Új privát üzeneted érkezett!

100. hozzászólás :lol: :lol: :lol: :lol:

Nitácska majd meglátjuk-ha nem dolgozik akkor igen, jön ő is, de mostanában sokszor dolgozik délutánosban :cry: azt nagyon nem szeretem, mert akkor egyedül vagyok itthon egész délután meg este és már majdnem alszok amire hazaér, aztán reggel meg én megyek, amikor ő itthon van... de hát evvan...

Ez jó hír, hogy ehetem még a camembert sajtot :) teszek is a reggeli szendvicsembe :)

Kép
nikka
 
 


Ja és amint látom nemcsak a 100. hozzászólás, hanem laptető is egyben :P

Kép
nikka
 
 


Sehol senki?

Most hétvégén én sem leszek - 2 óra múlva utazunk a férjem szüleihez. Vasárnap este majd bekukkantok! Addig is szép babásodós hétvégét mindenkinek! :P

Kép
nikka
 
 

 
 

Sziasztok!

Végigolvastam az eddigi hozzászólásokat és csatlakozhatok én is hozzátok? Szeretném szaporítani a vékony lányok csapatát :)
Én terhesség előtt évekig 48 voltam, közvetlenül terhesség előtt pár hónap alatt felhíztam 52 kg-ra, ami szerintem segítette, hogy megfoganjon a pici. (másfél év volt mire összejött a fiam)
Terhesség alatt 60 kg lettem, aztán szopi alatt már csak 50. Most épp 54 kg vagyok de a closti és a sok vitamin szedése miatt rakódott rám ez a pár kiló :)

És ami a legfontosabb én is szeretnék legkésőbb jövő nyárig szülni. Mi most már több mint egy éve próbálkozunk.

Koffein-kóla téma: a koffein emeli a prolaktin hormon szintjét is, ami gátolja a baba megtapadását, és ha meg is tapad, akkor is elég nagy esély van a vetélésre.

Encike: A triglicerin-hez nem tudok hozzászólni.

Nita: sajnálom ami a tesóddal történt. Próbálj sokat dumcsizni vele!

Judi: én is hőmérőzök ;)

Szöszke: kitartást a vizsgákhoz. Te merre laksz? Ahogy kivettem a sorokból nem Mo-on.

Nikka: remélem neked bejön a closty. Sajna nekem le kellett állnom vele.

Nikol: nagyon vagány a sapis képen a fiad ;)

Első nekifutásra ennyi, de ha befogadtok akkor szívesen jövök hozzátok ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Szia itt is!
Nem is tudtam, hogy az a fránya kóla még a prolaktint is emeli. Mondjuk amióta nem iszom, nem is feszül úgy a cicim egyből ovu után. Inkább csak mensi előtt 4-5 nappal kezd.

Kép
p__lilla
 
 


Itt vagyok, nem tüntem el.
Semmi kül, élek. Ma apciztam, mivel a gyerköcök mamánál vannak.
Ajánlották az Antioxant, esetleg hallott vki rola vmit? Illetve szed vki?
encike 2
 
 


Sziasztok! Na megjöttünk a rokonlátogatásból! Jó sokat ettünk egész hétvégén :)

Szia Kisvirág! Miért kellett leállnod a clostival? Mondjuk a doki most nekem is azt mondta, hogy egyenlőre ne szedjem tovább, mert, hogy az sem jó, ha valaki sokáig szedi-így most csak a Mastodynon cseppeket szedem+vitaminokat.

Encike sajna nem tudok segíteni, még nem hallottam az Antioxanról.

Kép
nikka
 
 


sziasztok!reméljük elsején nem fog dolgozni a párod legalábbis nem délután! :lol:
Ma beszéltem a szaszával a /énekessel/hogy én tuti megyek de valószinű jöek még páran!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nikka!
Milyen vitaminokat szedsz? És az a homeos jo?
encike 2
 
 


Helló Mindenki!

Kisvirág, Üdvözlet Neked!

Hétvégén mi is rokonoknál voltunk, ahol állandóan enni kellett volna... :oops: :oops: Hát az nem jó, különösen most, hogy tartani kell az "óvatos" diétát. Hát a koffein, kávé tényleg nem jó, ezért csak light-osan, cappucinoban iszom, napi kétszer... mit tegyek, ez az egyetlen szenvedélyem... :?
Még nem volt szerencsém a clostihoz, de miért nem lehet sokáig szedni? Az Elevitet szedem néhány napja, eddig még nem okozott gondot.
Encike! Az Antioxan mire való?
judi79
 
 


Az antioxant egy antioxidáns, ami a szabad gyököket köti meg. Szedheti ffi- nő egyaránt. Javitják a fogamzás hatékonyságát.Növeli a spermiumok mobilitását.

Most megyek gyogynövényboltba és személyesen érdeklődöm.

A gyerköcök anyuéknál voltak 7végén. Tiszta kiütés lett a kicsi, ma elvittem dokihoz és otvart diagnosztikált. Volt egy csunya sebe, amit elvakart és ebből adodoan a testét ellepte. Olyan ciki volt, mikor a doki mondta, pedig tudja, hogy tiszták vagyunk, de megnyugtatott, hogy ez nem csak ebből eredhet.
Kapott antibiotikumot, kenöcsöket, de akkor is kellemetlen!
encike 2
 
 


encike remélem már jobban van gyerkőc?
judi én is nemsoká elkezdem szedni az elevitet meg a folsavat is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


encike remélem már jobban van gyerkőc?
judi én is nemsoká elkezdem szedni az elevitet meg a folsavat is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen Nita már rohangál.
encike 2
 
 


az jó ha már rohangál,javulgat akkor! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Encike jobbulást a gyerekeknek!

A clostit állítólag azért nem szabad sokáig szedni, mert megnöveli a méhrák kockázatát - legalábbis nekem ezt mondta a doki és h ezért ő csak max 2 kúrát javasol és csak inszem miatt szokta hosszabban-de én még szerencsére ott nem tartok- és remélem, h nem is fogok- inkább szorgalmasan próbálkozunk :) Pl tegnap este is :oops:

A homeós cucc baromi szar ízű, de már kezdek hozzászokni- most már 2 és fél hónapja szedem kb. Végülis helyreállt a ciklusom- kétszer egymás után 28 ill. 29 naposat produkáltam, rendes pé-vel, előtte meg semmi nem volt szóval ez tök szuper, persze azt nem tudom, h most ez a clostinak va a homeósnak köszönhető, v mindkettőnek....

Vitamint Elevitet és Gravidát felváltva - egyik nap egyiket másik nap másikat- szedek a dokim tanácsára lassan két hónapja. Lehet h hülyeség,de azóta erősebbek a körmeim meg a hajszálaim :) Mondjuk lehet h nem emiatt,de azért tök jó :)

Kép
nikka
 
 


nikka szerintem lehet a vitaminok játszanak közre hogy erősebbek a körmeid és a hajszálaid is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem nemrég fogyott el a folsav, még van kicsi gravidám, de átállok majd az antioxantra.
encike 2
 
 


és az a antioxan jobb mint az eddig megszokottak? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tom, de ha ajánlották????!!!!
Ugy vagyok vele kiprobálom, meg persze holnap megkérdezem a nőgyogyot.
encike 2
 
 


helyes ha még rákérdezel!
drukkolok,hogy beválljon! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az antioxan is homeós szer?

Kép
nikka
 
 


sziasztok jóreggelt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm hogy befogadtok :)
Igaz 2 napig nem tudtam jönni. Vasárnap Kende tiszta hiszti volt, gondolom a front miatt. Tegnap meg Pesten voltunk Kismama napon. Ez egy céges buli volt. Egész jó volt. :)

Lilla: hát a kólába is van koffin, így az is emelheti a prolkatin szintet. Hú középidős vagy. Hajrá!!!!

Nikka: azért állított le a doki a clostiról, mert lett 2 nagy cisztám tőle, és a méhnyálkahártyámat is elvékonyította, és a doki jobbnak látta, ha leállunk vele.
Te milyen homeos bogyót szedsz? És mire?

Enci: jobbulást a kislányod lábának!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Az Antioxant egy antioxidáns.
Doki szerint maradjak a folsavnál, Gravinál, mert neki erről nincs tapasztalata. De nem mondta erősen, hogy ne szedjem.
Jo lett a triglicerinszintem is, Pocak is rendbe, ugyhogy teljes szivvel problkozhatunk!
encike 2
 
 


encike mindent bele!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Csatlakozhatom én is? Szoktam irogatni a 2009-ban szeretnék szülni-be. Nem is tudom mit írjak bemutatkozásként.26 éves leszek,két éve leszünk házasok. És hát lassan szeretnénk babát
Ha valamire kíváncsiak vagytok kérdezzetek!
kutyafüle
 
 


Üdv. köztünk!
De jo neved van!

Igen mostmár minden rendben. Ez a mondat is megnyugtat!
encike 2
 
 


szia kutyafüle!nagyon tetszik a neved! :lol:
gondolom első baba lesz?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az előbb írtam egy jó hosszú hszt, de valami miatt nem küldte el :evil:

Encike gratula a jó eredményekért! Most akkor teljes erőből indulhat a babaproject :wink:

Kütyafüle tényleg nagyon jópofa neved van :) üdv köztünk!

Kép
nikka
 
 


Kisvirág az durva, hogy cisztáid lettek a clostitól :cry: Hallottam, hogy ilyen mellékhatása is lehet, de azt hittem, h csak akkor , ha valaki huzamosabb ideig szedi....
Én most a Mastodynon cseppeket szedem-napi 2x30 cseppet- helyreállítja a normális-rendszeres ciklust meg csökkenti a prolaktin szintet. De iszonyatos íze van :cry: Mostanában teával szoktam bevenni ásványvíz helyett, így azért már egészen tűrhető.

Kép
nikka
 
 


Kisvirág az durva, hogy cisztáid lettek a clostitól :cry: Hallottam, hogy ilyen mellékhatása is lehet, de azt hittem, h csak akkor , ha valaki huzamosabb ideig szedi....
Én most a Mastodynon cseppeket szedem-napi 2x30 cseppet- helyreállítja a normális-rendszeres ciklust meg csökkenti a prolaktin szintet. De iszonyatos íze van :cry: Mostanában teával szoktam bevenni ásványvíz helyett, így azért már egészen tűrhető.

Kép
nikka
 
 


Na tessék, ezt most meg kétszer küldte el :evil:
Azt hiszem jobb lesz, ha elteszem magamat holnapra :roll:

Kép
nikka
 
 


Sziasztok!Köszönöm a dícséretet a névért. Káromkodásként használom ezt(bár nem tudatosan),a kollégáim szoktak ugratni vele.Így gondoltam névnek is jó lesz.:) Igen elsőt szeretnénk,és jelen álláspont szerint egyetlent. És azt hiszem sokat tanulhatok a fórumokon,mert bizony nekem nem sok fogalmam van sajnos még ezekről a dolgokról. :oops:
Így jó előre tájékozódom és türelmetlenül várom a mi időnket. Meg aztán olyan sok más dologról is szokott szó esni,ahogy visszaolvastalak Titeket,hogy lazítani is jó néha munka közben és beszélgetni egy jót.
Megkérdezhetem,hogy milyen cseppet szedsz Nikka és mire? :oops:
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h nem voltam, csak lefoglaltak a vizsgák, rengeteget kellett tanulnom .. szerencsére vége ennek az időszaknak, műtól újra élem a boldog fórumos életemet :D A párommal azért nem felejtettük el a babaprojectet, sokat akcióztunk, remélem, a márciusi baba összejött .. hamarosan kiderül :)
Képzeljétek, amióta nincsenek vizsgák, nem ittam kólát! :D Úgy örülök, egy gonddal kevesebb ..

Kisvirág, Kutyafüle! Én is üdvözöllek itt titeket :)

Kisvirág! Először is köszi a kedves szavakat .. :)
Tényleg nem Magyarországon lakom, hanem Ausztriában.
Ahogy látom, ma van a házassági évfordulótok?!
Gratulálok :)

Kép
szöszke.
 
 


Szia Szöszke!! Köszönöm az üdvözlést!!! Gratulálok a vizsgához!!!
Megkérdezhetem, hogy mit tanulsz és hányad éves vagy? Mindig kérdzgetem a sorstársakat,mert én is tanulok és amiatt kellene októberig várni a babaprojekttel.
kutyafüle
 
 


Köszönöm szépen, kedves vagy :)
Első éves voltam az egyetemen, és egészségügyet tanulok .. minket ez sem, mint ahogy a korom sem zavar a babaprojektben, bár az biztos, h egy bébi mellett sokkal nehezebb lesz tanulni, és talán okosabb lenne megvárnunk, míg befejezem a sulit, de az nekünk túl messzi időpont lenne .. :) Te most fogsz végezni? Vagy hh októberig kéne várni? Ha nem gond, h ezt kérdezem .. :oops: Ja, amúgy egészségügyet tanulok :)

Kép
szöszke.
 
 


Oké, nem tűnt fel, h az elején már leírtam, h mit tanulok, bocsi :D

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Encike: antioxidáns van az aloevera egyik tablettájába is. A-beta-care a neve a bogyónak.
Örülök, hogy jó lett az eredményed.

Kutyafüle: üdv. Nagyon ari a neved :) Én a fiamnak szoktam ezt mondani mostanában. Elértük a „mi az?” korszakot. Mert mindenre kérdi mi az? Én meg mikor már ezredszer kérdi mondom, hogy kutyafüle. :)

Nikka: nekem 2 hónap szedés után jöttek ki a ciszták. :( Szerencsére a mensivel távoztak is. Ja tudom már melyik homeos csepp ez. Már nekem is ajánlották, de én most szedek bromocriptint, ami szintén a prolaktin szintet viszi le. És a kettőt együtt nem akarom keverni.

Szöszke: köszi az üdvözlést és a gratot. Igazán holnap lesz az évforduló, nem is értem miért tette mára a vonalzó :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok! :)

Üdvözlet Kutyafülének, igen, tényleg klassz a neved... :D
Szöszke gratuláció a vizsgákhoz, most már megérdemled a várva várt pihenést, és reméljük az "akció" sikeres lesz mihamarabb... :lol: :lol: És köszi a vonalzót is, már csak fel kellene ide raknom valahogyan... :oops:

Encikének is hajrá! :lol:

Kisvirág édes lehet a kisfiad, hisz ez egy olyan klassz korszak Neki és Nektek egyaránt. Már kinőtt a totyogós korszakból, most az ismerkedési korszak gyermeke... :) Mostanában mindig úgy nézegetem a babókat a babakocsikban, vagy sétálva az utcákon. Persze addig is nézegettem, de egyre inkább vágyom már egy saját babóra...

Neveken szoktatok gondolkodni? Kinek mi tetszik lány és fiúnévben? Szavazzunk! :shock: Nekem lányban a Zsófia vagy a Dóra, fiúnévben a Dávid vagy Kristóf.


Lányok, jó lenne már látni valakitől egy kétcsíkos tesztet. :) :)
Tesztelt valaki mostanában vagy a napokban tesztel-e? Hőmérőzéssel és ovu tessztel mi a helyzet?

Üdv, J

Ui: jó sok kérdést tettem fel így egyszerre... :oops: mit tegyek, ritkán jutok a fórumhoz...
judi79
 
 


Suöszke,nekem az utolsó évem jön. A nyáron meg szeretném írni a szakdogámat,meg a vállalat gyakorlatot, hogy túl legyek rajtuk. És úgy számoltam,hogy ha októberben kezdünk neki és csoda történne és első hónapban terhes lennék, akkor is államvizsga után születne. Csakhát mekkora annak az esélye, hogy elsőre összejön és hát egyébként is, ha vágysz valamire olyan nehéz a "nekikezdésig" is várni 4 egész hónapot. Hiába repül gyorsan az idő,ilyenkor olyan,mintha ólomlábakon járna.:)
Ti mióta próbálkoztok Lányok.És hány éves vagy Szöszke,ha megkérdezhetem.
kutyafüle
 
 


Szia Judi,köszi az üdvözlést. Nekem lányban a Lara és a Daniella jöhet szóba(Stella a kedvencem,de a kutyánkat úgy hívják) fiúban tetszik a Roland, szentimentalitásból a Károly de az párosulna a Dániellel a férjem családja miatt. :roll: Hű, jó bonyolult voltam.
kutyafüle
 
 


Nekem eszeveszettül lassú a babanet :?
Nálunk még nincsen favorit nevekből, bár tény, h nem is gondolkodtunk még ezen .. sok, sőt, rengeteg olyan van, ami tetszik, így pl. lányok közül, h csak a mostani legnagyobb kedvenceket említsem a Hanna vagy a Ráhel, vagy a másik oldalról a Martin vagy az Ákos. De szinte biztos vagyok benne, h nem ezek közül fog kikerülni a "győztes" :D

Judi! Én majd kb. 1 hét múlva fogok tesztelni .. nagyon kíváncsi vagyok.

Kutyafüle! Nekünk ez a 4. hónap, remélem, most összejött a baba. Bár én mindig bizakodó vagyok, most van egy halvány pozitív megérzésem .. de nem merek elkiabálni semmit sem. 21 éves leszek az ősszel.

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Hát ez a babanet tényleg elég vacak. Annyira lassú, hogy már idegesít. Már két ablakot nyitok meg, aztán nézem, melyik tölti be előbb. :twisted: 10 percembe telt, mire be tudtam lépni, hogy írok.

Húúú, ti már neveken gondolkoztok? De jó. Én majd csak akkor, ha már a pocimban lesz a kicsi.

Kutyafüle
Üdv. Tényleg jó neved van, tetszik.

Szöszke
Gratula a vizsgákhoz. És nagyon jól tetted, hogy nem ittál kólát :!:
Remélem sikerült összehozni a márciusi babócát.
Tök jó, hogy te fiatal anyuka leszel. Szerintem kevés embernek jut eszébe 21 évesen tudatosan babát vállalni.

Viri
Nem tesztelsz holnap? Szép ajándék lenne a férjednek az évfordulóra. Bár csak akkor, ha kétcsíkos. De miért ne lenne az.

Kép
p__lilla
 
 


Na, nekem most begyorsult, gyorsan le is kopogom, mielőtt 10 percbe telne, mire elküldöm a hozzászólást .. nem tudom, mitől van, de tényleg nagyon idegesítő :evil:

A kóla-témához: ez sztem kb. olyan, mint leszokni a cigiről .. nagyon rohadt egy érzés - most látom csak igazán, h mennyire függővé váltam tényleg. Anyuék is lent isszák .. de én megfogadtam, h nem fogok! Mert mi van, ha már most fejlődik bennem egy kicsi élet?

Lilla! Tudatosan mi is csak akkor fogunk gondolkodni a nevekről, ha a baba már itt lesz a pocimban, sőt, inkább akkor, ha majd tudjuk a nemét :) bár ahogy magamat ismerem, már a pozitív teszt után az utónévkönyveket fogom bújni .. :D

Kép
szöszke.
 
 


Jaj, de jot aludtunk a gyerköcökkel! Kint rohadt sz*r az idő!

Neveken én is gondolkodtam: Lara, Hanna, Kira
Máté, Kristof.

Kutyafüle!
Nekem febr.-ban volt spontánom, ami 2.-jára összejött, most ismét indul a menet. Majd kiderül, azaz már mult hoba is tettünk érte, de anno megjött. Most várom a pém.
encike 2
 
 


Szöszke: az előbb elfelejtettem gratulálni a vizsgáidhoz. GRATULA!!!!

Judi: Hát szép korszak ez is, csak igen fárasztó. Főleg mikor arra is kérdezi amit egyébként ő is tud, hogy mi az :) Gondolom ilyenkor megerősítést vár. Én is szoktam nézni a boltba, utcán más gyerekét, főleg mikor hisztiznek és megnyugszom, hogy nem csak nekem van hisztisem :) Egyébként szerintem nagyon klassz dolog anyának lenni. :) Nagyon sok szép oldala is van ám :)
Teszt: remélem 7végén tesztelek már egy + at :) Egyébként én hőzök, de nem ovu tesztelek, mert rájöttem az fölös pénzkidobás.

Kutyafüle: mi már egy éve próbálkozunk a tesóval.

Lilla: nem merek tesztelni. Már annyi negát láttam. És a nega teszttől tuti megzuhannék. Jobban, mint a piritől. Egyébként ma arra számítottam lemegy a hőm egy kicsit, de e helyett egy tizeddel felment. Kíváncsi leszek a holnap reggelire. Holnap leszek a 12. napon.

Nevek: nálunk az ősi magyar nevek jönnek be. Lányok közül: Emese, Boglárka, Bíborka, Csenge. A fiúk közül: Keve, Levente, Karsa, Alpár, Csanád meg még elég sok tetszik. :) Nehéz is lesz majd választani. Kendét is az utolsó pillanatban döntöttük el. A szülőágyon feküdtem már és még mindig vitatkoztunk a Kende és Keve név között. A szülésznő meg csak röhögött, hogy még nem döntöttünk. De azért nagy nehezen megszültem a nevét is :) (lehet a névválasztás nehezebb volt, mint maga a szülés :) )

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Szerintem is csak akkor tesztelj, mikor már túl vagy "a ma (nem) kellene megjönnie" napon. Tehát ha hétvégéig nem jön meg, akkor örülhetünk, ugye? Nagyon bízom benne, hogy a bromo segít.
Az jó, hogy feljebb ment a hőd. Maradjon is ott.

Kép
p__lilla
 
 


Viri!
Nem tudod feltenni a hőd?
Én is azt mondtam elég az Lh- bol, mert árábol mi mindent lehetne venni, de látjátok még most is rendeltem, mert csak kiváncsi vagyok, mikor lesz pé.
encike 2
 
 



Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: