Új privát üzeneted érkezett!

Oreosmilka nagyon drukkolok! :)
Marquise én ma kezdem a 4. hetet, uh nekem még korai lenne szerintem, talán majd a jövő 7en, vagy utána, jó lenne látni a pulzálást :D De nem tudom előre, h meddig fogom kibírni :) Magánhoz mész?
Nem fogok most mindenkit név szerint felsorolni, de mindenkinek megy a drukk! :)
kisbogika
 
 


Bocsi,teloról írok ès hamarabb elküldtem!
7.hèten mentem uhra ès nem találta a doki"Egy hètig kèt naponta jártam uhra+vèrvèzelre hcg szintet nèzni!Az első labornál kiderült hogy elhalt terhessèg de nem találták sehol a petezsákot,így nem volt kizárva hogy mèhen kívüli!Egy hèt izgalom ,idegeskedès,aggódás aztán megtalálta egy szonográfus a mèhemben ès kb.4 hèten halhatott el mert nagyon picike volt!Aznap elkezdtem barnázni ès másnap erős görcsökkel,erős vèrzèssel folytatódott!7 napig tartott ès vissza kellett mennem uhra,de szerencsère kitisztultam,nem kellett műteni!Azóta kèt mensesem volt nagyon erős vèrzèssel,ezėrt ma megyek ujra hogy megnèzze a doki mi a helyzet!Szerencsère nem kell várnunk a próbálkozással ugyhogy m

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


most is rajta vagyunk a dolgon!Elvileg ma van pèm!29 napos a ciklusom,ma a 15. nap van!
Hú de hosszúra sikeredet!Bocsi!
A babásoknak gratulálok ès jó babavárást,a várakozóknak pedig kitartást egyszer mi is zebrásodunk!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 

 
 

Technikai kérdés jön :)
A 4 hét, 0 nap szerint most hányadik hetemet kezdem? A negyediket vagy az ötödiket? Másnak biztos egyértelmű :)
kisbogika
 
 


Kisbogika a betöltött hetek számítanak!Úgyhogy jól írod 4 hèt 0 nap!Gratulálok!

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


köszi Moncsika, szorítok neked! :)
kisbogika
 
 


Sziasztok.
Gratulálok mindenkinek akinek pozitív lett a tesztje.
Pénteken írtam hogy megjött szombaton is még megvolt vasárnapra meg szinte semmi talán egy kis barnázás volt. Mostmár komolyan nem értek semmit sem hogy mi folyik a testemben. Főleg hogy sokszor van hányingerem és a hangulatom meg szinte percenként változik.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok lányok.

Elkeseredetten kezdem a hetet :(
Ugy érzem meg fog jönni. A görcsök, az érzés egyaz egyben olyan ja és van ujabb kis pecsételés is.
És hiába olvastam ezer és még annál is több helyen cikken és fórumban hogy ez lehet egy tünet rengeteg nő érzi pontosan úgy minth ameg akarna jönni. már nem hiszem hogy az lenne és összejött.
Ha mégis, le a kalappal a természettel mert abban az esetben tényleg tökéletesen csinálja 'utánozza' ezt a dolgot.

Alig tudtam elaludni.
És tudom nagyon hülyeség ez hisz az első hónapunk.
De elkezdtem agyalni, vajon a barna folyás mielőtt megjönne az a bizonyos progeszteron probléma? És most jön még egy jó halom ilyen hónap majd kivizsgálások meg kezelés (már a siromat is megástam :D ).
Tudom nem szabadna ilyen hamar elkeserednem (még meg se jött :D). Hisz ha 3-4 hónapig is fog tartani az is totál normális.

De változtatnom kell ezen a hozzáálláson a türelmetlenség és görcsösség elront mindent :(

Bocsi lányok a negativ bejelentkezésért, csak jó volt kiírni ezt így magamból..

Remélem az ujdonsült kismamák jól vannak.
A 'még nem kismamák' jókat akcióztak.
És szép hetet kivánok!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


ritus922 lehet, hogy nem ártana majd egy újabb tesztet elvégezni 
kisbogika
 
 


@kisbogika:
Nem tudom nem merek tesztet csinálni. Összetörne egy újabb negatív teszt de majd meglátom.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok,
egész hétvégén gőzerővel takarítottam/lakásfelújítottam, úgyhogy nem votl időm jönni, ma reggel meg már alig vártam, hogy bekukkantsak a fejleményekért :) És micsoda fejlemények vannak 

@marquise
GRATULÁLOK!!!! Te lettél az első befutó, remélem mind hamar követjük a példádat  És ugye nem hagysz itt minket végleg, beszámolsz még a fejleményekről?

@oreosmilka
kezem-lábam csuriban még mindig!  Szerintem ez még simán lehet akár baba is. Az orvost mondjuk kicsit furcsállom, látatlanban, pár tünet alapján egyből meddőségibe küldene...? Hát, khm...

@littlebiscuit
tudom, könnyű mondani, de próbálj lelazulni egy kicsit. Ha megjön, hát megjön, ez még nem a világ vége... Ráadásul ez még csak az első próbálkozós hónapotok! Ezzel együtt megértelek, én is nagyon kétségbe estem az elején. Most, a negyedik hónapra jutottam el odáig, hogy a nemvárt előtti héten már nem idegelm szét magam :)

folyt. köv.

zsuci
 
 


@kisbogika
Neked is megy a nagy gratula!!! 

@caroline,
tök jó ez a lista, köszi, hogy vezeted! :)

Jónást kíváncsiságból én is néztem, nekem nagyjából félidőre tette az esélyes időpontot (bár én nem nagyon hiszek benne, de így benne volt a szórásban).

Halkan mondom, egyelőre nálam nincsenek a szokásos PMS tünetek. Ilyenkor már brutál cickófeszülés- és fájdalom szokott lenni... De ezt egyelőre betudom annak, hogy iszom a palástfű teát.

Moncsika, Ritus,
üdv itt, sok sikert nektek és mihamarabbi babásodást!
zsuci
 
 


Ja, és Caroline, ezek szerint együtt tesztelünk most szombaton? 
zsuci
 
 


@littlebiscuit:
Ne keseredj el! Aranyos volt a bejegyzésed, mert mindent, amit biztatásként írni tudtam volna, odaírtál te magad!
:-D
De jó, hogy leírtad a negatív gondolataidat is: jobb itt kinn, mint benn a fejedben! :-D
És ha megjön mégis (de hát hol van az még, ki tudja, lehet, hogy nem is jön...), akkor új hónap jön, új lehetőség!
bandibond
 
 


Csatlakozom az előttem szólókhoz. Littlebiscuit ne idegeskedj, még semmi sem biztos :) És igen, ez a blog pont arra van, hogy kiírjuk magunkból a gondolatainkat, akár jók, akár rosszak.
kisbogika
 
 


Egyébként az aggódás örök :) Mindig van miért aggódnunk. Először, hogy összejöjjön, aztán azért, hogy megmaradjon, meg hogy egészséges legyen, aztán meg majd azért, hogy rendben menjen a szülés. És ezek után jön majd csak az igazi aggódás :D
kisbogika
 
 


Jaj lányok, annyira aranyosak vagytok köszönöm a biztatást.

A nagyon fura az lenne, hogy 3 nappal előbb jön. A nyolcadika mint nem várt a 32 napos ciklussal számoltam ami a standard nálam. Ha eltérés van akkor max 1-2 nap késés. Most 3 nap korábban, hát furi lenne.
Amugy reggel voltak azok a görcsök. Mostanra elmultak. Nagyon furi.
A barnázás zavar nagyon. Habár ha abból indulok ki hogy olyan 12 nappal vagyok peteérés után akár pozitiv dolog lehet.

Most viszont tényleg pont a végére ennek a találgatásnak. Pár nap és kiderül, teljesen feleslegesen őrlöm magam.

Kisboglika ne is mondd. Én már látom magam, olyan para-mama leszek hogy csak na :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit
még annyi, hogy a mi első próbálkozós hónapunkban, amikor (hosszú-hosszú szünet után) először volt újra védekezés nélküli szex, az én egyébként atomóra pontosságú 26 napos (+/- 1 nap) ciklusom "kiugrott" 30 naposra, brutál terhestünetekkel (szédülés, hányinger, álomkór, mellfeszülés... minden megvolt) - meg egy kazalnyi negatív teszttel
Nem tudom, hogy ez vajon pszichoszomatikus, esetleg a testünk jön ennyire zavarba   a kiskatonák láttán, mindenesetre ismerős ez a "borulós" első hónap... 
Ettől függetlenül drukkolok, hogy legyen ott valaki 
zsuci
 
 


@Riitus922 nekem is ez volt, 3 napos mensi és annyi. Viszont egy hete reggelente folyamatosan alhasi fájás amikor felébredek, de után semmi. 
@littlebiscuit: Fel a fejjel, nekünk is ez volt az első próbálkozós hónapunk :) Ne keseredj el ha nem jött össze.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:
Nekem nem fáj a hasam csak pénteken meg szombaton de akkor úgy hogy majd bele haltam. Tegnap meg szinte semmi sem volt. Ma van egy kis barna valami. Meg a hányinger plusz tényleg a hihetetlen hangulat ingadozás. 3s azt se mondhatom hogy beképzelem a hányingert mert ugye az orvos is mondta hogy nincs baba csak peteérésem lesz plusz megjött szóval nem tudom. Ha meg most a mensivel jár ez a dolog akkor nekem nagyon új mert ilyen még soha nem volt velem.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Sziasztok!

Ma még nem volt teszt, mert elfogyott, viszont mostmár "titokban" kell csinálni, mert apa kiborult. Jobban megviseli a találgatás és az őrlődés mint minket összesen.  Nem akartam vele vitatkozni. Viszont két napja úgy ég a gyomrom, mint a Reichstag. A másik furcsaság, hogy nekem nem fáj a mellem, viszont a mellbimbóm az kemény és nagyon érzékeny.

Émelygés is pipa, viszont az nem olyan, mint amikor az embernek gyomorrontása van, hanem kb 5mp-ig tart. Annyi h észreveszem és már el is múlt. Na majd holnap meglátjuk! Vagy holnapután.

Remélem, akik hamarosan sorra kerülnek, ott is meglesz az a két csík!

oreosmilka
 
 


Oreosmilka, már rágom a körmöm :D
kisbogika
 
 


Rajtam kívül van még olyan babonás itt a fórumon, aki nem tervezi, hogy a 12. hét előtt bárkinek is elmondja, a nagy hírt?
kisbogika
 
 


Alacsony az Isten állatkertje és én csak a létszámot növelem benne... :D

Naná, hogy nem bírtam megállni, de az eredmény az kb ugyanaz, mint az előzőnél.

Úgyhogy várunk még. 

A pocakban meg tombol a kénköves pokol!
oreosmilka
 
 


@kisbogika: ha összejönne ebben a hónapban (amit remélek) akkor a szülőknek kari ajándék lenne :D 
@ritus922 nekem is első nap görcsölt, de mensi előtt és azóta is reggel felkelésnél érzem, tegnap óta meg gyakori pisi is van amúgy semmi. Szerintetek csajok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag201, szerintem a helyzet sokkal jobbnak tűnik, mint 50-50% :) Szorítunk! :)

Kitartás Oreosmilka! :)
kisbogika
 
 


Oreosmilka,
Szerintem mi vagyunk az izgalom-mérő csúcsán most. Én várok viszont csütörtökig a teszteléssel. Ha addig nem jön meg.
Már most nem is barnázás van. Pisilésnél a papiron kis maszatolás. Nagyon kevés. Visszatért kicsit a hitem..
Az egyik barátnőm, aki most 5 hónapos terhes mondta azt így szó szerint 'teljesen biztos voltam benne hogy meg fog jönni, ugyanolyan görcsei voltak. Aztán mégse és a mensi napján pozitivat tesztelt.

Kiscsillag, én nem vagyok a tul sok teszt mellett, de a te esetedben érdemes lehet csinálni. A következő nem várt még túl távoli de vannak olyan érzéseid ami arra utalatnak. Hetekig ezekkel a bizonytalanságokkal, az cudar.

Kisbogika,
Hát nem tudom. Gondoltam már erre, hogyan és mikor.
Én ha mondjuk adja isten most összejött, karácsonyra a 16/17. hét környékére érkeznék és hát akkor már van egy kis pocak. Nem akarom hogy csak úgy észrevegyék, és kérdezzenek rá. Hanem szeretném elmondani inkább annál előbb minthogy látni lehessen, legalább a szük családnak.
De számomra nem szent irás a 12. Utána is megtörténhet a baj sajnos nem csak addig.
Hát, majd meglátjuk..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jaj csajok, nagyon drukkolok... En már a menszi végén járok!
Iszom a teat viszont még a baratcserjet nem sikerült beszereznem. Azt barmikor el lehet kezdeni a ciklusban?

A resztekrol... En imádok tesztelni es januar ota annyira megszoktam hogy negativ Hogy meg sem lepodok.
Ev ele

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Folytatom...
Ev elejen tibb honapig csinaltam az ovutesztet, azt is imadtam. De aztan azt leraktam mert kezdtem ragorcsolni es rajottem higy azert mert tul sokat foglalkozok ezzel a temaval. Kigondoltam hogy majd jon ha akar...

Persze az már masik dolog hogy azóta sem történt semmi... Deamui kesik nem múlik. :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


Nem tudom csajok, szerintem várok hétvégig, emrt ha össze is jött akkor is max 3 hete sztem :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Most olvastam, hogy előfordulhat hogy ha a mensi időpontjához túl közel van a peteérés akkor előfordulhat hogy egy kicsi leválik a méhnyálkahártyáról és az okoz menstruációt és az nem is a megszokott mennyiségű és idejű szóval még talán van egy kis remény a számunkra. Bár nekem most lehet lenne január 1től új munkám szóval nem tudom, hogy mi lenne most a jobb baba vagy nem baba.


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Marpuise, mi volt a dokinál?
kisbogika
 
 


@littlebiscuit:


Nekem már kb 6 napja késik... Már a hajam hullik, a kétségektől és kezdek oltárian félni, hogy az a halovány pozi az nem e egy meg nem tapadt, vagy méhen kívüli miatt sikerült. Mindegy, most az elkövetkező pár nap a tesztek bűvkörében fog telni.
Ha másért nem, hát azért, hogyha orvoshoz kell menni, akkor tudjak neki mit mondani.

A másik, meg hogy tényleg én vagyok az, akinek várnia kell?! De miééééééért? -.- Nemmegy ez nekem :D

Holnap lesz az évfordulónk a kedvesemmel. Kicsit rossz szájízzel megyek a dolgok elébe. Nem tetszett, ahogy kiakadt ezen az egész teszt-mizérián. Mintha ő döntené el.


Lehet úgy kéne mennem dokihoz, hogy márpedig az a teszt igenis pozitív lett és irgumburgum ideavérvételes beutalót, de azonnal!
Mennyire nézne hülyének?!
oreosmilka
 
 


Hú! elég volt visszaolvasni titeket. Nem is tudok mindenkiére reagálni.

Én is imádok tesztelni, én nem félek a negatívtól, inkább reménykedéssel tölt el, akár látok rajta valamit, akár nem. A mensiig reménykedek. A mensi napján meg úgy vagyok vele, hogy újra nekiállok és valamit pluszt teszek a siker érdekében. (gyógytea, vitamin, fenék alá párna stb) 

Szóval én imádom a teszteket csinálni, az ovu teszt a ciklus első felében segíti kivárni a félidőt, minden nap tehetek egy lépést a siker felé vezető úton és ez öröm. Minden reggel mérem a hőmet és az is olyan jó, hogy látom, hogy szinte úgy alakul a ciklusom, ahogy a nagy könyvben meg van írva. 

Pecsételős lányok! nagyon tudom ajánlani a barátcserjét vagy a cickafarkteát, mert ezek beállítják a ciklust. Tehát ha gond van az egyensúllyal ezek segítenek helyrebillenteni. De szerintem vagy egyik vagy másik. Nehogy aztán csak mégjobban felboruljanak a dolgok. Úgy tudom van valami gyógyszer is, ami segít a megfelelő progeszteron szintben.  Ha elmész az orvosodhoz, hogy babával próbálkoztok egy ideje és mensi előtt jóval pecsételgetni kezdesz , akkor ír fel valamit (nem tudom mi a neve) ami segít megtartani a picit ,ha már megfogant. Valakinek csak a beágyazódásnál vannak gondok. 

Amúgy még annyit, hogy a szerintem helyes az az elgondolás miszerint a spermák bezavarhatnak a ciklusban. Tulajdonképpen bekerül olyasmi a méhbe, ami addig totál idegen volt neki. Ez nyilván azokra nem vonatkozik, akik eddig gyógyszerrel védekeztek. 3. gyermekemmel így volt, hogy 5 nap késéssel jött meg, már minden terhestünetet produkáltam. De semmi nem volt, csak sok negatív tesztem. Aztán ittam a teákat. :)


Akiknek megjött ajánlom:

Cickafark


Az éhgyomorra fogyasztott cickafark teára sok nő esküszik, ugyanis olyan hatóanyagokat is tartalmaz, mely segíti, a normál tüszőérést, a sárgatest hormon termelődését. Lehetőleg mesterséges édesítőszer és cukor nélkül igya, mert azok befolyásolhatják a progeszteron szintjét, továbbá fontos, hogy csakis az ovuláció előtti időszakba fogyassza! A cickafark tea az egész szervezetre kifejtett kedvező hatása és a lelki sebek, tüskék gyógyírjaként szintén szolgálja a sikeres baba projectet.


Palástfű


A cickafark mellett a palástfű tea a legnépszerűbb a babára vágyó nők körében, főleg azoknál, akiknél rendszertelen a ciklus, illetve ha peteérési problémákkal küzdenek. Fogyasztása kifejezetten ajánlott azoknak, akik teherbe szeretnének esni, ugyanis segíti a méhnyálkahártya felépítését, erősíti a méhet és jó hatással van a beágyazódásra is. Teáját fogyassza naponta 2-szer az ovuláció után!


Barátcserje


„Barátcserje segítségével hamar szabályossá válhat a hóbortos menstruációs ciklus, így könnyebben ki lehet számolni az ovulációs időszakot. Jó hatással van továbbá a sárgatest zavarára, valamint csökkenti a magas prolaktin szintet is, ami a peteérési zavarokért felelős. Egész ciklus alatt szedhető és a kellemetlen alhasi görcsöket is eredményesen mérsékli. Amennyiben az ízét esetleg nem szereti, tabletta formájában is kapható. A nőkre gyakorolt áldásos hatásait a modern orvostudomány kísérleteinek eredményei is igazolták.”- mondja Dr. Bérczy Judit endokrinológus főorvos.


Málnalevél


A málnának sokan csak a gyümölcsét fogyasztják, pedig levele is értékes elixír, hiszen remek méregtelenítő hírében áll, ami többek között segíti a teherbeesést. Leggyakrabban palástfűvel együtt alkalmazzák, de önmagában is fogyasztható. Napi 2 decivel javíthatja a fogamzás esélyét, mivel segíti a peteérést és a beágyazódást, valamint javítja a petesejt minőségét. Kedvező hatással van gyermekláncfűleveles teakeverék komponenseként az inzulin háztartásra, melynek optimalizálása szinté növeli a teherbeesés esélyét.





Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@kisbogika: "Marquise, mi volt a dokinál?"

kisbogika
 
 


Caroline, annyira jo olvasni amit irsz. Ahogyan hozzààllsz.
Nagyon köszi a sok sok infot is.
A baràtcserje kapszulat màr kinéztem magamnak. Ha esetleg most nem lenne siker. Persze pozitivak vagyunk és reménykedünk :)
A barnazasom most ilyen halvany valami elég furi. Plane az hogy mar pénteken kezdödött ami ugye majdnem egy hettel a nem vart elött volt. Ennyi nap pecsereteles azert sose volt. Inkabb olyan 2 napnyi es erösebb hatàrozottabb. Még van esely hogy ez valami màs.. de ha nem is. Nincs elkeseredés hisz jön az uj honap és a soook akcio sok sok esely :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Na ez a beszéd!!! :)

Lilypie Pregnancy tickers
judydifi
 
 


pecsételők figyelem:

http://babatervezok.otthona.net/beagyaz ... verzes.htm

hátha megnyugtat kicsit. Jó nézelődést.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


a link végéről lemaradt az  l betű. 

így jó:



http://babatervezok.otthona.net/beagyaz ... erzes.html


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline köszi az infókat, szuper! :-D
bandibond
 
 


Caroline ez nagyon klasz.
Bevallom ujak nekem ezek a görbék csak ugy bogarásztam a dolgokat mi mit jelenthet.
Amit egyelőre levontam, nem volt két egyforma. Mindannyian mások vagyunk más hormonháztartással.
Mig egyesek arrol számolnak be hogy a fájtak a mellek a másik arról hogy fura módon semmi cici-fájás nem volt holott a menstruáció előtt szokott lenni.

Nálam most az van, hogy este még ujra rákezdett a görcsökkel. Teljes olyan görcsök mint amikor megjön. Fél óránként mentem a mosdóba megnézni hogy mikor jön már.
Aztán reggelre teljesen megenyhültek a fájdalmak. Pisilés után a papiron piros platty. Azóta száraz vagyok (direkt nem rakok tampont így jobban látom).
Szóval, vagy beindul még a menstruáció.
Vagy ez az a dolog amiről már olvastam sokat - hogy a szervezet emlékszik még a 'rendre' és a menstruáció nem-várt idejében produkál egy olyasmit mint a menstruáció.
Vagy, megtermékenyült de végül be nem ágyazódott petécske.. Vajon ezesetben normál menzesznek megfelelőt kellene várni?

És, ma sincs más teendő - találgatni, de méginkább, türelmesen várni, hogy mi történik...


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Nagyon izgulunk veled egyutt itt szerintem mindannyian, hogy végül babát jelezzenek a tüneteid! :-)
bandibond
 
 


Hát nem tudom csajok, én úgy érzem, hogy a percek, órák és napok csak vánszorognak... Hol van még a szombat, amikorra előirányoztam a második tesztet... Ez egy óriási türelemjáték
kisbogika
 
 


Kisboglika,
Jól teszed hogy vársz! Marquise is várta szorgalmasan a napokat aztán jött az a pozitív..

Bandibond,
Hát köszönöm! Holnap után van a nemvárt napja, ha addig semmi jelentős vérzés, akkor aznap reggel tesztelek.

Caroline,
Ujra megnézegettem ezeket a grafikonokat :D Jó vizslatni őket.
2 olyasmit is találtam mint én. 30. nap tájt spotting. Majd rá 1-2 napra pozitiv teszt.
Már most minden pisilés egy szivroham :D vajon jön valami vagy fehér a papir :D Ahhhjjjj ez örület már :D


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Tegnap voltunk a dokimnál,mert a vetèlès óta kèt menszeszem volt ès nagyon erős!Csinált uht mindent rendben talált!12 mm es nyálkahártya jobb petefèszkemben sárgatastet!A párom volt agusztusban sperma vizsgálaton ès nem túl jó az eredmènye ezèrt a Budai meddősègibe irányított minket!Van e valakinek tapasztalata?

Móni
moncsika79
Szentendre
 
 
 
 


Lányok,
Megjött. :(
Olyan csalódott vagyok. És hülyének érzem magam - az a sok idiótaság, képzelgés meg minden amit beképzeltem. Egy pattanástól azt hittem terhes vagyok. Meg hogy fázom. Mert az interneten azt irják, megváltozott hőérzet a terhesség jele.
Az utolsó percig biztam aztán puff.
Tudom nem kellene hisz túl korai de félek is - nehogy valami bajom legyen, vagy a páromnak. Hogy majd hosszú hónapokig menjen ez a 'most peteérést várunk' most a nemvárt idejét várjuk.
Nem tudom mit csináljak. Odafigyeljek még jobban. Elkezdjek hőmérőzni meg ovulációs tesztelni hogy biztosabbra menjünk? De attól tartok azzal csak még jobban rágörcsölök. Az ovulációm amugy érzem. Valoban 2 hete hetfőről keddre éjjel lehetett. Ott a napokban volt az átlátszó folyás. És ott a napokban együtt voltunk szombaton vasárnap és kedd este. A keddi már késő volt. A hétvégi meg nem tartott ki. Talán ennyi az egész.

Ez a hónap szerencsére mozgalmas lesz amitől talán jobban telik és el is terelem a figyelmem a görcsölésről.
Plusz, 2 nappal rövidebb lett a ciklusom ami nem rossz mert a 32 nap kicsit sok volt.

A barátcserjét rögtön ciklus legelejétől kell szedni vagy el lehet kezdeni bármikor?

Na, fel a fejjel. Jönni fog a bébi tudom amugy.
Nekem is, nektek is..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Ó littlebiscuit szívből sajnálom :(
Tudom ez nem vígasztal, de egy hónappal ezelőtt majdnem elsírtam magam attól, hogy megjött :(
És láss csodát! :)
Kitartás!!!
kisbogika
 
 


Köszönöm Kisbogika.
Visszaolvastam, jól emlékszem, nektek ez volt a második hónap ami egyben a sikeres hónap lett.
Hát remélem mi is így leszünk:)
Az egyik legjobb barűtnőméknek is a 2. talált be.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Hát szívből kívánom, hogy így legyen! :)
Második hónapra fel!
kisbogika
 
 


@littlebiscuit:


Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Majd a kövi hónap biztosan sikeres lesz!

Számomra még mindig nem teljesen egyértelmű, csináltam egy képet, szerintem én már csak képzelődöm, kérlek nézzétek meg ti is.

Holnap folytatom. A tünetek még mindig megvannak, nemvárt pedig a fasorban sincs...
oreosmilka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: