Új privát üzeneted érkezett!

nani :!:
teljesen meghatott amit írtál, nagyon mély érzésű vagy.
ez nekem nagyon szimpatikus, sőt úgy érzem, hogy az, hogy ennyire érezted a babót, magadénak, lelkedének, sokat sejtet abból ahogy majd a megszületett pici babáddal együtt leszel.

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!!!
Olvasgattalak titeket, volt ma élet nálunk rendesen! Vegyes érzésekkel ülök most itt. Egyrészt azért, mert én teljesen átérzem Ranita gondjait, hiszen az enyémek is hasonlók, másrészt pedig Suti miatt. Tudod, kicsit korholásnak olvastam a soraidat, amikor először bejelentkeztél. Persze már sok másra is fény derült azóta, de akkor így éreztem. És annyiban éreztem igazságtalannak amit írtál, hogy nálad nem volt 4 év orvostól orvosig rohangálás, nem volt várakozás, 9 inszemináció és a többi ínyencség. Az én előtörténetemben ez mind benne van, és ezek mind hozzájárulnak a lelkiállapotomhoz, és ahhoz, hogy én most görcsölök rajta, vagy nem. Görcsölök, tény. De nem kórosan. És te írhatod azt, hogy a másfél éves baba milyen aranyos, mennyit játszottatok...stb. Hidd el, én is megdajkálom a barátnőm babáját, de igenis belül majd szét robbanok, mert 2 hét lenne a gyerekek között. Nem a méhen kívülivel, hanem a másodikkal, akit 16 hetesen vesztettem el. Szóval sok dolog hozzájárul ahhoz, ahogy érzem magam.
De az nem kell, hogy sajnáljanak. Nekem pozitív megerősítés kell, egy kis erő ahhoz, hogy kitartsak. Mert mehetnék én nyaralgatni, próbálkozhatunk évekig is, hogy aztán közel negyven évesen merüljön fel a lombik gondolata, esetleg már későn. Az egyik kolléganőm 39 éves, és ma mondta, hogy november óta nincs meg neki, klimaxol. Mi van, ha nekem is ilyen korán üt be? Persze benne van, hogy nem, hát reménykedjek???

Voltam ma a saját dokimnál. Érdekes dolgokat beszéltünk meg. Teljesen kiakadt attól, amit mondott a Kaális doki. Inszemet nem javasolja pont azért, amit én is gondolok...annyi gyógyszert tömnének belém, hogy az lombiknak is megfelelő lenne, és nem biztos, hogy a jó oldalon érne a tüsző. A HSG-t sem javasolja, de megcsinálja, ha akarom, mert kockázata van - még ennek a beavatkozásnak is megvan az a rizikója, hogy ettől gyulladás alakul ki, és elzáródik tőle a petevezető. Ezt nem gondoltam volna, mert ésszerűnek tűnt megcsinálni. Ő ffi létére teljesen átérezte (vagy csak úgy tudott tenni), hogy mi van velünk. Nagyon empatikus doki. Azt mondta, hogy lombikra valók vagyunk, és adott címet egy szerinte megbízható dokihoz, aki ezzel foglalkozik. Egyébként pedig megint a rossz oldalon érik a petém, és azt mondta, hogy úgy látszik a gyógyszerekre a bal oldal sokkal jobban reagál, mint a jobb, aminek kellene.
Most olyan gondot talált, hogy szerinte nagyon nagyon vastag a méhnyálka, menstruáció után el kell mennem hozzá uh-ra, hogy megnézze kóros-e. Pedig clostyzok, ami köztudottan elvékonyítja a méhnyálkát... nálam nem. :) :(
Szóval most ezzel van tele a fejem, és annyit meg fogok tenni, hogy elmegyek ehhez a másik dokihoz, és megtudom, hogy lombikra való vagyok, vagy nem. Én tartok ám a lombiktól nagyon, a sok gyógyszer és strapa miatt, éppen ezért harcolni nem fogok érte. De ha kell, hát kell. Eddig aki lombikolt mind azt mondta, hogy nem bánta meg a dolgot. Szóval ez van.
babszi
 
 


Nagyon sajnálom Babszi,hogy ennyi mindenen mentél keresztül te is.Én megértem az érzéseidet,de ott van a sok ellenpélda:
- lombikkal se jött össze,feladták végleg,és természetes terhesség lett,
- vagy szült lombikos baba után lett spontán terhes,
Annyi minden van és csak odafönn tudják mi miért van.
Pont a múltkor dorgált meg egy lombikos terhes kismama,h miért akadok ki a vizsgálatok(kombi tesz,integrált,stb)árain,meg h a szülés is mennyibe kerül,mikor annak mennyibe kerül akinek lombikozni kell,akkor mennyibe kerül egy vizsgálat.Hát nem semmi árakat írt.
valamint nekem volt egy rossz példám a lombikra(okés min.10 éve),nem velem egy ismerőssel,de nem írom le ,elég dolog van amin aggódtok.De én azóta tudom,h minden csak lombikot nem akarnék.
sok féle élet sok féle gondolkozás,
KITARTÁS A KIVÁNT TERHESSÉGIG,ÉS BOLDOG ÉLETET A KISBABÁKKAL,akiknek a lelke még arra vár h hozzátok kerüljön.

sutimano76
 
 

 
 

babszi!
A closti nekem se vékonyította el a nyálkahártyát sosem.
érdekes, hogy az orvos így áll a hsg-hez....pedig nem árt tudni,hogy átjárható e a nő?
Én már semmiben se vagyok 100%-ig biztos, hisz az elzárt p.vezetőmben alakult ki a terhesség, ami meg átjárható volt= eldugult.
Ilyen fránya a petevezetősors. :)
(Na, ha ezt az "avivás" Lívia hallaná, mondaná,hogy miért nem tornázunk?????)
Megírod priviben,hogy ki az a másik doki? (kíváncsi vagyok, mert fogyasztottam párat :) hátha ismerem.)

A lombiktól nem kell tartani, pár szuri és kész! :wink:
(pont egy órája adtam be a tüszőrepesztőt) :wink:

piciboris köszönöm!
nani72
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm lányok, hogy megértetek, ma már sokkal-sokkal jobban érzem magam :D .
Én úgy gondolom, ezen mindenkinek át kell esnie, ez egy normális emberi érzés. Attól nem érezném jobban magam, ha megkeményítem a szívem, sőőőt. Nem fogok bedepizni, semmi ilyenről nincs itt szó, tegnap így éreztem magam, mára összeszedtem magam és folytatom tovább a küzdlmet.

Babszi,
nem értem én a szervezeted :roll: .
Megint másik oldalon van a tüsző és mellette clostizol? Mennyit szedsz??? Nem lehetne nagyobb adaggal megpróbálni?
Igaza van a dokidnak az inszemmel kapcsolatosan. Itt látszik, hogy nehezen stimulálható vagy, nem biztos akkor sem, hogy a jó oldalt érne a tüsző.
hsg :arrow: ez érdekes információ.
mnyh :arrow: az lehet kórosan vastag :shock: ? Ez nekem új információ :roll: . De akkor nem kellene vérezgetned?
Nekem elvékonyítja a mnyh-t a closti, ilyenkor napi kb 2.5-3 liter folyadékot kell innom, hogy normális méretü legyen.
Ha az orvosod is azt ajánlja és te is úgy gondolod, akkor hívd fel a dokit, próbáljátok meg. Belegondolva én sem tennék mást, nekem is elegem lenne a sok várakozásból.

Nani,
nagyon szép volt, amit írtál.
Engem lelkileg a kaparás jobban megviselt, akkor még nem tudtam, hogy van egy méhen kívül is. Mikor pozitívat teszteltem, nagyon boldogok voltunk, aztán mikor megtudtam, hogy üres a petezsák, én csak ültem a kórház folyosóján és bőgtem. Bőgtem a műtőben, bőgtem, mikor felébredtem.
A méhenkívülinél én olyan tortúrán mentem át, hogy egyszerűen megkönyebbültem, amikor a műtőbe kerültem. Itt az fáj nagyon, hogy az egyik petevezetéknek annyi :cry: . De van másik :D .
Nagyon drukkolok neked, hogy most sikerrel járjatok, igazán megérdemlitek :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, na örülök, hogy okkés minden, a történeted megint csak azt bizonyítja, hogy milyen erős vagy :lol: :lol:
csak így tovább, nem is feladni, hiszen olyan közel már a középídő :lol: :lol: :lol:
tényleg, Hanna jár bölcsibe?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris,
nem, nem jár, itthon vagyok. De úgy néz ki eddig, hogy április-május körül megyek vissza dolgozni, akkor kezdi majd az ovit. Jajjj, úgy sajnálom szegénykét. Bár szerintem nekem rosszabb lesz, mint neki :( .
Dehát nincs mit tenni, kell a pénz is :roll: .

Már tegnap óta elég erősen feszül a hasam, meg mindkét oldalam, nagyon jót tett a closti. Szerintem holnap vagy holnapután lesz a pé. Na, én akkor fél napig megmozdulni sem tudok, úgy fáj.
Rakok nektek egy görbét, most orvosi utasításra mérnem kell.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 8/nummer=4

Te hogy érzed magad??? Csináltál azóta tesztet? Szedsz esetleg valamit? Vitamin vagy valami? Hőmérőzöl esetleg?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita én ehhez a görbés dologhoz nem értek ám, majd elmondod hogy mi is van nálad? köszi :P na akkor szép esték elé néztek a pároddal, csak mindent bele :lol: biztosan több tüsződ is érik ha fájdogál :lol: uh-n megnéz a doki?
tegnapelőtt csináltam egy --at de talán írtam is, nem idegeskedem, most nem jött össze, a következő hónapban majd jobban rástartolunk :lol: elevitet meg c-vitamint szedek, dokihoz nem járok, szeretnék spontán egyszerűen teherbe esni, elvileg most nincs semmi nyavajám.... :oops: :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris,
A görbe szerint és érzésem szerint is pé közeleg. Már 3. napja feszűl a hasam meg a pf-ek. Hétfőn voltam uh-on, akkor volt a jobb oldalt 2 db 13-14 mm tüsző, az most lehet olyan 19-20 mm, úgyhogy elvileg ma vagy holnap pé. Mi rajta vagyunk az ügyön, rajtunk nem fog múlni :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja és ma találkoztam a barátnőmmel és végre csak elmondta, hogy babát vár. Azt mondta várta a megfelelő alkalmat, meg azt, hogy csak ketten legyünk. Egész jól viselem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok!

nemrég értünk haza a petesejtleszívásból.
8 petesejtem lett, ez elég jó arány,ahhoz képest, hogy 4-el indultam ....Úgy látszik kedvet kaptak a szaporodáshoz! :D
Holnap délidőben kell telefonálni, hogy mennyi termékenyült meg?!
Altatást jól bírtam, minden okés.
pussz mindenkinek!
nani72
 
 


nani szuppperrrrr :!: :!: :!: :!: holnap is írj mindenképp, hogy hány kicsike lett :lol: :lol: de jó, úgy érzem javul a topik ++++ oldala is :lol: :lol:

babszim?????

sutimano???

ranita, na jól csinálod, ez az :!: :!: így is kell!! te most termékeny leszel, minden esélyetek megvan a boldogsághoz, inni egy kis pohár borocskát enni egy kis fehérjegazdag könnyű vacsit, gyertya osz hajrá :shock: :lol: :lol: :lol: barátnő meg csak :shock: 9 hónap múlva :wink:


ma teszteltem megint egy --t, már tuti nem sikerült de nem adom fel :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok!

látom kezd mindenki + lenni,mármint hangulatilag,az jó mert ez meghozza majd a várva várt kövi + eredményt,drukkolok!!!

Én ma 2 órát álltam sorba a kombi teszt miatt,ahelyett h ágyba feküdtem volna!!!remélem nem lesz gond,mert tegnap is ma is görcsölgetek!!!!Megbeszéltem picurkával,h kapaszkodjon,mert ez a vizsgálat muszáj.

Nani megy a drukk,de nekem olyan furcsa volt olvasni,h máshol vagy te és máshol termékenyül meg a petesejt.Bocs én ezt a témát megúsztam,és nem nagyon tudok semmit erről a folyamatról!Ill. azt tudom h ilyenkor nem természetesen úton term. meg a pete,de leírva akkor is furi volt.

sutimano76
 
 


sutimano, nagyon vigyázz magatokra, lábat felpolcolni és pihi amikor lehet :!: ne idegeskedj, az is okozhat görcsölést...
nem is értem miért nem ülhettél le :?: :?: :?: :evil:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris,egy kicsit ültem egy babaszéken,de nem volt kényelmes,amúgy meg alig van szék az ajtó közelében.Ha hiszitek ha nem ott kell ácsorogni a terhes kismamiknak,pocaknagyságtól függetlenül.Hát ez van!!Ha messzebb leülsz lehet h beelőznek,vagy csúnyán néznek hisz ők is állnak alapon.
De már itthon vagyok és fekszem ezerrel,csak krumplilevest szeretnék főzni,úgyhogy lassan erőt veszek magamon.

sutimano76
 
 


Sutikém, hát tedd össze 2 kis kezed,hogy nem kell lombikprogramhoz folyamodnod! Nekem sem, és hidd el egyik nőnek sem ez az álma!
De tudod, régi mondás: amit nem ad meg a természet, majd megadja a művészet!!!!! :wink:

( bár ma volt velem egyidőben egy 42 éves nőci, neki is petesejtleszívása volt, már van 1 hatéves lánya, és sehogy se jön a kistesó...több inszem után most ez lesz az első lombikja...szóval még egy spontánbaba után is kerülhet ide az ember)

Remélem görcseid már távozóban! pihenj kedvedre!

piciboris, új hónap= új esély!!!

rani, szép estéket,éjjeleket! :wink:
nani72
 
 


Nani,nagyon örülök,h megúsztam a lombikot,mert egy rossz élmény (ismerősnél)miatt,lehet be se vállaltam volna.
Innen Drukkolok nektek,és pozitív energiát sugárzok!!!!!!!Beszéljük meg,h legkésőbb nyárra mindenki kismama lesz (lehet ám előbb is).

Kép ?

sutimano76
 
 


Gondolom nem könnyű azt olvasni,h nekem már összejött,ezért inkább nem jelentkezem,csak olvaslak titeket,és örülök ha valaki + tesztről ír!!!!!sziasztok!

sutimano76
 
 


sutimano, na neeee, nem gondolod, hogy csak úgy hagyunk eltávozni :D :D :D :!: légyszi gyere, a te gondolataidnak is van itt helye, sőőőt!!! nekem a 2. babavárásom lesz :wink: ez, de ha az első lenne akkor is érdekelne amit írsz :lol: :lol:

ez meg szép....nem tudnak leülni a kismamák mert mindenki annyira egóóó mi??? ismerős helyzet..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sütike!

Nem rossz olvasni téged egyáltalán, szóval gyere csak, legalább van élet a topikban!!! Nekem igazából az a rossz, amikor terhes családtagot látok, akiről tudom, hogy nem is akarta a gyereket, vagy már akkor úgy beszél róla, hogy látom mit fog elrontani...stb. Meg a barátnőm babája, mert egyidős lenne az enyémmel, de ez nem jelenti azt, hogy ne szeretném őket.

Nani, ez remek hír, holnap nagyon drukkolok, hogy jót halljál, és gyere mondani, mert a kiváncsiság kifúrja az oldalamat!!! Tudod, hogy esetleg én is odajutok, és akkor MINDENT tudnom kell :)
babszi
 
 


babszim, megint elolvastalak és nem tudom most akkor hogy is lesz veled? mi a sorrend?

nani????

ranita, na tudsz még járni :oops: :oops: :oops: :P :wink:

sütike drága, a teszt eredménye mikor lesz meg?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris, kb.2 hét.

sutimano76
 
 


Babsz amikor a m.k-vel voltam kórházba én is azon gondolkodtam amikor az abortuszosok jöttek.mentek,h odafönnt nem figyelnek ránk,nekünk kéne ,de enm jön össze,nekik,meg miért ha ugyse kell??????? :roll:

sutimano76
 
 


Sütimanó,
nehogy el menj, engem sem zavar, ha magadról meg a terhességedről írsz. Te vagy nekünk akövetendő példa :D .

Tényleg Angie, merre vagy???

Piciboris,
Kép

http://www.wunschkinder.net/forum/zanze ... 8/nummer=4
Nézzétek a fejecskéket, nem bízzuk ám a véletlenre, rajtunk nem múlik semmi, az tuti :D
Szerintem tegnap meg is volt a pé, eléggé éreztem a hasam meg a pf.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita :twisted:
nem vagytok semmi :P mindjárt 6-os ikrekre gyúrtok :lol: :lol: :lol:

sutimano, ilyen sokára???
jajj ilyen élményem nekem is volt, laparon egy 19 éves kiscsaj...egyéjszakás kaland....abortusz lett a vége, mindezt lazán elmesélte, hozzátette, hogy a szülei nem is tudnak róla...na ez gáz...

Kép
Kép
piciboris
 
 


ranita, olyan izgalmas ez az időszak amikor az ember még nem tudja, hogy sikerült-e.......jujjj de jó, na pár hét és megtudjuk :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris,hát egy genetikai központba sok pénzért pár órán belül is meg lehetett volna,de most pillanatnyilag több a türelmem mint a pénzem.Jövőhéten megyek az oepbe reklamálni,vagy rájuk borítom az asztalt is.Mindenki 2-3 héten belül megkapja a pénzét,én meg 2 hónapokat várok rá.

sutimano76
 
 


Piciboris,
miért kaptam a mérges fejet :roll: ?
Nem 6-os ikrekre gyúrunk, csak az a baj, hogy én érzem mikor van a pé és olyankor rágyúrunk, hogy legalább tudjam, mi mindent megtettünk az ügy érdekében.

Ilyen élményem nekem is volt, nem is egy. Egy barátnőmnek( vagyis volt barátnőm, mert én már nem tartom annak)tavaly fél év alatt 2 abortusza volt, azt sem tudta ki a gyerek apja, pedig férjnél volt.
Na meg aztán a kórházban....
Volt aki a 12. héten jött abortuszra. Most szerintetek normális? És akkor kiverte a balhét, mert aznap nem engedték haza :evil: .
Aztán amin még nagyon kiakadtam. Egy csaj a 2. abortuszára jött. Az elsőt nem akarták, eltetette. A 2. akarták volna, de azt mondták neki uh, hogy nincs szívhang. De aztán később kiderült, hogy van szívhang, de akkor ők már felkészültek az abortuszra, így megcsináltatta :evil: . Ilyenkor kinyílik a bicska a zsebembe :evil: .
A m.k most majdnem 3 hetet voltam kórházban, volt olyan nap, hogy nayüzembe ment az abortusz. És utána tök jól elviháncoltak. Fel tudtam volna őket rúgni, már bocsánat :evil: .
Na, jól belelovalltam magam, de ez az a téma, amin nagyon ki tudok bukni :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Izgalmas igen, de engem inkább félelemmel tölt el. Félek a csalódástól :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nani,
mi újság, hányan termékenyültek meg???

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sajnos tíz éve nekem is volt abortuszom,de akkor se eltartani se felnevelni nem lettem volna képes,azóta is minden év aug.(akkor született volna)eszembe jut h mostmár lehetne egy x éves gyermekem.

sutimano76
 
 


ranita megnéztem hány fejecske van...na és erre raktam a huncut ördögfejet :lol: :lol: :lol: :lol: csak vicc volt a 6-os :wink: :wink:

ezek az abortuszos sztorik elképesztőek, a vihogókat én is utáltam volna....nekem meg olyan szar volt a lapar, a kiscsajszi meg mehetett haza simán másnap reggel én ott rohadtam 3 napig..


suti, nekünk a párommal 'összejött egy babó, 21 éves voltam....elment 10 hetesen...most lenne16 éves. de akkor még éretlen lettem volna, ráadásul 1éves főiskolásként..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hát igen, én asszem 22-23 voltam akkor.Ezért is tartom nagyra a nővéremet,mert ő 21 évesen vette át a nevelésem.Hát én belegondoltam 21 évesen h milyen lenne ha most a nyakamba szakadna egy 10 éves gyerek,hát el se tudtam képzelni.De ő nagyon jól csinálta!!!Nem lettem egy lusta tudatlan senki!!!

sutimano76
 
 


sziasztok!
2 -en termékenyültek meg!
Először kicsit búnak eresztettem a fejem ,mert 8-ból ez kevéske, csupán a negyede, de aztán összeszedtem magam, hisz ikreknek nézek elébe!!!! :)
Különben is az első lombiknál kettőt szokás visszahelyezni.

Most újra visszatelefonáltam, hogy mikorra várható a beültetés, és valszeg hétfő lesz a mi napunk.
Most azon agyalok, nem tudom ti szeditek e a folsavat, -sutimano már biztos nem ,mert 12. hétig szokás,hogy hiánycikk ,nálunk a kerületben nem kapható. Nekem viszont nagyon kéne! 6 mg-ot szedek naponta (orvosi előírás).
ha van a raktáratokban, örömmel átvenném.
Az elevitben/gravidában 0,8 mg van csak, az semmi.

sutimano, milyen pénzt nem kapsz meg? táppénzt?
Ne hergeld fel magad nagyon. Görcs elmúlt?

puszi lányok!
nani72
 
 


Nani gratula!!! Kép
A nődokidnak el kell látnia tanáccsal h mit szedj,h megerősítsd a terhességet.
Nekem azt mondta elég az elevit,de mivel fájdogált a hasam magánszorg.-ból szedtem magne B6-ot.Azután jobb lett.Ja meg a vérezgetés miatt kaptam duphastont is.A duphastont a 12 hétig kellett szednem,az elevitet min 30.hétig!!!Mindenképp a dokidtól kérj segítséget ez ügyben,lehet neked más kell.

Igen a táppénzt! :cry:

sutimano76
 
 


nani én is gratulálok, figyu ha az első lombik mindjárt sikerül is akkor már nem is kell idegeskedni, szép ez a két kicsike :lol:
figyu, nem vagyok doki...de az elevitben levő folsav ált. elég szokott lenni, neked miért kéne 6mg, soknak tűnik nekem...ennyit írtak fel? nem 0.6 kéne?

Kép
Kép
piciboris
 
 


köszi csajok!

piciboris, azért kell a 6 mg, mert szedek egy gyógyszert az inzulintúltengésemre (kezdődő cukorbaj), és ez nem engedi felszívódni a folsavat. Ront rajta, ezért kötelező a dupla adag teherbeeséskor.
Egyébként elég lenne a 3 mg-s is.
Magyarország legjobb endokrinológusához járok, hiszek neki. :wink:

sutimano, sajnos nem az oep lesz a hunyó, hanem a munkahelyed! (ez tuti) Biztos nem adják le kellő időben a papírjaid.
nani72
 
 


Nani,
gratulálok :D , ebből ikrek lesznek :D .
Én most kezdtem el a folsavat, de nekem is 3 napomba telt, mire kaptam valahol. Hiánycikk :cry: .
Abból általában kettőt kell szedni, az van az útmutatóba.
De ez a folsav miért ennyire fontos? Csak a születési rendellenességre jó vagy tud valami mást is?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


szerintem a folsav erősiti a terhességet,nem,főleg ha naninak ennyit kell szedni.

Nani,hívtam a m.helyem,h hívja fel a könyvelőirodát,h mikor küldik a papírokat és kedden meg bemegyek az oep-hez.

sutimano76
 
 


Szuper vagy sutimano! Így kell ezt csinálni!!!!!

Ranita, hol kaptál folsavat???????????????????nekem nagyon kéne,elmegyünk a világ végére is érte.
A folsav a gerincvelőcsőzáródásra, idegi dolgok kialakulásához nélkülözhetetlen.
A metformin, amit szedek, eleve rontja a normál folsav felszívódását is, tehát nem jut be annyi, ami kéne, ezért kell a több.
nani72
 
 


Nani,
Dunántúl. De egész Pesten nincs??? Az lehetetlen :shock:
Mondanám, hogy veszek neked meg el is küldöm, de mire az odaér, addigra lehet te is kapsz.

Kép

Kép
ranita1979
 
 



Kép
Kép
piciboris
 
 


sziasztok!

Nem fogjátok elhinni ,honnan lesz folsavam: Sopronból!!!!!!!!!!!!
Rokonaim tegnap este oda utaztak, és a pályaudvar közelében van 1 patika, az utolsó 3 dobozzal megvették nekem. Juhééééj!

De megpróbálom piciboris ajánlatait is!

Ma telefonoztam a kaálival, maradt a 2 baba, szépen fejlődnek, 4 naposan, hétfőn jönnek velem haza!!!! :wink:

Ma szépen kitakarítottam,( nem hajszolva magam) ablakot pucoltam , összes függönyt kimostam, nagyon jó illat lett .
Már csak a virágok hiányoznak az erkélyről...azokat úgy szeretem!

szép hétvégét!
nani72
 
 


jaj nani, nagyon örülök a híreidnek, és asszem hasonló lelkek vagyunk :lol: a lakásban a jó illat..az jóóó!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok,De jó Nani,gratula!!! :) :D :lol:

Én ma akartam függönyt mosni,de feltétele lett volna a napsütés,hogy egy jó nagy szellőztetés is beleférjen,hát várok még párnapot. :? :( :cry:

sutimano76
 
 


sziasztok, jó március 15-ét :lol: én nagyon szeretem ezt az ünnepünket :lol:

na megjött...végre, mert már féltem, hogy meg sem jön :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Borcsa!
Jogos a szemrehányásod, de nem volt szándékos elveszésem :) Síelni voltunk szombaton - sok utazással járt :) Párom érzi minden izmát - és minden leendő izmát is :) vagy az izmok hiányát. Szegénykém nagyon kezdő, és nagyon be volt gyulladva az egésztől, pedig ügyes is lenne több önbizalommal. Az én részemről párszor lepergett előttem az életem, amikor belém kapaszkodott, mint fuldokló a megmentőjébe, de hát ez ezzel jár. A lényeg az volt, hogy megszeresse, mert én szeretem, és majd intenzívebben szeretném űzni a sportot.
A sorrendet kérdezted korábban... Hááát, most az a nagy helyzet, hogy semmit nem csinálunk. A dokimhoz visszamegyek amikor megjön, hogy megnézze mi a helyzet odabent, mert ugyebár túl vastag a méhnyálkahártyám. Megnézi, hogy kóros-e, vagy nem kell aggódni. Érdekes, hogy clostynál TÚL vastag tud lenni, de mindegy. És amikor visszemgyek erre az ellenőrzésre, akkor megadja a Forgács Intézetben lévő - állítólag megbízható- kollégájának a telefonszámát. Egyeztetünk majd időpontot, aztán meglátjuk ő mit mond.

Nani!!!
Annyit gondoltam ám rád!!! A kettő már nyerő szám, szóval ez jó hír!!! Folsavat már ezer éve szedtem, és nem voltam azóta patikában. Amikor újra elkezdtük a próbálkozást, akkor szedtem megint, de azóta ki is ment a fejemből. ŰPedig olyan igaz, hogy KELL!!!
Hétfőn nagyon fogok megint szorítani neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ranita!
Amikor én is kórházba kerültem a méhen kívülivel, akkor csiripelt egy 17 éves csaj egy 19 évessel abortuszra várva. Az előbbinek a barátjától volt a baba, a másiknak nem tudom. A 17 éves nyögött meg szenvedett a fájdalomtól, haldokolt szinte. De csak akkor, amikor a családja ott volt!!! Ahogy kitette a lábát a látogató, vidáman megbeszélték a részleteket a másik csajjal. Idegesítő volt nagyon. A család pedig sajnálta, ápolgatta, kedveskedett ennek a felelőtlen ilyen-olyan lánynak. Persze nem tudom én mit csinálnék, ha az én lányom lenne így, de irritáló volt az egész.
A második kórházas alkalommal sem volt jobb a helyzet. Olyan szobába fektetnek, ahol futószalagon tolják ki, majd hozzák be az abortuszosokat. Én meg ott feküdtem 16 hetes terhesen, és "ugyanarra" vártam. Bármilyen vizsgálat volt, sírva bizonygattam, hogy én szerettem volna ezt a babát, és nekem soha nem volt abortuszom...tudniuk kellett, hogy ne nézzenek ferdén rám. Egyébként még egy helytelenítő pillantást sem kap az ember a klinikán, de nekem ez fontos volt.
babszi
 
 


Babszi, drukkolok, hogy tetszen az új orvos! A forgács intézetet sokan dicsérik,főként családias hangulata miatt. A forgácsba mész, vagy a magánjába???

Sétáltunk ma egy jó nagyot a városban, átmentünk a Lánchídon,ami olyan hangulatos volt! Tele volt gyerekekkel, mindenféle családdal, jó volt nézni!

Holnap megyünk délidőben a babáinkért. Ketten lettek, ketten is maradtak, nem szaporodtak többen. De a biológusnéni szerint szépek!

piciboris, itt az új hónapod! :wink:

puszi mindőtöknek!
nani72
 
 


babszim, na de jó, hogy kicsikét elvonultatok :lol: :lol: meg sport meg minden, vicces ahogy leírtad a 'nagymackódat,tetszett :lol:
most akkor én is annak szurkolok, hogy végre végre annyi év után ez a doki segítsen és ami a fontos: AKARJON segítni neked, a babásodásodért :lol: :lol:

nani, aranyos vagy, köszi, na vettem ovulációs tesztet....hátha így még lazábban összejön a tesóka, meg próbálunk fiúra gyúrni :lol:
holnapra minden jót kívánok neked!!!!!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


2 napja úgy fáj a hasam alja... mivel nem a jó oldalon ért megint a pete, nem gondolnám, hogy terhes vagyok, de olyan fájdogállás, mint mikor legutóbb babás voltam. Amolyan szúrkálás vagy ilyesmi, de elég határozottan. De nem hinném, hogy baba lenne most a dologban :(
babszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: