Új privát üzeneted érkezett!

Hoztam viccet:

Jogszigorlat:

Két diák elmegy vizsgázni. Az utolsó dobásuk a jogszigorlaton. A prof
lakásán van a vizsga. Felmennek. Bemegy az első.
Prof: - Húzzon tételt!

Srác kihúzza. Nem tud semmit, hebeg-habog össze vissza.
Prof: - Hát kolléga, maga nem lesz kolléga.
Diák - 1: Nézze professzor úr a családunkban nagy szégyen volna, ha nem
sikerülne a vizsgám. Adjon még egy lehetőséget. Felteszek magának három
kérdést, ha tud rá válaszolni, rúgjon ki, ha nem, akkor beírja a jelest.
Prof: - Ilyen még nem fordult elő a praxisomban, de maga annyira pofátlan,
legyen!
Diák - 1: Nos professzor úr, mi az ami törvényes, de nem jogos, nem
törvényes, de jogos és mi az ami se nem törvényes se nem jogos.
Prof gondolkozik, gondolkozik, pörögnek a lexikonok, jogszabályok az
agyában, majd azt mondja: - Tessék itt a jeles, de takarodjon, nem is
akarom látni magát!

Megy ki marha büszkén. Mutatja a másiknak, hogy ötöst kapott. Az forr
magában, hogy ez hogyan lehet, amikor sokkal hülyébb, mint ő.
Belép.

Prof: - Tudja mit, ne is húzzon tételt, felteszek magának három kérdést, ha
tud rá válaszolni, beírom a jelest, ha nem, ki van rúgva. Ugyanúgy
elmondja, mi az ami törvényes, de nem jogos, nem törvényes, de jogos és mi
az ami se nem törvényes se nem jogos.
Srác gondolkozik:

Diák - 2: - Nézze professzor úr, az, hogy ön 80 éves és van egy 20 éves
felesége, ez ugye törvényes, de lássuk be, nem jogos. Az, hogy az ön 20
éves feleségét egy 20 éves fiatalember rendszeresen kefélgeti, ez ugye nem
törvényes, de lássuk be, jogos. Az viszont, hogy ez a fiatalember az előbb
ezért magánál jelest kapott, na ez se nem törvényes se nem jogos...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A tanárnõ megkérdezi az osztályt : "Ha öt madár ül egy kerítésen és az egyiket lelövöd, hány madár marad a kerítésen?"
Pistike jelentkezik. "Egy sem, az összes elrepül a lövés dörrenésekor."
A tanárnõ bólint: "A helyes válasz 4, de tetszik a gondolkodásod."
Erre Pistike: "Tanárnõ, én is szeretnék valamit kérdezni. Három nõ ül egy padon, egy-egy fagyit esznek. Az egyik finoman oldalról nyalogatja a háromgombócos fagyit. A második fentrõl az egészet bekapva a tölcsér peremét szopogatja. A harmadik a fagyi legtetejét harapdálja le. Melyik nõ van férjnél?"

A tanárnõ tetõtõl talpig erõsen elpirul, de válaszol: "Nos, hát gondolom a második, aki föntrõl az egészet bekapva a tölcsért szopogatja."
Pistike: "A helyes válasz: amelyiknek karikagyûrû van az ujján, de tetszik a Tanárnõ gondolkodása."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Nálunk is hátul állt, mert az uramnak volt jó bicaja, nekem meg az ő régije, ami szar volt. De mivel jót tesz sok mozgás állítólag endó ellen és ezt pont hallotta is a rádióban. :lol: Én meg nem tiltakoztam. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Háááááááááááááááát én sem tiltakoznék ellene..... de ha mondjuk éppen most babás lennék, hát azt hiszem, hogy tuti a bicaj lenne az utolsó, amit vennénk :lol: :lol: :lol: :lol:

MEgjegyzem, két éve kész a kelengyelistám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Megjottem visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Azt se tom hol kezdjem annyit dumaltatok :lol: :lol: :lol:

Zsu
Viccek :lol: :lol: :lol: :lol: Mar hianyoltam :wink: Neked is van hohullamod :?: :shock: Csak nem klimaxolsz :?: :? Mer nekem is van es parom azt mondja attol :roll: vgyis hohullam nem mas jelek :roll: de ma az volt :roll: A gorbed nekem kinai :lol: :lol: Tod nem ertek hozza de ha te orulsz akkor en is orulok veled :wink: :D A van-pal torta naon szupi jah...sajna felet megettem igy mar eleg gaz lefotozni de legkozelebb megmutizom mert naon otl;etes szerintem is :wink: Az en hom neked igeretes :?: :shock: Az jooooo Kocce :wink:

Vicky
Drukk jovohetre a dokinal ++++++++++++++++ :wink: de azert elotte meg szolj mert en mindig mindent elfelejtek :? Hova is mesz jovoheten :?: :o :lol: :lol: :lol: :lol: Na latod mondtam en,hogy turelem hot terem :wink: Vervetel ugyben nem vgyok okos nekem 1szer tortent meg a stimulalas aztan tobbet se :? Parom pedig a sok huho nelkul is naon boldog :wink: Nem szereti a nagy felhajtast....de egy torta az az alap es egy szimbolikus ajandek az is kell :roll:

zsofi@
Hohullam :?: :!: :shock: Az tuti rossz lehet :x A terhes tunetek nem figyeleseert rendesen irigyellek :? :lol: Na nem ugy :oops: Es orulok,hogy optimista vgy :wink: De tenyleg mennyi elonyod van :roll: Jo neked,hogy anyud mellett dolgozhatsz...en is szivesen lennek tobbet vele :cry: Es,hogy meg apudnak is te melozol :o szupi akkor igazi csaladi osszetartas van nalatok gondolom 8) Masoddiploma :shock: Tyu de okos csajszi vgy :P en meg :oops: :lol: :lol:
Azert nem mindig az a mervado milyen messze megyunk utazni...en mikor otthon vgyok megyunk mindig balcsira es akkor is izgulok...en ilyen kis izgulos vgyok :lol: Szallast mostansag misem szoktunk ilyen helyen nem is kell mert sok a lehetoseg amikor mar ottvgy :wink: Gondolom en :roll:

Na szal ma mentem fodraszhoz es amikor odaertem en olyan rosszul lettem egybol Zsofira gondoltam na mondom ez a hohullam :? Kellett vgy 10perc,hogy renbe jojjek...azt se tudtam hirtelen elajulok-e vgy nem :? Nem tom miert volt talan a hirtelen melegtol vgy lehet klimaxolok :shock: :? A barinommel kicsit eldumaltuk az idot az 1orabol lett vgy2 es felde mar reg lattam :roll: es szegeny epp szerelmi banatban szenved :? Most meg mar megint fel 10van.....de gyonyoru ido volt 8) szep a hajam 8) es most zabaltam tele magam :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es Zsu LAPTETUUUUUU 8)
1.laptetu BABA-e
2.laptetu ZSU-e Kép
Tenyleg Baba merre vgy?Csak nem zongoraoran? Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Hát hőhullám az van mostanában rendesen :shock: De mitől?????A fene tudja :roll: Nekem nagyon tetszik a hőd.... :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Milyen az mond ma el :roll: Hougyben meg bizom benned 8)
Azt nem tod hanyadik naptol lehet lh tesztet csinalni mint josteszt? :roll: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Remélem nem klimaxolsz, csak a melegtől van. 8) Azért még korai lenne. :lol: :wink: Hajadat nem fotózod le?
Én ma túrótortát sütök. Egy barátnőmtől kaptam a receptet, akit mellesleg hívtam ide beszélgetni, de biztos bátortalan. :lol: Szóval üzenem neki (tudom, hogy olvas), hogy várunk Dorcsika! :lol:
Este unokatesómhoz megyünk vacsira, oda szeretném vinni a sütit.
Másoddiploma: muszáj tanulni, ha egyszer a magam ura szeretnék lenni és sokat keresni. Az elsővel itt kitörölhetem a fenekem. :lol:
Holnap is kéne menni, de lógni fogok.

Zsuzska!
Persze, én is tudnám másra költeni, de akkor nagyon jól esett. Vígasztalásul,. hogy kiderült fél év kezelés és valószínű utána is csak lombik lehet, Most van 6 hónapom, hogy gyűjtögessek lombikra, kelengyére.

KépKép
zsófikukac
 
 


Bridg!
Ne csinálj lh jóstesztet! Nekem csomószor volt lh-m + és mégsem voltam babás. Csak becsap! HCG-t csinálj!

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!
Remélem nem veszitek rossz néven, hogy befurakodom hozzátok!
De mivel én is hasonló cipőben járok mint ti, gondoltam jobban tellik az idő, és minnél több emberrel beszélek, azzal is többet tanulok.

Bridg: Szia! Rég hallottam rólad! Hogy vagy? Látom mégy nyaralni. Csodás lehet. Jó nyaralást! Azok a tesztek mit jelölnek? Tudod én még nem láttam ilyet, de érdekelne.

zsófikukac
Bocsi, hogy így ismeretlenűl írok! Először is üdvözöllek.
Visszaolvastam az eddig írtakat, és szomorúan láttam, hgoy nem alszol. Időszakosna én sem tudok aludni, és ilynekor szoktam egy gyógynövény készítményt beszedni. A neve: Valeriana. De tudom ajánlani a Pannonhalmi Vesperas teakeveréket is. nekem szoktak segíteni. És mellesleg nincs semmi olyan benne, ami káros lenne a szervezetedre!
Amúgy mi az a HCG?
Vendég
 


Szevasz Pendi
Dehogy vesszuk rossz neven soot legy udvozolve :wink: (itt is :lol: )Koszonom kerdesed jol vgyok :wink: Igen megyunk nyaralni de kepzelt ebben a topikban 3-man 1napom megyunk es epp Zsu nagy bajban volt,hogy magara marad a topikban de akkor asszem mar ha te is itt maradsz nalunk vgyis neha bekuksizol akkor megsem fogjak hulenek nezni,hogy magaban irogat :lol: :lol: :lol: A tesztek azok LH tesztek a peteerest mutatjak meg allitolag :lol: Es azert ilyen furcsa mer nem hazai gyartmany... :roll: Lh teszt igy mar tudod?De a fotok eleg rosszak :? :roll:

Zsofi@
Gondoltam a megmaradt 2Lh-tesztem ellovom de akkor nem :roll: A hcg teszt meg korai ahhh :? Hajamrol fotot nem teszek fel...sima egyszeru...csak tovet festettek de msn-en van fotom ott megmutatom ha erdekel mert neked publikus :wink: Turo torta?Jaj imadoma tortakat mostansag...mi van velem :lol: Barinod meg jojjon...itt 4ember van ok most mar 5 Pendivel egyutt ugyhogy itt nem kell felni senkitol sem :wink: Vgy megis :? :lol: A masoddiplomaval meg igazad van...tudom en milyen nehez otthon az elet...meg diplomaval is...ugyhogy hajra :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg
Köszi a felivlágosítást. valami hasonlóra gondoltam én is a tesztetkkel kapcsolatban, de így már biztos a dolog. akkor ezek szerint volt PÉ-d. Remélem eredménye is lesz.
Jó nektek! Mentek nyaralni! azért gondoljatok egy kicsit az otthon ülőkre is! :wink: Legalább egy pohár ital erejéig. :lol: Egyébként a nyaraláson mindent bele! :wink: :oops: Nem egy olyan ismerősöm van, aki a nyaralásból babócával a hasában tért haza. :lol: Zsuzska az előbb is volt, de most eltünt. :roll: Biztosan végzett a melóval. és hazafele tart. nagyon szép hője volt reggel. :lol:
Vendég
 


Szia pendi!

Köszi az infókat a teákkal kapcsolatban, ki fogom próbálni őket! :lol: Ja és üdvözöllek, mi még nem találkoztunk! :lol: HCG a terhességi teszt.

Bridg!
A megmaradt tesztek jók lesznek köv. hónapban, vagy, a második babához! :wink:

Na lépek én is boltba, túró kell a tortámhoz!

Csók mindenkinek! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok Lánykák!!!

Nagyon jó olvasni Benneteket!
Na, most jól lebuktatom magam :lol: :lol:
Zsófika :D
Ígérem jönni fogok, ha összeszedtem magam és a bátroságomat! :roll:
Addig is jó tereferét és sikeres akciózást Mindenkinek!
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Pendi
Jaj gondolok en de nem az otthonulokre hanem a Babanetesekre :wink: ez egyertelmu iszom egy koktelt ratok 8) Nekem pont az utazas napjan kene megjojjon vgyis akkor kene ne jojjon meg piri ugyhogy nem hiszem,hogy lesz hirtelen peteeres is stb...de meglatjuk...lehet mar osszejott :lol: 8) Na jo ez vicc volt de minden viccnek fele igaz :wink: Ti most merre is tartotok? :roll: Az en mai hom nem nezted? :roll: Zsu meg melozik msn-en van :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg
ne haragudj, de nem néztem a hődet. Hol találom?
Én ott tartok, hogy pénteken megyek dokihoz egy uh-ra pé-t néz. Aztán majd meglátjuk.
Vendég
 


Zsofi@
Okes akkor elrakom a masodik babara :lol: :lol: A kovetkezo honapban mar nem akarom,hogy szuksegem legyen ra :roll:

Dorcsi
Koszi szepen....orulok,hogy jol erzed itt magad :wink: Olvasgassal ha egyenlore igy meg kenyelmesebb :) Aztan majd ha osszeszedted a batorsagod akkor irjal batran es csatlakozz 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
megtaláltam!
de neked a tegnapi volt szép magas! ha jól nézem. :oops: :roll: Remélem van eredmény!
Vendég
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Na az is jo te legalabb orvosi ellenorzes alatt allsz :roll: Nekem sokat jelentene ha segitenenek :roll: A hom meg multkor is 37 felett maradt egesz a vegeig sooot meg kesett is...es kiderult 29napos lett csak a ciklusom....semmi egyeb :x :? Szal en mar abban se naon bizom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sajnálom, hogy ilyen tapasztlataid vannak. De épp most olvastam a siker storyk topikot, és megdöbbentő eseteről írtak. De a lényeg, hogy mindenkinek siker lett a vége! Biztos vagyok benne, hogy a te, és mások esetében is az lesz, csak sajnos nagyon sok türelemre és kitartásra van szükség.
Most megyek egy kicsit tornázni.
Puszi nektek!
Vendég
 


Menjel tornazni...helyettem is mozogj legyszi :? :oops:
Van olyan topik is :o :shock: Remelem mindenki egyenkent oda kerul hamarosan :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na ide értem.

Szerencsére most jöttek egy páran, volt meló legalább :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi: Cijjjjjjjjjjjjjjjjjjja :wink: :lol: :lol:

Dorcsi:
Üdv néked köztünk, gyere gyakrabban!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szijjja Dorcsi!
Süti a sütőben sül! Nyersen finom! :lol: Gyere máskor is!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsofi@
Illatat ide erzem :lol: Naon tutis 8)
Zsu
Nincs balhe a konyvtarban :?: :roll:
Pendi
Most olvastam mi is a foglalkozasod :shock: :o Na akkor te aztan irto eros csajszi vgy :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Huuuu. megjöttem. jól kitornáztam magam, de lehet, hgoy el kellene menni még egy kerékpártúrára is. Olyan szépen kisütöt a nap!
:lol: :lol: :lol:
Zsuzska
Neked is "Cijjjjjjjjjjjjjjjjjjja " :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
De lehet, hogy nem vagy itt? :cry: Nem baj, majd legközelebb! :lol: :lol:

Bridg: A helyzet az, hogy nem igazán szoktam vele "dicsekedni". Nem igazán az a meló, amit elfogadnak egy nőtől. Csak azért mondtam el, mert nem akartam hazudni Zsunak. :wink: :roll:
Vendég
 


Pendi
EN csak egyszeruen nem publikusnak hivok minden olyan amit nem akarok elmondani 8) De amugy szerintem semmi gaz nincs vele sooot cool 8)

Csajok mennem kell aludni :roll: Holnap reggel nevolvasas 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó éjt Bridg! Szép álmokat!
Vendég
 


Zsófi: Én is érzem már a sütiillatát ám :wink:

Pendi: Köszönöm szépen, hogy elmondtad nekem a foglalkozásodat :wink:

Bridg: Remélem, megkaptad még msn-en a másik számot.
Volt néha "balhé".... voltak olyanok,hogy megértem XY-t, hogy menjen ki, meg berohant hozzánk olvasó, hogy megverték és ide jött ki a rendőrség, meg voltak obszcén hívások is.... de ez van... meg időnként ordítanak velünk, hogy mért kell fizetni késedelmet.... hát ilyen kis apró balhék vannak itt :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSu: :wink:
Vendég
 


(((((PEndi)))))

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi Zsu! elmentem kerékpározni, de gyorsan feladtam. Nagyon hideg van kinn. :evil: :evil:
Vendég
 


Most is mennem kell. Felébredt a kedvesem (éjszakás volt, és ebéd után elaludt), és valami vacsit össze kellene neki dobni. Nem beszélve arról, hogy idő van!!! :wink: :wink: :lol: :lol: :oops: :oops:
Vendég
 


Pendi!
Remélem, jól éreztétek egymást :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi
Apara fel!! 8) :lol: :lol: :oops:

Zsu
Hat akkor nem irigyellek :? Kene valami veszelyessegi potlekot fizetniuk :lol: :lol: Vgy mar nincs olyan otthon? :? :roll:

Zsofi@
Nagyon eltuntel 8) Tan betett a tusos suti :lol: :lol: :lol: Termeszetesen fotot kerunk a tortarol ha meg van belole valami :lol:

Vicky
Veled mi tortent tegnap :?:

En kesz vgyok minnya del megyek suliba es 1szot se tanultam pedig kis teszt lesz :? :roll: :oops: Na persze mikor hazajottem a babaneten ultem :lol: :oops: Hmm :? Na mind1 Szal suli utan jovok csajok :wink: Jaj meg azt elmeselem,hogy ugye reggel 10-kor mindig homerozom es elaludtam a homerovel es almomban meg letort a homero vege :shock: es a higany osszekarcolta kezem meg az arcom felpuffadt :? Jah es a masik alom meg az orvosibol parommal loptunk uh fotot a hasamrol :shock: es sok karika latszodott de a gep az egyiket kinagyitotta amenyik baba lehet es ugy nezett ki babas vgyok :shock: :o Te jo eg miket almodok :oops: Most meg itt ulok es menzis gorcsoleseim vannak :x Az most miert van :?:
Mai hom:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 90400_.png

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg drága!

Ilyen hővel nem mensizni szoktak, hanem szülni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Koszi edi vgy :lol: Bar en ugy hiszek benne,hogy babos vgyok,mint az 5-os lottoban :lol: :? Huu micsoda cikk-cakkos a tied :o En asszem benezek a homerozes topukba aztan korulnezek milyen tablazatok vannak :roll: Hatha tanulok valamit :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah amugy a gorcsoles az emesztesem miatt volt :lol: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

Brdiget!
Hát nem a túrótorta, hanem a vacsihoz fogyasztott bor mennyiség miatt nem voltam. 6-ra mentünk unokatesómékhoz, éjfél után jöttünk el és valahogy a poharam mindig tele volt. Iszonyatosan benyomatunk, még jó, hogy ma csak délre kell bemennem az irodába, addig viszont meg kell írnom egy beadandó házit. :evil: De egyenlőre küzdök a hányjak vagy ne hányjak kérdéssel. :lol:

Pendi!
Én lemaradtam a foglalkozásodat illetően. :roll:

Dorcsi!
Torta finom lett. Tettem epret a tetejére. Hogy állsz a bátorsággal?

Zsuzska!
Könyvtáros volt a nagyim is. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


[quote="zsófikukac"]
Dorcsi!
Torta finom lett. Tettem epret a tetejére. Hogy állsz a bátorsággal?

Ez naon arin hangzott :wink: :D Regota ismeritek egymast :?:
Jah akkor buli volt...az is jooo :wink: 8)

En minnya forobbanok :x :evil: Anyumnak ugye szulinapjara vettem ajit es hazakuldtem :arrow: EMS-sel azaz 3nap :!: :!: :!: Ez volt penteken...erre anyum kap 1ertesitot tegnap,hogy vamolasi ugyben menjen be :x :evil: Most hivtam fel oket mer anno en mar kuldtem "ertekesebb" csomagot de az ertekhatar ugy tudtam 30ezer Ft :arrow: Hat nem megvaltozott az uj hatar ertek 11ezer ft :twisted: Szoval 20%adot+3.5%vamkoltseget kikell fizessen aztan megkaphatja :evil: :arrow: Jah es mar 14-en megerkezett de ertesitot csak 16-an kapott :evil: Merges vgyok nem is maga az osszeg mert kb 8000ft kell fizessen :roll: De ha ugy veszed,hogy ez az en ajandekom neki es o fizessen ez azert gaz :? Na mind1Csak gondoltam megirom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Hát azért ez durva :roll: :shock: Szóval sikerült elérned őket... szegény anyud.... azért biztosan nagyon fog örülni az ajándékodnak :wink:

Amúgy mire eljöttem otthonról, már csak 36.5 volt a hőm, úgyhogy zuhanórepülés van és reggel volt is másr egy kis barnás csipp-csöpp. Nagyon szomerú vagyok, dehát az élet megy tovább.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsófi: Akkor jó dogaírást és magadhoz térést :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok :lol: Megjöttem, túléltem a csapolást :lol: Hú de várom már a szerdát!!!! És aztán a hétfőt is! Most beszéltem a barinőmmel, várnak majd a reptéren, hú de jó lesz vele is már találkozni!!!! 8)

Bridget drága, tegnap nem volt túl jó napom. Egy kolleganőm állandóan szívja a véremet, fogalma nincs semmiről és mindig kérdezget, aztán 2 perc múlva már úgy adja tovább, amit mondok neki, mintha ő találta volna ki :evil: Úgy utálom az ilyet :evil: És most ő itt a lángelme, az aktuális "sztár", holott csak abból él, hogy mások vérét szívja (főleg az enyémet), majd mindezt jól adja elő a megfelelő helyeken :evil: :evil: Tegnap jól felidegesítettem magam rajta, de ma már jobb...nem tudom, hogy lehetne ezt kezelni - szerintetek?

Kép
vickybabe
 
 


Zsuzska!
Amíg nincs piri csak barna, addig ne legyél szomorú. Küldök egy ölelést.

Bridget!
Hát ez fleháborító!!!! :evil:

Dorcsival ismerjük egymást egy éve. Aviva tornán ismerkedtünk meg, azóta tartjuk a kapcsolatot. De majd mesél ő is bizti magáról.

Dogám készen van. Fel is töltöttem az adott honlapra. Ha már lógok, legalább az legyen meg.

Még csak van 2 órám melóig. Ki kéne takarítani legalább az egyik szintet. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsu
Ne maa meg amig nincs piri azert ne keseregj :? :roll:

Anyum mondta a Teleky ter vgy mi van ott...es o adta oda a szamot is :roll: Mind1 csak tod az utanajaras nem egyszeru...Ezert nem adok fel en csomagot.x osszegert megveszed :arrow: a feladas ara sem leanyalom :arrow: aztan meg otthon is fizetni :x Kesz rablas komolyan :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget! Na végre megtaláltalak. Csak most olvastam a privit, hogy megnyitottad az új topikot. És örülök, hogy sokan írnak ide.

A görbéd nagyon jól néz ki, tényleg elég korán van peteérésed.
A peteérés nem lehet előbb, mint az LH csúcs, hisz az LH hormon növekedése váltja ki a tüszőrepedést.

Általában az LH csúcs utáni 24 órán belül van petekilökődés, ami szépen látszik is nálad. Tehát elvileg a 10. napon délben volt a csúcs. Éjjel megtörténhetett a pete kilökődése, hisz a megrepedt tüsző kezdi termelni a sárgatesthormont (progeszteron), ami másnap reggelre meg is emelte a hőmérsékletedet. És a hőd szépen fenn is maradt.
És ami még szépen mutatja a peteérést az, hogy a peteérés előtti nap leesik a hő, mélyrepülést mutat, után vagy szépen fokozatosan emelkedik, vagy egyszerre fennt van (mint nálad).

Ezenkívül jól látszik a két szakasz. A luteális fázis a peteérés utáni fázis, ami általában 11-14 napos. A 25 napos ciklusod a rövidebb első fázisból adódik.

Azt olvastam, hogy a tartósan magas FSH szint esetében beszélnek korai klimaxról, és nehezen stimulálható petefészekről. (a bevérzés valószínűleg kötődik ehhez).
Akinek nehezen stimulálható a petefészek, szinte nem is tudnak peteérést produkálni még sok hormonnal sem.

Viszont nálad a hődből látszik, hogy volt peteérés. Szépen fenn is maradt, tehát SZUPER!!!! :D :D :D :D

(azután már ne csinálj lh tesztet, ha megvolt a csúcs, mert csak a hormon kiürülését mutatja később, ahogyan szépen csökken a szervezetedben a szintje)
És ne csinálj szerintem LH tesztet jóstesztként, mert csak idegesítő, bármit is mutat. Ha elmaradt a mensi, akkor próbáld a HCG terhestesztet. Ha negatív, az még lehet pozitív később, de ha pozitív, akkor tutira pozitív.

Kellemes utat kívánok neked Ausztráliába!!!

Üdv mindenkinek!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Viki!
Sajnálom, hogy ilyen hülye kolleganőd van. :evil: Én nem tudom sajnos az ilyet kezelni, előző munkahelyemen nekem is volt ilyen, ezért is jöttem el. :roll:

Szerdán lesz is eredmény? De jó! És már nincs is sok az utazásig! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Viki: Én is sajnálom, hogy ilyen kolléganőd van. Mondj neki valami hüle tippet, hogy jól beégjen vele majd :lol: :lol: :lol: :lol: Avagy megyünk csapatostól és megverjük :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg: Lehet, egyszerűbb lett volna, ha csak egy képeslapot küldesz anyudnak és a csomagot meg hozod haza magaddal :roll: :wink:

Zsófi: Jó takarítást, ha neki kezdesz :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: