Új privát üzeneted érkezett!

és ráadásul az előkelő 5. helyet szerezted be!!!!!!!
megelőzve ezzel anyósomékat!!!!
mégegyszer köszi!!!!!!!!!!!!!

és ma van Elvis szülinapja is! :lol:

babszika
 
 


Én Leninnel nyomom egy napon!
Ja és ajándékba egy laptető kérem szépen, ez nem semmi!
Vendég
 


Néztem tegnap is, a görbéd elég érdekes... 8)
Vendég
 

 
 

nekem nagyon tetszik!
azt képzelek oda, ami csak akarok!
de hogy tudd, még nem volt pé-m (de mostanában lesz) :wink:

Leninnel? na az se emmi! 8)

babszika
 
 


Na én ezért nem mérek hőt...1.eleve félek, hogy elharapom a hőmérőt és megmérgez a higany,2.a drágám hamar kiábrándulna belőlem, ha minden reggel egy kis csővel a számba látna meg, 3.így én is azt képzelek oda, amit csak akarok. :D
Én ebben a hónapban nem figyeltem oda, nem is voltunk együtt amikor kell, csak amikor jól esett...és most inkább az esti futás és torna érdekel.És az esküvőőőőm!!! :D
Vendég
 


1. nekem nem higganyos
2. nem a számban mértem, szóval nem is látta :lol:
3. osztom a véleményt

összességégben nem egyformán gondolkodtunk, de mégis azt gondolom, h most engem sem érdekel :lol: :lol: :lol:

ráadásul most annyit dolgozom, h esélyem sincs azon rágódni, h mikor kéne együtt lenni :roll:

babszika
 
 


Ez a beszéd!Hozzuk össze egy szexből azt a bébit! :lol: 8)
Na jó ez vicc, de most mi is el vagyunk havazva és kicsit beleuntam ebbe az "időzítésbe"...és most teljesen leköt a mozgás meg az esküvőre készülődés-tervezgetés, plusz ebben a hónapban kiderül nagyjából, hogy mikor költözhetünk-átalakíthatunk a háznál...Most ezek sokkal fontosabbak és (most per pill) nem akarok pocakos esküvőt sem, mert nagyon komoly nászútra készülünk és oda nem mernék pocakkal elindulni.(10-14 órás repülőút...)
Vendég
 


na, én nászútra nem is merek gondolni.... miből? örülök a házunknak :wink:

"Ez a beszéd!Hozzuk össze egy szexből azt a bébit! "
ez lenne a nem semmi!!!! :lol: :lol:

babszika
 
 


A fene tudja, mi lesz majd belőle, eddig mi is csak tervezzük...és sok mindnen lesz itt még tavaszig, akkor pontosítjuk az utat a suska függvényében.Van több variáció is...de ha kiderült, úgyis megtudod!A lényeg, hogy a drágám úgy szeretné, hogy az esküvő napján vagy másnap elutazzunk, annak megvan a varázsa!
Vendég
 


Hát, ha mennék, akkor én is úgy, h szombaton nagy buli, vasárnap pakolás és hétfőn indulás 8)

jót dumcsiztunk ma is!
és köszi a köszöntést!!!!!!
puszka!

babszika
 
 


puszi, jó munkát szülinapos!!! :wink:
Vendég
 


Baboszka,nagyon nagyon boldog születésnapot kívánol!!!
Kép
vedresandi
 
 


babszika: nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Csajok!

Én még itthon nyomom, de holnaptól melóóóóó........brrrrr
Komolyan már hiányzik, lehet, h. az agyamra húzódott a nátha. :? :D

Boldog szülinapot Babszika!!! Legyen csodaszép napod!

Egyáltalán nem hülyeség az esküvő. Ezt általában azok hangoztatják, akiknek még nem volt esküvőjük, v. épp válófélben vannak... :D
A viccet félretéve, nekem is életem legszebb időszaka volt a készülődés, és a templomi szertartást pedig soha, de soha nem fogom elfelejteni. De nem azért mert a pap, félórát :!: késett, hanem mert olyan jó érzéssel töltött el a fogadalom és az egész...még most is beleborzongok! Kívánom, h. Mindannyian ezt érezzétek (Mirci, Nóri és Babszika)!

Nóri,
merre felé tervezitek a nászutat? Mi is egy egzotikusabb helyre mentünk a nászajándékpénzből és egyszerűen fantasztikus volt! Mi a Kanári szigeteken voltunk (Gran Canarian). Igaz az út 5 és 1/2 óra lett volna, de elbarmolták a szervezést és így 9 óráig tartott, pedig Neckermannal mentünk. Mondjuk kárpótoltak utána. De ezt leszámítva minden csodaszép volt.
Babszi,
Nektek meg a csodaszép házatok kárpótol a nászút miatt! :wink: és amikor bepótoljátok a nászutat már 3 jegyet kell vennetek... :wink:
Vendég
 


Kedves Babszi!

Csatlakoznék a köszöntők sorába: minden jót Neked születésnapod alkalmából!
sonny
 
 


sajnos nekem baromi szarul indult a napom: megjött :(
sonny
 
 


Szia Arikon!Végreeee itt vagy! :D

Akkor holnaptól jössz sűrűbben, de jó...már hiányoztál!
Esküvővel kapcsolatban...eddig nem gondoltam, hogy ez jelenthet ennyit.De tényleg.M mondjuk nem tartunk templomit, mert abszolút nem vagyunk hívők és kissé álszentnek tartanám...ráadásul hideg van ott és nem is vágyok rá. :oops: :roll: (bocs, ha csalódást okoztam)
Szóval nálunk a legszűkebb esküvő lesz, de ezt tudod, hogy miért...De a ruhához (nem abroncsos, mert azt útálom...) ragaszkodom és ahhoz, hogy szépek legyünk.(haj, smink..stb)És lesz egy szép fotózás a kastélynál.Másnap vagy még aznap pedig irány valami sziget! :D
A neckermannal kapcsolatban bárkinek szívesen adok információkat, ha velük akar utazni, keressen meg!!!!!!!! :cry: :evil: :cry:
Vendég
 


Arikon:A hajam olyan lesz, mint a tied volt, az nekem úúúgy tetszik!Csak királylányosan! :roll:
Vendég
 


Ti is (Te is) nagyon hiányoztatok! :) Egyáltalán nem okoztál csalódást, a szertartás attól még csodálatos lesz, mindegy, h. hol mondjátok ki az IGEN-t! A szerelem a fontos és az, h. mások előtt is kinyilvánítjátok! Nagyon sok múlik az anyakönyvvezetőn, hál'Istennek nálunk Ő is nagyon szépen beszélt. Úgyh. ha templomi nem lett volna akkor is ilyen borzongatósan gondolnék (gondolok) vissza. Én már ott bőgtem, persze csak óvatosan; vigyáztam a sminkemre. :D
Az abronccsal egyetértek! Nekem az volt, és megbántam. De ha a csaj normálisan varrta volna fel a szoknyámat, nem lett volna egy szenvedés. Bár nekem csak kicsi abroncs volt, de kilógott, imitt-amott! :evil: Egy tanács: Többször próbáljátok meg a ruhát, az esküvő előtt 3 nappal is és NE kapkodjatok!! Sajnos én siettem, gyorsan beleugrottam, és nem néztem át! Ennek az lett a következménye, h. nem vettem észre, h. kilóg az abroncs és a felső szűűűűk volt. Pedig nem vagyok egy erős testalkat, de úgy beszabta a csaj, h. alig kaptam benne levegőt. Szerencsére, tudtunk rajta engedni, de azért nem volt az a kényelmes viselet. Ennek ellenére IMÁDTAM!!
Majd teszek fel képet az iwiw-re amin az egész ruhám látszik. :wink: Örülök, h. tetszik a hajam, Anyum csinálta (fodrász mint már írtam korábban).

A neckermannal kapcsolatos dolgok érdekelnének engem. Mi már harmadszor utaztunk velük és előtte minden oké volt. Végülis most is kárpótoltak. De azért kíváncsi vagyok, mert nyáron velük szeretnénk utazni...
Vendég
 


HElló Lányok!

Babszi Drága! NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Kép


Jó kis témát találtatok! Én is imádtam az esküvőnket szervezni és nagyon szép nap volt, kár, hogy csak 1x van ilyen!

Sonny! Nagyon sajnálom pirit! Nem el keseredni! Csak előre nézni!!!!

Arikon! Mindjárt meg is kuksizlak az iwiwen.

Nekem egyébként abroncsos volt a rucim és szerencsére nem zavart!


Pusszantó Mindenkinke!
Vendég
 


Kicsit megkésve, de azért itt a karifánk: Kép
Vendég
 


Arikon:én már most nézegetem a ruhákat a neten és februárba tutira elindulok a szalonokba...már megvan nagyjából az elképzelés. :wink:
Neckermann ügy....szabad ide raknom képeket elrettentésképp???Mert nagyon szívesen megtenném, hogy minket tavaly hogy vertek át a Mallorca-i utazásunkkal kapcsolatban, ami mellékesen több százezer forint volt.A katalógusban ragyog, csillog villog minden, felújítva, csöndes környezet...amit akarsz...na és itt csatolnám a képeket...ha érdekel benneteket...és elmondanám halkan, hogy volt hogy az autópálya leállíósávjában éjszakáztunk a bérelt kocsiban...továbbis van mondjam még???!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Hazajövet úgy volt, hogy bemegyünk balhézni, de rájöttünk, hogy nem fogunk magunkból hülyét csinálni, végülis kárpótolt minket a sziget, mert úton voltunk végig bérelt kocsival...
Vendég
 


Nóri nem semmi! Tehetsz fel képeket! Engem érdekel!
Szabad tudni, hogy most hová szeretnétek menni?

Egyébként mi a Karthago tourssal voltunk a nászúton Egyiptomban és mikor leszállt este a gép közölték velünk meg másik 3 fiatal párral, hogy az a szálloda ahová befizettünk tele van és nincs hely így 1 éjszakát máshol kapunk, nem volt olyan rossz a szállás, de nem is volt olyan színvonalú mint amire befizettünk, de mondták másnap elvisznek a befizetett helyre, erre máshol raktak ki, de egy nagyon hiper-szuper a befizetettnél sokkal jobb szállodába kötöttünk ki. Szóval végül szerencsénk volt, de a legtöbb ember mindig szarabbat kap.
Vendég
 


Mindjárt szedek össze egy kis "ízelítőt"...
Hát, most még több variáció van...vagy kirándulós, kocsival utazós, mindennap máshol alvós Finn-Svédország, vagy Maldív szigetek vagy Kuba...de ez még a jövő titka.Hajrá lottóötös 2 milliárd... 8)
Vendég
 


Babszika: Nagyon boldog szülinapot. :)

Esküvő, hm. .... Őszintén szólva nem voltam a híve, de valami történhetett velem az elmúlt napokban, és most már én is akarom. :D És hamarosan bizti lesz is. ... Legalábbis párocskám rágja már évek óta a fülem, és egye-fene beadom a derekamat. Aranyos vagyok, nem? :D
De mivel én mindig tavaszi, nyári esküvőt szerettem volna, szűk kis családban, így nálunk csak 2009 az esélyes. ....
Vendég
 


Picuranyu: jó az, hidd el :)
A mi esküvőnk a szabadban volt, egy gyönyörű tölgyfa alatt, és gyönyörű idő volt :)

Nna, csináltam új vonalzót, remélem a kiscsiga szerencsét hoz.

Judit
Kép
sonny
 
 


Húúú, ez nem semmi! Elhiszem, h. dühösek voltatok! :evil: Nekünk "csak" annyi volt, h. 2 órás késéssel kezdtük az utunkat. A végcél Kanári szigetek előtt leszálltunk Mallorcán és Teneriffe-n (közben 1/2 órákat várattak). Szóval így lett 9 órás az utazás! De amikor megérkeztünk, nagyon rendik voltak, minden gyönyörű volt és itthon elég nagylelkűen kárpótoltak is.
De amit veletek műveltek az szemétség! Tényleg az ember befizet egy rakat pénzt és a végén pofára ejtik...

De most koncentráljunk a nászutatokra! Mindegyik hely gyönyörű lehet, sajna még csak a tévében láttam őket! Mi is néztük a Maldív szigeteket! :wink: Én arra teszem a voksom!
Elárulod, h. a ruháról milyen elképzelésed van? Időpontotok van már? Jujj, annyira izgatott lettem! :wink: :D
Vendég
 


Arikon:jövőhéten megyünk időpontért a polgármesteribe!
:D És majd ahhoz nézünk utat.Amúgy az egy dolog, hogy igénytelen és gusztustalan volt a szállodának nevezett valami, de teli volt 17-20 éves német suhancokkal, akik reggelig ittak és a buli levezetéseképp asztalokat meg székeket dobáltak az ablakon kifele...ráadásul körfolyosós belső udvaron voltunk, gondolhatod, a hang milyen volt...aztán kaptunk 4.napon másik szobát, de ott is ugyanúgy üvöltöztek meg verték hajnalba az ajtókat végig...iszonyat volt, ezért aludtunk egyik éjjel az autópályán.Ja és a kinti neckermannos csaj mosta kezeit...tárta szét karjait...szóval neckermannal soha ne menjetek sehova!!!

Ja, a ruhárók küldök képeket privibe a saját mail-edre!
Vendég
 


A karifátok nagyon szééép! :wink:
Vendég
 


Úúúúúristeeeeen! Ez szörnyűűűű :evil: Ezek után elgondolkodom, h. menjünk e velük...

Amúgy, most szervezem a zalakarosi wellnes kényeztető hétvégénket. Tavaly is voltunk és állíthatom, h. feledhetetlen 4 napot töltöttünk a mendan hotelben. Április 30-ig vannak akciós csomagok, úgyh. már alig várom, h. Férjecske hazajöjjön a melóból és befűzzem. :D

Nóri,
nagyon várom az emilt! Én meg tettem fel 3 képet az iwiw-re (2 esküvői, 1 nyuszis-karifás). Ja, és köszike a dícséretet! :wink:
Vendég
 


Már küldtem, de valami miatt visszadobja...de remélem helyreáll...valami nem stimmel, lassú is a net, nem jönnek be oldalak és ide sem tudok képet rakni... :evil:
Egy wellnesre én is elmennék egyszer, még sosem voltam!
Vendég
 


Megkaptam őket! De képzeld a spam-be tette a hülye! :evil:
Gyönyörűek és különleges mindegyik darab! A karifád meg cuki! :wink:
Vendég
 


:D
A kedvencem, amelyiken egy bordó cispke-stóla van keresztbe.A lényeg, hogy fűzős legyen, cickóba jó vagyok... :wink: és ne legyen abroncs.A színét még nem tudom, de a bordó nagyon bejön!
Vendég
 


Én azt hittem ez a nyuszika dolog csak "plátói"....nagyon zaba!!!!
Ott lakik veletek?
Vendég
 


Nekem is az tetszett a legjobban! De ezen már nem is csodálkozom. :D Szerintem még az is szép amelyik a "babán" van. Fehér, és nagyon szép a fazonja.

Persze, h. velünk lakik! Tavaly húsvétra kaptam Férjecskétől! Egy pár hete lett nagyfiú és azóta üldöz a "szerelmével"... :D Amúgy azt hittük, h. törpenyúl, de a méretéből kiderült, h. keresztezve van kistermetű nyusszal. Remélem tovább nem nő! :roll:
Vendég
 


Szerintem egy kutyával keresztezték... :lol: 8) Zabálnivaló férfi!!!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: lehet, bár még ugatni nem hallottam, de morogni szokott üldözés közben... :D
Vendég
 


És akkor jöjjön egy kis neckermannos bemutató....

fürdőszoba:

Kép

fürdőszoba kilincs:

Kép

fürdőszoba ajtó:

Kép

rés a pajzson..ööö ajtón:

Kép

plafon az étteremben:

Kép
Vendég
 


kilátás a folyosóról:

Kép

szekrény belül:

Kép

plafon a halban:

Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajok!


Látom nagyon belendült az esküvő téma :)

Képzeljétek én is megtaláltam álmaim ruháját, sőt már meg is vettem, mivel most akciós volt a szalonban , és sokkal olcsóbban kijöttem mintha kölcsönöztem volna. Bár a kölcsönözhető ruhák közül is felpróbáltam egy jópárat de így is ez tetszett a legjobban. És az a jó, hogy ezt is át tudják alakítani ha esetleg szükség lenne rá. Az enyém sem abroncsos, hanem Á vonalú. Amúgy krém színű, tiszta csipke anygból van, ejtett vállú és hosszú az újja. Kicsit romantikus stílusú. Olyan jó érzés, hogy már itthon lóg a szekrényemben. Esküvő elött egy héttel kell visszavinnem és akkor teljesen rám igazítják. Majd rakok fel róla képet.

Nóri: nincs kedved ide rakni képeket a ruhákról? Ha nem akarod küldd el nekem is emailen! OOOLYAN kíváncsi vagyok rá! És ha megvan az időpontotd gyárthatnál te is esküvős vonalzót :)

Babszi: te is rakj ruci képeket!!!!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Bocsi, az egyik kép 2x ment el... :oops:
Vendég
 


És amiért feledem ezt a trutyit:


ott fürödtem!

Kép

és az ott a drágám!

Kép
Vendég
 


Nóri: szörnyűek ezek a képek. Ezt hány csillagos szállodának adták el?

Itt a kép a ruhámról. Bár élőben még szebb, és kicsit krém színűbb.
Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Amúgy tényleg gyönyörű helyen voltatok.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Nóri! Basszus nagyon gáz volt a szálloda! De a hely gyönyörű!
Ja én is Maldívra szavazok!
Oda én is elmennék!

Mirci! Nagyon szép lesz a ruhád!

Nóri én is kivi vagyok a rucidra!!!
Vendég
 


Mirci:azt hiszem 3 csillagos volt... :twisted:
A ruhád nagyon elegáns és szexi, nagyon szép és nincs benne abroncs! :D Írd meg az email-edet és elküldöm priviben azokat, amiket eddig a neten nézegettem elképzelésképpen.Ha majd meglesz a végső nekem is, majd ide is felrakom. :wink:
Vendég
 


Jaj csajok. Olyan jó. Sok esküvőőőőőőőőő.
Én csak annyit tudok, hogy élvezzétek ki az uccsó percig!!!!!!!

Gyönyörű ez a ruha Mirci!
Nóri várom a tiédet is!!!

Sonny, sajnálom pirit!!!! PIRI MONNYON LE!!!!


Na megyek bicajozom 30 percet! Puszi mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszika, boldog szülinapot!

A Neckermann-nal mi is megjártuk.Spanyolországba nászútra indulás előtt 4 nappal szóltak, hogy mégsem indul a busz, mert egy nagy csoport lemondta az utat, és így nem érdemes a busznak menni.De mivel a szállás külön lett lefoglalva, azt nem mondhatjuk le.Oldjuk meg valahogy az utazást...Végül felajánlottak egy 9 személyes mikrobuszt, hogy azzal elvisznek.Hol van az a WC-s tévés, videós, minibáros luxusbusztól...
Nem részletezem, valahogy sikerült a befizetett összeget visszaszerezni, de mi soha többet nem megyünk Velük!!!

Utolsó pillanatban sikerült egy másik helyen lefoglalni, akik korrektek voltak, és sokkal többet láttunk, mert több helyen megállt a busz útközben.

Aztán amikor már ott voltunk a helyszínen, megnéztük azt a szállodát, ahova a Neckermannal mentünk volna, hát enyhén szólva nem pont olyan volt...
Vendég
 


Nekem is bordó volt a menyasszonyi ruhám...Teljesen egyszerű ruha volt, fűzővel, abroncs nélkül, stólával. :lol: :lol: :lol:
A csokrom fehér volt hozzá, a gyerekek is bordó felsőnen voltak, a fiúkon bordó nyakkendő, páromon bordó ing...

Szerintem nagyon jól eltaláltam, a barátnőm azt mondta, jobban néztem ki 38 éves menyasszony koromban, mint 22 évesen. :oops:
Vendég
 


Mirci, nagyon szép ez a ruha!Tegyetek még fel képeket, imádom nézni őket!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: