Új privát üzeneted érkezett!

Kedves N !

Én is a Szent Imrébe szültem, én is örülnék, ha nekem is leírnád a történetet. Kinél szülnél. Ha itt nem szeretnéd, akkor emilben is nagyon várom.

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok! köszönöm a válaszaitokat. Bocsi de neveket szándékosan nemírtam,mert az orvosommal alapjába véve megvagyok elégedve. A szülésznõm: Újvári Bori,õt nagyon szívesen ajánlom mindenkinek. Bocs ha valakinek mégsem jönne be. Az a szülésznõ akirõl rosszat hallottam az nem személyes tapasztalat,én csak egy beszólással megúsztam. De bárki felismeri akivel összehozza asors.Az egyik szob. társam mesélte,hogy azt is megbánta hogy szülni mert azon a napon mikor õ bentvolt.Az én szülésem gyors volt másfél órás. 2 gátmetszés mert beszorult a feje,de hál istennek minden rendben! A hegek szépek és gyorsan gyógyult. A mi "rémtörténetünk" hazatérve indult el,bár figyelmesztettek bent is a nõvérek hogy nemegyszerû eset.Sziasztok!
Ha tudok segíteni szóljatok,bocs ha sokára válaszolok de mint mondtam nemegyszerû a kicsi fiacskám nem sok szabadidõt ad.
N.
Névtelen
 


Szia N.!

nyugi megvárjuk a választ, nekem még a fele idõ hátra vanKép Azért is kértem, hogy akkor mailbe, ha itt nem akarod. Nem szeretném, ha a sors hozna össze azzal a szülésznõvel, így mégiscsak lécci mailbe küldd el a nevét!! Lehet, hogy már késõ, ha "összefutok vele". Kisfiadhoz minden jót!
Üdv. Évica
Évica
 

 
 

Szia Évica!
Nenézz analfabétának de mailt még sosem külldtem,és nemis tudom,hogy kell. Nekérd hogy leírjam a nevét mert nemszívesem tenném meg. Nem akarok senkit befeketíteni. Te választassz szülésznõt? Ha igen akkor valószínûleg ajánlották neked, és szimpi volt. Ha még nemválasztottál akkor fent már emlitettem egy nevet. Ha választottál hogy hívják? Ha nemakarsz akkor meg úgyis az ügyeletes lesz veled. Mikorra vagy kiírva? tudod már a lurkó nemét? Gondolom most kislányt szeretnétek.Neharagudj.hogy nemírok nevet remélem megérted-megértitek. Kösszi a jókívánságot a kisfiamhoz,neked is ugyanijeneket! szia.
N.
Névtelen
 


Szia N.!

OK, megértettem, nem kényszer a nevesítés.
Még nem tudom, válasszak e szülésznõt, csak tájékozódom. Félidõs a baba a pocakomban, október közepére várjuk. Igen mindenki azt gondolja, hogy most ezerrel kislányt várunk. Lehet, hogy hihetetlen és csodabogár vagyok a hozzáállásommal, de teljesen mindegy, hogy milyen nemû lesz. Mindkettõnek meg van az elõnye! EGÉSZSÉGES legyen, az itt a lényeg. Ráadásul kértem az Uh-n, hogy ne is árulják el fiúcskát vagy leányzót várunk.
Évica
Évica
 


Szia Évica! ATétényibe jársz uh-ra? Én másodszorra kicsijányt szeretnék! A fiamat is imádom bár õ aztán kimerítõ, egy picilány a szívem csücske! De igazad van egészség legyen az a lényeg!!!! Szóval zsákba macska? Az sem rossz bár én biztos nenbírnám ki.
N.
Névtelen
 


Lányok!
Nem tudjátok mikor lehet menni kórház nézõbe?
Már csak 1.5-2 hónapom van hátra, és nagyon szeretném látni, hogy hová is megyek. Eddig még csak a sok jó alapján döntöttem, hogy Szent Imre, és az orvossal is meg vagyok elégedve. Hozzá viszont nem a kórházba megyek, hanem a magánrendelõbe, így még nem is láttam a szülészetet.

Köszi

Tünde
csibe21
 


Tünde,
én még "szervezetten" nem voltam nézelõdni, csak mielõtt megfogant a kistesó, akkor voltunk a férjemmel és a nagytesóval megnézni, hogy hová is kerülünk majd, ha 1x... Amikor ügyeletes volt a dokim akkor mentünk, és õ mutatta meg. Igaz csak az alternatív szobát, de úgy látszik motivációnak tuti jó volt, mert szinte napra pontosan rá egy hónapra megfogant ez a ma 19+5 hetes babácska. Még mondta is a doki, hogy jövõre (mindez 2002.dec-ben volt) itt szülünkKép
Biztos az elõadások keretében van szülõszoba látogatás is. Szerintem az orvosodnál is rákérdezhetnél.
Évica
Évica
 


Sziasztok!

Tünde! Bármikor mehetsz, megmutatják neked a szülészetet. De beszéld meg a dokiddal, vagy a választott szülésznõddel.

Én is javaslom a szülésznõválasztást, annak, aki ezt tervezi. Tényleg jó ötket, elsõ szülésemnél én is választottam, jó is volt, mert aznap 6-an szültek és nem lett volna ideje rám az ügyeletes szülésznõnek. Így pedig rám koncentrált az enyém. Egyébként jó, ha dokit is választotok, mert mikor gáz van, azért nem lesz senki egy a sok közül. Mondjuk egy császárnál. Egy normál, komplikáció mentes szülésnél pedig inkább vagyok egy a sok közül KépKépKép

Sziasztok:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Mi tegnap voltunk Kispapimmal szülõszobanézõbe. A dokimmal megbeszéltem az idõpontot, õ meg az ügyeletes szülésznõvel végigvezetett bennünket. Nagyon szép és új minden, csak egyágyas szülõszobák vannak (4 db) + IKEA-szoba, + egy 4 vagy 5 ágyas "vajúdó". Oda nem nézhettünk be, mert épp foglalt volt.
Lehet, hogy rosszul szûrtem ki a szövegükbõl, de mintha nem nagyon szeretnék az IKEA-szobát használni, fõleg nem szülésre. Pedig én szeretnék minimum ott vajúdni, azt mondták, hogy azt lehet. (Persze elsõ baba lesz és lehet, hogy akkor és ott már azt mondom, hogy mindegy...) Mindenesetre szülés után oda rakják be két órára az újdonsült családot ismerkedni egymással. Az is tetszett, hogy az ici-pici szülõszobában közvetlenül a fejed mellett látják el a babát és nem viszik el másk helyiségbe.

Bocs, hogy hosszú lett, de még lenne pár kérdésem. Nagy izgalmamban elfelejtettem egy csomó mindent megkérdezni. Pl. - kell -e pelust meg babaruhát vinni a kórházba; - ha nem akarom, hogy anyatejen kívül kapjon mást is a gyerek, akkor békén hagynak -e stb.


 


Sziasztok!

Dé: én az Ikea-szobában vajúdtam és szültem. Azt gondolom (bár nagyon rövid szülésem volt), hogy a lényeg, hogy hagyjanak mozogni, mászkálni vajúdás alatt. Jó volt, ez tény.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szasztok!
Az eddigi orvosom elment a SzImrébõl, úgyhogy sürgõsen kellene egy új, de nem tudom ki legyen. A kórházban szeretnék maradni, meg az Urbán dokinõvel találkoztam kalandozásaim során. Nem tudjátok mikor és hol rendel, esetleg (a Bártfaiban, vagy a Fehérvári úton?)

Köszi
dec8
dec8
 
 


Szia Dé, én tavaly nyáron szültem, adtak pelust és nagyon helyes babaruhákban voltak a babák. A baba végig velem volt, csak fürdetésre adtam le, meg elsõ éjszaka. Szerintem ha szólsz, nem adnak mást neki. Én adtam neki egy kis vizet (amit mellékeltek a csecsemõkocsiba), mert nagyon meleg volt amikor szültem, és a tejem csak 3. nap indult be igazán.
Jó szülést, én a sárga függönyösben szültem, jó volt!

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Én szeptemberben szültem ott.
Akkor 2 ágyas szobák voltak 2 szobának egy fürdõvel (ez már a végleges hely volt elvileg). A babákat ki lehetett hozni, be lehetett vinni.
Pelenkát kellett vinni, de kaptunk egy ajándékcsomagot, egy csomó reklámajándékkal. Ruha nem kellett, csak a hazavitelhez. Az etetést ahogy gondolod, nekem nehezen indult be a tejem, úgyhogy adtak neki tápot. De szerintem, ha nagyon ellenkezel akkor nem teszik (Hanna babám nagyon pici volt eleve). Adtak vizet a baba kocsikájába, én azt adtam neki amíg nem volt tejem.
Én nem választottam szülésznõt, de az Újvári Bori volt az ügyeletes, és nagyon rendes volt, nem volt valami nagy forgalom 3 baba született egész éjszaka, úgyhogy elég rendesen foglalkozott velem, no meg a férjemmel (aki allergiás rohamot kapott, mert nem akarta bevenni a gyógyszerét hogy elég éber legyen amikor szükség van rá)
Azt hiszem legközelebb válsztani fogom õt, ki tudja szerencsém lesz-e megint.

Szia Cory!
Te megint gömbölyödsz?? Gratulálok!!

dec8
dec8
 
 


Sziasztok!

Dec8: igen Kép Október 13-ára várom a másodikat Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ugye csütörtökön lesz Kismama-klub? Mennyire kötetlen a beszélgetés? Nem gond, ha nem sikerül pontosan érkezni? Esetleg, ha a gyerkõcöt is viszem magammal?
Évica
Évica
 
 


Sziasztok!

Évica: én is ezen gondolkozom Kép Nagyon szivesen elmennék, csak nem biztos, hogy el tudom helyezni Balut.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok,
A Kismama klub és a Baba-Mama klub is kötetlen. Késni is bátran lehet és szerintem ha babával mentek, az sem gond. Én mindkettõn voltam. Elõbbin a szülésznõk mesélnek a szülés lépéseirõl, miket kell bevinni a kórházba, ill. minden felmerülõ kérdésre válaszolnak. A klub keretében lehet megnézni a szülõszobákat is. (már amelyik szabad) A baba-mama klubbot egy csecsemõs nõvér tartja, aki az újszülöttel kapcsoltaos tudnivalókat mondja el. Én nagyon élveztem mindkét beszélgetést és rendkívûl hasznosnak is találtam. Az már csak hab a tortán, hogy amikor szültem, már ismerõsként köszöntött a csecsemõsnõvér...
Panka
Névtelen
 


Sziasztok,

Panka köszi, szerencsére anyósom utolsó pillanatban lemondott ezt-azt és vállalja az unokázást. Az érkezést legalább nem kell centiznem Újpestrõl...
Cory! Elképzelhetõ, hogy találkozunk?Kép Hozd el Balut, ha még mindig nem tudod kire hagyni, legalább róla megismerlekKépKép és majd ketten "kapkodunk" utána. Bár a kép elég "régi" róla a profilodban. Van esetleg albumod frissebb képekkel?
Évica
Évica
 
 


Sziasztok!

Évica: msot már tuti, nem tudom kire hagyni, és ha jössz gyerekkel, akkor megyünk mi is Kép
Ez egy szombati kép Baluról: [url=http://babanet.hu/album/albumimages/483/6254.jpg" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/albumimages/483/6254.jpg[/url]

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory,

én megyek, de Kornélt nem viszem, mert anyósom vállalta, már nem akarom visszamondani. De azért Ti gyertek! Nagyon jó a fotó, na jó a gyermek isKép Viszek Balunak cseresznyétKép Aztán egyeztetünk Baba-mama klubot (ha van kedved) és oda majd elviszem.OK?

üdv. Évica
Évica
 
 


Kedves Lányok!

Meg tudnátok írni nekem, hogy a Szent Imre korházban van-e sürgõsségi csecsemõosztály?

Továbbá, a Horváth Ferenc dr-ról tudtok valamit?

köszi
Mici
Névtelen
 


Szia Mici !

Nekem a Horváth Ferenc volt a dokim, de úgy tudom, hogy Õt már nem lehet választani magánorvosnak. Csak ügyeletesként vezet szülést.
Az elsõ gyerkõcömet nála szültem, a másodikkal hozzá jártam végig, majd szülés elõtt elment nyaralni, így átadott egy másik dokinak.
A harmadikkal is voltam nála, Õ segített, hogy választott orvos nélkül is a kórházba szülhessek.

Ha bõvebben is érdekel valami róla, akkor keress meg emilben.

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!

Van valaki koztetek,aki Dr. Nyulasi Gábornál szult?
En hozza jarok-meg nem vagyok babas-,nala szeretnek majd szulni,de eddig ebben a topicban meg nem talalkoztam a nevevelKép!

Elore is koszonom

Léda
Léda
 


Sziasztok!
Én azt szeretném megkérdezni, hogy még mostanában is úgy van, hogy az elsõ este nem lehet az újszülött a mamája mellett?
Vagy lehet kérni, hogy ne vigyék el? mennyire néznének rám furcsán?
És mikor lesz legközelebb kismama-klub? Olyankor 1 szülésznõ van csak jelen a gárdából vagy van esetleg több is?
Tudja valaki a Fülöp doki magánrendelésének a tarifáját? Persze mélben?
Köszönöm:
Menta
menta
 
 


Szia Menta,

csak részben tudok Neked válaszolni. Kismama-klub minden hó 2. csütörtökön van. Tegnapelõtt volt az e havi... 5 szülésznõ volt jelen:Újvári Bori, vmilyen Éva, (de ez nem biztos, mert a légkonditól csak töredékét lehetett hallani a nevének) Tóth Irén, Trapp Andrea és Nyulas Jolán.
Az engem is érdekelne, hogy valóban nem lehet velem elsõ éjszaka a baba???
Újabb baba készülõdik??
Üdv.: Évica
Évica
 
 


Köszi Évica!
Készülödni készülõdik, de még nincs egy pozitív tesztem se. Kép
Menta
menta
 
 


Sziasztok!
2 éve nem lehetett ott elsõ éjjel, de szerintem ha az ember elég erõteljesen kéri, akkor maradhat.
Évica: mi volt a kismama-klubon még? Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Cory,

nem feledkeztem el Rólad, csak tudtam, hogy ez picit hosszabb lesz, mint Mentának szóló.
Talán még ott voltál, amikor felsorolták a javaslatokat, mit érdemes bevinni. Aztán ajánlották a málnalevél teát az utolsó idõszakban, legkésõbb az utolsó hónapban (2-3 csésze is lehet egy nap), mert tágulnak tõle a szövetek. Majd a fájdalomcsökkentõ eljárásáokról: légzéstechnika (hasi légzés), masszázstechnika (masszázsolajjal, de jó a testápoló is) deréktájékra és a testhelyzet megválasztása ill. változtatása. Ezt követték a fájdalomcsilapító eéjárások:injekciós (bódító hatású) és peridurál-remélem jól értettem!-(fájdalom megszüntetõ) Ez utóbbit a tágulás feléig kell eldönteni és az orvossal megbeszélni.
De a végsõ javaslat és tanács az, hogy tartsa be a szülõ nõ a fokozatosságot: elsõ körben próbálkozzon a fájdalomcsökkentõ eljárásokkal esetleg NO-SPA injekcióval, aminek csak izomlazító hatása van, de hasznos lehet és aztán a többivel.
Szülõágy kényelmes fotellé alakíthatóKép, ezt aztán meg is nézhettük, mert szülõszoba látogatás is volt. Érdekes, hogy sehol senki, mármint szülõ nõ, pedig 3 szobát (a 4. ajtaja csukva volt -lehet, hogy ott mégis csak készülödött vmi ill. vki?) és az alternatív szobát is megnézegethettük. (ennek köszönhetõen 1/2 8-kor indultam csak haza!)
Aztán beszéltek még a gyermekágyas idõszakról (korai:5-6 nap, egyébként 6 hét). És, hogy muszáj kipihenni a fáradalmakat (lehet, hogy ezért nem engedik elsõ éccaka a bébit a mama közelébe?) és igenis tessék segítséget kérni a nõvérektõl!
Ami nagyon tetszett, mert nekem akárhogyis, de újdonság volt: mikor érdemes mellre tenni a babát elõször? Amikor cuppogni kezdKép. Ez kb. 20-30 perc múlva esedékes. Mellbimbó kisebesedése ellen javasolt a Garmastan kenõcs. Halkan megjegyzem, a dokim ezt annak idején kapásból "lepontozta", amikor meglátta a polcomon (pedig akkor is a szülésznõm ajánlotta...), mert a krém alatt nem szellõzik a bõr és esetlegesen megtelepedett bacik ott jól érzik magukatKép. Azóta tudom, hogy legjobb védelem, szabadon hagyni a mellet vmint rajta hagyni a tejet és a pici nyálát megszáradni.
Látogatási rendrõl:gyermekágyas osztályra látogató nem teheti be a lábát (prof. rendelet, DE anyukák kérésére!)babákat üvegajtón át lehet megmutatni(vagy, ha vki bevisz egy kamerát és felvételt készít), beszélgetni a társalgóba lehet csak.
2. nap vérképet csinálnak a mamának.
Hazamenetel: gyerkõcnek 96 óra, tehát 5. napon lehet távozni. Ha a mama teljesen rendben, akkor csak a bébi állapotától függ minden. A 2 zárójelentés legkorábban 11 óra körül készül el, de a vidékieket sem dobják ki, ha éppen még nem érkezett meg hozzájuk a "felmentõ sereg"Kép.
Hm, kb. ennyi. Örülök, hogy találkoztunk, élõben is nagyon édes a kisfiad!!
Üdv. minden babavárónak és babára készülõnek, Évica 22+5
Évica
 
 


Évica: köszi a beszámolót Kép Akkor a legtöbb dolog nem változott. Bár a dokim nekem már 48 óra utáni távozásról is beszélt, csak akkor vissza kell vinni a babát a 4. nap a PKU-ra. Én erre hajtok. Szerintem megpróbálok egy hónap múlva újra elmenni, bár most június 24-én szülésznõs elõadás lesz este 6-kor. Asszem arra megyek majd el. Majd meglátjuk Kép Én is örülök, hogy találkoztunk KépKépKép
cory 22+5 Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Menta!

Vastagné Nagy Éva az a szülésznõ, akinek nem értettem pontosan a nevét, de most megtaláltam a kórház honlapján. Cory ez Neked is szól, tudod az a szõke göndörhajú.
Bocs az elõzõ szöveg hibáiért, kissé fáradt vagyok és rendre mellényúlok...
Évica
 


Cory, Te nem lehetsz 22+5, az én vagyok!Ti egy nappal elõttünk jártok. Vagy én vagyok még csak 22+4??Kép
Szerinted a szülésznõs elõadás mennyivel másabb?Uez lehet csak kevesebb elõadóval?
Egyébként vmit mondtak errõl a visszamenetelrõl, de azért nem írtam, mert felét nem is hallottam légkondi miatt, hülyeséget meg nem akartam írni. De jó, hogy kiegészítetted!
É
Évica
 


Sziasztok!

Menta
A Fülöp dr. tarifája /is/ vizsgálat függõ, tehát azon múlik milyen vizsgálatokat végzett, de ez töbnyire csak akkor derül ki, amikor ott vagy . Átlag három -ötezer forint, de a kismamákat ha minden rendben csak hat hetente nézi meg /ha baj van vagy szeretnéd természetesen bármikor/, de csak azért nem kell menned ha jól vagy, hogy ezzel pénzt hozz a konyhára.
Szerintem egy nagyon korrekt ember /nekem õ a nõgyógyászom/ amikor a gyerekeimet vártam is többször hívott a kórházba ha ott volt,egy fillér nélkül persze, és ha receptért mentem vagy egy gyors megbeszélésre UH után akkor sem fogadott el pénzt.

Szerintem hogy elsõ éjjel bent lehet-e a baba attól függ mikor született, ha pl. reggel vagy délelõtt akkor már nem ragaszkodnak hozzá, Napsugár délben született és nekem felajánlották hogy velem maradhat ha akarom. No meg attól is melyik csecsemõst fogjátok ki van amelyik rugalmas a másik vaskalapos.Érdemes megkérdezni, fõleg mivel nem elsõ baba.Persze az orvos is segíthet bár a kicsik nem a nõgyógyászok "asztala" de ha beszél a nõvérekkel megengedik.....

Hazamenetel:
Máténál a Fülöp dr, ajánlotta fel hogy hazamehetünk mert nem elsõ baba és szépen szopik semmi gond vele, és még nem volt három napos, tehát ez is megbeszélés tárgyát képezi, még szülés elõtt akár tisztázni lehet mit szeretnétek és hogy lehet megoldani.

Dzsili
dzsili
 
 


Dzsili, Évica!
Köszike az infót!
Bár én azt hiszem eléggé határozott és kitartó leszek, ha arról lesz szó, hogy hol a gyerekem. Kép
Sajnos tegnap kiderült, hogy még mindig nem "írhatok" az osztályba. Kép
Na majd a jövõ hónapban. Pedig már nagyon szeretnék és nem csak azért, mert akkor az azt jelentené, hogy van egy újabb babám, hanem mert már hiányoztok is! Kép Néha azon kapom magam, amikor olvaslak titket, hogy fogalmazom magamban a válaszokat... Kép
Puszi!
Menta
menta
 
 


Sziasztok,

Az biztos, hogy nem lehet bemenni a babát megnézni? És mi van a kispapával? Õ sem jöhet be hozzám?

Tünde
36+4
csibe21
 


Silvy,
Köszi a válaszod.
Régen én is hozzá jártam, nagyon szerettem (egész család hozzá járt), de mikor férjhez mentem elköltöztünk és nagyon messze van már az SZTK, a Kórház. A Margitban ajánlott a barátnõm egy orvost, voltam nála párszor és most, hogy állapotos lettem (még csak 9 hetes leszek) filózok, hogy kit válasszak...
Üdv
Mici
Névtelen
 


Tünde,
Sajna apuka sem mehet be hozzátok, Neked kell kimenni a társalgóba, miután babácskában kigyönyörködte magát az üvegajtón keresztül. Õ onnan telefonon (ami minden szobában van) szólhat, hogy már alig várja, lásson BenneteketKép.
De úgy látom, Te nemsokára ezt már tapasztalhatod isKép Minden jót addig is!

Menta, azért nyugodtan írogass nekünk, ha olthatatlan vágyat érzel! Pl: emlékszel e, hogy terheléses vércukor vizsgálat (23-25. heti) mennyi idõ alatt lett kész? (elutazás miatt lenne fontos) Én hiába várom a második gyerkõcöt, ezt már nem tudom...
És drukkolok, hogy megjelenjen a két csíkocskaKép
Évica
Évica
 
 


Csibe: az tuti, hogy a folyosóra senki nem mehet be! Szerintem jó ez így, én nagyon örülök ennek. A látogatáskor az osztály ajtaja elé tudod tolni a kocsiban a picit, és az üvegen keresztül tudják megnézni a látogatók.

Évica: nekem másnapra megvolt a laboreredmény a terheléses cukorról is.

cory (23+0)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok !

Szerintem is jó dolog, hogy a látogatók nem mehetnek be a kórterembe, már csak azért is, mert így nem lehetne nyugodtan szoptatni, pihenni.
Sok kórházba be lehet menni a kórtermekbe is, a hugom is ilyen kórházba szült ( Rókus ) és gyakran ott ordított neki a pici, mert a nem tudott szoptatni, mert a kórterem tele volt látogatókkal, akik nem vették észre magukat...
Nem beszélve arról, hogy annyi bacit be tudnak vinni a látogatók.
Van a Rókusba egy kis szoba, oda ki lehet vinni a babát és a családtagok ott megnézhetik, megfoghatják a picit. Be kell osztani, hogy mikor ki veszi igénybe . De sokan inkább bemennek a kórterembe.
A babák érdekében szerintem jó megoldás, ha nem mehet be senki a kórterembe.

Szilvy
Szilvy
 


Szia Mindenkinek!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Nekem Dr. Bálint Sándort és Dr. Kovács Évát ajánlották, csak azt nem tudom hogy kit válasszak. Van valakinek tapasztalata Velük kapcs.-ban? Nagyon megköszönöm!

A legjobbakat mindenkinek!
Üdv: adne
Névtelen
 


Sziasztok!
Szia Adne!
Én két babámat szültem Dr Kocsis Évánál, (gonodolom róla van szó), ha lesz még baba, hozzá fogok menni. Nekem eleve fontos volt a nõi nõgyógyász, persze ez egyéni szempont.
Nem alkalmaz felesleges beavatkozásokat, a mamánál és a babánál sem. Szóval ha az alternatívba hajló szülést kívánod, õ alkalmas rá.
De Bálint Sándorról is jókat fogsz hallani szerintem!! Én õt nem ismerem személyesen, csak látásból és hallomásból!

üdv
csicser
Névtelen
 


Sziasztok!

Szeretném megérdezni, hogy Dr. Bálint Sándornak van e magánrendelése és ha tudjátok, mennyi a tarifája?
Nekem programozott császárral kell szülnöm, szerintetek erre van lehetõség 24 órában?
Dr. Basrnáról mik a vélemények?

Köszönöm elõre is a választ
Kele
 


Én szeptemberben szültem és olyan jövés menés volt, hogy csak na. Mindenki akkor látogatott amikor akart, és be lehetett menni a zobákba, sőt meg is mutatták a férjemnek a pelenkázást, mert én folyton elájultam és feküdnöm kellett.

Tud valaki egy olyan dokit ajánlani, aki normális és a rendelőintézetben rendel (aki körzetes annak ott nem kell fizetni), az én dokim elhagyta terepet, de én nem akarok elmenni, minden gyógyszer feliratásért meg nem akarok fizetni. Tudom ha terhes lennék más lenne a helyzet, de azért szeretnék valami normális dokit keresni.

Puszi
dec8
dec8
 
 


Sziasztok!

Megírná nekem vki, hogy 1 szobáért mennyit kell fizetni?
Névtelen
 


Sziasztok!

2000-ben volt szerencsém Bálint Sándornál szülni. Tényleg nagyon tuti doki, csak az a baj, hogy már nem vállal be új pácienseket. Ugyanis lassan átadja a praxisát a fiatalabb korosztálynak, ha jól tudom, a fiának, aki nemsokára szakvizsgázik (vagy már meg is van neki). Egyébként ő is nagyon jófej. Meg a testvére is, akit Bálint Mihálynak hívnak, róla kérdezzétek Coryt!

Puszi:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Névtelen: én úgy tudom, hogy az új részen nincs fizetős szoba, mert az összes szoba 1-2 ágyas.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Adne,

Viszonylag friss élményeim vannak, dr. Kocsis Éváról. Szerintem végtelenül kedves, figyelmes és nagyon gyengéden, érzéssel vizsgál. A várandósságom alatt nagyon jó volt, hogy a doktornőből áradó nyugalom és kiegyensúlyozottság rám is rám ragadt. Akárhányszor találkoztunk, azt éreztem, hogy a lehető legjobb kezekben vagyok. És ez így is volt! A szülésem maga volt a megtestesült harmónia és gyönyörüség. Alig várom már, hogy mehessek hozzá a következő kisbabámmal. Szóval én megtaláltam benne azt a szülész-nőgyógyászt, akire vágytam és csak ajánlani tudom!!!
Dec8: ha érdekel a doktornő, minden csütörtökön délelőtt rendel a Bártfaiban.
Panka
Névtelen
 


Panka!
Naná, hogy érdekel. Van telefonszáma. És ott fizetni kell a sima rendelésen vagy nem? Persze a szülésért mindenki fizet, de mondjuk, ha nekem csak gyógyszer kell (még nem vagyok terhes)?
megírnád esetleg a rendelő számát v. hogy pontosan hánykor rendel?

Köszi
dec8
dec8
 
 


Szia Dec8,

A Bártfai telefonszámát sajnos nem tudom, de gondolom benne van a telefonkönyvben. Én a magánrendelésére jártam és csak az utolsó 4 hétben, amikor NST-n voltam, kellett átmennem hozzá a nőgyógyászatra. Az tuti, hogy a rendelőben nem kell fizetni semmiért. Azt, hogy pontosan hogy rendel a doktornő szintén nem tudom, csak tapasztalatból mondom, hogy 9-kor már voltam nála és olyan is volt, hogy 12,30-kor kerültem be. Talán 8-13,00-ig? (de ez csak tipp) Azzal vizsont számolnod kell, hogy mindig sokan várnak rá és esetenként simán kell várni 1-2 órát. Gondolom telefonon meg tudják mondani, hogy csak csütörtökönként délelőtt, vagy esetleg más időpontban is rendel.
Panka
Névtelen
 


Köszi csicser és Panka,

most már biztos hogy Őt válsztom. Esetleg a magánrendeléséről tudnátok írni? Hol, mennyiért, csinál UH-t is?
Én ugyanis egy kicsit bibis vagyok. Szolnokról szeretnék hozzá járni, ezért biztosra akarok menni.
Panka - nagyon jó kis neved van.
Nálunk is ez a number one.

Sziasztok: adne
Névtelen
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: