Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, nálam Piros megérkezett!!!! :( :evil: :evil: No, sebaj! Majd jön babó, ha akar, addig is kiélvezem a nyári forró napokat. 8)
Tegnap mérgemben elmentem barátnőmhöz, neki 4 hónapos kisfia van, drágaságom nagyon édes baba :P . Őt látva, már olyan messzinek tűnik Kevin csecsemőkora...... kérdezett is jópár dolgot, merthogy énrám szívesen hallgat + a tapasztalat, hát tudjátok, erősen kellett bizonyos dolgokon gondolkodnom. Már olyan régen volt, és annyi minden apróság van, amit az ember tárol az agyában és persze szívesen emlékezik rá vissza, meg hát minden gyermek más. Jaj, de olyan édes volt. :P :P Este aztán, mikor apa jött értem Kevinnel, komolyan mondom, már nagyfiú volt az én kicsi fiam Ármin baba mellett! :shock: :shock: :shock:

Jövő héten viszem angyalomat vissza a gyereksebészhez -szorítsatok értünk- , mert őt 9 hónaposan műtötték lágyéksérvvel, viszont születéskor az egyik kis heréje nem volt a helyén. Műtét közben elvileg "helyretették" neki, de most a háziorvosunk szerint nincs a helyén, és meg kell mutatnom a sebésznek. Remélem nem kerül újra kés alá..... :cry: . És hogy még tetőzzem a sort: mindkét tenyere vastagon ekcémás lett a melegtől, úgyhogy egész éjjel vakarózunk, nyüszítünk, és nem alszunk. Sokszor kenem neki, még jó hogy engedi. Remélem elmúlik ez is.... :evil:


Vicky
Újabb teszt?????????????????? :shock: :shock:

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita!

Sajnálom pirit. De igazad van. Előre nézz,és babó jönni fog.
Drukk hogy ne legyen semmi gond Kevinnel.

Krisz!

Annyira édi Csenge. Mindegyki képe másért jó. Fürdőrucis :lol: na meg ahogy sziesztázik. :lol: Örülök hogy jól éreztétk magatokat és hogy jó időtök is volt.

Arwen!

Nehogy már te dicsérd az én tortámat. :lol: A tieid nyomába se érhet. :lol: :lol: Az hagyján hogy ilyen ügyesen megcsinálod de olyan kretaív is vagy. Mindig kitalálsz vmi jót és újat.

Amég a lakást csinálják bizony itthon leszünk mi Flórával. Szeretném is felügyelni a munkát Flórát meg nem tudom senkinek odaadni napközben mert nem marad senkivel. Nem alszik nem eszik másnak. :? Ráadásul most 3 napja extrán szopizik megint. Van hogy jön és 15 percenként szedi le a pólomat hogy cicizni akar. És látom hogy csak "élvezkedik" rajta.

De végülis nem lesz túl nagy felfordulás. Az előszobába csinálnak beépített szekrényt a fürdőbe cserélik a zuhanyzót kádra(Flóra miatt). A nagyszobába beépített szobabútort. És a konyha lesz teljesen kicserélve. Új konyhabútór beépített gépekkel asztal székekkel. De ugye ezeket az asztalos megcsinálja a műhelyébe itt "csak" beszereli. Ja meg a bejárati ajtót újítják fel. Lényegébe ennyi. Majd vhogy túléljük. Azt nem tudom hogy fog aludni így a lányzó de majd lesz vhogy.

Ja képzeljétek:

Tegnap este lennt a ház elött Flóra frenkizett a motorjával és olyat esett a betonra pofával hogy csak na. Volt 5 perc kemény üvöltés de azóta nem érdekli a dolog. Most az állán nincs bőr. Gyönyörűen néz ki. Minden szinben pompázik. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.07.22 13:29-kor.
csipcsab
 
 


Ja Vicky újabb tesztje a ma reggeli nega lett.

Remélem nem baj Vicky hogy megírtam de ne izguljanak a csajok 1 hétig hogy mi is van. :lol:
csipcsab
 
 

 
 

Én is olvastam Vicky tesztjét :?

Arwen úgy néz ki kilőttük Mallorcát a németek már gondolkodnak hogy nem is indítanak charter gépeket...
Valahova tuti megyünk DE Ricsi hisztizik mint tavaly is de most nem vagyok hajlandó felvenni ...mondtam neki hogy döntse el jön vagy marad még egyszer megkérdezem aztán ha nem a válasz, nem problémázok ezen.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!
Megnéztem a képeket, mindenkinek gyönyörű gyerkőcei vannak.

Vicky: sajnálom a tesztet, de majd a következő hónapban talán több sikerrel jársz.

Benita: Neked is ezt tudom mondani.

Az ünnepelteknek sok boldogságot kívánok, kicsit megkésve is.

ARwen: a tortáid gyönyörűek, nagyon ügyi vagy. És milyen kreatív. Nekem nem lenne se idegzetem, se kitartásom ilyenekhez. Max addig jutok el mostanában, hogy muffint süssek, vagy somlóit csináljak. Esetleg kelttészta, de tortát nem tudom mikor sütöttem utoljára.

Nyaralóknak jó kikapcsolódást, és feltöltődést kívánok.
Mi sajna az idén sem megyünk sehova, de majd talán jövőre, ha nagyobbak lesznek a gyerkőcök.

Csipcsab: Flórád jobbulást.
De aránylag "ügyesen" tud esni. Encim nem ilyen szerencsés. Csütörtök este séta közben (a szomszéd utcában) felborult a bébitaxival, és felrepedt az álla. Igazából azt sem tudom hogyan történt, mert én toltam a babakocsit, Ő meg éppen mögöttem jött, (hol előttem, hol mellettem, hol mögöttem, kóválygott össze-vissza), csak azt hallottam, hogy sír. Felemeltem és láttam, csöpög az állából a vér. Nagyon megijedtem, nem látszott milyen mély a seb, csak a vért láttam. Hamar telefonáltam Apának, mert nem volt otthon, a taxit otthagytam egy ház előtt, és Encivel az ölemben, kocsit tolva rohantam haza. Mire hazaértem ott volt Apa is. Kicsit lemostam Enci arcát, aztán irány az ügyelet. A doki lefertőtlenítette, aztán beutalt a sebészetre. Szerencsére nem kellett összevarrni, csak ragasztották. Nem volt különösebben csúnya, de azért kicsit aggódom, hogy milyen lesz a továbbiakban. Most 2-3 naponta megyünk "kötözésre", ami annyiból áll, hogy lefertőtlenítik, tesznek rá egy sebtapaszt (ami kb 2 óra múlva leesik) és kész. Ezért utazgatok 2 gyerekkel kb 40 km-t, és várok kb 3/4- 1 órát.

Másik gyerkőcömmel nincs probléma, illetve velem van egy kicsi. Kevesebb a tejem, mint szeretném. Igaz LEvi nem sír evés után, elég neki, de délután és este már nem elég neki egyik mellből, mindkettőből kell etetnem. Most elkezdtem a homeos bogyót, próbálok figyelni, hogy eleget igyak, és szinte minden szopi után fejek is. Remélem visszaáll a régi mennyiség. Encinél ilyen gond sosem volt, pláne nem 7 hetes korban.

Ahhoz képest, hogy mennyire kislányra vágytam, már örülök, hogy fiacskám lett. Olyan édi tud lenni, meg tudnám zabálni. Főleg amikor mosolyog szopi közben, az nem elmondható milyen jó érzés. De gondolom még emlékeztek mindannyian rá.

Na, mennek kell, Levim hiányol.
vivi79
 
 


Csajok, én lemaradtam valamiről??????????? Vickyék már próbálkoznak? Pedig szorgalmasan olvasgatok, csak írni nincs erőm... Szóval?? Hát ez hihetetlen! :lol:

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket!

Szülinap nagyon kellemesen telt. Szombaton voltunk a Szemlő-hegyi barlangban, hát a Fiúk nagyon élvezték! Utána átmentünk a Vadasparkba, hát azt is, és a Tannéban zártunk, ott kapott el minket ahatalmas zuhé, fedett pályán persze :roll:
Vasárnap meg nagycsaládi ünneplés volt.

Arwen, Attilának nagyon boldog Születésnapot kívánok így utólag is, bocsi a késésért. Ahogy Nyunyi Születésnapját sem éltettem, szól Őneki is nagyon boldog Születésnapot!

Attila nagy nőcsábász lesz, az már most látszik, de a kedves fajtából :wink:
A tortáid hihetetlenek, nagyon ügyes vagy. Nekem sem fantáziám, sem kézügyességem nincs ehhez :roll:

Benita, a piri miatt ne izguljm hajrá következő hónap! Kevin, Drágám, bízzunk benne, minden a helyén van!!!!

Marietta, ez aztán az átalakítás...ilyen korszaka Csonginak is volt, ne izgulj, ennek is végeszakad. Eljön az idő, hogy már csak este, meg reggel fog rajta lógni... :lol: Sajnálom a bibit. Ő is annyira gyönyörű.

Vivi, hát nem könnyű ez, a fenébe. Mielőbbi javulást kívánok Nektek. Te nem tudod már lefertőtleníteni valahogy?

Krisz, örülök, hogy jól éreztétek Magatokat! Láthatóan élvezte Csenge!!! Édesek a képek!


Mi amúgy jól vagyunk, apocakom hatalmas még mindig, illetve egyre nagyobb. Mindenkinek leesik az álla, hogy még csak ennyi idős vagyok...

Hétfőn voltam AFP-n, azt hiszem elrontottam, rossz menzesz-időpontot mondtam be. Hát fogalmam sem volt, mikor volt meg utoljára az utolsót leszámítva. Tudjátok, az utolsó ápr. 23 volt, dehogy előző hónapban mikor jött meg. Hirtelen lányos zavaromban nem jót számoltam...és ha jól tudom, súlyoznak a súllyal vagy nem tudom. Kihoznak nekem valami lehetetlen eredményt?

30-án UH, már számolom vissza a napokat. Nagyon kéregetem Pici Pözsót, hogy mutassa meg a nemét...no majd meglátjuk.

Pussza Nektek!

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Sziasztok!


Nagyon szégyellem magam, hogy régen írtam és csomó szülinapos köszöntéssel is adós vagyok…

NYUNYINAK, ATTILÁNAK, FLÓRÁNAK Nagyon Boldog Születésnapot!

NIKÓ, ÁGOTA BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Nem tudok sajna mindenkinek írni, mert nagyon kivagyok, időm az semmi...

Hazajöttünk mi is a nyaralásból, Harkányban voltunk, de sajna Balázs megint összeszedett valamit, küzdöttünk a 40 fokos lázával, szerencsére (lekopogom) már jól van. Kicsit megvisel, hogy ilyen sokat beteg. A fülgyulladása továbbra is standard, azt mondta a doki, hogy szeptemberben (még a szülésem előtt) kiszedné az orrmanduláját. Én most próbálgatom mindenféle módszerrel megmenteni, de ha nem sikerül, akkor kénytelenek leszünk megműttetni. Ugyanis, az orrmandulái duzzadtak és ezért van fülgyuszija.
Most 3 hét bölcsiszünet van, így éjjel-nappal együtt vagyunk, örülök, ha pihenni van időm, de ezt az érzést mindenki ismeri.
Én jól vagyok. Múlt héten voltam uh-n. Nagyon szépen megmutatta az arcát a mi kis babónk, én meg gyönyörködtem benne. Mostmár biztosan lány, minden uh-n megerősítik, így már én is kezdem elhinni, hogy megtörtént velünk a csoda.

Arwen, megint gyönyörű tortát csináltál! Ez ismét piskótatésztás? Milyen recepted van piskótatésztára? Megírod majd légyszi! Én is szeretném anyósomat meglepni augusztusban a szülinapjára egy marcipános tortával, de még nem tudom, hogy csokitortát csináljak alapnak, vagy piskótásat. Ja és légyszi azt is írd meg, hogy ezeket a marcipánmasszákat te mennyiért szoktad venni és hány db kell (3 elég egy tortához?)? Köszike!
Attilának nagyon klassz tortája volt! Neki nem sütöttél?
Házzal hogy álltok? Mikor költöztök?

Szuperek a képek a kismanókról! Mindenki hogy megnőtt…

Nálam is kimaradt, hogy Vickyék elkezdtek próbálkozni, mindenesetre ha ez így van, akkor mennek a nagy drukkok!
És Benita neked is továbbra is szorítok!!!! Ideje lenne már egy új kismaminak!

Ragota, nálad is hogy telik az idő… még csak most teszteltél…

ADRI, hova tűntél? Azt ígérted jössz és mesélsz! Várunk nagyon vissza!

Esztora, Mallorca gyönyörű! Mi már voltunk, a szívem csücske lett!

Ennyi fért bele, bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, lelkiismeret-furdalásom is van, de már az is csúcs, hogy ennyit tudtam írni.

Teszek majd pár képet.

pussszzz
szerika
 
 


O,negativ lett Vickynek??Pedig ugy drukkoltam...:(

Benita,
szoritok nagyon,hogy ne legyen ujabb mutet...szegenykem..:(
Pirit sajnalom,de azert nehogy elkeseredj nekem!!!!

Marietta,
akkor ez azert kibirhato felujitas lesz.(persze igy sem lesz egyszeru...)
Azt hittem valami burkolatfelszedos-szetveros tortenet.Konyhad milyen lesz?Milyen stilusu,szinu?
Floradnak gyogypuszi!!!!!

Esztora,
milyen helyek vannak meg a kalapban?Akarhova mentek,tuti jol fogjatok erezni magatokat!

Vivi,
szegeny Enci!:( Biztosan szepen osszeforr neki,ne aggodj.
Attim 2szer esett pofara betonon,mikor tanult jarni.Mindketszer dolt a ver a szajabol...es uvoltott.Na akkor hosiesen bevallom en is bogtem vele.Plane amig nem lattam,hogy honnan jon a ver...azt hittem kitort a foga vagy valami...de mindketszer belul repedt fel neki a szaja.Na meg lejott a bor a fel arcarol...
Puszi Encidnek!!!!Hozzal roluk majd kepeket!!!!
Szerintem az nem gond,hogy ket cicbol eszik, a lenyeg,hogy jollakik.Lehet,hogy a melegtol van ez most,es atmeneti,ne aggodj,csak cicizzen szorgosan!!!

Ago,
ugy emlekszem Vicky azt mondta anno,hogy ugy dontottek,mivel Levi nem jott konnyen, igy nem fognak vedekezni,ha jonni akar tesobaba,barmikor johet.
Szulinapod tok jo lehetett!!!!!!!Pocakrol meg mindig nem hoztal kepet!!!!! :twisted: :lol: :wink:
Nocsabasz a kedves fajtabol? :lol:
AFP miatt szerintem ne aggodj,tudod,hoyg eleve nem megbizhato....Nandorkanak volt ilyen a mensije,hogy megjott meg neki mikor mar babas volt.Nekem a dokim anno a 12hetes Uh alapjan szamolta ki,hogy mikor kell mennem az AFPre,mert az a tuti,nem a mensi.Biztosan Nalad is igy volt,ugyhogy ne aggodj!!!

Szerivel mi lehet???????

Kép

Kép
arwen07
 
 


Most Balázsról rakok képeket, de majd ígérem jövök uh és poci fotókkal is.

Kép Kép Kép Kép Kép
szerika
 
 


Szeri,na pont most hianyoltalak:)))Egyszerre irtunk:)
Mindjart olvasom is mit irtal:)))))

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen, :)))))
szerika
 
 


Szeri,
Balazsod de nagy!!!!!Es menniyre helyes!!!!!Irtora!!!!
Ugy sajnalom,hogy ezt a fulgyuszit:(Ez szornyu...probald homeoval kezelni...utananezek a konyvemben,hog ymit lehet ra,egy probat meger.
Atti tortajat en csinaltam:)Marmint ezt a Verdasat:)Masik tortaja nem volt.Igen,piskotas volt ez is(kakaos piskota-es csak sima fozos csokipudingot tettem bele,mert Attinal az a nyero:)).Mindig piskotalapokat sutok,aztan bele valamilyen krem,az tok mindegy milyen es ra a marcipan.
Marcipan darabja olyan 6-700Ft korul van(nem olcso..),szineseket szoktam venni,de lehet venni szinezot is.MOndjuk Atti Vredas tortajan a kerekek+szeme az fekete ugye,na azt nekem kellett szinezni,es en natur kakaoporral csinaltam.Rengeteggel igy szinte fekete lett.
Attol fugg a marcipan menniysege,hoyg mekkora tortat csinalsz.
Kereket?Hany centis atmerojut?En mindig tobbet veszek,mert ha tul vekonyra sikerul nyujtani,aztan szakad,nem lehet vele dolgozni.
Ha meg megmarad,akkor fel tudod hasznalni legkozelebb.
En azt hiszem az autoshoz es a kerekhez is 4et vettem,maradt meg belole,miutan ranyujtottam,de varja a kovetkeo unnepet:)
Piskota pofon egyszeru:Mindenbol ugyanannyi.Igazabol attol fugg egyben akarod megsutni a tortat,es aztan felvagni lapokra vagy kulon lapokat sutni.Mert ha laponkent,akkor en ugy szoktam,hogy:3tojas sargaja,3ek cukorral kikeverni robotgeppel,hozza uatna 3ek liszt.A tojas feherjet habba verni,azt ehhez lazan hozzzakeverni.Majd megsutni.Es akkor ezt 3x,ha 3 lapot akarsz,vagy anniyszor ahanyat :wink: ha kakaos piskotat akarsz,akkor en szoktam a liszttel egyutt egy fel ek natur kakaot is beletenni.
Ha egyben sutod meg a tortat,es aztan akarod lapokra vagni,akkor en 10 tojassal javaslom ugyanezt.tehat 10 tojas sarg.+10ek cukor-kikeverni geppel-bele 10ek liszt,es a 10 feherjebol habot keverni,majd hozza a lisztes tojashoz lazan.
Hu asszem ennyi.
Es akarmilyen kremet tehetsz bele,csokisat,turosat,tejszineset,pudingosat...a lenyeg,hogy a tortat kivul is meg kell kenni vekonyan a kremmel,hoyg majd tapadjon hozza a marcipan!!En a tortat elozo este szoktam,de a marcipant csak a buli elott par oraval teszem ra,mert egy ejszakat enm nagyon bir ki a hutoben a marci,megizzad,elfolyhat stb....azt nem javaslom.
Igy keszult Atti Vardas tortaja:


Kép Kép Kép Kép

Koltozest meg nem tudom,mar hetek ota ott kellene lennunk,de csusztunk.Sajnos a burkolatok nagyons okat kestek,par napja jottek meg,a burkolo meg addig elkezdett egy masik melot,igy jovo heten kezdik a burkolast.A csatornabekotes is sokat csuszott,tobb okbol is (mind rajtunk kivul allo)...de tegnap azt is bekotottek a hazba.Meg a lepcsot kezdik majd csinalni nemsokara,de az is par het..szoval nem tudom mikor koltozunk.Kb 2 honapja mondjuk,hyog 2 het mulva....szoval... :roll:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Bocsi Arwen, hogy egyáltalán felmerült bennem, hogy ezt a verdás tortát nem te csináltad, merthogy én azt hittem teljesen, hogy tuti cukrászdás, de hogy is gondolhattam... :shock: :roll: :D :D :lol:
MOST TELJESEN LE VAGYOK DÖBBENVE!!! TE NAGYON-NAGYON PROFI VAGY!!!!!!!!!!!! HA Pesten laknánk biztos mennék hozzád tanfolyamra. :) Szuperügyes vagy! HOgy tudtad így kiformázni? Jobb, mint az eredeti!
Köszi a receptet, leírást!
Én is próbálkozom. Aztán majd látjuk mi sül ki belőle.

A házzal kapcsolatban: mindig csúszás van, egy-két hónap simán belefér. De karácsonyra már tuti ott lesztek! EZ nyugtasson! :) Már így is egész jól haladtatok szerintem.
szerika
 
 


Szeri :lol: :lol: :lol:
Csalad is mindig mondja,hogy palyat tevesztettem. :lol: Ugy imadom csinalni,mar en is elgondolkodtam,hogy ezzel kellen foglalkozni:)
Azert elsore benaztam am a marcipannal,de azota mar jo sokat csinaltam es csiszolodott a technika.
Csuszas-tudom persze,csak az a bosszanto,hogy mar tenlyeg ott lehetnenk!Mert minden,de minden meg volt rendelve,le volt beszelve...es mindenki igerget,csuszik stb....ez bosszant.
Tulajdonkeppen tavaly szept vegen volt az elso kapavagas a telken,ugyhogy jok vagyunk tudom,csak anniyra sajnalom,hogy nem elvezhetjuk ki a meleg nyarat ott.. :( Legalabb egy kicsit "nyaraltunk" volna a kertben.
Pocikepet Te is hozzal!Mar boztosan irto nagy,hihetetlen,hogy mindjart 30 hetes vagy!!!!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen!

Kész vagyok tőled meg a tortáidtól! Olyan vagy mint a született feleségekből a Bree. (jó értelemben) :wink:

Annyira jó lenne ha én is tudnék ilyen tortákat csinálni.
Nagyon ügyes vagy. :D

Majd jövök.

Most volt nálunk 25 perc kemény hiszti.
Tök álmos volt és időnként eljátssza hogy mégse akar aludni. Persze volt már olyan hogy hagytam engedtem neki de semmi jó nem sül ki belőle.
Úgyhogy most 25 perc ordítás után hajlandó volt elaludni. Ilyenkor a szivem szakad bele de nem tudok mást csinálni mert nem használ. Ugye ettől nem vagyok rossz anyja? :roll:

Ti hagytátok sírni olykor a gyereket?
csipcsab
 
 


Ja és 11:45-re megyek vele oltásra. A gennyes agyhártya gyulladás ellenit kapja meg. Hát gondolom lesz visítás a szuri miatt. :(

Ja és szombat jönnek anyósék..... amivel nem lenne semmi gond csak ugye ez egy 1,5 szobás lakás. Úgy már sokan leszünk. Mondtam férjemnek én felnőtt vagyok kibirom de hogy fog így a gyerekem aludni?? Ugyanis igényli a csendet alváshoz elalváshoz de ők nem olyanok hogy ezt kivitelezzék. :?
És valószinű 1 helyett 2 alszanak itt. No comment!!!
csipcsab
 
 


Sikerült Ricsit meg győzni és Törökországba megyünk!!!!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Csipcsab
Nem vagy rossz anya! Ezt felejtsd is el! Valahogy tudatni kell a gyerekkel, hogy mi a határ, és mi az, amit még egy szülő elvisel. Mondjuk ebbe nyerő vagy sztem (25 perc), mert én addig nem bírnám.... :? És gondolom mikor rájött, hogy hiába sír, abbahagyta és elaludt. Nálunk mondjuk ez a hiszti-féleség nem nagyon volt/van jelen, de ha fáradt és nyügi, sírni Kevin is tud!
Sebes arcocskájára puszi!!!! :)

Vivi
Ilyen balesetek előfordulnak sajnos, de az hogy ennyit kell utazni egy kötözésért? Ha már ennyiszer kell kötözni, akkor bizony nem kis vágás, nem? (Akkor meg miért nem varrták össze?)
Tényleg meg kellene próbálni otthon neked ellátni. Szopiról: nekem is volt többször olyan időszak, h nem volt elég egyik mell, mindjárt jöhetett neki a másik is, ezért mindig féltem, h elfogy. De mégis elég volt 15 hónapig!!! Homeos bogyit én is szedtem, bevált! Lehet, h kicsit idegesebb vagy Enci miatt, ezért érzed kevesebbnek a tejet? Vagy pedig ebben a melegben Levi baba inkább többször szomjas :roll: :roll:

Ragota
Kérünk egy pocis képet!!!! Szorítok neked, h jó legyen az afp!
És Szerika, Tőled is!! :P :P
Szeri, Balázs nagyon cuki!!! :D Főleg az a hátizsákos...... igazi kis vagány :) . Ő is odavan a szívószálért? Kevin is mostanában mindent azzal akar enni-inni :shock: :lol:

Arwen
Tudom, bosszantó ez a huza-vona a költözéssel, munkálatokkal. De ne izgul: előtted az élet az új kéróban!!! :wink:

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita!

Na azért ezt a 25 perc sírást ne úgy képzeld el hogy leraktam hogy aludjon és nem is mentem oda hozzá. Nálunk az alvása úgy működik hogy berakom hasra az ágyába és a kezem a hátára rakom és gyengéden ringatom és max 5 perc múlva alszik.
De most csak szórakozott. És ilyenkor azt kell csinálni hogy leálljon a pörgéssel hogy kijövök tőle. Erre persze ő addig toporzékol sír keservesen még nem megyek vissza hozzá. Viiszamegyek újra hasra, ringatás és alszik.
De ma 2x is kikellett jönnöm mert dili volt. Így jött össze a 25 perc. :D

Vivi!

Örölök a balesetet leszámítva hogy jól vagytok. Homeos nekem is jó volt. Az nem baj hogy 2 ciciből etetsz. A lényeg elég legyen neki.

Számomra is hihetetlen de nekem még mindig annyi tejem van hogy annak ellenére hogy Flóra 1 éves múlt még mindig nem evett egyszerre 2 ciciből. Mindig elég neki 1. :shock:

Arwen!

Tudod nem én aggódtam azon hogy Flóra nem eszik mást hanem az anyós idegesített vele és ezért paráztam. Ha nem szól semmit akkor nem is lett volna para.

Szeri!

Nagyon édes Balázs! Jók a képek. Hihetetlen hogy nem sokára szülni fogsz. :shock:

Esztora!

Éljen! :wink: Én már nem emlékszem a tavalyira :oops: de mér hisztizett most is Ricsi? Mért nem akart menni nyaralni?

Megvolt az oltás! Hát kész voltam a csajomtól. Nem a szuri miatt sírt hanem azért mert hogy lemertem őt fektetni mert úgy kapta a lábába a szurit. Ahogy felültettem semmi baja nem volt. :lol:

Viszont gasztroshoz kell menni vele hogy megnézzék akkor most van e tejallergiája vagy nincs?! :roll:

A heim pálba adott a drnő beutalót de leghamarabb novemberre tudnának időpontot mondani. Kiaksztó.
Itt jön az hogy kérném a segítségeteket.

Valamelyikőtök tudna nekem ajánlani jó gasztrós dokit akihez lehet menni magánba?????????????
csipcsab
 
 


Marietta azért hisztizett mert ők soha nem voltak nyaralni családdal...
és nem is tudta igazából hogy milyen jó dolog,most az volt a kifogás hogy minek megyünk külföldre amikor ott sehova nem tudunk elmenni (kinézett egy egésznapos barlag túrát Mallorcán én meg meg jegyeztem jó én meg maradok Nyucsival)nem tudja felfogni hogy nem kell mindenről lemondani de azért egy kétéves gyerek nem tud egész nap "kulturálódni".
Ma már bocsánatot kért :lol: :wink:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


sziasztok,

csak hírt hozni jöttem, a nagyiéknél vagyunk a héten:
Pinkiné írt, délelőtt műtötték, jól van a körülményekhez képest, de még álmos, kótyagos, nem tudott ma még felkelni. Remélem hamar rendbejön és mehet haza Petihez!!!!!!!!!!!!!!

Marietta, köszi, h hoztad a hírt tegnap :wink: most azért nem bánkódom, jobb így, h nega lett a teszt. De valóban így van, nem teszünk elllene, jön a tesó, ha akar.

Na jó éjt, jövő héten már otthonról tudok jönni, remélm bővebben!

Kép
vickybabe
 
 


Csipcsap
Áhá! Így már érthető a 25 perc. Ilyen nálunk is volt! :D Tejallergia-gyanú miben mutatkozik meg?????

Pinki
Mielőbbi gyógyulást!!!!!! Várunk vissza! :P

Vicky
Lesz az még pozitív is. :wink:

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Szeri: nagyon jók képeket hoztál, Balázs nagyon édi.

Egyik nap Enci sem akart aludni ebéd után, de 4 körül már olyan nyűgi volt, csak esett-kelt, nyekergett mindenért. Persze továbra sem akart elaludni. Beraktam az ágyára, közöltem vele, hogy márpedig aludni fog, és ne merjen kijönni a szobából, mert nagyon mérges leszek. Szegényke sírt, de nem mentem be hozzá, aztán kb 5 perc után elaludt. Nehezen bírtam ki, hogy hagyjam sírni, de eredményes volt, utólag nem bántam. Néha muszáj vele szigorúnak lennem, különben megbolondulnék két gyerek közt.
Írtam már, hogy mostanában Enci átvonul hozzánk aludni? amikor reggel megébred, fogja a rongyikáját, a takaróját, és átjön a mi szobánkba. Nem szól, csak felmászik, és alszik tovább. Van, mikor már hajnalban jön, mikor még Apa is itthon van, de van hogy csak reggel, mikor már egyedül vagyok. Nem örülök neki, de nem tiltom, hátha így jön ki nála az Öcsike okozta "kevesebb Anya".

Csipcsab: szóval igen, néha hagyon sírni én is a gyerkőcöt. Tejallergia miért került szóba?

Arwen: mindig készítesz képeket a tortáidról formázás közben, vagy ez direkt nekünk készült????
Anno mi is karácsonyra szerettünk volna költözni, aztán következő év júniusa lett belőle. Ne aggódj, mindig közelebb kerültök a nagy naphoz.

Ágota: AFP miatt nem aggódj, biztos rendben lesz minden. A 30-i UH-hoz szorítok, talán Poci megmutatja magát.

Benita: a seb nem túl nagy, talán inkább az elfertőzősés miatt kell a gyakori kötözés. Életkora miatt sem tud vigáyzni a kötés tisztaságára, és talán a meleg is veszélyesebb.

Egyébként azóta egyszer voltam kötözésen a szomszéd városban, aztán úgy döntötem ezt házilag is meg tudom oldani. Kenem neki Bepanthen plusszal (fertőtlenítő+sebgyógyító) és csak akkor ragasztom le, ha homokozni megyünk. Talán gyorsabban gyógyul, ha szabadon van.

Esztora: mikor mentek nyaralni? Arra emlékszem, hogy írtad, de arra nem, hogy mikor.

Levim megéhezett, mennem kell. Puszi
vivi79
 
 


Pinkiné jobbulást!!!!

Vivi aug 10.-i héten megyünk!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Pinkinenek jobbulast!!Szegenykem!Remelem jol viseli!

EEEEEES....dobperges....hetfon kezdodik a burkolas!!! :lol:
Hat el sem hiszitek,hogy hogy orulunk.Hetek ota nem tortenik semmi a haznal,erre vartunk.Es vegre! :lol:
Kozeledunk! :lol:

Marietta,
Bree :lol: :lol: Haha:)Hat azert remelem nem hasonlitok ra tulzottan:)
Gasztros dokit nem ismerek,de vannak orvos barataink,korbekerdezek Neked okes??
Hiszti-ugyan dehogy vagy rossz anya!Mar attol jo vagy,hoyg ez felmerult benned :wink: Nalunk iszonyat kemeny hisztik vannak,toporzekolassal fuszerezve.Olyan dolgokert,hogy nem lehet 40 fokban a napon kapalni(!!!) pl a kertben,vagy nem mehet bele a csatornaarokba,nem jatszhat veszelyes dolgokkal stb...de en nem veszek rol atudomast(marmint a hisztirol:)).Igy abbahagyja.Vagy elobb vagy utobb.Altalaban nem sokaig birja,de szerencsere rolam mar eleg jol lepereg.Apaja meg felveszi a dolgot,de majd o is biztosan megszokja idovel :lol: Ugyhogy ezt az idoszakot tulelni kell!!!!
Anyosekhoz kitartas!!

Esztora,
hajra Torokorszag!!!!!:)

Vivi,
Olyan jo,ahogy a gyerekekrol irsz!Ugy tunik nagyon elvezed a 2gyerekes letet!
Szoktam fotozni kozben,ha ilyen tortat sutok,ami kicsit bonyolultabb,hogyha kesobb akarok meg ilyet sutni,konnyen fel tudjam idezni,hogy hogy is volt... :wink:

Vicky,
meglasd hamarosan jon a +++teszt is :wink:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta újra itthon. Még kicsit nehezen mozgok, de azért már sokkal jobb. :wink: A műtét utáni ébredés nem volt leányálom, de azért könnyebben viseltem, mint gondoltam. :roll: Apa nagyon ügyesen boldogult Petivel, nagyon büszke voltam mindkettőjükre.
A kis Srác pedig most épp nagyival sétál. :lol:

Vicky, ha Te örülsz, hogy negatív lett a teszt, akkor mi is. :)

Arwen, éljen a burkolás!! :lol: :lol:

Esztora, hajrá nyaralás! :)

Vivi, sajnálom Encit, remélem gyorsan meggyógyul az álla. :roll:

Marietta, sajnálom az esést. Nálunk Peti nem ül még rá egyedül a mocira, de ha mi toligáljuk, akkor jókat rötyög. Az ajándékok pedig szuperek. :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné örülök hogy jobban vagy!!!napról napra jobb lesz Anyunál is így volt :wink:

Én nagyüzemben befőzök (kenyérsütőben :lol: ) készül a s.barack ,szilva lekvár annyi termett az idén hogy csak na.

Köszönöm a nyaralás örömötöket.Már nagy be vagyunk zsongva mind a 7en :lol:
netet bújom egyfolytában szeretek felkészülni

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!
Ma megint hazajöttünk, megint elmegyünk majd pár napra, de ez most már nagyjából az utsó lesz. Kicsit azt érzem iylenkor itthon, h erőltetett menet lett így a nyaralás, h ilyen sűrűn jönnek a programok, de közben hál'istennek nem.
Visszaolvasni még csak átfutva tudtam, de nagyon szupi, h ilyen sokat írtatok!
Nyaralás jól sikerült, nemsoká letötltöm a képeket és akkor igyekszem hozni belőlük.
Addig is puszkák, minden jót Nektek és a gyönyörű csemetéiteknek!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


No, akkor jöjjenek a képek! (Egyébként most ritka rossz képeket csináltam, de úgysem ez a lényeg. A javából válogatok... :) )

Először egy kis ízelítő a hangulatból és az érdeklődésemből:

Kép

Kipróbáltunk mindent, amit lehetett:

Kép

Majd másoknak is megengedtük, h használják :D

Kép

Amíg én a fiúval lenn a bányában bámészkodtam, a felszíni rmúzeumban a kislány megtanulta, melyik a homokkő :D :

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Ja, Selmecbányát és környékét jártuk be, úgy, mint tavaly. Remélem, jövőre is megyünk, jó visszajárni, főleg így, nagyobbacska gyerekkel, ugyanazokra a helyekre.

Pinkiné, üdv itthon, nagyon örülök, h jól ment minden!!!

Benita, Viki, jön majd az a pozitív teszt is, meglátjátok!

Betegeknek nagyon gyors jobbulást!

Arwen, kitartás, örülök, h haladtok újra a házzal!

Vivi, én szinte mindkét gyreekkkel két mellből szoptattam, ez egyáltalán nem baj. És a meleg miatt bizony lehet, h szomjas és azért kell neki újra adni. Ez nem baj, látod, nekem is volt/van elég tejem, mindkét gyerek két éves koráig szopott. (Doró egy kicist tovább is fog ennél...)
Drukk a seb szép gyógyulásához!

Marietta, Nektek is gyors helyrejövést. Bizony, ezek a balesetek megesnek, nincs mit tenni.

Én is akarok majd írni magunkról, ha egyszer ráérek. na jó, most is leírok egy-két dolgot (rólaok is olyan jó volt hallani):
Sok változás van Doróval. Kijött az összes foga végre, mondtam is neki, h most már nem lesz éjjel soha cici. Izgi... Csak közben nem tudom, mennyirezavarja meg, h nem itthon alszunk.
Tesóval egyre jobban és egyre egyenrangúbban játszanak együtt. Ma délelőtt, míg pakoltam a szállásunkon, társasoztak. :shock: Ehhez érdemes tudni, h még a fiam sem szokott gyakran. Hagyja magát megvigasztaln ia bátyja által, és Dorka sokszor nevettteti már meg nem csak a bohóckodásával, de szóbeli viccekkel is a tesóját.
Szeret énekelni, néha még a cicin is dúdolgat. :shock: :shock: :lol:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


sziasztok,

mi is megérkeztünk, szuper volt a nagyiknál! 8) :lol: L. is jól bírta a gyűrődést! Levente már nagyon gyorsan mászik négykézláb, föláll és egyedül ül sokáig! OLyan büszke vagyok rá! :oops: :lol:

Vivi, kitartást a tejcsihez! 6 hetes körül szinte mindenkinél van fejlődési ugrás, szerintem ez lehet most nálatok is! Nyugiiiiii!!!! A homeos bogyó is segíteni fog tutira! Enci balesetét sajnálom, a lényeg, hogy nem történt komolyabb baja!!!

Szeri, nagyon édi nagyfiú Balázs! Hogy élvezi a strandot! :lol: Várjuk a pocifotót is!

Arwen, ez a képriport a tortáról, tök jó! Örülök, hogy halad a ház! Innen már tényleg nem sok van hátra és költözhettek!!!!!!!

Marietta, ügyes csaj Flóra az oltással! Én is 1 évesen fogom Levinek ezt beadatni, meg a bárányhimlőt is szerintem...addig már nem lesz szuri, hurrá!
Anyósékat hogy bírtátok végül?

Benita, pirit sajnálom :( na de új hónap, tudod :wink: mennek most is a drukkjaink!

Ágota, remélem nem lesz gond az afp-vel. De ha mégis valami extrém jön ki, az tuti az elszámolt hetek miatt van, úgyhogy ne aggódj majd rajta!!!!!!!!!!! Remélem tényleg meglátjátok a nemét! Hihetetlen, hogy már a 18. hétben vagy! Pocifotó?

Dorka, szuper helyeken jártatok! De jó, hogy így összecsiszolódtak a tesók!!!!!!!!!!!

Pinkiné, örülök, hogy jobban vagy! És hogy Peti jól elvolt Apával!

A teszt miatt nem bánkódom ám, nem próbálkozunk egyáltalán vagyis hát a véletlenre bízzuk, de én jobban örülnék olyan 2-3 év korkülönbségnek!

Hoztam pár képet is:
Kép Kép Kép Kép

Kép
vickybabe
 
 


Viki, nagyon ügyi Levente!!! Ennyi mindent tud már! Nemsokára rohanhatsz utána, meglátod! :wink:
És persze gyönyörű is!

Szeri, szuper, h jöttél! Várunk ám! Ha nincs még, akinek majd szólj, ha eljön az idő, én nagyon szívesen lennék. Legalább így hadd éljem át ezeket az izgalmakat, ha saját tapasztalatból már nem fogom... :)
Annyira kedves kisfiú Bali, látszik a képeken! Remélem, már jól van!
Kitartást a pocis gyerekezéshez, hű, ne mlehet könnyű!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Pinkine,
orulok,hogy jobban vagy mar es otthon lehetsz.Most mar egyre jobb lesz!!!!

Esztora,
lekvar!!!Szuper!na azt meg nem csinaltam,de majd a hazban kiprobalom:)Kenyersutoben?Ilyet meg nem hallottam.

Nandorka,
udv:)))Hogy tudtok enniyt menni nyaralni?Ugy ertem a ferjed szabadsagilag.
Tok jo lehet!
A kepek szuperek,nagyon szep helyen voltatok,hozzal meg!!!!
Olyan jo,hogy ilyen jol megvannak maris a tesok,jo lehet ezt latni.
Attila is nagy bohoc es erti is a vicces szituaciokat,sot felemlegeti!Meseli,hogy mi volt,majd hozzateszi,hogy vicces,es nevet rajta:)halali!

Vicky,
szuperjok a kepek,Levid oltari ugyes!!!!!!!!!
Te meg szupin nezel ki!!!
Es gratulalok a szepsegverseny gyozelemhez :lol: :lol: :lol: :lol:
Orulok,hogy jol telt a pihi!

Szeri,
en is sokat gondolok Rad!
OOO,Nandorka lestoppolta a hirhozast:)Pedig en is akartam jelentkezni:)

Kép

Kép
arwen07
 
 


Vicky
Levi valóban irtó ügyes, és nagyon édes! :P :P

Nan-dorka
Jöhetnek a képek, én bírom nagyon! Ilyen kirándulóhelyeket én is imádok!!!!!! És most merre mentek?

Vivi
Enci édes lehet, mikor odabújik. Lehet, h tényleg attól van, amit írtál, "kevesebb anya". Szép, h elfogadod. 2 gyermekes igazi anyamodell vagy! :D :D :D

Arwen
Burkolás elindult? Hajrá, hajrá! Most akkor még szebb lesz a kéró! És egyre közelebb a költözés.... Szuper!

Pinki
örülök, h hazaértél, és jobban vagy. Pihenj ha tudsz azért, nehogy megerőltesd magad. Petike is biztos megérti..... :)

Mi túlvagyunk a sebészeti kontrollon, majd egy fél év múlva kell még visszamenni. Addig a Jóistenre bízom, h a helyére kerül a kis golyócskánk.... :lol: :lol: Mert különben műtét lesz.....

Benita

Kép
benita76
 
 


Arwen az enyémen van lekvárfőző program.így a gyümölcs egy részét leturmixolom a többi darabos (én szeretem ha "rágható" a lekvár ráteszek 1 zacskó Dr. Oetker befőző cukrot a szuper változatban) azt hiszem 1 óra 20 perc alatt megfőzi, ebből 4 nagyobb üvegnyi lekvár lesz.annyi dolgom van vele hogy miután rácsavartam a tetőt ami sérülésmentes kell hogy legyen fejre állitom pár percre.ezzel tartósitom ,a tavalyiak közül sem romlott meg 1 sem.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Benita,
jaja elkezdtek:)Jo latni,ahogy haladnak:)
Hat drukkolok nagyon tovabbra is,hoyg ne legyen mutet!!!

Esztora,
es szuper,Anyosnak 2 kenyersuto gepe van,egyik felre van teve nekunk,miutan koltozunk,megkapjuk(itt nem fer el egy gombostu sem mar).Remelem van rajta ilyen program :wink:
En is imadom,ha darabos a lekvar.Anyum szokott eperbol,meg cseresznyebol-meggybol csinalni,haaat az valami isteni!!Plane darabosan ugye:)Nyunyirol nem is hoztal kepeket,pedig igerted!!! :wink:

Meri ugy eltunt,mi lehet vele?Megharagudott valamiert?(Remelem nem)Olyan kivancsi lennek,hogy mi lehet veluk...
Es Porsi???

Kép

Kép
arwen07
 
 


Bocsánat még mindig nem kicsinyítettem le (egyik cégemnél elszállt 6 havi könyvelési anyagom....csinálhatom újra még szerencse hogy közepes cég :twisted: )

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!


Balázs anyukáméknál volt két napig, ma már hozzuk haza, de nagyon-nagyon hiányzott! Egyébként pedig így volt időm mindenre, amire eddig nem, sokat pihentem, dvdztem és az elmaradt dolgaimat intéztem. De ma már nagyon várom a kis lurkót!

Arwen, kerek tortát szeretnék sütni és a lapokat külön-külön fogom megcsinálni. Remélem jól fog sikerülni. Én is a marcipántól tartok kicsit, de valahogy csak rá tudom húzni a formára. Majd elbénázgatok.
Balinál próbáltam már a homeós cuccokat a fülére, de nem segített. Fülgyertyáztam, lehet, hogy attól jobb lett kicsit, nem tudom. Jövő héten megyünk dokihoz. De félek, hogy a műtétet nem fogjuk tudni elkerülni…
Jaj és akartam írni, hogy már én is el szerettem volna kérni a tel. számodat. Priviben cserélünk, oksi?

Esztora, szuper! Törökország!!!

Benita, Bali nem tud szívószállal inni, csak próbálkozik. Viszont ha meglátja nálam, akkor rögtön elkunyizza.
A golyócska helyrekerüléséhez mennek a drukkok! Azért jó lenne, ha nem kellene műteni Kevint, bár tudom, hogy bennünket jobban megvisel egy műtét, mint őket, de akkoris! Olyan picik még és már ilyen kis korban műtét.

Nán-dorka, de aranyos vagy, hogy felajánlottad, hogy elsőként szeretnél értesülni a hírekről, neked is küldöm priviben a számomat és várom a tiédet.
Nekem Porsi száma van meg, de hát ő nem jelentkezik, így neki nem fogok írni.
Vickynek van még meg a száma, de nem tudom jó-e még. 20-as és 87-re végződik. Ez él még Vicky?

Vicky, ha te sem vagy elkeseredve, mi sem vagyunk. De azért drukkolunk. És nagyon szuperek a képeitek! Te pedig nagyon csini vagy!!
És tényleg megnyertétek a szépségversenyt???? Gratula!

Marietta, nálunk is hiszti van, ami nem igazi sírás. Ilyen korban már ez van, olyan igazi sírás csak akkor van, ha megüti magát, vagy ilyesmi. Én sem veszek róla tudomást. Tehát hagyom, hogy kitombolja magát. Mondjuk én szoktam neki mondani, hogy ha nem hagyja abba, akkor mondjuk nem megyünk bicajozni, vagy elviszi a cica ezt-vagy azt a kedvenc dolgát, és láss csodát meg is szűnik utána a hiszti. Persze nem mindig jön be ez a trükk, de sokszor azért sikerül.

Vivi, tényleg olyan szépen írsz a két gyerekről. Nem is értem, hogy bírod… Én kiváncsi leszek magamra, hogy mikor fogok először kiakadni… Már előre félek ettől a két gyerekes családanya szereptől.

Nán-dorka, nagyon klassz képeket hoztál!!! Öröm volt nézegetni!

Pinkiné, örülök, hogy jobban vagy! Remélhetőleg azóta is minden oké, majd írj!

Most ennyi fért bele, megyek még intézkedek kicsit, amíg nincs Bali.


És akkor jöjjön a 30 hetes pocikép:
Kép

24 hetes babakép (ez még korábbi, az utolsó uh-ról nem csináltam még fotót, majd azt is pótlom, de egyenlőre érjétek be ennyivel):
Kép
szerika
 
 


Szeri nagyon csini poci!

Flóra Boldog Névnapot!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora
Anyósom elszólta magát, hogy karácsonyra vesz nekünk kenyérsütőt!!! -miután mondtam neki a fincsi-fincsi lekvárfőzésedet- :lol: :lol: Hát remélem állja a szavát....

Szerika
Nagyon szép a pocid, már csak legfeljebb 10 heted van! De jó neked! Biztos te is ugyanúgy megállod a helyed a 2 gyerkőccel, mint Vivi!!! Nálunk is hasonlóan zajlik egy-egy hiszti!!!

Flórának boldog névnapot kívánunk mi is Kevinnel!

Benita
[/b]

Kép
benita76
 
 


Floranak nagyon-nagyon boldog nevnapot kivanunk!!!!!

Kép

Porsi Akosanak nagyon-nagyon boldog 2. szuletesnapot kivanunk!!!!!

Kép

Szeri,
a pocid irto csini,formas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szeeeep,na!!!! :lol: :lol: :lol: Es hat egyem meg az Uh kepen a kis pofikajat...HOgy birod a meleget?Nem vizesedsz?
Majd irom a szamom!Remelem nem lesz mutet Balinal:(
Szegenykem...

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!
próbálok írni, bár Lele itt pihizik a kezemben, nem tudom meddig fogja bírni.

Arwen: hurrá a burkoláshoz. Reméljük hamar gyorsan végeznek is, és ez az akadály is elhárul a költözés útjából.

Pinkiné: mielőbbi jobbulást kívánok Neked.

Dorka: a sok nyaralás miatt kicsit irigykedem, de azért örülök, hogy jól érzitek Magatokat, és kikapcsolódtok kicsit.

Vicky: nagyon édi és ügyi Levi Baba.

Benita: dehogy vagyok anyamodell. Sokszor nincs annyi türlemem, mint amennyit szeretnék. Picurka kivételes helyzetben van, mindig Ő van az első helyen, mindent hozzá igazítok. Sezgény Enci néha kénytelen nélkülözni dolgokat, de amikor Lele alszik, próbálom maximálisan, és tartalmasan Vele tölteni az időt.

Szeri: ne aggódj, minden rendben lesz NÁlatok is a két gyermekkel. Hamar megszokni, és utána olyna, mintha mindig is ez lett volna a létszám. Én nagyon élvezem, hogy babázhatok, pedig Enci sem rég volt ekkora.

próbálok képet mutatni, talán még bírja Mackóm.

Kép

Kép

Kép

Kép

mire megunta végeztem, most megyek altatni.
vivi79
 
 


Vivi, Levi baba valami gyönyörű!!!
Biztos azért vagyunk időnként türelmetlenek, h a gyerekeink ilyet is lássanak, ne ijedjenek meg, ha kimennek a nagyvilágba és mondjuk a boltban látnak először ideges embert és halálra ijednek... :wink: Én is szoktam az lenni, pedig nekem nincs is picike babám. (Bár nálam Doró még annak számít, ez a mindenkori utolsó gyerekek jussa. :D Én is az vagyok...)
Nyaralás: pár év és Ti is mehettek! Most élvezd ezt! :wink: Ahogy elnézem a gyönyörűket, biztos vagyok benne, h élvezed is. És tök jó Encinek is, h babázhat. Az enyémek teljesen odavannak, ha megsimizhetnek néha egy-egy babukát.

Arwen, Apánknak normál szabadságideje van, és nemsoká vége is lesza jó világnak. Most ebben a pár napban is dolgozik, Dorka meglepve :shock: kérdezte vmelyik nap, h "Apa hol van"?
Dörögdre megyünk, a szokásos fesztiválozásra. (Pár év kihagyással én 16 éves korom óta megyek nyáron fesztiválozni, a gyerekek is várják már a koncerteket.)

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


És Vivi, remélem, pihenésre is marad időd. Én olyan fáradt bírtam lenni az első időkben, Te meg írod, h akkor encizel, mikor a pici alszik... Vigyázz magadra is, légy szíves! :)

Pinkiné, remélem, jól vagy!!! Gyors gyógyulást!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Flóra babának és Ákoskának sok puszit és sok boldogságot!


Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Teszek még be két képet.
Egy tájkép a fantasztikus Selmecbánya közelében - én annyira bírom, h ennyire többszintes ez a város, nem tudok betelni vele.

Kép

És egy kép Doróról, amint beállt szlovák parasztasszonynak:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Most csak panaszkodni jöttem

Lőjetek le ha a K. családdal bármit tervezek főleg nyaralást.
Tegnap ment R. a pénzért erre kitalálták hogy mivel A. anyacége becsődölt nem tudni mi lesz az ővével így lehet nem jönnek.Amirről eddig hallgatak hogy A. olyan nagylelkű volt hogy megígérte a bátyjának hogy kifizeti az útjukat...
Ó ha lenne egy ilyen öcsém!!!!!Szeretem hogy ilyen felelőtlenül ígérget aztán most minden attól függ hogy kap-e a héten fizetést...
Amiért dühös vagyok az az hogy miatta megyünk most nyaralni ráértünk volna akár októberben is.Ráadásul R. munkahelyén 4 műszakot kellett átszervezni és így 3 felnőtt 1 gyerek a felállás kicsi az esély családi szobára marad az egyágyas felár (amit tuti A.-val kifizetettek )Szerencsére az én tündéri Zita barátnőm azt mondta nem gond kifizeti....
:roll:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Jaj, Esztora, nem lehet könnyű... Remélem, szreencsésen rendeződik és nem kell többet bosszankodnod már a nyaralás miatt!

No, én meg akkor holnap megyek még el egy kicist, hét elején vagy közepén jövünk meg, akkor még apjával elmegy a nagyfiú egyet csavarogni 3 napot, aztán már nem megyünk annyit. Lesz megint kutya-cica projekt is. Bár épp ma találtam pár kutyagumit a homokozóban, akkor kicsit lohadt a lelkesedésem, de legfeljebb lefedjük.
Puszi mindenkinek, szép nyári napokat kívánok!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Köszi Nándorka ugy néz ki megoldódik a nyaralás :wink:

Találtam egy jó cikket kicsit hosszú de érdemes beleolvasni hasznos infók az 5.oldalon
http://www.natursziget.com/page.php?sho ... /pagenum/1

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Szép Estét mindenkinek! :lol: :lol:

Flórának nagyon Boldog Névnapot!! (utólag is)

Gyerek alszik, Apa fürdik. Végre csend van, szabad a gép, úgyhogy írok akinek tudok :)

Esztora, nyami-nyami fincsi házi lekvár :) :P :P Nálunk anyós pajti tavaly annyit csinált, hogy még most is azt eszi a két család :):):) Nyaralás miatti bosszankodást sajnálom, de a lényeg, hogy TI jól érezzétek magatokat! Minden egyéb le van fütyülve! :) Majd kérünk képeket! :)

Dorka, olyan jó nektek, hogy ennyit jöttök-mentek! :) Olyan irígy vagyok :roll: Az pedig tök szuper, hogy a két tesó ilyen jól el van már egymással :)

Vicky, nagyon édes ez a Srác! :) S nagyon ügyes is. :) Most már aztán pakolhatsz, pár hét, s bizony el is indul :) Én Peti után már csak este rakok rendet, felesleges minden alvásnál, mert ha felébredt, 2 perc alatt visszaállítja az állapotokat :) Ami - szó mi szó - eléggé kaotikus :) Mindenhol játék, meg ami megtetszik neki, s megszerzi.:roll: A gyerekorvossal kapcsolatban (nem tudom ide írtad-e vagy a másik topicba), azt gondolom, hogy attól, hogy a helyettes ilyen f....sz, attól még a mi doktornénink tök normális. Tény, hogy sokszor eléggé faarc, de jól csinálja, amit csinál. Nem véletlen, hogy sokan, akik a másik dokihoz tartoznak, könyörgik be magukat hozzá. Szóval szerintem nyugodtan vidd le Levit a kövi tanácsadásra - főleg, mert a mi doki néninknél nincs 1,5 órás csúszás -, s akkor megbeszéled vele az oltást. De ez persze az én véleményem. (egyébként apa sem rajong a doktornéninkért. De én úgy vagyok vele, hogy a gyereket kell gyógyítania, nem engem). Meg én talán azért ragaszkodom hozzá, mert Ő volt az Én gyerekorvosom is. :shock:

Szeri, Én is, Én is jelentkezem! :) Nekem is írhatsz nyugodtan, ha kicsi lány úgy dönt, eljött az idő :) Bali nagyon nagy kópé, a pocakod pedig gyönyörűséges! :lol: :lol: :lol: Arra nagyon irígy vagyok, de most egyáltalán nem érzem, hogy akarnék még. Majd talán később. :roll:

Benita, örülök hogy minden rendben volt a kontrollon :):wink:

Vivi, mindkét gyerkőcök nagyon gyönyörűséges!! Te pedig nagyon szuperül helyt állsz kétgyerekes anyukaként :) Enci nagyon édes lehet, ahogy hajnalonta beoson hozzátok :) Az pedig hogy ennyire tolerálod, még jobb :)

Érdeklődöknek köszi, most már sokkal jobban vagyok :) Majdnem mint régi önmagam :) Igaz, Petit még kicsit nehéz emelni (még jó, hogy ne emeljek nehezet :roll: ), de azét a háztartást már ellátom. Hazajövetelem utáni első pár napban kisfiam éjszakai alvása eléggé megzakkant, szegényke folyton létszámellenőrzést csinált éjszakai ébredés keretében, hogy tényleg itt vagyok-e. De tegnap éjjel már aludtunk végig. Remélem, ez már ma is így lesz :) :wink: Hétfőn kiveszik a varrataimat, remélem után még könnyebb lesz, mert ezek a hülye damil vastagságú cérnák sokszor szúrnak. Konkrétan átszúrják a polómat. :shock:

Ákos köszöntését keresztanyai minőségemben is köszönöm s továbbítottam :) Porsiék is egyfolytában mennek, most is 3 napot Vásárosnaményban vannak. A szülinapot szerdán tartottuk, bogrács buli volt, meg Szolti torta :) A gyerekek nagyon édesek kajálták a marcipánt :):):) Főleg Thomas témakörben mozogtak az ajándékok, de azért kapott mást is. Gyurmát, markoló autót, motort stb. Majd kérek Porsitól képeket, s rakok fel, ha hozzájárul :)

Mi itthon töltjük a nyarat. Apa most megy új munkahelyre, meg hát válság van. :roll: :roll: :oops: Nálunk legalábbis, nagyon. :shock: de reméljük az új melóval jobb lesz. :wink: Meg októbertól megszabadulunk egy nagyobb fizetni valótól, ami fűtési szezonra pont jól jön.

Na, suhanok aludni. :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: