Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jó régen voltam erre! Azért olvasgatni olvasok, de írni nem mindig van időm!

Judy!
nekünk összesen több mint 30E-vel emelkedtek mega részletek! De én is azt vallom, hogy fő az optimizmus! Nem érdekel, hogy mennyivel lett több a hitelünk tőkéje, mert hiába rágnám magam rajta, csak felidegesíteném magam, az meg senkinek sem tenne jót! Ahol tudom megfogom a pénzt, állandóan osztok szorzok én is. Mondjuk mi max. futamidőre vettük fel a hitelt, és azt teveztük, hogy kicsinyenként félrerakunk, aztán abbólelőbb visszafizetjük. Na ez most nem megy... :oops: Jó, hogy van alternatív megoldásotok, még ha nem a legoptimálisabb, akkor is átmenetileg jó. Remélem nem kell élnetek vele, ha meg igen, akkor is csak rövid ideig!

Átszoktatás!
Nemegyszerű ügy az tuti. Én is nagyon féltem, mi lesz Ramival, ha átkerül a saját szobájába, de szerencsénkre, semmi gond nem volt. 1 évesen költözött át, minden sírás nélkül. Most karácsonykor volt egy nem akarok a helyemen aludni korszak, de én a bárányhimlőnek tdtam be, mert iután meggyógyult megszűntek a sírások. De akkor se hagytam sokáig sírni, inkább áthoztam közénk, és mikor megnyugodott akkor tettem vissza, vagy odafeküdtem mellé a földre. Még egy tipp, akecske is,káposzta is... hogy a kiságyról szedjétek le a rácsot, és tegyétek a ti ágytaok mellé. Szomszédunk ezt alkalmazza, és nagyon bevállt nekik!

Velünk semmi extra. Pontosabban az, hoyg félek nagyon, hogy nem lehet 4dik... Mivel mi abszolút nem védekezünk már szülés óta, és csak egyszer szopizik Rami is, aztán semmi. Igaz megfogadtam, hogy soha többé számolgatás, célirányosság, ha jön, akkor úgyis jönni fog.De az egyik ismerősömnek védekezés mellett és szopi mellett sikerült összehozni... Szóval kicsi esélyt látok nagyon... De nem keseredek el, fő azoptimizusom ezen a téren is!!! Le nem mondok róla, de ha mégsem adatik meg mégegyzser a CSODA, akkor se leszek szomorú, elfogadom a helyzetem! :lol:

moni
 
 


Judy!

Sajnálom a helyzeteteket :(

Sima szivacsmatracot vegyél! Az olcsó is, meg ha már nem kell, akkor másra is lehet hasznosítani, meg felállítva nem is sok helyet foglal. Sok ismerősöm csinálta azt, hogy amikor szoktatta át a gyerkőcöt a másik szobába, a kiságy mellé tette a szivacsot és ött aludt, aztán ahogy javult a helyzet, egyre hamarabb és egyre többször visszasettenkedett apához, míg végül megszokta a gyerek, hogy nem tűnik el anya örökre, és ha szüksége van rá, akkor ott terem.
Vendég
 


Moni!

Ne kenődj el,a barátnőmnek el kellett választania a babáját majd' másfél évesn,mert igaz,hogy csak napi 1x szopott,de túl magas volt a prolaktin szintje,viszon rá 2 hónappal már babát várt! Amikor ár nem szopik a pici,2 hónappal utána érdemes prolaktinszintet nézetni,vérvételbő kiderül,mi van?
De,ha jönnie kell,bekopogtat az a pici baba,hidd el!

Márti
borossné becz márta
 
 

 
 

Márti!

Nem kenődöm el, de nem avgyok hajlandó számolgatni, mérni, vizsgálatokra járni stb. Elég volt!!! Rami előtt másról se szólt semmi! Most felment a hő, most leesett, most miért nem jön meg, most ez az érték rossz, most az. Bőven sok volt!!! Szeretném végre, ha "CSAK ÚGY" beköszöntene a CSODA!!! Hiszem, hoyg siekrülni fog minden tudatosság nélkül! Emiatt nem vagyok hajlandó elválasztani Ramit.

Moni

moni
 
 


sziasztok,

bocsi, hogy ritkán jövök, de állandóan csavargunk Barbikával és csak este vagyunk itthon, akkor meg nem kell bemutatni, hogy nincs időm írni. :lol: :lol:

Moni,
Teljesen megértelek az elválasztással kapcsolatban. Én egyre inkább biztos vagyok abban, hogy igaz nehéz lesz, de jobb lenne most a 4. baba. Barbikának is jobb lesz, ha nem lesz egyedül, a srácok is tök jól összenőttek, hogy csak 20 hónap van köztük. Nem beszélünk apával a babáról, de igazából nem is védekezünk, szóval ha jön jön. De mivel kislányom rengeteget szopik, napi 5-6x, ezért valszeg nehezebben fog beköszönni a babácska, viszont elválasztani nem akarom. Max egy kicsit csökkenteni a szopik számát.
Most rendeltem LH tesztet, kiváncsiságból, de nem igazán mutatott pozitív-at, a tesztcsík halványabb mint a kontrollcsík. Szóval tuti a sok szopi miatt nem is igazán van pé-em.
Azért méregetem a hőmet.
Gira,
Köszi a tanácsot a szivacsmatraccal kapcsolatban, de sajna az nem jön be nálunk, hogy a kiságy mellé fekszek és simizem, mert ő mindig a cicin alszik el.Próbáltam cumival becsapni, de nagy ívben kiköpi. Így inkább marad az hogy beszerzünk egy másik ágyat és azon alszunk ketten. Aztán majd csak megtanul külön aludni. :lol: :lol:

Rólunk,

Barbika már mindenhova két lábon döcög. A fiukat amikor visszük a suliba, már ott is a folyosón sétál és persze minden gyereket jól megnéz. Imádják egymást, és most már egyre többet játszanak a fiuk is vele, mert ugye most már tud bunyózni, gurigázni a labdával. :lol: :lol:
Ha mind a 3 itthon van, akkor szinte észre sem veszem hogy vannak gyerekeim, olyan jól elvannak egymással. Persze srácok nélkül Barbika unatkozik és akkor engem húzkod, így napközben nem sok mindent tudok csinálni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz, Panny,
Mi van veletek?Hogy vagytok?
Jó lenne már egy kis tavasz, mehetnénk sétálni, főleg, most már tud menni is a kisasszony, a két lábán is tud jönni. :lol: :lol:
Baba1973,
Hogy érzed magad? Kicsi babóddal minden rendben? Voltál azóta újabb uhu-n??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nálam is hasonló a helyzet, ritkán tudok a gép elé kerülni. Gina minden időmet leköti.
Ha másnak mesélem nem hiszik el, vagy azt mondják tegyem járókába és intézzem a dolgom.
De tudom, hogy ti megértitek miről beszélek. Nem lehet sem magára hagyni, sem hagyni hogy sírjon és ki akarjon jönni a kalodából.

Most vagyunk abban a stádiumban, hogy szeret úgy sétálni, ha fogom a kezét. Bejárjuk a lakást oda-vissza.
De ha kapaszkodva járkál nélkülem, akkor is utánam igyekszik.
Arról már nem is szólva, hogy mindent megtalál és megfog, amit neki nem szabad.
Kapott egy kimustrált távirányitót, mert mindíg a miénk kell neki. De ne gondoljátok, hogy érdekli!
Tudja a kis rosszaság, hogy az nem JÓ! Azzal nem lehet bekapcsolni a tévét.

Judy! Sok sikert kívánok a babaprojekthez, remélem hamarosan teljesül. Már én is nagyon szeretném, de kivárom a nyár végét.
Muszály.
Valahogy érzem, hogy most nem bírnám a fáradtságtól a terhességet végigcsinálni.
Ginához még 2-3x felkelek éjszakánként, minden fordulására szusszanására is felébredek és hallgatom, hogy visszaalszik-e.
Kb. 4-5 órát alszom naponta összesen és nem egyhuzamban. Már kezdek kicsit kiakadni.

A terhességtől is picit tartok. Ginus koraszülött volt, igaz a 36. hét végén született 2730g-mal. Szerencsére semmi baj nem volt, egy hét után ki tudtuk hozni a kórházból. A két nagyot pedig túlhordtam, 41-42. hétre születtek.

Szóval félek, hogy a negyedik kicsi is koraszülött lesz, főleg, hogy ilyen túlhajszolt vagyok. Inkább várok még picit, hogy Gina nagyobb legyen.

Na most jó sokat írtam! Megyek mert a kiscsaj megint rossz helyen mászkál :evil:

Szép napot, sziasztok

Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Hát igen, ez az anyukák sorsa, hogy nem sok idejük marad a szórakozásra. :lol: :lol:

Nálunk is ugyanez a helyzet, hogy mindenhez hozzányúl, mindent bevesz a szájába. Ma pl kimentem a konyhába, mire visszaértem a tv mögül szedtem ki a gyereket, még jó, hogy nem rázta meg az áram. :oops: :oops:

Újabban meg rászokott a sikításra. Ha valami nem úgy van ahogy ő azt elképzeli, vagy valamit nem engedek meg nki akkor hangosín sikít. Délután is a Tesco-ban visszhangzott az üzlet a gyerekeimtől. :lol: :lol: De nem nagyon zavart, akinek nem tetszik az nem figyel oda, de mindenki csak mosolygott. :lol: :lol:

Hát szerintem nektek előbb össze fog jönni a babó, mert ugye nálam a szopi gátló tényező, meg hát apa csak hétvégén van itthon, akkor is nagyon nehéz összehozni egy röpke fél órát a házas életre. :oops: :oops: :oops:
Azért jó lenne még a GYED alatt összejönne. Na meg azt is meg kell érdeklődnöm, hogy mit kell ahhoz tenni, hogy ugyanekkora összegű GYED-et kapjak mint most. Hiába a pénz nagy úr. :lol: :lol: :lol:
De lesz...om a gazdasági válságot, meg a hitelemelkedést. Ne hogy már a pénz mondja meg hány gyereket szüljek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!

Az utcsó mondatod minden szavával egyet értek és osztom a véleményed!! :wink:

Amúgy Olikával nekem is úgy telnek a napok mint nektek :wink: ..rajtam lóg szinte egész nap,csak mikor itthon vannak a srácok akkor van egy kis nyugtom :wink: ...vele is szinte egész nap járkálni kell úgy hogy fogom a két kis kezét.
Mondjuk nekem szerencse h anyu tud rá vigyázni amikor csak akarom és így járok heti 2x aerobicra délelőtt,meg futni..meg akárhova :wink:
Igazából én is már nagyon várom h újra próbálkozhassunk :oops:

Mónival ellentétben én mindent meg fogok tenni h tudjam mikor van pé-m és tutira menjünk...lehet nekem azért sincsenek erről az időszakról olyan rossz emlékeim mert szinte első próbálkozásra sikrült...nem kellett sokat méregetnem,időre akciózni stb.. :wink:
Nem tudom ti hogy vagytok vele de én még élvezem is ezt az egészet,mármint mérni a hőt stb..nekem olyan izgalmas az egész :wink: egyátalán nem teher vagy nyűg.

Én is várom már a tavaszt,utálom már h folyton nagy sár van,latyak stb :x

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny, ha tudnád min mentünk keresztül, akkor azt mondanád, hogy soha többet így mégegyszer. Biztos én is máshogy állnék a dologhoz, ha Raminál nem így történtek volna a dolgok. Nekünk mindegyik baba tervezett volt. Martin elsőre összejött, Vikire 8 hót vártunk, Ramira 2 évet. rengeteg csalódásban volt részem, ha kíváncsiak vagy min mentem keresztül, priviben megadom az akkori blogom címét.

Most nagyon meglepetés babára vágyom!

moni
 
 


Móni!

Persze kiváncsi vok,szívesen elolvasnám :wink: úgyhogy küldd!

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Ha megengeditek néha csatlakoznék Hozzátok! ugyan kevés időm van írni, de olyan jó Titeket olvasni. Bevallom őszintén Baba1973 története fogott meg leginkább. Valószínű azért, mert én is kisiskolás koromtól úgy éreztem, hogy lányom lesz. Konkrétan azt hittem, ha 3 gyerekem lesz, akkor 3 lányom. Nekem fiam? Á, dehogy, kizárt dolog. Ezzel szemben 3 fiam van. Imádom őket, de az életemet adnám egy kislányért. Persze én is próbálom magyarázni magamnak, hogy ennek biztosan oka van, de néha úgy elkeseredek, nincs nap, hogy ne gondolnék rá, mi lenne, ha lenne egy lányom. ( a két nagy már kamasz, és nagyon nehéz velük). A legkisebb nagyon édes, 8 hónapos, s nála úgy, ahogy Panny szeretné megpróbálni én is természetes módon kísérleteztem: pé figyelése, savasítás, Jónás-naptár, holdnaptár. Nekem nem sikerült. Az AC után a genetikus nekünk azt mondta, hogy természetes úton valószínűleg csak fiaink születnének. Nekünk az egyetlen út a szelekció lenne, de ez jelenleg Mo-n nem engedélyezett.
Sajnos én már koromnál fogva (37) lecsúsztam arról, hogy még egy babát vállaljak, de Nektek nagyon szorítok!
tulipán21
 
 


tulipán!
A mai orvostechnológia mellett sztems emmiről nem csúsztál le!! Sztem 40 éves korig minden belefér, utána már nem árt óvatosnak lenni! Ma már minden kitolódott!!!

moni
 
 


Sziasztok Lányok,

Képzeljétek,péntek este nődokihoz megyek, mert valszeg a napi 8x-i szoptatást nem bírta a szervezetem és a hormonjaim borultak.
Már 3. napja a ciklusom közepén pecsételő vérzésem van, írtóra fáj a hasam és a medencém.
Asszem lesz egy teljes vérkép és egy hormonellenőrzés is, mert állandóan szédülök és tök fehér és sápadt vagyok.
Plusz a szopikat le kell csökkentenem először napi 3-ra, majd csak reggel estére. Barbika nem örül neki, de ez van. Jobb ha kevesebbet szopizik, mint hogy beteg anyukája legyen. :lol: :lol:
Sajnálom szegénykét hogy ennyi tej mellett csökkentenem kell, de tényleg elég szarul érzem magam. Valamelyik nap is fogmosás közben olyan szédülés jött rám, hogy majdnem elestem, utána jött a hányinger majd rá pár percre hasmenésem lett.
Muszáj lesz rendbe tennem magam, ha szeretném a 4. babát, mert így nem lehet teherbe esni. Ahhoz egészséges kismami kell. :lol: :lol:

Tulipán,
Szerintem a korod miatt ne aggódj, mert tényleg nagyon sok nő később szüli az első babát is, és 40 éves korig belefér még egy 4. is.
Amúgy gratulálok a fiaidhoz, és nagyon meg tudlak érteni a kislányt illetően. :lol: :lol:
Moni,
Engem is érdekelne a történeted, ha nem vagyok túl indiszkrét elküldenéd priviben?

Minket meg meglátogattak a bacik. Bazsi csütörtök este belázasodott. Szerencsére csak egy kis torokgyuszi, nem volt vészes, egy kis bioparox és hétfőn már ment is. Danika meg elkezdett köhögni, neki egy kis köptetőt adtam, dokihoz nem mentünk, majd meglátom lesz-e komolyabb. Eddig Barbika még jól bírja. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom picit elindult a topic, én is jövök! Igaz, kicsit későn, de ilyenkor van nyugi. Apuci és a 3 gyerek édesen alszik és meg behozom a napi lemaradást.

Moni! Kérlek írd le a történeted, nagyon érdekel!

Szia Tulipán! Ne mondd, hogy 37 évesen nem lehet, mert én is annyi vagyok, és még naaaaaagyon szeretnék egy babucit!!!!!
Muszály még egyszer átélnem azt a csodát amit a terhesség, a szülés és az első pár év ad!
Persze a többi is nagyon fontos és szép (én már csak tudom, a fiam nemsoká 16 lesz), de az első idők alapozzák meg a lelki köteléket, ami egy életen át tart majd.

Judy! Sajnálom a gyerkőcöket, remélem hamar túllesztek rajta. Szerencse, hogy nem az influenza vírus.

Nálunk most nincs betegség (ritka állapot), Ginus pedig most próbálgatja a járást.
Néha elengedi az asztalt, vagy amit fog és álldogál. Vagy tesz néhány lépést két tárgy között és aztán lecsüccsen. Szerintem hamarosan elindul.

Nem kis ijedtséggel néztem a híradókat mostanában. Felröppent a hír, hogy el akarják törölni a két év GYED-et.
Borzasztó lett volna, ha most 1 évesen bölcsit kellett volna keresni Ginusnak. A legszebb kort hagytam volna ki! Nagyon-nagyon mérges voltam Gyurcsányra!!!! :evil:
A legborzasztóbb az egészben az, hogy nem elég a rajtunk lévő teher a gazdasági helyzet miatt, még tesz rá egy lapáttal. Abszolut nem nézi a családok sorsát.

Na, nem dühöngök, mert az idegtől megint nem tudok majd aludni.

Szép álomkat mindenkinek, sziasztok

Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!
AKi kérte, annak elküldtema linket. Ha mégsem kaptátok volna meg, vagy vmi hiba van, szóljatok. Hátha ellgépeltem vmit. :oops:

moni
 
 


Moni!

Köszönöm, hogy elküldted a történeted. Bavallom kicsit meg is könnyeztem.
Tudod sok dologban egybeesik az enyémmel. Nálam is volt egy ilyen év, tele reménykedéssel. Méricskéztem a hőmérsékletem, minden idevágó szakirodalmat kiolvastam, reménykedtem. A hónapról hónapra várakozás teljesen felőrölte az idegeimet. Elmentem orvoshoz és vizsgálatok következtek. Kiderült, hogy nálam minden rendben. A férjem viszont nem volt hajlandó megnézetni magát. Sőt nem vállalt semmilyen beavatkozást a siker érdekében. Lemondtam hát a babáról de a hozzáállása nagy űrt okozott bennem. Elhidegültünk egymástól, majd ráment a házasságom. Igaz, nem csak ez miatt, de elváltunk.

Aztán jött a mostani párom. Két évig védekeztünk, bár biztos voltam benne, hogy nekem nem lehet gyerekem. Aztán abbahagytam a gyógyszert mondván, hogy a kapcsolatunk már biztos, (össze is házasodtunk) ha jön a baba szeretettel várjuk. A következő hónapban megfogant Gina.

Én is megfogadtam, hogy soha többé nem vagyok hajlandó görcsölni. Ha adatik még egy baba az életemben, akkor hálás leszek, ha nem, akkor is van 3 gyönyörű egészséges gyermekem.
Nincs több para.

Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!
Köszi a kedves szavaidat! Nálunk inkább megerősítette a kapcsolatunkat eza tortúra! szerencsém volt! :) Igaz mi már 19 éve együtt vagyunk, 15 éves házasok leszünk! :) AMikor már feladtam, ő akkor adott rengeteg pluszt!!! És nem 180 fokot, hanem sokezer fokot változott!!!! Én álmomban nem reméltem volna mindezt akkor, amikor határozottan ellenezte a 3.-at! És talána sors fintora(mert uyge véletlenek nincsenek:)), hoyg a legkisebb imádja őt a legjobban! Szinte elolvad tőle! Szóval kölcsönös az imádat! Sőt, uyge mi már szülés óta nem védekezünk, és nem számolunk. Rami előtt, amikor le kellett vetetni a spirált, mindig kérdezgette, hogy most lehet?, hányadik napon is vagy? stb. Most abszolút nincs iylen!!! Bár tuti benne van az is, hogy tudja, hoyg kicsi az esély. Eddig, úgy voltam a 4. kérdésével, hogy szeretnék, de még ne. Most úgy állok, hogy szeretném, már akár jöhetne is, de jobb lenne 2010-ben szülni. Férjem 2010-ben Amerikába szeretne menni, így azt mondta, inkább utána jöjjön, ha jönni akar! :P :lol:

moni
 
 


Moni!

Megkérdezhetem h miért nem akarta a férjed a 3.babát?Csak mert nálunk is nagyon hasonló volt a szitu..az én férjem is kicsit ózkodott és a sors fintora h a kicsi nagyon ragaszkodik hozzá....persze apa is imádja :wink:

És miért mentek Amerikába ha nem titok?Meló miatt?Végleg?

Elolvastam egyenlőre a blogot utcsó oldalát(már azt is megkönnyeztem)...nem volt több időm, de el fogom az egészet is :wink:

Yusz!


Hát nagyon gáz lett volna ha csak egy évig jár a gyed..de sztem a már gyed-en lévőkre még nem vonatkozott volna..na mindegy.Nektek akkor muszáj lett volna a bölcsi?

Érdekes amiket írtál a volt férjedről :( meg az újról :wink: ..valszeg így volt a sorsban megírva,ezért történtek így a dolgok.

Megértelek titeket h nem akartok rágörcsölni az újabb babára a múlt történései végett...de én ezt még nem értehetem igazán,szal ezért is állok úgy hozzá h én hőmérőzni fogok és figyelni mindenre.

Judy!

Nem a pé-től van pecsételó vérzésed?Ugye nem szedsz semmilyen tablettát amit szabad szopi mellet is?

Jobbulást a fiúknak!!

Eddig nálunk a nagyok megúszták!!

Olikának megint előjött a bronchitise..inhalálom és attól sokkal jobban van.
Hétfőn voltunk is a Pullmonológián kontrollon..levettek tőle 4 kémcső vért h megnézzék nem-e allergai okozza a bronchitist.

Tulipán!

Akkor neked is 3 srác?! :wink: :wink: :wink:
Sztem se vagy egyátalán lekésve még az újabb babáról...manapság egyesek ilyenkor vállalják csak az elsőt..(persze azt nem modnom h ez jó :? de te még vállalhatsz 4.-et :wink: )

Mi az az AC amit írtál...és miért mondta a genetikus h csak fiaitok lehetnek?Mármint mi volt rá a magyarázat(ha van egyátalán :? )..mert ezt már én is hallottam csak nem tudom rá a racionális magyarázatot.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panny!
Az AC szerintem amniocentézis, azaz magzatvízvizsgálat.

A GYED dolog engem is izgat. Pl. ha GYES után nem megyek vissza dolgozni, hanem jön a következő gyerkőc, akkor mi van? Akkor csak GYES-t kaphatok?

.......

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


...

Betegeknek jobbulást! Az enyémek most lábaltak ki belőle. A bárányhimlőt - úgy néz ki - megúsztuk, bár még van 1-2 nap a lappangási időből. (Az óvodában volt járvány.)

Yusz!
Látom Gina sem jó alvó. Sajnos Andris se alszik rendesen 6 napos kora óta. A fogzás nagyon megviseli. De már "csak" 8 foga hiányzik. (4 őrlő és a szemfogak)

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Most azt akarják h annyi időre mehet valaki gyed-re amennyi előtte a biztosított ideje van,de maximum 2 év..szal szerintem neked ezzel nem lenne gondod mert a gyed,gyes,táppénz is biztosított idő,munkaviszonynak számít.

Én is nagyon kivi voltam erre,mert én úgy tervezem ha lejár a gyed akkor esnék teherbe,elmennék táppénzre mert az több mint a gyes és apa igényelné a gyes-t Olika utána(azt lehet munka mellett is)...mi így csináltuk már Krizsivel is.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Panny,
Én is úgy tervezem, hogy legkésőbb Barbika 2 éves korára kellene teherbe esnem, akkor kivenném a szabikat és elmennék újra táppénzre, mert így valszeg ugyanaz az összegű GYED -em lesz mint most.(addigra remélem rendbejön a ciklusom)
A vérzés biztos nem pé-től van, mert akkor csak barnázás lenne, nekem meg piros friss vérzésem volt 3 napig.
Persze most azt nem értem, hogy ma meg miért van termékenységre utaló barnás nyálkám, és a hőm is újra lement 36,4-re ami ugye pé előtt kb ennyire esik le. :shock: :shock: Szóval kicsit gubancos a ciklusom. Amúgy nem szedek semmilyen gyógyit.
Boeske,
Remélem most már nem is jön ki a bárányhimlő rajtatok. :oops: :oops:
Moni,
Most látom a privit, remélem ma még bele tudok olvasni. Most estünk haza, holnap lesz a farsang és kimentünk a jelmezekért. Csak gyorsan reagálok párat.
Amugy apa nálunk sem akarta a 3. babát és most meg ő vele játszik a legtöbbet, főleg hogy lány nagyon imádja. :lol: :lol:
Yusz,
Én is azt mondom, hogy semmi sincs véletlenül ebben az életben, és nem hiába végződött az előző házasságod válással.
És a 4. babával úgy vagyok, hogy ha nem jön akkor annak oka lesz, hogy miért nem.Akkor nekem 3 gyermek rendeltetett. Lehet ez a borult ciklus is egy jel arra, hogy nekünk 3 marad? :roll: :roll: :roll: Bár azért remélem nem.

Voltunk tegnap mázsáláson, Barbika 10,5 kg és 79 cm. Védőnéni megdícsérte, hogy nagyon szépen fejlődik és már abszolút nem közlekedik négy kézláb, csak megy egész nap mint a mérgezett egérke.
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A GYED témához:

Szerintem a munkaviszony az, amig a munkahelyed van. Hiába vagy betegállományban, anyaságin, gyesen stb... akkor is van munkahelyed! És ezen a munkahelyen kell 2 év folyamatos munkaviszonyt igazolni.
Attól, hogy az ember lánya gyedre ment, még a jogviszonya fennáll, biztosítot, hiszen kapunk orvosi ellátást stb...
Sőt, még azt hiszem az a törvény is életben van, hogy amíg betegállományban, gyeden és a többin vagyunk ki sem rughatnak, max, ha megszűnik az egész cég.

Szóval szerintem ez minket nem érint.
Azok az anyák (és itt nem akarok semmilyen megkülönböztetést megjelölni), akik 17-18 évesen elkezdik a "gyerekgyártást" és előtte nem volt munkájuk, gyesből és segélyekből élnek, azok nem fognak kapni.

Mellesleg, ha a kormány úgy dönt, hogy az anyák csak egy éves korukig tudjanak a picivel otthon maradni, akkor létesítsenek bölcsödéket mert egyenlőre csak több éves várólistával lehet felkerülni!!!
Az ismerősömék kerületében már akkor kell jelentkezni az önkormányzati bölcsibe amikor az anyuka terhes lett, és így lesz hely 2 éves korára!!
Persze maszek bölcsi van, csak fizesd meg...

Judy!
A volt férjemmel más problémák is voltak, ez csak hab volt a tortán. De az szerintem eléggé jellemzi őt, hogy 3 éve elváltunk és azóta nem látta a gyerekeit, nem is beszélt velük, gyerektartást meg még életében nem fizetett nekünk. Mondhatnám, hogy azóta nem tudunk róla semmit. A mostani férjem meg imádja mindhármat és nem tesz különbséget köztük.

Nem semmi Barbika! 10,5 kg? Kis vasgyúró. Ginám még nincs 7,5 kg, és 75 cm. Pedig csak egy hónap van köztük.
Mennyivel született Barbika?
Azt mondta a védőnőm, hogy ne aggódjak teljesen jó az ő súlya, (mert én kicsit soványnak látom, annak ellenére, hogy hurkás a lába és a keze) csak ő kis súllyal született (koraszülött volt) és mellé még egy örökmozgó.
Még álmában sem tud 1 óráig nyugton maradni. Folyton mocorog, forgolódik, hallom ahogy beüti a felyét az ágyba, akkor nyöszörög.
Napközben meg ember legyen a talpán, aki végigcsinálja amit ő.

Szép napot, sziasztok!

Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Igen,pontosan így van ahogy írod...én is ezt írtam Boeskének, h a gyes,gyed,táppénz is biztosított munkaviszony..szal nekünk ezzel nem lesz gond.

Akkor mit szólsz Olikámhoz..aki 12 kg :oops: és van vagy 80 cm.De ő tényleg nagy....mi se vagyunk kicsit,apa is majd 190 cm én is vok vagy 175 körül...és ráadásul Olika 3900gr-mal is született.

De amúgy is a lyánykák kisebb súlylúak általában..kecsesebbek :wink:

Nem semmi a volt férjed...és a gyerekek nem hiányolják?Nem beszélnek róla?És a volt férjed családja se keresi a gyerekeket,pl.a nagymama vagy ilyesmi?

Szuper h az új párod ilyen rendes és így szereti az összes gyereket!!Hidd el ez egy Áldás!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Aha, remélem így lesz a GYED-del. Egyébként anno én csak 3 hónapot dolgoztam szülés előtt, mert még tanultam, de azóta folytonos a munkaviszonyom. :)

Képzeljétek, Andris ma 3/4 6-ig aludt éjjel. Ilyen 7 hónapja nem volt. Most bukkant ki a 12. foga, ezért nem is reméltem, hogy jól fog aludni, de mégis! Jó lenne, ha így maradna......

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Panny!

Hát..., Olika sem semmi!! Gratulálok!

Nálunk a fiú született 3550, 59 cm, a lányom 3300 és 56 cm. Ginucim meg 2730 és 51 cm. Az ő apucija is van vagy 192 magas, jóval magasabb mint az ex. Én sajna csak 165.

Az exférj családja egy évben egyszer hívják fel őket. Általában karácsonykor. Van, hogy küldenek pénzt. Most legutóbbi karácsonyra kaptak fejenként 5000 Ft-ot. Nem nagyon vannak oda az unokáikért.
A sógornőmmel vagyis az ex hugával a mai napig tartjuk a kapcsolatot, nagyon szupi csajszi. Ő is elvált, a bátyjával nem tartja a kapcsolatot legalább 10 éve.

A gyerekek meg hozzászoktak az apjuk hidegségéhez még akkor, amikor együtt éltünk. A végén már örültek, hogy elköltözik.
16 éves házasság után váltunk el, nem kis cirkusszal... :oops:

Az új páromat meg legalább 10-11 éve ismerem, de soha fel sem merült köztünk semmi. Aztán a sors 3 éve összehozott. Azóta boldog vagyok és szerintem a gyerekeim is.
Az új nagyszülők sem tesznek kivételt, szeretik mindhármat. :)

A két nagy imádja a picúrt, lehet, hogy a korkülönbség az oka, vagy már éretten gondolkodnak. Fel sem merül, hogy ő csak féltestvér. Sőt, talán jobban szeretik mint egymást.
Folyton atyáskodnak felette, még rám is szólnak, ha valamit nem úgy csinálok, ahogy szerintük a picinek kellene. Ginusomnak így van két anyukája és két apukája. :lol:

Ha majd nagyok lesznek és kíváncsiak az apjukra, én nem fogom meggátolni, hogy megkeressék. Lelkük rajta.

Bocs, hogy kicsit hosszúra sikeredett, néha belendülök, mert olyan jó kiadni magamból.

Szép napot!

Ja, és gratula Andrisnak is! Remélem már így maradnak az éjszakák, hadd pihenjen az anyukája is. Kell az erő a 4. picihez!

Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Nehogymár bocsánatot kérj mert kiadtad magadból...sőt!Nyugodtan írj még ha úgy érzed,azért vagyunk itt hogy támogassuk egymást,nem?! :wink:

Boeske!

Ügyes Andriska!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is,csak megint itt a kórság a nyakunkon,alig másztunk kiaz influenzából,máris hazahozott Csabim az oviból valami más felsőlégúti nyavaját és most megint mind a négyen betegek! :cry:
lehelt 39.1 fokos lázzal tettemle aludni. Kamillának csak hőemelkedése ven és nagyon náthás,Berci köhög és lázas,Csabi már láztalan,de úgy néz ki,ráhúzódik a fülére...
Szóval már nagyon várom a tavaszt,az influenza sajnos engem sem került ki,de szerencsére akkor kaptam el,amikor a többiek épp rendben voltak!

Hát,én mindenképp visszamegyek dolgozni (persze ember tervez) egy kicsit,mert folyamatos lelkiismeretfurdalásom van,hogy nincs elég idő a gyerekekre külön-külön... és jó lesz,ha kicsit nagyobbak lesznek majd,mire jön a következő baba! És sajnos nekem az első 4 hónap folyamatos rosszulléteivel is számolnom kell,jó lesz majd,ha mindenki egyedül is fel tud öltözni,tud egyedül inni tölteni stb.,mert ez a folyamatos készenlét a mostani terhességemnél nagyon megviselt és nem akarom,hogy szegény gyerekeim azt lássák rajtam hónapokig,hogy ki vagyok purcanva...

Moni!

Elküldenéd nekem is?Érdekel...

Úgy látom sok baba fog születni 2010-ben! :wink:

Hoztam nektek képeket is! Kép Komolyan nézek...

Kép Ez a könyv rólam szól...

Kép Huncutka

Márti
borossné becz márta
 
 


Tegnap volt nálunk az oviban a Farsang :wink:


Kép

Kép

Kép

Kép


Panni

Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok,

Voltam tegnap este dokibácsimnál, megvizsgált, semmi rendellenességet nem tapasztalt, megcsinálta a rákszűrést is. UH-on is megnézett, ott is minden rendben van a méhemmel, nagy szabályos méh, ciszta vagy egyéb eltérés nem látható rajta. Méhnyálkahártya 6 mm vastag, ami azt jelenti, hogy tényleg nem volt pé-em ebben a hónapban.
Kedd délelőtt beugrok a kórházba hozzá, ad laborra papírt, hormont azt mondta nem érdemes most nézni, mert tudja mi lenne az eredmény. Magas prolaktin a szopi miatt, ami gátolja a pé-t előidéző hormonok termelődését. Azt mondta ha már nem szopiztatok, akkor azért csináltatunk egy teljes hormonvizsgálatot.
A lényeg hogy minden ok, rákszűrés eredménye 2 hét múlva lesz meg, remélem az is jó lesz.

Szopiról:
Éjszaka már nem kap Barbika cicit, felébred ugyan, de egy kis dajkálás után vissza alszik. Reggel és este cicizünk, illetve napközben egyszer, ha nagyon úgy érzem hogy tele van. Húzkodja a ruhámat ha kell ha nem, de szerintem hamar megszokja majd, hogy kevesebbet kap, aztán én nyárra teljesen el szeretném hagyni a szopizást, ha addig magától nem apad el. Mindenképpen akarok valami melót bevállalni,és nem szeretném ha az lenne, hogy azért nincs el apuval, mert cici után kiabál.
Esténként még szoktam neki adni 1dl kakót is 2,8%-os tejből, egyenlőre csak nyalogatja, nem issza meg az egészet.

Szeretném megkérdezni lányok, hogy ti mit adtok a gyerkőcöknek inni??
Védőnő azt mondta nagyon gyümilevet ne adjak, mert cukros és kikezdi a fogait, akkor csak vizet adhatok szegénykének?

Panny,
Szuperek a képek,én is csináltam képeket, majd ha lesz egy kis időm felteszem, de ma takarítottam, holnap meg anyósék jönnek, azért nem lesz időm.
Márti,
Sajnálom a bacikat, remélem hamar meggyógyultok, mert nem lehet könnyű egyszerre ápolgatni ennyi gyerkőcöt.
Kamilla nagyon édes kislány, csini ruciai vannak. :lol: :lol:
Én is úgy terveztem, hogy visszamegyek, de attól félek, hogy mivel folyamatos elbocsátások vannak a cégnél, mihelyt beteszem a lábam engem is kirúgnak, és akkor tényleg lőttek a 4. baba projectnek. Addig amíg itthon vagyok van munkaviszonyom.
Yusz,

Barbika 3850 gr és 58 cm volt amikor született, szóval van egy kis előnyünk. Amúgy meg a lányok elvileg könnyebbek mint a fiúk, Barbika most kivétel, a kis dagi. :P :P :P
Boeske,
Gratulálok az éjszakához és a fogacskához is. Hihetetlen mennyi foga van Andrisnak. :shock: :shock: Barbinak még csak nemrég bújt ki a 8. foga.
Baba1973,
Jól eltűntél :?: :?: :?: :?:
Mi újság a babócáddal???
Gira,
Megkérdezhetem, hogy te miért lettél "Névtelen?????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jújj.....tényleg a Gira névtelen lett??!!!Nagyon sajnálom mert őt már egy másik topicból is ismertem...

Judy!

A méhnyálka vastagságból lehet tudni h volt vagy nem pé???Ha volt akkor megvastagodik készülve a terhességre,igaz?!

Klassz h nincs semmi szervi baj!!

A tejjel és a kakóval vigyáz.. a mai szakmai ajánlások alapján minimum 2 éves korig nem ajánlott a rendes tej a kicsiknek...és hogy őszinte legyen ezek a mai tejüzemi tejek...hát sajna nagyon gáz :(
Az a szlogen h a "Tej élet erő és egészsége"már rég nem helytálló..a tej nem egészséges,főleg nem ilyen piciknek.Nagyon allergizáló.A táp azért jobb mert módodsított és az allergizáló anyagoktól részben mentes...főleg ha HA.Természetesen a legjobb az anyatej:)
Én a nagyoknak sem adtam két éves korukig egyátalán tejet,azóta is ha tehetem csak biotejet.

Én csakis vizet adok inni Olikának..miért gondolod hogy csak a víz nem jó nekik?!Sztem a lehető legjobb...nincs benne cukor ami tényleg kikezdheti a kis fogukat,a legjobb szomjoltó...a víz tényleg élet-erő-egészség :wink: sztem.
A nagyok is főleg vizet isznak,ritkán Hohes-C.

Márti!

Nagyon szép a lyánykád!!! :wink:
Jobbulást nektek!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Egyik unokanővérem él kinn, és hozzájuk szeretnénk kimenni látogatóba.
Azért, mert az álma, egy kislány, már teljesült. Aztán mikor látta, hogy mennyire szenvedek, hogy szeretnék még, beaadta a derekát. :lol:

Yusz!
Nyugodtan máskor is öntsd ki a lelked! Azért avgyunk itt!

Márti!
Küldöm!

Judy!
Nekem most kellett teljesen abbahagyni a szopit a foylamatos cisztaképződés miatt. pedig Rami már csak este szopizott, de csüt reggel iszonyatosan begörcsöltem, angyon megijedtem, mert tudom, hogy ha nagy a ciszta, akár meg is scavarodhat, és rámehet a petevezőm, petefészkem is, amit nagyon nem szeretnék.

Foylt köv, most aférjemn nek kell a gép.

moni
 
 


Moni!

Köszi! Végig még nem olvastam,de az orvosod fantasztikusnak tűnik! Komolyan,pedig én sem panaszkodhatom az enyémre,a lelkét kiteszi és akármikor akármivel hívhatom,de a Tiéd hozzáállása,segítőkészsége stb... Ki Ő?

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Baba nem véletlenül tűnt el... :cry: :cry: :cry:
Drukkoljunk neki,holnap laparoszkópos műtétje lesz (mióma)! Egy másik topicon bukkantam rá...

Márti
borossné becz márta
 
 


sziasztok, én is a negyedik Babát tervezgetem :)
Már van három nagy, de most a második férjemmel szeretnénk nagyon egy közös Picit :)

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Szia Vercsi!

Üdv, közöttünk. Mennyi idősek a gyerkőceid?
Nálunk is elég nagy a korkülönbség a két nagy és a pindurkám között, aki a második férjemtől van.

Judy!
Barbika jó nagy babóként született! Nem semmi!
Nekem Ginus sajnos már nem szopizik ezért én tápszert adok neki.
Pannynak igaza van, a tejet nagyon nem ajánlják egy-két éves korig.
Nagyon finom tápszerek vannak, igaz elég drágák.
Mi a Milupa 3-ast isszuk, minden benne van,ami a babáknak kell.
Gina általában 7-kor vacsizik tejpépet, vagy vajas kenyeret. Fürdés után pedig igényli, hogy 2dl tápszert lehúzzon a torkán. Lefektetem és a kezébe adom. Amikor hallom, hogy koppan a parkettán az üveg, viszem a cumit. Onnantól ált. 2-3 ig csönd van.

Egy éves kor felett majd megpróbálom a tejet. Mivel nem volt a családunkban senkinek tejjel problémája így nem várom meg a két éves kort.

Napközben babateát adok neki. Ez a Hipp márkájú granulátum. Csak forralt vizet kell hozzá adni.
Általában 1 dl vízhez egy kávéskanálnyi granulátum. Nagyon sok ízesitésben kapható. Gina csak a vegyes gyümölcsöset szereti.
Ha jól tudom nincs benne cukor csak szőlőcukor.
De ez is kimondottan kisbabáknak lett kifejlesztve.
Néha veszek üveges babagyümölcslevet, de nem túl gyakori.

Inkább otthon a gyümölcsök levét adom neki. Vettünk anno egy gyümölcscentrifugát, nagyon jó!
Mindenből megoldja, akár sárgarépa akár narancs, mindegy neki. Pár perc és kész a friss tartósítószer nélküli vitaminokban gazdag innivaló.

Gina még szereti a limonádét is. Egy citromot két-három nap alatt fogyaszt el. Na, abba teszek pici cukrot, de csak napközben adom neki és pohárból.
Cumisüvegből csak a tápszert kapja.

Panny! Nagyon aranyosak és szépek a gyerkőceid!

Márti! Kamilla is gyönyörű kislány!

Csupa csupa szépséges babák! Nem csoda, hogy szeretnénk még!

Majd én is hozok képet, csak férjecskémet körbe kell udvarolnom, hogy a laptopomra tegyen egy képszerkesztő progit.

Szép napot, sziasztok

Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Szegény baba :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Judy!
Gondolom, hogy megértesz, hiszen két fiú után lett kislányod! Aki gyönyörű!!:)

Panny!
Igen, szintén 3 fiam van, mint Neked.
Az AC (amniocentézis) vagyis magzatvízvizsgálat. 35 év felett javasolják a kismamáknak. Nekünk azt mondta a genetikus, hogyha ennyi mindent megtettem a baba neme érdekében, akkor egyetlen magyarázat van: a férjem Y-jai nagyon gyorsak, így az X-eknek nincs esélyük természetes úton. Ugyanis a savasítás csökkenti az Y-ok számát, de nem teljesen, s nekünk egy is elég... Ezzel magyarázható, hogy vannak családok- méghozzá elég sok- ahol 3,5, vagy akár 7 fiú is van, s nincs lány.
Ez ha belegondolsz logikus, s tudományosan is megállja a helyét. Ezért mondta azt, hogy valószínűleg csak a szétválasztásos módszerrel lenne lányunk.
Egyébként nagyon helyes fiaid vannak!

Yusz!
Nem késő!! Én sem úgy értettem, hogy "csak" a korom miatt csúsztam le, hanem én nem tudnék még egy babát elhelyezni.( És akkor az anyagiakat nem említettem, bár azt vallom jómagam is, hogy nem ezen múlik.)Én egyszerűen bevallom: imádom a fiaimat, de rettenetesen csalódnék, ha nem lányom születne. Lehet, hogy elítéltek ezért, de nekem tényleg ez volt az egyetlen kívánságom az Élettől. Soha nem voltam külföldön nyaralni, nincs extra autóm, házam. Én mindennel igyekszem elégedett lenni, amim van. Mégis: ha nyernék a Lottón nem utazásra költeném, hanem irány Hollandia vagy Anglia, mert ott engedélyezik a szelekciót.

Na, de elég a sirámokból!! Mindenkinek üdv, mert a legifjabb felébredt, és éhes!
tulipán21
 
 


sziasztok,

Elveszett bárányka jelentkezik! :lol: :lol:
Múlt héten nem nagyon volt időm gép elé kerülni, napközben nem voltunk itthon, este meg a fiúk "bitorolják" a gépet.

Hétvégén megültük Barbika 1 éves szülinapját. Olyan hihetetlen, hogy már itt tartunk. Mintha csak tegnap született volna, most meg egy kis rosszaság vált belőle. Kezd egyre hisztisebb lenni, nagyon tudja, hogy hogyan érvényesítse az akaratát. :lol: Persze legtöbbször sikerül is neki. :lol: :lol:
Jó vagyunk, senki nem beteg(kopp-kopp)
Szerdán megyünk egy éves tanácsadásra, meg megkapja a meningitec oltást is.
Rengeteget halandzsázik, pár értelmes szót is mondogat már.
má-má-má ha éhes, vau-vau, anya-nya, pá-pá meg persze hogy ne-ne-ne.

Danikának múlt héten volt hangversenye is, gitározik, szuper volt, nagyon ügyes. Ahhoz képest hogy szeptemberben kezdte tényleg nagyon ügyesen csinálja. Felvettem videóra, majd hétvégén apával kivágattatom azt a rész ahol Dani játszik és felteszem. :lol: :lol:

Farsangon is túl vagyunk. Danika tini nindzsa volt, Bazsi meg szellem, bár ő már nem nagyon akart beöltözni. :lol: :lol: Jövőre felsős lesz, akkor már nem is kötelező nekik.
Majd próbálok feltenni pár képet a farsangról is meg a szülinapról is.

Jó hírekkel is szolgálhatok. Valaki ezen a fórumon tanácsolta hogy vegyük le a kiságy egyik feléről a rácsot és toljuk az ágy mellé. Na ez bejött, Barbika 10 perc éneklés után szépen elalszik a kiságyban.Így végre megszűnt az aparugdosás és a házas életünk is kezd helyrejönni. :lol: :lol: :wink: :wink:

A másik jó hír, hogy ugyan maratoni ciklust futok, de tegnap a 33. napon + LH tesztet pisiltam. :lol: :lol: A nyákom is egyértelműen pé-re utal. Szombaton és vasárnap is sikerült együtt lennünk, hála Barbika kiságyban alvásának, kiváncsi leszek összehoztunk-e valakit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Persze azért tudom, hogy nem feltétlenül jelenti a + LH hogy tüszőrepedés is van, de azért reménykedek.

Vérvételem eredménye tökéletes lett, nem vagyok vérszegény sem, mindenem rendben van, pénteken lesz meg a citológia is, remélem az is ok lesz.

Röviden ennyi magunkról.

Olvastam mi történ babamacc-al, remélem a műtét után hamarosan babás lesz újra.

Anna, ha még olvasol minket akkor nagyon szorítok nektek mára, és remélem téves volt a múltkori nyakiredő vizsgálat és teljesen egészséges babóca lapul a pocakodban.

Azért feldobom az LH tesztemet, nagyon büszke vagyok rá, még akkor sem volt ennyire pozitív amikor Barbika fogant. A tesztcsíkom erősebb mint a kontroll csík. :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pár szülinapos kép. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Puszit ad a babának. :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Boldog születésnapot a nagylánynak!
Jó, hogy egészséges mindenki.


Barna bárányhimlős, egyelőre nem vészes 20-25 pöttye van. De ez még csak a 2. nap. Két hét múlva meg a kicsik lesznek betegek.
Asszem lesz jobb hónapom is a márciusnál.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,

Köszi szépen!

Sajnálom a bárányhimlőt. Még emlékszem amikor a fiúk voltak 2 hét különbséggel. Bár nálunk nem volt vészes és nagyon nem is vakargatták, a hőjük sem volt vészesen magas, de azért nem kívánom senkinek azt az 1 hónapot. :cry: :cry:

Képeket nem akarsz a lurkókról feldobni?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!


Kép
Nagyon boldog szülinapot kivánok Barbikának!

Gratulálok a két csíkhoz is. Remélem babóca lesz belőle.

A kis bárányhimlős betegnek meg jobbulást kívánok.

Sziasztok, Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Köszi szépen Yusz,

Mi van veletek??? Nagyfiad rendbejött már??
Ginus elindult már??
Nemsokára ő is 1 éves lesz. :lol: :lol: :lol: Szalad az idő. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Köszönöm az érdeklődést.

A fiam még jár gyógytornára, szerencsére a fájdalom megszűnt. Az a baj, hogy nem tudni mi lehetett az oka, de a tartása rossz, a vállait lógatja. Sokszor azt hittem, azért mert kamasz és azok olyan egyformán flegmán viselkednek.
Még van tíz gyógytorna előírva.

Ginus csak kis távolságokban megy egyedül. Amint nagyobb tér kerül elé, leül.
Viszont ami az idegeimre megy, állandóan a sarokgarniturára mászik fel.
Na, ott aztán vagánykodik. Ott képes akár 10 lépést is fogódzkodás nélkül megtenni. Aztán a sarkában esik egy jót és nagyokat kacag.
De sajnos van, hogy leesik. Már dupla szőnyeget, meg a puzzle szivacsot is elépakoltam, hogy csillapítsam az esést. Nem tudom miért van annyira bezsongva az ágyon járkálástól.
Most éppen azt tanítgatom neki, hogy jöjjön le. Mivel felmászni pillanatok alatt tud, de lejönni csak fejjel lefelé esve. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Barbikának Boldog Első Szülinapot!!! :wink:

Judy!

Akkor már most belevágtok a 4.baba projectbe?Apa is benne van? :wink:
Egyébként már én is annyira benne lennék...

Édesek a képek!!!

Klassz h bevá t kiságy rács nélkül!!

Képzeljétek Olika is elindult pénteken :wink: .tett pár lépést és még fel is tudtam venni videóra :lol: ..minsiog készenlétben van a kamera.
Aztán két napig semmi..ma megint egyre többet ment.Annyira édes!! :wink:

Boeske!

Mi két éve télen estünk túl a bárányhimlőn..egyik szenteste,amásik meg szilveszterkor...király volt :( ..van rá nagyon jó mentolos hintőpor..legalábbis nekünk nagyon bevált.

Yusz!

Ágyon járkálás? :wink: ..édes!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Judy!
Boldog szülinapot Barbinak! Örülök, hogy ebvállt a tippem, sztem én voltam aza avalaki! :lol: Nagyon ehlyesek a gyerkőcök!!!
Gratula a 2 csíkhoz! :lol:

Panny!
Ügyes a kicis fiad! Rami elmúlt 16 hónapos mire elindult!

Kérdés mindenkihez.
Ti miért pont 4 gyerkőcöt szeretnétek?

moni
 
 


Moni!

Én legalább 10 éve szeretnék 4 gyereket! Ugye azt mondják,1 gyerek,nem gyerek, 2-nél még mindig nem biztosítottuk a népesség fennmaradását,3-nál ugye ott a középső gyerek nem épp könnyű esete,mert általában egyedül marad és nem tűnik ki se azzal,hogy nagy,se azzal,hogy kicsi. Ez alapján a 4 gyerekaz első,amit ideálisnak tartanak,de persze ezt csak mondják,hallottam sokszor...szóval,én nagyon rég 4 gyerkőcöt akartam és most,hogy van 4,már 5-öt szeretnék. Max. a 6,de ezt már leírni sem nagyon merem...igazából szívem szerint élném a finn asszonyok határozottan irígylésre méltó életét,akik otthon nevelgetik a 6-8-10 gyereküket,nem mennek dolgozni,míg a legkisebb nincs legalább 10 éves,minden nap sütivel-kávéval várják haza a családot és boldogok így!


Judy!

Boldog 1.szülinapot Barbikának! Csoda édes a képeken! Ahogy csípőre rakja a kezét,hát igazi kis nőci!
Hajrá 4. babácska!

Panny!

Gratula Olikának! Nagyon ügyes!

Képzeljétek, Kamilla meg kúszik ezerrel és nagyon céltudatosan,felnyomja magát és mászni akar! És még csak 5 hónapos!

Márti
borossné becz márta
 
 


sziasztok,

Megkapta ma Barbika és Danika is a meningitec oltást Danika fel sem szisszent, de ugye ő már nagyfiú, viszont Barbika akkora cirkuszt rendezett, hogy úgy kellett lefogni, hogy be tudják oltani. Mondta is a doki néni hogy nagyon nagy erő van benne.
Mérés is volt 10,70 kg a kis drága. :lol: :lol:

Márti,
Gratulálok a kúszáshoz, látom ügyeskedik Kamilla is. :lol: :lol:
Moni,
Akkor neked köszönöm a tippet, azóta sokkal jobb az én alvásom is. :lol: :lol:
Igazából én egy kislányra vágytam nagyon, ezért is próbálkoztunk a 3. babával.Viszont miután megszületett, úgy éreztem nem teljes így a család, hiszen párosan szép az élet. Azóta pedig arra is rájöttem, hogy Barbikának is kellene egy korban hozzáillő kistesó, hogy ne legyen egyedül, tudjon valakivel úgy összenőni mint ahogy a srácok összenőttek. Ők tök jól elvannak egymással, nem akarom hogy Barbika kakukktojásnak érezze magát. :lol: :lol:
Ahogy Márti is mondta én is szívesen élném úgy az életemet ahogy a finnek teszik. :lol: :lol:
Panny,
Még mindig nem beszélünk a babáról apával, de gondolom ő is benne van, mivel egyszer sem jut eszébe szólni, hogy védekezzünk, pedig nagyon jól tudja, hogy most "védtelen" vagyok. :lol: :lol:
Hát hogy belevágunk az túlzás. Amikor itthon van hétvégén együtt vagyunk, de ha netán hétköznapra esik a pé-em, nem fog Tatabányáról hazaszaladni. :lol: :lol:
A szoptatás meg amúgy is egyenlőre eléggé gátló tényező de majd meglátjuk, hogy így is sikerül-e, ha nem akkor majd ősszel, ha már nem szoptatok. Nyárra szeretném teljesen elválasztani Barbikát.
Gratulálok Olikának a járáshoz. Nem akarod a videót feltenni? :lol: :lol:
Yusz,
Remélem a kezelések után teljesen rendbe jön fiacskád.
Amúgy tényleg elég flegmán tudnak menni. Bazsira is állandóan rá kell szólni hogy húzza már ki magát mert úgy néz ki mint egy puputeve. :lol: :lol:
Barbika is így volt vele az elején, hogy az ágy és a fotel között szépen ment, de ha nagy területen próbáltam rögtön megijedt és leült. Pár hét és szaladni fog. :lol:
Hála a jó égnek Barbika nem tud felmászni az ágyra csak nyitott állapotban. Nem csodálom, hogy infarktus kerülget. Egyáltalán nincs még félelem érzetük. :lol: :lol:
Boeske,
Kis bárányhimlős hogy van???Többiek nem kapták még el??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: