Új privát üzeneted érkezett!

Nóci
jó vásárlást! Remélem, azért megtalálod álmaid szekrényét, ha már ez nem jött össze! Majd lesz egy sokkal jobb ;)
Virághoz persze írok mindent: mi, mikor kell vetni, hogy kell gondozni. De remélem, azért ősszel is fogunk még fórumozni ;) Na meg jövő tavasszal, ha vetni kell :)

Zsani
akkor hajrá babagyártás! Mekkora korkül.-t akartok?
Jó az új vonalzó! :D Akkor ezek szerint a kislány Odett lesz?
Babaruhák :lol: ha majd nálunk is aktuális lesz, kb u.ez a szitu fog lejátszódni :lol:
kitty22
 
 


Kitty, igen végül az Odett mellett döntöttem, apának is tetszik (talán), ha nem, akkor toll a fülébe, nem szólt :D

Óóóóóóóóóó, hol van az még!!!!!!!!!! :roll: először ez szülessen meg :) 3 évben gondolkoztunk, vagyis 4 a szüléssel együtt, aztán majd látjuk :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kitty! Én tuti itt leszek a forumon! Pedig, ha tudnád hányszor, de hányszor besokaltam már!! És mondtam én nem jövök, de nesze neked még is itt vagyok! Mert hiányoznak a dumcsik meg a mindenféle infó csere! Szal én leszek és remélem Ti is!!!

Zsani! Azért majd lehet csak szól apa, ha még sem tetszik neki a név még azért szerencsére van időtök! Szal még sokszor megváltozhat!! vagy ennyire tuti nektek már a név???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

 
 

Zsani
én is pont ezt akartam írni, mint Nóci, h addig még változhat a neve :lol: De amúgy tetszik a név, csak az én páromnak tuti nem jönne be (nekünk ha lesz lányunk Lili lesz - ez Anyukám kívánsága volt :cry: )

Nóci
nekem is volt idő, mikor besokalltam, tudom milyen ez. De azért szerencsére itt van a kemény mag, még ha csak hárman is vagyunk ;) Szóval én is leszek :)

Du nekiálltam takarítani, meglocsoltam a virágpalántákat - amik teljesen lekókadtak, pedig még vizes a föld alapból :roll:

Hétvégi program?

Nekem eddig nincs, holnap vmikor hazaér bátyám, ma du indultak Firenzéből.
Párom meg csak 20án jön, de marad három hétig, aztán két hétre visszamegy, és akkor lesz vmi négynapos ünnep Németo.-ban, arra hazajön. Ú.h. lehet, csak azután megyek ki, mert nem olcsó a kiutazás, és akkor már egy hónapra mennék, nem két hétre :roll:
kitty22
 
 


Nyah, megjöttünk :)

KISFIÚ!!!!!!!!!!!!!! :D

Hoztam pár képet is őgyönyörűségéről :)

Kép

Kép

Kép

Amúgy a név mindkét irányba 100% volt, de most már úgy fest, fix, hogy Samunk lesz :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani
gratulálok Samuhoz! Egyértelmű, hogy kisfiú 8) Nagyon édi! :D Nekem az első kép tetszik a legjobban, olyan édesen össze van gömbölyödve :D
kitty22
 
 


Sziasztok!

ZSANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratula a kis kukishoz!!!! Ez már fix, hogy fix!!!! Mond, hogy jól szurtam ki a kis kukiát!!!! a 2-es képen!??!!!
Gratu a kis Samihoz!!!

Kitty! Tesód szerencsésen haza érkezett??? Hogy tetszett neki??
Mi holnap, ha persze nem esik az eső akkor megyünk a ligetbe, mert ott lesz rendőr és tűzoltó nap! Remélem nem huzza keresztül a számitásunkat a jó sors!!!

Ja és ma lecsaptam 21000Ft-ért a szekrényre! Remélem jó vásárt csináltam mivel csak a lecsapás után vettem észre, hogy a magassága 235cm és nekünk a beltér a tetőtérben 240cm! Szal igen csak passzentos lesz!! 8)

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Igen Nóci, a második kép az egy kukifotó :D de DVD-n látszik is, ahogy megfogja a köldökzsinórt és fentebb húzza, hogy y"Látjátok? Ez a köldökzsínór, az a kukim :D" Aztán összekuporodott, hogy ennyi volt a show :D de haláli pofa volt, ahogy mórikálta magát, és már most megvannak azok a kisbaba szokásai, pl. kézfejjel törölte a szemét meg ilyenek, cuki volt nagyon :)

Gratula a szekrényhez :)

Kitty, mikor utazol?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
köszi, szerencsésen hazaért a bátyám. De ma este indul vissza, csak most messzebb megy... Szicíliába.
Remélem, felétek jó idő van, itt egész nap esik az eső :( Pedig füvet akartam nyírni, most meg várhatom h megszáradjon a fű :?
Szekrényhez gratu, és drukk, hogy beférjen ;)

Zsani
valszeg júl. elején megyek így ki, mert mégiscsak jobb lenne egy hónapra, mint két hétre (főleg h nem két fillér a kiutazás).

Itt hajnal óta esik, és hideg van... Mondjuk én már jó pár napja fázok :roll:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Köszi a szekrényhez a gratut!

Mi se jutottunk sehova, mert itt is szakad az eső! Persze múlt hét 7végén úgye majálisozni se jutottunk el most pedig a rendőrnapra! Kész ki vagyok! Nagyon igaz ember tervez isten végez!

Kitty! És azért mert messzire megy azért ogy tetszik tesódnak a munka?? Meg figyi így lát világot! Igaz szinte csak autópályán megy, de azért még sem egyhangú utakon jár!!!
És ha az megynyugtat, hogy én is fázom akkor mondom: éni s fázom!!!
Ja és nálunk is kéne fűvet níírni!!!!

Zsani! El hiszem, hogy már most zabbantani való! Igen egyébként már a pociban ki alakulnak szokások a babáknál!!!
Mntek még majd 4D-re?? És lassan látom itt a 18 hetes uhu! Istenem lassan félidős leszel! Nagyon rohan az idő!!! Kérünk ám pociképet!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
bátyámnak tetszik, igazából volt már többféle munkája, nem szereti az egyhangúságot - meg ahogy írod, világot lát. Úgyse volt még arra... Amúgy most indult el.
Utálom már ezt az időt, hideg van, most is majd le fagy a kezem, de azért begyújtani már nem fogok :roll:
kitty22
 
 


Kitty!
Mint írtam már az én tesóm is kamionozik, de belföldön, de most akar Ő is épp váltani nemzetközire! Régen járt ki németbe 1x én is voltam vele Tillingenbe! Fönt jártunk a helyekbe! Nagyon gyönyörű volt!!!
Én is utálom ezt a franc egye meg időt!!! Mi begyujtottunk, de nem csak mancika miatt miattam is mert fáztam! Én teszek rá, hogy május van! Ha fázom begyujtok! Amúgy emlékszel? Tavaly még juni 1-én is be gyujtottunk! Arra azért emlékszem konkrétan, mert akkor van anyum szülinapja!!
Voltunk ma tescoba unalom üzésként és a gyerek részlegen találtunk mancikának ollllllllyyyyyyan, de ollllllllllyyyyyaaaaaaaaannnn franyó 3 kerekü kis tólókaros brinyot, hoghy a szívem szakadt meg, hogy most nincs rá 28 ezer pénzem! DEeeeeeeeeeeeee találtam hasonlót a teszveszen 9 ezerért! Na nem mindegy az árkülömbség!!!

Mit szóltok Alekinnyo győzelméhez?? nekem mindegy volt csak az volt a lényeg, hogy ne Évike nyerjen!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Ez gondolom VV, nem nézem, így én semmit... :)

Mi is begyújtottunk tegnap, a férjem közölte, hogy öltözzek fel, ha fázok, én meg közöltem vele, hogy talán ha bekapná... :roll: de lesz még pár körünk, most az az új elmebaja, hogy a gyereket 17 fokban kell tartani, teljesen hülye... de már hiába is ordítok vagy próbálok észérvekkel hatni rá, mert ő azt olvasta... de mindegy, lesz még ezen pár körünk, hogy gondolja át magát, mert így nem leszünk jóban, engedélyt meg nem fogok tőle kérni amúgy sem, hogy hogyha Samu fázik, akkor feltekerjem a fűtést... mert leszarom!

Kitty, de az a lényeg, hogy szereti bátyád a munkáját :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
drukkolok tesódnak, hogy neki is legyen vmi jó munkája, mert valljuk be, rossz, hogy nincs itthon, de így tud csak annyit keresni, hogy boldoguljon a későbbiekben :roll:
Bicaj: jó ára van :shock: Azért nem mindegy, a teszveszes már jobban hangzik. Képed van róla?

Zsani
gyereknevelés terén nekünk is lesz majd pár körünk, nehéz megtalálni a kompromisszumot :roll: Kitartást hozzá!
Azért 17 fokban még én is fázok, nemhogy egy picibaba :shock:

VV: én is azért szurkoltam, hogy ne Éva nyerje, amúgy mindegy volt.

Hideg: emlékszem én is, hogy tavaly barátnőmék is fűtöttek a picire még jún.-ban is...
Párom mondta, hogy Németo.-ba meg 28 fok van.
kitty22
 
 


Sziasztok!

Zsani! Majd a védőnéni úgy is el fogja mondani, hogy a babnak 22 fok az ideális és fürcsinél meg legyen 25-26fok! Akkor majd mehet a könyvekkel a túróba! mert akkor jó sokat beteg lenne! Szal ne is hagyd magad! No meg ha te is fázol ne hogy már felöltözz!!! Legyél kényelmes és mond meg a magadét apának! De azért ne sokat kiabálj, mert az a babának is hangos és azt Ő sem szereti!!!! :lol:

Kitty! Képet nem tudom, hogy rakjak fel ide a bicóról! Tipp????
Párodnak, de jó dolga van a 28 fokban! De állítólag itt is franyek idő lesz a 7végére!!! Már nagyon várom, mert egy kis sütőgetést terveztem be!!!

Ki mit evett ma?? És mi lesz a holnapi menű??? Én szerdára töltött paprikát gondolotam, de hogy holnap mi lesz nem tom!

VV: Én marhára örülötem a végső felállásnak!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kitty, párodat irigylem :D itt hülye az idő, reggel még 2 pulcsi kell meg kabát, haza meg lehet kézbe cűgölni...

Nóci, elmondja ezt neki anyukám is, ne aggódj :D meg amikor látja, hogy üvölt a gyerek, mert fázik, majd feltekeri a fűtést :) nagyon jó apa lesz, csak még olyan megfoghatatlan neki ez az egész, és így csak az én idegeimet húzza :lol:

Ami a kiabálást illeti, kb 3-4 hete ösztönösen halkabban beszélek, szóval ezt lehet "kiabálásnak" is venni, de csak halkan megkérem, hogy menjen a sunyiba, ha már nagyon felbosszant :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani!

Míg nem itt voltam, hanem tettem vettem pontosan erre gondoltam én is! majd mikor már ott lesz Ő is úgy is totál másként fogja látni a dolgokat!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci
ha pl teszveszen nézted, akkor a linkjét beszúrhatod, vagy lemented a képet, és feltöltöd ide ;)
Én tegnap húslevest ettem, és sülthusit sóskaszósszal. Ma karalábéleves és mákos ill. tejfölös kalács volt a menü 8)

Zsani
úgy szép az élet, ha zajlik, nem? Én már csak tudom :lol: Kiabálás nálunk se volt sose, csak néha nagyobb decibellel beszélünk :lol:
Én is utálom, mikor reggel majd megfagyok, aztán meg egész nap cipelhetem magammal a kabátot/pulcsit :roll:

Itt most nagyon szép idő van, süt a Napocska, du le is vágom a füvet, mielőtt megint jön egy zuhi.

Voltam de. nőgyogyinál - rákszűrés eredmény P2 :)
Uh-n viszont meglepődtem rendesen :oops: : tavaly ugye megállapították a PCO-t, mindkét petefészkem tele volt tüszővel, most viszont csak az egyik :oops: , a másik nagyon szép egészséges, egy tüszőcske van benne (már csak azt kéne, hogy megjöjjön és legyen pé :oops: ), mutatta is a doki monitoron, hogy milyen szép tiszta :)
Ennek most nagyon megörültem, fél siker 8) Meg mostanában amúgy is kéthavonta jött meg, és úgy tudom, hogy egyik hónapban az egyik petefészekből, másikban a másikból reped meg a tüsző. Szal ha épp a jó pf-m van soron, akkor még bármi lehet :oops:
Na ezt jól kiokoskodtam itt magamban :lol:
kitty22
 
 


Nóci, úgy úgy :) mostanában te is sokat jutsz eszembe, mindig be akarok menni a DM-be, de rájöttem pont ma, hogy már okafogyottá vált a dolog, mert már bevásároltunk :D

Kitty, szégyen szemre mi még mindig a téli dunnát használjuk... :? hideg van, na!!!! :( bár az is tény, hogy most kell minden fillér...

Na, kiokoskodtuk közben, hogy lesz a babasarok, megspóroltunk megint 12000Ft-ot (nem veszünk állószekrényt, hanem azt pucoljuk ki, ahol most a tankönyveim vannak :D), meg azt is megbeszéltük, hogy az ágyneműt inkább én varrom majd meg, úgy olcsóbb lesz (kaptunk nászajándékba varrógépet :) ) szóval lassan csak haladunk :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, hülye vagyok, a lényeg lemaradt! Gratulálok, ez nagyszerű hír :D lehet meggyógyul majd a másik is, nem? :) én amúgy sok PCOS-t ismerek, aki már anyuka/kismama, szóval hajrá! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja, és ezt is elfelejtettem: 4,4 lett a cukrom!!!!!! :D :D :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kitty! Örülök, hogy jó lett az eredmény! Akkor Ti most ujra rajta vagytok?? Vagy egyszerüen csak nem védekeztek lesz ami lesz alapon???
Én még mindig nem voltam dokkernál!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Köszi a tippet minjá kiprobálom!

Én ma nagyon sokat tettem vettem és még nem fejeztem be! még a fürdöt szeretném megcsinálni meg szét szedtük a babakocsit, hogy kisikáljam gépbe nem merem berakni pedig elvileg lehetne csak félek, hogy akkor elveszti a tartását! Így marad a kefe és a kezem! És aztán még felporszivozok oszt mára elég is lesz bőségesen! Ja és még egy jót sétálni is kéne! Lidl-be akarok menni holnapra kéne vennem darálthúsit a töltött papreszhoz! Tegnap nem volt pedig tegnbap voltam!

Na és akkor lássuk a linket:

http://www.teszvesz.hu/ifjusagi_butor_1454857609.html

Remélem jól csináltam majd minjá kiderül!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsani
köszi, én is remélem, hogy megjavul, vagy elég lesz az az egy is :D Őszintén megvallva nem szeretnék semmilyen hormont szedni - de persze ha muszáj lesz akkor fogok :roll:
Nem szégyen a dunna! Én ugyan nyári takaróval alszok, de van rajta még egy pokróc is :oops:
Ügyi vagy a varrással, meg amúgy is olyan jó érzés azt mondani, hogy ezt én csináltam ;) Én is egy csomó mindent szeretek magam csinálni, most pl egy pulcsit kötök magamnak, csak lassan halad - de télre kész lesz :lol:

Nóci
mi továbbra is annyit teszünk érte, hogy nem védekezünk - remélem, elég lesz ennyi is :oops: Aztán ha nem jön össze, akkor majd ha a párom itthon lesz (véglegesen), akkor elmegyünk mindketten egy összetett kivizsgálásra.
Ügyes vagy, hogy ennyi mindent csináltál már! Én nekiálltam füvet nyírni, aztán bedöglött az a vacak :evil: Szétszedtem, kipucoltam, aztán semmi... Most elég hülyén néz ki az udvar, fele le van nyírva, másik fele nem :roll:
Jó ez a bútor, nekem tetszik, hogy bele van építve az íróasztal is! Ez legalább jó befektetés lesz, sokáig jó lesz Reginek, aztán majd a kistesónak is :)
kitty22
 
 


Sziasztok!

Hoztam gyorsan pocifotót :)

Kép

16+3 :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap nem voltam! Azaz voltam, de időm nem volt írni!
Nos tegnap nálunk volt a barinőm dumcsiztunk meg el voltunk! Aztán pont váltották egymást apával! Apa hozta haza tegnap a szekrénysort! Hát mit ne mondjak hagy némi kivetni valót maga után! Hát remélem kicsit ráncba tudom majd szedni, mert eléggé nem nagyon tetszik! A képen olyan szép volt! Igaz írták, hogy karcos kopott, de nem is az a bajom, mert annak tudatában vásároltam! Hanem a hátulja tiszta pupos! Tudom az a hátulja, de akkor is!!! Apa azt mondja szépen meg lehet csinálni! Na majd meglátjuk! Ha nem akkor kihullik a hajam! Az tuti!!

Zsani! Nagyon kis szép a pocikád! Egyre szebben formásodik!!!! De hogy neked 16 hetesen ekkora legyen??? Ez fenomenális komolyan mondom!
Na ha van varrogéped és jól is tudod kezelni akkor nagyon sok mindent olcson meguszhattok!!! Hajrá!
Cukorhoz gratulálok! És ez éhomi mérés volt??


Kitty! Igen jó kis befektetés, ha csak addig ki nem hajitom az ablakon!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Pedig a képeken olyan cép!!! Meg ezt úgy vettem, hogy a kistesóval együtt lesz a kettejüké! Sőt felülre még apa munkás holmija is oda fér!!!
Fünyíro monnnyoon leeeee!


Képzeljétek voltunk ma védőnéninél és megmérték 85 cm és 12kg 13dkg! Cép mi??? Olyan nehéz már őt emelni el sem hiszitek!
És méregből olyan ügyes szal mostanába szenya vagyok vele, mert nem ugrok minden nyekkenésre! Szerintetek ez nagyon gáz???? Vagy mivel inspiráljam, hogy most már kapja össze magát???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, nem, jól teszed, ha nem ugrasz minden nyekkenésére, mert kénytelen lesz magától ügyeskedni :) ez nem gonoszság, vagy "szaranyaság" ahogy én hívom ( :lol: ), mert pont ezzel teszel neki jót :) szép nagy baba már :D

Mi is sokat rendelünk teszveszről, meg most expresszről, de pont az ilyen meglepik miatt megyünk el mindenhová megnézni a cuccot :) tegnap megvettük a bölcsőt, töredék áron, gyönyörű szép, picit karcos, de nem vészes, gondolom szerelés közbeni karcok, meg foltos, de azt le kell mosni, nem feltűnő, le fog jönni :) kaptunk hozzá matracot, meg mindent :) szóval fain nagyon :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
nagyon helyes kis pocid van :D
Képeket meg tegyél fel mindenről! Pl bölcsőről ;)

Ha nálunk is aktuális lesz a téma, én is sok mindent akarok használtan venni: egyrészt jóval olcsóbb, másrészt pl az újszülött még nem tudja tönkretenni a dolgait, így szinte u.azt kapom, mintha újat vennék :wink:

Nóci
azért ne vágd ki az ablakon! Púposság nem azért van, mert nagyon teletömködték anno a szekrényt? Mert pl az én gyerekkori szekrénysoromnak azért púpos a hátulja, de majd párom leszedi és újraszögeli ;) Ha beépítjük majd a tetőteret, akkor majd ez lesz a gyerek bútora (amúgy semmi baja, nem karcos, nem matricás - vigyáztam rá :) ).
Reginek szép méretei vannak! Bnőm kisfia egy évvel idősebb tőle, és ő van most kb ilyen súlyban (magasságát nem tudom).
Szerintem is jól csinálod, nem kell mindenért ugrani neki, még akkor sem, ha ezt ösztönzésképpen csinálod. Egyrészt ne szokjon hozzá, hogy te majd minden nyikkre ugrasz, másrészt legyen egy picit önálló ;)

Én ma mostam, meg papám tesójával tarhonyát gyúrtunk - jó kis karizomerósítő :lol:
Tegnap meg paradicsom palántákat ültettem - kétféle van: faparadicsom, meg a sima.
kitty22
 
 


Faparadicsom??? az a kúszó? :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani
nem kúszó, az egy másik fajta. Ez a neve: faparadicsom. Felfelé nő (persze ezt is ki kell karózni), és jó vastag a szára. Meg a levelei is apróbbak.
kitty22
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: ilyenről még nem is hallottam :lol:

Csajok, nem vesztek fel facebookon? :roll:

Oroszlány-Seres :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani,
bejelöltelek :lol:

Bátyám hazaért Olaszból :D
kitty22
 
 


Kitty, láttam, otthon visszajelöllek :)

Szuper! :)

Nóci hol van? :shock:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Vagyok!
Csak tegnap délután apa szerelte azaz javitgatta azaz probálgatta vértizzadva a szekrényt és ennyi szencségelést rég nem halottam tőle! :lol: :lol: Már komolyan az is eszembe jutott, hogy eladom! Nyiklik nyeklik minden irányba! Már plussz polcot is szerelt bele hogy valami átfogja, de ló túró! A kukim ki van! Pedig szép lenne már egész megbariztam vele! Csak még az a baja, hogy nagyon nagy minden téren és nem tudjuk, hogy rakjuk! Vagy akkor az ágyat hova? Vagy az asztalt hova? Bár mondtam apának én azt sem bánom, ha az asztal repül, mert még úgy sem kell! Most szívem szerint kis asztalt vennék a szobva közepére 4 pici székkel! De engem nem sokban enged apa beleszólni! És ebből sokat veszekszünk! Mindig mindennek úgy kell állnia ahogy azt Ő eltervezi! És ha más nem akkor havonta átpakolja, de nekem ne legyen igazam! Na de ha helyre áll a rend dobok képet! Csak majd nyüstöljetekk nyugodtan!!

Köszi a tippet! Nem ugrok mindne nyekkre, de nehéz megállni!

Kiity! örülök, hogy btesókád szerencsésen haza érkezett!!
Én sem halottam még erről a paradicsom fajtáról! Ha nem gáz küldesz majd nekem jővőre ebből a magból pár szemet csak???
Tahonyát ti kézzel készititek??? Hogy kell azt?? Mivel szaggatjátok ki??? Kézzel?? Mert az @va nagy meló!

Zsani! Minjá belépek fb-re oszt bejelöllek!!
A bölcsöről én is kéerk képet!!!
Amúgy én is nézegettem bőlőt anno mikor venni akartam, de már meg vettem addigra a kiságyat és apa nem engedte! Azt mondta az elég! Végül igaza lett! "ebben!!" Mert nem sokat használtuk a kiságyat sem! Már lassan egy éve velem alszik a nagy ágyban!!

Ki mit főz ma,? Nálunk ma bableves lett csak sütni kéne hozzá valamit palin gondolkodom! De ez még csak egy kosza gondolat és nyálcsurgatás!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Én is bejelöltelek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


A bölcső ilyen :)

Kép

Láttam, hogy bejelöltél, hazaérek és visszaigazollak :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nóci
pakoláshoz, szekrény szereléshez kitartást! Nálunk pont én vagyok ilyen, mint a férjed, így nem szólok semmit :lol: Amúgy a szekrényt sikerült apának megjavítani?
Magot küldök majd!
Tarhonyát kézzel gyúrjuk, majd rostán átszitáljuk (azért egyenként 6 kg lisztből kicsit soká tartana :oops: ) - tudod, papám tesója már 82 éves, és ő így nőtt fel, meg én is szeretem megtanulni, hogy régen mit hogyan csináltak (bár sztem sosem fogom saját háztart.-ban csinálni :roll:). De tésztát gyúrni én is szoktam - pl mikor csipetkét csinálok, mert anélkül a bablevest nem tudom elképzelni ;)

Zsani
nagyon szép ez a bölcső! Eddig nem nagyon szimpatizáltam vele, de ez nagyon tetszik :) Anno páromék is abban voltak, vhol meg van még nekik a padláson :roll:

Mi du filmet néztünk bátyámmal, szöttyögök a pulcsimmal - sose lesz kész :roll: Na jó, már csak az ujjai hiányoznak, a nyakrésze meg össze kell varrni - a nagyja kész van ;)
kitty22
 
 


Sziasztok!

Ma olyan kotyagos vagyok! Nem tudom talán ez a fránya időjárkálás!!! utálom!

Zsani! Láttam, hogy vissza jelöltél!!
A bölcsö meg nagyon csudy! Ez már nálatok van össze állítva??

Kitty! Igen a szekrényt meg csinálta, de még minden olyan mintha háború kellös közepe lenne!!! Utálom!!!!!!!!!!!!!! Szal most manci alszik aztán el kell menjünk az utánfutot vissza kell vigyük utána meg én majd kicibálom a szekrényeket és majd csinálok én valamit mert ez már nem állapot!
Húúh hát 6 kg lisztből csinálni nem kutyafüle!!! Csipetkét én is szeretem, de mi a borsó levesbe szoktuk azt tenni bablevesbe meg rövid metéltel esszük!
Jó filmnézést nektek akkor mára mit néztek meg??
Nem is tudtam, hogy most te kötsz??!!!! Ügyi vagy nagyon! Te akkor már most tárazod a téli ruhatárad!!! Irigy-irigy!!!

Mi ma estére szülinapi buliba vagyunk hivatalosak, de nem tudom, hogy megyünk-e, mert mondom olyan kotyagosnak érzem magam! nem vagyok egy nagy kávézos, de asszem lehet főzők magamnak egyet! Meg kezd fájni a fogam is nem az amit csinál most a doki, hanem másik! Már vettem be egy dilibogyot és úgy érzem használ! Hát remmélem, mert nincs kedvem ügyeletre menni!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na és hoztam pár képet!!!!

Kép

Itt apucival a ligetben!

Kép

Fürcsi után!

Kép

Velem a ligetben!

Kép

Itt is velem a ligetben!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na, írtam tegnap, erre nem ment át... :(

Nóci, szépek vagytok :) szekrénnyel hogy álltok?

Kitty, én is úgy szeretnék ilyeneket csinálni, de valahogy nem nagyon megy a dolog... csipetkét azt sem tudom, milyen, sosem ettem, nálunk nincs divatja... :(

A bölcső a hirdetésből lett nyúlva, mi nem raktuk még össze, majd ha hazahozzuk Samut :)

Szörnyű ez az idő csajok, ki vagyok borulva tőle teljesen!!! :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci
nagyon szépek vagytok! :D És Regi milyen nagylány! És továbbra is az a véleményem, hogy ügyes, és nagyon komoly tekintete van - nem babás már, kész hölgy :D
Csipetkét Anyu is rakott a borsólevesbe is, de én nem úgy csinálom azt, mint Ő - így kimarad belőle ;)
Igen, kötök, meg mamám már kötött nekem a télen három pulcsit, most készül a 4. - így a téli pulcsik megvannak ;)
Film: A maffiát néztük - ez már régi film, de Szicilíában játszódik, és mivel most volt ott bátyám, meg kellett nézni :lol:

Zsani
kötés: én tavaly télen tanultam meg - előtte is próbálkoztam vele, meg még Anyu is tanított, de akkor sose sikerült. Aztán tavaly nekiültem, youtube-n kerestem hozzá videókat, és megtanultam ;) Na nem volt ilyen egyszerű, de bele lehet jönni gyorsan :)
Csipetke: vastagabb falatnyi tészták - jobban nem tudom leírni :roll:
Rá is értek még a bölcső összerakással, addig legalább nem porosodik, stb.

Szombaton gyönyörű idő volt, és mivel meggyógyult a fűnyíró, le is vágtam a füvet. Este meg kicsit becsiccsentettünk bátyámmal, vettem vodka lime-t és az nadddon finom :lol: Éjszaka meg semmit nem aludtunk, mert "kedves" szomszédék buliztak, és még hajnalban is üvöltött a zene :twisted:
Tegnap meg vásárolni voltunk, ma ment megint Olaszba.

Itt is nagyon rossz idő lett mára, esik az eső, hideg van :( Én is utálom az ilyet...
kitty22
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most csak egy köszi a képdicsiket és mancika dicsiket van erőm és energiám írni! Szobabutor összerakva és kitakarítva és egy pici része már belakva! Fotót majd szerintem csak akkor hozok, ha kész a szoba Á-tól cettig!!! Így nincs bonyodalom!
Holnap jön egy barinőm szal nem tudom mennyit leszek mikor leszek!
Legyetek jó rosszak addig is pussza!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Tegnap nekem sem volt energiám írni, meg baromi rossz volt a napom is :(

Kitty, kötni én is tudok, nekem a tésztagyúrással vannak gondjaim :D

Nóci, szupi, hogy csak kész a szekrény :)

Úgy látom, nem írtam, voltunk mi is megnézni szombaton a babakocsit, tök jó lett volna, de a csajék végigfolyatták bordó zománcfestékkel. Persze a csaj szentül állította, hogy ki lehet szedni belőle, de inkább nem próbálkoztam... kár érte :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani! Sajnálom a rossz napodat és a babakocsit még jobban sajnálom! Ha érdekel akkor a miénk eladó! Bergon márkáju nagyon szép megkimélt állapotban van! Nagyon sajnálom eladni, mert rendkivűl jó nagy kosara van alul és ezért imádtam vele vásárolni járni! Elől bolygos kerekei vannak van szunyogháloja eredeti esővédője! Szal tényleg szép! A szine piros drapp kockás ezért kisfiúnak is tőkéletes! Egyetlen egy apróbb hibája van, hogy elöl abiban a baba tud kapaszkodni azon volt egy ilyen folia, de azt mancika lekapirgázta egy részen! De ez a használatát nem befolyásolta csak annyit, hogy ha uton vgytok és eszik akkor azt köknnyen össze tudja maszatolni! Van tili zsáklya is és hosszabitható is! Sehol nincs repedve se törve! A szívem szakad meg érte csak a hely hiánya a baj! Pedig én ezt anno úgy néztem, hogy kisetsónak is tőkéletes! Csak a hyelhiányra nem gondoltam! Sőt talán az eredeti nejlon zsáklya is meg van amiben vettük! Ha érdekel szólj! Vagy van játszószönyegem olcson meg eredeti Chico kengurum is! Ha nem lenne jó állapotban nem kinálnám neked!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, tüneményes vagy, de bolygós kerékkel mi azon a környéken sajna meg vagyunk lőve :( játszószőnyeg meg pont tegnap jött meg...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Sajnálom, de hát ti akkor földutas utcában laktok? Vagy annyira gáz a járda? Nem baj! Remélem megtaláljátok azt a kocsit ami majd minden téren megfelel majd nektek! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, itt baromira gányok az utak!!!! El sem hinnéd!!! Itt mindenki ilyen "terepjáróval" nyomul, pedig basszus római part!!!! Akikkel beszéltem környékbeli anyukkal, mind azt mondta, hogy bolygós kerék = halál :lol: szóval ezért keresünk mi is monstrumot... ja, meg ugye a sétányok meg macskakövezve vannak, mert miért ne... :roll: gyönyörű hely amúgy, csak az ilyen f*szságok miatt idegesítő :twisted:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
babakocsit sajnálom, de majd megtaláljátok az igazit, van még idő ;)
Én azt hittem, csak itt vidéken ilyen rosszak az útviszonyok, de ezek szerint nem :roll:
Tésztagyúrás sem bonyolult ám (csak én lusta vagyok hozzá :oops: ), mondjuk pizzatésztát szoktam csinálni, mert sokkal jobb, mint a bolti ;)

Nóci
de jó, hogy végeztek a szobával! Képet meg várjuk türelmesen ;)
Ennyire nincs helyetek, hogy eladjátok Mancika dolgait? Láttam, hogy 12-13 körülre tervezitek a kistesót, az már nincs olyan messze ;) Vagy mamákhoz nem tudjátok addig elvinni?

Beze
Lexikének boldog névnapot! :D
Kép
kitty22
 
 


Sziasztok!

Beze! Lexikének én is nagyon boldogságos névnapot kívánok!!!!

Zsani!
Sajnálom a tré utakat! Nálunk sem jobbak a járdák, de mi nem is járunk a járdán, hanem az út szélén! De itt megtehető! Meg mi a járdán azért sem megyünk, mert azok a rohadt dög kutyák ugatnak és mancika már a kutyaugatástól a pocimban is akkorákat ugrott és így mióta kint van e világon sír tőlük és rettenetesen fél a kutyáktól! Mondjuk volt kitől örökölni! Én is rettenetesen félek a kutyáktól! Mikor este csajos buliba megyek a barinőmhőz akkor esernyővel járok, ha jön kutya az ad nekem védelmet! Nem ér kinevetni rettegek tőlük mióta megharapott egy dög!!!

Kitty!
Kép lesz csak türelem! Még nem 100%-os a szoba!
Babtémát meg elvileg szeptembertől szándékozunk elkezdeni! De nem tudom mi lesz belöle!
Babacuccokat meg azért adom el, mert ennyire nincs helyünk! a kengurut azt nem igen használtuk ikább csak kölcsön adtam 2x a barinőméknek! Babakocsit meg nem tudom hol tárolni pince nincs anyuékkal egy udvarban lakunk anyosomék meg a pest szívében a cigus tzelep kellös közepén egy szép nagy bérház 3. emeletén! Szal sehova nem fér! Pedig sajnálom nagyon komolyan!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, én nem félek a kutyáktól, csak rühellem őket, szintén kutyaharapás... :? a világért sem nevetnélek ki...

Pont tegnap, amikor mentünk haza, akkor láttam egy babakocsit tologató csajt, szegény olyan kocsit vett, hogy az elő kerekei jóval kisebbek voltak, mint a hátsók, meg bolygók is, hát szenvedett rendesen. Nálunk van járda, szép széles, meg minden, de szét van törve, a betonutak kátyúsak, a járdák elcsúsztak egymás mellett, és senki nem csinálja meg, jó az úgy :( hiába római part, mert III. kerület kertváros, az utak nagyon gányok :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kitty, ha van jó pizzatésztád, engem érdekelne!!!! :) babakocsit most úgy fest találtunk még egyet, ami nagyon nagyon jó, de nem mondok többet, csak ha megvettük, nem akarom elkiabálni a szerencsénket :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: