Új privát üzeneted érkezett!

Kírus
Én is itt vagyok és voltam is többször délelőtt, most pedig már itthonról írok, nagyon kellene vasalnom, de délutánra olyan meleg lett, hogy már megint nincs kedvem hozzá :)

Réka
Akkor hajrá gyűrni azt a lepedőt, de nagyon :)

Suzy
Jó pakolászást és érezzétek majd jól magatokat, egymást... :)

estefelé visszanézek!

pussz

zsu
suzy78
 
 


Kírus
Azt elfelejtettem írni, hogy nagyon szép kislányod van!

Zsu
Tudod mit jelent a laptető? :lol:
Aki laptetőre kerül annak babája lesz! :wink:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kírus!

Igen Zsóka nagyon szeretne már kistesót, de persze csakis kizárólag kislányt :lol: Szeptembertől indul az ovi, remélem könnyen beszokik majd, egy évet járt bölcsibe és ott nagyon szeretett lenni :) Kicsit félek is ettől a nagyobb létszámú csoporttól, bár Zsozsó nagyon könnyen barátkozik. Nekem augusztussal kezdődik a suli, beszoktatni nem is tudom hogyan fogom. A bölcsiben erre 2 hetet szántak, de akkor még nem dolgoztam. No majd kiforogja magát :)

Mi most jöttünk haza a szüleimtől rengeteg dolgom lenne, de azon kívül hogy betettem egy mosást semmit sem csináltam. Nálunk nagyon meleg van, főleg itt a gépnél, 31-32 fok, borzalmas :( Kavarja a meleg levegőt a ventilátor, kicsit jobb, de kínszenvedés.
Az esti programjainkat tekintve örülnék egy 15 fokos lehűlésnek 8)

Micsoda, ezt jelenti a laptető :?: :idea: Hát Zsu akkor..... :wink:

Susy!
Tudom mennyi pakolnivaló van egy Kismanóval, ráadasul én nem vagyok túl jó ebben, rendszertelenül pakolok, így mindig marad itthon valami fontos. Remélem te ügyesebb vagy :wink:

réka80
 
 

 
 

Suzy
mmmm... császármorzsa...imááádom!!!!
Küldj errefelé is!!:lol:

Kírus
itt is halk gratula!!!
Mit beszélsz, hogy gyengus a csík??
Ez tök erős :shock: és nem is első pisis :wink:

Köszi mindenkinek a drukkot, rám is fog férni majd nemsokára egy kis szorongatás!! :)


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Suzy
Ezt még sosem hallottam és nem is olvastam, már most egy kicsit jobb is a kedvem... :D Bár úgy lenne.....
Újra elkezdett fájni a hasam és a mellem is csomósodik rendesen, úgy hogy azt hiszem nem lesz ebből semmi...
Egyre több helyen olvasom, hogy az átjárhatósági után többen lettek babásak :)


Már azt mondta a nőgyógyászom , hogy ne olvassak topikokat és ne merüljek bele ennyire, hagyjam, hogy menjenek a dolgok a maguk útján, de nekem egyre jobban fontos ez az egész topik dolog és annyi kedves ember van itt, akik csak jót akarnak nekem és jó valakikkel megosztani az érzéseket, és legfőképpen azok vannak itt, akiknek hasonló a problémáik!

Miért baj az, ha az ember így 31 évesen már nagyon szeretne családot?Sokan azt mondják azért nem jön össze, mert rossz helyen dolgozom és annyira akarom, de ez szerintem érthető egy idő után, ugye csajok? :oops:

Réka
Az nagyon ügyes dolog, hogy olyan gyorsan ment a bölcsibe való beszoktatás :)
Itt nálunk sokkal több időbe telik, amiket hallok!
Biztosan ügyesen meg fogod szervezni és hamar beszokik az oviba is a te ügyes kislányod, annyira tetszik:ZSOZSÓ :)


Jó éjt lányok!

zsu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:43-kor.
suzy78
 
 


Zsu
Nekem az a véleményem, hogy ha valaki szeretne nagyon gyereket, az úgyis foglalkozik ezzel a dologgal...ha nem is beszél annyit róla, akkor is állandóan ez körül forog az agya, a gondolatai.
És ha ez miatt nem jönne össze a baba, akkor aki szeretne, annak sosem lenne gyereke szerintem.
Élő példa: Kírus.
Jön a topicba mindig, foglalkozik a témával, nagyon szeretne, és teljesült most az álma.
Itt is ugyanúgy rengetegen teherbe esnek, és ugyanúgy akarják, mint te vagy én vagy bármelyikünk. Ugyanúgy mérik a hőjüket, ugyanúgy tesztelnek már jó pár nappal a menszesz előtt....stb...
Az már egy más téma sajnos, mint mondjuk nálunk is, és rengeteg párnál, hogy okkal nem jön össze, mert valahol valami gubanc van.
De erre a "megnyugtatás", hogy már annyira fejlett az orvostudomány, hogy mindenre van megoldás!
Szóval a mottó: SOHA NE ADD FEL!!!
:wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép jó reggelt csajok!!

Réka: Bizti hamar befog szokni Zsóka az oviba..végülis a környezet lesz neki más..de ugyan ugy kispajtásokkal lesz :)... Na meg pláne ha könnyen barátkozik..akkor szerintem nem lesz vele gond
:wink: ..

Betty! Köszke! Olyan jó..api is sokszor néz rám és vigyorog(örül ő is)...de persze hozzá teszi hogy reméli nem lesz semmi gubanc :)
Hát igen ez így van,én sem tettem le a bébiröl,sőt minden napos téma volt itthon.. Modogatja az ember hogy nem akarom görcsösen ezentúl..de ez hülyeség..mert nem lehet egyik napról a másikra lemondani róla :wink:
Ugyhogy ez teljesen így van ahogy írtad!!!

suzy! Igen ám a laptető bébit jelent!!! Nálam be is jött 2 -szer..milyen mákom van igaz?? :)

Joli: Várunk téged is élménybeszámoloval!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Susytunder! Hány napra mentek nyaralni??
Jó pakolászást!! 8)
Vendég
 


Jó reggelt Lányok! Én már bent vagyok a mhelyemen :(

Betty
Én tökéletesen egyetértek Veled, nem adom fel soha és nem is vagyok az a fajta, aki nem foglalkozik magával, másokkal, kitartó vagyok és rengeteg erőm van még, csak néha egy kicsit fogy a türelem... :(

Ma reggel megmértem a hőmet, régebben sokat mértem, de aztán nem csináltam, mert ha nem volt closti egyszerűen nem lehetett követni. Tudom, hogy milyenek voltak a korábbi értékek és 36,6 volt ma. Ez nekem nagyon biztató, mert amikor meg akar jönni, akkor mindig 36 alatti értékeim voltak. Nem tudom, hogy marad-e így vagy holnapra már le is esik, majd látom és megírom, de csak csütörtök este írok, mert holnap megyek Bp-re, már alig várom és tök jó lesz, mert nem lesz nagy hőség!!!

Szép napot mindenkinek!

zsu
suzy78
 
 


Jó reggelt Lányok!

Zsu!
Teljesen egyetértek Bettyvel. Ráadásul a teherbeesés szerintem egy olyan dolog, ami nagyon sok véletlenen, vagyis csak kevés általad befolyásolható dolgon múlik. Ezért marad a gondolat, meg a nagyon akarás, hátha ez plusszban rá tud segíteni :D
Én nem ismertem olyan nőt, aki tervezte volna a teherbeesést, és tudott volna lazán rá se gondolni. Ez a ne gondolj rá, ne foglalkozz vele is csak egy olyan tanács, amit az ember maga sose tudna betartani, de olyan jól hangzik, ha másnak mondja :lol:

Joli!

Itthon vagytok már? Hogy telt ez a pár nap?

réka80
 
 


Zsu!

Hanyadik napon tartasz? A hő szerintem nagyon jól fent van, ha 36 alá szokott esni. :wink:

réka80
 
 


Kírus
Remélem, hogy bejön, ahogy Neked is... :)

Hogy mi lesz azt előre senki sem tudja megmondani, ne aggódjatok nem lehet semmi rossz, fel a fejjel és lassan irány a doki! :)

zsu
suzy78
 
 


Kírus
33 napnál tartok, de nekem nem rendszeres a mensim és nem volt ebben a hónapban már closti és az 40.nap még hol van?Mindig 38-40 napokra jött meg régen, gondolhatod már addig milyen sok tesztet megcsináltam? :(

Görcsölget egy kicsit a hasam :(

Fogalmam nincs mi van, de lehet, hogy holnap csinálok tesztet, mert ezt már nem bírom! :(

Az biztos Én is ezt szoktam mondani másoknak, hogy nyugtassam, holott Én sem lennék nyugodt egy percet sem!!! :oops:

zsu
suzy78
 
 


Bocsi, de rosszul másoltam be nem is annak válaszoltam, akinek akartam... :oops:

zsu
suzy78
 
 


Réka helyett Kírusnak válaszoltam...bocsi
suzy78
 
 


Zsu!
Clostyt szedtél az előző hónapban? Mert akkor még tart a hatás, és biztos rövidebb lesz a ciklus. Clostyval hány napos volt? Én se bírnám ki, hogy ne teszteljek :oops: bár a nega még semmit nem jelentene, bezzeg a kétcsíkos... :wink: Izgulok érted Zsu!

Képzeljétek nekem korábban 40 napos ciklusaim voltak, aztán pár hónapig fogigátlót szedtem az utolsó terhességem után. Amikor abbahagytam nem tudom miért 30-32 napos ciklusaim lettek. És ez így is maradt 7 hónapon keresztül, amikor is újra belefogtunk a kistesó projektbe. A 40 napos ciklusaimra azt mondta lehet nincs is peteérésem, bár én váltig állítom, hogy volt, az már lehet persze hogy nem épp a legtökéletesebb :oops:
No de azt akartam ebből kihozni, hogy ki tudja miért de egyszer csak megváltozott minden, ennek ellenére szednem kell a clostyt. Remélem nem hiába :)

réka80
 
 


Semmi baj Zsu! Értettem én :wink:

réka80
 
 


suzy! Semmi gond,láttam hogy rékának szántad a választ 8) .
Tesztet kérünk holnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:
Laptető.....hátha bejön :roll:

Ma csináltam 1.pisiből tesztet és ugyan olyan mint a tegnapi
:) ...
Vendég
 


Képet Kírus!!! :)

Nem baj ha ugyanolyan, úgy szeretek gyönyörködni bennük 8)

réka80
 
 


Réka
Igen a múlt hónapban szedtem Clostit, meg előtte 3 hónapig, de nem lettem tőle babás, de peteérés bizonyíthatóan volt! :)
Azért vagyok meglepődve, mert Clostival 30 napos volt és amikor nem szedtem egyszer, mert szünetet kellett tartanom, akkor is megjött már 32 napra.
akkor már ketten izgulunk, de Én nagyon... :oops:

Tömik az embert hormonnal sokszor, ha kell ha nem! :(

Jó a Closti...csak Én híztam tőle egy kicsit, de bánja már a fene, majdcsak lesz eredménye! :)

pusszantás

zsu
suzy78
 
 


Kírus
Holnap csinálom a tesztet, ha addig nem lesz piros betűs a nap! :)


Ez tök jó, akkor nincs más hátra, mint előre....sikerülni fog meglátod :P

Szorítok végig és gondolok sokat Rád és persze a többiekre is!!! :)

Csatlakozom Rékához Én is szívesen nézegetem.....

zsu
suzy78
 
 


Ja és a derekam is kurvára fáj :(

Nagyon kíváncsi vagyok, lehet, hogy napközben csináltatok egy HCG-t? :)

zsu
suzy78
 
 


Sziasztok lányok!

Zsu
Nekem is folyton görcsölgetett a hasam, gondoltam is, na meg fog jönni, aztán nem jött meg, mert ott volt akkor már Kristóf a pocakomban, de nem akarok benned feleslegesen reményt kelteni, nagyon drukkolok, hogy ne jöjjön meg! :)

Kírus
Egy hétre megyünk nyaralni.

Most csak ennyire futotta, később jövök!

Pussz lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
Egyáltalán nem élem bele magam, mert ha eddig nem jött össze Clostival most Closti nélkül meg sikerülne, ez olyan furcsa lenne számomra, de még mindig ott van, hogy lehet. Azért is gondoltam, hogy csinálok már most egy tesztet! :)
A nővérem ugyanezt mondta, hogy neki is görcsölt a hasa és azt hitte meg fog jönni, de nem úgy lett van egy 15 hónapos kisfia! :)

Jó pakolászást!

zsu
suzy78
 
 


suzy!!!
Tesztet kérünk most rögtön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Kép
Vendég
 


susytunder!
Jó nektek!!! Csak jó idötök legyen...nálunk ma olyan hüvös van és esik az eső idönként...

Nálatok is rossz idö van??
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok újra!
Kirus

Mikor mész dokihoz? Nagy gratula a teszthez!!


Hát ki vagyok nyúlva rendesen.
A 30 fokban a légkondimentes autóban míg két óra alatt leautóztunk Kenesére, azt hittem lefolyik az összes festék az arcomról, de szerencsére bírta a nap végéig, pedig adtunk neki rendesen.
Timi a fotósunk meglepiből elhozta Magyarország leghíresebb esküvői fotósát Fekete Csabát, így ketten fotóztak.
Az egészet egy kikötőben csináltuk. Először a mólón készült néhány kép, aztán az egyik hajón. Utána jött a java.
Le kellett másznunk a sziklákra és a felcsapó hullámok közt fotóztak, Majd nekem egyedül le kellett feküdnöm. Hát ez volt a legkeményebb. Mivel be kellett csukni a szemem, nem tudtam mikor jön nagyobb hullám. Pont egy szintben voltam a vízzel.
Volt, hogy úgy az arcomba csapódott a hullám, bele a fülembe, orromba, hogy azt hittem a másik fülemen fog kijönni. Aztán beküldtek a strandon a vízbe. Le kellett ülnöm és belecsapódni a vízbe. Közbe tiszta hínár meg iszap voltam, a ruha meg a fátyol átázva pedig nyomott vagy egy tonnát. Legalábbis én így éreztem. Aztán beborult az ég, így este 8-kor be kellett fejeznünk. Jó volt. Csaba honlapján már fent kép a slideshowjában.
Ha érdekel titeket, belinkelem.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!

Ez elég fárasztó kiruccanásnak hangzik :? Én kíváncsi lennék,lássuk azt a linket :wink:

Kírus! Csodaszépek a tesztek, mikor tervezed a dokit, tényleg?

Zsu!
Nagyon várom én is a teszted, de csináld csak úgy, ahogy neked a legjobb :) A tünetek nagyon bíztatóak, és igenis, miért éppen ne most jöjjön össze :D

Hű Csajok, végre itt is lehűlt az idő, nagyon kellett már 8)

réka80
 
 


http://www.naszriporter.hu/

Az oldal alapból egy slideshow-val indul. Az 1. és a10. kép a miénk.
Amint lesz több rakom fel ide a linkeket!

Zsu!

Csak nem? Mikor csinálsz tesztet?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Na Kristóf végre alszik, van pár percem, aztán rohanok befejezni az ebédet. :)

Pakolászok ezerrel, de higgyétek el csak azért nem marad itthon semmi, mert már egy héttel előtte elkezdem összeírni, hogy mit kell vinnünk.

Én is örülök a lehülésnek, a nyaralás alatt is inkább ilyen legyen, nem jó az a nagy meleg, kinek van akkor kedve kimozdulni.

Zsu
Mizu? fejlemény?

Joli
Jó kalandosnak hangzik tényleg, de a lényeg, hogy jól érezted magad, vártunk nagyon vissza.
Apával belefért egy kis romantika? :wink:

Kírus
Nálunk is esik, de én ezt ne mondanám rossz időnek, annyiból rosz, hogy Kristóf áll az ajtóban, nem tudunk kimenni. :?

Na majd még később bekukk, hátha Zsu ír valami jót!!! :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Joli
És a projekt?
Nagyon érdekes lehetett ez az egész majd megnézem Én is! :)
Nem tudok még semmit nem csináltam HCG tesztet majd reggel, ha addig kibírom... :)

Mennem kell később jövök...

zsu
suzy78
 
 


Susytunder

Igen, hétfőn volt egy kis romanikázás. Aznap volt először tojásfehérje nyálkám és az egyik oldalt fájt a hasam. Tegnap élni nem volt erőnk meg időnk, de még inkább tojásfehérje. Most meg az előbb láttam, hogy van egy kis közti vérezgetésem. Egyelőre nem sok. Lehet, hogy ovolációs vérzés? Csak az lehet! Mondtam is férjemnek, hogy ma akcióznunk kell. Szerencsére benne van.:)
A hőm is azt mutatja, hogy ma van pé, mert hétfőn 36.6, tegnap 36.2, ma pedig 36.6. Ha úgy működöm, mint a nagykönyvben, azt írják, hogy akkor van peteérés meg ovolációs vérzés is, amikor egy nagyobb hőcsökkenés utáni nap újra emelkedni kezd a hő. Akkor elvileg ma. Mi rajta leszünk az ügyön.
És ti? Neked is most van peteérésed, nem? Érzel valamit? Vagy már tényleg laknak odabent?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Még jó, hogy a férjed benne van, melyik pasi nincs benne? :lol:
Apának sem kell kétszer mondani! :lol:

Én nem érzek semmit, peteérésem tuti volt, ez a tojásfehérje nyálka nekem is van/volt, akció megvolt, most már nem rajtunk múlik, apa azt mondja jó a vetőmagja. :lol:

Bár ő már úgy beszél róla, mint ha tuti biztos lenne a baba, de én azért csitítom, hogy lassan a testtel ,mert csoda lenne, ha elsőre sikerülne egy petefészekkel, de azért reménykedem.
A lábam továbbra is dagad esténként, és érzékeny a mellem... meglátjuk jövő hét végén.

Többség merre van? Áztatják magukat az esőn? :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
tényleg csinálhatnál tesztet!
Megöl a kíváncsiság!


Kírus
a felső teszt a mai?
Gyönyörűek!!!
Gratulálok most már kicsit hangosabban :wink:


Suzytündér
hova mentek nyaralni?



Akit kihagytam nagy pusza nekik! :D
Majd talán még később jövök, csak megyünk vásárolni, és sietek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli! De jó hogy megjöttél!!
Örülök hogy jól éreztétek magatokat meg egymást :lol: !!
Megnézem én is a képeket :)..
Ugy terveztem hogy jövö hét péntekre kérek idöpontot,akkor töltöm a 6.hetet..
Akkor már talán lesz szívhang is :) és még a férjem is eltud jönni mert aznap még szabin lesz :)

Betty! Azt már meg nem mondom melyik melyik napi...itt egy kicsit az egyik erösebbnek látszik de egyébként igy tök egyformának látom...:)
Vendég
 


Lányok nem csináltam tesztet :(
Nagy bátorságom van ugye?nem merem még megcsinálni, várok még, mert annyira nem bízom benne sajnos ez az igazság :(


zsu
suzy78
 
 


Betty
Zalakarosra megyünk nyaralni.

Zsu
És mondd, mikor kellett volna megjönnie? Vagy még nincs mögötted az időpont? :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Nem baj Zsu!, a lényegen ez semmit nem változtat, mi meg kibírjuk azt a néhány napot. :wink: Megértem, és ez nem gyávaság, vagy bátorság kérdése.

Kírus!
Nem is kell hamarabb menni, akkor éreztem én is mindig kicsit nagyobb örömet, amikor láttam a szívdobit. Nagyon drukkolok :)

réka80
 
 


Betty, ne haragudj biztos írtad korábban, de ti mikor kezditek a lombikot?

réka80
 
 


Suzy
Mivel nem volt Closti, de még tart a hatása és egyszer már volt ilyen hónap, akkor 31 napra jött meg, most a 34 napon tartok!
Azért gondolom, hogy meg fog jönni, mert nagyon rossz a hangulatom és minden olyan mensi tünetes... :(
Ne haragudjatok, hogy ennyit variálok, csak nagyon nem akarom beképzelni a dolgokat :oops:

Réka
Így döntöttem, de lehet, hogy meg csinálom azért!
Hogy van a kis Zsozsó?

Jó éjszakát, holnap csak este leszek reggel irány Bp!


Puszi mindenkinek
zsu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 18:46-kor.
suzy78
 
 


Szisztok Csajok!
A 35 napon vagyok és nem jött meg tesztet nem csináltam, a hőm 36,6 maradt a tegnapi, este jelentkezem!

Szép napot Mindenkinek!

pusszantás

zsu
suzy78
 
 


Sziasztok!

Zsu! Ez nagyon jó, a hőd is szuper, kíváncsian várom, mikor vetemedsz rá egy tesztre :wink:
Zsozsó jól van, köszönöm, nagyon várja az ovit. nehezen bírja, hogy nincs gyerekközösségben, szó mi szó, én már nem tudom olyan jól elszórakoztatni, mint a kortársai. Ő csecsemőkora óta nagyon nyitott kiscsaj, érdekes, mert gyereknek se az éapja, se én nem voltunk ennyire közvetlenek.

Kírus! Hogy vagy ma reggel? :D

Susy! Nem semmi alapos csaj vagy :shock: Egy héttel előbb elkezdeni pakolni :shock: tanulnom kéne tőled, mert akkor talán én se hagynám itthon a fél bagázst. Én úgy viselkedem mint emlékeztek abban a reklámban-mindig megnézem -gyerek megvan?-, mert tán még őt is itthon tudnám felejteni :oops: :lol:

réka80
 
 


Sziasztok!
Kértem idöpontot jövö péntekre 9:20-ra kaptam...már most izgulok pedig hol van még :roll:..

Réka! Köszi kérdésed,jól vagyok ...én ugy vettem észre hogy este van hányingerem :? ,most pár napja...
Tegnap is mire megcsináltam vacsira a bundás kenyeret már nem kellett... :lol:
Küldd el hozzánk Zsozsót,Kíra sem uncsizna idönként :D

Zsu! Tényleg magasabb a hőd az átlagnál :wink:
Nekem 36.8-37.2 közt ingázik...
Jó utat Pestre!!!
Vendég
 


Jó reggelt Hölgyeim!

Van néhány képem az alján pedig egy videoklip. Ha valakit érdekel nézze meg!

http://naszriporter.hu/blog/?p=462

Susytunder

Hogy állsz a lábdagadással? Egyéb tünet? Mikor indultok nyaralni?

Zsu

Egy hős vagy a szememben! Én már 100 tesztet csináltam volna. Persze, amikor az ember sok egy csíkosat lát, nem szeretne újra ezzel szembesülni. Meddig vársz, ha nem jön meg? Esetleg van valamilyen tüneted?

Kirus

Nagyon izgalmas. Látod, csak be kellett jönnöd ebbe a topicba és máris babás vagy! Remélem mindannyiunkra ilyen hatással lesz!
Egyébként, hogy vagy? Érzel valamit? Tünetek?

Réka, Betty

Ti érzitek a pé-t?
Képzeljétek, tegnap óta olyan érzékeny a mellbimbóm, hogy éjjel alig tudtam hason aludni. Olyan furán érzékeny. lehet ez a pé-től?
Ezt nem hinném, hogy beképzelem...vagy mégis?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!
Látom azt a képet, amiről beszéltél :) , amikor a szemedbe hullámzott a víz :lol: Nagyon szép vagy a képeken, jól sikerültek.

Én a pé-t időnként érzem, most is tudom, hogy közeledik, mert kicsit érzékenyebbek a cicjeim. Bár nekem az a tapasztalatom, hogy az összes jelhez képest, (hőesés, nyálka, Lh teszt, cicifájás) nekem 2 napra rá van a legnagyobb esélyem, hogy teherbeessek. Gondolom ez is mindenkinél másként lehet.

réka80
 
 


Sziasztok!
Jaj de kihalt ma a topic :(!

Joli!
Ugy legyen!!!! :wink:
Hát most éppen nem valami jól érzem magam,olyan hányinger elkapott ebéd után :? ..
Jó hogy írtam reggel hogy este szokott rám jönni a hányinger pár n apja..erre itt van elkiabáltam...
Egyébként a cickióm fájdogálnak,érzékenyek,na meg a hajam áááááááááááá annyira hamar zsíros lesz uristen :( .
Eddig nem volt ilyen..
Mi jót csináltál ma? :) Voltál valamerre?
Holnap mentek bevásárolni a tescoba?

Réka!
Ti mi jót csináltok?
Zsozsó szokott még aludni délután?
Vendég
 


Sziasztok!

Mi ma délelőtt anyósoméknál voltunk, aztán kozmetikushoz mentem. Kristóf most aludt el, gyorsan kihasználom az alkalmat, be fogok pakolni a táskába, mert eddig csak egy kupacba van össze gyűjtve amit viszünk.

Képzeljétek ma reggel arra ébredtem ,hogy iszonyatosan fáj a jobb oldalam. Soha nem éreztem még ilyet, aztán arra jutottam, hogy ez az epém. Mentem gyógyszertárba, adtak orvosságot, amitől jobb lett, de csak egy ideig, mert már megint fáj. És pont nyaralás előtt. :?

Joli
Tegnap este nem dagadt a lábam, viszont a melleim nagyon érzékenyek, és ilyenkor még nem szokott az lenni.
Majd jövő hét végén meglátjuk. :)

Réka
Szerintem én is csak a lelkesedés miatt pakolok ennyivel hamarább, és hogy tényleg ne maradjon itthon semmi. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Réka
szeptember környékén kezdődik a dolog.
Most megyek majd dokkerhoz, aztán majd megmondja, hogyan tovább...


Suzy
Nagyon drukkolok neked!!!


Joli
lehet pé.-től mellbimbó érzékenység.
Én csak akkor szoktam érezni, mikor clostilbegytet szedtem, mert közel 3 cm.-es tüszőim voltak tőle :shock:
Szal akkor kissé fájt pár napig az alhasam.
Egyébként nem nagyon érzem. Csak ritkán.


Suzytündér
Ha az epéd fáj, azzal jobb lenne elmenni dokihoz nem?!


Kírus kismami
hogy tetszik lenni ma? :)


Pusszantás mindenkinek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mi ma délelőtt játszótereztünk Zsozsóval. Nincs állandó helyünk, főleg amióta már dolgozom. Váltogatom mikor melyikhez van kedvünk. Muris is kicsit mindig ez a játszóterezés. Úgy érzem mi Anyukák itt akarjuk megmutatni-nyilván egymásnak-, mennyire szuper Anyukák is vagyunk :lol: Legalábbis néhányan ennek szükségét érzik. Olyan okosságokat tudnak a homokózóban mesélni a gyerkeknek, hogy csak na :lol: és azt sem értem miért épp ilyenkor kell-amikor a gyerek csak futna, játszana, koszolódna-elszavalni azt a 200 db. éneket és mondókát, amit az évek alatt felhalmozunk magunkban. Na de én mindig készségesen elhiszem, hogy az adott Anyuka a legszuperebb a világon 8)

Délután néhány növényt szeretnék átültetni, valószínűleg ezt is közösen Zsozsóval :wink:

Kírus! Igen Zsóka még alszik délután, nem is tudom mi lenne enélkül velem :roll: Kíra? Ő már nem? :?
Meddig tervezed a munkát? Kíra már középsős lesz, ugye?

Susy! Sajnálom a szenvedéseidet :( Mondom én, mindig az ilyen komplikált ciklusokban kopogtat be a kétcsíkos :wink:

réka80
 
 


Betty!Érdekes ez a Closty is. Amikor 3*1t szedtem-állítólag túlstimuztak is vele-akkor majd meghaltam középidőben, annyira fájtak a petefészkeim.
Amikor Zsókával teherbeestem nem voltak ilyen tüneteim középidőben. Biztos más volt akkor a hormonháztartásom is :roll:
Most 2*1 van, meglátjuk :wink:

Gondolom neked is adják majd a Clostyt, hogy szuper kis petesejtek legyenek 8) , de a dokid biztos jobban tudja nálam... :lol: 8)

réka80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: