Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok. csatlakoznék én is. Hátha ez az év sikeres lesz:)

Én is most kaptam meg a gínevacot holnap kezdődik az első oltás. Tehát nyuszifül együtt kezdjük akkor.
Én nagyon bízok benne.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu minden elismerésem a tiéd....én nem tudnám magam szurni az tuti.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nem is én szúrom. A körzeti doki.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

bocsi.....akkor azért kicsit másabb... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na ja. :)

Kép
csucsu05
 
 


Firslady: Attól függ, milyen érzékenységű a teszt, amivel tesztelsz, ha 20-as, az ált. utána mutatja ki, de ha halvaány, már z is jelenhet jót.

Csucsu: Szia! Üdv köztünk! Én is nagyon bízom benne, mert most sem vok telejsen egészséges... :( Neked is hasonló problémáid voltak?


Nita: nekem és a páromnak meg egy asszisztens fogja adni.
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl hajrá neked is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül: az én páromnak a munakhelyén beadják. De én alapból akartam mert sok barátnőmnek bejött. Nem most semmibajom de ez a gynevac nagyons ok mindnere jó. Gyulladás, méhszájseb, stb..., Sok meddő nőnek is segitett.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!
Gynevacon már gondolkodtam én is, de ezt a hónapot még megvárom.

Nita!
Már éppen hiányolni akartalak. :wink:
Nekem terhességi cukrom volt, inzulinoztam magam. Én is azt hittem nem tudom beadni magamnak, de muszáj volt!!!

Niki!
Tünetek vannak már? Dokihoz mikor mész?
Vendég
 


dunakavics köszi hogy hiányoltál...jólesik......
hétvégente sajna nem vagyok mert tanfolyamon vagyok.....vasárnap este hullafáradtan jövök haza.....így hétfőn délután szoktam jönni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu!
a gynevac rendes tű, és fecskendő? Hova kell adni?
Inzulin az toll volt, combomba adtam, nem volt vészes. Viszont a kislányomnak három hónapig minden reggel adtam a hasába a vérhígítót, de az is előre egybe volt csomagolva a tű a fecskendővel.(na hasonlóval bajban lennék, ha magamat kéne hasbaszúrni!!!)
Vendég
 


Nita, te szegény! de megéri fáradni!
Meddig tart a tanfolyam, úgy értem még hány hónap?
Vendég
 


március 22-ig tart....
a vasárnap a legfárasztóbb reggel 9-től délután 4-ig.utána cipelni a hatalmas cuccot plussz a kellékeket! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És csináltál már vkinek körmöt?

Szia Zsumi!
Én is elevitet és folsavat szedek, mint Nyuszifül.
Vendég
 


igen csináltam körmöt...
tipp és sablon felhelyezés volt...csináltam képet is róla de a telómmal ...azt meg nem tudom hogyan is lehet ide felteni....majd legközelebb viszem a fényképezőt....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oké, Nita!
Én viszont elköszönök, mert vacsi idő van! :wink:
Vendég
 


jóétvágyat nektek!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Húúú de sokat írtatok! :) De ez nem baj!
Nagynehezen eltelt a hét első munkanapja. Én úgy elfáradtam.

Na mi hajnalban megtettük amit meg kellett, me este is belehúzunk. :P Nagyon remélem, hogy jó az időzítés.

Köszönöm a drukkot! :D

Nekem is van Elevitem, de mindig elfelejtem bevenni. :oops:

Szilárdinho: Sok helyen olvastam, hogy nem érdemes tesztelni csak az elmaradt menstruáció napján. De hátha mutat már valami halványka kis csíkot is! Egyébként én sem szoktam kibírni hogy ne teszteljek már előtte vagy 2 nappal. :D Remélem ti láttok majd valami kis jelecskét! Aztán számoljatok be hogy mi lett az eredmény.

Niki: Neked a teszt mikor lett pozitív?
Vendég
 


Sziasztok!

Nemsokára jövök gyakrabban is csak most még sok az intéznivaló.
Pénteken megyünk a dokihoz, nagyon izgulunk!!!
Én a mensi kimaradása után teszteltem.
De az, hogy nem éreztek semmit az semmit sem jelent, nekem még mindíg semmi bajom, csak ritkán van hányingerem. :wink:

Mennek a drukkok!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok, hogy belendült Mindenki így estére, én meg nem találtam a diákom, és lekéstem a vonatot...Mindegy, holnap reggel 3/4 6-ra már megváltottam a jegyem. Muszály sjana , mert korán kell felérjek...

Dunakavics: Gynevay 5 pici ampullában van, csak az van a dobozban, nem magadnak kell beadni, mert mélyen a farizomba kell szúrni 7-10 naponta, és ezt jobb, ha szakember csinálja.

Szilárdinhó: Kíváncsi vok rátok!!!!????

Oh, Niki úgy irigyellek!!!!:)
nyuszifül16
 
 


niki hanyadik hétbe vagy? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, mindent bele lányok-fiúk! Kellenének a zebracsíkos tesztek, hát rajta! :lol:
NMagamat is türelemre intem, mert az első babánk a 3., a második a 4. próbálkozós hónapban fogant meg, na de mi "öregek" vagyunk hozzátok képest, és a másodiknál még szoptattam is. A dokim szerint ez teljesen pikk-pakk volt, így türelem!

Csucsu,
a laptetőd már megvan! :D

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nitacska:

Holnap lesz 6 hetes!

Nyuszifül:

Ne irigykedj, nemsokára neked is lesz! :wink:
Kitartás!!!
Na meg még csak pénteken megyek dokihoz, hogy megtudjuk minden rendben van-e, majd csak utána tessék irigykedni. :wink:

Kép
Kép
sz.niki
 
 


niki tegyél majd ki vonalzót lássuk hol tart a babó....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Próbáltam, de a 3.-at valamiért nem tudom...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


sikerült!!!
3-at nem fogad el...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok.
Látom pezseg az élet :)
Ma reggel megcsináltuk a tesztet de sajnos csak egy vonal volt.
Még egy kis halvány remény csak van :) csütörtök pénteken kellene megjöjjön. meglátjuk majd. De ha megjön akkor se keseredünk el ez volt az első próbálkozásunk. Nem adjuk fel.
Kellemes napot mindenkinek.
szilardinho
 
 


Kedves Szilardinho!

Én is így jártam, csak én tegnap du. csináltam meg és nekem is péntek, szombatra kellene megjöjjön. Szorítsunk egymásért. Ja és nálunk is az első próbálkozás, de állítólag azért leghamarabb a mensi elmaradása után vannak "jó" tesztek.

Szép napot.
firstlady
 
 


Szilardinho, Firstlady!
Drukkolok nagyon, hogy ne jöjjön meg, de szerintem is nagyon korai volt még a teszt... Várjatok pár napot, ha még mindig késik, akkor teszteljetek :wink:
Vendég
 


sziasztok!!!
szilardinho,és firstlady szerintem is még nagyon korai volt a teszt.....van akinek a menzi késése után is soká mutatja ki a babot.....
azért hajrá :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Sehol semmi zebraeső? De miért ennyire egyre jár a biológiai óránk? Nekem is péntek az aktuális pitri nap, de már most vannak jelek. :oops:
Nálunk is első próbálkozás volt, de a nagyfiunk is a 3. hónapban jött össze, a második baba pedig a negyedikben, igaz, ekkor még szoptattam Bencust.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly ritkán van hogy elsőre összejön a baba.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát én a Szabinámmal akkor nagyon szerencsés voltam mert első hónapban egy együttlét után jött össze.
:) Hiába ezt nem lehet befolyásolni semmivel akárhogy is akarja az ember.

Kép
csucsu05
 
 


sajna....pedig milyen jó volna ha lehetne befolyásolni...mennyi nő lehetne boldog.......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát jah. De sajna nem lehet. Pedig valami varázsitalt valaki már kifejleszthetne igazán:)

Kép
csucsu05
 
 


hát az tényleg nagyon jó volna.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én ezzel kapcsolatban azt vettem észre, hogy aki igazán akarja a babát, sokat kell várnia. Aki meg nem, annak meg "becsúszik". A fene se érti ezt :?
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap nem voltam, mert vmitől fáj a hasam. Lehet vírus?!?
És mos sem tudok, mert Kiscsibe megtanult FELmászni a kanapéra, de LE is tud, csak amikor forog még leeshet!!!! Szóval ott ülök mellette....
Azt hiszem már írtam, nekünk mindkét Baba a legelső hónapban összejött, épphogy elkezdtük. De kezdem azt gondolni, hogy véletlen volt, mert ugye most...

Minden tesztelőnek megy a drukk!!!
Vendég
 


Még vmit elfelejtettem!
Volt vki 4hetes4napos terhességgel uh vizsgálaton? Csak hogy összehasonlítanám a méreteket. Köszi!
Vendég
 


Én5 hetesen voltam még a kisfiammal, de akkor még semmit sem láttak..

Szerencséd van, hogy a kisfiad, még csak most kezdett el kanapéra mászni, az egyém mihelyst megtanúlt járni 9 hónaposan, rögtön mászott mindenhová.
Folyton a szekrényről, székről, fotel karfájáról, dumál nekem, hogy nézzem milyen ügyes, és meg folyton csak szólongatok neki, hogy másszon le...
Szóval készülj fel a legrosszabbakra. :roll:

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Nekem a lányomat pont 5hetesen látta a doki. A petezsákot is. Igaz még nagyon kicsike volt. Attól függ mikor volt Pé-d.

Kép
csucsu05
 
 


Niki! :D
Izé...Lányom van :lol:
Eddig nem engedtem Neki semmit csinálni, mert elvérezhetett volna az injekciók miatt ha megüti magát. Most már kénytelen vagyok, nem szeretném visszafogni. :?
Tuti később volt nekem is pém, mivel nekem sem látták.

Csucsu! :D
Igen, lehet, hogy 5 hetesen kellett volna csak mennem... Érdekes Csibével kivártam a hat hetet. :roll: :wink: Most nyáron meg rögtön rohantunk... Akkor inkább hagyom az összehasonlítgatást.

(megy a hasam! van vmi ilyen vírus?!?)
Vendég
 


Kedves Szilardinho és Mindenki!

Sajnos ma reggel megjött, 25 napra, mondjuk nekünk még csak az első hónapi próbánk.

Vigasztaló szavakat szívesen fogadok. Please.

Remélem Szilardinhonak sikerül, drukkolok neki és a többieknek is.

firstlady
firstlady
 
 


Firstlady! :(
Nagyon sajnálom, de nem adjátok fel, igaz? :wink:
Majd sikerül legközelebb!!!
Még lehet őszi babátok! :wink:
Mindig ilyen rövid a ciklusod?
Vendég
 


Firstlady,
csatlakozom a "klubodhoz", ma reggel piri, 26. napra. A fene sem érti ezt, nekem mindig normális 28-30 napos csiklusaim voltak. A múltkor a 25. napra, most meg a 26. napra jött meg.

Dunakavics,
nincs mit hasonlítgatni, mert kb. a 12. hétig "egyenméret" szerint nőnek vagy (sajnos) nem nőnek a babók. Az, hogy kinél mit látni az uh-on, nem a baba méretein, hanem a terhességed korán (hányadik hétben vagy), a szonográfuson és az uh-készülék minőségén múlik.
Ha nő a baba az előző uh-hoz képest, és van szívhang, semmi további aggodalom (és egyelőre nem is néznek mást)! A 12. hétig ez számít, innentől már lehetnek egyéni eltérések, nem véletlen, hogy az első nagy genetikai uh erre az időre esik. Na, én is egy orvostól okoskodtam ki ezeket.

Jó azoknak, akiknek rögtön összejön.

valaki fog még tesztelni a napokban?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Lyly! :cry:
Nagyon sajnálom!!!! :cry:
(Csibét tudom, hogy január 21-én fogant. ja, de ez a mikroszkópom szerint gondolom. és én egy nappal "túlhordtam" a kiírt időponthoz képest)
Vendég
 


Firstlady, nagyon sajnálom fel a fejjjel és tovább próbálkozni.
Nálunk még semmi (hál istennek) de mi holnapra vagy holnaputánra várjuk(jobban mondva nem várjuk :) ). Csak az a gond hogy a feleségem most nagyon megvan hülve és fáj a torka is, ma nem is ment dolgozni.
De ha véletlenül nekünk sem sikerült a mienk is első próbálkozás volt akkor csak előre nézünk és másodjára remélem összejön.
na de mig van remény addig......
szilardinho
 
 


sziasztok....sajnálom piriket..de nem feladni ám.....sikerűlni fog!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi a vigasztaló szavakat.

Szerintetek most hogyan számoljam a Pé-t? 12-13 napra vagy 14 napra, ja és nem tudom előtte milyen volt a ciklusom, mert már elég régóta gyógyszert szedtem, lehet, hogy az e-vitamin amit a dokinőm javasolt?

Köszike mégegyszer.
firstlady
 
 


firstlady általába a 14.nap körül van pé...de lehet előbb és később is...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: