Új privát üzeneted érkezett!

Judy!
Ez a görbe szuper!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon drukkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Judy:bíztató a görbéd,nagyon várom mi lesz a vége, drukkolok!

Kriszti: hát nem semmi lehet a kolleganőd, én az ilyeneknél azt nem tudom felfogni ép ésszel, hogy hogy hogy nem veszi észre, hogy babát vár, főleg, hogy nem elsőről van szó.
Ne idegeskedj ilyeneken, tudom, hogy rossz érzés,de neked is hamarosan beköltözik a pocaklakó.

Sajnos nem sikerült ma a forgalmi vizsgám, két hét múlva megyek megint.A vizsgabiztos elég érdekes volt,alapjában véve jóindulatú volt,mert nem húzott meg egyből,adott még lehetőséget,de a stílusa nem tetszett,ha valami hibát ejtettem,el kezdett dühöngeni,én meg olyan ideges lettem ettől,valahogy azt képzeltem, hogy vagy megállít, hogy akkor cseréljek helyet az oktatóval,vagy a végén elmondja ahibákat, és, hogy vagy sikerült vagy nem.A parkolásom nem sikerült,tehát mindenképp buktam volna,de az a vicces, hogy még vizsga előtt direkt gyakoroltuk is,és ment, ott élesben,meg úgy elszúrtam.


Képzeljétek mi történt tegnap,ilyen még életemben nem fordult elő,a 19. napon vaoltam tegnap és este volt egy kis vérzésem,most nincs már semmi,fogalmam nincs, hogy ez mitől lehet.


Szép napot nektek!

Niki
Vendég
 


Niki!
Hát ez érdekes! :shock: És élénk piros volt vagy barnás? Nem mintha lenne ötletem... :? Ilyenkor már beágyazódás van vagy még csak "utazás"?
Sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgád. :( Hogy-hogy dühöngeni kezdett a vizsgáztató? Hát fogja magát vissza! Annyit kell csak mondania, hogy igen vagy nem, azt csá. Tudom milyen az amikor vezetek, és valaki belekotyog vagy beszól, utána biztos hogy tiszta idegesen vezetek, ettől akár még a parkolás is "csúszhat" nem? :x

Judy,
ez még mindig fenn van, akárhogy is nézzük! :D Jó, hogy mindig van kiért izgulni, a "saját napjainkra" olyan sokat kell várni... és addig is a témánál vagyunk!

Én is szeretnék hőmérőzni, de mindig gyereküvöltésre/sírásra ugrok ki az ágyból, szóval nálam ez lehetetlen. Első kettőnél még ment, és a második is ennek köszönhető, ugyanis az általában 28 napos ciklusaimban a 20. napon fogant. Mi kb. a 10. naptól kétnaponként akcióztunk, de egyszerűen nem "ugrott se le se fel" a görbe, és csak csináltuk tovább :oops: mire a 20. napon végre lett peteérésem. Namost erről fogalmam se lett volna, ha nincs hőmérőzés... és nem is tartottunk volna ki addig... ja, és ebből lett a kislány... :) (A doki mindig az utolsó mensit számolta és már meg akarta szüleszteni a gyereket, én meg mondogattam neki, hogy van még egy hetünk...)

Valahol olvastam, hogy a spermiumoknak 72 óra kell az újratermelődéshez/megéréshez. Az pedig három nap. :roll: Akkor ha naponta akcióóóózunk, felér egy fogamzásgátlással??? :shock:
Erről mi a véleményetek? (Megjegyzem, nálunk a kétnapontival csak összejöttek, tehát valami turpisság van a dologban...)

Üdv, nyáriorgona
nyáriorgona
 
 

 
 

Ja, és ami aggaszt, megint nincs tojásfehérje, pedig már a 16. napon vagyok... :roll:
nyáriorgona
 
 


Szép napot mindenkinek,

Én ma gyönyörű napra ébredtem, és hogy miért??????

Íme............

Kép


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Hadd legyek én az első, aki együtt örül veled! :D
Fantasztikus hír, ügyes vagy hogy ilyen korán mertél tesztelni! Így nem kell tovább izgulnod! Nahát! Azért egy kicsit irigykedem ám, de persze mi még nagyon az elején vagyunk...

Húúú, gratula, és most már nagyon vigyázz magatokra!!!

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Köszi szépen, igyekszem.

Ma délbe jelenésem van a dokinál, mert most kapnám meg a laborpapírokat a hormonvizsgálathoz. Azt mondta, hogy helyette uh lesz, és nagyon örült.

Hamarosan mindenkinek eljön ez a pillanat, abban bizti vagyok. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy:Sok szeretettel gratulálok!Nagyon örülök,és kívánom, hogy minden rendben legyen!


Száp napot!

Niki
Vendég
 


Köszi Niki, nagyon aranyosak vagytok.

Azért félek, hogy minden rendben legyen a kicsikémmel.
Mert azért már nem vagyok csitri. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Na mit mondtam,neked egy pár napja????
Az 1% is 1 %!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon GRATUKÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó neked,már megvan amire vágytál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Köszi szépen. Hát nem hittem volna, hogy apa spermái simán 2 napot képesek várakozni. Ezek szerint ő tuti bika. :lol: :lol:

Ahhoz képest, hogy totál leírtam ezt a hónapot, nagyon meglepődtem.

Remélem ott is marad a kicsike, azért még az aggódásnak nincs vége. Sőt most kezdődik.

Ja és hamarosan te is megkapod a várva várt gyöngyszemet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Na látod!Te meg leirtad a hónapot!
a párod bika?
Én is bika vagyok!
Csak nekem nincs szerencsém!!!!
Nem lessz semmi baj,ne félj annyira,mert az a baba még mákszem,de megérzi!!!!!!
Család nagyon örül,gondolom!!!!!
Egy normáli kis aggódás belefér,mert természetes,de vigyázol magadra,akkor minden rendbe lessz!!!!!!

Hát,hogy én is hamarosan megkapom e a gyönyszemet,nem bizok benne,annyi sok hónap van a hátam mögött,egyszerüen ,nem hiszek benne,sőtt már nem várom a ciklus végét sem!!!!!!
Mert úgy is tudom,hogy csak egy újabb kudarc ér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De nem vagyok letörve,ne,hogy azt hidd,már megedződtem,csak néha ér el egy kis sirás,de hamar túl vagyok rajta!!!!!!!!!
Ez a hozzáállás úgy gondolom,belefér,mert nem adtam fel,csak már nem bizok!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Apa még nem tudja, majd péntek este elmegyünk vacsizni, akkor akarom megmondani neki. :lol:

Tudom, hogy a rengeteg várakozás már elveszi a kedvet, de nem szabad feladni, főleg, hogy ez még csak a 2. closty-s hónapod. Általában 3 hónap alatt szokott sikerülni,legalábbis ezt olvastam.

Csak pozitívan........ :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Péntekig kibirod??
Én tuti nem birnám ki!!!!
Csak a kedvem ment el,feladni nem adtam fel!!!
Tudom,hogy türelmesnek kell lenni,de nekem türelem??!!!!
Igen ez 2 hónap,én is hallottam,hogy kell 3 hónap,de volt akinek az első hónap sikeres volt!!!
Én csak attól félek,hogy más baj van,lehet a páromnak is valai attól,hogy 2 gyerek már van,de arra még gondolni se akarok!!!!
Majd lessz valahogy,csak gyorsabban telnének a napok!!!!
Ez a nagy meleg meg kikészit,most is nagyon fáj a fejem,már reggel arra ébredtem!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Kibírom, mert most itt van anyósom, és meg akarom várni amig hazamegy, hogy nyugodt környezetben tudjam vele közölni a hírt.

Én szurkolok neked nagyon, hogy ez a hónap már sikeres legyen.
Nem hiszem, hogy apával gond lenne, már van 2 csemetétek, már bizonyított. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Köszönöm,hogy igy öntöd belém a lelket,de most meg azért nem jön össze,mert pont nyaralni megyünk,a gyerek egy szobába lesznek velünk,a lányom az a szobába fog egésznap kuksolni,az meg ciki lenne,mondani hogy menjél már ki vagy le,hogy szexelhessünk!!!!
De mit nekem már ez a hónap!!!!!
Egyébként nyaralni se sok kedvem van,annyiból lessz jó,hogy nem kell korán kelni,meg engem szolgálnak ki,nem kell főznöm!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Pontosan mikor indultok??? Ha mondjuk még 3-4 nap mulva itthon lennétek, akkor az még jó a babaóhoz, mert ugye kiskatonák sokáig élnek.... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
25-én megyünk!
A pé-m előtte van ugyan,20 körül,de előtte a párom sokszor éjszakás!!!!
Ha sikerül sikerül ha nem akkor nem!!
Már ezen nem fogok agyalni,épp elég azért,hogy miért nem sikerül!!!
A párom nagyon sztahanovista,hülyére dolgozza magát,a munkahelye mellett sokat maszekol,ha ő fáradt a kiskatonák is fáradtak,hiába mondom neki,hogy vegyen vissza egy kicsit a sebességből,hiába falra hányt borsó!!!
A 2 gyerekkel mikor próbálkoztunk,igaz elsőre sikerült,pont akkor épitkeztünk,erre azt mondta,hogy akkor dolgozott ezerrel,ja csak mondom neki,hogy az 14 éve volt,most meg lehet,hogy a szervezete is másként áll a dolgokhoz!!!!
De hát ez van,örülök neki,hogy a szexhez kedve van sőtt!!!!!
Judy ez van ezt kell szeretnem,azért van remény!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Szerintem is van remény. Be kell vetned a csáberődet még akkor is ha későn jön haza és fáradt.
Az meg nem biztos, hogy ha ő fáradt a kiskatonák is. Szerintem semmi köze hozzá. :lol:

Az enyém is sokat dolgozik, Pestre jár minden nap, fizikai melót végez reggel 4-től este 6-ig. Hulla fáradt mindig, mégis összehozta. :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Az én párom 12 órázik,nagyon keveset pihen,de én úgy gondoltam ha fáradt akkor a kiskatonák is levannak gyengülve,akkor félre informáltak!!!!
A szexel semmi baj,azt még félholtan is arra nem fáradt,nagyon nagyon ritka,mikor ő azt mondja,hogy na fáradt vagyok.
Inkább én vagyok fáradtabb,de azért bevállalom,ha fáradt is vagyok!!!
Vendég
 


Lányok,

Mondtam, hogy ma kellett mennem laborpapírért a hormonok miatt, mentem is, UH lett belőle.
Dokikám nagyon örült, megnézett, persze ilyenkor még alig látszik valami.

Méhnyálkahártya vastag 15 mm
Uterus nagy, elváltozás nincs rajta
Mellső méhfalon van egy kis folt, amire azt mondta, hogy petezsák kezdemény.

Én ennek is nagyon örülök.

2 hét mulva kell mennem, akkor már több mindent látunk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,

Mondtam, hogy ma kellett mennem laborpapírért a hormonok miatt, mentem is, UH lett belőle.
Dokikám nagyon örült, megnézett, persze ilyenkor még alig látszik valami.

Méhnyálkahártya vastag 15 mm
Uterus nagy, elváltozás nincs rajta
Mellső méhfalon van egy kis folt, amire azt mondta, hogy petezsák kezdemény.

Én ennek is nagyon örülök.

2 hét mulva kell mennem, akkor már több mindent látunk.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy! :D

Nagy-nagy gratula!!!! :D Annyit gondoltam rád ma és csak most jutottam a géphez.Pozitív példa vagy nekünk :D

Kriszti!

Ne légy depis mert akkkor az árt a projectnek.Szerintem igaza van Judynak,ha fáradt a párod annak nincs köze a kiskatonákhoz.Mi is az építkezés,főállás és mellékállás(férjemnek) mellett hoztuk össze a második babát elsőre(!).
És tényleg általában 3 hónapot mondanak a closty hatására is ,nem?!Szóval sikereülni fog,ezt hidd el,az agyban dől el minden!!!! :lol:

Niki!

Sajnálom a vizsgát,de másodszorra tuti sikerül :lol: Én is utálom ha mellettem beledumálnak a vezetésbe és után én is bénázok :?

Nyáriorgona!
Én is rácáfolnék erre a tévhitre hogy 3 nap kell a kiskatonák újratermelődéséhez...Mi a másodikkal minden nap kekszeltünk azon az adott 3-4 napon...és elsőre megfogant a kisfiam :D Szóval mindent bele :)

Ma van pont 5 hete a műszeres befejezés műtétemnek és még mindig nem jött meg.Annyira szar ez a várakozás,olyan tétlennek érzem magam....

Panni
A korai egy napos vérzés beágyzódás is lehet,nem?!

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ezt az utolsó mondatot a Nikinek szántam csak elcsúszott....

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Köszi szépen, nagyon boldog vagyok.

Ezt már kérdzetem tőled, de ne emlékszem, hogy válaszoltál-e, hogy nem lehetne mesterségesen meghozni ezt a menzeszt??
Árthat valamit?? Megnyugodnál egy kicsit,

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nem, nem válaszoltam még..Szóval ezt még nem említettem a dokimnak.Mostmár megvárom a 6 hetes kontrollt(jövő héten megyek)és akkor beszélek vele.De tényleg van ilyen??

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Persze, hogy van ilyen, csak nem tudom mi a gyógyi neve.
Szerintem egy kérdést megér, legfeljebb azt mondja, hogy hüye ötlet.
Én is tuti megőrűlnék már ha a menzeszemre kellene várni, miközben már a babaprojecten járna az agyam.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!!

A jó hírem,hogy végre reggelre elkezdetem barnázni,tehát meg fog jönni végre!!!Még így soha nem örültem a pirinek :?
Végre indulhat a ciklus!!! :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT!
Panni!
Ez igazán jó hir,hajrá akkor ciklus!!!!!!!
Sok sikert!!!!!!!!!
Drukkolok!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt,

Panny,

Ez nagyon jó hír...............
Örülök nagyon, menzesz után akkor mindent bele. :wink: :wink:
Hamarosan mindenki pocakos lesz. :lol:

Szia Kriszti,

Jobban érzed magad??? Remélem már feltőltődtél pozitív energiákkal??? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!
Mi újság,nagy a pangás?? :wink:

Tegnap megvolt a diplomaosztó ünnepség utána meg egy kis családi éttermezés,azért nem jöttem....de látom a nagy meleg miatt mindenki kicsit lepunnyadt... :)

Kriszti!

Ok vagy már lelkileg????

Judy!

Lassan kezdődnek a rókakomás látogatások :D de ezt akartad :)
Jól vagy?!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT!

Szia Panni!
Gratulálok a diplomához!!!!!!!!!!!!!
Mensi?
Jól vagyok,de annyira nem,hogy a babaprojekt annyira nem érdekel,hagyom egy kicsit pihentetni a témát!!!!!!


Judy!
Ma a nagy nap,hogy elmond a párodnak!!!!
Majd ird meg,hogy sikerült!!!!!!


Szép napot mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Panny,

Gratula a diplomához. :lol: :lol:

Kriszti,

Ma este fogom elmondani neki. :lol: :lol: Majd elmesélem. :lol:

Én jól vagyok, rókakoma még nincs, viszont álmosság az van ezerrel. Állandóan csak aludnék, pedig időben ágyban vagyok este, és napi 8 órát simán megalszom, mégis egész nap ásítozok idebent.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panni,
gratulálok! :lol:

Lányok, ti szedtek valamilyen magzatvédő vitamint? Mikor kezdtétek? Hivatalosan egy hónappal a tervezett teherbeesés előtt kellene kezdeni, na de ha egy év múlva esek csak teherbe akkor mi van?

Judy,
hát igen, a neheze csak most kezdődik... Bele se merek gondolni, hogy milyen nehéz lesz terhesen két kicsi gyerkőccel itthon, pl. hogy fogok hányni, úgy hogy ne vegyék észre. Oviban biztos rögtön elmeséli a nagyobbik, hogy anyával valami nem stimmel! :lol:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Szia Nyáriorgona,

Én amikor elhatároztuk, hogy babó lesz, ez volt novemberben elkezdtem szedni az E-vitamint napi 200 mg + C-vitamin napi 500 mg és folsav napi 6 mg 2x1-et. Semmi mást nem szedtem.

A pozitív teszt után pedig az Elevitet + napi 1 folsav.

Ne aggódj nagyon kis együttérzőek és segítőkészek tudnak lenni a kicsik. Sajnálják anyát, hogy nincs jól. Ha meg elmondják az oviban, nagy ügy, ugyis az lesz az első gondolatuk az óvónéniknek, hogy babás vagy. Nincs abban semmi. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nyáriorgona!

Soha nem felejtem el,amikor a kicsi fiamat vártam és sűrűn hánytam reggelente,a nagyfiam 2 és fél éves volt.Ölelgettem a WC kagylót és erre megszólalt:Én is!!!!!Annyira édes volt,utánozni akart.Szóval nálunk nem okozott traumát a gyereknek,szinte megszokta hogy reggelente ott indítottunk egy ideig :D

A vitaminokkal én is gondban vagyok,mert tényleg mi van ha csak később jön össze a baba?Bár valszeg én is az E-vitnél maradok a poz.teszt után meg az elevitnél.Abban van eleve beépítve folsav,nem?!

Jó éjt! :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Hát a tegnap esti vacsi sajna elmaradt, mert olyan hányinger jött rám, hogy fél órát csücsültem a wc-n. :mrgreen: Még el sem mondtam neki, a párom mint rutinos apuka 2 hányinger között adott egy puszit a hasamra és megkérdezte, hogy "na és mi lesz a neve??"" :oops: :oops:

Romantikus bejelentés, mi???
:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is belesnék néha Hozzátok.

Hú, Judy, korán kezded a rosszulléteket. Nekem tetszett a bejelentés. :D

Én is pocsékul vagyok, a srácokat nem nagyon zavarja. illetve Barna szerintem ezért (is) visszaesett a szobatisztasággal, érzi, hogy nincs rendben valami velem. Nem tudom így mi lesz, mert szeptembertől óvodás lesz.

Panny!
Persze, hogy van folsav az Elevitben, de szabad szedni amellé is, mert a felesleg kiürül.

Szép hétvégét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!
Judy!
A férjed rá érzett!!!!!!!!!!!!!!!
Akkor már tudják??!!!!!!



Boeske!!!
Üdv itt!!!!!!!
Gyere,mikor kedved és időd van!!!!!


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ja!
Boeske!!!
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lÁnyok,

Csak egy gyors bekukk, mert ilyenkor hétvégén nem nagyon van időm.

Tegnap volt Bazsi évzárója, és nagyon büszke vagyok rá, mert rengeteget javított tavaly óta. A betüformálással és vonalvezetéssel volt gondja, illetve a matekkal. A mostani bizijében pedig ha osztályozni kellene mind a két tárgy 4-es lett neki. Annyira örültem. Dolgoztunk is rendesen, hogy javítson. Ja és kapott emlékkönyvet "példamutató magatartásáért" fiu létére neki lett egyedül az osztályban példamutató a magatartása. Nagyon büszke voltam tegnap az osztályban. :lol: :lol:

Most kezdődik a nyári szünet végre, holnaptól indul a tábor nekik.
Remélem jól fogják érezni magukat. :lol: :lol:


Boeske,

Üdv köztünk és gratulálok a kicsikédhaz.
Sajnos a 2 sráccal is már korán émelyegtem, és elig sokáig hányós voltam.
Mondjuk az az érdekes, hogy péntek este óta jól vagyok, nem hánytam, csak enyhe émelygés van. Lehet az izgalomtól volt az a hirtelen hányás. :lol: :lol:

Kriszti,

Mostanában nagyon szűkszavú vagy. Mi történt?? Remélem nem adtad fel?? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Szomszédból jöttem! :wink: Bár kicsit ide is tartozom, hiszen mi is a 3. babáért küzdünk már 29. hónapja. :?

Judy :)
Nem Balatonvilágosra megy a kicsi fiad táborozni? Mert ha igen, akkor tényleg kicsi a világ!
Vendég
 


Jó reggelt!

Szia Judy!
Gratulálok a fiadnak a jó eredményéért!!!!
Nem adtam fel,csak az agyamat pihentetem!!!!!!!!!
Próbálok egy kicsit más dolgokra is figyelni,ez a 8-ik hónapon kezdtem egy kicsit meghülyülni,ezt pedig csak úgy tudtam kivédni,hogy keveset ülök a gépnél és kevesebbet babanetezek,inkább msn-ezni szoktunk a babanetes csajokkal,mert ott másról is tudunk jobban beszélni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Gyugyi,

Örülök, hogy hozzánk is írtál. Én szoktalak olvasgatni másik topicon és tudom, hogy min mentél keresztül, és azt is, hogy mekkora az akaraterőd, és hogy mindig emelt fővel tudsz tovább menni. Hidd el ez hamarosan meghozza a gyümölcsét, és te is a karjaidban tarthatod a kis gyönyörűségedet. :lol: :lol:

Bazsi nem a balcsira megy, még kicsi és nem merem elengedni hosszabb távra sehova, max anyósom. Ez csak inkább ilyen napközis tábor, ahova reggel viszem őket, du meg jönnek haza.
De jó kis programokat csinálnak nekik, viszik kirándulni is őket. Tavaly is voltunk és nagyon jól érezte magát. :lol: :lol:

Kriszti,

Megértelek, biztos jót fog tenni, hogy egy kicsit másra is gondolsz mint a babóca. Ráadásul mindjárt mentek nyaralni, ott majd jól teleszívod magad +++++ energiákka, és megújult szívvel és lélekkel tudsz majd újra koncentrálni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy :)
Értem. Kár. Ha Balcsira jött volna, én vigyáztam volna rá! :wink: Holnaptól 60 kölökkel táborozunk!

Szorítok Mindenkinek! Kép
Vendég
 


Panni, Judy,
köszi a válaszokat. Azt hiszem elkezdem az E-vitamint meg a folsavat (orvos írja fel, vagy csak simán veszed a gyógyszertárban?) Meg ha már eljutok a gyógyszertárba, veszek egy doboz Elevitet is, sose lehet tudni mikor lesz az embernek szüksége rá! :lol:

Boeske,
gyere gyakran! Látom a kis korkülönbség híve vagy :D
Nem semmi... :wink: Könnyen összejöttek? Gondolom... :lol:

Gyugyi,
üdv neked is. :D Nálad a két nagyobbik gyerkőc hány éves? Hú, 29 hónap van a hátatok mögött?! :shock: Az aztán a kitartás! A nagyok könnyebben jöttek össze?

Gyors babásodást mindenkinek, nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona :)
E-vitamint és folsavat is kapsz recept nélkül a gyógyszertárban.
A lányom 13 éves, első próbálkozós hónapban összejött. A fiam 11, ő a negyedik hónapban fogant, de még szoptattam. Most meg ez van... :?
Ti hol tartotok?
Vendég
 


Gyugyi,
köszönöm az infót vitaminokkal kapcsolatban.
Mi még nagyon az elején vagyunk. Igazából volt egy hónapunk, amikor pont a félidő táján nem tevékenykedtünk :oops: és most vagyok az (általam kinevezett) első hónapnak a 20. napján. Akár még baba is lehet belőle... :lol:
Na felébredtek, mennem kell, nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyáriorgona!
Igen, mind az 5 terhességem elsőre összejött, ebből kettő sajnos hamar megszakadt, most remélem nem lesz baj.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: