Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Voltam bent Pankánál és Emilinél. Köszönik a gratulciókat! Mostmár Panka is egyre jobban van, már csak az altája fájdogál.

Míg Panka zuhizott, én voltam a felvigyázó. Hát bevallom, igencsak elkezdtem gondokozni, hogy úr isten, mit kezdjek én ezzel a kis csomaggal, aztán persze jött a következő gondolat, hogy ez még csak más csomagja, de pár hét múlva itt lesz az én kis csomagom is és akkor már csak magamra számíthatok ... De talán a saját csomagjával azért csak bátrabb az ember, az mégiscsak a saját, azt úgy "rontja el" az ember, ahogy akarja ...

Mindenestre jó kis esettanulmány volt, mesélt Panka is, mesélt a férje is, bébivigyáztam is, és azért jár sokkal komolyabb és "ijesztőbb" az egész! Az ijesztő nem is igazán jó szó, mert nem olyan félelmetesen ijesztő, hanem mint amikor tudod, hogy vmi. jó következik, de azért tele vagy félelemmel, aggodalommal és kérdéssel.

FElészítettem Apát is, hogy készüljön, mert a fotókon hiába látszott Emili is hatalmasnak, ott élőben csak azt tudtam mondani, hogy "de pici". Sőt volt ott egy 3 kg-os baba is, na ő aztán tényleg pici volt. És ugye csuklanak mindenfelé.

Jaj, de akkor is annyira kis cukikák!!! És minden félelem ellenére is, egyre jobban várom már a pillanatot, hogy elkezdődjön a dolog és megtapasztaljam a fájdalmat, majd a csodát!

Na, de lépte is, mert már nagyon belemélyedtem itt a lelkizésbe.

Jó éjt!!!

kacsa14
 
 


Sziasztok :)
Panka :)
Gyönyörű Emili baba :) Gratula hozzá :)

Kacsa :)
Köszi a hiradózást :D
A kis csomaggal való aggodalmad a saját csomagoddal sem lesz kiesbb :D
Nehéz dolog valakiért felelőséget vállani és nem csak néhány órára, hanem egy életre. Az anyaság nem csak egy pillanatra szól, hanem egy életre. először azért aggódsz, hogy minden rendben legyen amíg pocaklakó, aztán, hogy minden rendben legyen a szülésnél... és ez csak a kezdet. Nagy felelőség egy gyermek!
A babák hiába hiszi az ember, hogy mekkora mindig kicsinek érzi :) Én most kezdem azt látni, hogy Peti már nem is annyira kicsi.
De hidd el meg tudod majd oldani ezt a feladatot és csodás anya leszel :D

Judit :)
Örülök, hogy már egy hét múlva mehettek a Kaaliba :)
Kitartás!

Bocsi, hogy én is egy kicsit lelkiztem, de Annamari ma volt 8 éves és sok minden eszebe jutott :Dű

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit benéztem.

Panka!
Mindig csak vissza-visszanézek a képre, ami Emiliről készült. Nagyon szép kisbaba! :)

Anita!
Üdv közöttünk!
Igazából én is csak azt tudom mondani, amit Juca is írt. Próbálj meg nem rágörcsölni a témára. Én aztán tudom, hogy ez iszonyat nehéz, de ha folyton ezen rágódsz, akkor csak nehezebb lesz. Nem egy példa mutatkozott már rá a történelemben (és itt a topikban is :) ), hogy amikor az ember szinte már az "esélytelenek" nyugalmával próbálkozik, akkor sikerül. Abszolút átérzem a helyzetedet. Az első sikertelen hónapban nagyon összetörtem, de azóta valahányszor megjön, mindig úgy tekintek előre, hogy jön a következő hónap egy újabb lehetőséggel. Próbálj meg kikapcsolódni, ha tudtok elutazni valahova és ne csak a "babagyártás" miatt legyetek együtt. :)

Faul!
Mi újság van veled? Teszteltél ma? Jó lenne ha legalább egy újvárosi tudná erősíteni a babások táborát :) (Persze nemsokára én is szeretnék csatlakozni :wink: )

Olyan szépen süt itt nálunk a napocska. Délután, amint a férjem hazaér a munkából, ki is megyünk a telekre. :)

Mindenkinek szép napot! :D

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 

 
 

Sziasztok!

Elsőszámú várólistát kismami jelen!

Megvettük Timcsának a függönyt, úgyhogy mostmár tényleg szinte 95%-osan megvan minden!

Annácska!

Annamarinak boldog szülinapot!!!

Igen, tudom, hogy negy lesz a felelősség és az aggodalom. Többekkel is beszéltük már, hogy a poz. teszttől kezdve már a sírig csak aggódás lesz az életünk!

Én meg főleg aggódós voltam/vagyok. Sokáig ugye azon paráztam, hogy meglegyen a koraszülöttségnek számító terheségi kor, utána már a 36. hét volt a cél. Most meg már a +2 hét túlhordást is beszámolom!

Emilire is, amíg vigyáztam, kb. 10 perc, ha volt, folyton csak azt lestem, hogy szuszog-e. Na, ezek után, az első időkben azt hiszem szóba sem fog jönni a külön szobában alvás! bár egyelőre most úgy döntöttem, hogy még nem veszünk ágyat. Hanem de. kinéztünk egyet és van is a boltban mindig raktáron, tehát, ha kell, Apa csak elszalad és máris hozhatja haza. Viszont egy haszna volt a nézelődésnek, vettünk magunknak matracot, pedig nem is volt most róla szó, csak olyan jó kis matrit láttunk, jó árban, úgyhogy meg is rendeltük! De mondtam Apának, hogy majd csak szülés után tesszük be, nem akarom az új matracot "összevizelni".

Olyan szép idő van még itt, aztán jövő hét közepére megint mondják a csúnya hideget! De remélem, utána már tényleg itt lesz a szép, igazi és tartós tavasz!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
Próbálj meg nem aggódni, főleg így előre! :) Az emberben szerintem ösztönösen megvan, hogy jól csinálja a dolgokat-mármint akiben van erre valami késztetés. :) Akikkel eddig beszéltem mindenki azt mondta, hogy a baba megszületése után sokkal éberebbek voltak, minden kis neszre felébredtek, ösztönösen előjött belőlük az anyai énjük. :) Biztos, hogy Te is nagyon jó anyuka leszel! :)

Most már tényleg megyek! (Szinte egész de. itt ültem :twisted: )

Sziasztok! :D

Kép
Kép
tina82
 
 


Tina!

Nem aggódom én előre, csak felmerülnek ezek a gondoltaok az emberben így a szülés közeledtével, és főleg akkor, ha ilyen testközelből van is alkalma egy kis tapasztalatgyújtésre!

Mert teljesen más így kisbabát látogatni, mint mikor még csak terv a gyerek vagy már van. Pl. pont jött egy szülésznő hálóinget cserélni és mondta, hogy "igen, egy régi anyuka, egy új anyuka és egy leendő anyuka" és megveregette a vállam, hogy akkor mi is hamarosan találkozunk ...

Egyébként én is úgy vagyok vele, hogy valahogy majd csak lesz, azt a pelust nem olyan nagy kunszt feltenni, a helyes tartásra meg majd vagy ráérzünk vagy Timcsa addig nyafog, amíg nem lesz neki kényelmes.

Szóval én bízom magamban! :D

kacsa14
 
 


Hoztam még pár képet Emiliről:

Kép

Kép

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa!

3 kilós kicsi? Kinga is akkora volt :lol:
Úgy fogod tartani azt a gyereket, ahogyan kell. Az hogy hogyan mard el a punk pasikat mellőle? Na azt még én sem tudom. Meg fogod oldani :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Igen, annak, akinek életében még nem volt újszülött a kezében, annak még a 4 kg-os is kicsi!!!

Persze, valahogy majd csak megoldom! Ha Apa megbírkózik a dologgal, hogy a kb. fél órás csomagját fogdossa, akkor velem sem lesz gond! Végülis Emili is túlélt! :lol:

Na, a punk pasik az tényleg fogósabb kérdés ... Azt majd az apja megoldja!

Nekem is Apum volt, aki aszonta, hogy haza ne merjek hozni egy lila hajú, égnek álló sörényű szörnyet!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Köszi a kepeket, gyönyörü kislany Emili!

Annacska!

Nagyon boldog születesnapot kivanok Annamarinak!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Kivételesen elutaztam 4 napra, és máris eggyel többen lettünk! :D
GRATULÁLOK ehhez a gyönyörű pici Emilihez :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma a veresegyházi medvefarmon jártunk. Pár kép.
Kép
Kép
Kép

tjuca
 
 


Szepek a kepek Juca! Nagyon komoly a kiscsajszi nezese! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Kacsa: nagyon szép képeket hoztál!! Köszönjük! Most már Te következel.. :lol:

Juca: Biztosan baromi jó lehetett kirándulni!! Édes kisasszony Kingus....

Mindenkinek szép vasárnapot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


:D Sziasztok!
Képzeljétek ma reggelre sikerült egy pozitív terhességi tesztet produkálnom! :P
Jövő hétre megpróbálok időpontot kérni a dokitól. Remélem minden rendben lesz!

Kép
faul
 
 


Ja, még valami! Az normális, hogy érzem a hasam? Nem fáj, csak olyan feszülgetős...
faul
 
 


Faul!

Ez nagyszerű!!! Normális!!!! Jövő héten kapol zebrát!!! :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Faul!

Tök jó!!! Tök jó!!! :)

Hasamat én is hónapokig éreztem, olyan tompa feszülgetősen és eleinte én is mindig megijedtem, aztán, ahogy telt az idő és mnden OK volt, elkönyveltem, hogy ez ezzel jár.

Szóval nyugi!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Faul!
Nagyon örülök!!! :D :D :D
Kívánom, h végig minden renben legyen! :wink: :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Faul!

Gartulalok!!! :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Panka! Nem tudtam eddig gratulalni. Gyonyoru szep kislany Emili. Isten hozta a nagyvilagban. Mar nagyon varom a reszleteket. Addig is pihenj sokat. Kacsanak koszonom a kepeket.
Vendég
 



Csak bekukkantottam és mit látok?! :D

Faul!
Gratulálok!
Szorítok Neked nagyon a jövő hétre! :D
Azt nem is kérdeztem még, hogy merre laksz? (Már ha szabad kérdezni. Privit is küldhetsz.)
Lehet, hogy még találkozunk is a tanácsadóban. :)

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Faul! Most latom hogy elszallt az elozo uzenetem. Hatalmas gratula, ugyesek voltatok. Oromteljes gombolyodest kivanok! Lanyok! Csak igy tovabb... !!!
Vendég
 


Faul: tiszta szívből gratulálok!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor mész dokihoz és mit mond...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Faul! :D
Nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen!!!!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Csupa jó hírre sikerült idejönnöm :D

Panka!Emili!
Nagy-nagy gratula nektek. Szuper ügyesek voltatok ilyen nagy babával. Kívánok minden szépet és jót nektek. Majd mesélj :D
Kép

Zsúka!
Gratulálok neked :D
Nagyon szorítok, de gondolom tudod :D
Kép

Faul!
Neked is gratulálok!!!! :D
Kép

Sok puszi mindegyikőtöknek: Nárcó

Kép
narco
 
 


Sziasztok :)
Kacsa :)
Olyan jó olvasni a szavaid :lol: Ebből is látszik, hogy felmérted a helyzetet. Az ember amíg nem tudja, hogy milyen, addig nem is aggódik annyira, de ha ott látja maga előtt akkor ráeszmél :lol: Na ezt jól megmondtam 8)
Nekem hiába volt már egy gyerekem, az egész várandóság telis-tele volt meglepetésekkel. Ugyan a szülésről voltak elképzeléseim, meg emlékeim, de ott rá kellett jönnöm, hogy teljesen más... és még sorolhatnám :D

Juca :)
Nálunk apa megmondta, hogy beszerez egy puskád, mire Annamari a pasizós korába ér :lol: :lol: :lol: Lassan ez időszerű lesz :wink:
Mennyit változott Kinga arca :shock: Már nem babás, hanem igazi csajos :D

Faul :)
Gratulálok a kis csíkjaidhoz :)
Drukk a jövő hétre, remélem minden rendben lesz :)

Nárcisz :)
Mi van veletek? Hogy vannak a csajszik?

Szép álomokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt Lányok!

Ma megyek dokihoz, rettentően izgulok!!! De azért gondoltam előtte beugrom! Sajnos az idő nem lendít az ember kedvén...

További szép napot mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szisztok!

Heni, minden renbdem lesz, nagyon szorítok. Kép

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Panka!Nagyon gratulálok! Fantasztikus érzés lehet anyává vállni!
Emili gyönyörű kislány!!!Jajj, de elkezdett dobogni a szivem!!!:)
Kacsa! Köszönjük szépen a beszámolót!!! Néhány hét és TE is kezedben tarthatod a saját csöppséged!!!
stell
 
 


Szaisztok!:)

Panka!

Gyönyörű kislányod született és nagyon nagyon ügyi voltál.:) Gartulálok nektek!:):):)

Faul!

Ennyi jó hírre érkezni vissza.............:) Gratulálok!:)

Heni!

Ezerrel mennek a drukkok, minden rendben lesz.:) Nagyon várlak vissza az eredménnyel és egy UH képpel.:)

Jucmuc!

Sajnálom, de van még lehetőség. A következő hónap a Tiéd.:)

Tündi!

Gondolok Rád és szorítok, minden rendben lesz.:)

Most csak így emlékezetből írtam, de majd felveszem a fonalat és igyekszem mindenkinek írni.

Rólam annyi, hogy szerda este 3 csepp élénkpiros vérzésem volt. Teljesen kiborultam és feladtam.:( Csütörtökön nem volt semmi és elkezdtem reménykedni, aztán péntek reggel megcsináltam a tesztet ami sokkal erősebb volt, mint az első. Nagyon boldog voltam.:) Sokat feküdtem, aztán vasárnap reggel megint csináltam tesztet, ami még erősebb lett.:) Szerda óta nem véreztem, de a melleim fájnak és hát néha hol itt szúr hol ott szúr, no meg ez az állandó alhasi feszítő érzés megvan, de megnyugtat az a tudat, hogy nem jött meg.:) Holnap megyek a dokihoz és remélem a 39. napon már látszik valami.:)

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka
tuti, hogy fogja már látni a doki a picikédet. Nagyon drukkolok és várom a holnapi jelentkezésedet.

Heni
érted is nagyon szorítok. Jelentkezz mielőbb, hogy mi volt a dokinál!

Faul
szuper!!! ennyi zebra!!!

Hozzánk ma jön a védőnéni, már második látogatása lesz Máténál. Ma megyek a nőgyógyihoz 6 hetes kontrollra.

Tegnap családegyesítés volt Anyuéknak, Sándor nap kapcsán. Ez volt az első igazi kirándulásunk Mátéval. Jól bírta a sok rokont és a más környezetet. Az alvókájával se volt gond szerencsére.
A majdnem 4 éves unokatesónak - kis Leventének- is nagyon tetszett Máté. Simogatta, puszilgatta.

syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lányok:

Most jövök a dokitól.... Még mindig elég ideges vagyok....

Lényeg: a méhemben 2! petezsák látható..A nagyobbikban egyenlőre még senki (de nem biztos), a kisebbikben látni valamit, de addig nem tud 100%-ra mondani bármit is, amíg nincs detektálható szívhang..Ahhoz meg még kell egy kis idő, szóval 1 hét múlva kontroll...A méhem mellett bal oldalon 2cm-es cystikus képlet, ami valószínűleg a sárgatest...Szóval félek még mindig, de már jobb a helyzet..Egyenlőre a doki szerint 85%-os vagyok

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Szerintem meg 100%-os vagy.:D Lehet, hogy dupla öröm lesz a vége?:) Annyit gondoltam Rád ma reggel.:) Továbbra is mennek a drukkok. Gondolom 1 hét újabb para. Szúrkál még a hasad, van valami egyéb tüneted? Hogy érzed magad?

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Volt ám nagy termés, mióta nem voltam :)

Panka!

Nagy gratula a gyönyörű Emilihez! Tündéri kislány!

Faul!

Gratula a két csíkhoz! :) Gondtalan pocakosodást kívánok! :)

Angie!

Klassz járgányt szemeltetek ki Manócskának :) Az ágy is nagyon tetszik :)

Csibe!

Utólagosan nagyon boldog szülinapot kívánok!

Timika!

Nincs új híred Tündiről? Hogy van? Hazamehetett már a kórházból?

Anita!

Üdv itt! Babásodj be gyorsan :)

Jucmuc!

Sajnálom... :( Pedig úgy drukkoltam :( Mit mondtak a Kaáliban?

Juca!

Manósapkás Kinga nagyon édi! Hogy tetszettek neki a macik?

Henik!

Nagyon boldog névnapot kívánok nektek :)

Csheni!

2 petezsák?! Húúúú, a mindenit! Akkor még csak nem is 100 %-os vagy, hanem 200 :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


No mi van csajok tavasz van?
:D Úgy látszik átvettem Évi szerepét és míg én síelgettem, itten nagy dolgok történtek!

Zsúka, Faul, Csheni!
Sok szeretettel gratulálok Nektek.
:D
Látod Zsúka megy ez!!!

Panka!
Gratulálok a kislányodhoz.

Dido!
Kitartást a Kaálihoz. És azért kívánok jó eredményt a férjednek.

Jucmuc!
Ajj pedig annyira szorítottam. :( :( :(

Most csak ennyi, mert nagyon felületesen olvastam.
Vendég
 


Évi, Zsúka: egyenlőre még nem tudom mit gondoljak..Annyira szeretném, ha legalább az egyik petezsákban gyönyörű picike fejlődne, de ha kettő, akkor azt hiszem a világ legboldogabb kismamája leszek... A jövőhét még nagyon messze van!!! Most egyenlőre úgysem tudok mást tenni, csak eszem szépen a vitamint és kaptam utrogestant kúpot....

Zsúka: néha szúrkálgat, de azt mondta a doki, hogy az belefér...Ráadásul sok műtétem volt, emiatt érzékeny is lehet....Álmos, szomjas, ennyi tünet...Te mikor mész dokihoz??? Már annnyira kíváncsi vagyok....

Junkó: köszönöm , hogy velem örülsz!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Syri: köszönöm, hogy szorítassz!!!!! Olyan rendesek vagytok!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Junkó!

Nagyon köszönöm.:)

Heni!

Holnap reggel 7-re megyek. Teljesen tűkőn ülök és tiszta zizi vagyok és nagyon ideges is ettől a feszülő érzéstől, mert nem tudom, hogy mitől van, hogy belefér-e a terhességi tünetek közé. Ma nem sokat dolgoztam csak nézem az órát és várom, hogy holnap reggel legyen.:) Tudod, hogy mikor volt a peteérésed úgy körübelül?

zsúka
zsúka
 
 


Narc: most láttam, hogy Tőled még lóherét is kaptam!! Nagyon köszönöm! :D

Anikó: egy zebrácskát engedélyezek magamnak! De csak egy nagyon picit....Köszönöm!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Syrynx!

Köszönöm, hogy szorítasz.:) Azt esetleg meg tudod mondani, hogy mi az ami holnap látszódik majd, ha nagy valószínűség szerint a fogamzás után a 20. vagy a 21. napon vagyok?

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka: nagyon drukkolok neked holnapra! Nekem február 24-én volt és éreztem is nagyon! Neked? Mennyi idős várandós vagy kb? Engem az nyugtat meg, hogy mégcsak holnap leszek 5+0 és belefér, hogy nincs szívhang, valamint az egyik petezsákocskában még nem lehet látni senkit... Ne is monddd...A jövőhét, mintha 10 év múlva lenne..Nem tudok másra gondolni....Tiszta bizonytalan vagyok....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csajok!

Nekem a héten a csütörtök lenne a jó a talira. Ne haragudj, Brill :( Esetleg a védőnő után nem tudnál te is benézni? Jó lenne :) Még Unique-nak írok mélt, hátha ő is el tud jönni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Zsúka
sajnos nem vagyok szakértő, de elővettem az első uh leletemet, akkor 7 hetes voltam, és azt írták: "intact petezsák, benne egy élő embrió: CRL:9,5 mm". szerintem a petezsákot már neked is biztos lehet majd látni.

Csheni
ez szuper, lehet hogy két babó lesz belőle!!! Már épp időszerű, hogy megint legyen egy ikres kismama a tábliban.

syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!

Köszönöm, hogy megnézted.:) Tehát ha jól értem akkor ezt most úgy kell számolni, hogy február 10-én volt az utolsó menstruációm első napja és onnantól 5 hét és 2 nap telt el. Tehát holnap azt lehet mondani, hogy 5 hetes és 3 napos terhes vagyok, amikor az ultrahangra sor kerül?

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat!
Heni SZUPER!!!!!! Remélem két babával kárpótol majd a sors!

A dokim nekem azt mondta, hogy ráérek jövő hét pénteken menni...
:(
Bár jobb így mint ha esetleg nem lát semmit.

De a hormon miatt remélem nem lesz késő...
faul
 
 


Zsuka!

Köszönöm! Drukkolok nagyon holnap reggelre! :)

Cs.Heni!

Nyugi biztos minden rendben van ott bent! Es ket bebi az tenyleg nagyon szuper! :)

Junko!

Köszi rendi vagy! :)

Evi!

Köszönöm Nekd is! :) Penteken megyünk a Kaaliba megbeszelesre a fagyisok miatt.
Ha minden jol megy a következö ciklusban visszakapom öket.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok! Most csak Tündiről írok, este próbálok hosszabbra is jönni.

Szóval tegnap azt írta, már 3 napja láztalan, gyógyszereket sem kap, viszont még vérezget.
Mai üzije: a méhlepény nem a méhszájon fekszik, csak nagyon közel van hozzá. Szigorú fekvés, ha a vérzés erősödik, vetélés is lehet :cry:
Amúgy jól vannak, Törpike egészséges, 44mm-es a feje és sokat rugdos :lol: :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: