Új privát üzeneted érkezett!

boboka, szombaton te már ébren vagy hajnal 4-kor? :shock:
azért kérdeztem ezt a magzatvízes dolgot, mert olvastam több kismaminál, hogy hüvelyi vizsgálattal nézik a mészáj állapotát :shock:
na nálam ezt még nem nézték, és mi van ha kicsit ki van nyílva, és szivárog a magzatvíz :roll:
tudom, hogy ez megint csak pánikolás dolog, mert megint olvastam valami újat, de mi van ha ez tényleg megtörténik :shock:
ezt /is/ hozta nekem apa Kép Kép

Kép
mona76
 
 


tünde, ez egy angyali kisvideó ficikéről, órákig tudnám nézni, nagyon édes :)

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

mona!
ez nagyon jól néz ki máris kedvet kaptam hozzá!!! :)

susy!
igen nálam is vasárnap van a váltás és mint látom 3 hét választ el bennünket!!!
ez nagyon szupi!!!!
:lol:

tündi23
 
 

 
 

mona!
apukád jobban van már?

csajok!
szerintetek nem árt ha csípöset eszek terhesen. Nem szoktam amúgy,csak nagyon ritkán. Lehet?
susy75
 
 


susy, köszönöm már egész jól van az apu, csak még gyenge, amit nem hajlandó beismerni. De neki is jót tett a tavasz, mert hirtelen sokat javúlt.

Én is mostanság kívánom a csípőset, pedig anno, nem nagyon ettem meg. Hát remélem semmi gond nem lesz belőle. :roll:
Holnap délelött megyünk dokihoz, de csajok, én annyira izgúlok, mint még soha. Egész délután erről beszélek :roll:
Szegény páromat már párszor kiakasztottam a pánikolásommal. :oops: :roll:

Kép
mona76
 
 


Mona :)
Nyugi, nem lesz semmi baj! Ilyenkor persze izgul az ember, de ne vidd túlzásba, mert árt a babának.

Én a lányaimmal teljesen jól voltam a terhességem elején, szóval cáfolom a dolgot :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Utolsó mondat Bobokának szólt.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Susy :D

A pisilés még nem kezdődött el, az álmosság viszont annál inkább, főleg napközben. Este alig tudok aludni, mondjuk mindig korán kelő voltam, de mostanában 2-3 között felébredek, és vége az éjszakának. Most itthon voltam szabin, meg itt volt a 4-es ünnep, és nagyon sokat aludtam, de mindig csak 1-2-3 órát, de többször is egy nap.
Ma volt először, hogy egy kicsit émelyegtem, de kimentünk az udvarra és elmúlt.
A szagoktól még nem émelygek,de kajában az édeset egyáltalán nem kívánom, sőt nem is bírnám megenni, viszont a savanyú jöhet minden mennyiségben. Az alhasam meg mindig olyan, mintha lufit fújtak volna fel benne.
Egyelőre ennyi tünetet produkálok, de én azt sem bánnám, ha minden reggel randiznék a kagylóval.

Te dolgozol? Én most azon agyalok, hogy meddig dolgozzak, mert nálunk elég kacifántos a helyzet, meg elég stresszes a munkám. Beszélek kedden a dokival, de lehet hogy kiíratom magam.

Mona :D
Örülök, hogy jobban van a papád. A holnapi UH-ra mennek a drukkok, és nyugi, minden rendben lesz. Biztos lemaradtam, de a cisztáddal mi lett?
Én is hozatok ilyet apával. Ja, és ne olvass annyit, inkább sétálj ebben a jó időben. :wink:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


boboka, nekem azt mondták, hogy fiúcska lesz, és én a 16.hétig nagyon rosszúllétes voltam :roll:
A cisztám a 12.hétre leszívódott, eltűnt :D kicsit féltem tőle, mert nekem évente szokott lenni :roll: de a fiúcska elzavarta :D

Kép
mona76
 
 


Boboka
Nekem lányom van, ugye, és én a kis émelygésen kívül nem voltam rosszul. És az édeset kívántam. Állítólag az is lányra utal. De szerintem nem szentírás semmi. :)

Mona
Én minden UH előtt be voltam tojva. :) Természetes, hogy kicsit izgulsz, hiszen nem szeretnéd, hogy bármi gond legyen.
Én ettem erőset, Fici jól bírta.
Nyamiiii! Imádom az epret!!
Majd ha még rakok fel videot, belinkelem ide.

Nelli
Remélem, Dorka már jobban van!

Susy
Gondolom, már nagyon várod az UH-t! Milyen jó lesz majd látni és hallani a kis szívét! :) Én sajnos csak a 12. hetén hallottam először, mert a kórházamban az UH-s doki nem mutatta meg. Még a babát sem láttam, csak a párom. Aztán a genetikai tanácsadáson nemcsak láttam, de hallottam is a kis szívét verni. :)

Tündi
Émelygés jobb már?? Mi a helyzet most a melóhellyel? Bocsi, de nem olvastam mindent végig a másik topikban, így csak fél szemmel láttam, hogy már nem dolgozol, vagy mi. :oops:

Mi ma megint voltunk uszizni. Most végre az "igazi" úszásoktató "bácsi" volt. Egész másképp viselkedett a gyerekekkel, mint a helyettes csaj. Ráadásul, az egyik gyakorlatot a csaj múlt alkalommal rosszul mutatta meg. :x Ma megvolt az első merülés is. Hát, még gyakorolni kell, mert Fici nem nagyon élvezte. Ott már nem gyakoroltuk, mert a vége felé elég nyügi lett és eljöttünk kicsit előbb. Most, hogy megint megnyitották a nagy uszodát is (a tv-ben is volt), sokkal hidegebb a levegő és picit fázott is. Délután kiugrottunk Apukámhoz a szőlőbe, annyira jó idő volt. Most meg fáj a fejem. :( Tuti valami front van.
gtünde
 
 


mona!
biztos minden rendben lesz, nyugi! ez most genetikai uh lesz.
Tündi is holnap megy uh -ra. Na lányok várjuk az élménybeszámolókat! :lol: :lol: :lol:

boboka!
engem még nem ért utol a fáradtság, de ami késik nem múlik.
Azért csak vannak tüneteid. Nekem még ennyi sincs. Mondhatni a cicifájáson kívül semmi.
Èn nem dolgozok sajnos vagy szerencsére..... Ha úgy érzed kel egy kis nyugi, akkor irasd ki magad. Ebböl nem lehet gond.
Nem semmi azért, hogy éjszaka olyan korán felkelsz.

gtünde!
igen várom nagyon, addig nem is merem igazából belélni magam. A családnak is csak utánna akarom elmondani. Anyu már tudja, de a többiek nem.

Szép estét mindenkinek!
susy75
 
 


Susy :D

Már el is döntöttétek, hogy Zsusza lesz? Nem semmi.

Tényleg nagyon jó idő volt ma. Lehet, ez is közrejátszik, hogy már nem akarok dolgozni, de reggel 1/4 7-kor indulunk, és 5-re vagy hétfőnként 7-re érek haza, és egész nap be lennék zárva, én meg már majd meg őrülök a friss levegőért. A munkahelyemen meg még egy ablak sincs, csak légkondi. :cry:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka :)
A nemalváshoz őszinte részvétem. Én nagyon nem alszom, ki is vagyok merülve rendesen!
Az első harmadban én sem kívántam az édeset, na de azóta :lol:

Mona :)
Én is szoktam enni erőset, de azért nem túl gyakran. Időnként lehet, ha nem leszel utána rosszul.
Mához drukk!

Tünde :)
Babyúszás :lol:
Dorka köszi jobban van, de még köhög egy kicsit. Remélem, nem robban le.

Suzy :)
A lányaimmal nekem sem volt semmi tünetem, csak cicifeszülés :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


boboka!
most már látom, hogy leesett engem hívnak Zsuzsának.
Mivel még odébb van , hogy megtudjuk a nemét, így egyenlöre nem is adunk neki se fiu,se lány nevet. Az én nevemet, meg amúgy se adnám! :wink:

h.nelli!
na majd meglátjuk. Az elsö terhességemnél is kb a 8. héten kezdödött az émelygéses korszak(és kisfiú lett volna). Meg a fáradtság is kb a 6. hét körül.
susy75
 
 


tündi, mona!
várjuk az uh-s híreket! :D
susy75
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Itten jelentkezik a Bogáncs is!!!

Ide is leírom, hogy 12. uh rendben!!!!! Márc 14-én szerdán voltunk!
ÚÚÚgyörülök!

Visszaolvastam, próbálok reagálni.

Hízás: még nem híztam eddig semmit, ez most a 13. hét. Pedig teljesen jól vagyok, nem is émelygek, eszem is rendesen :oops:

Nevek:

Nekünk meg pont fiúneveink vannak jobban:Vencel, Krisztián( a drágám is az, nekem nagyon tetszik)

Nem alvás:

Csajok én nagyon nem alszom jól az éjszaka, nappal meg álmon halok... Olvastam, hogy ez s hormonhatás és normális, csak kissé fárasztó...

Bogáncs
bogáncs
 
 


Bogáncs én a várandóságom elejétől fogva :? fordítva élek, napközbe annyit de annyit tudnék aludni,de éjszaka semmit és így a vége felé egyre rosszabb. Mindenki mondja pihenjek sokat és főleg aludjak hát például ma hajnali kettő felé aludtam el és már fél nyolc felé fent voltam, kicsit se vagyok nyűgös.

Engem ez a hidegfront teljesen kikészít, Titeket nem visel meg( fája fejem,fáj mindenem) egyszóval nagyon nyűgős vagyok és holnap még mindig itt a hidegfront :?

Wish úgy örülők hogy már ennyire a finishbe vagy, Tündi mesélte hogy Ti is a Balázs nevet választotátok, de az még jobb lenne ha egy napon és születnének.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Bogáncs :)
Az én párom is Krisztián :lol: És nekem is tetszik, csak ő nem akarja ugyanazt a nevet adni.
Nemalvás detto :(
Klassz, hogy minden rendben volt au UH-n :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Bogáncs
Szupi hírek! Nem baj, ha nem híztál. Örülj neki! Majd fogsz eleget a vége felé. :)
Alvás: Én délután voltam mormota, de este sem volt sosem gond.

Barbi
Én eléggé megéreztem ezt a frontot. Tegnap elkapott a migrén, Gábor hajnalban ment nekem gyógyszerért, mert annyira rosszul voltam. Nem tudom, Fici is emiatt ilyen nyafi-e, de már pár napja eléggé kivagyok. Az éjjelünk meg katasztrofális volt. Én próbáltam aludni, de nem ment. Hajnali 1/2 1-kor szopi volt, utána nem tudtam elaludni. Egyre szarabbul voltam, Gábor hiába maszírozta a fejem, nyakam. Végül 1/2 2 felé elment nekem gyógyszerért. Bevettem, kb. 3-ra hatott is, akkor tudtam elaludni. Fici 1/2 4-kor szopizott, majd 5-ig aludt, utána meg elkezdett sírni és nem tudtuk visszaaltatni. Egész nap nyügi volt, csomószor szopizott, aztán végül déltől 3-ig aludt egy szopi közbeiktatásával. Ja, és fél óra cipelés, fel-alá járkálás után aludt csak el. :(

Nelli
Tényleg jó név a Krisztián, de én sem vagyok a saját nevem/nevünk adásának a híve. Na, ez jó értelmes volt. Hihi :lol:

Susy
De gondolom, azért vannak már elképzelések a nevekkel kapcsolatban?!
gtünde
 
 


sziasztok!

gtünde!
sajna a rosszullétek megvannak van mikor jo de van mikor pocsék napjaim vannak és e miatt nem tudok dolgozni sajnos!!!! :(

bogáncs!
örülök hogy minden rendben!!!

rólam!
megvolt az ultrahang a doki szerint minden rendben van 27mm-es a petezsák és 12mm-es a manó!
szívhangot még nem mondta biztosra de azt mondta 1-2 hét és teljesen látható lesz!!!
remélem minden oké lesz!!!!!

szerintetek nem gond hogy még nem mondta biztire a szívhangot???
mondjuk a gép szerint még csak 7hetes és 1 napos a manó!!!!

sziasztok!

tündi23
 
 


gtünde!
azért van egy két név a tarsolyabn. Nekünk kicsit angolosabb hangzásút kell választani, hogy passszoljon a férjem nevéhez. Német nevet nem akarunk.
Nekem ami tettszik, lánynév: Sarah, fiú: Vincent

tündi!
én úgy tudtam, hogy a 6-7. hét körül már lehet látni a pulzálást. Akkor ez nem mindig van így. Kíváncsi vagyok nálam lehet e majd pénteken, mert én akkor leszek a 6. hét végén.
Azért ne aggódj! Nem mondta a doki, hogy mikor kellene látni?
susy75
 
 


Tündi :)
Igenigen!! Örülök, hogy minden rendben, szívhangot meg majd hallasz legközelebb. :)

Susy :)
Jók a nevek!!
gtünde
 
 


sziasztok!
minden rendben volt az uh-n. :D kaptunk képeket, és dvd-t is :D
Kép

apa is kapott egy külön képet a dokitól, mert mondta, hogy nézze meg mégegyszer figyelmesen, hogy tényleg nem lány-e :D
erre kapott a picur kis kúkacáról egy képet :D

Kép
mona76
 
 


hopp a kép lemaradt
Kép

Kép
mona76
 
 


mona!
nagyon örülök. Ez genetikai uh volt? Leírod nekem az mennyivel többet jelent? Mekkor a babóca?

nekem is szorítsatok péntekre! :wink: :wink: :wink:
susy75
 
 


tündi!
azért irigyellek, szertnék már én is ott tartani, hogy látjuk a kis drágámat! :)
susy75
 
 


Sziasztok Lányok!

Jaj annyit írtatok mióta nem voltam a topicban, hogy mire elolvastam mindent, el is felejtettem...
Nos ez a várandósággal jár :twisted:

Bobóka :P
Üdv a topicban! Gyere bátran!

Tüncsi :P
Ficike oly édes a videon :oops:
Beadtam a derekam. Boldizsár lesz kiscsávóból :twisted:
Persze hozzátettem, hogy amennyiben mégis inkább Zsombit szeretne én nem leszek ellene...

Wish :P
Szia! Húúúúúú visszaszámlálás??? Nagyon izgi!

Barbi :P
Olvasom, hogy egyre nehezebben viseled a terhességet. Lassan vége lesz!
Szerdán találkozom Noémivel. Nincs kedved velünk tartani????


Suzy :P
Én teljesen oda vagyok a csípős dolgokért mióta terhes vagyok. A középidőben csak úgy faltam számolatlanul a cseresznyepaprikát. A gyomorégésen kívül kétszer komolyabban rosszul is lettem tőle. Azóta kicsit visszavettem.

Bogáncs :P
Már a 12. hetet töltötted?? Hogy szalad az idő!?
Hát bizony én is jó szarul aludtam elég sokáig. Felébredtem éjszaka vagy hajnalban, kimentem pisilni aztán már nem tudtam visszaaludni.
Mostanában viszont végigalszom az egész éjszakát. Csodálkozom rajta, hogy éppen most, mikor már akkora a pocakom, most nem járok pisilni éjszakánként. Ki érti ezt???? Ez normális???

Kép
Kép
szilva069
 
 


Mona
Naggyon édiii!! Gratula! Örülök, hogy minden OK!!

Susy
Naná, hogy szorítunk!!
Kép

Kép
Kép
gtünde
 
 


Mona :P
Nagyon jóképű a fiúcska :P
Jól sikerült a fotó!
A Gasztonyinál voltatok?

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilcsike
Végre már!! Nem tudtam, hova tűntél. Mindkét video-t láttad?? Születéskor azért volt olyan csúcsos Fici feje, mert vákuumos volt. De nagyon hamar rendbejött. :)
Örülj neki, hogy tudsz aludni! :)
Noémi nem akar ide írni? Habár láttam, hogy a másikba is ritkán ír. Gondolom, nem sok ideje van. Puszilom! Majd számolj be a taliról, hogy mi volt!! Dani is ott lesz?
Maryvel mizujs?
Mikor raksz 4D-s képet????
Most mennem kell fürdetni.
gtünde
 
 


Sziasztok :)

Na, nem volt időm visszolvasni :oops: nem tudom, hogy csinálom, de annak ellenére, hogy egész nap itthon vagyok, semmire sincs időm. Úgyhogy csak erre az oldalra reagálok.

Barbi:)
Simn szülhetünk egy napon :) Jönn valamijó kis hidegfront és Balázs-esőt hoz :).
Egyébként én is rémesen alszom. Sehogy sem kényelmes, mindenhogy nyom a gyerek, vagy elzsibbadok, ha véletlenül egyik sem, akkor meg azért ébredek fel, mert pisilni kell. A terhesség végének szépségei :D Én is azt csinálom, hogy amikor tudok alszom, de tényleg nem eléggé pihentető a napközbeni alvás.

Mona :)
Nagyon jó lett ez a kép. Irtó aranyos :)

Szilva :)
Nekem tetszik a Boldizsár, szerintem szép név. Igaz a Zsombor is tetszik.
Noémit puszilom!

Na, hazért végre a férjem :) Holnap majd megpróbálok megint jönni.

Puszi

wish
 
 


Tüncsi :P
Húúúúúúúúúúúúú Répa születését most néztem csak meg, még jó, hogy szóltál!
Óriási élmény volt számomra. Még sosem láttam ilyen felvételt. Tényleg a kis csúcsfej :twisted:
A mosdatás közben végig sírt?
Noémi tényleg nem nagyon irogat. Gondolom kevés az ideje.
Átadom üdvözleted! Igen, Danit is hozza! Kíváncsi vagyok milyen lesz Danibaba élőben! Remélem nem fog tőlem megrémülni :twisted:
Ja, és csak azért tűntem el, mert a hétvégén dolgozgattunk a kertben, meg rokonlátogatás volt. A munkahelyemen meg nincs időm most netezni a sok meló miatt :(
Most is csak azért tudok itt ülni a gép előtt, mert szegény Szilárd lebetegedett és az ágyat nyomja.
Dehát én már felraktam a 4D-s fotót kiscsákóról??? Nem láttad?
Ha újra fel akarom rakni akkor a DVD-ről ki kell vágni a fotót, mert kedves férjem az összes képet kitörölte a számítógépből 2 hete. Persze az összes eddigi pocakos fotóm is ment a kukába aa többi sok-sok képpel együtt :evil:

Maryvel éppen ma beszéltem! Nagyon vérszegény, viszont a székrekedése miatt nem szedhet vastablettát. Ezért ma vénásan kapott valami vaskészítményt, amit 20 percen keresztül nyomtak bele. Remélem nem lett tőle rosszul. Hetente kell majd kapjon ebből a cuccból a szülésig. Rémisztgetik szegényt, ha nem javul az állapota, akkor a császár előtt vérátömlesztést kell kapjon.

Wish :P
Sejtem, nem lehet könnyű ez az utolsó néhány hét. Gyere gyakrabban, nagyon kíváncsi vagyok mi van veled.
Egyébként meg ha nem titok, ide vagy priviben leírhatnád, hogy miként sikerült "összehozni" Balázst. Én éppen akkortájt a sebeimet nyalogattam, de arról tudtam, hogy neked sikerült a lombik :P
Noéminek természetesen átadom az üdvözleted!

Kép
Kép
szilva069
 
 


Tündi :D
Neked ezelőtt csináltak UH-t? Szerintem a géptől is függ, mit látnak rajta a dokik. Ott, ahol nekem nézték, nagyon profi minden, és a 6. hét kezdetén már simán látszott, és meg is mutatta a doki a szívhangot. De pl S.tarjánban sose mutatnak semmit, a petécskéimet is össze-vissza nézték, egyszer kettő volt, másnap három, utána négy, aztán megint három, és a doki sem értette, hogy mi van, meg a mnyh i elkezdett szépen növögetni, aztán meg egyik napról a másikra 10 mm-ből 7,5 lett. Szóval néhány gép már sajnos elég gagyi, ne aggódj, minden rendben lesz. Te legalább rosszul vagy, de nekem még ennyi bizonyosságom sincs, csak ha a doki mondja, hogy minden rendben van.

Bogáncs :D
Akkor te pont 6 héttel vagy előttem, én márc. 14-én voltam 6 hetes UH-n. Gratulálok, most már biztos nyugodtabb leszel, már én is úgy várom a május 1.-ét! Az alvással kezet foghatunk, nekem sem megy az éjszakai, főleg pisi után, de napközben az asztalon is el tudnék aludni.

Mona :D
Akkor neked is leesett egy nagy kő... Egész jól alakulnak a dolgok, nem? Csupa jó hírrel jön mindenki. Apa örül a kis kukinak?

Szilva :D
Ha fió lesz, mi is a Zsombira hajazunk, de itthon a többieknek nem nagyon tetszik. :cry:

Susy :D
Már nemsokára péntek, mennek a drukkok +++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Mona :)
Örülök, hogy apud jól van és a bébivel is minden rendben. Szóval akkor biztos kukacos.

Szilcsike :)
Mi is a kertben voltunk hétvégén. Én már nem tudok úgy dolgozni, mint azelőtt, kb. a meló 2/3-át a férjem csinálta, pedig csak takarítottunk. Napozni viszont baromira tudtam. Tök jól lebarnult az arcom meg a karom (más nem volt szabadon), és örültem, mert már nagyon sápadtka voltam. Ebben a "jó" időben majd hamar kifakulok. Noémit és Dani babát üdvözlöm!

Nelli :)
Én még nem vettem semmilyen kismama ruhát. Egyetlen kismamás beruházásom a kismama öv volt. Még a farmerjaimat hordom és ráteszem az övet, mert már nem tudom felhúzni a zipzárt. Próbálom kihúzni, amíg csak lehet, mert baromira sajnálom a pénzt olyan holmikra, amit alig tudok hordani. Ráadásul ugyanolyan drágák (vagy még drágábbak), mint a rendes rucik. Vettem magamnak két tunikát, de azok nem kismama cuccok. Szerencsére most nem a haspóló a divat.

Wish :)
De jó, már nem kell sokat várni Balázsra. Sajnálom, hogy nem megy az alvás. Én mostanában nagyon jól alszom. Csak az első trimeszterben virrasztottam, de szerintem azért, mert tele voltam aggodalommal.

Susy :)
Drukkolok péntekre!

Tüncsi :)
Hol lehet a videókat megnézni? Biztos írtad már, csak nincs kedvem visszakeresni. Egyébként július 7-re vagyok kiírva, de nem lényeges.

Barbi :)
Sajnálom, hogy nyűgi vagy, de ez a 3. trimeszterben szerintem normális. Kíváncsi vagyok magamra, mert eddig baromira jól éreztem magam végig (azt a kis nemalvást leszámítva).

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza :P
Tüncsi linkjét az előző oldalon megtalálod. Nézd meg mindkettőt, érdemes! Én ilyet még nem láttam...
Ja, én is csak módjával tettem-vettem a kertben. Nálunk is inkább Szilárdom dolgozott. Viszont én is nagyon néztem a napfényes teraszról, hogy mit csinál :P
Nekem is tök jól látszik a fürdőrucim helye.
Én már beruháztam egy passzés farmernaciba, mert én már nem tudom felhúzni a nadrágjaimat. És vettem én is néhány tunikát, amiket valóban máskor is tudok majd viselni.

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva :P szívesen találkoznék veletek, minden az időjárástól függ :? ,vagy ide vagy privátba elküldőd hogy hol és mikor találkoztok.

Mona gratulálok a picihez nagyon aranyos a képen :P

Tiza igazából én is a vége felé kezdem magam rosszul érezni főleg a II. trimeszter volt jó telis-tele voltam energiával ezt most nem mondhatnám el :?

Wish :P örülők hogy veletek is minen rendben, hétfőn megyek dokihoz már a betöltött 36 héten akkor kell abbahogynom a görcsoldó gyógyszert és meglátjuk hogy reagál rá Balázs remélem még legalább egy hétig bent marad, doki szerint ha abbahagyom a gyógyszert rövid időn belül elindulhat a szülés,de remélem mi erre rácáfolunk legalább egy hetet.

Lányok ne értsetek félre ,de kiábrándító ha a tükörbe nézek, annyira ronda lett a fenekem és a combom hogy nem vagyok benne biztos hogy én fürdőruhát fogok még az életbe felvenni nyilvánosan,csak kendővel eltakarva :cry: ,elkeserít a látvány, tudom hogy az álmom teljesül ez a legkevesebb csak azt érzem hogy elveszítem a nőiességemet a férjem előtt,még előtte is szégyenlem :? ,hasamat boldogan mutogatom neki de már lejebb nem,normális vagyok én?!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi :)
Szerintem normális, hogy aggódsz a külsőd miatt, hisz nőből vagy. Azért lebegjen előtted, hogy ez nem marad így örökké. A szoptatáskor majd elindul a fogyás és akkor már szép óvatosan sportolgathatsz is valamit.

Kép
Kép
tiza
 
 


Azta tünde, te nagyon ügyi vagy, micsoda táblát tudsz szerkeszteni :D :wink:
én is hétvégén kertészkedtem, és engem is megfogott a nap, nagyon jó volt kint :)
boboka, persze örül apa a kiskukisnak, bár ő inkább lányra vágyott, de mostmár azt mondja, hogy majd a következő lány lesz :D
szilva, te hogyan tudsz dvd-ről feltenni képet? Nekem ez nem megy :? :oops:
igen a Gasztonyinál voltunk, kicsit beégtem nála, mert kérdezte hogy van-e valami ami nem tiszta, nyugodtam kérdezzek, én meg rávágtam hogy nincs, erre ő csodálkozott, hogy örül, hogy mindennel tisztába vagyok.
Persze kijöttünk az épületből, legalább 100kérdés felmerült bennem :oops:
csajok, nekem még nem csináltak mészáj vizsgálatot :roll:
ez nagy baj lehet? Ma voltam a védőnőnél, és azt mondta már a másodikat is meg kellett volna csinálni :shock:
ti mit tudtok erről?

Kép
mona76
 
 


Mona :)
Én magánrendelésre járok, és ott a doki minden hónapban ellenőrzi a méhszájat. Esetleg kérdezz rá a dokinál, mert azért ezt nézni kell folyamatosan, pláne később.

Barbi :)
Persze, hogy normális. Szeretnénk később is tetszeni. De ne izgulj, nem marad ez így. Szépen fogyni fogsz, meg majd később tornázni is tudsz.
Ha meg nem lesz tökéletes, a párod tudja, miért nem :lol: Meg ránézel a gyerekre, és megnyugodsz.
Én pl. már nagyon leadtam a külsőmből, pedig régen nem tudtam volna magam elképzelni szemüvegben. De mivel mindenképp tetszem a páromnak, nem nagyon szenvedek amiatt, hogy már nincs lányos külsőm :lol: Meg a gyerekek nagyon el tudják vonni a figyelmet erről.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Mona :)
Én is magándokihoz járok és minden hónapban nézi. Ez azért elég fontos, nézz utána!

Kép
Kép
tiza
 
 


gtünde, boboka, tiza!
köszönöm a drukkokat, aranyosak vagytok. Alig gyözöm már kivárnia pénteket. Ráadásul du. fél 5-re megyünk. :cry:
Na de mindegy is, csak tudjam már ,hogy minden rendben van.


boboka!
néha én is megriadok, hogy nincs semmilyen tünetem, de vannak ilyen terhességek. Szerintem örüljünk neki!
Majd ha 8 hetesen jön a hányinger visszasírjuk még ezt. :wink: Engem még a fáradtság se talált meg. :)
susy75
 
 


remélem hamarosan csatlakozhatok a topikhoz :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Lányok én nem a súlyom miatt vagyok elkeseredve, hanem nagyon csikos lett ami nem fog elmúlni, iszonyatosan lilla csíkos a fenekem és a combom, ez keserít el nagyon :(

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


csajok én is magándokihoz járok, tegnap is fizettünk 14ezret, de még nem vizsgált mészájat. :?
Legközelebb meg csak a 30.héten megyek :cry:

Kép
mona76
 
 


Mona akkor mit vizsgált, nem írta rá véletlenül a terhesgondozásos papírodra,hogy 3000,2000es számot, mert ha igen az a méhszáj állapotát jelenti.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Mona :)
Nem vizsgál meg kézzel? Úgy, mint rákszűrásnél?
Akkor tényleg mit néz?

Barbi :)
Vannak rá jó krémek, amik halványíthatják a csíkokat. Tudom, el nem múlnak, de azért ne legyél elkeseredve! Aki szül, annak így vagy úgy maradnak vissza dolgok.

Suzy :)
Drukkolok a péntekhez!
Nekem is a 8. héten jött az émelygés. Inkább ne kívánjátok :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nem nincs ilyen szám a papíron. A 12.héten mentem át ehhez a dokihoz, de mindig csak hasi uh-t csinált :?

Kép
mona76
 
 


Barbi :P
Elhiszem, hogy zavar, hogy most nem vagy küllemileg a legjobb passzban, de hidd el, hogy ez meg fog változni a szülés után.
Noémi felhívott, hogy megfázott, és inkább jövőhéten találkozzunk.
Szerintem keddem fogunk összejönni fél 5-kor a MOM-parkban.
Jó az neked???? Szívesen megnéznélek magamnak még nagy pocakkal :twisted:

Mona :P
A photoshoppal vágtuk ki a DVD-ből a képet.
Gasztonyiról :twisted:
Én már 2x voltam nála UH-on. Mindkétszer kb. 1 mondatot lökött oda hozzám. A 18. heti genetikai uh után amit szótlanul csinált végig, már szinte kilökött minket, mikor azért megkérdeztem tőle, hogy lehet már tudni a baba nemét?
Erre a válasz: igen
Erre én: és megtudhatom én is?
Erre Ő: igen
Erre én: és mi, megmondaná?
Válasz: fiú. Nem látták? Ha majd visszanézik a dvd-t a lába között keressék!
Szóval elég érdekes stílusa van a dokinak :twisted:
Örüljetek, hogy veletek szóba állt, és még válaszolt is volna az esetleges kérdésekre!
Mondjuk nekem is mindig akkor jutnak eszembe a kérdések, mikor már kijöttem az orvosoktól.
És bizony nekem is már 2x néztek méhszájat. Legközelebb kérd meg a dokidat, hogy nézzen meg!

Susy :P
Én soha nem voltam rosszul :P :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Gaby :P
NAGYON VÁRUNK :P :P :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Kismamik!
Egy kis segítséget kérnék, ha valaki jártas a témában.
Az érdekelne, hogy a szülési szabadság hogyan jár, illetve előtte az évi rendes. A törvényben úgy olvastam, hogy a szülési szabit lehetőleg a szülés előtt 28 nappal kell megkezdeni. Ez kötelező v. lehet később is? Az évi rendes szabit arányosan lehet kivenni, vagy jár az egész éves még a szülési szabi előtt? Sajnos a könyvelőnk nem tudja és sürgős lenne.

Kép
Kép
tiza
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: