Új privát üzeneted érkezett!

Válaszolni is próbálgatok...Győrtől 35 km-re egy kis faluban építkezünk,jelenleg szüleimnél lakunk és nagyon elvágyunk már...
Szöszke:Én is ezért szerettem volna becsatlakozni hozzájuk,mert konkrétan a nődokimmal kapcslatos tapasztalatok érdekeltek volna,milyen szülésnél meg ilyenek,amiket ugye előre nem tudhat az ember...de hát ez van....ti teljesen mások vagytok...
Svs:Email-be küldöm az 5 kilómat...hacsak így menne.... Kép

így már megy...de picit is szeretnék....ja ezek vagyunk mi majdhogynem 1 éve a párommal....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike! Gyönyörű a kép :) Avatart, vagyis oda oldalra a képet úgy tudod betenni, h lekicsinyíted azt amit szeretnél, aztán feltöltöd .. ha gondolod, akkor küldd el nekem emailben a képet és lekicsinyítem neked a megfelelő méretre (bogeboo@mailbox.hu).

Kép
szöszke.
 
 


Ja, amúgy a profilt pedig úgy találod meg, h ott legfelül van olyan rész, h Segédletek. Az amelletti kis fülecskét lenyitod, és ott kiválasztod a Profilt :) Melyik faluban építkeztek, ha megkérdezhetem?

Kép
szöszke.
 
 

 
 

Még mindig Verninek .. kicsit szét vagyok ma csúszva írásilag (is) .. :D
Ha ebből a képből szeretnéd a kisképet is, akkor megoldom, nem kell elküldeni, ha vmi másból, akkor jöjjön a mail :) Feltéve, ha szükség van rám :)

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke,ezer köszönet és hála,ez a kép tökéletes lesz...mehet..

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Én nem pihizek, kérem szépen! :wink:
Épp tanul járni a csajszim. Így felváltva sétálunk és hisztizünk!!!! 8)

Vernike szép a kép nagyon! (A profilban tetted be az aláírásodat is, de látom Szössz már segíte neked!)

Lányok: fiút vagy kislányt szeretnétek? (Persze, valójában mindegy, de azért tuti van preferenciátok)
Ismertiek a kínai fogamzásnaptárt?
http://www.bebilap.hu/terhesseg/knaptar.htm

Zsu
svs
 
 


sikerült!!!
megvan!!!!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Szöszke!Mehet ám a másik,csak próbálkoztam....
Én kislányt szeretnék elsőre,a férjem kisfiút!!!Érdekes lesz....
Én csak olvastam a kínai naptárról,de pontosan nem tudom milyen alapon működik,csak annyit hogy mindenkinek meg van adva milyen napon,milyen baba "készülhet"...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Svs!A táblázatban az életkort,hogy kell nézni,Amit betöltöttem,vagy amihez közelebb vagyok???Ha betöltötthöz,akkor a férjem nyert.....ha a közelebbihez akkor én... :D

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Hűűű, de sokat írtatok tegnap óta! :lol:
Verni, üdvözlet közöttünk, örülünk, hogy csatlakozol. :D
Én is tapasztaltam már más fórumon, hogy hiába írogattam az ott lévőknek, mivel már egy régi összeszokott csapat volt, nem igazán vettek be maguk közé :( , így aztán jöhettem és a kérdéseimmel, de nem kaptam választ...
Itt viszont mindenkinek közös a cél, kismamaságra vágyunk, és ezért közösek a gondolatok is! :)
Amúgy meg dehogy lógsz ki a sorból, ugyan már! 5 kiló fölöslegem nekem is van bővem, most próbálom leküzdeni több kevesebb sikerrel... Egyébként próbálom magamban rögzíteni, hogy úgysem érem már el a 20 éves kori súlyomat... :?
Ha gondolod megvitathatjuk a diétázást... Szépek a képek!

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!

Hú, de felpörögtek itt az események. Jó sokat írtatok, alig győzöm visszaolvasni.

Vernike
Nagyon szépek vagytok. Örülök, hogy sikerült felrakni a képet oldalra. Én is sokat kínlódtam vele, mert nem akart sose olyan kicsi lenni, amit elfogad.

Kép
p__lilla
 
 


Zsu!

Aranyos a csajszid, nem lehet most könnyű ez a járni tanulós, botladozós korszak!
Mi elsősorban kislányt szeretnénk, még a Párom is! Persz ha kisfiú lesz, azt ugyanúgy fogjuk szeretni. De mi már most is Zsófibabáról beszélgetünk... :)
Múltkor vendégségben voltunk, ahol találkoztunk egy 3 éves kislánnyal, teljesen oda volt érte a Párocskám. Mondta, hogy milyen jó ez a korszak, mert ilyenkor már huncutok a kisgyerekek, de amúgy még gyermekien gondolkodnak.. Amúgy nekem az 1 évig tartó babás korszak is nagyon tetszik, mindig nézegetem a babakocsikban tolt apróságokat... Nem ismerem nagyon ezt a kínai naptárt, de majd megtanulmányozom.

Kép
judi79
 
 


lilla én is várom már a pénteket hogy kiderűljön mértnem jön már meg! :roll:

vernike én is köszöntelek kösztünk!Mielőbbi babásodást kívánok!!!!!
nagyon szépek vagytok a képen!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fiú-lány témához: nekünk így elsőre teljesen mindegy, a lényeg most az, h összejöjjön! Persze egy kislány felé jobban húz a szívem, de ha kisfiú sikerül, akkor kisfiunk lesz :) Ezt a babát mi még tuti, h nem akarjuk befolyásolni, a következőt majd meglátjuk :)

Kép
szöszke.
 
 


Kínai naptár: a betöltött kor számít
Mi is csak utólag néztük meg, h bejött-e, és igen! Persze nyilván nem 100%-os a dolog, inkább csak egy játék!
Midnenesetre nekünk a nyárra fiút ír, szóval bele kell húzni!

Judi: Zsófi név nekem is tetszik!

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!Mégegyszer köszönöm mindenkinek,hogy ilyen kedvesen fogadott nem fogok ám ennyit nyomulni csak ép a fél csapat a gép előtt volt délután....további szép napot mindenkinek!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


én is megnéztem a kinainaptárt és nekünk ismét fiut jósol aminek én örülök,a párom is de ő nagyon vágyik egy kislányra! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szabad csatlakozni hozzátok?

Szia Zsu! :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


szia pruci!!!!!üdv itt :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Itt aztán pörög az élet!

Fogadtatás: én netről tudnék beszámolni, ahol is kérdeztem vhol és szo szerint lelettem tolva, hogy miért nem tudom a választ!!!
Itt meg tényleg segitünk, hisz mindenkinek egy a cél.

Svs!
Kinai naptár nekem meg van, sőt Jonás is. Persze, hogy nézegetem!!!
Sőt van egy cim, ahova el kell küldeni a te és párod nevét, szül. idejét és helyét. Ebből valahogy kiszámolja a csajszi, hogy fiu vagy lány lesz a baba.
fiuvagylany@freemail.hu
Én irtam neki, kaptam is választ, de igaz 2-szer kellett irnom, mert egy 7 mulva sem válaszolt.
Ja és kérjetek visszaigazolást!

Ma strandoltunk, jo idő volt d.u.-ra, de a vihar is utolért.
Most van pém, fáj is a hasam.
encike 2
 
 


nekem a kínai fogamzásnaptár ismét fiut jósol aminek kifejezetten örűlnék! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem is fiut.
Az egyik lányom is bejött e szerint.
encike 2
 
 


na ez jó hogy sikerűlt a naptár szerint! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jo éjt!
encike 2
 
 


jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Egy kicsit hosszú leszek megint,de akkora baba-dilemmába vagyok,hogy muszály elmondanom.Amint írtam óvónőként dolgozom és egy gyeses kismamár helyettesítek,akinek januárba jár le a gyese és úgy néz ki nem jön vissza dolgozni,és akkor az én szerződésemet véglegesítenék,ami azt jelenti,hogy ha letellik majd az én gyesem autómatikusan visszavesznek.Úgy is terveztük,hogy kb.májusi baba lenne,januárig tudok dolgozni nem olyan fárasztó,na persze csak azzal nem számoltunk,hogy 3 éves szabadságát is ki kell adni a kolléganőnek,így pont ma máj.31-ig hosszabbították meg a szerződésem,mert az ővé csak akkor fog lejárni.Most mi a fenét csináljak lányok????Májusig tuti nem tudok dolgozni,persze ez attól függ mikor jön össze a baba.De ha előbb eljövök nem lesz véglegesített szerződésem se ,és akkor a jó munkahely sem biztos már......Nem szeretnénk már a babával várni,nagyon szeretnénk,hogy már jöjjön,de a 20 éves hitelünk mellett a munkahellyel se lehet szórakozni....na most mi legyen?Segítsetek,ti mit döntenétek a helyembe?Nálatok mi a helyzet a munkahellyel??Hát ebbe beleőszülök biztos....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike sajna én ezekhez a dolgokhoz nem értek!

Én majd leteszek egy tanfolyamot és atol függ hogy mikor jön a kistesó ugy megyek majd dolgozni !

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike, szerintem próbáljatok úgy időzíteni, hogy májusig még mindenképpen tudjál dolgozni. Ehhez a bébi gondolom csak dec-jan körül tervezhető be. Így viszont bébi is lesz - csak egy picit később - és a munkahely is véglegesíthető.. Te mit gondolsz?

A munkahely kérdés nálam például más szempontból komplikált, mivel saját magam főnöke és beosztottja vagyok, ezért dolgoznom és babáznom is kell egyszerre, csak az arányokat kell ügyesen megoldanom... szóval ez nem könnyű kérdés szerintem egyikünknél sem...

Szia Pruci! Üdvözlet közöttünk, Neked mik a terveid?

Kép
judi79
 
 


Judi79!Semmikép se szerettünk volna télig várni,de ha muszály lesz....a szívem szakad meg...
Szia Pruci.2.baba lesz?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike de ha muszály várni ahhoz hogy legyen munkahely nem tudsz mást tenni vagy igen? :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Judi: szuper dolog a felújítás, csak hát tényleg feszültebb olyankor az ember. :) Nyugi, szépek lesztek és jön a baba is és akkor más miatt lesztek feszültek :lol: (ez csak vicc volt)

Vernike: üdv a csapatban. :) Drukk a hiteles dolgaitokhoz.
Nagyon helyesek vagytok a pároddal együtt. :)
Hű nehéz dolgot kérdeztél tőlünk. Most nincs ötletem rá. Majd töröm a buksim.

Zsu: Hát Kende nehezen viseli a meleget. Nem nagyon tud aludni, így tiszta nyügi szegény. Az evés nálunk mindig gond volt, most is az. Elég keveset eszik, viszont inni iszik, így nem izgatom magam rajta.
Én megint kisfiút szeretnék, de jöhet a csaj is :) A kínai szerint Kende lány :) Én mondjuk nem hiszek benne. :)

Nita: drukk péntekre! Azért még péntek reggel is ellőheted a tesztet ;)

Pruci: üdv neked is. Ti már próbálkoztok, vagy most kezditek?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


pénteken majd a doki néz meg felesleges a teszt akkor már!
No meg holnap lesz a szülinapom nem akarnám elrontani a negatív tesztel!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike!
Én a munkahelyemről jöttem gyedre, sajna ez is számit, mivel nekünk is hitel van. Helyedbe én is várnék, hidd el az a pár honap is azonnal eltelik. Meglátod jobb lesz és nyugodtabb leszel, ha most 1. a munkahely. Bocsika, de ez a véleményem.

Szöszke!
Hogy kell lekicsinyiteni a képeket? Nem tudok feltenni, mert nagy.

D.u. apciztam, lh pozi ugyhogy esély meg van.
encike 2
 
 


hajrá encike!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a fogadtatást!

Igen, második baba lesz, remélem összejön hamar. Az első egyik oldalról könnyen, másik oldalról nehezen jött össze. Amikor megismertem a páromat, akkor fél éven belül összejött a baba, de sajnos a 10. héten elment. Nagyon nehezen tettem túl magam rajta, aztán próbálkoztunk- próbálkoztunk, de semmi. Majd elballagott az osztályom és piciket kaptam. Akkor azt mondtam h most nem lehet, majd csak tavasszal, erre rögtön összejött. Lehet h már babával a pocakban kezdtem a tanévet... :lol: :lol: :lol:
Már dolgozunk az ügyön, de elég nehéz, m a szülés után 9 hónapra jött meg először, majd utána 36 napra, aztán meg 45 napra, azóta semmi, megint már 33. napnál tartok. Így csak remélem h sikerül elkapni a megfelelő pillanatot...

Vernike! Ez elég nehéz kérdés és dönteni még nehezebb, de hallgass az eszedre! Szerintem várd meg mindenképpen h véglegesítsenek! Nagyon nehéz jó munkahelyet találni, én 6 évet vártam rá h véglegesítsenek. Ahogy véglegesítettek, jött is a baba.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci bizti hamar össze fog jönni a baba!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na irtatok a fiuvagylany.hu-ra?
encike 2
 
 


encike 2
 
 


én nem írtam...még! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jo éjt!
encike 2
 
 


Sziasztok Csajok!

Mindjárt visszaolvasok .. bocsi, nem tudtam jönni tegnap, csomó programom volt. Pruci, üdv itt!

Pozitív lett a tesztem!!!

Kép
szöszke.
 
 


Szössz, ez fantasztikus!!!!!!! :D Gratulálok!!!!! :D
Persze irigy is vagyok :oops: , de remélem mindannyian hamar követjük a jó példát! :wink:

Zsu
svs
 
 


szöszke hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
kicsit én is irigykedem! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Teri!

Encike: még nem küldtem emailt, majd akkor, ha aktuális lesz a dolog! :wink:

Virág: sajnálom, h Kende nehezen viseli a meleget! Nem tudtok valahogy hűvösebbet csinálni?

Vernike: én leszek a kakukktojás ebben a kérdésben, azt hiszem. :roll:
A jutattások az előző évi kereset alapján járnak, tehát azokat mindenképp megkapnád. A munkahelyre meg sehogy sem tuti, h visszavesznek majd. Persze visszavesznek, csak napokon belül ki is rúghatnak. :?
Én hasonló helyzetben voltam, mint te, és az utolsó pillanatban mégis véglegesítettek!
Meg hát nem mindenkinek jön össze a baba azonnal, ezért nehéz számolgatni. Én belevágnék a baba projektbe, de ezt nektek kell eldöntenetek!
Egyátalán nem vagyok egy könnyelmű, felelőtlen valaki, de szerintem- Kockázat nélkül nincs győzelem!
Akárhogy is döntötök, jól gondoljátok át!

Szössz, jó az új volanlzó!!! :D
Jól látom, h Lilla a következő esélyes, illetve Nitacska megy dokihoz holnap!?

Zsu
svs
 
 


Zsu, Nitácska! Nagyon-nagyon köszönöm!!! :)

Kép
szöszke.
 
 


van valamilyen tüneted? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csak annyi, amennyit mondtam, h a párom deojától rosszul vagyok, pedig eddig szerettem :) Meg talán egy kicsit gyakrabban járok pisilni, de ez még nem biztos, majd figyelek :) Ma van a szülinapod, Nita?? Mert akkor soksoksok boldogságot!!! :)

Kép
szöszke.
 
 


Szöszke!
Hatalmas gratula, vigyázz magadra! És már kimutatta a teszt?

Nita!
ISTEN ÉLTESSEN!
encike 2
 
 


Szöszkeeeeeeeee!!! :shock: :D :D :D :D Nahát ez fantasztikus, nagyon-nagy gratula a csíkos teszthez!! Ugye mondtam én, hogy talán Te leszel az első közöttünk a jelek alapján!!! :P :) :P
Nagyon szorítunk értetek és én is irigy vagyok egy kicsit, ha lehet!! :) Várjuk az újabb fejleményeket, jeleket... eseményeket... Melyik tesztet használtad?

Egyik barátnőm mondja, hogy már több mint egy éve próbálkoznak, és orvosilag nincs gond. Másik barátnőméknél is másfél év kellett hozzá. Sokan mondják, hogy hosszú idő telik el, mire megfogan a pici, úgyhogy Szöszke tényleg szerencsés vagy!

Nita, Neked szorítás holnapra, reméljük jó hírekkel szolgálsz!

Pruci/Teri, remélem Nektek is sikerül minél hamarabb a második bébi!

Encike, Nektek is drukk!

Ez most olyan izgalmas csajszik, várjuk a jó híreket, mint gyerekkorunkban a meglepetést a karácsonyfa alatt! :P

Én már nagyon várom a július végét, akkor mi is "belekezdünk a projektbe", talán éppen szabin leszünk, és hátha a pihenősebb napok meglepetést hoznak nekem is... de jó volna... :roll:

Legyetek jók! J :P

Kép
judi79
 
 


Nita! Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok! :D

Verni! Ne szomorodj el, gyorsan elrepül az a pár hónap, de talán inkább tegyél így, és várj egy kicsit, ha csak ilyen módon lehet bebiztosítani magad a munkahelyeden.

Üdv,

Kép
judi79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: