Új privát üzeneted érkezett!

Tudjátok mit jelent ez a szin????Hát,hogy megjött....ritka alkalom ez!Dokihoz vasárnap reggel 9-re megyek...a folytatást beszéljük meg és Uh!
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Noémi
Akkor sikerült eladni a lakást-ügyik vagytok!
Oké,szólj Moncsinak és megyek Vele...
Fityó=Pók ...igen!!!!
Ma új hónapomat kezdtem!
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Káni
Pihenj sokat,és ne vidd tulzásba a szorgoskodást....inkább unatkozz...nem sokáig teheted már! Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Éjjel is olyan buli volt,alig tudtunk elaludni.Szerenádoztak!Kép Szerencsére Ágota annyira elfáradt,hogy nem ébredt fel Kép


Kandi!
Örülök,hogy ilyen hamar megjött,igy kezdhetitek újból!KépMost már biztos,hogy jobban fog menni,csak nyugi Kép
Ird meg mit mondott a dokid vasárnap!
Menő Ágota,de azért nem annyira,mint a képeden!
Voltunk tegnap délután lent sétálni,most először hintázottKép Élvezte nagyon,nagyokat sikongatott!
Ha az idő kedvezne ma is mennénkKép


Sapé

Kép
sapé
 
 


Milli!
Sajnálom,hogy nem jött össze!De ne csüggedj,mert van még következő lehetőség!Szerencsére!
Mikor mész a dokihoz?

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Na szóval voltam ma Uh-on....minden szuper volt....még az elöző cisztáim is kiürültek....tök negatív vagyok belülről...szóval kezdhetem is holnap a stimut:2 napig clostyt és 3.naptól már puregon ismét,jövőhét kedden újra Uh!
Hol vagytok?-két napja semmi mozgás itt!!!
Írjatok!
pusza Andi
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Haza jöttünk a hétvégén az egy hetes Hévízi nyaralásból. Nagyon jól sikerült,úgy gondolom és talán érzem is hogy sikerült túl lenni a dolgon, nem azt mondom hogy nem gondolok rá, csak azt hogy már nincsenek síró görcseim és minden vissza tért a régi kerék vágásba. Jún. végén megyünk vissza a dokihoz addig pihi amit nem is bánok.
Remélem mindenki jól van és elkezditek nekem a baba esőt!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Kandi Kép szorítok neked erre a hónapra!

Barbi Kép írtam a megint megjöttös topikba neked! Jó, hogy újra itt vagy.

Noémi
Vendég
 


Sziasztok!

Mili! Sajnálom.. Kitartás!

Pkagi! mizujs? Hol vagy?

Zbarbi! Örülök, hogy jobban vagy! Irigyellek a nyaralás miatt, már ránk is ránk férne, de most sajnos nincs pénzünk.. Kép

Kandi, nagyon drukkolok, hogy most minden oké legyen! Ha meglesz az inszem, csak a szükséges mozgás pár napig, emelés semmi!! még 3 kg-t se!

Sapé, Ágota nagyon ügyi! Kép Neked is mindent bele, hogy Ágotának legyen tesója! ;)
Már kiengettéék a tanárnőmet, és fekvést rendeltek Neki, de a kórházi napok nagyon megviselték, mert idiótán bántak szegénnyel.. Kép

Elkezdtük beszerezni babynk kelengyéjét a hétvégén. Még van mit beszerezni bőven. Kész rablás folyik a "piacon" babyholmik ügyében.. Kép A szobáját is elkezdem rendezni a fogattatására.. Kép

na megyek csajok, mert egy csomó dolgom van, tanulnom is kellene, :p
káni
 
 


Sziasztok!

Káni!
Sajnos igy van aki gyereket vállal,annak a pénztárcáját nem kimélik sehol sem Kép
Náluk most volt a MIHÁLY napi nagyvásár(évente 2* rendezik meg),vettünk Ágotának egy szandit 3600FT-ért,cuki a lábán.Itt aránylag elfogadható áron voltak a baba holmik.15-én viszont BABA EXPO lesz a Debreceni Hódos I Rendezvénycsarnokban,200FT a belépő,10-18-ig lesz nyitva.
Ha tudtok gyertek el szétnézni.Kép

Kandi!
Hát ez szuper,akkor hajrá!!!!!!!!!Kép
Szoritok nagyon!

Zbarbi!
Örülök,hogy kipihenten jöttél haza.Kép
Most már nyugisabb vagy lehet tervezni a következő.......................Kép
Szoritok neked is!

Pkagi!
Minden OK?Jól vagy?


Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé

Már tegnap kezdtem a stimut és csutortokon megyek UH-ra, megnéz a doki megbeszéljuk a dolgokat. Es 20 korul kellene lenni a punkcionak.
mili
 
 



Hol vagytok????????
Ma kezdtem a szurizást!Jövőhéten kedden nem tudok dokihoz menni,csak csütörtökön sajna ...
Sapé mi újsi?
Andi
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányok Kép
Bocsi egy kicsit elmaradtam. Kép
Most hogy itthon vagyok kevesebb időm jut a netre, annyi más dolog van amit lehet csinálni. Kép
Hasznosan elfoglalom magam. Kép
Jól vagyunk. Kép Szerdán voltam UH-n. 6 mm-s volt a drágám és dobogott a kicsi szive. Kép
Egy kicsit még szkeptikus vagyok. Két hét múlva megyek ismételten UH-ra, ha akkor fejlődött a baba már, akkor egy kicsit megnyugszom.

Kandi Kép
Szóval ma kezded a szurikat? Mikorra várható az inszem?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Pkagi
Szerdán kezdtem a szurikat...nem tudom mikor mi lesz,mert csak jövőhét kedden megyek vissza a dokihoz...majd akkor kiderül!
Olvaslak a ma megint-ben és a clostis babavárokban!Kép Tudok ám minden jót Rólatok!
Nem akarlak idegesíteni,de majd kb.:akkor fogsz megnyugodni,ha megszületik....utána meg majd másért fogsz aggodni=ANYASÁG a neve!
SOK EGÉSZSÉGET
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 




Sziasztok!

Én is itt vagyok!

Kandi, szorítok, írj mindenképp, hogy mizujs!

Pkagi! Abszolut tudom, hogy mit érzel! Eleinte én 2 hetente voltam uh-on /szinte/ , de minden uh-ot megelőző héttől már azon paráztam, hogy minden rendben legyen Vele. Férjem sokkal nyugodtabb típus, így Õ azon poénkodott, hogy vegyünk egy uh gépet akkor majd nem izgulok ennyit.. Kép Igazából akkor lettem kicsit nyugodtabb, mikor már éreztem Õt mozogni , viszont Kandinak igaza van, mert most meg már azon izgulok, hogy a szülésnél renben legyen majd minden, illetve egészséges legyen mint a makk.. Egy barátnőm jól fogalmazott ez ügyben, hogy a fogantatás pillanatától addig izgulhatunk értük amíg végleg le nem hunyjuk a szemünket.. Morbidnak is tünhet, de ez így igaz..

Mili, Veled mizujs???
káni
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok,de annyi dolgom volt,hogy ne tudtam irni!
Kandi!
Na mi volt a tüszőidnél?Milyenek?

Milli!
És a te UH-od milyen lett?

Káni!
HOgy vagytok?Dokihoz mikor kell menned?

Pkagi!
És te hogy érzed magad?Uh-ra mikor kell menned?



Mi jól vagyunk,Ágota élvezi,hogy állhat,a járókában 1-1 lépést tett már.

Sapé

Kép
sapé
 
 


Kandi, remélem lesz két szép tüszőcskéd,mert az úgye elég a babóhoz!!!

Sapé,szerintem ez az egyik legszebb időszak mikor járni és beszélni kezdenek.Ilyenkor lehet őket a legjobban dögönyözni!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok lányok
Délután voltam UH-n nem valami jo hírekkel jottem ki. Szombattol csak 1mm not a domináns tuszo 14mm-es lett a másik ketto se túl sokat. A méhnyálkahártyára azt mondta hogy kb 4mm koruli lehet. Annyira sokkolva voltam hogy el felejtettem megkérdezni hogy hogy létezik ez mikor három nappal ezelott meg 4,5mm-t mondott. Az nem lehet hogy tévedett? Csutortokon megint UH. Ha lesz is punkcio, akkor csak a jovo hét elején.Ma vagyok 11cn napon és normálisan is leghamarabb 15cn napon van pé-m. En nem tudom tényleg annyira rossz eredmény ez?...kicsit le vagyok torve.

Sapé
Nagyon szerencsés vagy hogy neked már Ágota ott van. Koszi hogy szorítasz értem.

Kandi
Írj majd hogy neked mi volt UH-n.

Káni
Nagyon drukkolok nektek és hamarosan határtalanul boldog leszel hiszen július eleje már mindjárt itt van.Kép

Barbi
Jo hogy ismét itt vagy.
mili
 
 


Sziasztok
Na Én is rontom a statisztikát!Mili,nekem a 13.napon van összesen:10-15 db kb:8-10mm tüszőm... vezetsz!Én feladtam!Méhny.:8mm!Elvileg pénteken kéne új Uh-ra mennem,de teljesen fölösleges!Januárban meg akar műteni-mindkét petefészkemet kiégetné lézerrel,mert szörnyű a PCO-m!Vagyis januárig adott haladékot...de már holnap mehetnék...
Erről ennyit!Kép
MiliA Te ügyed még nyerő lehet....sok joghurt!czink !és a Tied a hónap!
Na pusza Andi
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi, úgy sajnálom hogy nem sikerült, de nem feladni!!!!!!!!! Tudom hogy írtad de mivel stimuláltad magad,többektől hallom aki pco-os többek között én is annak a puregon a legjobb! Nekem 75 egységet kellett szúrnom naponta!

Mili,szerintem még messze nem reménytelen ahogy Andi írta sok ásványvíz és yoghurt, ja és a legfontosabb 2 naponta akciózni!!!!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


sziasztok !

Hát nem túl vidám a helyzet,szó ami szó!Kép
De senki ne adja fel,nem szabad!!!!
Igen nekem már most milyen szupi,hogy Ágotám itt van, meritsetek erőt ebből, milyen hosszú idő után ,de SIKERÜLT!!!Kép
Megmondom őszintén,hogy a harmadik sikertelen inszem után nagyon el voltam kenődve,szinte a férjem öntött lelket belém,hogy meglátom,sikerülni fog!Igaza volt azoknak akik azt javasolták,hogy kapcsolódjunk ki,kipihenten folytassuk......MEGÉRTE!eredménye lett!
NE ADJÁTOK FEL!NEM SZABAD!!!!
Kitartás!!!!!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Kandi!
Miért nem műt meg hamarabb?
Ezt nem kérdezted meg?
A doki szerint van értelme várni,van esélye,hogy terhes legyél a beavatkozás nélkül?
Azt hittem már azt fogod irni,hogy szupi + minden!
Szoritok neked!!!!!!!!


Mili!
Na mindjárt itt a csütörtök,és mehetsz UH-ra!
Szoritok,hogy minden OK-s legyen,eredményt várjuk!


Sapé

Kép
sapé
 
 


Pkagi!
Hogy vagy,minden rendben?



Káni!
És ti hogy vagytok?

Sapé

Kép
sapé
 
 


Koszonom lányok mindenkinek aki szorított nekem de sajnos sikertelen volt a stimum. Nem érdemes tovább folytatni, mert nem nottek meg a tuszoim.Mégsem lesz IVF és sajnos más sem, reménytelen ez a hónap. Kép
mili
 
 


Sziasztok Csajszik!
Vagyok...csak bonyolult az életem!
Na szóval:-továbbra is szurom magam...ki tudja...időm van-szurim van egy egész patron,holnap nem megyek Uh-ra...minek(petefészkem szur majd ugyis ha van benne valami fejlődés....).Házas- életet meg amúgy is élünk...ha nem kötelező akkor isKéphihihihihi!
Nem vagyok elkeseredve,mert Nati itt van már Nekem!.....de mégis....
Műtétre most nem akarok menni!Rekeszsérvemet is meg kéne műteni....de ki akarja magát mütetni...majd ha visznek...
Minden jót Nektek,azért jövök rendszeressen is ezentúl------jó???????
pusza AndiKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Mili!
Nem baj,majd a következő hónap sikeresebb lesz!Kép


Kandi!
Nem ismerek rád!Hol van a lelkesedés?De azért még van,úgye?
Nálunk sem volt semmi,anno megmondták,hogy mikor lehetünk együtt és mikor nemKépÖrjitő volt észben tartani!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek!A párom most hivott,hogy a barátnőmék a szülőszobán vannak. Kép
Reggel 6 körül mentek be,remélem délutánra,vagy ha ügyesebbek dél körül baba lesz!!
Ágotának megint szörnyű éjszakája volt,óránként kelt fel Kép . Most tettem le tentizni,remélem nem lesz beteg!
Majd még jövök!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Sehol senki????Kép

Na,megszült a barátnőm,délután lány 2900gr,46 cm,jól vannak.Kép Kép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé ....és aki még talán bekukkant!
Lelkesedés már nincs ...mire...most már csak a véletlenek jöhetnek az évek során,ma szurtam magam utoljára!
Dokihoz majd csak akkor megyek,ha a műtétre jelentkezek!
Nem baj jön a nyár...irány a fogyókura...mert a hormonok megtették hatását!Kép
Sapé remélem nem lett beteg Ágota!
Káni pihenj sokat!
Mili ne add fel,Neked nem szabad....Nekem már Nati itt van....Neked is kell,hogy legyen egy Képilyen legalább,na jó ha fiú...gondolom az sem baj!
Többieknek is sok drukkk!
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt vagyok én is, csak élvezem a jó időt, meg még mindig rohanásban vagyok. Ezen mosolyog mindenki, hogy táppénzes kismama létemre, sosincs időm semmire.. Kép
Voltam uh-on pénteken, "kicsi" fiam BPD-je 89mm-es már most pedig még van 7 hetünk.. Krhm.. :-o Kép
Minden rendben van Vele szerencsére, azt mondta a doktor néni, hogy szépen fejlődik, szép nagy baba. Ezt mondjuk érzem is, mert már elég rendesen fulladok. Na nem baj csaj fejlődjön és legyen szép egészséges baba. Más nem számít.

Csajok , természetesen én is azt mondom, hogy senki ne adja fel de megértem az elkeseredéseteket. Nekünk sikerült az első inszem, ennek ellenére már nagyon kivoltunk a tortúrától, talán a férjem még csak most kezdi kiheverni ezt az egészet.. Nálunk Õt jobban megviselte, engem meg az, hogy Õt szomorúnak láttam.. Szörnyű időszak az biztos, de az "eredmény" /de hülye szó rá Kép/ mindent megér. Kandi szavaival élve, akinek már egyszer vagy többször ez a csoda megadatott, az tudja miről beszélek. ...és most már én is tudom miről beszélek.. Kép Így azt mondom Mili, kitartás, és meglesz a gyümölcse nálatok is!
káni
 
 


Szisztok!

Voltunk meglátogatni őket,olyan édi!
Krisztina a neve. Kép

Ágota még nem beteg,de időnként köhécsel,folyik az orra,én úgy gondolom,hogy a fogától van.Pár napot várok,ha nem rendeződik,vagy ha lázas lesz irány a doki.

Én csak azt tudom mondani,hogy ha én nem lettem volna kitaró(ahogy már irtam a párom sokszor átsegitett a nehéz pillanatokon,sokat segitett)akkor Ágota sem lenne.Kitartás és meg lesz az eredménye!


Káni!
Örülök,hogy minden Ok!Vigyázz magatokra!


Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!


Hol vagytok???????Kép

Pkagi!
Veled mi van?Nem irsz!


Sapé

Kép
sapé
 
 


Sapé!

Én itt vagyok csak nincs miről írnom,de olvaslak rendszeresen titeket. Pénteken megyek Dokihoz már 34 napon vagyok és még mindig nem jött meg , igaz műtét után közel két hétig véreztem nem tudom hogy ezzel összefüggásbe van-e a dolog.
Remélem nem talál semmi rosszat.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Szia Barbi!
Örülök,hogy jó vagy!!Kép
Szerintem a műtét is hozzá járult,hogy nem jött még meg.De ne aggódj,mert a szervezeted tudja mit miért tesz.Utolsó esetben gyógyszeresen be tudnak avatkozni!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Ha egyáltalán erre jár még valaki!Kép
Lehet,hogy kihal a topik?

Kandi!
Mi van veled?

Káni! Mili!
És veletek?

Kép
sapé
 
 


Szia Sapé!!!!
Na Én megvagyok,de semmi extra nem történik Velem!Kolléganőm szabin volt igy egész napos voltam,fiamat edzésre vittem....este értünk haza,tegnap évzáró buli volt az oviban stb.
Még nem jött meg....de ez nem újdonság Nekem!
Veletek mi újsi?Ágota?Menő csajszi már?
Neked megjött?
Na pusza majd még jövök!


Káni!
Hogy bírod ezt a jóidőt?

Mili
Na mi újsi?Lett valami ebből a hónapból.....tovább növesztgettél????

pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Hogy menő-e,nekünk igen,nem jár még,de a járókában már 1-1 lépést tesz!Kép
Na hátha neked is összejönne,soha nem lehet tudni!
Mostanában kéne megjönnie,hát meglátjuk!

Hogy birjátok ezt a szörnyű meleget?

Sapé

Kép
sapé
 
 


Barbi Kép mi volt az orvosnál?

Kandi Kép mensi? Remélem sehol. Kép
Vendég
 


Helló Lányok!

Nem tudtam jönni, mert jó pár napig gond volt az axeleroval... Kép

Jól vagyunk, bírom a meleget is tulajdonképpen. Hétfőn még a buxusainkat is felkapáltam.. Kép Férjemet meg az infarktus kerülgette.. Kép
Voltunk tegnap orvosnál, és 3000gr.-ra mérték drága gyermekemet! Kép Még 5 hét van hátra. Jövő héten még el kell mennem az utolsó bevásárló körútra is , aztán indulásra pakolom cuccaimat. Már nagyon izgulok.. KépRemélem minden rendben lesz.
Szívemből kívánom itt mindenkinek, hogy valóra váljanak babavárós álmai! Rá kell jöjjek, hogy én még mindig nem fogom fel ezt a csodát ami velem történik. Egy kis ember mozog bennem, aki már akkora, mint mondjuk barátaink most született babája.. Hihetetlen.. Hálát adok Istennek, már csak azt kívánom egészséges legyen!

Na pusz mindenkinek, nem érzelmeskedek tovább nyilvánosan..
káni
 
 


Sziasztok csajok!
Hát jó a mai kis pause a melegből szerintem...
Sapé megjött már?Hányadik napon?Pé-d van?-megérzed?
Noémi ma vagyok a 28.napon még korai lenne,hogy megjöjjön...nem azért késik Nekem,mert baba van a dologban...hanem:ennyire selejt vagyok!
Káni Ne butáskodj....pihenj inkább,hidd el szülés után pöröghetsz eleget!Hol fogsz szülni-kinél?Ha hazaengednek a kórházból....ugye jelentkezel....képet is tegyél fel!oké?Jó nagy lesz a bébid!
....az érzelmeskedés természetes...Én is szerelmes vagyok a fiamba!
na pusza Nektek,majd jelentkezek! Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Noémi,

Igazából semmi különös, rám nézett és közölte hogy semmi bajom nincs és két hét múlva vár.Még mindig nem jött meg a menszeszem közel 40-dik napon járok, igaz már 2 napja elkezdtem barnázni de a többi még sehol.Ettől egy kicsit feszült vagyok,az is bosszant hogy így ránézésre megmondta hogy semmi bajom , azt se mondta hogy kell-e a második műtét vagy lehet szept. ismét próbálkozni inszemel.Egy kicsit kivagyok a dokiktól hogy így kihasználják a helyzetüket. Na kipanaszkodtam megam kellő képpen.

barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!!!
Hát nekik mindegy alapon van bizti...de szerintem dokit kéne váltanod...nem?-nem akarok beleszolni,de kicsit nagyobb reakciót is kinyilváníthatott volna!
Szerintem a következő tali után fontold meg a dolgot...kitartás...vár rád a bébid!
Andi
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Káni!
Még akkor is hihetetlen lesz pár napig amikor megszülsz!KépNekem furi volt,hogy a pocimból eltűnt,egyébként ezt más frissen szült anyuka is mondta.De attól szebb és jobb dolog az ember életében nem kell amikor a gyermekét megszüli,kezébe veszi.........ártatlanul,kimerülten teginget rád(vagy torka szakadtából sir)........,na jó majd átéled ezeket,és tudni fogod,hogy miről beszélekKép
Remélem könnyű szülésed lesz!Az anyák már csak érzelmesek!Kép Kép Kép Kép


Kandi!
Ma vagyok a 33. napon,de érzem,hogy meg fog jönni,de most nem ez köt le hanem a lányka szülinapja(17-én lesz 1 éves a drága).A szülők szeretnék ha náluk tartanánk,nagyobb a hely + minden.....Kép
De a szülinap után mindent beleadunk!Kép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Barbi!

Az egész nem csak rajtatok múlik,hanem a dokin is,de nagyon!Nem mindegy,hogy milyen módon áll a dolgokhoz!
Csak magamból tudok kiindulni,ha én nem ezt a dokit keresem meg anno,akkor lehet,hogy most is áhitoznék a babó után!Vizsgálás nélkül nem is kezdett volna az egészhez,meg semmihez,ez tuti!

Fel a fejjel!

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok Lányok!


Végre tegnap megjött, nem gondoltam volna hogy ennek ennyire lehet örülni.Végre talán minden vissza áll a régi kerékvágásba.
Képzeljétek sikerül jövő héttől egy hét szabira mennem, Tatára megyünk az Öreg-tó mellé. Tudom pont egy hónapja voltam Hévízen nyaralni, de ez a mostani a véletlenek köszönhető.
Vigyázzon mindenki magára!

Puszi Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi
Na akkor ez jó hír,hogy magától meg tudott jönni!
Nagyon jó pihit Nektek!Kapcsolj ki!
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: