Új privát üzeneted érkezett!

Betty: énis így gondolom. új hónap, új remények :)

Timi
titimee
 
 


Látod, és még laptetőő is :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy
ma már tényleg kéne egy + LH-t pippantanod :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

sziasztok,

A ma reggeli LH-m már pozi volt, de nem volt a teszt csík erősebb mint a kontroll csík. Ezt még nem írom be, mert mindig a délutánit szoktam. :lol: :lol:
Azért délelőtt adtunk az élvezeteknek, meg pénteken is, és mivel ebben a hónapban a lánynak adunk esélyt, mától már nem szexelünk, aztán meglátjuk mit hoz a sors. :lol: :lol: :lol:

Holnap délelőtt megint megyek orvoshoz, nagyon remélem már nem lesznek meg a tüszők. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
húúú, akkor délutánra már erősebb lesz a tesztcsík, mint a controll sztem :wink:
Ez nagyon jó hír :!:
Drukk holnapra neked++++++++++++++++++++++++
Remélem jó híreket kapsz, hogy már nincsenek meg a tüszők :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Judy: akkor mindent megtettetek ami lehetett :) 2 fiú 2 lány felállás nagyon jó ötlet. nemsokáig lesznek túlerőben a pasik :wink:

Timi
titimee
 
 


sziasztok,

Csak egy fél percre jövök, mert készülődnöm kell az orvoshoz.

Úgy néz ki megvolt a tüszőrepedés, már nem fáj a hasam és a hőm is mászik újra felfelé.
Ami az LH-t illeti, nálam nem úgy működik ezek szerint, hogy ha pozi akkor 36 óra múlva reped, mert tegnap reggel pozi volt és délután már nem éreztem a hasfájást és a teszt is újra halványodott. Szóval valszeg amikor pozi az LH nálam, akkor utána már repedek is. :lol: :lol: :lol:
Mindegy, legalább ezt is tudjuk. :lol: :lol: Lehet eddig nem is jó időben voltunk együtt.

Később jövök.

Betty,
Neked mennek a drukkok mára, hogy meglegyen a konzi időpontja. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pont most akartam írni Judy, hogy mi van már veled :?: :!: :wink:

De látom még csak most mész.... drukkolok naon :!:
Nálam általában aznap reped, amikor + az LH teszt....addig nekem is fáj a hasam, és másnapra már nem....és a hőm is pont úgy műkszik...úgyhogy nekem sem 24-36 óra múlva reped, hanem valószínűleg aznap :lol:

Köszi a szurkot, majd délután megyünk mi 16:00-kor.
Úgyhogy híreim csak este lesznek :wink: .....ha lesznek.....hát persze, hogy lesznek :!: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,

Na akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálam nem úgy működik ahogy kell. De ez legalább jó, mert így tudok viszonyítani, hogy inkább még pozi teszt előtt kell együtt lennünk. :lol: :lol: :lol:

Viszont így a vasárnap délelőtti együttlétünk már inkább a fiú és a pénteki volt a kislány. De ez is tökéletes, mert így mindkét nem megkapta az esélyt. Amúgy meg mindegy mi lesz, csak egészséges legyen, mert már nem vagyok fiatalka. :oops: :oops: :oops:

Persze hogy jó híreket fogsz kapni. Gondolok rád 4-kor, aztán ha tudsz gyere minél előbb hogy mit mondtak. :lol: :lol:

Na most már tényleg lépek, mert elkések. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy: drukk a vizsgálathoz :) :wink:

Betty: meddőségi központba mentek konzira?

Én most felfüggesztem a hőmérőzést. Ugyse vált be. majd pé környékén megnézem, aztán ennyi. Meg a teákat se iszom, nem akarok mégegyszer ilyen hosszú ciklust. :?

Timi
titimee
 
 


Timi
ma még a dokimhoz megyünk, akitől időpontot kapunk egy meddőségi dokihoz konzira :arrow: remélhetőleg.

Ha nem jött be a hőmérőzés, akkor tényleg ne csináld.
Régen én is ittam teákat, cickafarkfű, palástfű :arrow: de olyan szar íze volt, hogy egy idő után már undorom volt tőlük :arrow: így abbahagytam :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


sziasztok,

Megjöttem az orvostól, és hát bonyolódik a helyzet.

A jobb oldalon már nincs tüsző, valszeg az repedt meg a hétvégén, de hogy elég érett volt-e azt csak a Jó Istenke tudja. :oops: :oops: :oops:

A bal oldalon mé mindig van egy 21mm-es tüsző, méhnyálkahártya 12mm vastag.
Szerdán kell megint mennem és akkor már úgy néz ki, hogy megrepesztik. :lol: :lol: :lol:

Timi,
Ha csak felhúzod magad a hőmérőn akkor tényleg jobb ha abbahagyod. Csak stresszeled magad vele. Én tudom mit érzel, néha én is nagyon fel tudom húzni magam rajta. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty: már kezdtem megszokni az ízét... a cickafarknak borzasztó íze van.

Judy: csak meg fog repedni a másik tüsző is :) drukk

Timi
titimee
 
 


Judy
akkor most erősen benn van a pakliban az ikerterhesség lehetősége mi :?: :!: 8) :D De jóóó :!:
Kíváncsi vagyok a szerdára :!:


Csajok, megjöttem a dokitól :!:

itt van a telószám a kezemben :D :D
Holnap délelőtt kell felhívnom, konzira időpontot kérni :!:
A doki azt mondta, szerinte simán mehet párhuzamosan a férjem dolga, és a lombik 8)
Úgyhogy örülünk... :!: :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty: ez nagyon jó hír. örülök hogy örülsz :) :wink: felgyorsulnak az események és hiphop babás leszel te is.
A férjednek milyen dolga mehet a lombikkal párhuzamosan?

Timi
titimee
 
 


Timi
Nagyon rossz lett neki az utsó spermiumvizsgálata (rosszabb, mint bármikor :x ), így őt most elküldték Genetikára (5.-én megyünk), aztán az eredmény 3 hét múlva lesz csak meg, aztán valószínű herebiopszia :arrow: és műtét :roll:

De ez mind ugye legalább fél év lenne időben, ha nem több....és én is kezdhetném újra a vizsgálatokat előről.....ez nagyon sok idő...annyi spermiumja meg van, hogy lombikra elég legyen..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép magyar írás: spermiumja :lol: :lol:
Szal spermiuma...... :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Hurrrráááá.....ez tök jó hír. Most aztán már nem menekülsz anyuci. :lol: :lol: :lol: :lol:
Egy életre elkötelezed magad azzal a szerelemmel amit egy anya érez a gyermeke iránt. :lol: :lol: :lol:

Nem hiszem hogy ikerterhesség lenne, mert a 16-os tüsző lett ma 21-es, a 15-ös meg megrepedt tegnap, és nem hiszem hogy elég nagy volt ahhoz hogy megtermékenyüljön. :oops: :oops: :oops:

(Bár, az az igazság, hogy már annyian a fülembe ültették a 2 baba dolgot, hogy titkon azért reménykedek, hogy ikrek lesznek. De ezt csak halkan. :lol: :lol: )


Ja, és még az az érdekes hogy nem fáj a hasam, pedig elég nagy a tüszőcske., :roll: :roll: Nem értem én ezt. :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na-na Judy
csak várd ki majd a végét :!: :wink: :lol:

Egyébként így most mi ikreket szeretnénk nagyon, és akkor le van tudva a testvértéma is :lol: :lol:
Én még egyszer nem fogok éveket küzdeni...meg már időm sem lesz rá.... :roll: ...mármint a korom miatt :arrow: úgyhogy jöjjön inkább kettő :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,

Hát majd meglátjuk. :oops: :oops:

Csak olyan hülye érzésem van, hogy a hétvégi repedés természetes volt, nyákkal, hasfájással, felpuhult méhszájjal, ahogy lenni kell.

A szerdai repesztés meg olyan természetellenes lesz. Hasam sem fáj, nyákom sincs, méhszájam is kemény, és az LH-m is újra tök nega. :cry: :cry:
És érdekes, nem nagyon hallottam még olyat hogy másnak az egyik tüszője megrepedt volna természetesen a másikat meg repesztik. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Igazad van, hogy ikreket szeretnél, nem csodálom, hogy nem akarsz mégegyszer keresztülmenni ezen a tortúrán. :oops: :oops: :oops:

Amúgy hány éves vagy és mit dolgozol?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty: én is így gondolkodom az iker babákról :) A lombiknál pedig igazán sok esély van a dupla örömre :) Az meg tényleg öröm hogy nem kell még fél évet várnod. Kivi vagyok hogy mi lesz a konzin. Hova fogsz menni?

Timi
titimee
 
 


Pécsre fogunk menni a POTE-ra Timi.
És igen, ez most nagyon jó hír, hogy férjemet nem kell "bevárnom"... :lol:

Judy
31 éves elmúlottam (vén szatyor vagyok) :lol:
Jelenleg nem dolizom, mert ahol voltam, csődbe ment a bolt, és mindenkit menesztettek :roll: most HTB vagyok :lol:
Mondjuk amennyit mostanában dokihoz kellett futkoznom, meg kórházba bentfekvés, meg ami ezután jön...stb... Nemtudom melyik munkáltató nézné jó szemmel, sztem egyik sem...úgyhogy most ez jobb is így...vagyis nekem nem, de mégis...szal érted :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty milyen öreg vagy :!: :lol:

Én 32 vagyok, de nem érzem magam vén szatyornak :lol:

Timi
titimee
 
 


Jó reggelt,

Betty,
Lehet tényleg most jobb is hogy nem dolgozol, mert a lombik miatt tényleg sokat kell majd szaladgálnod dokihoz, és ezt nem minden munkahely nézi jó szemmel. :oops: :oops: :oops:

Hát hallod, tényleg baromi öreg vagy. :wink: :wink: :wink: :wink: Én meg már elmúltam 35. :roll: :roll: :roll:

Én meg most kiváncsi vagyok, hogy fogja megbolondítani a hőmet és a ferty-t a tüszőrepi. :roll: :roll: :roll: :roll:
A dpo-kat meg honnan számoljam hétvégétől vagy a tüszőrepitől?? :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!



Pár napja olvasgatom a topic-ot, ahol vagytok.


Betty: én is 31 voltam nyáron, esküvőm is akkor volt, mi március óta próbálkozunk, eddig sikeretelenül... párom megvizsgálva, jobb, mint ami lehetne! :D

Timi: mennyire tolta ki a ciklusodat a tea? ( cickafark meg palast?)

Judy: te sem vagy öreg :D Nőrévem, még 39 évesen fontolgatta a baba dolgot! Álitólag meg a baba fiatalít! Sajna ezzel kapcsolatban tapasztalatom nincs!

A kérdésem csak annyi lenne hozzátok, már persze ha nem gond , hogy ide-szóltam ebbe a topic-ba ( csak A CLOSTYLBEGIT topic-ban már majdnem mindenki babássssss :( ), szóval, hogy mindenféle hormonkügyün kívül mi az, ami jó hatással van arra , hogy a baba összejöjjön? Vitamin, kaja, akciók napja, bármi.....

Mindent köszike!
kfmares
 
 


Judy: sajna én nem értek a görbéhez.

kfmares: Üdv itt, remélem nem csak olvasgatni fogsz minket :) a legutóbbi ciklusom 34 napos volt. Akkor ittam a teákat. (a closti egyébként 27-re normalizálta az amúgy rendszertelen ciklusaimat.)
Én szedek kétnaponta elevitet és folsavat, meg eddig ittam a teákat.

Timi
titimee
 
 


szia kfmares,
Örülök, hogy csatlakoztál, én már láttalak a másik topicban és remélem te is hamarosan babás leszel. :lol: :lol: :lol:

Ételek:
- Cinkforrás: a sovány hús, szardínia, tenger gyümölcsei, kemény sajtok, tojás, teljeskiőrlésű gabonából készült ételek, barna rizs, dió- és mogyoróféleségek

- Magnéziumforrás: sovány hús, máj (nőknek nem ajánlott, a túl sok A-vitamin károsíthatja a magzatot), zabpehely, barnakenyér, tejtermékek, hüvelyesek

- B6-vitaminforrás: tengeri halak, borjúhús, hüvelyesek, dió, mogyoró, élesztő

- Kalciumforrás: tejtermékek, zabpehely, karalábé, paraj, sóska, zellergyökér, bab, banán, dió, kakaó

- C-vitaminforrás: citrusfélék, zöldpaprika, petrezselyemzöld

Gyógynövény:
Barátcserje nagyon jó, na meg a teák a cickafark és palástfű tea(Barbinál ittam mind a kettőt keverve)
Meg olvastam a Maca Vibe-ról, de ezt én nem szedtem.
Vitamin:
Én hónapok óta szedem az E-C vitamint és a folsavat.
Együttlét:
A legjobb a 2-3 naponta együtt lenni, hogy a katonáknak legyen idejük jó minőségben újratermelődni. :lol: :lol: :lol:

Remélem egy kicsit tudtam segíteni, és gyere gyakrabban. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Most tudok jönni gyakrabban, főleg mióta szombaton vm nyavaja elkapott, és azóta itthon táppénzen. Lázas voltamk, bedugult orrom, most csak úgy fáj a fejem, hogy csak na... de még antibiotikkumot nem akarok szedni, ha holnapra nem javul, majd akkor. Hétvégén kell megjönnie, ma vagyok a ciklus 22. napján, általában 25-26 napos szokott lenni.
12. napon voltunk együtt drágámmal este, azóta meg meló hegyek, nekem és neki is, és most ez a betegség... szóval ez nem valami jó hónap... :(

Vitaminok meg minden amit szedek: C,E vitamin, folsav és halolaj kapszula...

Kaja: na ott bajban vagyok, mert ezek a tengeri izék nekem nem jönnek be :( nem dohányzok, alkohol is alkalmakkor csak.

Hőmet nem mérem, főleg most nem, hogy már jó egy hete hőemelkedés vagy fölötte van a megfázás miatt.

A dokiktól ment ki a hajam, mert 3 doki 3 félét mond rám.. urammal minden okés, elöző házasságból van egy 11 éves kislánya. Már nagyon szeretne uram babát, a hiba ezek szerint bennem van.

Ja, meg iszom a teákat: ciklus első fele cickafark aztán palást... de most, hogy Timi írta, hogy kitolja csak a ciklust, hát megijedtem... de azért iszom.

A 2-3 napos együttlétel van a gond, az nem megy, mert uram járja az országot, havi 8000 km-ert vezet, néha hulla este... leginkább a hétvégén tudunk összebújni


márciusban volt egy hormonvérvételem , a 21. napon, te ezekhez az adatokhoz értesz?
kfmares
 
 


kfmares

Jobbulást kívánok neked. :oops: :oops: Murphy szerint persze ilyenkor jár az emberre a rúd. :lol: :lol:

A hormoneredményekhez annyira nem értek, de mindig meg van adva a tartomány is amikor vérvételt csinálnak. Ott meg lehet nézni, hogy minden ok-e vele. De a dokid nem mondta, hogy rendben van-e a hormonod vagy nem??
Egyébként ezen a linken meg tudod nézni, de azért tedd fel ha gondolod, mert azt hiszem Betty jól ért ezekhez a dolgokhoz.

http://www.infertility.hu/hormontabla.htm

Az együttlét nálunk is gázos, hétköznap apa reggel 4-kor kel, 5-re ér haza és hulla fáradt. Eszik aztán beesik az ágyba. A hétvégék a jók, mert akkor itthon van és tud pihenni.
Így most pont azon aggódom, hogy ha szerdán repesztenek, akkor csütörtökre reped, és nekünk 1 sanszunk van az együttlétre, feltéve ha apát rá tudom venni, mert ilyenkor használhatatlan. Erőltetni meg nem fogom, mert Barbinál is voltak viták, hogy a görbe meg az LH teszt szerint voltunk együtt, és volt hogy ő nem is akarta. :oops: :oops:

Akkor még kb 4 nap, hogy kiderüljön???Mekkora tüszőket csinált neked a clostí??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Én nem voltam valami jó lány Closti téren, mert felírta a doki még áprilisban, ha jól tudom és vártam egy hónapot és júniusban szedtem be, pont az esküvő hónapban, totál ideg voltam, hogy minden jó legyen lagziban. Akkori dokim szerint minden jó volt az eredményemmel, csak kicsit a Clostival meg akarta turbozni a dolgokat. Szóval beszedtem, de doki nem nézett UH-T!!!! És ez nagyon bosszantott!!! Így mikot visszamentem hozzá augusztusban, ismét felírta a gyógyszert, kaptam 3havi adagot, hogy csak szedjem! Ismét semmi uh! És beszélek én is Pécsről, és egy prof-ról, meg magán rendelésről! Aztán szeptemberben ( 8-án) elmentem egy fiatalhoz, persze akkor jött meg aznap, de megvizsgált, annyit értettem a hüvelyi uh-ból, hogy a jobb petefeszkemben volt egy 13 és egy 16 mm-es tüsző, de ugye akkor én a Clostit nem szedtem , azóta sem.!!! A szeptemberi doki minden féle hormont felírt mert a prolaktinom a felső határhoz közel volt, de át nem lépte, és amit nézett eredményt a márciusi volt!!! Az alapján simán belém küldte volna a Bromocriptin-t meg a Norcolutot is mert a 26. nap helyett a 23. napon jött meg és hú az korai! Ja és még a menzi 3. napjától javasotl ő is clostit!! Na ennyi hormont én be nem szedek! Sírva jöttem haza, párommal napokig nem beszéltem erről . Majt 4 nap múlva leültünk és megbeszéltük: márciusban lejár az egy év próbálkozás, utána meg azonnal az inszemre vagy a lobikra hajtunk! Addig meg nem stresszelünk. Nagyrészt ennyi. Én nagyon félek hogy nem lehetek terhes, talán ez is gátol. Ja, és egy internetes dokinal leírtam a sztorimat, elküldtem neki a 21. napon vett vér eredményét és szerinte minden jó! Na erre mint mondasz??? 3-an 3félét mondtak!
kfmares
 
 


kfmares: a lombiknál sokkal több hormont kapsz mint amit a closti tartalmaz. Sokaknak segített a closti.

Timi
titimee
 
 


Timi : gondolom, vagyis hallottam, hogy ott sok a hormon. Beszedném én a clostit, ha legalább néha-néha megnézne a doki uh-al nehogy ciszta legyen... meg a netes doki szerint addig nem sok értelme van a sok hormonnak, amíg nem tudjuk, hogy egyáltalán átjárhatók -e a petevezetékek?! Én 2001. június óta nem szedek fogamzásgátlót, természetes módon védekeztem eddig, és még soha nem voltam terhes! Persze egyik doki szerint csak egyszerűen ügyesek voltunk!

A teák szerinted akkor nem jók???
kfmares
 
 


kfmares,
Hát nem semmi story! :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem csodálkoznék, ha megrendült volna a bizalmad a dokikban. :oops: :oops: :oops:

Szerintem is sokaknak segített a closti. Én azt mondom, hogy keress egy megbízhat orvost, próbáljátok meg 3 hónapig a closti-t persze uhu-s figyeléssel, és ha nem jön akkor lehetne egy hsg.
Általában ez a menete. :oops: :oops:

De én azért drukkolok, hogy már most ne jöjjön meg és ne legyen szükség semmilyen beavatkozásra. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


kfmares: én ilyet nem mondtam :) csak azt hogy kitolta a ciklusomat. Egyébként hiszek a gyógynövényekben.
Én is a petevezeték átjárhatósági előtt vagyok. Egyébként nekem sincs uh-s követés. egyszer volt, de utána nem kértem, mert engem idegessé tett a programozott együttlét :) :lol:
Szerintem is kellene nézned egy megbízható dokit akinek hiszel és elfogadod a javaslatait.

Timi
titimee
 
 


kfmares,
A gyógynövények szerintem jók, de mivel mindannyian mások vagyunk és máshogy reagálunk a dolgokra, így szerintem ki kell tapasztalni. :lol: :lol:
Szerintem ártani nem ártanak, csak esetleg nem jön be valakinek.
Timi,
Én nagyon megértem mire gondolsz, mármint a programozott együttléteket illetően. :oops: :oops:
Na meg az se semmi, hogy az ember 2-3 naponta szaladgál az orvoshoz és várakozik, nem kevés időt. :oops: :oops: De, valamit valamiért. :lol: :lol:
Mikor kezded újra a gyógyit??Egyáltalán nem mész uhu-ra ebben a ciklusban?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Igen, meg a két naponta 8ezer se valami baráti ár. Csak a hőmérzősét hagytam abba a gyógyszert szedem /tudod 3. hónap :wink: / Nem megyek orvoshoz ebben a ciklusban. kövi ciklusban megyek átjárhatóságira (bár jó lenne ha nem lenne mostanában kövi ciklusom)

Timi
titimee
 
 


Timi,
Te magánba jársz uhu-ra?? És 8000ft-ot képes elkérni akkor is ha 2 naponta mész illetve mennél??? :shock: :shock: :shock:
Anyáááámmmm.....ez nem semmi.
Engem az orvosom mindig a kórházba rendel be, és ott nem kell fizetnem. Nem is bírnám anyagilag. :oops: :oops: :oops:

Na, akkor 3 a magyar igazság és nincs ráadás. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, Timi : igen, azon vagyok, hogy normális dokit találjak, csak eddig erről a kettőről is azt gondoltam! Mindkettőt úgy ajánlották! Aztán még van 2 név a talomba, mindkettő ilyen meddőségi szakember. És persze tudom, hogy 7 hónap próbálkozás nem a világ vége, csak másnak meg már a 2. hónapban összejön. Család nyúz, hogy en nem is kéne, mer szerintük gebe vagyok egy baba bennem maradjon. ( 175 cm és most olyan 56 kg) Pedig én így jól érzem magam. Uncsiztam most, mert éppen nem kezdek lázasodni, csak 37,2 ; hogy melyik hónapban a ciklus melyik napjain voltunk együtt :D Nem vagyok hülye :D

Timi: bocsika, akkor csak én olvastalak félre, mert a folyamatos hőemelkedéstől már alig látok, a szemem olyan, mintha nem aludtam volna. Abban igazad van, hogy a programozott együttlétnél nincs is rosszabb !

Na mindegy, pár nap, aztán kiderül

Hőmet még eddig nem mértem, de most nem sok értelme lenne, hogy vagy egy hete folyamatosan hőemelkedés van, .... ez az szerencsétlenség, pont még beteg is leszek!

Timi: nem nem csak olvasgatni foglak benneteket! :D nekem sajna be nem áll a szám! :D
kfmares
 
 


Vzze, mennyit írtatok :shock:
Minyá jövök, visszaolvasok :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Timi: az nem semmi, mármint a 8 ezer! Én az 5 ezerért ki voltam akadva néha, a 7ért meg mindenképpen! A 7 ezernél csak kézi vizsgálat volt, az 5 ezernél legalább volt uh, bekukkantott dokibácsi , hogy minden okés -e odabent! De a drága doki prof volt a másik meg még fiatalka! Szóval borzalom, hogy nem rólunk meg a leendő babákról van szó, hanem kőkeményen a pénzről! :(
kfmares
 
 


Judy
semmi gond nem lesz a tüszőrepi miatt (ha kapsz), a hőd baromi szép lesz, és a tényleges ovutól számold a DPO-t.
Ha megkapod a tüszőrepit, akkor viszont annyiból vigyázz, hogy abban a szérumban HCG hormon van, tehát az LH is, és a HCG teszt is full pozi lesz :!:
Belőlem kb. 10 nap alatt ment ki a HCG, tehát a 11. DPO-tól nega volt a tesztem....akinek szerencséje van, annak meg újra el kezd sötétedni 8) :wink:


Kfmares
Üdv. itt a klubban :lol:
Kép

Én is nyáron múltam 31 :wink:
És te hol tartasz a vizsgálatok terén :?:
Vitaminok, ételek, fortélyok terén Judy leírt mindent, ami jó lehet :wink:
Clostinál a dokit nem UH-zott :?: :shock: Az nagyon nagy felelőtlenség....mert elcisztásodhatnak a petefészkek....
Hát tényleg kemény ez a sztori, amit leírtál :shock: :!:



Timi :shock:
8000ft UH-ra :?: :?: Engem is a kórházba néz a dokim :arrow: ingyéé :!:




Én:
Megvan az időpontom a konzira :!:
Nov. 5. 12:30.... Jupppijjjéé :D :D :D

Mindenkinek ilyen szép napot, mint amilyen az enyém :!: :lol: 8) :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Igen, tudom, hogy hcg van benne és felkészültem hogy most nem tesztelgethetek.Ezért nem is LH-zok most mert holnap délután már úgyis pozi lenne a szuritól. :lol: :lol:

Ha jól emlékszem egyszer téged becsapott a teszt, mert akkor még nem tudtad, hogy a szuritól pozi lehet a teszt. :oops: :oops:

Hurrááááá...akkor alig több mint egy hónap és kezdődhet a visszaszámlálás. Szerintem Jézuska zebrás tesztet hoz neked. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Betty!

Köszönöm a WELCOME DRINK-et :D

Vizsgálatok terén: api votl, minden rendben van vele. Nekem annó márciusban volt vérvétel a 21. napon, doki szerint azért, hogy van-e pé. Szerinte volt, persze a másik doki szerint nem....na mindegy, azóta meg nem voltam dokinál. Pontosabban szeptember 8 óta. Akkor akarta a fiatal dokika a Norcolutot adni ( mert 26. nap helyett a 23.-on megjött) , meg a Bromocriptint ( mert megnézte a márciusi vérvétlet és a prolaktin a felső határ közelében volt). Ő úgy gondolta hogy a norcolutot beszedem, aztán azt majd azt csinálja hogy csak 10 nap múlva jön meg, és akkor kezdjünk onnan mindnet számolni ( pedig eddig igen szépen vezettem mindenféle statisztikámat) és akkor majd ha a 10.napon megjön akkor a 3. naptól kezdjem el a Clostit és azon a napon menjek vérvételre. De úgy én nem szedtem be a norcolutot, mert az a hónap feszült volt, simán megjöhetett tőle előbb, már amennyire ismerem magamat, aztána bromo-t sem szedtem be, mert márciusi adatok alapján miért tömjem magamt hormonnal?!?

Így ebben a hónapben tiszta vagyok-voltam. Csak gyógyteákat ittam-iszok és a vitaminokat szedem.

Gratula az időpontodhoz!!! Nagyon, nagyon szorítok hogy a megérdemelt pocaklakó már megvesse lábait nálad! :D
kfmares
 
 


Judy
én is úgy számoltam... 8) :lol:

Igen, az első clostis hónapomban jártam így... még a 10 DPO-n is halvány + volt a HCG :lol: :lol: , de nem sötétedett vissza :lol:
Akkor még nem tudtam, hogy a tüszőrepit terhes nők vizeletéből (is) nyerik :o :shock: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kfmares
nem tudom miért nem teljes hormonprofilt kért anno a doki, abból azért látni lehet mindent....
Én sem szedném be a fölös hormonokat ennyi idő után, mert lehet, hogy már más lenne az eredmény....nem kért most egy újabb hormonprofilt esetleg, és akkor abból mehetne a dolog :?:
Vagy nem említette, hogy jó lenne egy friss adat :?:

És nagyon köszönöm a drukkokat :!: Most már sínen vagyunk :!:
Ha majd 3 évet kibírtunk, akkor ez az egy hónap már fél lábon is menni fog :!: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: nem , az új hormonvizsgálatt akkora akarta, amikor már úgy 13 napja szedtem volna elvile a Bromot....

Szóval ezért van kiminden hajam szála a dokiktól! Meg attól, hogy átnézek egy másik topic-ba, és fogigátlót abbahagyó emberkék azonnal teherbe esnek...én meg nem.... hát ez van, nem mindenkinek van szerencséje.... :(


de pesze nem adom fel :D
kfmares
 
 


Kfmares
Ahha, értem....vagyis a dokit nem egészen, csak amit leírtál :wink:
Ne aggódj, teherbe fogsz esni, és a mottó, amit írtál is:
Soha ne add fel :!:
A negatív gondolkodással sokkal rosszabb eredményeket érsz el minden téren, mintha mindenhez pozitívan állsz hozzá :!:
Ezt így kell csinálni....és meg lesz az eredménye hidd el :!: :!: :wink: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Kép

Timi
titimee
 
 


kfmares: Igazad van, ne is add fel. :) én meg azért nem járok a kórházba, mert tele van kismamával és kikészülök tőle, hogy nekem miért nem sikerült :(

Timi
titimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: