Új privát üzeneted érkezett!

Gigi!
szülészetek kórházak és akkor ott látod a Kaális párok fórumát most épp dráma van mert egy olvasó lányzó regisztrált azért hogy lecsesszen minket hogy mi kismamik milyen bunkók vagyunk hogy írunk oda mélyen felháborít mert két és fél éve én ott segítek mindenkine és most hogy nekem vanörömöm ne írjam meg. :x
Magamról csak akkor írok ott ha kérdeznek szóval nem értem de nagyon rosszul esett. :(

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi a www.4dultrahang.hu minden információt megtalálsz. Vannak ajánlott időszakok, de mi a 12.héttől havonta megyünk. Lelkileg olyan feltöltődést ad, amit igazán nem tudok elmondani. Páromnak is sokkal megfoghatóbbá válik. Látni mocorogni, fejlődni, húsosodni.

Sajnálom, hogy ilyen megkeseredett nők vannak. Elég sokat vártál erre a hírre, te is és sorstársaink is. Sokat sírtunk a wc-n. Ez a dögöljön meg a szomszéd tehene. Utálom.

Gigi: Menjél a fagyikért, azzal is simán összejöhet a nyáron.
tina30
 
 


Sziasztok lányok!

Drága Zsebi!
Ha írni nem is írok túl gyakran, azért olvasni szorgalmasan olvaslak titeket. Ezért vettem a bátorságot és elnéztem a Kaális párok fórumába is. Hát nem semmi ami ott megy. Eleinte én is csak félve írogattam ide, amikor babás lettem, mert hát nekem még csak nem is lombikkal sikerült. De itt mindenki nagyon kedves volt, együtt örült velem, és úgy érzem így a vége felé is érdeklődtök mi újság velünk. Nekem is voltak annak idején rossz periódusaim, gondolom, mint mindenkinek időnként, és nekem is rossz volt még csak látni is egy kismamit, de olyankor mindig arra gondoltam, ki tudja neki mit kellett kiállnia a kisbabájáért, talán többet is, mint nekem. Ezért én soha senkit sem akartam megbántani, és akinek sikerült, attól inkább tanácsot kértem, és figyeltem milyen vizsgálatok vannak neki, mert reméltem nekem is egyszer eljön az időm, amikor megtudhatom milyen érzés amikor valaki odabent rugdos, csuklik. Szerencsém volt, és kívánom, hogy mindenkinek legyen.
Köszönöm nektek, hogy itt maradhattam, mert nem mertem, és nem is merek kismamás fórumba írogatni. Én itt találtam meg azt a társaságot, ahol jól érzem magam, és csak nektek szeretnék írni. Megbántani a képekkel, élménybeszámolókkal senkit nem szeretnék, de itt sztem ezzel nem is bántok senkit.
Zsebike, nagyon remélem jól vagy, és nem visel meg nagyon ez a huzavona. Most erre van a legkevésbé szükséged. Mások helyett nem szeretnék beszélni, de én mindig várom, hogy írj magatokról. Drukkolok nagyon.

Puszi
Nina
nina79
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsebi,
elnéztem én abba a topicba, hát nem csoda, hogy rosszul esett, de én azt mondom ne törj le emiatt. Annak a csajnak egyáltalán nincs igaza, az ottani babások nem csak úgy odapottyantak, hogy helló, x hetes terhes vagyok, mindenki örüljön, hanem együtt szenvedték végig az utat, együtt sírtak, nevettek, és mikor valaki sikerrel jár, tűnjön el?
Erről a többfelé cincálásról meg az a véleményem, hogy ha most mi pl. nyitnánk egy olyan topicot, hogy beültetés előtt-után babásai én biztos továbbra is ide írnék, mert a hosszú idő alatt ezt szerettem meg, ide tartozónak érzem magam, ha kérdeznek itt adok tanácsot, osztok meg tapasztalatot. Abban is igazad van, hogy azoknak, akiknek már babájuk van, és kevesebbet tudnak írni, nem fognak két-három topicot is elolvasni. A mi babásaink is milyen ritkán tudnak jönni, de mi örülünk nekik, ha meg szétszóródnánk még kevesebbet látnánk őket.
Hát kb. ennyi a véleményem, ott nagyon sokan szeretnek téged, ahogy kivettem a szavakból a topic egyik sarokköve vagy, akárcsak itt, szóval egy hang miatt ne tűnj el onnan, gondolj a többiekre, akik számítanak rád!
De ami mindennél fontosabb: NE hagyd magad bosszantani, ne idegeskedj, az most neked nem tesz jót, és az tök természetes, hogy érzékenyebb vagy, mint máskor. Hiszen ez egy másállapot! :wink:

Tsók mindenkinek!
baba888
 
 


Gigi,
mivel idehaza nincs minden rendben meg nem tudom, hogy mikor lesz a kovetkezo. Elmeletileg szeptember lenne. Remelem addig vmit kiotlok es majd akkor meglatjuk, hogy alakul az eletem, tovabb. :)

Budapestre a Schopibe jarunk Dr. Kosa Zsolthoz. A beavatkozasok a Nyiroben vannak. Igy oda is. :)
Az UHk a Schopiben szoktak lenni.
Kifejezetten reprodukcioval foglalkozik. Szeretek hozza jarni. Kozvetlen, kedves es nem kertel. Konkretan megmondta, hogy "nalunk a szex nem jo masra csak oromszerzesre". :cry:
Pont a lenyeget vesztette el szamomra. Hulyeseg, de azota is igz erzem.
Mit szeretnel meg tudni?

Azert mostanaban az en optimizmusom egy kis csorbat szenvedett. Sajnos! :cry:

Nina,
en pont igy gondolkodom ahogy te is. Az ember mikor meglat egy kismamit, egy babat nem tudja, hogy es milyen korulmenyek kozott vannak ott es ugy. Igy elitelni es irigykedni soha nem szabad rajuk.:)

En kifejezetten orulok, hogy TI kismamik vagytok nekunk, leendo kismamiknak. Engem egyalatlan nem zavar MAR, hogy kismamik vannak a kornyezetemben.
Akar neten, akar a valo eletet vesszuk. Minimum 3 baratnom volt varandos vagy eppen az. Ha maskepp fognam fel a dolgokat, akkor mar nem vagy magam alatt lennek. :( Sokat segitett nekem apum elethez valo hozzaallasa. Sajnos mar segiteni nem tud, de mindig velem van. Probalok ugy gondolkodni ahogy megtanitotta, hisz tanulhato a dolog. :) Az ember mindig tanul vmit, minden pillanatban es orokke. Az egesz elet maga a tanulas. Valaki tanul, vki tanit. Valaki akar tanulni, vki nem. :(
En ugy erzem, hogy tanulok es tanitok is egyben. Toletek is nagyon sokat tanultam es remelem sokat segitettem itt a topikban.
Vannak mastopikosok akikkel szinte mindennap levelezem es meg annyira sem ismertem, mint titeket. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Baba,
teljessen igazad van. Azert, mert ket csopp lanykat hordasz odabent TE NEKUNK ugyanaz az ember vagy aki elotte voltal. :D
Igaz en is csak belecsoppentem a topikba, de ez az a hely ahol tudjak az "eloeletem", tudjak min mentem, megyek keresztul. Attol, hogy vki babas lesz nem o valtozik, hanem az allapota. :!:
Itt pont ez a fontos, hogy ezt megertse mindenki. Pl. ha barnabol szoke leszek attol en meg ugyanaz az emberke leszek aki voltam!! es vagyok!!

Zsebike,
pont az ilyen emberekre nincs MOST szukseged, szuksegetek. Magasrol le kell sz@rni az ilyeneket. Szot es temat sem erdemel. Es nezd meg errol beszelgetunk, ahelyett, hogy mindenki meselne magarol vmit. :D

Valtsunk temat, jo?

Inkabb rolatok olvasok, mint errol a h..... p.....arol!
Megyek es megnezem mennyire az. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Zseboroszlán,
nagyon köszi az infót, sajnálom, ami "odaát" történt, tényleg nem érdemli meg egyikőtök sem a bántást, no meg azt gondolom a tisztelet minden embernek kijár, ismerős vagy ismeretlen is legyen akár az illető. Én őszintén örülök a sikereteknek, mert ez ad erőt, hogy nekem is sikerülhet. Különösen Zsebi te, mert veled egy cipőben járok a 3. sikertelennel, és nagyon hiszem, hogy a 4. sikerül!! Szóval pusza pusza pusza!

Hajnóca,
nem tudom mi történt veled, nyilván nem is tartozik a nyilvánosságra, de hinned kell, hogy semmi nem történik véletlenül, s hogy minden azért van hogy erősödj és bölcsebb légy.
Én januárban vesztettem el az édesapámat, aki rettentő fontos volt nekem. Még ma is elsírom magam, ha rá gondolok, mert nagyon jó barátok voltunk. Ő volt velem gyes-en annak idején, mert anyum főisk.-on tanult, a tesóm meg majd 7-tel idősebb, szóval a pasikkal voltam otthon, míg bébi voltam. Mondhatom, hogy számomra a világ legbölcsebb embere volt, mindig tudta mi a pálya, és volt a megoldásra ötlete. Szerintem velehalt a lelkem egy darabja. Aztán arra gondolok, hogy a betegsége után neki így volt a legjobb, nem volt emberhez méltó az életminősége és én nem lehetek olyan önző, hogy elvárom az élettől, hogy ő szenvedjen, mert nekem jó, hogy van mentorom. Szóval elfogadtam, s azóta próbálok egy kicsit közelíteni a bölcsességéhez, mégha sosem érem el azt a szintet, ami ő volt.

Bocsi, hogy ilyen negatívokat írok, de hiszem, amit leírtam, s remélem Hajnóca segít Neked egy kicsit! :oops:

Na, elég a siralmakból, :roll: :lol:
elhatároztuk apával, hogy a következő beültiről nem beszélünk a családnak, hátha sikerül meglepnünk őket. :wink: Anyósom és apósom nagyon várják már az unokát, náluk mi lennénk az elsők, ( a páromnak húga van, 6 év különbséggel, még egyetemre jár) a mi családunkban van már a tesómnak kettő, tinédzserek 15 és 14, meg kettő a sógorasszony előző házasságából 19 és 18, szóval ott a tinédzserkor nehézségeit éljük. /Mily' bölcs az Isten, hogy ad a szülőknek 13-14 évet arra, hogy felkészüljenek eme kor nehézségeire :twisted: /

Baba, Tina és többiek
remélem jól bírjátok a meleget a babáitokkal együtt, írjátok csak a praktikákat, hogy hogyan vészelitek át, hátha jól jön még nekünk is :wink: :wink: :wink:

Na, jó bő lére eresztettem. Szép hétvégét mindenkinek!!!! :wink: :lol: :wink: :lol:
gigi002
 
 


Lányok!
Aranyosak vagytok amit írtatok kérlek benneteket drukkoljatok nekem mert megint barnázok ez már nem lehet az utrotól hisz azt nem kapok félek hogy nehogy valami baj legyen.
Szorítsatok értem!!!!!!

Köszönöm!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Gigi!

Azert vagyunk, hogy meghallgassuk egymas problemait es ha tudunk akkor segitsunk azokon. :D Bocs, de az amirol mostanaban nem beszelek elegge szemelyes es nem vagyok "buszke", hogy ebben a cipoben jarok. :roll:

Szerintem mi is ugyanabban a kiscipoben jarunk. Mind lombik, mind az elet teren. Az en apukam tavaly oktoberben halt meg. Pont a parom szulinapja utan egy nappal. :cry: 3 evig rakos volt, de soha nem lehetett rajta latni. Nem mutatta, hogy beteg. Nem sajnaltatta magat. Elte az eletet ugyanugy ahogy addig. Eppen ezert az ismerosoknek hihetetlen volt, mikor megtudtak, hogy meghalt. :cry: Pedig csak a halala elott kerult ugy korhazba, hogy mar nem tudott hazajonni. :(
A mai napig, ha meglatom az eskuvoi kepunkon sirnom kell, mert ugyan elfogadtam, hogy nincs, de nagyon hianyzik. :(
En is hiszem, hogy neki igy jobb. Lehet, hogy nagyon faj, hogy apu es az aposom sincs, de nekik mindenkepp jobb igy es ez a lenyeg. Nem szenvednek egy olyan allapotban ami nem eleteros, fiatal nagypapikhoz melto. :(
Apos ugyan hirtelen szivinfarktusban, apu viszont hosszas szenvedes utan halt meg. :cry:

Hidd el, hogy mindenki bolcsebb lesz az idok folyaman!! Senki nem ugy szuletik, hogy mindent tud. Pont te irtad, hogy "... de hinned kell, hogy semmi nem történik véletlenül, s hogy minden azért van hogy erősödj és bölcsebb légy." :D

Leszunk mi meg olyan bolcsek, mint OK. Hisz a tudas es a bolcsesseg egy darabkaja bennunk van es atadtak nekunk, hogy mi is tovabbadhassuk.!!!

No en is jol kisirtam most magam. :?
Ettol fuggetlenul a legfontosabb szerintem, hogy pozitivan aljunk mindenhez. Foleg a csaladunkat erinto fontos dontesekhez. :!:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Drága Zsebike!:)
El sem tudom mondani mennyire nagyon örülök nektek!Látod ez a szép magas hcg csak jelentett valakiket!Remélem minden szépen fog alakulni ahogy azt ti szeretnétek!Most lesz kinek kreatívkodnod készítheted a szebbnél szebb dolgokat a picurok fogadására! Nagyon nagyon vigyázz magadra! Ja és persze a többieket tudom csak idézni!A rosszakarókat nem kell meghallani!!!! Itt mindenki tudja, hogy ki min megy keresztül a babáért, egymást segítjük néha lögdössük át a nehézségeket és egyszer mindenki boldogan számol majd be az örömhírről!
egy a lényeg: most te vagy a mi legifjabb kismamink!!!!


Hajnóca!:)
nem is tudok mit írni....erős határozott egy csaj vagy, hihetetlen optimuzmussal ami itt néhányunknak sajnos hiányzik.Remélem minden gondod megoldódik!Ha valaki bántana akkor csak szólj megyünk és elverjük!

Gigi!:)

Sajnálom és örülök hogy már így előre tudtok nézni.Így is kell mert sajnos nekünk nincs lehetőségünk megállni és szomorkodni nekünk keményen meg kell küzdeni a babóért.Ha jól olvastan te is pedagógus vagy, én is igaz már csak papíron, mert az én főnököm nem nagyon tolerálta a lombikos dolgaimat és nem hosszabbított meg...de ennek így kellett lennie most teljes erőmből erre tudok figyelni.


Baba!:)
nagyon szép a pocid!Én is ilyet akarok...majd küldj gyakrabban képeket!


Lányok!
Nem tudom írtam e, de a párom 3 hónapos szuris kúrája nagyon jó ereménnyel zárult.ha lehet mondani 2x javulás szában és mosgázban is....a dokija állítása szerint 2-3 hónap alatt sikerülnie kell: "ágyban, párnák közt..." csak most én kezdtem hormonokkal játszani...ebben a hónapban nincs peteérésem....a sors fintora.
Vendég
 


Zsebike,
mikor is kellett volna megjonnie?

Tessek nagyon sokat piizni akkor most.!!!!

Nekem lanyok 9.en kellett volna megjonnie. Persze mikor jojjon meg? Akkor amikor eppen egy eskuvore es egy kozeli ismeros (lakotars) szulinapjara vagyok hivatalos!!! Es persze feher nadragban szerettem volna menni. Ja es "tequila partyt" szerettem volna rendezni!!

Azt hiszem nem fog megakadalyozni ebben.
:!: Csakazertis fogok inni.:!: :wink:

Legalabb most. Maskor ugysem merek, merunk. Ugye a lombikos bogyik miatt. :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Vikike,
tessek pozitivan hozzaallni a dolgokhoz. Lecci, lecci, lecci!:lol:

"Előtted a küzdés, előtted a pálya
Az erős csügged, az erőtlen megállja.
És tudod az erő micsoda? - Akarat,
Mely előbb vagy utóbb, de borostyánt arat!"

Bizz magadban!! A termeszet csodakra kepes!! Ha hiszel benne a tied is lehet!!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Gigi!
Tudom hogy nezéz most és minden olyan kilátástalannak látszik de hidd el van az alagút végén fény és ott ficánkol benna a ti babátok, csak el kell érte menni. Tudom ez a CSAK rettentő nehéz de hidd el meglesz az a baba.

Nekem ami sok erőt adott az az az idézet, csak most nem tudom pontosan hogy harcolni kell mert harc nélkül nem lehet csatát nyerni.

Hajnoca!
Most valahogy kellett volna már másodjára megjönnie, de akkor se csinája velem ezt a sors mert nem szeretem. Jó lenne már egy pár nap nyugiban. :)
Valóban az pedig külön nehéz ha az ember elveszti a családjából bárkit is de én is mindig azt mondom nekik így jobb, és fentről segíti majd a ti sorotokat én hiszek az ilyenekben.

Viki!
Szép eredmény nagyon a párdotól csak így tovább. Neked is lesz peteérésed meglátod fog ez menni. És különben is húzzon bele mindenki hogy ne én legyek a legfiatalabb kismami tudjátok meg ti is hogy a kismamik élete is milyen stresszes.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
feküdj!! Ha kell tényleg egész nap. Ne csak sokat pihenj, hanem csak enni meg pisilni kelj fel! Ne aggódj, nem lesz semmi baj. :wink:

Viki,
köszi. :) Ennél sűrűbben (havonta) szerintem nem érdemes pocakképet felraknom, mert az nem olyan látványos. Még négy hetet tervezek itthon, aztán bevonulok a Söfibe, de előtte majd rakok fel egy uccsó pocakost. :D
Nagyon klassz, hogy ilyen jól alakultak párod eredményei, legközelebb már te is készen állsz majd, a kiskatonák megvárnak! :wink:

Gigi,
jó a terv, reméljük nálatok is be fog válni a hallgatás, mint Zsebinél. :wink:
baba888
 
 


Sziasztok,
tudom régen nem jelentkeztem, de én csak este itthonról tudok irogatni az elmúlt hetekben, pedig "fizkai" munkára fogtak, amit nem szokott a szervezetem, szóval kidőltem mint a lisztes zsák.

Zsebi - remélem már jobban vagy, pihengetsz és a barna is múlik.
Minden nap benéztem ide is meg a Kaalisba is, ugy izgultam, hogy minden ok legyen, na de ami ott megy... Nem is kommentálom

Hajnóca - nem tudom mi zajlik nálatok mostanában, de remélem minden rendeződik szeptemberre.

Baba - jaj én már olyan türelmetlen vagyok, olyan kiváncsi vagyok a lányokra.

Bocsi, hogy másnak nem reagálok, de most ennyire futotta.

Ja még azt el akartam mesélni, hogy ma felkerekedtünk méhpempőért a Lehel térre, és képzeljétek az a hüle a APEH bezáratta 2 hétre a boltot... Na nem adom fel 25-e után megyek újra. Így meg jól bevásároltunk mindenféle gyümiből

Jóéjt
Orsi
orshe
 
 


Zsebi,

tessék feküdni!!! :?
Az egyik beültimnél volt egy csajszi, aki a 6. hét után visszament dolgozni, és elkezdett vérezni. Azonnal hívta az orvosát, ő meg haza parancsolta, és fekvés, amíg el nem múlik a vérzés. Most egy gyönyörű kisfia van. Szóval bizony feküdj csak!

Vikimi,
szorítok. :wink: :lol: :wink: :lol:

Baba,
néha írhatnál minden napjaidról, hogy hogyan oldod meg a nagy pocakos alvást? Hátha egyszer nekünk is szükségünk lesz rá :wink: :wink: :wink:

Hajnóca,
tényleg elég közös az a 'cipő', remélem megoldódik a problémád, meg azt is, hogy tequila party jól sikerült! :P

Pusza csajok, megyek kertészkedni az anyukámhoz. Már 2 hónapja az USA-ban van, és egy kicsit elhanyagoltuk a tesómmal a kertjét. Kinyír bennünket, ha nem hozzuk rendbe :oops: :oops: :oops:
gigi002
 
 


Gigi,
a party jó volt. :D Igaz nem egeszén úgy sült el, mint ahogy azt én szerettem volna, de ami késik nem múlik!!! :lol: :D

Tequila csak itthon volt. :( Bacardit és pezsit ittunk. Jó időnk is volt, így egy kicsit fejbe is vágott a pezsi. Mire hazasetaltunk megoldódott a helyzet. 8)
Nem voltunk sokáig, mert elszoktam a buliktól, de azt hiszem visszaszokom. Jó kikapcsolódni. Kicsit megint fiatalabbnak lenni. :D ÉLVEZNI AZ ELETET!! Eddig sajnos kimaradt. Most úgy érzem újra párévvel fiatalabb vagyok és ez nagyon jó érzés!!! 8) :D

Remélem a kertet sikerül anyud szemének megfelelőre alakítani és nem kaptok ki. :wink:

Zsebike,
persze, hogy van egy kicsike barnázás. Három pocaklakó csinál magának odabent helyet. :D Ezt anya zümije egy kicsit 'megsinyli", de sebaj. Anya sokat vagy ahogy Baba mondta egész nap CSAK fekszik!! A sors már csak ilyen.
Mi tervezünk, Ő meg végez!!
olvashatod, hogy én is tegnap így jártam.
Terveztem, de vkik közbeszóltak. :? :(

Viki,
Ne rágódj azon, hogy MOST nincs peteérésed. :!:
Gondold azt, hogy mire a kiskatonakat apa 'szakszerűen" betanítja - vagyis néhány hét múlva már tényleg, mindig ilyen sok lesz - akkor neked is lesz petécskéd amit addig gondosan, óvva nevelgettél minden tök tuti lesz és nem lesz (talán) semmi akadálya az 'ágyban, párnák között" babázásnak. :wink:
Persze addig lehet, hogy hosszú vagy hosszúnak tűnik az út, de ha eddig eljutottatok, akkor ne pont most hangolódj le, jó?

Baba,
lánykák rendetlenkednek odabent rendesen? mit szoktataok csinálni? kergetőztök, csikized még őket?
Tényleg mi van a beszélgetésekkel? ....
Párod is szokott velük beszélgetni? Neki melyik lányka a kedvence? Ha tud választani persze. :)

Orshe,
remélem sikerrel jársz méhpempő ügyben. Én is szedem bogyiban.

Elméletileg 17.én kell mennünk dokihoz. Lehet, hogy ha hazaértünk mesélek, hogy mizujs odabent.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Csajszik,
a méhpempő mire is való? Fogalmam sincs!

Nincs nyálkahártyavastagító praktikátok?

Pusza
Gigi :wink:
gigi002
 
 


Lányok!
Olyan aranyosak vagytok. FEkszem egséz nap minimális amit fennt vagyok,d e jobb szerintem a helyzet. :)
Már nem izgulok most ez egy ilyen időszak túl leszünk rajta és tudom ügyes gyerekek úgyhogy nem éri őket baj.:)
Már így is Krizsa dokinak megmutatták milyen belevalóan tudnak a mami pocijába kapaszkodni. :)

Gigi!
Jó kertészkedést remélem sikerült valamit alakítani. :)
Kép

A méhpepő pont nyh- vastagításra is jó nekem azzalamúgy sem volt gondom de most ettem február óta és 13.5 mm volt ilyen vastag ágyuk még soha nem volt és még soha nem is maradtak velem. Illetve minen női dolgora a petefészkeknek segít regenerálódni nagyon sok mindrene. Ha veszed érdemes az eredetit venni nem a kapszulát akkor 5 g-ot keverj (ilyen kiszerelésbe van) 1/4 kg. mézbe és minden nap egyél meg egy kanálal (teás) de ne fémmel fával vagy műanyaggal. :)
Én hiszem hogy nekem ez is segített és Tralllala is ette!!!!!! És látod két baba figyel az ágyikóban. :)

Orsi!
Nem is kell a Kaális topikot kommentálni igazából a kívülről beszólókkal van baj a többi lány az teljesen normális, de hát épp elég ez az ember lányának. :)
Szegénykém de sebaj akkor 25-e után lezs méhpempőd. Ha túl meszsire viszed vigyél egy kis hűtőtáskát vagy csak úgy jégakut hogy nehogy legyen valami bja hidegben kell tárolni. :)

Hajnóca!
Mi az hogy lehet hogy mesélsz tessék mesélni mi van odabent és mi volt a dokinál miben maradtatok!!!!!!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zseboroszlán,
pusza az infóért, hívom is apát, hátha tud szerezni. Van egy kedves ismerősünk, ő ismeri ezeket a praktikákat, hátha. Most nagyon hiszem hogy augusztusban sikerül.

A kertben egész jól elhaladtunk, igaz a tesóm csak lelkileg volt velem, miközben barackot majszolt, irányította a "csapatot", vagyis engem. :lol: Ő előtte persze sokat dolgozott, ami nehéz, azt ő csinálta meg. Anyusom kertjét teljesen átalakítottuk, kap egy kinti pihenőt, szalonnasütővel, grillel egyebekkel, meglepi lesz, mire hazajön. A virágok maradtak csak rám. Az meg hálás feladat. :D

Hajnóca,
én is várom a híreket!

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Lányok,
kb 18:00ra kell menni. De sajnos azt nem tudom, hogy mikor fogunk hazaérni. :(
Ha időben érünk vissza, akkor mesélek aznap. Ha nem akkor majd a melóhelyről következő nap. :D

Előfordult már, hogy 20:30-re kellett mennünk és sokára kerültünk sorra és értünk haza.

Igazából nincs nagy kedvem és hangulatom menni, de most muszály. Fel kell iratni a bogyikat és még időben ki is kell válltani.
Nem tudjátok lehet már az országban kapni Utrogestant?

Mindenki legyen jó.
Most megyek enni. Kb ennyire vagyok éhes: :shock: :oops:
:D :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok

akinek utora van szüksége szóljo, van egy egri ismerős (patikus) volt 10 doboz utro náluk most, ha hétvégén ez volt az első szállítás állítólag a hiány óta. Gyors választ kérek.

üdv
monyo
monyo
 
 


Sziasztok

akinek utora van szüksége szóljon, van egy egri ismerős (patikus) volt 10 doboz utro náluk most a hétvégén ez volt az első szállítás állítólag a hiány óta. Gyors választ kérek.

üdv
monyo
monyo
 
 


Orsi,
te vagy türelmetlen? :lol: Én mit mondjak... Elég felemás, már jó lenne, ha kint lennének, de mégsem, mert minél tovább maradjanak csak bent! 8)

Gigi,
a mindennapok félfekvő, néha ülő helyzetben telnek. :) Az éjszakák a nagy pocakkal elég körülményesek, sok párna mindenhol, mikor fordulok mindent vinni kell a másik oldalra. :roll:
Ráadásul a wc-hez való felkelés is macera, fekvésből felülni, az már sokszor fizikailag fáj, nagyon feszül a hasam, és nehéz.
A szeméremcsontom is jobban fáj éjszaka, mikor megpihen, és utána kimászok az ágyból, mint nappal, amikor azért mocorgok.
Na, jól hangzik? :oops: :lol:
Ezek után kéne valami pozitívat is írnom, hogy nehogy azt higgyétek minden ilyen rossz, lássuk csak. Mikor el tudok helyezkedni kényelmesen, és alszom egy órát zavartalanul, az nagyon fincsi! :wink: :P

Hajnoca,
odabent nagy a tumultus, de ennek ellenére nagyon jó gyerekek, mert csak ritkán vesznek fel olyan pózt, ami nekem kellemetlen.
Az analízist már csak magamban szoktam próbálgatni, mert ugye már nem tudok járni a bácsihoz, néha sikerül, néha nem, sokszor bele is alszom. :oops:
De dumcsizni szoktam velük, meg énekelgetek nekik, zenét is szoktunk hallgatni. Párom esténként szokott búgni a hasamnak, nem hiszem, hogy van kedvence. :lol:

Gondoltam, hogy már csak akkor mondom, mikor tényleg kész lesz, de nem bírom ki, hogy el ne kotyogjam, hogy végre elkeztük a figurák festését a gyerekszobában. Párom felrajzolta az összes mintát, megvette a festékeket, és hétvégén elkezdtük. Csak lassan halad, mert ő hétköznap biztos nem fog vele foglalkozni, nekem meg csak úgy szabad, hogy 5 percnél tovább nem ácsoroghatok, úgyhogy egy óra fekvés, 5 perc festés. Hát nem tudom mikorra lesz kész, elég aprólékos... :oops: :lol: :lol:

Ja, Hajnoca,
akkor jövő hónap 17-én mentek? Mikor vasárnap írtad azt hittem ma, de aztán a mai írásodból úgy vettem mégsem...
Akkor már bent leszek a kórházban. :wink:
baba888
 
 


Lányok!
Nekem maradt igaz csak egy doboz utrom, de ha valakinek szüksége van rá szívesen elküldöm!

Kép
hel29
 
 


Csajok

már lehet kapni utrot??????
nekem nagyon kéne, 2 dbom van össz vissz.:(

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Minyuu,
már egy hete lehet kapni. Állítólag a gyogyiáremelések miatt tartotta vissza a gyártó a legtöbbet. Legalábbis a gyógyszerész ezt mondta. Nekem még nincs rá szükségem, mert még csak a Gonal-lal szurkálom magam, de kiváltottam mindegyik gyogyit.
Wandrea
wandrea
 
 


wandi köszönöm, megnyugtattál :)

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a dokinál. felirattama bogyiket, de NEMKÉRT egy fillért sem!!
Pedig 8 receptnyi bogyit írt.

UTROGESTANT lehet már kani!!!

Sajnos rossz híreket is kell, hogy mondjak.
Nem fogunk indulni - előreláthatólag - szeptemberben a 4. lombikkal. :(
Addig nem szeretnék amíg le nem tisztázódott az otthoni helyzet. :cry: Nem azért szeretnék gyereket, hogy rendbejöjjenek a dolgok, hanem azért, mert úgy érzem, hogy szeretném. Soha nem akarok úgy nézni a gyerekemre, hogy csak azért van, hogy rendbehozzon egy kapcsolatot. :?
Nem könnyű dolog amibe belevágtam a fejszémet, de vhogy úgyis megoldom. Meg kell hogy oldjam. :roll:

Baba,
szépen lassan meglesznek a rajzok a falon. :) Alakulgat és ez a lényeg.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok

szerintetek felír a háziorvos utrot?
MErt ugye a Zeke bácsi keveset írt fel, 3x3 db ot kell kapnom és 60 db ot kaptam:(

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Minyuu!
Az én házidokim felírta anno, de én nagyon jóba vagyok vele szóval nem tudom hogy felírhatja e vagy szíveségből megtette.
Hogy vagy? Hány babót kaptál vissza?

Hajnoca!
Az bitzos hogy nem könnyű feladat rendbetenni az ebmernek a dolgait de biztos vagyok benne bárhogy döntesz jól fogsz dönteni. Sokat gondolokrád és drukkolok.

Gigi!
Szóval az elmúlt napok béli vita miatt nem írok oda magamról semmit de nem tudok elszakadni az évek alatt megszeretett lányoktól így olvasok és segítek ha tudok.
Velem rendben van remélem minden érezni nem sokat érzek a barnázás hétfőn volt a tetőfökon most szépen csendesedik ma el ne kiabáljam szinte semmi, tegnap is már nagyonhalovány volt. Mostmár kezdem elhinni hogy biztos azért van amit mondanak megpattan egy hajszálér abból jön le valamennyi aztán amíg ki nem tisztul addig jönn aztán megint csend míg megint el nem pattan egy azért ahogy mondják három baba csinálja a romulit odabent.

Baba!
Fúúúúúú már nem sok van hátra. Olyan sokat gondolok rád is hogy hogy viseled a napokat jön megint ahőség ismét kihasználhatod a medencédet.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zseboroszlán,
itt vagyok! :P :P :P

Baba,
mizu? Minden rendben? Minyuu írtam neked, vhol. A nőgyogyit próbáld meg. Nekem ő is felírt egyszer. :wink:

Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Zsebike,
én is sokat gondolok rád, rátok!
Nagyon remélem én is, hgy minden rendben van náltok és, ha így van, akkor így is marad. 8)

Úgytűnik, hogy egy időre hazamegyek anyumhoz. Igaz szegénykémmel még nem beszéltem, de biztos nem fog ellenkezni. Meg legalább megtudom beszélni a dolgot vele. Nem szerettem volna beavatni a családot, de nem tudok jobbat. Csak így tudok talán tiszta fejjel gondolkodni. Remélem. :)
A párom még nem tudja, hogy anyuhoz megyek. Nem leszek messze tőle, de mégsem vele. Két utcányira leszek távol. :?

Remélem én is, hogy jól fogok dönteni. Csak még mindig nem tudom, hogy a szívemre hallgassak vagy az eszemre. :?:
Nagyon úgyérzem, hogy a szívem (fog) győz(ni).!!!
De az nagyon fog fájni és kemény menet lesz!! :cry: :cry: :cry:

Baba,
El sem tudom hinni, hogy lassan itt az idő, hogy találkozzatok a lánykákkal. :D És mi is. :)
Hogy rohan az idő. Hisz nemrég ismerkedtünk össze, nem?

Sajnos anyumnál nincs internet így vszínű, hogy csak ilyenkor fogok tudni bejelentkezni és írni nektek. :( :D

Addig is mindenki vigyázzon magára. :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Zsebi köszi jól vagyok, két babót kaptam vissza, és úgy érzem hogy még velem vannak:)
ide nem tudtam feltenni Őket
ezérthttp://www.lombikbaba.com/index.php?option=com_joomlaboard&Itemid=60&func=view&id=12099&catid=4&limit=15&limitstart=7875
itt találjátok a lap alja felé :)

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma végre megcsinálták a gépemet! :lol: Jó sok dolgot kellett visszaolvasnom, lehet, hogy át is siklottam sok mindenen...

Most csak röviden írok, mert délelőtt dolgom van, majd még jelentkezem.

Szóval egy hete levettek 5 petesejtet, amiből kettő termékenyült meg és szépen fejlődésnek indult, úgyhogy hétfőn visszakaptam őket :P :P . Egyelőre nagyon vigyázok rájuk, de elég pörgős vagyok, szóval nehéz visszafognom magam, de rendes anyuka vagyok, sokat pihenek és betartok mindent, amit leírtatok! Olyan szépen fejlődtek és 12-es volt a méhnyálkahártyám beültikor, szóval a doki is nagyon bíztatott és én is nagyon bízok bennük! :P Egyelőre nem érzek semmi különöset, a cickók kicsit feszülnek - de ezt én még a hormonoknak tudom be , mivel van tapaszom is, meg kapok gyógyszert is. Szurit már szerencsére nem kapok. Most megyek lefeküdni. este még benézek.

Üdv mindenkinek, jó, hogy itt vagytok velem! :lol: Anikó
anikó65
 
 


Sziasztok lányok,

hát, itt vagyok megint.
Nem tűntem ám el, a háttérből mindig olvastalak Benneteket, csak most nem nagyon akartam írni. Idő közben ugyanis "hirtelen felindulásból" azonnal indultunk a fagyi után a 2.lombikkal és úgy éreztem, hogy ezt most egyedül kell végigcsinálnom. Sajnos azonban ez sem sikerült. Bár bíztam benne, hogy a sok rossz körülmény ellenére (a 6-7 sejtből csak 2-t sikerült leszívni, a többi még kicsi volt, 1 termékenyült meg, közben 1 hete apát baleset érte, zöld lámpánál ő volt motorral, és egy kocsi kifordult elé, 24 óra kórházi megfigyelés, azóta is alig tud menni) végül kapunk valami jót is, de nem így lett: bár az első vérvételen bíztató 65 volt a HCG-m, de ez még a szombati Choragoonak tudható be, tegnapra már leesett 13,8-ra. Doki szerint még szedjem a gyógyszert és ha vasárnapig sem jön be, menjek UH-ra, de minek?
Még ma beszedem a Duphastont, az UTROT már nem, aztán kész.
Persze hogy csalódás a dolog, de nem vagyok túlságosan elkeseredve, mit bőgjek, attól nem lesz más a helyzet. Majd valamikor irány újból!
A pocakosoknak kitartást kívánok ebben a kánikulában, akinek pedig drukkolni kell, annak szorítok ezerrel!!!

Millió puszi Nektek: Fanni
fanny1
 
 


sziasztok

Gigi
az a baj, hogy nem ismerek itt nőgyógyászt, csak a Zekém van.
Már csak abban reménykedek hogy hétfőn felir a házio. utrot. :(

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Fanny! Vérzés is jelentkezett? Nagyon drukkolok, ne adjátok fel! Nekem nem kell vérvételre mennem, úgy látszik, ahány orvos, annyi szokás. Pihenj sokat és jelentkezz, ha van fejlemény! :P

Minyuu! Remélem megoldódik a gyógyszer problémád! Mi pont "egyidős" kismamák vagyunk :lol: , Te már érzel valamit?

Régebben valahol találtam a neten egy olyan helyet, ahol a megtermékenyüléstől szülésig szép ábrákkal, UH felvételekkel illusztrált ismertetők voltak, hogy a baba éppen milyen fejlődési stádiumban van. Sajna nem írtam fel, hogy hol bukknatam rá. :? Nem tudja közületek valaki? Úgy megnézném, hogy az én kis csemetéim most épp mekkorák!

Baba! Sokat gondolok rátok, hogy ebben az iszonyatos hőségben hogy bírod ekkora pocakkal! :roll: Meg persze a többi kismama sem irigylésre méltó, én alig mozdulok ki, csak reggel sétálok egy kicsit a kertben, aztán irány a ventillátor elé!

Szerintetek mikortól lehetne pancsolni? Ha máshol nem is, legalább a kertben egy babapancsolóban. Ja, és apa mikor közeledhet felém? Jó lenne már összebújni, de olyan ciki ezt az orvostól megkérdezni :oops:

Hajnóca! Erős és stramm csaj vagy, ki fogsz lábalni a nehézségből!


Mindenkinek szép napot, Anikó
anikó65
 
 


Anikó
Én még semmit, tegnap kicsit görcsöltem, aztán azóta nuku.
És te???
Kezdem elveszteni a reményt :?

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Minyuu!

Fel a fejjel :P , szerintem még csak most ágyazódnak be. Nekem érzékeny a cicim, de mint említettem, talán a hormon-pótlásoktól van. Mindig olyan félve megyek wc-re, attól félek, hogy vérzést fogok látni, de nincs semmi, talán egy kicsit bővebb folyás :?
Nagyon türelmetlen vagyok :wink: jó lenne már biztosat tudni...

Azért, ha jelentkezne valami hányinger, stb. feltétlenül jelezd!!!!
Nekem az előző terhességeim alatt nem volt, lehet, hogy most sem lesz.
Üdv. Anikó
anikó65
 
 


Sziasztok lányok!

Borzató ez a meleg, mindenkinek kitartást.

Anikó!
Én a köv oldalakat látogattam:
Babanet, uh galéria, hétről-hétre
http://www.pampers.hu/, terhességi naptár
http://www.babaszoba.hu/, 9 hónap

Remélem, tetszetnek az oldalak.

Puszi
Nina
nina79
 
 


Anikó együtt érzek veled, mert én is marha türelmetlen vagyok, egyszer opti, aztán pesszi hangulat.
Meg eszek egyfolytában :oops:
ÁÁÁÁ hányinger, istenem de jó lenne egy jel :lol:
De te is jelezz ha valami jel van :lol:

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Nina! Köszi, mindjárt fellépek a megadott oldalakra.

Minyuu! Jól elkiabáltam, hogy jól vagyok, tegnap nekem is feszült a hasan, nem igazi görcs, csak kellemetlen érzés. Szóval jól megijedtem és szinte egész nap feküdtem és imádkoztam :roll: . Ma már jól vagyok, remélem, hogy csak átmeneti rossz érzés volt!
Pihenj sokat Te is!

Üdv mindenkinek, Anikó
anikó65
 
 


Lányok,

nagyon szurkolok nektek. Most visszaolvastam az elmúlt napokat, és újraéltem, amikor én/mi vártam/tuk hogy mi lesz. :? Szerintem ez a legrosszabb az egészben. Pihenkéljetek sokat!

Baba,
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :wink:

Pusszancs
Gigi
gigi002
 
 


Sziasztok!

Minyuu, Anikó,
szorítunk értetek illetve a kicsikért! Nekem is csak éppenhogy volt vmi jel. Valaki megérzi, hogy az vki nem. Most könnyű nekem azt mondani hogy ne gondoljatok rá, de az ember akkor is várja a jeleket. :)
Vigyázzatok magatokra!

Anikó,
Köszönöm soraid. Jólesik. Kezdek kicsit visszatalálni a + hozzáálláshoz. :wink:
Attól, hogy 'erős és stramm csaj" vagyok ez az egész engem is megvisel. Attól függetlenül, hogy én okoztam magamnak. :? :wink:

Gigi, Zsebike,
Sajnos kicsit hamarabb 'oldódott" meg a dolog, mivel elfelejtkeztem arról, hogy apárom is olvashatja. :(
Sebaj! Ennek biztos így kellett lennie.
Most megint együtt vagyunk Zsval. Még egy lehetőség neki, nekem. Aztán meglátjuk, hogy alakul. :roll:
Lemondta értem a további lagzikat!!! :!:
Valahol örülök neki, de nem ezt akartam. :? :roll:
Nem azt, hogy így hagyja abba.!
Nagyon remélem, hogy soha nem fogom megbánni, hogy elengedtem azt amit megszereztem. :cry: :(

Fanny,
de jó, hogy megint jelentkeztél. :D Már én is kezdtelek hiányolni. :wink:
Pedig mostanában nem voltam túl aktív tagja én sem a topiknak. :?
Nagyon reméle, hogy a párod mihamarabb meggyógyul és elkerülnek titeket a rossz dolgok nagyon messzire. :!: Aztán csupa jó dolog történik az életetekben. :D
Tudod fő az élethez való + hozzáállás!! Akkor csupa + dolog fog jönni. Legalábbis én is ezt remélem. :D

Wishről tudunk vmit? Nagyon eltűnt!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Fanni!
Tuodm márközhely de tényleg nagyon sajnálom ami veled történi, de hidd el minden rossz széria véget ér egyszer és eljön a ti lombikotok ideje is. Most akkor konkrétan hányadik lombikod is lesz majd?

Minnyu, Anikó!
NE keressetek tüneteket egy héttel a transzfer után!!!!!! Még későbbsem biztos hogy van én elvileg 8 hetes kismami vagyok és három napos rosszullétet leszámítva nem érzem magam rosszúl nem volt hányingerem semmi pedig hárman is csinálják odabent a fesztivált szóval NEM FELTÉTLENÜL VAN TÜNET.
A babák pedig a leszívástól számított 7-12. napon ágyazódnak be ezt itt a neten olvastam mikor a negyedik transzfere készültem.
Kitartás és meglesz az eredménye. Tudom milyen nehéz de próbáljátok lekötni magatokat mással.

Anikó!
Ha legközelebb ilyen nyilalás görcsöt érzel fekvés és egy deci vörösbor meglátod csodákra képes orvosi rendelvény nálunk a Kaáliba. :)

Hajnoca!
Akkor most jól veszem ki a régi pároddal vagy? Remélem tényleg rendbe jönnek a dolgok és meglátod nem fogod megbánni adöntésed. Én már megtanultam ha eldöntesz valamit már nem szabad azon rágódni mi lett volna ha amúgy döntesz. Ez van és kész.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok,

Zsebi, Hajnóca,
köszönöm, hogy hiányoltatok, jól esik.

Lányok, lenne egy kérdésem. Ma voltam dokinál UH-n, mert még mindig nem jött meg (35.nap, ET ótaa 20.), és ő azt mondta, hogy a hétfői 65-ös érték nem lehetett a Choragontól, az max.15-20-at tud produkálni. Ill. az egyik petefészkemben van egy ún. sárgatest ciszta, Ti hallottatok már ilyet? Állítólag ez jó, mert ez tartja fenn a terhességet, csak hogy ciszta, attól kicsi ijesztően hangzik. Volt valakinek ilyesmije? Elvileg szerdán megint kell mennem egy vérvételre, de addig szerintem tuti meg fog jönni.

Köszi előre is, aki tud segíteni.

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Köszi Csajok
Aranyosak vagytok :D

Anikó
küldöm neked a babatapikat
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
én szinte egész nap fekszek, csak a mekibe lógtunk meg, de az is itt van 3 sarokra tőlünk, persze kocsival mentünk a mcdrive ba, szal kb 5 percet voltam távol otthonról:)
és egyből ágyba bújtam

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Fanni!
Igen jól tudod a sárgatest a terhességet tartja fennt. Az ciszta féle. Ne izgulj. Hétfőn hányadik napon voltál? Már csak a HCG mennyiség miatt kérdezem. A méhedben semmit nem láttak, de ez nem jelent semmit mert ilyenkor még ngyon nagyon kicsik a babák. Én nagyon drukkolok neked hogy legyen ott valaki aki okozza a gondot. Szedd tovább a cuccokat. A choragontól szerintem sem lehet. És szerintem biokém sem lehet a terhesség mert azzal sincs ennyi HCG ha jól tudodm. Drukkolok hogy emelkednej és jó helyen legyen a baba. Puszillak és drukkolok.

Minyu!
Nem feltétlenül kell feküdni ahogy jólesik. Én pihentem igaz de nem feküdtem csak. És a napi séta is jót tesz. Sok fekvés azért nem jó mert kevesebb az alhas vérellátása.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnóca,
valóban ne rágódj tovább akkor, ha így döntöttél, akkor nyilván ez volt a leghelyesebb. Én mindenesetre szorítok neked! :wink: :wink:

Zsebi,
hihetetlen mennyiségű infoid vannak. :wink: Te mindent tudsz!! 8) Én is kérdeznék. Gondolkodtunk apával, hogy elkezdem a Gynevac szurit, az egy kúra ugye 5x1 ampulla, vagyis 5x 10 nap. A kövi beültim -nem stimus, fagyi babás- aug 17-18 körül lenne. Szerinted? Érdemes elkezdeni?

Fanny,
szurkolok!

Pusza
Gigi
gigi002
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: