Új privát üzeneted érkezett!

Panny,
Hát a meló egy profi bejárónő közvetítő lett volna, gazdag és befolyásos embereknek közvetít bejárónőket,csak az a baj, hogy el kellene végezni egy tanfolyamot ami 48000ft-ba kerülne, nekem meg sajna nincs annyi pííízem. :oops: :oops: Így ez tárgytalan. :cry: :cry: :cry: :cry:

Most beadtam az önéletrajzomat az elvit ingatlanosokhoz, nagyon kedves volt a nő, tetszett neki az önéletrajzom, azt mondta nagyon lendületes, és a hozzáállásom is tetszett neki. Csak az a baj, hogy most a fehérvári régióba nem keresnek embereket, de amint lesz üresedés szól.
Egy másik melóra is elküldtem, ott meg szerződésállomány kezelésére és fejlesztésére keresnek 4 órába 3 főt. Oda pénteken reggel megyek 8.30-ra.

Jó lenne valami összejönne, mert nagyon kell a pénz, és muszáj előre gondolkodnom, hogy mi lesz jövőre, ha már csak a 25 ezres GYES lesz, mivel a főnököm azt mondta hogy oda nem tudok visszamenni, mert valszeg lapátra tennének. :oops: :oops:

20-án még nem tudom hol leszünk, de ma este itt nálunk az Öreghegyen lesz mulatság, oda kinézünk. :lol: :lol:
Yusz,
Hát igen a terhesség eleje a legrosszabb, amíg nem hallod a baba szívverését. :oops: :oops: Persze utána is mindig aggódik az ember, de az első uhu-ig örökkévalóságnak tűnik az idő. :lol: :lol:
Ne parázz, minden rendben lesz.

Pesti tűzijátékot mindig csak a tv-ben nézzük, valahogy sosem volt kedvem a tömegbe felmenni.Annak jó, aki ott lakik a közelben és erkélyről tudja nézni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz!

Persze nagyon vigyázunk a gyerekekre.Ha még a híre is lenne a viharnak akkor tutira nem mennénk...de verőfényes napsütés lesz,így valszeg nem lesz gond...nem nem is leszünk nagyon a tümegben...csak ott ahol lazább a tömeg.Sztem már elég érettek hozzá h lássák élőben :wink:
Engem anno a szüleim minsig vittek és nagy élmény volt..ebből nem szeretném őket sem kihagyni..na meg az egész napi program...a légibemutató,a Kossuth téri népi játszóház,talán felmegyünk a Várba a Mestreségek utcájához is..szal kell egy kis művelődés nekik :wink: :wink:

Biztosan nem lesz semmi gond a babáddal..ne is gondolj rá lécci!!!!

Judy!

Drukk h összejöjjön a meló amit akarsz!!De addig úgyis babás leszel előbb :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny!

Mi is mentünk volna a Dino kiállításra, de píz hiányában elmarad. Egyébként őrült drága, szerintem is, de, ha nem egy sereg szüli-meg névnapon lennénk túl, nem most kezdődne a suli-ovi, ja és nem most lenne a mérgdrága 12. heti uh. a Bolgárkerék utcában, tuti mennénk a 2 nagyfiúval ( na, nem mintha sajnálnám a pénzt az uh.-ra, fontos ez, hisz az ország legjobb gépével nézik-mérik a babát, ráadásul a dokimra tekintettel még a kombinált tesztet is ingyen csinálják)!
Szóval ezt most kihagyjuk. Sógorom ugyan azt mondta, van egy rakás kultúrutalványa, amivel nem tud mit kezdeni, szóljunk, ha olyan helyre mennénk, erre múlt héten kezdtem neki mondani ezt a kiállítást, meg hívni, hogy ők is jöjjenek a barátnőjével, hát elhessintette a dolgot annyival, hogy majd megbeszéljük konkrétan...ma tudtam meg, hogy este indulnak 4 napra a Balcsira...felhívta a férjem, hogy etesse a macskát...mindegy!
Hogy álltok, minden megvan már a sulikezdéshez? Nálunk már csak apróságok hiányoznak és hétfőn kell mennem a tankönyvekért. Tényleg, nálatok mivel kell "bizonyítani", hogy nagycsaládosok vagytok és ingyen jár a tankönyv?

Yusz!

Nem baj ám, hogy nem vagy rosszul! Nézz meg engem! Eddig minden terhességem elejét végighánytam, most meg csak a gyomorégéstől vagyok néha, de egyre ritkábban nyűgős!

Judy!

Hú, de kívánom, hogy ne sokáig kelljen állásra vadásznod! Meg, hogy ne is legyen szükséged állásra mostanság... :wink:

Márti
borossné becz márta
 
 

 
 

Ja, mi holnap újra pancsizunk egyet Agárdon, aztán meg itthon elmegyünk este az ünnepségre 4 gyerekkel, húúúú...
Itt lép fel a Naplegendával az Állami Népi Együttes, hát ki nem hagynám! Utána meg lesz itt is tüzijáték, jó 10-15 perces szokott lenni és nagyon szép!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Nagyon tetszett Márknak a Dínó Kiállítás.Tudom h drága(ezért is mentek hétköznap és ezért nem ment Krizsi sem)de nem lehetett kihagyni mert Márk dínó őrült :wink: Nekünk is kiapadt a kassza a sulikezdés miatt,ezt a kiállítást is apukám szponzorálta :wink:

Már mondhatom h mindent megvettünk a sulira!!

Nálunk nem a nagycsaládosságot kell igazolni(azt sztem elég a gyerekek taj vagy lakcímkártyájával)hanem kapunk az Önkormányzattól gyermekvédelmi támogatást mivel a férjem minimálbérrel van bejelntve és az egy főre eső jövedelem a családban sz@r,szal Gödöllő városa támogatja hál'Istennek a családokat és így totál ingyen van a kaja meg a tankönyv is,meg az ovi is.És még az úszást is fizetik nekik egész évben.

Jó fürdést holnapra,nagyon jó idő lesz!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Nálunk is nagy a dínó őrület a 2 nagy részéről, de most ez van. Nem szóltunk nekik róla, bár a Minimaxon látták a hírdetést, de inkább a Vasúttörténeti Park reklámja dobta fel őket ( naná, évente többször is látogatjuk)! :lol:
Nálunk is támogatják ilyen módon a családokat ( na azért az úszást nem fizetik és az oviban a kaja árának 50%-át azért ki kell fizetni), de Apa nem minimálbérre van bejelentve, meg, ha az ember nevén van ingatlan, ne adj' Isten még saját autója is van, hát ne számítson sok jóra...szóval azért nálatok lényegesen családbarátabb az önkormányzat!

Márti
borossné becz márta
 
 


Márti!

Vasúttöténetibe mi is járunk :)

Nekünk is van ház meg kocsi is a nevünkön,de mellette tudják az Önkormányzatnál is hogy mekkore a házhitelünk :shock: Szal tényleg rendesek..a Polgármesternek is 4gyreke van,sztem ezért is családbarát :wink:

Nagyon jól alakult a 20.-a.Megnéztük a Red Bull Air Racinget,a Kossuth téren volt István király korabeli népi játszóház végig a téren,este meg Tűzijáték :wink: Éjfélre értünk haza,de a srácok nagyon élvezték.Olika meg anyuval az itthon a gödöllői ünnepségen nyomult :wink:
Tegnap meg apósomáknál voltunk vidéken egész nap...sajna a hétvégén meg egyedül leszek a gyerekekkel mert apa mindkét nap kívételesen melózik reggel 6-tól este 10-ig :shock: :(


Már annyira várom ezt a fránya pirit...ma pont 3 hete h műtöttek.

Többiekkel mizu????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Bocs a zavarásrét, csak egy gyors kérdésem lenne!
Hogy lehet 4 gyerekes vonalzót csinálni? Nekem csak 3at enged a bump and beyond és 4 van ugyebár :D Van valakinek ötlete?
Hja olyan túl sokat nem próbálkoztam, lehet, hogy pofonegyszerű a dolog csak elmentem mellette, de időhiány van :D Úgyhogy nagyon megköszönném ha valaki elnavigálna :)
Szép napot!
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő!

Nekem se ment...én is csak a 3 srácomat tudtam rátenni.De sztem Judy segít neked ha jön ,mert neki 5-en vannak rajta :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
A z elvezsett bárány jelentkezik.

Yusz!
Gratulálok!

Panni!
Úgysem te leszel az utolós, hanem én! :P :lol: És jó fej nálatok az önkormányzat! Mivel férjem vállalkozó, de nem érjük el mi sem a határt 8ami nem is tudom most mennyi), nem merem igényelni.

Még nekünk sem jött össze, de én nem is görcsölök rajta. Mint már többször írtam, ha lesz, lesz, ha nem nem. ANnyi csodát hallottam már, hogy tudom, ha akar valaki jönni közénk, akkor úgyis jön, ha pedig nem, akkor bármennyire szeretném is, nem fog.

Üdv Ceni!
Emlékezsel még rám? Már a 4.-et várod, vagy már meg is született! Gartulálok!

moni
 
 


Sziasztok!

Tegnap hazajöttünk végre, kicsit el is fáradtam. :roll:
Látom nagyon nagy a csönd, senki nem ír. :cry:

Moni, köszönöm a gratulációt! :lol:

Panny, Judy mi van veletek? Judy nagyon eltűntél!!! :shock:

Ma reggel voltam dokinál, csinált uh-ot. Szívhangot még nem érzékelt a gép, de a petezsákot és benne az embriócsomót igen.
Jövő héten kell visszamenni, akkor már a gép is érzékeli a szivecskéjét. Kicsit megijedtem, hogy nem ver a szíve, de a doki megnyugtatott, hogy bizti ver, csak a gép még nem látja.

Korának megfelelő, vagyis 6. hetet töltöttem be ma. (mivel én tudom mikor fogant :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Gratula a petezsákhozu!És ne aggódj ilyenkor még nem nagyon szokott látszódni a szívverés...de legközelebb már fog!!! :wink:

Te hol fogsz szülni?

Tényleg nagy a pangás itt :? :roll:

Judy?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok,

Élek ám, csak nem nagyon van kedvem gép elé ülni. :oops: :oops: :oops:

Yusz,
Gratulálok a kis petezsákocskához. :lol: :lol: Olyan jó neked. :oops: :oops: :oops: :oops:
Panny,
Remélem hamarosan megjön piri anyó és teljes gőzzel babaprojectezhettek. :lol: :lol: :lol:

Rólam:
LH-m még csak 1 csíkos és ma volt egy kis barnázásom is. Holnap beugrok a kórházba délelőtt hogy nézzen meg uhu-n,mert már elegem van. Nekem ilyen sosem szokott lenni, tuti valami nem stimmel. :roll: :roll: :roll: :roll:

Sulira minden kész, már csak kötögetni kell a füzeteket és a könyveket, aztán kedden megindulnak. :lol: :lol: :lol:

Szombaton meg megyünk 2 napra pihizni kettesben, már alig várom. :lol: :lol: :lol:
Meg még egy Tropikáriumot is beterveztünk a hétre, remélem eljutunk oda is. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok
Panny puszi olvaslak hogy már a 4-ik bébit tervezitek én is gondolkozok ezen hogy legyen még egy baboca

Kép
e.andrea
 
 


Szia Andi!

Akkor gyere és csatlakozz hozzánk :wink:

És mizu veletek?Látom Bencus már milyen nagy :wink:

Emlékszem h nekede is a vetélésed után nagyon hamar jött Bencus,igaz?

Nem tudom ovastad-e de nekem meg most volt egy vetélés aug 1.-én 8 hetesen..hematóma miatt.

Judy!

Nkeünk még nem adták oda a könyveket..majd csak szerdán..utána nálunk is minden kész a sulira :wink:

Jó lesz nektek kicsit lazulni...lehet pont ott lesz pé-d,nem?!És hova is mentek?Ugyanoda ahol a családdal is voltatok?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Judy, lehet, hogy közhely, de átérzem, hogy nincs kedved írni sem. Én hasonló passzban voltam múlt hónapban. :cry:

De kedves, ne add fel kérlek!!! Akinek 3 sikerült ott fog a 4. is! Főleg, hogy a 3 könnyen összejött. :?
Valószínű, hogy van valami szervi dolog a háttérben, amit hipp-hopp elmulasztanak!! :roll:

Emlékszel, hogy én is eldöntöttem, hogy dokihoz megyek ebben a hónapban, a mensit vártam és azután akartam.

Kicsit megdolgoztat négyeske, de annál inkább szeretettel fogjátok várni. :lol:
Az nagyon jó lesz, hogy a hétvégét kettsben töltitek és kicsit kizökkensz a hétköznapokból! És ha jól emlékszem pont hétvégén esedékes a pé-d! :lol:
Hátha csak ezt várja a kis huncut 4-eske! :lol:

Panny én a Dél-pestiben fogok szülni, ha eljutok odáig. :cry:
Nemigazán tudom megmagyarázni, de közel sem vagyok annyira optimista, mint a másik 3 terhességem idején.
Lehet, hogy ez a hosszú nekifutás az oka, mivel megszoktam, hogy pikk-pakk összejöttek a gyerkőcök.

Tegnap faggattam a dokit mindenről, még az üres petezsákról is, úgy általánosságban. Azt mondta, hogy tuti van a petezsákban "valaki" az látszik. (Akkor meg a szívét miért nem látta? :evil: )
Tudod az nem fér a fejemben, hogy nálad az elő uh-n minden rendben volt, látták az embriócsomót a másodikon meg már csak üres pzs?? Felszívódott? Vagy benne sem volt? Vagy elnézték az uh-n? És bizti, hogy így volt? Hátha másodszor tévedtek?
Nem akartalak felzaklatni, gondolom te is végigmentél ezeken a kérdéseken. De az embert az dühití, hogy nincs válasz. Mert az okot el tudjuk fogadni, ha tudjuk, de a bizonytalanságot meg a vállrándítást nem.

Meséltem a dokinak, hogy nehezen jött össze a baba és hogy mennyit barnáztam a mensik előtt.
Erre ő Utrogestant írt fel, mert amúgy is kicsit vékonynak találta a nyálkahártyát a baba körül.
3x2 írt fel, de kiszámoltam, hogy nem lesz elég jövő hétfőig. Így most átállítottam magam 2x2-re. Az nagyobb gond lenne, mivel hormongyógyszerről van szó, ha pénteken elfogyna és drasztikusan megszünne a szervezetemnek. Gondolom én. :shock:
De ettől a napi 4 szemtől is émelygek és állandóan csak aludnék.

Neked mi a tapasztalatod az Utroval kapcsolatban?

Bocs, hogy kicsit hosszúra sikeredett....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Nem minden uh. gép olyan jó felbontású, hogy lássa egy 6 hetes terhességnél a babóca szívét! nyugi! Tudom, én könnyen beszélek már, de az örökös idegeskedés tuti nem lesz jó!

Panny!

Piroska csak egyszer jöjjön!!!

Judy!

Jól teszed, hogy elmész uh.-ra! és jó lesz az a kis kikapcs is hétvégén! :wink:

Rólunk:

Nem kellett volna Agárdra mennünk 20-án, eszméletlen betegek lettünk utána, láncreakcióban végigment mindenkin egy hányós-hasmenéses vírus, iszonyat betegek voltunk. Tegnap meg épp indulóban uh.-ra, iszonyat nagyot estem a fürdőszobakövön, egyszerűen elcsúsztam és végigvágódtam rajta. rettenestesen féltem, mi lesz a Manócskával! de minden ok., tökéletes minden a szívétől a nyaki redőig, időebbnek is látszik a koránál 3 nappal, integetett és dörzsölte a szemét. nagyon cuki volt. kalimpált nagyon. Szuper a dvd és a képek is, amit kaptunk Róla! nagyon megnyugodtam. levették a vért a kombinált teszthez is, de béna volt a csaj nagyon, mondjuk 3cm-es műkörmökkel sem láttam még laborost vért venni! :twisted:

Márti
borossné becz márta
 
 


Yusz!

nekem úgy volt hogy 5+5 naposan voltam UH-n ahol csak petezsákot látott a doki de ez akkor normális volt mert nem valami jó a gép és még az elején is jártunk..aztán amikor másodszir mentem UH-ra 8+3 naposan akkor volt az üres petezsák8vagyis nem volt ütres csak egy amorf képlet volt benne szívverés nélkül)tehát az is lehet h volt szívverése csak megállt és az embrió elkezdett elsorvadni a petezsákban.Nekem ez több mint valószínű a hematóma miatt volt vagy attól hogy rossz helyen akart beűágyazódni(pl.a múltkori műtét helyén és attól lett a hematóma is).Egyébként a műtét előtt a SOTE II-n egy hipi szupi géppel is megnézték,pont azért hogy nehogy tévedés legyen és ott van esetleg az élő embrió....de nem volt :(

Légyszi ne légy pesszimista,az nem jó!!Pozitív legyél h érezze az a kicsi baba hogy mennyire bízol benne és mennyire akarod őt!! :wink:

Igen jól gondoltad ki,az Utrot nem szabad egyik napról a msáikra abbahagyni...sőt ha már elkezdted akkor a 12.hétig tilos abbahagyni...utána már úgyis a lepény veszi át a szerepet...szóval ha hozzászokik a szervezet egy bizonyos adag hormonhoz akkor nem szabad h csökkenjen,OK?Szal ne hagyd abba..és sztem jó lesz a 2x2 adag simán.Én 2x1 -et használtam.És hüvelykapszula,ugye?Mert van szájon át szedhető is belőle de az nem annyira jó azt mondják.

Nekem nem voltak tőle soha tüneteim,de olvastam már olyanról akinek nagyon.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Márti!

Juuuujjj vigyázz magadra!!!Gondolom h megijedtél az eséstől...de jó h nincs baj!!

Műkörömmel vért venni :evil: :evil: :evil:


Én is úgy tervezem hogy csak 1x legyen piri a vendégem :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny, így már érthető! Igen, valószínűleg így már elfogadható a magyarázat a miértekre. Bár nem kissebbíti a fájdalmat, de megnyugtatóbb, hogy volt konkrét ok.

Nekem a szájon át szedhetőt írta fel a doki, nem tudom miért. De külön kihangsúlyozta a nővérnek, aki a receptet írta, hogy orális tabit kell írni!
Akkor eszemben sem volt, hogy rákérdezzek a miértre. De hétfőn ráfogok, ha minden rendben lesz az uh-on.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Húúúú Márti nagyon durván hangzik! Ugye nem a rota vírust kaptátok be???
Az esésnél azért szerencse a szerencsétlenségben, hogy legalább nem a hasadra sikeredett!!!

Látod pont ezért izgulok én, mivel tegnap töltöttem be a 6. hetet. Ergo látnia kellett volna a pulzálást.
Hogy milyen a gép azt nem tudom, de tény, hogy Ginánál a fontosabb uh-ra mindíg a Dél-pestibe küldtek, mivel az jobb felbontású gép. :shock:

Ginusnál már az elején is látták a szívdobogást, de azt hiszem vele későbbi terhességi héten mentem. Talán 7 vagy 8, mivel akkor dolgoztam és nemigen tudtam elszabadulni a melóhelyről.
De ennek utána fogok nézni. :roll:

Tudom, hogy nem kellene izgulni mert az nem tesz jót, de mutassatok olyan anyát aki nem aggódik amíg nincs szívhang..... :shock:

Plussz a terhesség végig arról szól, hogy az ember lánya épp aggódik valamiért. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

Megjöttem a dokitól, megnézett, szervi eltérést, myomát, cisztát nem talált.

Méhnyálkahártyám 9 mm vastagságú, ami jó, a bal petefészekben nem talált tüszőt, a jobb oldaliban van egy kicsi 9mm-es.Ez ugye elég kicsi, ilyenkor már 14-16mm-esnek kellene lennie. Azt mondta hogy valszeg 20. nap körül van mostanság a tüszőrepedésem és egy kis progihiányra gyanakszik.
Azt is mondta hogy pé-em van, csak valószínűleg nem elég nagy és érett amikor megreped, és e miatt nem tud megtermékenyülni.
Csütörtök reggel megint megyek, megnézi mekkorát nőtt, csinálunk labort, megnézi a progiszintet, amúgy azt mondta, hogy a 32-es szint nem annyira jó, mert inkább 40-50-nek kellene lennie.
Ha meg nem nagyon akaródzik nőni, akkor következő hónapban ad closty-t meg duphastont.

A lényeg, hogy megnyugodtam és nincs nagy problema nálam, csak az az igazság, (ezt ő mondta)hogy a korom már sajna közrejátszik, de ez természetes dolog. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsit meglepődött a 4. babán, azt mondta, hogy most szültem, erre mondtam, hogy másfél éve. Kiakadt, hogy rohan az idő. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


sziasztok,

Megjöttem a dokitól, megnézett, szervi eltérést, myomát, cisztát nem talált.

Méhnyálkahártyám 9 mm vastagságú, ami jó, a bal petefészekben nem talált tüszőt, a jobb oldaliban van egy kicsi 9mm-es.Ez ugye elég kicsi, ilyenkor már 14-16mm-esnek kellene lennie. Azt mondta hogy valszeg 20. nap körül van mostanság a tüszőrepedésem és egy kis progihiányra gyanakszik.
Azt is mondta hogy pé-em van, csak valószínűleg nem elég nagy és érett amikor megreped, és e miatt nem tud megtermékenyülni.
Csütörtök reggel megint megyek, megnézi mekkorát nőtt, csinálunk labort, megnézi a progiszintet, amúgy azt mondta, hogy a 32-es szint nem annyira jó, mert inkább 40-50-nek kellene lennie.
Ha meg nem nagyon akaródzik nőni, akkor következő hónapban ad closty-t meg duphastont.

A lényeg, hogy megnyugodtam és nincs nagy problema nálam, csak az az igazság, (ezt ő mondta)hogy a korom már sajna közrejátszik, de ez természetes dolog. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsit meglepődött a 4. babán, azt mondta, hogy most szültem, erre mondtam, hogy másfél éve. Kiakadt, hogy rohan az idő. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ez miért ment el 2x?! :roll: :roll: :roll: :roll:

Márti,
Légyszi nagyon vigyázz magadra és a kis pocaklakóra.
Gondolom mennyire megijedtél. :oops: :oops:
De a lényeg hogy minden ok veletek. :lol: :lol:
Yusz,
Ne parázz, szívverés is lesz legközelebb. Minden ok veletek és egy gyönyörű kisfiúnak fogsz életet adni. :lol: :lol:
Panny,
Neked most mennek a pirianyóhívogató energiák. :lol: :lol: , hogy minél előbb a tettek mezejére léphessetek. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaj de jó Judy, ezek nagyon klassz hírek!

Sajna, hogy ki kell mondanunk, de tényleg 35 fölött már nehezebb a teherbe esés.

Nálam is progi hiány van, és volt idáig. A fogamzásgátló meg még rátett egy lapáttal.
Csoda, hogy egyáltalán teherbe estem.

De ez nagyon jó, hogy most a dokid kézbe veszi a dolgokat és legkésőbb jövő hónapban tuti összejön!!!!

Én meg sajna a parát nemigen tudom letenni, Pannyék topicja (márciusi) is tele volt ilyen jellegű problémával és el is mentek a babák.
Tudom, hogy ilyenkor pozitívan kell gondolkodni, de annyi vetélést, halott babát, beteg magzatokat lehet itt is olvasni a babaneten, hogy még a nagy önbizalom is kevés.

Utána néztem a Ginussal 6+3 naposan voltam dokinál és már látszott a szívpulzálás. Csak 3 nap a különbség. Ez az, ami elkeserít.
De azért igyekszem nyugtatni magam, hogy minden terhesség más, és 3 nap is számít hiszen ilyenkor naponta nagy dolgok történnek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Yusz!
Nyugi, nem lesz semmi gond!!! Csak pozitívan! Én is dugdosós Utrot kaptam Raminál, smemi mellékhatéása nem volt, a 13. hétig szetdem azt hiszem, és fokozatosan kellett elhagyni, de a hogyanra már nem emlékszem.

Panny!
Nyugi, nyugi, minden okés lesz ezután!!!

Judy!
Kitartás!!! Ne foglalkozz a koroddal!!! Annyi vagy, amennyit érzel!!! Hidd el, jönni fog, amikor ő akar! Nem értem miért ad Clostyt és Duphastont is egyszerre. Én még inszem előtt sem kaptam semmit.

Amúgy ami aggasztott, hogy 2 napig van meg, 2 nap szünet, utána meg 2-3 nap barna, de azt mondta az orvosom, hoyg ez még belefér a normálisba. Nem is foglalkozok vele. Nekem amúgy a Raminál lett elegem a folyamatos UHukból.

Többiek?

moni
 
 


Hali!

VEZET A DEBRECEN!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: DE MÉG HOGY!!!!

Judy!

Azért ezek tényleg jó hírek :wink: Az a lényeg hogy van tüsző...majd csak elkezd növögetni is!!!Biztos azért kisebb még mert nem a 14. hanem a 20.napra érik meg,nem?! :roll:

Yusz!

Hát ebből a szempontból tényleg nem jó a babanet mert annyi rémhírt meg vetéloést lehet olvasni...az ember már kombinál stb...nekem a srácokkal 6 hetesen még nem látszott a szívhang,diekrt megnéztem a leleteket!!!!
Szal NO PARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tudod az ember bevonzza a negatív dolgokat ha sokat gondol rá...lehet h nálam is közrejátszott ez is mert én is folyton agyaltam(igaz h ennél én racionálisabb vok de talán lehet benne valami :roll: )

Moni!

Inszemed is volt?És sikeres lett?Abból sikerült valamelyik gyerkőc?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny, köszi a biztatást! És azt hogy megnézted a leleteidet! Kicsit megnyugodtam. :wink:
Megpróbálok nem negatív lenni, az esetek döntő többségében sikerül is.
Én a két naggyal csak a 10. héten jutottam el az uh-ra. Akkoriban 13-16 évvel ezelőtt a doki manuálisan megállapította a terhesség tényét, majd mikor sorra kerültem az uh-n akkor nézték meg a szívverést is. De ez kb 2-3 héttel később történt mint a vizsgálat.

Szóval bizakodok, és mondogatom magamnak, hogy van szívverés és jövő héten tuti látszik majd.

Ginusssal 6+3 napon voltam, de róla később kiderült, hogy korábbi fogantatás mint amit a mensi alapján számoltak. Először május 2 re voltam kiírva, aztán ápr. 26 lett. Majdnem egy hét.
Ehhez képest ápr. 7.-én született. :lol:

Nemrég jöttem haza az APEH-től, nem semmi kupi van náluk!!!
Két éve cseszegetnek egy illeték miatt, amit még időben, pontosan befizettem. Csak elfelejtették lekönyvelni. Vittem a befizetést igazoló csekkeket, de semmit nem értem el vele.
Most is elismerte a csaj, hogy igazam van, de nem tudják a gépen módosítani, mert arra az illeték hivatal jogosult. Ők csak behajtók.
De az illeték hivatal elköltözött, senki nem tudja a címet és a telefonszámot, nincs ügyfélfogadás stb.... :shock: :shock: Sőt, az apehosok sem tudják elérni őket, csak leveleznek. Persze postafiók számon.
Még mondja a csajszi, hogy tudja hogy nem vigasz, de van akinek milliós!!! tartozást írt a gép és nem tartozik semmivel!! :twisted:

Most állhatok neki kinyomozni, hogy hol lehet reklamálni, mivel már 3 panaszlevelet is küldtem, (ez a apeh gépén nyilván is van tartva, sőt ők továbbították is) semmi válasz, de felszólítást azt tudnak küldeni!! :evil: :evil:

Agyrém. És még ne legyen az ember ideges.

Bocsi az off-ért, de nagyon szúrta a csőrőm és ki kellett írnom. :x

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


szio Panny
most olvastam vissza a topicot hogy volt egy vetélésed. nagyon sajnálom .igen én a vetélésem után téleg egyböl babás maradtam.bizom benne hogy hamar össze jönn a babucid.

Kép
e.andrea
 
 


Andi!

Én is nagyon bízom benne :wink:

Yusz!

APEH NO Comment....... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Moni,
Még nem bizti, hogy kapok closty-t, azt csak akkor ha nem nőnek megfelelő nagyságúra és érettre a tüszőim. :lol: :lol: Remélem azért nem lesz rá szükség. :oops: :oops:
Yusz,
Úgy látom nincs szerencséd az APEH-al, emlékszem év elején meg a pénzt tüntették el, jóval később kaptad meg mint kellett volna. :roll: :roll: :roll:
Panny,
Nem is tudtam, hogy ilyen nagy foci rajongó vagy. :wink: :wink: :wink: Én csak a VB meccseket nézem, amúgy nem érdekel, de a fiúk imádják. :lol: :lol: :lol:
Andi,
Hát én simán regisztráltam az oldalon, kiválasztottam, hogy hány nevet akarok feltenni és megengedte. :oops: :oops: :oops:
Hajrá 4. baba. :lol: :lol: :lol:

Én ma 10-re megyek uhu-ra, kiváncsi vagyok mekkorára nőtt a tüszőm. :oops: :oops: Csak azt nem értem, hogy tegnap este már egy majdnem pozi LH-t pisiltem, de nem hiszem hogy a keddi 9mm-es megnőtt volna olyan nagyra, hogy az ennyi LH-t termeljen. :roll: :roll: Most egy kicsit tanácstalan vagyok, de majd megkérdezem a dokit róla. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy jól emlékszel az adóvisszatérítéssel is volt gondom. :(

Nagyon drukkolok, hogy nőjjön az a tüszőcske....
Hétvégére meg akicóra készen várjon a pete!!! :lol:
Ha megjöttél mindenképpen írj, hogy mi volt a dokinál!!!!!!

Képzeljétek, hajnali 1 kor felébredt Gina és torkaszakadtából elkezdett sírni. Szinte visítva sírt. Egy órán keresztül megszakítás nélkül!! :shock:
Már mindent megpróbáltunk vele, sétáltunk vele, vígasztaltuk, megmostuk az arcát, kapott tejet, semmi nem használt.
Felváltva vígasztalta mindenki még a két nagy is felkelt, hogy segítsen.
Én még ilyet nem éltem át! Nagyon megijedtünk, de ahogy kezdődött úgy el is múlt. Az apja karjában egyszercsak elaludt. :shock:

Onnantól békésen aludt reggel 9-ig. Most is itt szaladgál körülöttem, nevetgél, játszik, tehát semmi jele az éjszakai akciónak.... :roll:

Lehet, hogy rosszat álmodott? De milyen rossz álom lehet ebben a korban, amikor szinte még nem érte őt semmilyen trauma? :roll:

Még "gyakorlott" anyaként is érik az embert meglepik! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Megjöttem.

Négyeske 9 mm-ről 17mm-re nőtt, méhnyálkahártya 10mm. :lol: :lol: :lol:
Ma délelőtt teszt csík erősebb volt a kontroll csíknál, így valószínüleg hétvégén lesz tüszőrepedés.
Egyenlőre úgy néz ki, hogy minden jól működik nálam. Holnap reggel még látni akar a doki, mielőtt elmegyünk hétvégére, megírja a beutalót progiszintre, hogy a tüszőrepedés is normális lesz-e. :lol: :lol:

Nagyon boldog vagyok. :lol: :lol: :lol:

Yusz,
Szegény Ginus, nem lehet hogy a foga kínozza??? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jujjjjj, Judy szuper hírek!!! Nagyon örülök! :lol:
Akkor csak akciózni ezerrel!!!!!!!!

Nemhiszem, hogy a foga, mert azt megnéztem, nincs dudor.
Legutóbb egyszerre 4 jött ki, a rágófogak és észre sem vettük, csak amikor megharapott minket.

Lehet, hogy ez rejtély marad. Kivéve, ha ma is így járunk, mert akkor holnap doki.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Pontosan ugyanez történt Olikával kb egy-másfél hónapja!!!Ő is kb egy órát visítva sírt az éjjel hírtelen egyik percről a másikra...se tej nem kellett neki(pedig attól mindig visszaalszik)se víz se semmi...nem volt jó neki se semmi, csak sírt és sírt keservesen és visítva.Én aztán adtam neki Nurofent mert csak arra tudtunk gondolni hogy vagy a foga vagy valami más fájdalma van.(Már majdnem hívtam az ügyeletet..anyut fel is hívtam az éjjel közepén h mit csináljak mert ilyet még egyik srácommal se éltem meg)szal valószínű hatott a Nurofen mert egyik pillanatról a másikra az ölemben elaludt és szépen be tudtam rakni a kiságyába.Én még most is azt mondom h a foga lehetett mert az okoz ilyen tipikus visítós sírást.

Judy!

Szuper hírek!!Akkor hétvégén akció ezerrel :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny lehet, hogy igazad van, csak azt furcsállom, hogy eddig ilyen soha nem volt. Nagyon megijedtem az biztos.
Szerencsére a mai éjszaka aludt mint a bunda.

Nurofen nekem is van itthon, de eszembe sem jutott. :roll: De jó ötlet, megjegyzem! :wink:

Akartam kérdezni, hogy Olika és Barbika beszél már?
Gina nemigazán hajlandó, még mindíg a saját kis nyelvén kommunikál, de ugyanazt a szót használja ugyanarra a szituációra.
Sőt már megértjük, mikor mit akar, felismerjük az ő kreált szavát.
Szóval egyenlőre úgy néz ki, hogy ő tanít minket az ő nyelvezetére. :lol: :lol:

Néha kimond egy-egy értelmes szót, de többé nem használja. Viszont mindent megért. :roll:
Olyan bonyolult mondatotkat is megért és végrehajt, hogy pl. csücsülj le és vedd fel a szandidat a kis lábadra.
Végrehajtja szó szeritn! De egy kukkot sem beszél.

Tudom, hogy még nem késő, de Melinda lányom még egy éves sem volt és már értelmes szavakkal kommunikált. :wink:
A fiamnak meg a csodájára járt még a gyerekorvos is, mert 2 és fél évesen mindent mondott, de csak a MAGÁNHANGZÓKAT!!! :shock:
Pl ée aaó = kérek kakaót. Minden szavát értettük. De azért fura volt. Aztán egyik napról a másikra mondta a mássalhangzókat is.

Kiváncsi vagyok Ginánál hogy alakul át ez az "idegen nyelv" magyarrá. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Olika is dettó úgy van mint Ginus...mindent megért amit csak kérünk tőle...de igazából még nem beszél...van 1-2 szó mait mond(pl.kaka :wink: teljesen tisztán mondja ha bekakilt vagy kakilnia kell,vagy hamma,mama,papapa,Jáz,Má)de ez még nem rendes beszéd.Nálunk is úgy volt h Márk már egy évesen simán beszélt szinte folyákonyan.....meg is vannak a video felvételek...Krizsi később kezdte,kb másfél -2 évesen..sztem Olika is így lesz.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Megvan a probléma gyökere. Sajna tegnap éjszaka megrepedt a 17mm-es tüszőm, ami nem elég érett a megtermékenyülésre.
Azt mondta azért legyünk ma együtt, de nem nagy az esély, mert túl kicsi volt.

Jövő hónapban az 5.-10. napig kell napi 1 closty-t szednem aztán meglátjuk.

A lényeg, hogy most már tudjuk mi a probléma :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

És honnan tudod h megrepedt a tüsző?Ma is voltál dokinál?Csak mert a hőd alapján meg nem :shock: :shock: akkor nem is lehet a hőnek hinni :?: :shock: :roll:

Képzeljétem ma napközben egyedül vok itthon :lol: annyira jó egy kis nyugi...úgy volt h a nagyok mennek anyuhoz bandázni a tesóm gyerekeivel együtt..aztán Olika is annyira vinnyogott h maradni akar h anyunak nem volt szíve nem marasztalni :wink:

De mondanom se kell hogy porszívozok,mosok,teregetek,vasalok bekötöm márk könyveit..de azért van egy kis időm netezni is :wink:
Rakok képeket ha nem bánjátok :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!

Tegnap a jó hírekkel kapcsolatban felmerült bennem, hogy ez mind oké, de akkor miért nem jön a baba?
Na, ez a jó hír!!! Hogy meg van a miért! Így lehet rajta segíteni. De ehhez tényleg doki kellett.
Nagy eséllyel indultok jövő hónapban, főleg a clostys támogatással. :wink:

Panny, klasszak a képek. A medencést azt nagyon irigylem!!

Én is takartítgatok, mosok, főzni nem kell, mert tegnap nagy adag kolozsvári rakott káposztát készítettem. Ez eltart két napig.
Ginus állandóan itt sertepertél a lábam alatt, belemegy a felmosásba folyton szétpakol :twisted: :twisted:

Nekem szerencsém van, mert Melus beköti a füzeteit, a fiamnál meg már ciki bekötni.
A tankönyvek ingyenesek, (3 gyerek miatt) vagyis az iskola könyvtárából kapjuk, tehát nem is igen kell bekötni őket. :wink:

Na, megyek teregetni....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Panny,
Onnan tudom, hogy megrepedt, mert ma is voltam dokinál és már nem volt ott a tüsző. :oops: :oops:
Hát igen, a hőmérőzés sem 100%-os, de repedés után pár nappal is felmehet a hő, kiváncsi leszek a holnap reggelire.
A képek szuperek és a fiúk nagyon édesek. :lol: :lol: :lol:
Progiszintet most nem is nézünk, mert azt mondta, úgy sem lenne elégséges.

Ma én is könyveket kötök, mert ugye hétvégén nem leszünk itthon, hétfőn meg már évnyitó. :lol: :lol:

Yusz,
Igen, tényleg ez a jó hír, hogy tudjuk idő előtt reped meg a tüszőm, és closty-val rá tudunk segíteni.
Csak azt bánom, hogy nem mentem előbb dokihoz, lehet már babás lennék. :oops: :oops:
De nem baj, nyári babám még nincs. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

De azért még ma rádolgoztok,nem?Az lenne csak a csodababa ha mégis sikerülne most :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy, mindennek meg van az oka és a miértje.
Valószínű hogy már vár rátok 4-eske, és pont ő intézte így, hogy várni kellett rá. :wink:

Nyári baba akar lenni és kész! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Panny,
Már rádolgoztunk ebéd után. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Nem bánnék egy kis csodababát. :lol: :lol:
Yusz,
Én is így gondolom, és tényleg nem bánom, hogy nyári baba lesz, az év első fele amúgy is nagyon zsufi szülinapokat illetően. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon szupi idő van nálunk, picit hűvös, de süt a nap. Most nagyon jó esik a lehülés pedig tudom, hogy jön az ősz és bőven lesz benne részünk. :(

Pannyéknak megint feladta a küzdelmet a gépük, holnap megjavíttatják, ha lehet, ha nem akkor vesznek újat, ami pár napba beletelik.
Szóval igazoltan van távol. :wink:

Judy remélem jól telik a hétvége kettesben apával! :oops: :wink:

Én holnap megyek uh-ra, van bennem némi para. :( Gondolom, hogy holnap már hallani kellene szívhangot, mivel ma töltöm be a 7. hetet. :roll:

Nemsokára indulunk anyuékhoz ebédre, kezdek összepakolni kicsit.
Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


sziasztok,

Megjöttünk, nagyon jó volt, csak rövid. Megbeszéltük apával, hogy jövőre is elmegyünk mert kell ez a pár nap kettesben. :lol: :lol: :lol:

Szombaton elég hideg volt, meg nagyon fújt a szél, ettől függetlenül fürödtünk. Ma nagyon meleg volt, jól le is égtem, most meg szenvedek mint a kutya, úgy fáj mindenem. :lol: :lol: :lol:

Yusz,
Drukkolok holnapra, de biztos minden ok lesz és hallhatod a kicsi szívecskéjét is már. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Remélem hamar tudsz majd jönni, sajna a mi gépünknek is ez lesz a sorsa. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Teljesen egyetértek veled, tényleg nagyon kell az embernek legalább egyszer egy évben pár nap kikapcsolódás.
Gyerekek nélkül. :wink:
Hiába imádja az ember őket kell az a két három nap pihi, hogy újratöltődjön.

Mi utoljára Dobogókőn voltunk egy hétvégére, akkor 8 hónapos pocakos voltam Ginával.
A két nagy itthon maradt anyuékra.
Nagyon jól éreztem magam.
És ne vessetek meg, de rájöttem, hogy nekem az a kikapcsolódás, ha kapunk 3x étkezést is.
Nem agyalok, hogy mit főzzek, elém teszik elviszik elmosogatni nekem csak az a dolgom, hogy mivel töltsük el a szabadidőt. :wink:

Tervezem, hogy november december felé elmenjünk kettesben mi is valahová egy hétvégére. Mondjuk a hegyekbe, pl Mátrába.
Ott gyönyörű tud lenni a tél. :wink:
Apa kapott üdülési csekket, mivel idén nem kapnak fizuemelést. (nem mintha tavaly kaptak volna)
Legalább arra használjuk fel, amire való.

Tegnap anyuéknál ebédeltünk és szóba kerültek az unokák. Anyu hangoztatta, hogy milyen boldog, hogy 6 szép unokája van, de ennyi bőven elég és milyen jó, hogy már nem kell izgulnia, hogy terhes lesz valamelyik lánya. :roll:
Na, lapítottam!! Nem lesz könnyű bevallani. :shock:

Lassan indulok zuhanyozni és a dokihoz. Majd jelentkezem ha megjöttem.

Jók legyetek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Ezzel a főzés dologgal teljesen egyetértek veled. Nekem is jó volt, hogy csak beültem a kajáldába, kiválasztottam az ételt, kihozták, megettem és még mosogatnom sem kellett. :lol: :lol: :lol:

Sajna apa nálunk nem kap üdülési csekket, még kajacsekk sincs, pedig simán el tudnánk költeni. :lol: :lol: :lol:

Drukk hegyek a dokihoz, ha hazaértél gyere ám minél előbb a hírekkel. :lol: :lol:

Én ma délelőtt leviszem Barbit a dokkerhez, mert pár napja a könyökén ilyen pikkelysömörre hasonlító valami jött kis és nem akar múlni, ráadásul még nől is. :oops: :oops: :oops: Nem tudom mi a frász lehet. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na, megjöttem, jól elfáradtam.

Minden oké, láttam a szívverést, a korának megfelelő méretek, a doki diktálta a nővérnek, de én annyira boldog voltam a szívverés miatt, hogy elfelejtettem mindent. :lol:
Felém fordította a monitort és én csak bámultam, ahogy pulzál az egész kis csomag. :lol:

Kaptam beutalókat, az EKG-t mindjárt meg is csináltattam, holnap reggel labor. Szép kirándulás lesz Ginával. Nem a türelem szobra. Vérvételen meg ezren vannak, minimum. Eddig jó dolgom volt, mert otthon hagytam a nagyokra. De holnaptól suli, így viszem mindenhová. :shock:

Ja, azt mondta a doki, hogy csodálja a bátorságom a 4. bevállalása miatt. :roll:

Judy, lehet, hogy gombás kiütés? Ginának volt ilyen, szépen elmulasztotta a krém.
És sajna bárhol elkaphatja. A legkönnyebben a játszótéren.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Gratulálok a szívveréshez, de tudtam, hogy minden rendben lesz. :lol: :lol: :lol: :lol:
Kiváncsi vagyok kisfiú vagy kislány lesz. :lol: :lol:

Megmutiztam a dokinak Barbesz kezét, azt mondta, hogy a szúnyogcsípésre reagál így a gyerek. Van rajta több is és azok is kezdenek ilyen csúnyák lenni. Kaptunk krémet, délutánra lesz kész.

Megkapta a 18 hós oltást is, és meg is mérték. A béres csepp hatására 11 kg-ról 11,68kg-ra hízott. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: