Új privát üzeneted érkezett!

@littlebiscuit:
Én is tele vagyok ragyával, pedig rajtam csak akkor van, ha betolok egy zacskó mogyorót, vagy egy üveg Nutellát, mensi előtt nem jellemző. Szóval remélem, hogy ez most mást jelent nálunk! :)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 



  1. Marquise - több napja késik (pattanás)

  2. Oreosmilka -2 napja késik (egy nega teszt) 

  3. Bandibond - október 5. ( erős pecsételés) 

  4. Littlebiscuit - október 8. (szédülgetés, pattanás) 

  5. Zsuci - október 11.

  6. caroline - október  15. (+ovuteszteszt, e-vitamin) 

  7. Judydifi - október 30. (új ciklusban: cickafark + palástfű)  

  8. Kiscsillag - október?  

  9. Nyuszifül - ?


Nekem lányok ma reggelre szépen felment a hőm. Megpróbálom betenni a hőgörbémet eddig hogy áll a helyzetem. :) Szerintem jól látszik, hogy a 15. napon, a pozitív ovuteszt utáni napon megvolt a tüszőrepedés. És azóta emelkedik a hőm. Olyan jó!!! Remélem odaértek a kisfickók időben, és létrejött a nagy talákozás. 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b ... 44000_.png

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok.

Jó látni, hogy egyre több ilyen topic van fent az oldalon.
Először is írnék magamról pár dolgot.
23 éves vagyok, szilveszter napján döntöttünk úgy a párommal, hogy innentől kezdve nem védekezünk, ha jönni akar a baba jönni fog. Akkor persze csak egyszer nem védekeztünk és össze is jött. Sajnos február végén, amikor 8 hetes terhes voltam nem találtak szívhangot a babánál ezért volt egy missed ab-m. Fél évet mondott a doki hogy addig jegeljük a témát. Most augusztusban kezdtettünk újra neki a dolognak. Augusztus 7.-én volt meg utoljára. Gőzerővel próbálkoztunk és azt is hittem sikerült, mert szeptember 8.-án kellett volna megjönnie, de semmi. Két hét után és persze megannyi negatív teszt után elmentem dokihoz, aki mondta, hogy nem volt peteérésem ezért nem jött meg. Ez volt egy hete pénteken és mondta, hogy középidős a méhnyálkahártyám plusz látja, hogy nemsokára peteérésem lesz. Nekünk se kellett több próbálkoztunk újra. Használok ovulációs mikroszkópot is. Ez alapján tegnap volt peteérésem, de ma meg megjött pedig csak október 14.-én kellene megjönnie. Talán most új hónap új remények.

Kicsit hosszúra sikerült a bemutatkozásom.

Mindenkinek szorítok.


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 

 
 

Caroline4: SZerdán megjött ugyebár (1nap csúszással) és tegnap, meg ma már alig vmi. Furi, hogy 3 napos, mindig 5 szokott lenni. Lehet, h mégis történt vmi múlthéten? :D Amúgy a következő időpont: okt. 28.  Tegnap d.u olyan hisztirohamot kaptam bent az üzletben (nem szoktam)...konkrétan elküldtem az ügyfelet a fenée :D Ez persze kitartott estig

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!

szimplán csak elmondtam neki a történteket. Most késik 2-3 napja és a reggeli elsőből is egy nega teszt sikerült. Nem gondolom, hogy terhes vagyok és őszintén szólva (bocsi a csúnya szóért) de beszartam. Egyrészt félek az orvosoktól, egyáltalán nem bízom bennük, pláne, hogy 4 éve lakom ebben a városban, nem ismerek szinte egyetsem úgy igazán. (pedig az osztrákok miatt igen színvonalas a magánszféra-ellátás.) A másik amitől félek, hogyha tényleg terméketlenség van, akkor az egész kezelést egyedül kell végigcsinálnom. Sajnos a kedvesemből ilyen téren hiányzik mindenféle együttérzés és támogatás... Hiszen ő a dolgát elvégezte. De erről egy másik fórumon kellene topicot nyitni

Szóval ezért mondom, hogy adok még egy pár napot magamnak, ha akkor se jön meg és nem is lesz pozi a teszt, akkor azért megnézetem magam, hogy nincs e valami olyan, ami rövid távon súlyos következményekkel járna. A többi pedig idő kérdése

Ritus922 neked pedig üdv itt, és hajrá!
oreosmilka
 
 


Lányok... el sem hiszem, de ma dèlután két csíkosat teszteltem x-epillel!!!! 7 nap késés után! Fel sem tudom fogni... Töltök majd fel képet, csak ma sokáig dolgozom. Annyira boldog vagyok!!!!
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Szerintem azért kis halvány, mert fél órával előtte pisiltem. :-D
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise: Ez bizony ket csik, meghozza nen is olyan halovany. Szivbol gratulalok, meg a konnyem is kipottyant!
:-D Istenem, dejooooooooooo!!!!!!
oreosmilka
 
 


@oreosmilka:
Köszönöm!!! Én elbőgtem magam amikor nagyjából sikerült felfognom. :-D
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


@marquise:
Kb 2 mp es en is bogok! Remelem minden rendben lesz veletek! :-)
oreosmilka
 
 


Marquise!!! Annyira örülök Neked!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Köszönöm!!!!! Annyira drágák vagytok!!!! Most küldök mindenkinek egy jó nagy adag pozitív energiát, mert rengeteg van belőle! :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Marquise, így visszaolvasva a pattanás-os dolgot. Hát nagyon remélem hogy úgy végzem mint te :D .. Beindul itt a babagyártás éreztem én :) :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Neked is össze fog az jönni! Mennyi ido meg?
oreosmilka
 
 


@marquise: nagyon nagy gratula :) várjuk a fejleményeket :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Marquise! Gratulálok! nagyon örülök, jó egészséget, boldog babavárást! 



  1. Marquise - több napja késik (pattanás) pozitív teszt 

  2. Oreosmilka -2 napja késik (kettő negatív teszt) 

  3. Bandibond - október 5. ( erős pecsételés) 

  4. Littlebiscuit - október 8. (szédülgetés, pattanás) 

  5. Zsuci - október 11.

  6. caroline - október  15. (+ovuteszt, e-vitamin) 

  7. Kiscsillag- október 28. (előző menszi rövid 3 napos)

  8. Judydifi - október 30. (új ciklusban: cickafark + palástfű)  

  9. Ritus - október vége ? (peteérés helyett mensi)

  10. Nyuszifül - ?


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@oreosmilka: egy het mulva talan màr többet tudunk. Oktober 8.nem vart napja.. köszönöm a drukkot és viszonzom!
:-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@marquise:
Nagyoooon gratulalooook!
De szupiiii!
Holnap en is beszerzem ezt a baratcserjet, ugy latom nalad is bejott!
Jaj de jo mar neked!
Jo egeszseget kivanok es vigyazz magadra!

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


@judydifi @kiscsillag201
Köszönöm! Még most is nehéz elhinnem, de annyira jó!! Kívánok nektek is ilyen zebrát, minél hamarabb:)

@littlebiscuit
Én is nagyon remélem, hogy te is emiatt "rügyeztél" ki! :-)
Nem bírnak magukkal azok a hormonok. :-D
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Huha breaking news :-D
Ma szex utan volt egy foltnyi barnas valamim. Csak remélni merem hogy az a bizonyos legendàs beagyazodasos izé. A menstruacio jelének még korai lenne. Uristenhogybiromkimégezta pàr napot.
Amugy màr meggyöztem magam hogy nincs semmi dràma ha mégsem elvégre az elsö honapunk. Szoval ha nem akkor még a következö ciklus elejen elmegyek parszor szoliba meg egy jooot futni meg forró fürdözöm. Jo vigasz nem.igaz.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@marquise:
De jó hír! Nagyon gratulálok! A csapat első babája! Éljen a két csík!
bandibond
 
 


Nekem ma megjött. És most fáááj a hasam... :shock:
Ti hogy vagytok ma?
bandibond
 
 


Bandibond erösen, rendesen jött meg.
En ma is tapasztaltam egy kis halvany barna foltot :shock: opcipok:
-meg fog jönni hamarosan
-megserültem tegnap szex közben (utana indult ez a par cseppnyi barna)
-beagyazodas
Jajj de remélem hogy a harmadik..
:oops:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Opsz kerdöjel lemaradt szoval remdesen megjött?

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!
Mi második hónapja hagytunk fel a védekezéssel, ha akar jöjjön felkiáltással. Kb így is állunk a dologhoz, együtt vagyunk, ha kedvünk tartja, nincs "direkt gyártás" :)
Legalább két éve figyelem a ciklusomat egy alkalmazással, ami szerint okt. 5-ére nem várom. Emellett magzatvédő vitamint szedek úgy 3-4 hónapja.
Az ovulációm napját a Billings-módszerrel próbálom meghatározni.
Drukkolok mindenkinek, magamnak is :D

A lényeg! Elvileg ma vagyok a 13. dpo-n, és egyelőre nincsenek pms tüneteim, amit azért nem bánok :D

Várom a hétfőt! Tesztelni nem merek :D
kisbogika
 
 


Bandibond! Sajnálom. Te akarsz valamit szedni vagy inni az ügy èrdekèben ebben az új ciklusban?

Kisbogika? De jó h jöttèl! Üdv itt! Tesztelj csak bátran. Olyan izgi. Imádok teszteket vizslatni. Èn jövőhèt szombaton csinálhatom az első tesztet egy kalkulátor szerint. 8) szorítok neked is. Minden tünet èrdekel addig is...

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


A billings módszerről annyit, h èn is figyelem, es sokáig azt gondoltam, hogy akkor van ovum amikor tojásfehèrjès. De az ovuteszt ès a hőgörbe egyidejű alkalmazása alapján azt állapítottam meg, hogy a tojásfehèrjès időszak után egy kèt nappal van mindig ovum. Szóval nem elèg csak azokon a napokon együtt lenni, hanem főleg akkor kell mikor már èppen elmúlik ez a minősègű nyák.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Hát nem bírtam ki :D Teszteltem, és két csíkot látok :D Haloványabb ugyan, mint a másik, de csíknak csík :) Most újabb egy hét várakozás, hogy meglássuk, erősödik-e az a csíkocska :D Boldogok vagyunk, de egyelőre kissé felfoghatatlan ez az új helyzet :)
kisbogika
 
 


Az volt a gyanús, hogy nem voltak tünetek. Máskor mindig erős mellfájdalmaim vannak a ciklus 2. felében, de ez most elmaradt (a mell állítólag a progeszteronhiány miatt fáj).
kisbogika
 
 


Kisbogika hat neked is nagyon örülök!!!!
Az mondod akkor nem volt mellfajas. Es egyéb?
Igaz lett hogy ez a topic gyors "babahozó" korabban irta azt hiszem Caroline.. jövö héten remélem én is erkezem kétcsikos hirekkel.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jah es azota semmi foltocskàm nincs (barna) csak pentek este meg tegnap reggel volt. Szoval ugy néz ki nem menzesz hirnök volt.. :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi littlebiscuit! Remélem igazunk lesz, és mindenkinek szerencsét hoz ez a blog :D Neked külön is szorítok.
Egyébként továbbra sincs tünet, illetőleg mindössze annyi, hogy 2. napja nagyon minimálisan érzem a melleimet, de "csak halványan", egyáltalán nem olyan, mint a pms-nél (ott már néha a sírás kerülgetett). Ezen túl csak ásítozás, de ez nálam nem annyira különös, és a sok pisilés, de ez sem kirívó, mert nagyon sok vizet szoktam inni. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit látunk a következő teszten, amit október 10-re irányoztam elő 
kisbogika
 
 


Gratula Kisbogika :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Köszönöm kiscsillag201! Neked pedig sok sikert, drukkolok ;)
kisbogika
 
 


Sziasztok lanyok!

Kisbogika, gratulalok!

Nalam a helyzet: Kb 5 napja kesik. A mai, sorban azt hiszem a harmadik teszt is negativ. Mindezek mellett tovabbra is fennalnak a furcsasagok. Ma pl 17 ev utan meg a kv illatatol is felfordult a gyomrom. Tegnap vacsira a fincsi sultcsirke helyett csak egy szelet vajaskenyeret sikerult letuszkolni a torkomon. A tobbirol nem is beszelve. Most ott tartok, hogy legalabb jönne meg, mert akkor nem lenne ez a wtf erzes.
oreosmilka
 
 


Hűű, jönnek sorra a kétcsíkos tesztek és reményteli tünetek! :-D
Nekem most rendesen megjött, igen, de nem búslakodom. Egyelőre nem fogok most semmi új szert vagy teát használni, mert most muszáj az orvosommal találkoznom és pár kérdést tisztáznunk a ciklusommal kapcsolatban. Nagyon figyelek most mindent, amit tapasztalok, hogy jól el tudjam mondani neki, milyen is a menzeszem, mert tovább utánaolvasva, biztos vagyok benne, hogy fontos dolgok mellett mentem el eddig.
De nincs baj, minden rendben lesz, tudom és hiszem, és nagyon drukkolok nektek! Aztán hamarosan lesz itt kétcsíkos teszt! :-D
Mert itt mindenki babás lesz! Igye? ;-)
bandibond
 
 


Na varjatok egy kicsit. Asszem visszaszivom az elozo posztom. Lehet en vagyok az 1000bol egy, akinek kell ket het, mire rendesen latszodo eredmeny van? Vagy csak szimplan megyek es csinaltatok szemuveget.

http://kepfeltoltes.hu/view/151004/WP_2 ... es.hu_.jpg
oreosmilka
 
 


Gratula kisbogi!

Oreosmilka! Mintha ott lenne vmi. Szedd ki a tokból h lássuk vègig fut e csík vagy csaK inkább egy folt van ott? Èlőben biztos jobban kivehető.
Jaaaaj de izvi.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


nem izvi, hanem izgi, csak telóról nem vagyok ügyes.

Most jöttem gép elé és mégjobban látni valamit a monitoron mint telón, de fele csík árnyékban van, gyorsan szedd ki lécccciii! Csinálj képet úgy is. Nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


oreosmilka
 
 


Valami mintha lenne ott!!!
Egyebken en ismerek olyat akinek soha nem mutatta ki egyszersem a teszt es már ket gyerkoc is van.

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Látom. Jobban látszik. Szerintem nem ciklus közepèn foganhatott. Kívánom h holnap reggel erősebb legyen. Előben milyen? Hányadik napon vagy? Halk gratula.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Előben? Halvany, nagyon halvany, de eles egyenes vonal. A masodik retegnel a szelen is latszik szinezodes. Az arnyalata kerdeses. Ez a 37. Ciklusnapom. De ugye nekem a +- 2 nap az mindig jatszik. Kimondottan erzekeny a stresszre pl.
oreosmilka
 
 


Egyebkent, koszonom a biztatast. Nem is tudom mihez kezdenek, ha nem segitenetek igy a tavolbol. Koszonom nektek! ;-)
oreosmilka
 
 


Én is megnéztem a monitoron, még messzebb is léptem és tényleg mintha vmi lenne! :) Ez tényleg nagyon izgi!!! 

bandibond
 
 




  1. Marquise - több napos késés  (pattanás) pozitív teszt 

  2. Kisbogika - október 5. elmaradt mellfájdalom (egy pozitív teszt)

  3. Oreosmilka -október 8.  (37. ciklusnapon egy halványka  pozi teszt)

  4. Littlebiscuit - október 8. (szédülgetés, pattanás, kevés pecsételés) 

  5. Zsuci - október 11.

  6. caroline - október  15. (+ovuteszt, e-vitamin) 

  7. Kiscsillag- október 28. (előző menszi rövid 3 napos)

  8. Judydifi - október 30. (új ciklusban: cickafark + palástfű+ barátcserje)  

  9. Ritus - október vége ? (peteérés helyett mensi)

  10. Bandibond - november? 

  11. Nyuszifül - ?


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@Oreosmilka: vájuk a fejlemélnyeket :) Remélhetőleg a reggeli erősebb lesz :) Gratula amúgy

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@oreosmilka:
Hűha, ez szerintem halvány csík, de csík! Annyira szupi, hogy ilyen sokan kezdünk lenni zebrások! :-D

Kisbogika, gratulálok! Mikor mész dokihoz? Én holnap. Izgulok nagyon! :-)
marquise
Budapest XX. kerület
 
 


Sziasztok lányok!Szeretnèk hozzátok csatlakozni!Èn 35 èbes vagyok èd a harmadik babánkat szeretnènk összehozni!Kèt nagy fiúnk van,11 ès 13 èvesek ,ők is szeretnènek kistesót!Március óta próbálkozunk,sajnos volt a nyáron egy spontán vetèlèsem!Május 27.-èn volt meg utoljára ès júli 15.-èn kezdődött a vet3lès

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: