Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kati!

Azért remélem, mindannyian jobban vagytok :wink: :lol:

Nektek is szép napot!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!
Eltaláltad!!! :lol: Tortát elvittem a vendégségbe, a maradék ott maradt, de az üres tál visszajött. De azt azért nem fotózom le.

Zsuzska!
Almádi nem a Balaton nyugati felén van. :roll: :lol: 8)

KépKép
zsófikukac
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Zsófi: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ja és egyre több a pecsétem.... szóval no baba :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Zsuzska :( :( :( azért még ne add fel a reményt...

Kati, mi nem "ismerjük" egymást még - látom babás vagy, gratulálok! :lol: :lol: :lol: Mesélj kicsit magatokról!

Bridget, merre vagy?

Kép
vickybabe
 
 


Vicky: Gondolod, van még esély?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na vgyok csajok csak egesz nap elvoltam :? Reggel 9-kor taliztunk a sarkon Kittyvel reggelizni mentunk,szoliba meg vettunk ujsagokat na meg en Sidney-s utikalauz kiskonyvet...aztan irany haza en 1kor meg a volt sulistarsaimmal taliztam ebedre es idaig eltrecseltuk az idot :? :lol: :oops: De gondoltam ratok,hogy o meg nem is irtam reggel de 8kor keltem es szakadt az eso.De most mar vgyok bar filmet fogok nezni 8)

Zsu
Beertel meloba?

Zsofi@
Na ott meg ugysem jartam de mar sok szepet hallottam rola 8) :wink:

Vicky
Na mi volt dokinal nem is meseltel :roll:

Kata
Jaj akkor megertelek...de nme szemrehanyaskepp irtam am tudom ez a franya idoeltolodas betesz naon :? :roll: A dokihoz meg ++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsuzska, esély mindig van, amíg nincs piri :wink:

Bridget, most csak vérvétel volt, jövő héten megyünk megbeszélni az eredményeket a dokival!

Kép
vickybabe
 
 


Mai hom:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 76800_.png
2oraval korabbna lett merve mert elkellett menjek itthonrol.Nem tom ez mennyit szamit de szerintem amugy produkaltam volna egy 37.1-et :roll:

ZSu
Megint laptetu vgy 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky
Jah de akkor meg nincs dontes,hogy ti mit szeretnetek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok Lányok!

Nos, túl vagyok az első uh-on. A doki szerint nem volt megfelelő peteérésem. Szó szerint így mondta: bizonytalan peteérés. Szóval szednem kell a clostybegyt-et. Talált egy 19 mm-es tüszőt. azért ez nem olyan rossz. szeritnem. De majd meglátjuk. A párom viccesen azért megjegyezte, hgoy mi aztán jól megtaláltuk egymást. Ő a gyulladt kis fickókkal, én pedig a bizonytalan pé-emmel. :lol: Na de ő is meggyógyult, és én is meg fogok. :roll:
Vendég
 


Pendi
Hellooo :lol: Nem am nekem elkokadsz itt :roll: Tudod fo a pozitivsag :wink: es a bizonytalan az meg mindig jobb a nem volt pe-nel :lol: :wink: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky: Szerencsére piros elmúlt, csak barnácska van helyette, az is már alig :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak bírja ki hétfő reggelig, akkor felhívom a dokimat és megkérdezem tőle, hogy mi legyen.

Bridg: Szerintem is lett volna 37.1, ha nem mérsz korábban :wink: Hajrá hőőőőőőőőőőő :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Na latod az jo :wink: Tyu akkor hetfon nagy nap lesz de nekem a verebek csiripeltek penteken tesztet csinalsz :roll: :oops: Vgy megsem?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Neeeeeeem..... még korai lenne, csak hétfő reggel fogok szerintem, max. holnap reggel is lövök egyet.... de ma még csak 8 DPO-n vagyok :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pendi, nem rossz egyáltalán a 19 mm, az pár nap múlva megreped! Nem értem, ezzel mi a dokid gondja???

Zsuzska, drukk hétfőre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bridget, mi lombikot szeretnénk, amilyen hamar csak lehet. Ha nem találnak semmi "kizáró okot", akkor amint lehet, kezdünk! A párom is megbarátkozott a gondolattal, hogy ikreink lesznek (természetesen egy fiú és egy lány :lol: ). Épp azon agyalunk, hogyan építjük majd be a tetőteret, ha duplájára bővül a család :lol: Úgyhogy én nyárra duplán babás leszek, úgy döntöttem :wink: :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Ja rendeltem neki a netről pasivitamint, ami felpörgeti a kisfickókat (Profertil a neve, iszonyat drága volt, de mindent a szent célért :D ) úgyhogy ha mégsem sikerülne a lombik (de fog!), akkor utána rögtön spontán babásodom be, mert pár hónap múlva egy tenyészbika lesz a páromból :lol: :lol:

Na megyek kertészkedem kicsit, amíg süt a nap 8)

Kép
vickybabe
 
 


Zsu
Okes csak szeretnem ha tudatnad mi van :wink: +++++++++++++++++++

Jaj az naon jo akkor ti Zsofival tuti babasak lesztek :roll: en is en is :oops: De azert +++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky: Mindent bele!!!!!! Szóval ikrek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amint van valami hír, rögtön írok... akár jó,akár rossz :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vicky ugy legyen :wink:

Itt meg esik az eso tegnap ota :x :evil: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Helos...nekem egy ilyen is megteszi hetfoig :wink: Kép :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Okes, igyekszem majd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lányok!
Tiszta hülye vagyok. :oops: :roll: :cry: Ma vettem észere, hogy én ma 14. napon vagyok, és nem is a 15.-en. :roll: :roll: A dokinak is ezt mondtam. Bár, ő lehet, hgoy tud számolni, mert azt is mondtam, hgoy hétfő volt a 10. Szerintetek ez változtat valamin? :?: :?: És az a 19-es tüszőméret mit jelent? én olyan hülye vagyok ezekhez. Akkor ez most jó, vagy mi? Van még esélyem erre a hónapra?
:roll: :oops: :roll: :?:
bridget0801
Köszi a bíztatást! Annyira azért nem vagyok elkenődve. Csak egy kicsit. Olyan egészséges mértékben. :roll: :roll:
Zsuzska:
Innen is küldöm a hődnek a kitartást! :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
vickybabe
Nem tudom mi vele a gondja. De majd a jövő hónapban kiderülnek a dolgok - beszedem azt a bogyót, álítólag rosszat nem csinál, aztán majd meglátjuk.
Neked sok sikert a lombikhoz! :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi: Szerintem a 19 mm nagyonjóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mindent bele!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!
Ma már helyettesítesz? Milyen?
Szerinted is akkor jó a 19? akkor jó. Megnyugtattatok. akkor még van 1-2 napom. Jól tudom? Bár azt hiszem csak a mai nap van, mert holnap 24 órában dolgozik Apácska. De akkor ma nem menekül! :oops: :oops: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsuzska!

Mi a helyzet a pöttyözéssel? ugye elmúlt? :roll: :roll:
Vendég
 


Szerencsére nyoma sincs már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szerintem kapd el apát este :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viszont mennem kell,mert indulok be a melóhelyre :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Puszi mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Ez nadddon jó hír!!! :lol: :lol: :lol:
Remélem, hogy ez már babóca! :lol: :lol:
Vendég
 


En kicsit pihenek de kesobb jovok :roll:
Pendi
Ha jol tom Bevi epp most esett at ugyan ezen...petemeret stb.Ot nem kerdezted? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát én is nagyon bízom benne.... már csak a hétvégét kell túlélnem és hétfő reggel hívom a dokimat, hogy mi legyen :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg
Nem még nem beszéltem vele. De majd rákérdezek. Köszi a tippet.
Zsuzska!
Csak ne idegeskedj. Most az a dolgod, hogy nyugodt maradj. Tudom nem lehet ezt annélkül, de majd mi idegeskedünk helyetted. Neked meg az a dolgod, hogy csinálj egy jó + teszetet! Jó? :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kuzsanna!
Köszi azért már jobban vagyunk de a kisfiam tegnap újra háromszor produkálta a hasmenést, ezért megint nem vittem bölcsibe. Remélem azért lassan átesik ő is rajta.

Nekem is volt barna pöttyöm amikor meg kellett volna jönnie, el is temettem a hónapot. Aztán meglepődtem mikor elmúlt, és nem jött a piroska. Ekkor pont anyáméknál voltunk hétvégén, nem volt gyógyszertár. Itthon meg kedden délután megcsináltam a tesztet és simán látszott a két vonal.
Szóval drukkolok a zebrás teszthez!

Bridget!
Nem vettem természetesen szemrehányásnak, nem vagyok ám sértődős fajta!!!!
Irok majd többet, főleg ha már nem kell dolgoznom. Szép a hőd!

Vickybabe!
Röviden: PCO szindromám van, az első baba a Kaáli segítségével hormoninjekciókkal elsőre sikerült.
A másodikkal nem volt szerencsénk, volt egy kezelés, aztán egy petevezeték átfújás (negatív volt), utána még egy kezelés, aztán eljöttem egy évre dolgozni. Közben el kezdtem szedni a Meforalt (a PCO miatt), ez egy cukorbetegeknek való gyógyszer, viszont rendbeteszi a mensit a PCO-soknál. Úgy látszik hatott, mert a második próbálkozásra jött a baba.

Most voltam 9 hetes, és baromira aggódom, hogy minden rendben van e. Jövő héten megyek szerdán UH-ra. Ma háziorvosnál EKG-n voltam, van már kiskönyvem is.

Sziasztok! Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati: Remélem, hogy sikerülni fog összehozni egy + tesztet. Megpróbálom hétfőig kibírni.....és igyekszem majd első pipiből csinálni.... csak ne kéne folyton pipilnem :roll: :shock:

Jobbulást gyerkőcnek..... Rendben volt remélem az EKG-d :?: Ne izgulj, biztosan rendben lesz pocaklakód is :wink: :wink: :wink: :wink:

Én most ettem zöldbdbfőzit és most jégkrémet majszolok :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na a pihenes kozben azert be-be kukkantok 8)
Pendi
Jo kerdezd meg bevit de asszem a masik topikban ahol vgytok ott irt rola :roll:

Zsu na ne parazz...mar nem sok kellbar ,hogy en hogy fogom kibirni nem tom :?

Kata
Na orulok,hogy irtal :wink: A virust elfelejtettem emliteni,hogy hallottam otthon most ez van :evil: Vgy alul vgy felul jon ki a betevo...hat remelem babanak nem artott hisz mar jobban vgy igaz? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
A fagyirol annyit en is ettem egesz nap a fagyit en is nemreg nyomtam be na meg az elmaradhatatlan popcornt 8) :lol: :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na hun van mindenki :shock: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Végre most tudok jönni egy kicsikét!!!!

Itt van akkora pörgés :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát egész nap most fagyit ennék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
az mar jo jel :wink: :lol: En is egesz nap zabaltam :shock: Meg msot is de mar abbahagytam :oops: este 10lassan akcio :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az utazoos vonalzon nem mennek a babuk :shock: :? Vajon csinaljak ujat :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Párod otthon van már???
Szerintem csak frissíteni kellene a vonalzódat :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De hisz az uj vonalzo :lol: Jah itthon van :wink: Penteken mindig koran vegez 8) Jon valami haverja Koreabol....ot varjuk :? Aztan megyunk bulizni vgy mi 8) Pedig en naon almos vgyok :roll: Persze itthon azert nem maradok :lol: 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


NAon helyes.... tessék bulizni menni.... hátha lesz utána puding :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu ahogy mondtad megyunk bulizni :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Érezzétek jól magatokat!!!! Bulizz helyettem is egy nagyon!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Délelőtt nem voltam gépközelben, délután meg horgásztunk. Majd teszek fel képet. :lol:

Bridget!
Jó bulizást!

Kati!
Biztos minden rendben lesz!! :lol:

Viki! :lol:
Kertészkedni hozzánk is jöhetsz, mindig van mit csinálni.

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!
Végre itthon!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szép napot mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Haj
Mindenki elvan tunve :? Tegnap elmentunk bulizni persze en nem ittam mert meg kitudja :roll: Reggel 5ig elvoltunk :shock: Na ilyen se volt mar regota :lol: Bezzeg amikor iszom mar 2-kor jovunk haza :? Ugyhogy agyba 6-kor kerultunk :? En ma olyan faradt voltam :roll: Aztan a homerozes is igy elcsuszott 11:30-ra :? Aztan meg aludtunk vgy du-tan 3-kor ettunk "reggeli" mar 6-ora van :shock: Jol elment a nap....es ma megint lehet party van mert a 2vendegfiu miatt :? 2napja esik az eso :? :x Utalom :x Hat ennyi tortent a hom majd minnya felrakom 8)

Zsu
Kocce jot buliztunk :wink: volna ha ittam is volna :? :lol: Olyan faradt voltam mar delutan is :lol: nem volt kedvem menni semerre :roll:

Zsofi@
Horgaszni?! :o 8) Batyam szokott jarni...merre voltatok :?: Fotok barmikor johetnek :wink:

Tobbiek merre kaszalodnak :?: :roll:

Szep hetveget mindenkinek :!: 8) (Remelem legalabb ott sut a nap :? )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
Én most értem haza. Szakad az eső. :evil: :evil: :evil: Utálom. Persze nem akart elállni, és nekem el kellett mennem bevásárolni. Autónk nincs, gondolhatod, hgoy a szakadó esőben, egyik kezemben a kosár, másikban az ernyő. :evil: :evil: :evil: Na mindegy a lényeg, hgoy mindjárt nekiállok főzni. Borsóleves, meg palacsinta. Ez a rendelés. :roll: :roll:
Zsuzska!
ugye még mindig nincs piri? Szorítok ám!
zsófi
Te meg ilyen nagy horgász csajszi vagy? Hol horgásztok? Tóban, vgy folyó víznél? Mi tónál szoktunk. A legnagyobb fogásom egy 2 kg-os ponty. Nem igazán hű de nagy, de nekem nagy fogás volt. Büszek voltam rá. :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Pendi
Jaj ne is mond...nekunk meg jo,hogy mellettunk van a bolt igy meg esernyot se kell vinnem csak egy kapucnis valamit 8) A rendeles meg kituno...en is naon szeretem a b.levest es a palacsintat is 8) :lol: :wink:

Tenylge Zsu
Tudtam valamit kihagyok :x Pirivel mi van...IRJAL MAR!!!!Mert tukon ulunk :shock:

Mai hom:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 63200_.png

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
Akkor ülj repcsire, és gyere :lol: :lol: szívesen megosztom veled is! :lol: :lol: Bocsi, de közben sütök-főzök, és csak ritkán jutok ide, hgoy válaszoljak :lol: De menet közben vagyok.
Hogy vagy a buli után? Javulgatsz? :wink: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: