon is (itt jegyezném meg, tejbegrízt már próbáltam, esze ágában sem volt megenni itthon :wink: ) Ma ott alszik, fél 3ra megyek érte... Meglátjuk. Készült rá már nagyon... :)

Tenci, vonalzót tényleg cserélhetnél, ha már előkerültél :lol: Majd mesélj, ha egyszer bent lesztek a házban... Mondjuk ma épp esik :)

Na megyek, mert még a zárás utóhatásait élem, meg vasalni is kéne, ha már itthon vagyok, bár ebben a bleee időben inkább aludni tudnék :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Tényleg, mint a mesében :D

Utólag kívánok minden szüli és névnaposnak sok-sok jót!!!!!!!!! Tényleg és szívből!

Reni!
Csak a kedvedért este próbálok rakni képeket! Mentségem, hogy nyaraltunk, közben intéztem az ügyes-bajos dolgainkat, próbálom a businessemet felfuttatni :roll: :lol:

Nálunk óvi, Hál Istennek idén nem volt sírás, 2 év kellett ehhez... Mircim is kezdi jövő hónapban, 3 éves lesz. Mit szóltok?! Én csak bambulok.

Kívánok mindenkinek mára nagyon szép napot, jó idő lesz, süt a napocska, napközben megsülünk, reggel-este meg fagyoskodunk. Este jövök bővebben! Puszi minden babának, mamának!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Szia Steffi!!!

Örülök, hogy néha jársz erre :)
A képeket én is várom, biztos nagyot nőttek mindketten!!
Milyen businesst indítottál?

Puszi

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki eléggé elfoglalt! :wink: Mondjuk nem csodálkozom ennyi gyerek mellett! :lol: :wink:

Pill. teló.....

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Na végre leraktam...... :lol:

Szóval....

Ren!

Sok boldog névnapot így utólag is! :wink:
Luca baba szépen növekszik a pocakban? Remélem minden rendben Veletek! :wink:
Iván és Linda hogy vannak? Iván jár már oviba? Linda nem akar még menni? Nekem Zizi folyton azt mondja, hogy mivel Adri suliban van, Ő is megy az oviba! :lol: :wink: Hihetetlenek ezek a Csajaim! :D

Tenci!

Miért nem cseréltél vonalzót?! Gyerünk már, hiszen itt a rossz idő gondolom már nem medencéztek! Vagy még igen?! :lol: :wink:
Jöhetnél felénk, mert már nagyon várjuk az ajcsit! :mrgreen: :lol: :wink:
Fiúkkal minden okés? Mikey és az ovi? Benedek, akkor most megy januártól?

Steff!

Hol vannak azok a képek? :wink: Egyszer volt, hol nem volt.... :D Várom ám én is, nem csak Judy! :D
És már Myrtill is ovi novembertől? Nálatok milyen ovi van? Vegyes csoportos vagy kicsi/középső/nagy csoportos?
Martinnal minden okés? Hármaskátok még nem jön? 8) Mert mintha régebben lett volna szó róla.... :roll:
Milyen bizniszbe fogtál, ha szabad róla tudni valamit? Egyedül vágtál bele, vagy férjeddel közösen?

Judy!

Köszi a köszöntést Mira nevében is! És simán belefértél, nyugi! :wink:
Remélem minden okés melóval és otthon is! 8) :wink:
Örülök, hogy Ancsa bírja az új ovit! Szuper nő tudtam én! :wink: :D Itt mi is lett a jele? Bocsi, de elfelejtettem! :roll: 8)
Az ajánlatom folyamatosan áll, ha erre járnátok, akkor gyertek el! :wink:

Lányok!

Borsa nem mostanság november elejére/közepére van kiírva? Húú, már nagyon izgi! 8)

Borsa!

Ha olvasod soraimat, légyszi jelentkezz és írj egy pár sort, hogy hogy vagytok, készülsz-e már nagyon a szülésre, összecsomagoltál-e már és hogy milyen a kórház? Sote II. még mindig?
Remélem Sári lány jól viselkedik odabent :wink: és azért hagyja pihenni az anyukáját így a finis felé! :wink:
Dolgozni gondolom már nem dolgozol, vagy tévedek?
Emma nagy lány hogy van? Ovizik Ő is? Gondolom most már nagyon várja a Húgát! :wink: És férjed?
Tényleg írj egy pár sort, kíváncsi vagyok, hogy mi van veletek!!!

És aki még erre jár, jelentkezzen be legalább egy pár sor erejéig nyugodtan! :wink:

Sok puszi Mindenkinek! Mentem ebédelni! 8)

Na a végére még egy kép az Első szülinaposról... :D

Kép

..és a 3 gráciáról! :D (ez 1 hete készült)

Kép

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Sziasztok!

Idekeveredtem :) Köszönöm a névnapi köszöntéseket ;)

BORSA
Mi újság?????????????? Neked már nagyon közeleg :D Lakásügyben hogy álltok?

TIMI
Nálunk is az megy, hogy Linda menne oviba :D Iván meg azon szomorkodik, hogy miért nem maradhat itthon :roll: Natessék :lol:

JUDY
Iván imádja a rizst! Kis kínai gyerek :D Ha nem ízlik neki a menű, akkor elétolok egy tányék főtt rizst és bazi boldog, hogy ilyen finomat ehet :lol: Ezzel szemben a tejberizst nem lehet lenyomni a torkán. Tejbegrízből meg nem tudok annyit főzni, hogy elég legyen :shock: Na, ezt rakd össze :) Lehet, hogy a tejberizs jobban bejön Annának a tejbegríznél ;) Sőt, lehet, hogy a zabkása lesz a nyerő :) Végülis a 3-ból az a legegészségesebb ;)

Mi jól vagyunk. Luca növöget. Mozog, de olyan kis pihéket, hogy ha nem tudnám, hogy ott van, akkor nem nagyon jönnék rá, hogy ezek babamozások :shock: :roll: Szóval nem az a lubickolós fajta. A 24.héten még keresztbe feküdt. Az uh-s doki nézett is, hogy micsoda faramuci pózban, mert meg is volt csavarodva...Kezeit az arca elé tette, lábait felhajtotta a fejére (lábfejek a feje tetején), szal éljen a 4D. Azért valamit láttunk belőle. Persze gyönyörű :lol:
Tegnap rendes kórházi uh-n voltam. Éreztem én, hogy csak a bugyimban érzem azokat a kis mocorgásokat. Szóval csajszi jelenleg a keresztfekvésből nem a fejére fordult, ahogy azt tehette volna, hanem a fenekére :roll: Szép nagy betűkkel rá is írta a doki a könyvemre, hogy medencevégű fekvés...Persze bíztatott, hogy még megfordulhat. Ugyan engedi, hogy spontán megszüljem akkor is, ha nem fordulna be, de azért én nem bánnám :) Mégiscsak az a normális....

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Na csak idejutok én is néha :)

Ren,
Nagyon boldog névnapot!!!!!!
Hát igen, ezek az evési szokások :) Annának most az a legújabb, hogy üres tésztát, nokedlit eszik, még csak pörköltszaftot se tegyek rá, mert brrrrr... :roll: viszont a legújabb kedvence az a mézes kenyér. na abból akár 2 szeletet is :lol: Igaz, csak a belsejét eszi meg, a kenyér héja nem jó...
Lehet hogy még Luca is kirúgja az oldalad később :) Még rengeteg ideje van megfordulni... Csak megteszi ezt a szívességet :D

Timi,
Minden okés, igen, bár a melót néha a hátam közepére sem... Olyan hülyeségeket tudnak kitalálni, hogy a fal adja a másikat... :roll: lehet kéne egyet váltani cégen belül, valami mást csinálni, mert ezt már unom is az az igazság, meg feltűnt hogy egyre kevesebb türelmem van a hülye kérdésekhez... :oops:
Cseresznye lett a jele végül :D Most már kezd összebarátkozni két kislánnyal, úgyhogy egyre jobb lesz :)
Csak most megint itthon vagyunk, mert megint begyulladt a füle :? Ma kell visszamenni a gyerekorvoshoz, aztán meglátjuk. Most kapott valami szteroidos orrsprayt, amitől kicsit elsorvadnak állítólag az orrmandulái, és akkor talán nem lesz ennyi fülgyulladás, mert amiatt megy a fülére minden, mert túl nagyok az orrmandulái és nem tud rendesen ürülni a váladék :? És ugye ez még egy utolsó próbálkozás, ha ez sem segít, akkor ki kell vetetni az orrmanduláit...
Milyen nagyok lettek már a csajok!!! Csak bámulok....

Puszi mindenkinek, legyen szép napotok!!! Majd igyekszem jönni még :wink:

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Kedves Lányok!

Sajnálom, hogy csak így hébe-hóba jövök, de annyi minden van mindig :D De Reninek köszönöm, hogy mindig ír ;)

Nálunk most már lassan itt a finish, minden kész a lányzó fogadására, bőröndöm összepakolva. Múlt héten Tóth doki azt mondta elég érett a lepény így min 2- lesz, így számolva talán 2 hetünk van még 2 in 1.
Emma nagyon várja már, be van sózva, minden este mesél huginak és énekel is :D Sajnos Laci rengeteget dolgozik, így az eleje tuti nem lesz séta galopp, de remélem hamar belerázódunk majd a két gyermekes életbe!

Ha tudok megígérem, hogy jövök, képekkel is :D bár kicsinyíteni nem tudok.....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok csajok!

Valamit kerestem a neten, és a kereső a babanetre hozott, valami 900 oldal jött be az elején. MIlyen nagy mozgás volt még itt 2009 nyarán! De jó is volt.

De hát ez szuper!!Mennyi vonalzó!!
Emmának Kistesója lesz!!! De jó!!! Szeretettel gratulálok!

Ren!
Nektek meg jön a 3. Babó! DE JÓÓÓÓ!!! Ezen nagyon meglepődtem!!! de sok szeretettel gratulálok és minden szépet és jót nektek!!!

Na jó akkor majd próbálok benézni erre, hátha látok egy újszülött Manót!!!
:-))) Már megérte erre járni!

Tigrisem!
és emlékszel, valahogy arról volt szó azon az oldalon ami bejött, hogy majd már csak december végén jársz erre, vagyis nem, majd 9.én megnézed ki köszöntött fel. Ezen jót mosolyogtam!!! :-)))

Gyönyörűek a lányok!!!! Sok sok puszi Nekik is!!!

Mindenkienk rengeteg puszi!!!

Szeretettel egy régi bárányka.

ancsaboszi
 
 


A sors fintora, hogy a múlt héten többször is jönni akartam, de nem engedett be a rendszer :D
Szóval mi még egyben, lepény szerencsére változatlan 2. fokban maradt, így még bármi lehet :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


BORSA
Gyere is bizony, mert én kukkolok, hogy mikor jön a hír ;) :D

JUDY
Hááát, egyre kevésbé hiszem, higy Luca megfordul, mert azóta éreztem, hogy 1x keresztbe fordult. Így volt néhány napig, aztán visszaült a popsijára :roll: Védőnő is megerősítette a szívhangvizsgálatkor....
Viszont igazad lett, mert azért mostmár szoktam érezni rendesen a mocorgást :) Mondjuk azért ki nem rúgja a ház falát, de azért határozottabbak a rúgásai, mint eddig ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni nekem a 34. héten fordult meg Sári, tisztára kész voltam, Emma végig irányban volt de most már minden ok, ne izgulj. A szomszéd csajsznak 39. héten fordult be a kislánya!

És igen én még mindig egyben, pedig mennék már! Ma ismét ctg, de a hátam közepére sem kívánom már!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!!!

Na megint egy elveszett bárány :D

Szia boszi!!!!!
Jó hogy jártál erre!!! Írhatnál magatokról is... Hogy vagytok? Lányok gondolom már hatalmasak :D

Ren,
Nyugi, még van ideje :wink: Bár helye egyre kevésbé... De majd megoldja...
Viszont neked is igazad lett :D Hírek odalent :wink: :D

Borsa,
te meg gyere ám amikor tudsz :D és gyűjtsd nekem a tapasztalatot a SOTE II-ről, mert követlek :D

Szép napot!!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


JUDY
Juhééééééééééééééééééééééééééééj :lol: Vonalzó alapján lány van a pociban :wink:

BORSA
Köszi a jó híreket :) Mondjuk már tök nem izgat, hogy Luca ül vagy fejenáll-e a végére. Majd lesz valami.
Érted viszont izguok :)
A SOTE II az a II-es számú női klinika?

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


BORSA
Kicsit meg van zakkanva Sári vonalzója nem? 38hét és 4 napot ír, meg hogy még 40 nap van hátra? :shock: Na ne máááááááááááááár :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Ren,
ez még nem derült ki :) De valahogy lánynak érzem én is :) Aztán ki tudja, lehet hogy tévedek :lol:
Mindenesetre Anna szerint kislány lehet csak a kistesó :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!
Először is gratulálok. Másodszor meg klinika hát... nagyüzem, semmi köze a Kútvölgyi bensőséges, meghitt hangulatához, csak Tóth doki miatt tarok ki. A többi doki nem is igazán szimpi aki ott van, no meg azt tudnod kell, hogy a ctg-nél amikor aláírást kérsz, egy csomószor belekötnek, és múltkor még méhszájat is néztek, 3 hallgatóval együtt :( De a doki miatt mindenképpen megéri, mert nekem ő biztonságérzetet ad.

Reni, ha még 40 napot ki kéne bírnom biztos megőrülnék :D Most már nem tudok aludni, a mozgásom idegesít, és simán belekötök még magamba is :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Amúgy én is éreztem mindkétszer, hogy lányok :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Borsa,
köszönöm!!! :)
Írtam egy szép hosszú regényt neked, de elszállt :( Na mindegy...
A klinika sajnos tényleg nagyüzem, mindig is az volt :( Szerencsére én hallgatókba még nem futottam bele, remélem ez a jó szerencse kitart a továbbiakban is :)
Majd szülőszoba és gyerekágy-tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy adnak-e pl pelenkát (régen nem adtak, most azt hallottam, hogy napi 5 db-ot adnak), meg ilyesmi :)
Hogy tervezed, alapítványi szobába mész? már ha lesz egyáltalán szabad...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok,

erre jártam, úgy látom nem hiába:)))))

most jönnek mindjárt a vendégek Boti zsúrjára, aki már 5 éves, el se hiszem de majd jövök, amint lesz időm....

Kata

Kép

Kép
polixeni
 
 


Látom frissíthetem a vonalzókat:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Judy, pelust viszek, mert állítólag tényleg csak napi 5-öt adnak, meg popsi kenőcs is kell, mert csak a köldök ápolási szert biztosítják. Nem megyek alapítványiba, mert sajnos 10 000FT/nap, és ez most nem fér bele :( Pont ezért nem választok szülésznőt sem, az a terv, hogy tolófájásokkal megyek be, hátha ki tudom hagyni a 6 ágyas vajúdót....
Tegnap amúgy tele voltam 10 perces fájásokkal, a ctg is mutatta, de aztán Sári egy jót röhögött és mondta, hogy jobb még itt bent nekem :D

Botinak boldog szülinapot!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Borsa,
már a napi 5 is előrelépés, mikor Annát szültem egyet se adtak... Akkor is csak köldökápoláshoz voltak cuccok, bár akkor még volt az a Felicitas-os csomag, abban volt neogranormon meg sudocream minta, én anno azzal húztam ki azt a pár napot :)
A 6ágyas vajúdó tényleg nem a legjobb, de annyian szülnek, hogy nem volt más lehetősége a kórháznak. Mondták a szülőszobalátogatáson, hogy amikor kialakították a 4 szülőszobát, akkor még felekkora körzet tartozott hozzájuk... aztán átszervezték az ellátási körzetet, és a 4 szülőszoba nagyon kevés lett... Amúgy apukáknak kényelmetlenebb, mert mikor valakit jönnek megvizsgálni, akkor az összes apukának ki kell vonulni a folyosóra... szegények egyfolytában vonultak...
De szurkolok neked, hogy elkerüld :) Én ott voltam egy bő fél napot...
Amúgy nem tudom láttad-e az alapítványi szobákat, nekem nem tetszettek... Úgyhogy én is maradok az 5ágyasnál, azt a pár napot ki lehet ott bírni... Bár minden attól függ milyenek a szobatársak... Mondjuk ilyen szempontból örültem, hogy látogatók nem jöhetnek be a szobákba...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szerintem mindenképp jó, hogy nem jöhetnek be látogatók, főleg most, hogy kezdődik az influenza időszak, az a pár napot meg simán ki lehet bírni, legalább nem fogok unatkozni :D
Csak mikor lesz már??????? Nagyon türelmetlen vagyok :D Főleg, hogy mindenki nap mint nap telefonál, hogy na mi újság?

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


BORSA
Te is veszélyes csajszi vagy :lol: Tolófájásokkal beérni :shock: Ne kockáztass szerintem...Bazi rossz arra koncentrálni, hogy ne jöjjön még a baba, mert nem vagytok ott! Tapasztalat :roll: De megértem, hogy csak a végére szeretnél odaérni ilyen feltételek mellett :?
Remélem mostmár minden nap jösz egy sorra, mert izgulok érted és gondolom nem vagyok egyedül ;)
Az influenza szezonban az a rossz, hogy a Te látogatóid sem jöhetnek be :cry: Egyáltalán....Én emiatt aggódom. Zsolti nyilván megértené meg kibírná, de a gyerekek... :(
Én megőrülnék az egyágyasban az fix :lol: Van jó oldala, mitagadás, de a "nincs kihez szólni" 3 napon át....mert ababa ugye nem fog válaszolni :wink:

JUDY
Így a vonalzód alapján most nem tudom kiaszámolni, de mikor született Anna? És most mikorra vagy kiírva? Elég közel van a kettő, ugye?

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Borsa,
elhiszem hogy türelmetlen vagy :) De ne izgulj, tudja ő mikor akar kibújni...
Szurkolok hogy éjszaka jöjjön, mert nappal, ha ennyire ki akarod sakkozni...háááát.... Akkor számold bele, hogy a SOTE II környékén a parkolás elvont fogalom :roll: Nekem anno volt, hogy a Klinikák metrómegálló magasságában sikerült megállnom 3 kör után... Negyhogy a végén apa lemaradjon a szülésről, mert parkolót keres :) Bár ha bementek a klinika udvarára, ott csak van hely, bár nemtom mennyit kérnek érte...

Ren,
június 20-án született Anna, most meg május 12-re vagyok kiírva :) Közel lesz igen, de azért nem egyszerre lesz a szülinapjuk :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: