Új privát üzeneted érkezett!

Én 40 leszek jövőre, de lehet tegezni! :lol: :lol:
A hideg kiráz tőle, ha a gyerekek csókolommal köszönnek...én nem érzem magam öregnek!!!
Sokszor a gyerekeim nővérének néznek.Hát majd még pocakosan! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jajjajjjjjjjjjjjj,laptető!!!!Itt is számít? :wink:
Vendég
 


Luca!
pontosan az a lényeg sztem is, h ki mennyinek érzi magát.

Az anyukám 2006-ban volt 50, apukám tegnapelőtt lett ennyi és mindkettőjüket szépnek, fiatalnak és energikusnak látom! :wink:
Na, most rohanok, mert a gyomrom kiszakad és illene bevenem már a gyógyszeremet is!

Ha nem jönnék, akkor napsütéses szép napot nektek (itt Gyulán süt, és hideg van brrrr)!!!

babszika
 
 

 
 

Babszika :D
Bassszus, nem semmi eredmények és milyen fura, hogy a cukorszinteden még nem jelentkezett.
Nekem nem olyan vészes az eltérés, de azért nem vagyok túl boldog tőle.
:D Az éhgyomri 12.9
120 perces 36

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Babszi:itt a szomszédba vagy, odalátok!!!

Andi néni:én kérek engedélyt meghunyászkodni... :roll:

Arikon:téged nagyon elkapott a vírus...és igen, mi egy napon leszünk 30-asok..jujjj...megünnepeljük virtuálisan? :wink:

Luca:ez a laptető dolog ide is elért... :wink: Neked már vannak gyerekeid? :shock:
Vendég
 


Na tessék, már nem is én vagyok a legfiatalabb. :D De jó, hogy itt vagy Réka! :)

Babszika: igen, elég ritkán irogattam, de rendszeresen olvasgattalak ám titeket, csakhát mivel nálunk még nem éles, így nagyon hozzászólni nem nagyon tudtam. Pedig olyan jó lehet várni, hogy na megjön, vagy sem? Sebaj, mindjárt itt a tavasz vagy a nyár, ahogy alakul. :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Remélem jól telik a hétvégétek!

Arikon: jobbulást! én is beteg voltam épp Karácsonykor, és kaptam egy üveg homoktövis italt, nna szerintem az tényleg turbósít!

Picuranyu: neked mikor van a szülinapod?

Lányok: szerintem a harmincasok a legszebbek, de komolyan! 2 nővérem van, már csak tudom :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Újabb bekukk

Nóri!
Késő este, mikor jöttünk Csabán keresztül, vadul integettem ám!!!! :wink:

Picuranyu!
azért gyere minél többet, mert nem csak a bébi gyártásról szoktunk ám dumcsizni. Hiszen "csak szex és más semmi" a jelmondat.... egyre többünknél :lol:
szívesen olvasunk bármi másról is, ami veled történik!
látod, az én házépítéses képeimet is szívesen veszik a csajok. (sőt, Csucsu és Krisz szinte a nyakamra járnak rendszeres időközönként, h mikor kapnka már újat) :wink:

Sonny!
Nekem meg anno azt mondták, h a bak nők olyanok mint a jó bor: minél idősebb, annál jobb. És bár én még nem vagyok túl idős, de már én is észreveszem magamon, h minden évben egyre inkább kikupálódok (vagy csak megszokom magam :wink: ). 20 évesen attól tartttam, h én mindig csúnya leszek.... és most azt tapasztalaom, h Bálint is azt mondja, h egye szebb vagyok.
Lehet, h csak kedves, de jól esik :roll:

babszika
 
 


Sziasztok Csajok,

Bocs, most egy darabig nem nagyon fogok jönni, mert próbálok kicsit lazábban állni a dolgokhoz - már nagyon túlpörgettem ezt a babatémát... A barátnőm szerint lazuljak, ne kattogjak annyit rajta, mint az elmúlt másfél évben, és akkor tuti a siker... Hát, most csinálunk egy ilyen hónapot, aztán beszámolok az eredményről, jó? Most van PÉ-m, búcsúzom, de jövök majd, ígérem!

Ne haragudjatok... Sok sikert Nektek - tiszta szívemből!

Millió pusszancs,

Bien

U.I.: Babszika, privi ment Neked!

Kép
bienvenue
 
 


Bien minden jót Neked!!!!! :lol:

Nori, igen, vannak gyerekeim: egy 13 és egy 17 éves leányzó.Meg páromnak egy 22 éves fia.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy itt az ideje a fiatalításnak.Közös babát szeretnénk. 10 éve vagyunk együtt, tavaly volt az esküvőnk, és most gondoltunk közös babára.Tavasszal volt egy vetélésem, azóta meg még nem jött össze.
De majd most!
Vendég
 


Sziasztok!

sonny: 1984.06.04-én van a szülinapom, a páromnak meg 06.05-én, szóval mindig együtt ünneplünk. És ha a gyerkőc 06.03-án vagy 06.06-án születne akkor másról sem szólna a hét, csak tortasütésről. :D De jó lenne.

Amúgy egyetértek, tényleg a 30-asok a legszebbek.

Babszika: jó, jövök, bár 12-én költözünk, és egy ideig nem lesz net. De ha kíváncsiak vagytok képekre a lakásról, akkor valahogy megpróbálom feltenni azt is.
Vendég
 


Picuranyu: és egyik évben Te szervezel meglepetést másik évben meg a párod? ;) És ha a babus is azidőtájt érkezne, akkor később lepasszolhanátok neki a készülődést :D
Erről jut eszembe: a legjobb barátnőm egy napon született a férjemmel, sőt, a férjem egyetemi barátja egy napon született velem. Mókás, mi? :D

Judit
Kép
sonny
 
 


Babszika: nekem is ilyeneket mondogat a párom, hát csak nem kamuznak :lol:

Judit
Kép
sonny
 
 


Helló!
Épp az előbb kérdezte meg a barátnőm, aki január 2-án volt 33 éves (a lánya is aznap született), hogy hogy érzem magam 32 évesként (jan.19).
Én tök jól, semmi negatívat nem érzek, inkább pozitívat. (még a szex is jobb a szülés után... ezt azoknak üzenem aki netalán ettől fél) :oops:

Akkor hajrá szerelem, hajrá kiskatonák!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati: jó, hogy így állsz a dologhoz!! Nekem annyira furcsa ez a görcsös kapaszkodás a fiatalságba. Vannak ismerőseim, akik 50-60 évesen sokkal fiatalosabbak mint sok 30-40 éves. Szerintem a nő tud szép lenni 60 évesen is!! Viszont az nem valami szerencsés, ha úgy próbálja elérni, hogy úgy festi ki magát, mintha 20 lenne.. :lol:
Amit a szexről írtál, az meg érdekes.. bevallom már felmerült bennem ez a kérdés, de ezek szerint nincs mitől tartani :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Szép estét Csajok!

Irulok-pirulok! :oops: Valóban ahogy, az idő telik, sokkal jobb nőnek érzem magam. :lol: :lol: De azért mit nem adnék -5 évért!! De csak azért, mert akkor nem lennék ilyen para, h. máááár mingyáá 30 leszek, és még nincs babám! :( De mivel itten én vagyok a pozitív enerdzsi felelős, ezért inkább nem lovalom bele magam. :D

Bien,
Dehogy haragszunk! Valóban néha kell egy kis "agyban lazítás" és már nagyon várom, h. egy pozitív teszttel gyere vissza! :wink: Azért gondolunk Rád és ha úgy érzed, h. nem bírod nélkülünk, GYEREEE! :D
Vendég
 


sonny: hát igen, kb. így van. :D Már próbáltam neki megsúgni, hogy nagyon tudnám őt "szeretni", ha elvinne idén egy wellneshétvégére. :D
Vendég
 


Én imádom,h a fiamat az öcsémnek nézik....úgyhogy 20 vagyok :lol:
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Látom végleg elindítottam a lavinát a korral kapcsolatban! :D Hát ez van...ki így, ki úgy!

Babszika! Miért vágsz ilyen csúnya fejeket a 85-re? :P 23 leszek sztem mire beköltözik a baby, és majdnem 24 mire megszületik...hol itt a probléma? :D

Csak érdekességként:Mikor gimis voltam és 12.-es, az alattam lévő évfolyamból 3 csaj lett terhes kb azonos időben, tehát 18 éves korukra már megjöttek a babyk...most kb. 4 évesek. Valamint anyukám egyik barátnője 38 évesen lett terhes véletlenül, már volt 3 gyerek, nem terveztek többet. És a poén, hogy ikreik lettek, Bernadett és Máté. Most asszem 8 évesek. Ja és apunak ők voltak a 6.-7.-ek. :D Van itt ma már minden. :)

Sex és más semmi! (a film jó! :D) Ezt én is megfogadom. Bár én abszolút nem görcsölök, valójában még nem is éles a dolog, csak szabad az út...na meg nem kell nekem rohanni sehova! :wink:

Még egy kis érdekesség innen. Uk-ban 12 hét előtt nem érdemes elmenni dokihoz, nem nagyon foglalkoznak veled. Az első UH 11-12 hét között van, előtte csak rendkívüli esetben, tehát nincs. Orvost nem nagyon látsz a 40hét alatt, midwife-ok foglalkoznak veled, akik tul.képpen. terhességre, szülésre "kiképzett" nővérek. Szüléskor is csak ők vannak ott, ha nincs komplikáció. Minden vizsgálatot meg lehet tagadni, és pluszban pedig kérhetsz akármit. Viszont rendesek, figyelnek nagyon rád és a babyre. Az első vizsgálat pl.kb 1,5 órás, csinálnak pár tesztet, vér, vizelet, uh, kapsz képet is kérdés nélkül, és beszélgetnek veled mindenről. Felkészítenek lelkileg, te választod meg milyen szülést szeretnél, azt csinálsz amit akarsz. Epidurált is lehet kérni uccsó pillanatban, nem kell előre egyeztetni. Ezen kívül van gas&air, ami fogalmam sincs mi magyarul, és hogy van-e otthon ilyen, de a lényege, h kicsit elkábít...meg még egy-két más dolog. Minden egyes apró pontot megkérdeznek, hogy mit hogy szeretnél, és ők úgy csinálják. Persze, ha nincs komplikáció, mert ha rohanni kell a műtőbe, vagy más egyéb, akkor az van. Írni kell egy birthing plan-t (szülési tervet), ezt általában közösen a midwife-al, aki segít benne, és nem erőltet rád semmit, hanem segít, elmondja mit hogy lehet, mi miért jó, és segít kitalálni, hogy neked hogy lenne a legkényelmesebb. Itt arra mennek, h a lehető legnyugodtabb legyél, felkészítsenek, és ne félj. Rengeteg nő vízben szül mostmár. Sőt, rengetegen otthon. Ez úgy zajlik, hogy ugye az elején megkérdezik, h hol szeretnél szülni, és akkor már előre így készülnek rád. 1 vagy 2 midwife kirohan hozzád, amikor elkezdődik a muri, és ott vannak végig, segítenek, minden...akár abban is, h kaját, inni hoznak neked, bármi. Otthonra általában vesznek vagy bérelnek egy birthing pool-t (szülő medencét). Ez olyan medence, mint otthon a kék felfújhatósak, 2 méretben van, kisebb fajták, csak annyi az extra benne, h van 2-3 foggantyú a tetején, meg benne egy ülőke. Állítólag jobb így szülni, fájdalmat is csillapít, és kevesebb a repedés esélye is. Én is ilyet szeretnék majd, de azt még nem tudom, hogy otthon vagy sem. Lehet jobban fogok parázni annál, h otthon szüljek...első gyereknél ajánlják is, hogy inkább kórház. Persze ezt is csak halkan mondják, semmi nem kötelező...sztem csak a nő biztonságérzete miatt. A para is nyújthatja az egészet. Huhh, sztem erről most egyelőre ennyi. Csak hogy írjak vm újat, és érdekeset, ha már új vagyok itt. :D Szóljatok hozzá nyugodtan, kinek hogy tetszik az itteni rendszer.

További jó hétvégét nektek! :D Én ma megyek reggae party-ra Camden Town-ba. De a babym úgy néz ki nem jön. Ugye ő is dj, és nem szereti azt a helyet, mert "nem jó a zene" :P Ott főleg lover reggae-t játszanak, ami kicsit nyálasabb reggae, de én nagyon szeretem, ő pedig utálja, nem is játsza egyáltalán...szal elhívtam egy feka srácot (aki egyébként elégg rám van kattanva :oops: ) , és táncolunk majd egy nagyot! :) Még mielőtt bárki rosszra gondolna, Norbi is tud róla, mindenről...csak tánc és más semmi. Ennyi nálunk még simán belefér. :)

Na pussz!
Vendég
 


Sziasztok!

Milyen egy mocsok idő van???? Úgy úúúúúúútálom!!!!4

Üdv néked, Réka köztünk :wink: :wink: :wink: Tök jó ilyen hozzáállást olvasni.... mennyire más, mint itthon :shock:

Szép napot mindenkinek a randa idő ellenére...... eléggé gyerekcsinálós idő van, ugye :oops: :D :oops: :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok, szép vasárnapot mindenkinek!

Réka, érdekes, amit az angol "rendszerről" írtál! Nekem is van ismerősöm, aki az otthonszülés híve... Szerintem ez ugyanolyan kérdés, mint az, hogy a terhesség alatt ki mennyire enged utat a különböző félelmeknek. Pl. egyik ismerősöm 4 hónapos terhesen vígan síelt a piros pályákon. Alapvetően ha az ember nem vakmerő, akkor a sielést (friss hegyi levegő, mozgás stb.)a baba is élvezheti. De akkor is: elég egy rossz mozdulat... Na szóval, én a parázós típusúak közé tartozom :P

Judit
Kép
sonny
 
 


SziasztoK!

Réka!
csúnyát vágtam?? megpróbáltam megkeresni, h hol vágtam csúnyát, de nem taliztam. Bocsánat érte.... :oops: Nem hiszem, h úgy gondoltam. :)

A vízben szülős "téma" nem rossz. Így első hallásra nekem is bejön.
Első körben nekem csak annyi kéne, h ne kelljen fekve szüljnöm. Sztem az tökre ellene van a gravitációnak és egyáltalán.... :roll:

A szörnyű időhöz annyi a hozzászólásom, h nálunk itt a XVI. ker-ben minden tükörjég. Az autóm egy üvegbúra alatt áll (legalábbis úgy néz ki). :? :shock: Szegény Bálintom tökre parázik, h este hogy fog hazajutni, mert 11 körül jön haza a munkból és addigra tuti jó kis mínuszok lesznek. Hát, egész este parázni fogok :(

babszika
 
 


Megjelöltelek Benneteket IWIW-en! :lol: Már akit sikerült beazonosítani. Nati, Edinka, Ticsi,Gizi...asszem. :lol:
Meg rohadjon meg piri...
Vendég
 


Jajaj, nem ide akartam!
Vendég
 


szió mindenki!

Rég voltam itt, amiért bocsika!A gyerkőctéma egyenlőre lapozva nálunk:( mert ugye végre lett munkám decembertől és próbálok nagyon ügyes lenni meg minden :wink: !!Látom azzal volt tele a topic, hogy ki mennyi idős- mikor jön a baba: egy barátnőmék nagyon sokáig halogatták és most alig jött össze nekik... :( De most karácsonykor már együtt voltak ők 3an :wink: a fa alatt!!! Ő most már visszanézve azt mondta nem kellett volna annyit agyalni meg matekozni csak összehozni!! - ok, persze, csak a babát mindenki gyönyörűen berendezett szobába, tele hűtővel :oops: anyagilag és érzelmileg stabil háttérbe és persze egy harmónikus kapcsolatba szeretné várni.......hmhm....és vajh mikor is érezzük,hogy igen, MOST jött el az ideje-meg van minden ami kell!!!! :roll:

Mindenkinek szééép napot holnapra jaaa és BUÉÉK!! 8)

Kép
ancsesz83
 
 


Szia Ancsesz!

Te eddig nem ide írogattál, hanem a Babaprojekt 2008! c. topikba, ami kicsit lejjebb található. :roll:
De persze, nem zavarlak el, csak gondoltam, h szólok, mert a másik topikban (Babaproject 2008) biztosan várják, h írj. :wink:

babszika
 
 


Mert, most nem ott vagyunk?
Úgy látszik, nem csak én nem oda írtam, ahova gondoltam... :oops:

Ancsesz, mi nem az anyagiak miatt halogattuk a babát, hanem ez a második házasságunk, és közös babát szeretnénk.Csak nemrég tudtunk összeköltözni.Van már 2 nagy lányom! :lol:
Vendég
 


Hali Csajok!!!!!


Jó sokat írtatok. Alíg bírtam visszaolvasni. :D
Sonny, drukkolok neked!!! Vissza kell majd menned a dokihoz?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Luca!
ez bizony nem az :roll:
ez a ***Babaprojekt 2007*** folytatása, de ezt Nóri le is írta az elején :wink:

babszika
 
 


Szia Gabi!
Mesélj!!!!
Hogy vagy???????

babszika
 
 


Úgy látom, többen nem figyeltek oda...pedig tényleg leírtam a nyitáskor.... :? :shock: :? Szóval ez egy meglévő topic folytatása!!!

Bien:sajnálom, hogy nem jössz most kicsit, de megértelek és azért nagyon drukkolok!
Babszi, Gabi:sziasztok!!!
Vendég
 


Nóri!
De is integettem ém neked! :wink:
Akkor indultunk haza. :lol:

babszika
 
 


Láttam én, hogy valami vörös bombázó csápol...! :D Milyen volt itthon, mit csináltatok, merre jártatok?
Pénteken nem tudtam már válaszolni, el voltam havazva nagyon...bocsi.
Vendég
 


:lol: 8) :lol: 8) :lol: 8)

Az apukám 50 éves volt és az ő szülinapját ünnepeltük.... no meg az enyémet előre :roll:
semmit nem csináltunk, csak habzsi-dőzsi :lol:

viszont most én lépek.... 9 óra.... :twisted: :evil:

puszákok!

babszika
 
 


Sziasztok!

Szia Gabi: igen, másfél hét múlva kell visszamennem. A helyzet változatlan: cickó fájdogál, teszt negatív.
Amúgy most jut eszembe, hogy már egy-két napot késett, és csináltam egy Lh-tesztet (mivel olvastam olyasmit róla, hogy a Hcg-val is képes reagálni), és bazi nagy piros csíkom lett. Szóval az is lehet, hogy tényleg akkor volt peteérésem... De majd kiderül, nem akarom nagyon beleélni magam

Judit
Kép
sonny
 
 


sonny: nagyon szorítok, kezem-lábam keresztben van érted. :D

babszika: apudnak utólag boldog kerek évfordulót. :)

Hát, mindenkinek szép, láb-és kéztörés mentes napot. Nálunk veszettül csúszik minden.
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Remélem mindenki egyben van. Nálunk olyan nagy a jég az utakon, hogy remény sincs elindulni valahova. Sózzák az utakat meg kaparják de délelőtt nem lehetett elindulni. Mikor jönmár q tavasz??? vagy mégjobb lenne ha már nyár lenne.
Legalábbis én igy vagyok vele.
Elmúlt végre a kórságom hát ez a hányásos-hasmenéses vírust nem kívánom senkinek. Irtó rossz volt.

Most vissza olvasok mert termeltetek ám :)

Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Most meg engem kapott el ez a fránya betegség. Itthon fetrengek influenzásan.

Sonny ez izgalmas! Amúgy milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid?

Csucsu jó, hogy kilábaltál a betegségből. Arikon remélem te is túl vagy már a náthán.

Babszi: neked megvan már a ruhád az esküvőre? Képzeld találtam egy szalont ahol kiárusítás van, és 200-300.000 Forintos ruhákat 50.000-ért adnak el (amúgy ha kölcsönöznék az is 100.000. körül lenne) Ha érdekel nézd meg. http://www.feherszalon.hu/

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Sonny!
hát most már aztán nagyon kivi vagyok!!!!!!

Picur!
köszönöm, és nagyon aranyos vagy!!!!

Csucsu!
konkrétan reggel az autómon akkora jégvirágok voltak, amekkorát még életemben nem láttam!!!

Mirci!
remélem, nem itt a fórumon kaptad el, emrt akkor menekülnöm kell. most nem lehetek beteg, mert egyből azt hinné a főnököm, h amiatt nem megyek be dolgozni, amit kitaláltak a főmuftik.
történetesen márciusig kötelező túlóra minden szombat!!!!! :evil: totál ki vagyok akadva, mert így is olyan nagyon le vagyunk terhelve, h az embertelen.
egy átlagos napon 40 tranzakciónk szokott lenni, most meg már nov. közepe óta 300-400 van/nap!!!!
na mindegy, nem akarom felpörgetni magam.

a honlap címet köszi. megnéztem és hát találtam is egy-két jót, de én már megtaláltam az én gyönyörűségemet. :wink:
Gyulán varrta meg nekem egy menyasszonyi ruha készítő és 53.000 menyecske rucival együtt a bérlése úgy, h én leszek az első viselóje :)
de nagyon jólesik, h eszedbe jutottam!!!!!!!!!
de az Esküvő kiállításról ne felejtkezz el!!!!!!! :wink: (2008.01.26-27.)

babszika
 
 


Hali!

Babszi, köszi jól vagyok. Minden nap 30 perc bicaj. Szénhidri minimális, de azért nem éhezem. Érdekes, hogy a 850-es metet szedem és semmi. Se hasmars, se rosszullét. Lehet kevesebbet kéne ennem. De pl ma is: regeli felvágott+sajt, ebéd: 2 szelett csirkecici rántva+ gomba, vacsi: 2sült virsli+1sült bacon szelet 1 mini bagett. Tudom, hogy nem kellene rántottat, de szerintem a grammba benne maradtam. Remélem nemsokára megindulok. Cél a 100. Remélem akkor már nem fogok elvetélni.... :shock:


Ne törjetek pálcát felettem, eddig ennél sokkal többet ettem!!!!! :D
És már egyben lebicajozok 30 percet!!! Végig az lebeg előttem, hogy babás leszek 2-3 hónap múlva!!!!! :D :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszi: már meg is van varrva a ruhád? Nem félsz tőle, hogy esetleg nem férsz bele májusban? :wink: Te mész az esküvő kiállításra?
Ez elég gáz, hogy ennyit kell túlóráznod :x nem irigyellek

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Huhh, nem semmi micsoda időjárás van, 30-cal vánszorogtam haza, és ezekkel a hókotrókkal úgy közlekednek, mint az őrültek! :lol:
Hajrá fogyisok! Le a kilókkal, és persze pirivel!

Mirci: a ciklusaim normálisak szoktak lenni: 28-31 naposak. Viszont egyre határozottabban fáj a mellem (nekem amúgy nem szokott menzi előtt). Szóval most vagy hormonális káosz van, és meg fog jönni, vagy vki bepályázott hozzánk :)

Judit
Kép
sonny
 
 


Babszi: nagyon irigyellek, nekem életem legszebb időszaka volt, amikor az esküvőre készültünk :)
Biztos nagyon szép leszel!

Judit
Kép
sonny
 
 


:) Igen azóta leesett,hogy betűeltérésekkel idekerült az üzim:) Na de sebaj,nincs az kőbevésve ki hova írhat 8) !!!:)

Luca: nekem is így lett a kisöcsém,anyu második házasságából:) Sokat nevetünk is rajta, hogy így kerek a világ nekünk, hogy ő megszületett...Ugyanis most hogy én és a nagyobbik öcsém már alig vagyunk otthon sőt már el is költöztem otthonról és tök üres lenne a lakás ha ő nem lenne - így viszont a most elsős gimis öcsike miatt zajlik az élet,gondolhatjátok:)

pussz

Kép
ancsesz83
 
 


Szép estét mindenkinek és szép álmokat is :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Réka :D
Hát egy "kicsit" más a helyzet, mint itthon. Szó se róla én is szívesebben szülnék ilyen körülmények között.

Babszika :D
A vízben szülésnek én is híve vagyok. Bár még nem tudnám eldönteni, hogy milyen módot választanék, de az biztos, hogy a menstruációs fájdalmaimra a víz gyógyírt jelent, szóval biztosan segít szülésnél is.

Hmmmm, esküvő...... de szép is volt. :D :D :D
Hát szívesen lennék most a bőrödben.

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Mirci!
Szerencsére átalakítja, ha kell. De nagyon szívesen választanék kismama rucit!!!!!! :wink:
Muszáj kimennünk a kiállításra, mert ott akarjuk Bálint ruháját megvenni. Amikor bementünk az üzletbe (Lorenzo Uomo), ott szóltak, h inkább a kiállításon vegyük meg, mert ott olcsóbb is lesz és ajándékot is adnak.
Mindemellett ötleteket jó lesz begyűjteni :)

Sonny!
én is élvezem a készülődést! :lol:

Zsuzska!
nem vagy vmi bőbeszédű :lol: :lol:

Dera!
olyan jó, h ezt mondod, mert egyre többen lomboznak le azzal, h milyen hülye vagyok, h esküvőt akarunk. és ez úgy idegesít. :(

babszika
 
 


Hééééé Babszi:

Kép
Vendég
 


Nóri!
Hogy te milyen drága vagy!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát, ez nagyon állat!!!!!!! (vagy gyümölcs :wink: )

babszika
 
 


Babszi:téged nem felejtelek el, hisz vidéki műtyúk vagy te is! :wink:
Jópofa nagyon...még tegnap beszereztem neked, hogy ma reggel meg tudjalak lepni! :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: