Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Meli
Nagyon boldog szülinapot kivánok!!!!!!
Kép
Nagyon klasszak a képek :wink: Deni már igazi nagyfiu!

Viki
Hát ilyen mhelyet :? nem irigyellek! Gondolom nincs sok választási lehetőséged, annak kell örülni, ami van :(

Nika
Jajj, de jó kis husi Bertold! Olyan kis csibészes mosolya van :lol: Sulira én is nehezen szántam rá magam, de muszáj volt vmit elkezdeni, mert aug-tól munkanélküli leszek, és hát nógrád megyében sem duskálunk az állásajánlatokban :( :?

Málna
Nekünk is folyamatosan vannak kék-zöld-lila foltjaink :wink: Vajon miért is? :lol: A multkor jól rám ijesztettek, mert Dani álla csattant a parkettán, ennek következtében jól beütötte az egyik fogát, elég sokáig szivárgott a vér körülötte :roll: Persze zavarta, ennél fogva folyamatosan csikorgatta :roll: Megőrjit vele!!! :lol:

Icus
Huh, felétek már tiszta karácsonyi hangulat van!!! Hogy vagy? Érzel vmit?

Nálunk a hétvége elég nyugis volt, szombaton anyósoméknál voltak, h nyugodtan ki tudjunk takaritani. Dani ott is aludt, csak vasárnap este hoztuk haza. Lili nagyon szokta élvezni az ilyen "Dani mentes" napokat, hiszen csak vele foglalkozunk, előkerülhetnek olyan társasok, játékok, amiket Dani jelenlétében hanyagolni kell.
Most kivételesen olyan jól eljátszanak (kop-kop-kop), sütök is nekik egy kis fahéjas csigát :wink: :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok

Viki
Hát én sem irigyellek a munkahely miatt, sem a "kedves" kollaganő miatt, de sajnos hasonló mindenhol van, ne fogalkozz vele.

Nika
de jók a képek:)

Málna
nagyon helyes Máté, jó havas minden:)

Icus,
Hogy vagy? Kíváncsi vagyok már!!!!

Ildi,
Jó sütést, megérdemlik:)

Meli, jaj nagyon édesek a képek, boldog szülinapot

Rólunk:

Hát péntek este hasról hátra fordultunk, úgy meglepődött, aztán szombat hajnalban 1/2 6-kor, vagyis hát már reggel felé:) arra keltünk, hogy magyaráz, mondom Robesznak, te ez a gyerköc megint megfordult, mivel hason nem tud dumálni, átmegyünk, hát vígan dumcsizik a falnak, háton! Mindig hason alszik, azt hittem megzabálom, azóta nem történt újabb forgás, de viszont vettünk a hétvégén járókat, állítható magasságút, meg játékokat, bébitornázót, nagoyn élvezi.
No rohanok, még rakok egy képet:)
Szép napot mindenkinek! Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


sziasztok!
Vvviki
hát az a kolléganő. Ilyen mindenhol van, legalább 1 :roll: :roll: :roll:

Nektarin
jajj de édes már a Te ksifiad is. És nagyon ügyes :wink: :wink: :wink: Most már olyan gyorsan nőnek si ügyesednek.

Meli
Deni is rengeteget nőtt megint.
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!
Kép
Kaka, hát igen a hozzátápival az is változik.
Nálunk is időnként megfogja valami, és 2-3 napig bogyózunk, aztán olyan gyümit adok ami megoldja. Eddig angyobb "beavatkozásra" nem volt szükség.

Málna
munkahelyet sajnálom :cry: :cry:
Harci sérülése Eszterkének is van :cry: :cry: tegnap szerezte
Kép
Ő Krisztián segítségével nekiesett az ágyunknak.

Icus
de szépen készülnek arrafelé a karácsonyra.
Gyerekek de szeretik a kivilágított várost. Karácsony környékén egy csomót szoktunk jönni menni csak a fények miatt :wink: :wink: :wink:
Lassan teszt, v. vérvétel lesz???

Na még pár kép
Kép
Kép
Kép
Kép

jó éjszakát

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

 
 

Kép
Kép
Kép
Kép

Már nagyon régen csináltam táblát....
Jó lenne ha ismét jönnének a többiek is...

málna2162
 
 


Akkor kívánságod parancs! :wink: Itt vagyok....

Meli, nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!

Kép

sajnos nem olvastam el mindent, de a képek édesek a gyerkőcökről!!

Mindenkit puszilok!! :wink: Vigyázzatok magatokra és a babákra!!
Akinek még nem jött össze, annak kitartás, úgyis jönni fognak a babák!!! :P

Velem/velünk egyébként minden oké (kopp-kopp-kopp), remélem így is marad. Gergő babánk sokat mocorog, anya és apa legnagyobb örömére!! :wink:
Az államvizsgámra készülök, illetve kéne készülnöm..... December 15-én lesz utoljára iskolai tanulnivaló a kezemben!! Utána soha többet... mondtam is apának, ha mégegyszer kiejtem azt a számon, hogy iskolába akarok menni, állítson le..

Na, ennyi mára, jók legyetek!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!

Hoppá

De jó hogy írtál magatokról!!Remélem naponta benézel és írsz.
Gondolom, hogy eleged van már a tanulásból, főleg így pocakkal, az ember mással is el tudná tölteni az idejét, mint tanulással.
Szerintem Te fogsz még iskolapadba ülni, érzem :D

Meli

Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Örülök, hogy Dénesnek megoldódott a szorult helyzetet. Én sem szerettem hőmérőzni Mátét, de néha muszáj volt. Ha adsz neki gyümölcslevet, az sem segít?

Kis_plutó

Harci sérülés...
Nálunk állandó. Máté nem rég fejjel jött le a lépcsőn, szerencsére az ijedtségen kívül nem lett semmi baja. Kb. 1 hónappal ezelőtt a barátnőméknél voltunk. A párja sütött valami sütit és behozta egy hullámos szélű kerámia tálon. Lerakta az asztalra, majd azzal a lendülettel fel is vette,mondván, hogy félbe vágja a sütiket, hogy a gyerekek könnyebben tudják enni. Mondanom sem kell, hogy ahogy fordul és emelte a tálat Máté pont belerohant. Felhasadt a szemöldöke. Egy másodperc alatt minden csupa vér, barátnőm párja kész, rohanás Kerepesre, szerencsére nem kellett varrni, csak összehúzták neki tapasszal. Apa mikor meglátta kész volt. Én is, de most mit csináljak .Ez bárkivel előfordulhat. Szerencse, hogy nem verte ki a szemét, nem sokon múlott, cc. 1cm-en :shock: Apa pont egy szemész kongresszusról jött haza, és épp azt ecsetelte,hogy a gyerekkori szemsérülések 85% -a otthon történik.
Ezt pedig a hétvégén szerezte. A ragtapasz muszáj volt, igaz, hogy nem jó helyre ragasztotta :lol: :lol:
Kép

Candi

Takonykór? Jobban vagy már? Kép
Nálatok most mi újság?!

Mókuska

Gyerekek jobban vannak már?

Icus

Molvenoba megyünk (ha megyünk. Ma hívott az utazási iroda, hogy ha nem gond, akkor nem abba a szállodában fogunk lakni, ahova a foglalást kértük, hanem egy másikba ami az eredeti szállástól 150 m-re van. Gond. Ugyanis egy 20 fős baráti társasággal megyünk. Ha Máté 8 órakor le szeretne feküdni, akkor onnantól kezdve pl. Mi már az est hátralévő részét a barátaink nélkül töltjük, állandóan át kell járni a másik épületbe reggelizni vacsorázni.
Mind ezt azért,mert egy Ír társaság már tavaly lefoglalta a szállást, de most jöttek r, hogy Ők plusz 2 fővel jönnek, ezért Mi a 3 éves gyerekkel húzzunk a fr@ncba, ha nem fogadjuk el a másik szállást, akkor visszautalják a pénz. Könyörgöm, ha x főre foglalták le a szállást, akkor ne az indulás előtt cca. Másfél hónappal találja ki, hogy Ők most inkább x+2 fővel jönnek. Ha igen akkor alkalmazkodjanak Ők.
Gondolhatod az agyam, rögtön ledobta az ékszíjat. Kicsit elmagyaráztam az utazási irodás csajnak, hogy kivel szórakozzon.3 hete elutaltam a pénzt, és most jöttekrá, hogy ne férünk be?!Még nem szóltak vissza, de remélem, elintézik máshogy a dolgot, mert így nem megyünk.)
Szóval ez a Dolomitokban van, a Paganellak lábánál. Ezt az utazási irodát akartam ajánlani, mert azt hittem, hogy korrektek...de inkább hagyjuk.
Nem tudom, hogy így karácsony és szilveszter előtt, hol találtok még szállást. Rengeteg ajánlat van a neten.
Pl:
http://www.sielok.hu/siutak.htm
http://www.startutazas.hu/fx_comment/si ... index.html
ÉS MIÚJSÁG?HOGY VAGY(TOK)?!

Nika

Milyen nagyfiú már Bertold :shock:
Nem értem, miért mondtál fel???!!!
Evés
MI nagyon sokat kínlódtunk az evéssel. Most gyorsan lekopogom (kopp-kopp), hogy úgy tűnik nincs vele gond. Az oviban eszik rendesen, és itthon is.
Azt hiszem,legalábbis nálunk ez ilyen életkori sajátosság volt. Roppant elfoglalt volt a fiatal úr és nem ért rá enni.Egy ideig görcsöltem rajta, meg állandóan idegeskedtem,de aztán belefáradtam. Meg aztán használni sem használt. Ha erőltettem annál jobban ellenállt. Megvívtuk a csatánkat. Evés időben irány az asztal. Két választás van : eszel - nem eszel. Ha eszik nincs semmi gond, ha nem akkor, viszlát, fel lehet állni, de a következő étkezésig nincs SEMMI. Egy pár ilyen felállítás után nefélj, úgy jött vissza az asztalhoz, hogy öröm volt nézni :wink: Nem tudom mekkora a barátnőd kisfia, de nyílván, ha nagyon pici, akkor ez nem fog működni, de szerintem, ha már mondjuk elmúlt 1 éves, akkor már meglehet próbálni egy kicsit következetesnek lenni(mondjuk abban , hogy ne válogasson, mert azért az is kihat a további étkezési szokására)
Mikor építkeztek? Vagy már mondtad?

vvviki

Jó lehet az ilyen "kolléga"...
Ismerős a jellem, a volt munkahelyemen is van egy ilyen csaj. Igazi törtető, mindenki utálja, de szegény annyira ostoba, hogy nem veszi észre

Azt már ennyi az idő............. :shock: Na megyek elteszem magam holnapra.
Puszi mindenkinek


málna2162
 
 


jó reggelt!

Mi ma orvossal kezdünk.
Eszterke estére belázasodott, kicsit köhög, ment a hasa :? :? ömlik a nyála, én úgy nézem fog lesz a ludas :evil: :evil: :evil: remélem, hogy tényleg az semmi komolyabb.
A télapótól meg kértünk vadiuj fogakat, mert úgy sajnálom, hogy ennyit szenved :wink: :lol: :lol: ha előbb jön se küldjük vissza :wink: :wink:
Hétfőn meg ugye menni kéne a szemészetre :roll: :roll:

Hoppá
kitartás a tanuláshoz.
Hú de szépen telik az idő.
Esetleg egy pocos kép? Már biztosan szépen alakul az is :wink: :wink:

Ha Te a 26. hétnél tartasz akkor Sziszi már 30-nál. De jó, nem sokára ők is babáznak.

Málna
azért nem semmi mennyi figyelmetlenség lehet egy ilyen irodánál :evil: :evil:
Máté továbbra is gyönyörű :wink: :wink:
Enni Krisztike is jobban eszik amióta ovodás. Mondta ott finoman főznek, szinte mindent megeszik.(mondjuk ő picinek jó evő volt, csak Adri hatására változott)
Na de ha evés a párom az új munkahelyén ha nappalos eszik menüt, és ő is mindent megeszik. Akkor itthon miért nem :?: :?: :twisted:

Icus jelentkezz!!!!!!!!!!!

mindenkinek szép napot!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Kis_plutó

Esztinek jobbulást.A tünetek alapján simán lehet a foga, de ezt látom Te is így gondolod.Szegénykém, sajnálom, hogy így kínlódik a fogzással :(
Este az én páromsem eszik itthon. A múltkor hoztam anyuéktól házi füstőét kolbászt.Hazajött , persze úgy, hogy egész nap szinte semmit nem evett, és jól bekolbászozott, kis hagyma stb.
Az hagyján, hogy nem tudott aludni, de én sem, mert egész éjjel forgolódott, és állandóan csak azt hallgattam,hogy cssssz....nyitja az ásványvizes üveget :lol: :roll:

Icus

MI ÚJSÁG??????????????????

Ma voltam a munkaügyi központba...
November 5.-én elmentem, de fél 9-kor már nem volt sorszám.Kitöltöttem egy kézi kérvényt, és mondták, hogy értesítenek, hogy mikor kell bejönnöm.
Ma 1 órára kaptam időpontot.Összeszedtem minden papírkámat (épp csak a családi fényképalbumot nem kérték :shock: ),és lejelentkeztem. Nézegeti az ügyintéző a papírjaimat, majd közli, hogy a munkáltatói igazolásom, ami alapján megállapítják, hogy mennyi, meg meddig, nem jó.
Az a baj vele (NEM RÖHÖGNI), hgy a havi bérem nincs feltüntetve BETÜKKEL, csak SZÁMOKKAL....Azt hittem nem jól hallok :shock:
Egy halvány mosolyt elengedtem a szám sarkán, gondoltam gyorsan tartok egy eszmefuttatást, miszerint vannak olyan ügyintézők akik csak a számokat, és vannak akik csak a betüket ismerik... :!: :?: De inkább csendben maradtam
Szóval hiánypótlás, és jövőhéten kedden újra. Szerencsére a folyamatot már elindította, csak így, hogy nincsen ott a bötük, nem tudja megírni a határozatot, és nem tudja megmondani hogy mennyi az annyi.

Az egész semmiről nem szól, csak, hogyminél tovább tudják húzni az időt...

Megyek csinálom a vacsit
Puszi mindenkinek

málna2162
 
 


Sziasztok!

Málna
Hát ez tiszta röhej :x :shock: Meg az is, h a gyes-em szept. 10-e óta még mindig nem intéződött el :evil:
A szállásfoglalásnál tényleg nagyon bunkók voltak, igazad van, h nem fogadod el a másikat :wink:
Máté hatalmas a ragtapasszal :lol: :lol: :lol: Tegnap Dani is szerzett ujabb sebet, szaladt a szobában és tul éles kanyart vett, elcsuszott a parkettán és az álláról reradirozódott a bőr :roll: Ott nyüszitett egy darabig a lábamban kapaszkodva, h még mindig fáj, pusziljam meg. Erre Lili ránéz: jajj, Dani, vérzik a szád!!!! Persze egyből el kezdett orditani, mert megijedt :lol: (amugy nem csöüögött a vér, csak olyan felületi sérülés lett)

Ugy látom ezen az estén csoportosan egyedül leszünk :roll: Apa sem lesz itthon, dolgoznak... Szegény 9-kor tudta meg, h meló, vmikor holnap de végeznek -reméljük, uis 1/2 2-re közjegyzőnél kéne lennünk :roll:

Hoppá
Jajj, de jó, h benéztél! Tessék gyakrabban jönni :wink: :lol: Nagyon szépen halad a tickered :wink: Pocakfotóra én is nagyon kiváncsi vagyok!!!!

Icus
Irgum-burgum tessék jelentkezni!!! -ez a többieknek is szólt :wink: :lol:

Nem tudom mit kéne Danival csinálnom. Ma teljesen olyan érzésem van, mintha kezdene visszaesni :roll: Éjszaka is köhögött, meg ma a déli alváskor is :roll: Mondjuk lehet, h a Mucopront miatt, mert tegnap kapott azt is -én hülyeségem, mert nálunk nem vált be :? Ahelyett, h szaggatta volna a váladékot teljesen száraz, ugatós köhögésük volt tőle, igy továbbra is a jól bevált lándzsás utifüvet kapták, DE a dokinő erősködött, h mellé adjam a Mucopront-ot is... Tanultam belőle, soha többet Mucopront :evil: Lili viszont teljesen jól van :lol:

Meg kéne csinálni a szociológia házimat, de nem sok kedvem van hozzá :oops: Vagyis már a neheze kész van, el kellett olvasni 40 oldalt, ehhez a részhez kaptunk 24 kérdést. (csupa "érdekes" dolog) A könyvben már meg vannak jelölve a válaszok, csak ki kéne irogatni...

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska

Mi is Mucoprontot szedtünk, nekünk bevállt.Remélem hamar rendbe jön Dani!
Tanulással hogy állsz?Állsz?!

Egy kis móka,kacagás:

Tudtad, hogy...
- Nem tudod megnyalni a saját könyöködet?
- A krokodil nem tudja kiölteni a nyelvét.

Na joccakát!

málna2162
 
 


Jó reggelt!

Tegnap nem voltunk vmi sokan...

Málna
Ezt a könyöknyalós dolgot már hallottam, a Discovery-n megy egy sorozat: Brainiac, ők szoktak ilyen érdekességeket, idiótaságokat bizonygatni :lol:
A barátnőm is dicsérte a M-t, nem tudom... :roll: Daninál sem ez, sem az Ambroxol nem vált be. Lehet, h immunis rájuk :shock: :lol:

Meli
Most látom, h tegnap Olivér nap volt! Ünnepeltetek? :wink: Igy utólag is boldog névnapot a kis unokatesónak! :wink: :lol:

Tanulás: A multkori dogára elég jól sikerült felkészülnöm, hipp-hopp kész lettem vele. Mondjuk mindjárt rá is jöttem, h egy fogalmat rosszul irtam, ill. egy összetett feladat egy kicsinyke részét elrontottam. Mindegy, nem kell, h tökéletes legyen :wink:
Házimat tegnap bepötyögtem a gépbe, uhogy azzal elkészültem. Jó lett volna tanulni is, mert két hét mulva közgéből és jogból (alaptan, történet) is doga, dehát igy, h mindkét lurkó itthon volt :roll:

Megyek is lassan, mert készülődnöm kell, ma szinházba mennek az oviból és Lilinek is van bérlete, nem akarom, h kimaradjon, igy 1/2 10-re leviszem a MÜV. házhoz :wink: Mivel szegény apa mégcsak uton van hazafelé, valszeg Danit is cigelnem kell magammal.
Ja, még vmi, amiről eddig nem irtam! Mostanában arra szokott rá ez a zsivány, h ha vhová menni akarunk már öltözés előtt rázendit: én nem megyek sehova, én itthon maradok! :roll: Volt olyan, h felöltöztettem, aztán mire Lilivel is elkészültem levetkőzött :x Hát az idegeim szikrát szórtak a fejem fölött :oops: Nem tudom, h miért csinálja, mert szeret sétálni és elmenni itthonról, csak vhogy az indulás nehéz (min. 1 óra, mire elkészülök velük :roll: ) :?

Mostmár tényleg lépek :wink:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Jo Reggelt,

Gyorsan es roviden munkabarohanas elott...
Sajnos most nem jott ossze a baboca :?
Reggelre leeresztettek a melleim es egy csopp barna is van....teszteltem, de negativ. Talan legkozelebb :?

Este igyekszem tobbet irni!

Kép
icus
 
 


Sziasztok!!!!

Én jó régen nem írtam,minden napra volt valami elfoglaltság,kis manócskám egyre több figyelmet (és fegyelmet)igényel!!!!
Az este megtaknyososdott,így éjjel többször fenn voltam,mert felsírt és mire átértem,már aludt is!Szerintem nálunk is a foga,mert a füleit is piszkálja,meg a nyálzás,meg persze a hiszti...szegénykémet hajnali 5-kor meg is kellett orrszívóznom :cry: utána persze zero alvás......
Dokinál a kontrollon minden rendben ment,a korának megfelelő a fejlődése,van egy kis bokasüllyedése,de azt mondták,h nem fog gondot okozni!
Kakiügy megoldódott,azóta van gyakran,biztos,h az is volt a baj,h meg kellett tanulnia használni azokat az izmokat!

Icus,sajnálom,de szerintem ez még nem biztos,h veszett ügy!!!!!!Ha nem jött meg,akkor még ne írd le!!!!!Nem teszteltél korán?Mennyi idő telt el azóta????

Málna!Máté milyen kis cuki!!!!!Még azzal a kis monoklival is!!!!Utazási iroda nem semmi,én is kivertem volna a balhét!!!!Szemétség!
Az ügyintézés is szép,minősíti az országos színvolanalat és szakértelmet!

Ildi,elhiszem,h nehéz tanulni a két gyerekkel!!!Remélem azért Daninak hatnak majd gyógyszerek!Nem nyugtattál meg most,én azt hittem ez az öltözködni és elindulni nem akarás idővel rendeződik,ha nem is szűnik meg!!!
Deni képes végigbömbölni az öltöztetést,különösen a kabátfelvételt....frusztráló!!!Olivér nem most tartja!!!!!Tavasszal!!!Pedig szóban köszöntöttem,Hajni meg nem is tudott róla,h most is van!!!


Viki,sajnálom,h ilyen jófej kolléganőd van!!!!!Ha tudsz,gyere gyakrabban!!!!Mikor mész dokihoz???Mindjárt vége a novembernek!!!

Kata,de jó,h benéztél!!!!!!Örülök,h jól vagytok és Gergő baba is jól érzi magát odabenn!!!!!Ha tudsz,tegyél pocakfotót!!!!

Gabi,Esztimanó jobban van??????Megérkezett a fogacska???Neki most mennyi van már????

Nika,nagyon édes a kisfiad!!!!!Olyan huncut!!!Kipróbáltad a kölespépet,amit írtam?Deni nagyon szereti és mivel a krumplit utálja,meg fogja is,így én azzal sűrítek!!!

Na mennem kell,mert mindjárt újra ébred!!!

Szép napot mindenkinek!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Icus
Kép

Mókuska

Öltözés nálunk is nehezen megy.Főleg,hogy mostmár önállóan szeret öltözni.Ha felöltözik Máté biztos, hogy valamit iagzítani kell rajt, pl. egy fordítva felvett nadrág... :lol: Megaztán szeret tojózni az öltözéssel... :D

Meli

Jobbulást Dénes babának. Nálunk nagyon jól bevállt taknyoskodásra a BABY LUFF balzsam.Szigorúan csak a hátára kell kenni, és segíti a légutak tisztulását!

Képzeljétek szerdától dolgozom... :D
Feladtam az elveimet, és visszamentem a második fordulóra.Pontosabban engem választottak ki. Megnéztem a munkavégzés helyét, hogy mit kell csinálni. Annyira nem gáz, mint elsőre gondoltam.Nem egy belvárosi csili vili iroda, de amennyivel többet keresnék egy Pesti cégnél,azt eltankolom. Ez meg közel van 5perc az ovitól,10 itthonról. Nem innen fogok nyugdíjba menni, de mégis több mint a munkanélküli segély. Meg már nem is szeretném itthon mereszteni a fenekem, elég volt ez a 3 év. Ha nem is egy zsák pénzt hozok haza, de legalább valamit beleteszek én is a családi kasszába.
Keresgélni meg tudok mellette.

Puszi megyek, csinálok valami hasznosat

málna2162
 
 


Sziasztok!

Málna
Engem is azzal akaszt ki Dani, h nem engedi, h öltöztessem, mert: majd én felveszem egyedül!!!!! Persze mindegy, h az eleje kerül hátra, v éppen a nagy igyekezetben kiforditja és ugy huzza magára :roll:
Munkához nagy-nagy gratula!!!!!!!!!! Ügyi voltál :wink:

Icus
Nagyon sajnálom :cry: , de azért még ne add fel sztem, amig nem jelentkezik piri van remény!!!!!!!!!!!

Meli
Hát nem irigyellek, jól megszenvedtek a fogakkal! Az enyémek is a fülüket vakargatták, sokszor véresre :roll:

Ma ujfent elvittem Danit a dokinénihez, mert érzem, h vhol panghat a váladék, és még köhög. Szerencsére tüdő, torok tiszta, tehát továbbra sem kell antibiotikum. Kaptunk konbinált orrcseppet... F-O-G szóba sem került :? Pedig reggel mondtam apának, h lehet oda kéne elvinni. Csakhát a mai nap szóba sem jöhetett, annyi dolgunk volt, holnap suliban leszek, apa ügyintéz... A barátnőm mondta, h nekik a F-O-G-en uezt az orrcseppet szokták felirni. Hát bizom benne, h jó lesz, de ha hétfőig nem javul, akkor tuti, h elviszem és megnézetem!

Ma voltunk a közjegyzőnél. Hát ilyen normális helyen rég jártam... Már az OTP-s nő is mondta, h ha a gyerkőcöket nem tudjuk hová tenni nyugodtan vigyük magunkkal, más is ugy szokta. Valóban igy alakult, mindkettőt vittük, és ugye délben sem tudtuk letenni őket, mert 1/2 2-re volt időpontunk. Ahogy behivtak az irodába a közjegyző nő egyből rakta ki a székeket az asztalhoz, h ez a tiéd, ez meg a tiéd, a titkárnő meg hozta a szines ceruzát, meg egy csomó szinezőt, h válasszanak és szépen szinezzék ki :lol: Persze Lili végig osztotta az észt Daninak, h hogyan szinezzen, de alapvetően tök jól elvoltak. Időnként Dani befejezte a nagy munkát, felkönyökölt az asztalra és komoly ábrázattal hallgatta a közjegyzőt :lol: Alig birtuk ki nevetés nélkül :lol: :lol: :lol:

Jóccakát mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!!!

Most nincs időm írni,horror éjjelünk volt!Később jövök,ha tudok!!!!
Addig is dobok néhány fotót!!!
Szép napot

Kép
játszom

Kép
hinta

Kép
fogacskák

Kép
fürcsi jólfésülten

Kép
a huncut

Kép
duckó

Kép
én és a cékla

:lol: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli,
Hogyan lehet borzaszto ejszakatok ilyen tunderi kolyokkel? :D

Malna,
Remelem pozitivan rendezodott a siutatok....hulye az az iroda, miert nem rakjak az Ireket kulon a bandajuktol?
Apropo, a kis siruha amit felraktam a minap 15 fontba kerul! Szerintem marha jo ar!
Mi meg mindig szervezgetjuk az utat...a csipet-csapat nehezen jut dulore....ugrunk Olaszbol Ausztriaba, most megint ugy nez ki hogy ismet Olasz :D Jovo heten mar le kell foglani!

Ma meg mindig csak barnazgattam, de a dokim mondta hogy hagyjam abba a Duphastont es meg fog jonni :( Ha negativ a tesztem holnap reggel is akkor abbahagyom, hadd jojjon meg normalisan.
Olyan erzesem van mintha mar tullenek a mensin, mar nem feszul a mellem es a hasam is a normalis :roll:

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Icus
Nagyon sajnálom :cry: :cry: Majd a következő hónap tutira sikeres lesz :wink:

Meli
Olyan édes ez a kiskölyök :lol: És azok a fodros combok! :lol: A fogacskái már nagyon szépen viritanak! Tesztelte már? :wink:

Ma kikaptuk a szociológia dogát. Kéretik nem megszólni, de: nekem lett a legjobb az osztályban! 97%-os! Két hét mulva közgazdaságtaból irunk, az már keményebb lesz, nem hagyhatom az utolsó pillanatra! Jó lenne tartani a szinvonalat...

Na ennyi, mert ez dög klaviatura sziiiiiiiva :x :twisted: :evil:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Jó reggelt!!!!

Köszike a dícséretet,kismacim nevében!!!!!!A mai éjjel már tűrhető volt,már csak 3x szopizott és csak 1x kellett átmenni hozzá,mert félig megfordulva beszorult a kiságy sarkába és ő lusta volt a másik irányba visszafordulni....még jó,h van egy anya :roll: már nem annyira van eldugulva az orra,mint tegnap éjjel,ne az egy katasztrófa volt!!!!Csak kicsit köhög,de a dokinő tegnap nem tudott kijönni,mert Pesten volt dolga és most meg pont hétvége,hát remélem nincs semmi lerakodva neki!!!!!!

Ildi,semmi szerénytelenség!!!!Nagyon ügyes vagy!!!!2 gyerek mellett!!!!!Képzeld,amikor még nem is jött ki a foga rendesen,akkor próbálgatta sokat,szokatlan volt neki az érzés és gyakran megharapott...szerencsére tudtam türtőztetni magam és nem ijesztettem meg azzal,h felkiáltottam,csak kihúztam a sebesültet a szájából és határozottan közöltem,h Nem szabad!!
Azóta csak ritkán szorítja össze annyira,h kicsit fáj,de ezt már fel sem veszem,csak rászólok,h nemszabad.Azért résen vagyok,az ujjam ott van a arcán,h bedugjam gyorsan,ha kell!!!

Icus!!!!Nagyon sajnálom!!!!!!De majd legközelebb!!!!!!Barátnőmnek is a 2.sikerült!!!!Nemsokára szül,lyánya lesz!!!!!!!Most legalább jól kipihened magad és feltöltöd az enrgiáidat a sielés alatt!!!!
Az ne tévesszen meg,h aranyos a Deni....az ördög nem alszik :lol: :lol: :lol:

Málna,milyen lesz a munkaköröd????Mit kell csinálnod????Hasonló az előzőhöz,v teljesen más?????Rem tetszeni fog!!!!

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

csak gyorsan, ma le kellett vinnünk a picit ügyeletre Amoxicilllint kapott, már nem először,a múltkor is az volt, akkor semmi baja nem volt. Most meg tiszta kiütés, folt a teste :cry: :cry:
A párom is penicillin érzékeny, a kicsi is az lett. Még az a jó, hogy nem úgy jött ki mint Tibinek, mert ő bedagadt, majdnem megfulladt. Még jó, hogy nem úgy történt, ráadásul nem éjjel, mert most éjjeles lesz a párom :shock:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi!!!!
Sajnálom!!!!!Hát télleg mindig van valami :( :( Jobbulást!!!Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


SZIASZTOK!

HOPPÁ
BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok.

Plutó, köszönöm a névnapi köszöntést! Aranyos vagy!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!

Katának utólag nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!

Kihívom ma a dokinőt,jobban van a macim,nem is lázas,de idegesít,h nem lehet normálisan leszívni az orrát és folyamatosan szörcsög.És kicsit szárazon köhög is!!!!!Remélem azért mindent rendben talál majd :?
Gabi,Esztike jól van?????????És amásik 2 gyerkőc???Nem vagytok betegek???
Körülöttünk mindenki beteg....mármint a gyerekek.Gondolom nátha!!!!


Szép napot mindenkinek!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

Most értünk ahza a gyerekorvostól
Muszály volt levinnem, tegnap este hányt, kétszer is :cry: :cry:
szerencsére éjjal elég jól aludt, egyszer szopizott, igaz utána én fél órát fel voltam, vártam. Köhögött, de nem hányt :wink:
Egyenlőre ott tartunk mint csütörtökön, annyi, hogy nincs hőemelkedés, és láz. Pénteken kell újra levinnem.

Szemészetet lemondtam oda dec. 10-re kaptunk időpontot, azt mondta a doktor úr rendbe kell teljesen jönnie.
Remélem a szél meg nem hozza elő megint a szemgyulladást is :evil: :evil:
Kiütések szépen visszahúhódtak :wink: :wink:

Szerencsére a nagyok nem betegek. Ma már Krisztián is ment az oviba, már jó a kazán.

Én meg megyek gipszet festeni, nics kedvem, de vinni kell az oviba :wink: :wink:

Jajj, kedvenc szórakozását megmutatom a kishölgynek :lol:
Kép DVD kapcsolgatás

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gyogyulast minden pici es nagy babanak!

Kép
icus
 
 


Sziasztok!
Hoppá!
Nagyon Boldog névnapot kívánok Neked.
S már nagyon nagyok vagytok. Kár,hogy nem látunk rólatok képeket :( Kitartást a tanuláshoz már nem sok van. majd a pocaklakó segít.
Sziszit is üdvözöljük.

Málna!
Gratula a munkahelyhez!
Felmondtam egy jobb munkahelyet egy csábító ajánlatért ami egy nagy hazugság volt. S ott meg felmondtam s így lettem munkanélküli jó csak 1,5 hónapig.
A barátnőm csemetéje még csak 7 hónapos.
Nagyon jól hangzik az evéssel kapcsolatos tanácsod. Ha ilyen problémával találkozok én is bevetem.
A kisfiad gyönyörű. A hiú fiúk önállóan öltözünk.

Meli!
Hogy van a kisfiad?Boldog szülinapot!Bertold nem nyálzik én is hiába szívtam az orrát mindig szürcsögött ez 3 napig tartott s köhögött is, a dokinőhöz elmentünk s megnyugtatott a foga.

Kis_plutó
Jobbulást Esztikének. Nálunk a TV a menő.

Mókuska!
Nagyon ügyes vagy gratula a dogához.
Képzeljétek a kisfiam ellökött mikor megakartam puszilni. Nagyon rosszul esett :( Persze után meg bújt.

Icus
Sajnálom. Majd legközelebb fő a pozitív hozzáállás.

Puszi Mindenkinek
nika04
 
 


Sziasztok!!!

Köszi,már javulgatunk,szerintem nálunk is a foga a hibás,a felső 2 beilleszkedett,már ott a két fehér csíkocska,szerintem 2 nap és kibújnak!Ma éjjel csak 2x szopizott,de tegnap!!!!!!!!Éjfélig 2x,aztán óránként!!!! :roll: :roll: Nem számoltam már a végén!!!!
Nika,Gabi,jó azoknak,akiknek már ilyen rámolós gyerekeik vannak :twisted: én is lassan idejutok :) Aztán majd akkor leszek csak igazán
kifáradva estére :roll:
Ma tud csak kijönni a dokinő,igaz már lecsengőben van a betegség,de csak akkor nyugszom meg,ha megnézi...

Icus!!!!!!Mikor lesz a köv.próba?????Hogy vagy?????

Viki???
Eszti????Robika jól van??Nem náthás??

Málna??

Ildi??
Bocs,ha kihagytam valakit!!!!!Mennem kell orrszívni...
Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Jaj dehogynem, náthásak vagyunk, szombat vasárnap volt rossz, egyfolytában orrszívtunk, de ma már jobb, tegnap nem tudott kijönni a doktornéni, így most várjuk, köhög is szegénykém, de nem volt lázas, sokat evett, vigyorgott, de azért megnyugszom ha látja. Meg ez a sírásos köhögés, nemtudom, hogy írtam-e, de sokszor olyan ijesztő, ahogy sír, úgy köhög, a védőnő szerint csak gyorsan veszi a levegőt, de hát nem tudom, kérek beutalót, mert azért engem izgat.
Amúgy a lehető legjobban vagyunk, bár most ugye nincs séta, még nem merem kivinni amíg nem látta a gyerekorvos. Már eg ész jól fordulgatunk hasról hátra, és fog is dolgokat, a múlt hét végén vettünk neki egy olyan bébitornázót, jaj nagyon élvezi a csörgést, a színeket.

Gabi, Esztike jobban van?
Meli, Deni is remélem. Hát ez a fogzás még előttünk van, bár nyáladzunk rendesen.
A képek édesek:)

Málna, kivi vagyok az új munkahelyre, majd mesélj.
Icus, kitartás, össze fog jönni!!!!!!
Kata, boldog névnapot!
Nika de jó hogy írtál, bár tudom én is nagyon keveset jövök.
Ildi garatulálok a 97%-hoz:) nem rossz.
No jók legyetek ebben a gyönyörű napos,havas időben.
Puszi mindnekinek

Kép
Kép
nektarin
 
 


Hellóka Eszti!!!

Hát már akinél havas a táj :lol: itt se híre se hamva :o persze nem bánom!!!

Nekem telen azt mondta még pénteken a dokinő,h nyugodtan kivihetem sétálni,a friss levegő jót tesz.De ma akkora szél van és hideg is van nagyon,h mi is itthon maradtunk!
12-re jön,remélem mindent rendben talál!!!
Sajnálom,h Robika is náthás!!!!Ijesztő lehet,h sír és köhög.De az se semmi,amikor az enyémfiam úgy behergeli magát,h hány :cry: Sosem merem egyedül hagyni egy pill.sem,ha sír,mert képes pillanatok alatt kihányni mindent...én ilyen voltam....sajna.Minden"jó"dolgot megörökölt tőlem....én nagyon hányós vagyok,elég egy gyomorrontás(vagy terhesség :? )és napokig hányok!
Tökjó ez a vonalzó!!!!!
Szép napot!!

Többiek????Merre jártok???

Kép Kép
meli1118
 
 


Telen=telefon :roll: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,
No kint volt a gyerekorvos, kaptunk 2 féle szirpupot a hörgökre, a köhögésre, orrcseppet és szemcsepptet, mert a doktornéni szerint a szemén is kezd látszani valami.
Hurrrrrá
Pénteken jön újra, bár mondta, hogy vigyem be, de mondtam, hogy nem annyira szeretném a beteg gyerköcök közé vinni, úgyhogy abban maradtunk felhívom de. és elvileg rendelés előtt kijön, mondjuk mindig adok neki pénz, úgyhogy gondolom azért is mondta, borzasztó ez a pénzesdi, sosem fogom megszokni
Aztán rákérdeztem a koponya hasi uhra, adott beutalót, de fogalma se volt, hogy hol nem fizetős pillanatynilag, így a II. Gyerekklinikára adott, gyorsan fel is hívtam, közlték, hogy januártól fizetős és addig már az összes hely betelt, 10 percig udvaroltam a csajszinak és így hétfőn megyünk 9 órára.
Meg ajánlott egy gégészt is itt Érden, ha kilábaltunk ebből a köhögéses megfázásból elviszem, mert a sírásoknál megvan a köhögés, legalább a magándokinál nem kell várni és 2 utcára van, amúgy nem is vészes 3000 Ft egy alkalom, ha beautózunk a városba meg vissza, szóval úgy döntöttem ide viszem le.
Ja kiváltottam a gyógyszereket csak 5700 Ft-ot hagytam ott, a DM-be és patikába hordom a pénzem
Ezek után annyira rossz kedvem lett, hogy beteg a drágám, hogy befaltam mindkét újabb tejbgrízemet, nem lesz ebből fogyás karácsonyig
De hála istennek jól van, nem lázas és jókedvű, azt mondta a gy.orvos, hogy vihetem sétálni ha nincs láza és nincs szél, no már most itt mindig fúj

Na megyek megpuszillgatom a drága is buksiját

Dobok egy képet, Moncsibarátnőmmel:
Kép

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!!!

Eszti,hát ez nem hangzik olyan vészesen,szerencse,h ő jól ciseli.Egyébként a Denimaci megfázása is engem viselt meg jobban...
Én a pénzem a Rossmannba és a patikába hordom..tegnap 15e Ft-ot tapsoltam el....hmm..
Gyógypuszit nektek!!!

Denit megvizsgálta a doki és mondta,h nincs semmi gond,a foga is okozta nagy részét a taknyolásnak!!!!!Reggelre nagyon látszott most mindkét felső csík!De.Hogy ne legyen nyugodt a napunk,mondta,h a kukija már olyan szépen felhúzható és csak egy kis részen van hártyás letapadás,ő ezt felfejtené.Mi apával mit sem sejtve álltunk,amikor közölte,h van-e kéznél egy kis géz...megfordult velem a világ.Egy szempillantás alatt kész is volt.Persze ordított,azóta minden pisinél üvölt...ja nem bocsi,mert az éjjelünk napok óta nem volt ilyen jó,mint ma,csak 1x evett és aludt reggelig.De alig pisilt valamit az éjjel!!!!!!
Szerintetek ez nem okoz nála valami bajt???Mármint,h alig pisilt?!?!?!!!?Fáj szegénynek!
Volt valaki kisfiánál ilyen,v hasonló probléma??Meddig tart,mikor jön rendbe????És később???Nem fog visszatapadni???Persze,felhúzom,megtisztítom...de akkor is????
Kérek tanácsokat!!!

Szép nap

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Meli
Hát nem tudom, lehet, h még korai volt a beavatkozás Deninél! Én régebben irogattam másik topikba, ott sok fius anyuka volt, többeknél "kuki gondok" is voltak, orvoshoz jártak vele, de mindig azt mondta nekik a doki, h ne engedjék, h felvágják, felhuzni....stb, majd idővel jobb és jobb lesz. Daninak még elég nagy részen le van tapadva, de a régi és a mostani dokinéni is azt mondta, h nagyon óvatosan huzogassam neki, majd jobb lesz, de ha 6! éves koráig (ezt máshol is olvastam) nem lehet teljesen felhuzni a bőrt csak akkor fog beavatkozni! Orvosa válogatja...
Sztem nem ártasz vele, ha borogatod egy kis kamillával, az majd megnyugtatja Neki.

Nektarin
Jobbulás Nektek is! Sajna nekünk is beteges hónapunk volt, én is kb. 10e ft-ot hagytam a gyógyszertárban :x Mondjuk semmi extra, orrcsepp, köptető... Robika nagyon ari a képen :wink:

Most csak ennyi, mert takaritanom kell, du. meg szülőire megyek.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


sziasztok!

Meli
most meglepődtem. A mi doktornőnk azt mondta, hogy ha nem válik le magától a pelus lekerülése után kell csak beavatkozni. Ill. ha gondot okoz pisilésnél, nem látszódik teljesen a húgycsőnyílás, ill. azt kell nézni, hogy a vizeletsugár legalább gyufaszál vastagságú legyen.
Nekünk a letapadást a kamilla hozta helyre :wink: :wink: Azzal kenegetheted Deni fütyijét is, meg próbáld meg többet levegőztetni szerintem, mert csak "pállik" a fütyi a pelusban :wink:

Mi is javulunk, szerencsére, igaz gyógyszerbeadás kb. 10 perc :roll: :roll: :roll: na meg fújás hatására az én arcomon is van belőle :twisted: :twisted:

Nektarin
Robikának is jobbulást!

Mennem kell főzni, pedig lenne még mit írnom, na majd délután :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Ildi
látom egy véleményen vagyunk :lol: :lol:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Gabi
Aha, meg ezek szerint az orvosaink is :wink: :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok Tesók!!!!

Nagyon egy véleményen vagytok és én is osztom ezt veletek és ha lett is volna beleszólásom még a legelején,akkor nem is jutottunk volna el idáig :(
Amikor 6 hetes volt és mentünk vissza a kontrollra a kórházba,akkor ott a főorvos egy mozdulattal felhúzta neki és azt mondta,h ezzel nem lesz gondunk soha és ne is hagyjuk letapadni!És ezt mondta a dokinőnk is,ezért csinálta meg neki tegnap....hát szomorú vagyok,de így alakoult!!!
De már jól van,nem is piros neki nagyon,kamillázom és Neogranormonozom!Javulgat!
Köszi a tanácsokat!!!

Örülök,h ti jól vagytok!!!

Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Meli

:evil: Ez a doktornőé....
Máténak csak akkor kellett ilyen drasztikusan beavatkozni, amikor begyulladt a fütyije. A mai napig egy ponton hártyaszerűen levan tapadva, rendszeresen húzogatja magának(mármint nem anniyra rendszeresen csak fürdésnél :lol: :lol: ), és napról napra szebb!
Nekünk is azt mondta a gyerekorvos, hogy addig amíg pelus van, nem érdemes komolyabban beavatkozni.
Kamillázod akkor rendbe jön, de az kb. 1 hét.Gondolj bele felszakította a bőrt, ott most egy hámsérült bőrfelület van....
Kiatrtás!!

Nektarin

Jobbulást nektek.Már sokszor ajánlottam:gyulladt szemre anyatej!!!Azzal csöpögtess!!

Kis_plutó

Jobbulást nektek is!!

Ma volt az első munkanap. Egyedül vagyok egy irodában(hál isten!), legalább nem zavar senki :D Az első nap elég jól telt.Lezámtva, hogy hívtak az oviból:hogy ne ijedjek meg(NA EZ MÁR RÉGEN ROSSZ HA ÍGY KETDŐDIK....) de Mátét szemöldökön rugta az egyik ovistársa... :shock:
Elvitték szemészhez, megnézték szerencsére semmi baja.
Az anyukája küldött egy emailt, hogy sajnálja, meg megadta a számát, hogy hívjam fel, de valahogy nincs humám...Az az igazság, hogy a fia egy eléggé nehezen kezelhető gyerek, álllandóan kínlódnak vele az ovónők.Ráadásul Máté elmesélte, hogy mi történt. A saját szavaival mondta el, tehát nem hiszem, hogy kitalálta. Azt mondta, hogy elakarta venni a labdát a kisfiú hugától, ezért a bátya odament fellökte és fejbe rugta...
1. Máté ne vegye le a labdát. Van még az oviban 1000 más játék
2 Ha már elvette akkor sem gondolom,hogy ez a megoldás....
Szóval inkább nem hívom fel, mert nem tudom, hogy hogy reagálnék a magyarázkodásra.

Szerencse, hogy egy hematomával megúsztuk, de akár a retinája is leválhatott volna, és megvakul.
Csak azért mert valaki az ovitól várja, hogy megneveljék a gyerekét.Könyörgöm, ha valaki otthon nem bír a gyerekkel miből gondolja, hogy ez az oviban másképp lesz.
Megmagyaráztam Máténak (már amennyire meglehet), hogy nagy ívben kerülje el ezt a két gyereket, ne barátkozzon velük, sőt féljen , az a legjobb, akkor tuti nem megy a közelükbe.
Lehet, hogy hülye vagyok, nem arról van szó, hogy Máté egy földre szállt angyal, de fejbe nem rug senkit, és tudja jól, hogy amit az ovónéni mond az olyan mintha Én mondanám.

PuffPuff.
Na jól kidühöngtem magam

málna2162
 
 


Sziasztok,

Meli, sajnálom a fütyis dolgot, ettől én is tartok majd, remélem hamar rednbejön.


Málna, azért én azt gondolom, hogy félni ne féljen a másik kisfiútól, persze tudom, hogy félted Mátét, de én nem gondolnám, hogy jó lenne ha a fim félne az ovistársától, persze, nekem még nincs saját tapasztalatom, igaz a Tanítóképző Óvodapedagógus szakára jártam, de sajnos nem dolgoztam óvodában, de láttam pár érdekes dolgott.
Sajnos nagyon durvák tudnak lenni a gyerekek, és hát a szülők tényleg sokszor azt gondolják, hogy ott majd megnevelik, ők meg nem foglalkoznak vele.
Máté hogy élte meg?

Na megyek főzni én is.
Szép napot nektek.

Kép
Kép
nektarin
 
 


sziasztok!
vagyok ám én is csak elég zsúfolt volt a hét utolsó pár napja :wink: :wink:
Csütörtökön Gyöngyösön voltunk vásárolni karácsonyra :wink:
Pénteken voltunk doktotnőnél. Hát még mindíg kéne a gyógyszer. Én abbahagytam, de megint csúnyán köhög :? :?
Ilyen nyakas vírust beszedni :shock: :shock: :shock:

Meli
Boldog névnapot!!!!
Kép

éjjelek nálunk még mindíg nem javultak. Fogunk is változatlanul 2 :roll: :roll:

És rakok pár friss képet is :wink: :wink: ha már írni nem megy, összefolyik a betű a szemem előtt :oops: :oops:
Kép csajok együtt

Kép egy kisangyal
Kép meg egy kisördög :twisted: :twisted: :twisted:
Kép kedvenc szórakozás, tükrözés

szép napot mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!!!!

Köszi lányok a tanácsokat és véleményeket!!!Már jól van a kiskukis!!!!És már alig köhög,takony elvonult!!!?Megúsztuk gyógyszer nélkül!!!

Gabi!!!Köszi a köszöntést!!!Olyan figyelmes vagy!!!!!Sajnálom,h nem javul ez a kisangyal-ördög :lol: rem azért már látjátok a végét!!!!

Ja,4 fogúak lettünk!!!!!!!!!
Szép napot!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Dobok én is fotót!!!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Gyorsan teszek egy pár képet, aztán megyek tovább főzni.Délután jönnek az unokatesómék, és még csak félig vagyok kész :shock:

Mikulás ünnepségen voltunk tegnap:
Tigris :D
Kép

Kép

hazafelé elaludt a kocsiban.Kivettem, bevittem a házba leültettem a kis székére és aludt tovább :D
Kép

puszi mindenkinek

málna2162
 
 


Meli, nagyon boldog névnapot neked!!

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Kata :lol: :lol: köszi!!!!!!!!!!!!

Málna,akkorát nevettem.....képesek a gyerekek így aludni?????Ez nagyon jó kép!!Édes a kistigrincs :lol:

szép nap

Kép Kép
meli1118
 
 


Helló lányok!!!!

Hol van mindenki????

Mi már nagyon jól vagyunk,a kuki teljesen rendbejött és tökéletesen hátrahúzható.Ha már így alakult,remélem rendben is marad!
És amióta kinn van az újabb 2 fog,azóta a nappalok jókedvűek az éjjelek pedig alvósak :) :) :) na jó,azért néha át kell mennem,mert a fiatalember megfordul álmában és úgy nem kényelmes...

ÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSSSS!!!!!Képzeljétek,szerintünk ez már nem képzelődés....néha mintha határozottan kihallanánk az ufonyelvből egy kóbor NEM-et,Aját és Abát...talán elfogultak vagyunk és csak ezt akarjuk hallani,de nem biztos!!!!!

Nem akar aludni.Megyünk tízóraizni,aztán séta!!!!Gyönyörű napsütés van erre!!!!

Szép napot

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!

Meli
nálunk a mamm-tudatos, az evést jelent, a baba azt a rendelőbe is szajkózta, meg néha a mama, de azt is amikor ránéz akkor mondja, úgyhogy tuti az :D :D
Hát mi hiába kértünk a mikulástól fogacskát nem lesz, de anya kapott már két nyugis éjszakát :lol: :lol: csak 3-szor keltünk.

Tegnap nem voltam, a szomszédasszony megkérte Tibit nem vinné e fel Balassagyarmatra, mivel szupi idő volt mi is mentünk. jó rég voltam úgyis arra. Olyan szép tiszta idő volt :D :D olyan őszies még mindíg minden a természetben, azt pedig imádom.

Szerintem a Krisztián is beteg lesz. Reggel köhögött kicsit, és sírt az oviban is :cry: :cry:pedig azt már nem szokott.
Úgy várom, hogy jöjjenek nálunk ma járt a mikulás, mire hazaérnek ki lesz rakva az ajándék :wink: :wink: :wink:


Na bealudt a pici, megyek vasalni annnnnnyi van :? :?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


ja ezt még akartam, még jó, hogy eszembe jutott megnéztem a beutalónkat a szemészetre nov. 9-én voltunk, most 10-én megyünk, úgyhogy holnap íratnom kell másik beutalót, mert ez lejár addig. 1 nap de ne ezen múljon :?

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Meli

utólag is boldog névnapot!!
örülök, hogy rendbe jött Dénes kukija( :D ) Tesóm anyósa nemes egyszerüsséggel okoska botocskának hívja :lol: :lol:
a lényeg, hogy mostmár, minden fürdésnél hátra kell húzni(amíg engedi a bőr nem tovább), mert még vissza tapadhat!!

Nem...Máténak is ez volt az első értheő szava :lol: , aztán az enyém... :lol:

Kis_plutó

Krisztián :?
Csak nem lesz beteg
Engem tegnap azzal fpgadtak az oviban, hogy bárányhimlő járvány van :shock: Igaz, hogy mi be vagyunk oltva, de állítólag olyanok is megkapták, akik bevannak oltva :shock:

Hoppá

28.hét :shock: Mindjárt itt a nagy nap!!
Tanulás?!Hogy állsz?
Gondoltam itt is megkérdezem...hátha írsz ide is :roll:

Ti hogy álltok az ajándék vásárlással?!
Én sehogy.Azaz apának már tudom mit veszek, meg nagyjából a tesómnak is.De anyunak...Most nem tudom, minek örülne igazűán...szerintem ha aput visszakapná...Úgyhogy nehéz...Félek is a karácsonytól...

Egyébként most dolgozom :lol: legalábbis úgy csinálok.A főkönyvelő elutazott 1 hétre.Adott ugyan munkát, de egy kicsit elszámította a magát.A hétre szánt munkával már kész vagyok :D
Egyenlőre tetszik a hely, főleg, hogy dec.21.én dolgozunk utoljára(állítólag 15.-én, de ez még nem biztos...), és csak jan.7.-én először :wink:

Puszi, megyek immitálom a munkát.Még jó, hogy egy teljesen külön irodában vagyok és nem látják, hogy vakarózok :lol:

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: