Új privát üzeneted érkezett!

Szevasztok cshajok :D

Nem fogjatok elhinni de nem tudok belepni :? Gondolom azt kerdezitek,hogy a franca irok akkor :shock: hat ezt en sem tudom.Ramegyek a bnet oldalara en nem tudtam belepni a sajat jelszavammal ezert kertem ujat....azt aktivaltam es probaltam bejelentkezni de nem ment. :x Kertem egy ujat de azzal se ment.Igy irtam a bnet szerkesztoknek de mivel a freemail-emmel vgyok beregelve oda kuldik erre a freemail napok ota szaraxik valami szerverhiba van semmi uzenet nem jon at :twisted: Ugyhogy megvgyok love letoltottem a firefox-ot allitolag a freemail most azal muxik es feljottem a bnetre belepni nem tudtam de a lap aljan volt egy olyan iras hogy magvalaszolatlan uzeneteid megnezese es rakattintottam es a lap alja legurult es elojottek a leveleim meg ott tudok lepni erre arra...

De jelszot nem tudok valasztani belementem de kell a regi jelszo hozza ami persze bent van a freemail postafiokomban :twisted: Ugyhogy megvgyok loooveeee :evil: Majd lehet minnya irok a szerkesztokenk itt,hogy csinaljanak valamit mert megkukulok :x

Ugyanis szeretnek nektek elmondani valamit :oops: Mondjuk nem igy akartam irni nektek hanem sorba mindenkinek de nem tudom egyaltalan ez a level is elmegy-e.

Szal 3sikertelen lombik es 1sikertelen inszem utan ugy nez ki a 4.lombik sikerul 8) Vannak csucspozi tesztjeim voltam kedden vv-n akkor voltam ET+14-en HCG 892 ra ket napra azaz tegnap 2100 8) allitolag minden rendben van es talan tobben is vannak odabent :) Persze egyenlore halkan orulunk nem is akartam josokaig elmondani de most meddig titkolozzak :roll: Egyenlore ismerosok rokonok koreben nem mondtuk...ugyhogy se iwiw-en sehol ne emlitsetek :oops: Agusztus 2-an uhu es talan akkor mar hangosabban is orulhetunk bar ez a 12het nagyon vizvalazto :?

Nem tudom mikor tudok jonni legkozelbb mert jon a hetvege holnap magyar talira megyunk,vasarnap japanbol ismikkel talizunk de igerem jovok es meselek :wink: Na meg irok mindenkinek ahogy szoktam :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hűűűűű, Bridget :D :D :D Gratulálok! Ez nagyon szép hcg szint! Drukk az uh-ra és a továbbiakra :D :D :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bridget,
erre a hírre csak ámulok.:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:D :D :D
Látod, rendeződött az élet és meglesz minden szépen sorban.

Én anniyra, de annyira, ...... hogy mindjárt Kiugrom a bőrömből!!!!

TYYŰŰŰŰŰHHAAAAA!!!!! :D :D :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

 
 

Hajnoca
Bogyika tündérszép!!! :D
Nem gyúrunk, de nem is védekezünk...ezt már akkor eldöntöttem amikor nagy nehezen terhes lettem Alexával...minek védekezni...ha jönni akar a kövi, jöjjön. :D

Bridget

ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Bri gratulálok, ez tényleg nagy hír!!!:):):)

Én tegnap teljesen leamortizáltam magam. Takarítás közben megemeltem egy nehéz bútordarabot, a derekam azonnal megadta magát. Még a járás is nehezemre esik. Délután egy kicsit jobban lettem így elmentünk bográcsolni az ismerősünkhöz. Ott sikerült elesnem, de nem is akárhogy, a gerincemre estem rá, ráadásul úgy , hogy a beton és én köztem még volt egy boros üveg, ami ezer darabra tört. Hála istennek szilánk nem került a hátamba, de a gerincem annál jobban fáj. Ma alig birok mozogni. Azt még nem tudom holnap hogy megyek dolgozni, vagy egyáltalán tudok e menni. Most az a cél, hogy bejussak anyáékhoz és beüljek a bioptron lámpa alá. Még ebben bízok, hogy ez segít rajtam.
Egy jó tanács: az egészség mindennél fontosabb, és soha ne üljetek instabil székre, mert biztos, hogy felborul, akármilyen józan is vagy. :)

mindenkinek puszi
ágica
ágika10
 
 


Sziasztok!

Bri :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon örülök!!! Micsoda HCG!!! :shock: drukkok mennek továbbra is!! Helyzetjelenteni gyere ám!

Hajnoca: Bó egyre gyönyörűbb lesz! :D

Vkrisz: de jó, hogy jöttél, nagyon szépek vagytok! És Alexa milyen kis ügyes! :D Ő is szopizza az ujját? Bendi is :)

Ágica: Teeee, tönkreteszed magad!!! Nőknek tilos nagy súlyt emelgetni!!! Dokihoz kéne menned inkább munka helyett....

Kiscsillag: hogy vagytok?

Többiek? Van valaki akcióban?

Mi jól vagyunk :-) Bendi már megáll kapaszkodás nélkül pár másodpercre, sőt tegnap tett egy lépést is így :-) de nagyon óvatos :-D
Imád pancsolni, fürdőszoba úszni szokott. Még sokat szoptatom, de már vannak napok, amikor elég jól eszik szilárd kaját is. Nagyon jó baba, vidám, barátkozós, főleg felnőttekkel, gyerekektől picit fél :-)

Teszek ide is képet:
Kép
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Hű, Briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :D Érdemes volt benézni!!! Pont a minap nézegettelek az Iwiwen, és gondoltam, de jó lenne, ha már te is babás lennél!!! Telepátia!!! És hogy volt, mint volt? írd már le légyszi nekem röviden, hogy hogy volt ez a lombikod (majd vissza is olvasok, csak most nem tudok)!! És nagyon szorítok továbbra is! (Szeretnél ikreket amúgy?) Pussz :D

Szezso, Bendi de nagy már! Igazi férfi! :D Nektek bejött a karám? Nekünk is van, tök jóóó! :D :D

Vkrisz, és Alexa is kész nő! Tudod úgy megváltozott! Én utoljára pár hetes fényképeit láttam itt, azóta teljesen megváltozott a kis arca! Akkor is édes volt, de most nagyon szép is! Azok a gyönyörű kék szemek! Mint a tieid!! (vagy photoshop??? :roll: :roll: :roll: :oops: )

Ágika, jajjjjj... Szegény embert ág is húzza! Vigyázz magadra!!

Többieknek is sok puszi, majd még olvasom az előző oldalakat is, és reagálok... :D :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Bridget, sikeretek másokat is bátorit, akiknek még nem sikerült eddig a projekt. Gratulálok :) , és nagyon szoritok hogy minden jól alakuljon!! Hajnoca, Szezso, vkrisz, aranyosak a babák. :) Rana veletek mi újság?
dete
 
 


Koszonom mindenkinek a hangos es halk gratulaciokat es drukkokat 8) :D Dokim az itteni azt mondta ugy kel szamolni hogy a fogantatas ideje azaz 4-e na attol szamitott 38het :roll: igy kell szamolni vgy otthon hogy szamoljak? :?

Alle
Igaz neked elobb illett volna babasodnod de jobb kesobb,mint soha alapon kivanok neked is legalabb ilyen jokat :wink:

Hajnoca
En is valahogy igy bamultam :shock: igy naponta vgy 20szor leellenoriztem,hogy tuti hogy ott vannak meg a csikok 8) :lol:

Vkrisz
A kiscsajnak ugyanolyan szep kek szeme van,mint neked :) anyasagrol nem meselnel kicsit?

Agika
Hat szerintem is oraisi hir :)
Maskor ovatosabban emelgess vgy ne is emelgess bizd a ferfiakra :wink: :lol:

Szezso
Szijjjja :) Jovok majd helyzetjelenteni :wink: Koszonjuk a kepeket neked is igazi nagyfiud van 8)

Ranaaaa
Te is elobujtal ha tudtam volna jovok egyet valami kamudumaval mar reg :lol: Hat nana,hogy orulnek ikreknek de egynek is ngyon fogok orulni...en ugy vallaltam be a 3embriot,hogy ha jon 3akkor jon...persze ha nem orvosilag azt mondjak nem fogom tudni kihordani vgy ilyesmi (mostanaban szaraxik a szivem :roll: )de amig nem tiltjak meg addig jonnek es kesz....mas 4-5-6-8as ikreket is megszul....jo jo tudom de en ugy vgyok vele a joisten talan azert alld meg kettovel mert nekem mar talan tanuk tobb nem ngyon lehet :? Szal ami jon azt varom persze vannak felelmeim de nekem ha egy baba lesz bent akkor is meglesznek ezek a termeszetes felelmek :lol:

Dete
Koszonom!!Hat remelem,hogy remenyt adok mert nekem is anno az itteni lanyok adtak erot :wink:

Nyulaszkam merre vgy?!A csodadokink latod milyen kis ugyes :) :wink:

Magamrol
Ultra short protokollom volt mint a marciusi hisz az is ngyon jol alakult csak nem maradtak velem a babak...Julius 3-an volt a leszivas 6-an 3db 8sejtes embriket kaptam vissza...ennyi maradt meg az 5bol amit leszivtak :? de nekem minden mindegy volt csak legyen valami az volt a lenyeg.Kaptam melle hcg szurit,szteroidot 2dobozzal es + valami trombozis eleni injekciot 20napra...ezeket beulti utan a megtapadas elosegitesekepp.(jah az egesz hercehurca elott a japan csodaszereimet is ettem ittem egeszen beultiig)2hete visszajottem NY-ba mert nem akartam itelethirdetest otthon megvarni,mint multkor :?

Mindenki azt mondja magas a hcg es mindenki mondja,hogy tobben vannak en mondjuk az elso tesztbol mar tudtam ezt szinte mert annyira eros volt 8) ET+9en csinaltam az elso tesztet vegulis nem is akartam tesztelni nem is vettem tesztet sem otthon de itt kint NY-ban is volt meg majdnem 10db maradekom...de jott ram egy annyira jo erzes olyan nyugodt meg nem is tudom leirni es gondoltam ellovok egy tesztet...a marciusban nem sikerult lombikomnal vegig teszteltem szal volt hasonlitasi alapom...es egybol lattam sinen vgyunk :wink: aztan vegig minden nap teszteltem et+14-en ellottem a kaalis tesztet az is pozi lett meg hat mentem vv-re doki mondta ra 2napra leellenorzik duplazodik es es ha igen akkor 2hetre ra uhu...hat most az uhura varunk,hogy megerositsenek eloszor is abban,hogy jo helyen van mindenki meg hogy egyaltalan van ott valaki :)

hoztam egy tesztsoroztot bar nekem voltak hcg szurijaim beultikor meg utana is de mondom megvolt a marciusi hasonlitasi alap es a ket teszsorozat teljesen mar hisz az nem volt sikeres ez meg igen :) Bar elegge mar kivannak itt fakulva a regebbi tesztek csak az epp aznapi az eros de azert latni,hogy itt valami van :arrow:

Kép
Kép
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bri! Nagy gratula! Azta! Szerintem 2 bébi lapul a pocakban. :wink:

Csodaszépek a bébi fotók.

Annyira el van tűnve mindenki (én is).

Ágica: jobbulást!

Kiscsillag: hogy vagytok?

Hajnóca: Boginak utólagosan is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
Képeket kérünk!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bri, kamu duma :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak azért kérdeztem az ikreket, hogy drukkoljak-e hogy azok legyenek... :?: 8) De akkor drukkolok. :wink: Egy babánál a kettő csak jobb, de persze tudom, mit érzel, mindegy hogy hány, csak legyen!! (persze jó magas a HCG, izgulok az UH-ig, ott azért már elég biztosra kiderül) :wink: Érdekes, hogy az ember megérzi, ha sikerül, nekem is teljesen más volt a fíling a másodiknál, mint az elsőnél! :lol:

Dete, köszönöm kérdésed, jól vagyunk. Ajsinak ma reggelre tört elő az első, bal alsó 1-es fogacskája!!!! :D :D :D Már vártam nagyon. És veled mi a helyzet?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rana33 2010.08.26 21:42-kor.

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: gyönyörűek a csajok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Rana, ténylég szépek a kiscajok. :)

Szezso, Bendi egész nagyfiú lett. :D

Bri,
digitálisan írta ki a teszt? Na ilyet sem láttam még.
Nem mintha nagy tesztelő lennék. :lol:
Azért jó lenne, ha a naplódban majd vezetnéd a babásodást.
Olyan nagyon hiányzik, hogy olvassam mi van veled.
Sőt nagyon is kíváncsi vagyok arra milyen odakint pocakosodni.
Remélem visszatérsz a blogíráshoz. :wink: :D :D :D

Hanna,
sajnos még nem volt megünnepelve, mert apa folyton úton van.
Így elmaradt az övé is és Bogié is ... meg anyumé is.
Apa elméletileg augusztus 2. hetétől itthon lesz és akkor szeretnénk a 4 szülinapot egyben megtartani, mert az enyém is közeleg. :? :D

Majd persze hogy teszek fel képet és beszámolok a blogban róla. :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri,
köszi, de a babásodás nem illemtudó valami :oops: :evil: Lényeg, hogy most neked sikerült, remélem, előbb-utóbb nekünk is fog.

Rana, hogy nőnek ezek a lánykák!

Hanna, jó téged is látni néha :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Rana "zabálnivalóak" a kicsik :D Nagyon tünemények.
Alle nekünk is sikerülni fog, muszáj :wink:

Köszi kérdésedet Rana, velem semmi extra sem történik. A ciklusom teljesen felborult a lombikom óta, úgy volt hogy a fagyibébikért megyünk júliusban, de nem jött meg csak két és fél héttel később, így úgy döntöttem, hogy várok egy hónapot még , mivel a vetélés óta nem telt egyébként sem el a három hónap.... szóval inkább most még egy pihi lesz aug-ban, 12 nap tenger, és utána majd újult erővel... A Clostylbegit-et kaptam, azt kell majd szedni ha jól emlékszem a 2. v. 3 naptól napi 2-őt és utána uh majd a doki bá megmondja hogyan tovább.

üdv mindannyiatoknak, kismamáknak kevésbé forró nyarat, sok pihit, a várakozóknak türelmet ,a babásoknak meg sok mosolyt!!! :))
dete
 
 


Köszönöm lányok, arik vagytok. :oops: :oops:

Dete, sajnálom a "borulást". :( De így tényleg jobb, ha nem mentek vissza a fagyikért. Majd kipihenve, újult erővel! :wink:

Alle, szorítok neked is nagyon-nagyon!!

Hajnoca, Bonak utólag is sokat és nagyon boldogot!

Pussz

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Itt már két napja egyfolytában esik az eső. Az elején még örültem is neki, de most már sok. :(
Tegnap 3x kellett átöltöznöm, mert eláztam.
A hátam kezd rendbe jönnni, köszi mindenkinek az aggódást.

Rana, szépek a lányok:)

puszi mindenkinek
ágika10
 
 


Bridget: ez egyszerűen csodálatos!!!! Szívből gratulálok!!!
Vigyázz magatokra és gondtalan pocakosodást kívánok :wink:
Ez a HCG tényleg legalább ikrekre utalna, de lehet tényleg csak egy, de egy igazán erős baba van. Lényegtelen hányan laknak odabent, az öröm számít!! :D:D:D:D Még egyszer nagy-nagy gratula nektek :)

Vizkrisz: Alexának volt kitől örökölnie a csodálatos kék szemeit :):D
Nagyon szép kislányka :) És már 8 hónapos, hogy repül az idő! :)

Ágika: remélem a gerinced azóta már még jobban van! Sajnos tudom miken mentél vele keresztül, nekem pl. gerincsérvem van, s mióta babát várok, már kétszer becsípődött annyira, hogy 10 percig szinte lábra sem tudtam állni. Vigyázz magadra!

Szezso: Bendi már nagyon szép kislegény :D Látom tényleg szeret pancsikolni! :D

Rana: olyan szépek a babákok! Végignéztem a képeket és olyan zabálnivalók :D
A spagettistől szinte vihogtam :lol: Nagyon cuki pofa :D Ennyire jól megesznek már mindent? :)

Dete
: ez a plusz hónap is olyan gyorsan el fog repülni, hogy ihaj :wink:

Rólunk: jól vagyunk, és ezt örömmel mondhatom. Sokan emlékeznek mennyire szenvedtem az előző terhességnél a folyamatos kényszeres fekvés miatt. Na most ez nincs :D Sőt! Majdhogynem aktívabb vagyok, mint a terhességem előtt.
Már lassan betöltjük a 18. hetet, és az ezelőtti UH szerint úgy néz ki, vegyes párosunk lesz, vagyis Csenge és Csongor. De majd a végén fog igazából kiderülni :lol:
Az elmúlt hétvégén elköltöztünk Zalaegerszegről Pest megyébe, Tökölre, a be- és kipakolás rengeteg időmet lefoglal, de bírjuk mindhárman, nagyon jó gyerkőcök laknak odabent, bírják a strapát, de azért óvatos vagyok.
Az elmúlt 13 hét alatt mindössze csak 2kg-ot híztam, úgyhogy a védőnéni nagyon meg van ezzel elégedve :) Jövő héten utazok haza Zalaegerszegre, az ottani orvosom csinálja a genetikai UH-ot, jövő hétvégén lesz az esküvőm, és ha minden jól megy, s jól is fog menni, akkor szeretném az ikreket Zalaegerszegen világra hozni. Dokim szerint gond nem lesz ezzel, programozott császár lesz, így könnyebb lesz kalkulálni. Babákoknak parancsba kiadtam, hogy a 32-34. hét előtt kijönni szigorúan tilos :lol: Most hirtelen ennyi, benézek, és olvasgatok ha írtok.

Mindenkinek drukkolok mindenhez amihez csak kell! Vigyázzatok magatokra és egymásra! :)

Puszika!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Mikor utoljara irtam valamelyik hetfon ra szerdan bevereztem...csutortok reggl dokihoz mentunk es kicsit osszekutyulodtak a dolgok...azt mondta a baba kicsit levalt onnan ahol megtapadt es azert verzek...a masik topikban megirtam de tobbre erom nem volt :roll: utana nem is jotttem ra egy hetre kellett mennem azaz tegnap.szet izgultam az agyamat.

Vasarnap megint elkezdtem barnazni es szerdan meg verezni :? Tegnap mentem dokihoz holt nagy para.Teruo-nak mondtam varjon kint dokival meg megbeszeltem ugy,mint multkor,hogy nezzuk elobb meg mi es ha van johir akkor behivjuk es o is megnezheti de ha nincs akkor nem akarom,hogy bejojjon :roll:

Bekukkantott uhuval es ott volt :shock: Petezsak meg valami urmano fajta :shock: aztan tovabb nez azt mondja itt van a masik :o mondom milyen masik :shock: es akkor mondja ahaa itt van a baj...a masik baba verzik es az folyik vegig latni a mehben...(azaz a baba 1nek semmi baja!!!) es volt szivhaaaaaang :D na mndom hivjuk be gyorsan apacskat.Otthon nem keszitettem fel mit fog latni mert mivan ha mondom nem lesz semmi...igy eloszor csak nezett butan...hogy mi az a nagy kerek ott a petezsakban? :shock: meg hol van a szivveres...de doki rendes volt es kinagyitotta rakeresett vartunk es egy kis ponton csak ugy fel-le ugrant valami na az volt a szivveres :D es latta o is....mutatta neki baba2-ot is.

Annyira nem ngyon nezett arra ra nem is ertem miert :? Lehet ugy gondolja ne eljem bele magam mert verzek es majd ha megmarad akkor jobban rafigyel :roll: nem tudom es nem ertem a dokit pedig abban is volt valami :roll: Megmerte es azt mondta 6+3 vgyok na itt jott a para meg a multheten meg 6hetesnek mert most kene 7hetesnek lennem :shock: elment hozta a kis porgos valamilyet es azt mondja a mai meres az igazi...hat basszus kicsit azert ideges lettem a dokira.

Multhet ota aggodom mert nem lattam semmit a petezsakban 6hetesnek mondott es ahoz kepest nem volt semmi erre most kiderul,hogy 5+3voltam csak. Azt mondta a baba ahol megtapadt ugye levalt kicsit onnan verzek...kerdeztem hogy egy van csak?Azt mondta egyenlore igen de korul se nezett...erre most kiderul van meg egy es onnan jon a verzes nem is emettol....1hetig tok feleslegesen izgultam :twisted: es a napokkal is jol osszekavart :roll:

Tudom ezt mostmar lenyegtelen csak gondoltam leirom ha mar eddig nem jotem.Arra mar kisem terek,hogy az otthoni dokim mondta vetessem le a TSH-t mert terhessegnel felugorhat es az is vetelest okozhat ha nem vesszuk eszre...wazze mar reg lekelett volna vegye ez a doki. :? eeeees multkor olyan vitamint ahott amiben van halolaj direkt szoltam neki,hogy en allergias vgyok a halra azt mondta nem lesz semmi bajom erre mindenhol azt olvasom halolajat tartalmazo vitaminokat hallaergiasok nem szedhetnek es az otthoni dokim is azt mondta inkabb nem kiserletezne vele.Meg van az otthonibol az utanpotlas meg mar uton van.

Jaaah es az otthoni dokim nana miota kiderult hogy sikerult a dolog szabin volt es ultranehez volt elerni...itt idegeskedtem mert nem tudtam vele beszelni pedig o ngyon megtudott volna nyugtatni es mennyivel alaposabb is lett volna.Ugyhogy most vegre megnyugodtam ho vegere azert meg visszahivott magahoz 30-an megyek :arrow: nem egyszeru itt az egeszsegugy...otthon se de en most inkabb otthon lennek :roll:

u.i.:verzes tegnap ota nincs 8) en meg drukkolok baba 2-nek 8) bar ennek az egynek is ngyon ngyon orulok :D

Kis*
Mar azt is tudjatok,hogy az egyik fiu a masik lany? :shock: Levgyok maradva :o nagy gratula nektek :D Es lassan felidos vgy :wink: 2kilo :shock: ezt majd leyszi mond meg hogy csinaltad :wink:

Hanna
En is igy ereztem az elejetol fogva...es veglis beigazolodott csak ugy nez ki egy marad meg :?

Rana
Hat nekem ugy volt amennyi jon annyi...konkretan ikerket szeretnenek sokan...de egyek is ngyon boldog leszek :wink: Majd lesz meg utana 2 :lol:
A babakok gyonyorusegesek :P koszonjuk a kepeket 8) kedvencem a zebras :wink:

Hajnoca
Igen digitalisan olyan is van amin yes vgy no felirat jon ki.tudod apacskanak amit meglepibe becsomagoltam az ilyen kiiros volt mert o nem hiszem,hogy ert a csikokhoz :lol: bar azt mondta ha latja a hasznalati utasitast azert csakrajott volna :lol: Naplot fogom irni mar tenyleg annyian mondjak :oops: csak elobb megvartam,hogy minden rendben legyen :wink:

Alle
Hat tudom mirol beszelsz...de most legalabb jo helyre kerult e a baba sokszor olyanokhoz megy ahol nem is szeretnek...ti is jotok a sorban hisz mar egyre kevesebben vannak a varakozok :wink:

Dete
Megjott mar?Clostit szeded?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tobbieknek pedig mielobi babasodast es kitartast!!!!!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Kis*
Gratula a vegyes pároshoz. Mindig is az a szívem vágya ,hogy egyszerre legyen a kettő. Nem tudom miért, de nekem ez tetszene.

A hátam rendbe jött, bár az elején még csak négykézláb tudtam közlekedni. De nem sokáig tudtam pihenni, mert el kezdett beérni a szilva, és már két hete reggel 7től este 11-ig vásárolom a szilvát folyamatosan. Elégé fáraszt a dolog, már alig bírom az éjszakázást.
Már csak egy hónap és újra kezdjük a programot. Már alig várom. Bízok benne, hogy most, most összefog jönni. De előtte el kell mennem pajzsmirigy vizsgálatra, de csak utazás után.

Mindenkinek hatalmas puszit küldök.
ágica
ágika10
 
 


Bri,
örülök, hogy a jó hírt tudtam olvasni.
Baba2-nek sok biztatás és neked meg kevesebb izgalom és idegeskedés.

Érdekes a kinti dokid. ... ez az a magyaros, akit meséltél?
(féláron csinálta a dolgokat)

Blogot már nagyon várom. Lesz mit visszaolvasni vagy olvasni.

Kiscsillag,
azért pocifotót kérnénk, ha már ilyen ritkán van a csapat ... és nehogy már csak a gyerkőcök születéséről értesüljünk mi és hogy van.
Esküvő?? .... erről is kérnénk majd fényképet, amennyire publikus.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok


Briiiii Istenem, milyen hírekre jövök. Nagyon nagyon boldog vagyok, hurrrrááááááááá !!!
Gratulálok Nektek, vigyázz nagyon Magatokra! Olvastam kálváriád, pihizz sokat, és drukkolok ketteskének.
Miért kaptál trombózis elleni injekciót beülti után??? :roll:

Kiscsillag kicsit elnéztem idópontot., de akkor mostmár tényleg sok boldogságot Nektek.
Grat a vegyespároshoz.

Rana tündériek ikrek, és már olyan nagyok.

Dete üdv. itt.

Szezsó Bendi is már igazi nagyfiú! :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Hajnoca
Igen ez az a doki bar most valahogy nem fel Aron dolgozik :? Mikor pep mennyire gondol :roll: mar van biztositasom de mouton visszajottem egy mar lesz lombikkal nem allithattam be egy tok idegenhez hogy vv-re jovok Meg az elso uhukra. Itt nem guy van mint otthon,hogy van biztositasod oda oda mesz ahoy akarsz hanem atoll fuggoen melyik ceggel van utan a keel neon melyik dokinak van veluk szerzodes :?

Es miuatn bevereztem plane nem akartam sima nogyogyihoz menni.bar aznap mikor a verzes volt felhivtam a biztositom es kerdeztem hova mehetnek ugyeletre hat ne tudd Meg csak azt hajtogatta hogy beszeljek a dokimmal hivjam fel es mad o megmondja mi a teendo. Ahhh ugyhogy mar elore aggodok mi lesz itt velem :roll:

Dokira visszaterve uhu 200$ ugye elmeletben anno felaron dolgozott most ez 150 volt plus az perches beszed utana 130$ azaz mindset uhun 280$ fizettunk :shock: nem is lenne gond de latod hogy bekutyult es nem Jo doki szal megse eri :evil: egyetlen egy Jo do log van benne mikor verzes volt es mar ugye du 6 volt Meg este 9 barmikor hivtam a mobiljan elerheto volt es felvette :!:

Arnika
A beulti utan kaptam steroidot 2dobozzal es trombozis elleni spurt szinten 2dobozzal (2hetre valo adag) a beagyazodas elosegitesere. Most nem akarok hulyeseget irni de jobb aszem a verrellatas vgy mi es azert. A szteroid Meg legyengiti az immune rendszert Meg belenyul a hormonokba valami ilyesmi ez is arra van,hogy megtapadjon a baba vgyis hogy elosegitseg :idea: es ugye kaptam hcg spurt is beulti napkin 5000ml aztan 2naponta Meg 3szor 2500ml steroid ment 2*2 mask szuri minden nap.

Koszonom a gratut :D valeted mizu?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
nem rendeltek fekvést a B baba miatt? Ezt nem is értem, hogy értette a doki azt, hogy a baba vérzik?
Kontrollra kell menned? Volt azóta vérzés?

Kis-csillag, grat a vegyespároshoz! Hétvégén remélem, minden szép és jó volt :wink: Képek esetleg?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

A pontosítás érdekében :wink:
Most szombaton lesz az esküvő :wink:
Képeket fogok hozni természetesen, mind esküvőről, mint pedig Hajnócának külön :lol: pocifotót is :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Alle
Dokim tiszta susu...mondta hogy fekves meg meg hogy 1hetig kb verezgethetek...de nem azert van fekves mert hatha megmarad baba2 hanem amugy :roll: szerinte tuti nem marad meg...valamelyik nap beszeltem vele azt mondta nagy csodanak kene tortennie ahoz hogy az megmaradjon es ne eljem bele magam egyaltalan :shock: Ugy hogy mondom 2masodpercnel tovabb nem volt az uhu baba2-on meg annyit sem csak ott ugy elvitte rajta annyi...nem maga a baba2verzik hanem gozom sincs hogy mondjak de attol van a verzes,hogy o allitolag nem arag meg..lehet a mehben a verzesembol allapitotta ezt meg halvany lila fingom sincs de mondom en mar semmit nem hiszek ennek a dokinak :roll:

Miota dokitol eljottem semmi verzes nem volt...aztan kedden volt valami induripinduri valaki se szinte semmi es csak egyszer mikor voltam wc-n....szerdan barna kicsit azita semmi :roll: kontrol???aaah 30-ara rendelt vissza 10hetes leszek elmeletben :roll:

Kis*
Pocifoto engem is erdekel meg eskuvo meg minden 8) :lol:




Csajok help!!!
Hogy a fenebe kell szamolni most a heteket :roll: juli 3-an volt punkcio 6-an volt beulti :roll: az itteni doki azt mondta leszivas utani nap az a 2.het es onnantol meg 38het + :? neten is vannak lombikos kalkulatorok ossze vissza jon ki a due date :? a 2.uhun multhet csutin 6+3nap dobott ki a gep most akkor aszerint szamoljak :roll:

Roka koma nincs koppkopp nem is banom...farkasehseg van,alommanok surun latogatnak 8) neha neha fura luktetes nyomas vgy egyeb a pociban...ezenkivul semmi extra...a heten mar felkelhetek setalgathatok doki azt mondta ha verezgetnek akkor megint vizszint 3napig aztan megint mehet a felkeles... :?

Tobbiek merre vgytok? :roll: Anyukak es leendo kismamik gyertek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a dicséreteket. :D :oops: Tényleg nőnek, mint a gomba. :)

Bri, örülök, hogy egyik baba okés, és nagyon drukkolok ketteskének is. Szerintem is pihenned kéne. Itthon már rég kórházi fekvésre köteleztek volna. És én se értem, hogy mi az, hogy kettes baba vérzik. :roll: Még jó, hogy bármikor hívhatod a dokid, ha már ilyen sokat elkér... :roll: :?

Árnika, itt is sokan adnak trombi elleni szurit beülti után. Igen, a jobb vérellátottság miatt. BB csak Aspirin protectet ír fel, az is hasonló, de nem ugyanaz.
Remélem jól vagy, rég nem beszéltünk.

Ágika, nem értem, miért kell szilvát venned? :roll: Azért óvatosan! ;)

Kiscsillag, akkor minden szépet és jót az esküvődre, aztán hozz majd képeket! :wink: Bolognai spagetti: sokmindent esznek már, igen, de mégis főleg még bébiételt. Lusta vagyok főzni. :oops: És lehet kapni pürésített bolognai spagettit! :shock: :D :lol: :wink:

Alle, milyen igazad van. :? De egyszer úgyis sikerül. Csakazértis. (Én nagyon-nagyon szorítok, hátha ez is számít)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana
Hat ugy mondta hogy ez okozza a verzest mert nem fog megmaradni azt mondta szivhang sincs de mondom megse nezte!!!!Es hogy majd felfog szivodni a masik babanak semmi baja nem lesz direkt rakerdeztem!!!azt mondta hogy baba 1korul van mar az a feher valami ami korbeveszi az uhukepen mutatta es hogy nem lesz azzal mar semmi... :roll: itt korhaz?ahh mondom meg egy ugyelet cimet se kaptam meg a telefonban mikor hivtam a 24oras teloszamot a biztositomet :shock: nem tudom mi folyik ebben az orszagban de probalok valami csetes forumra felkerulni itt az USA-ban hogy legyen valami infom ha kell mert itt sokat nem kap az ember :roll:

Nem tudok hogy kell szamolni a heteket :?: :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: úgy kell számolni, hogy a leszívástól visszaszámolsz 2 hetet, és az lesz az utolsó mensid első napja, és onnan 40 hét. Nekem is így számolták, majd a 12 hetes genetikai UH-n 3 nappal nagyobbnak mérték a babát és az alapján módosították a szülés időpontját.
Kiszámoltam Neked egy lombikos kalkulátoron, 2011. március 26. jött ki, és hogy ma 7+5 vagy.

Szerintem a doki arra gondolhatott, hogy azért vérzel, mert el fog menni a másik baba, vagyis épp vetélés zajlik le. Mondjuk alaposabb lehetett volna!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso
kocce az infot 8) akkor a leszivastol megulis meg 38het :roll: En ertem mire mondta a doki a verzest :roll:

Parommal tegnap beszeltunk miutan megint ilyen jo sotet barna trutyi jott ki hogy menjek el ne varjak 30-aig a hule magyar dokira akihez raadasul nincs biztositasunk se hanem keressek egy olyat ahova van es nezessem meg magam.Epp most ultem itt 3oran kresztul a gepen telefonon stb hogy talaljak egy dokit akihez jarni fogok.Hat most vgy en vgyok hulye vgy tenyleg nehez...itt minden mashogy van es nem ertem a rendszerezest :oops:

Mindenesetre talaltam egy jo dokit legalabbis a neten azt irjak rola :roll: Na persze szabin van :twisted: de 23-ara kaptam idopontot...most neztem egy masikat ami itt van a kozelben valamit ahol csak egy uhu es csekk erejeig fogadnak hogy megnyugodjak vegre :roll: Jovohetre volt ennek is csak helye de mondtam mi a helyzet es azt mondtak visszacsorog majd a doki :roll: szerettem volna meg ma vgy holnap megnezetni magam :? Ez igy nem allapot :roll:

Nem az hogy izgulok vgy valami de 2hete ez megy multheten voltam dokinal meg mondta egy hetig lehet verzes de az mar lejart...meg mint irtam azt sem hiszem mar el amit kerdez... :?
Stresszes vgyok ennnyi :oops: Na megyek nem fujtatok itt :oops:

Koszi megegyszer az infot 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Elmúlt a hétvége, elteltek a szép percek, voltak rosszak is (Péntek 13-án az esti vihar során), de összességében minden jól alakult és minden szépen sikerült, valahogy úgy, ahogy elképzeltem. :)

Rendezném az adósságaimat, hoztam Nektek pocakfotót, a gyűrűkről képet, és egyelőre két képet az esküvőről :)


Kép Kép
Kép Kép

Puszi mindenkinek! :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Bridget :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D micsoda hírre jövök :D már rég etetnem kéne,de nem bírtam abbahagyni az olvasást :lol: Istenem,szívből gratulálok :D Nagyon vigyázz magadra,meg a csöppökre,és kívánom,hogy nagyon jól alakuljanak a dolgok :wink:
Szezsó jól írta,leszívás minusz 14 nap,onnan kell számolni,a gépek becslésével nem kell foglalkozni,az csak támpont,de mi tudjuk a pontos időpontot.A gép hol idősebbnek,hol fiatalabbnak fogja dobni a terhességet+- 2 hét is lehet.Jajj,nagyon örülök!!!!!! :D :D :D

Vkrisz,Szezsó nagyon szépek,és oltári nagyok már a gyerkőcök :D

Kis-csillag,gratulálok az esküvőhöz,meg a vegyespároshoz is. :D Csini poci,és csinosak vagytok ti is :D

Rana,ezek a tündérbogyók :D

Bocsi,másik oldalt már nem olvastam :oops:

Többieknek is hasonló örömöket kívánok,lányok,egyszer mindenkihez beköszönt a gólya :D
Vendég
 


kedves mindenki :)

elnézést,hogy bepofátlankodok ide közétek.Szeretnék segitséget kérni tőletek, illetve ha van tapasztalat most nagyon jól jönne.Szóval 35 éves leszek nemsokára. Most volt a 4.lombikunk.most vagyok a beültetés után 11.napon.tegnap teszteltem de negativ lett.viszont szombaton kellett volna megjönnie.a hasam folyamatosan fáj,hol erősebben hol kevésbé.de nem jött meg eddig,és nem is pecsételek.mint az első 3 nál.Utrogestant,és progreszteron szurit is kapok.szerintetek létezik,hogy e miatt tolódik ki a menses?vagy van még remény ,hogy sikerült?köszönöm előre is a segitséget!
üdv Sosika
sosika
 
 


Sziasztok!

Sosika: sajnálom a negatív tesztet de amíg meg nem jön, addig nem szabad feladni.
A lombiknál azt hiszem úgy van, hogy a leszívást követő 14. napon kell megjönnie, mert ha egy normál ciklust nézünk, akkor a tüszőrepedés után 14 nappal jön meg, ha nem jött létre a kívánt terhesség. De úgy tudom ezt befolyásolhatja a túl rövid sárgatest fázis is, amit korrigálni lehet a progeszteronpótlással is. Vagyis az utrogestan és a progiszuri igen, kitolhatja a menzeszt.
Én azért drukkolok, hogy sikerüljön, még nincs veszve semmi :wink:
Amíg nincs vérzés, addig van remény! Tessék bizakodni! Csodák léteznek :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Rana,

Azért veszem a szilvát, mert ez a munkám. beszerző és készletgazdálkodó vagyok. A szilvából pedig pálinkát készítünk. :) (Több férfi örömére!!)

Bri!

ne légy stresszes, az sem neked sem a babáknak nem jó. Nekem ilyenkor csak annyit mondanak mindig : RELAX!!!!

Kis,
Gratulálok, szépek voltatok, vagytok. A pocakfotó is remek.

Ma indulunk Londonba. Az ottani barátunk már annyira izgul, én meg azért, hogy a vonatok ne sokat késsenek. Tegnap csupán 1 órát késtek a vonatok, a vihar miatt. Úgy döntöttünk, hogy egy órával hamarabbi vonattal megyünk a tervezetnél. Így több esély van időben odaérni a reptérre.

Míg nem leszek, kívánok mindenkinek jó időtöltést. Brinek kevesebb idegeskedést és sokkal több nyugalmat.

millió puszi mindenkinek
ágica
ágika10
 
 


Hosszu a tortenet ami azota tortent miota ittjartam mar lesem merem irni :oops: A beszelgetosarokba leirtam az egesz tortenetet akit erdekel ott elolvashatja :roll:

Nyulaaaaaaaaaaaasz :D
Igen igen mar hianyoltalak is ngyon 8) Hat most mar csak tuti egy babacska van es a masik vetelese miatt verzek de semmi konkretumot nem kaptam itt :roll: Majd minnya irok privit :wink: Mar volt aki mondogatta nem e kene valtanom esetleg meg igy meg ugy persze nem hozzaertok.En meg mondtam,hogy ez a doki a legjobb es 100%osan megbizom benne :wink: (K.Ferenc)
Annyira orult o is....en egy nagy kihivas voltam :D

Kis*Aztaaaa :shock: szep poci szerintem eleg aranyos :wink: es az eskuvoi kepek :shock: De jo volt a hajad nekem azok a kisviragok ngyon teccenek 8) es az a csokos kep hat mindent elarul...sugarzotok :D Eljen az ifju paaaaar :!: :!: :!: :!: :lol:
Kép

Sosika
Jol mondja Kis* mondjuk velem nem hasonlithato ossze a te nega teszted mert en kaptam hcg szurikat beulti utan :roll: es igen ET+14-en vv-n eldol minden addig elmeletben nem jon meg a progi miatt bar van akinek ugyis megjon nekem sosem jott meg aztan ha vv-eredmeny nega akkor abbahagytam a progit es masnap megis jott mindig. :roll: Neked meg drukkok mennek semmi nincs veszve :wink: gyere majd es jelentkezz :!:

Agika
Stressz tuti nem jo most senkinek...probalok nem is idegeskedni de ha ilyen dokikkal lennel korulveve mikozben epp egyik babadat veszited el te sem lennel nygodtabb hidd el es akkor meg azt sem mondanak neked,hogy relax...mert ez nem egy vizsga vgy elfuseralt vacsora vgy akarmi :roll: Azert koszi a nyugtato szavakat es jo idotoltest Londonban!!! (na ott se voltam meg)


A hianyzok is johetnenek :roll: Eletjelet csajok!!!! :roll:

Nekem tegnap volt egy oras szedules ,hanyinger semmi kopp-kopp :roll: alomszuszepsag van,farkasehseg is :oops: 1baba van mostmar csak bar a masik petezsakja meg mindig ott van :arrow: Nem tudja valaki ilyenkor mikorra szivodik az fel :roll: vgy mi van azzal :roll: Tovabbra is szoritok egyeskenek es remelem velunk marad bar ez mashogy nem is tortenhet ma vgyok akkor hanyon is :oops: 8+4 8)

Es tovabbi drukkok mennek a lanyoknaaaaaaak 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bocsi,most csak Bridgetnek,mert hulla vagyok:

Nagyon örülök,hogy bíztál a dokinkban,és hogy véééééégre kismami lehetsz :D :D :D :D :D :D Valamiért így kellett történnie,és így lesz jó!!!!Pocisimi :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok
Kis-csillag,Bridget..köszönöm szépen a választ,meg a drukkokat is:) most igazán jól jön a bíztatás.Igen ,sajnos időközben felhivtam az intézetet,és azt mondták hogy sajnos a Progi szuri meg az Utro kitolhatja a mensest.Ha pecsételni kezdek azt mondták hadjam abba,és akkor megjön.Most várunk,ha szombatig nem jön meg ujra tesztelek,aztán meglássuk.De az tuti,hogy ez életem leghosszabb ,meg legrosszabb két hete..no de nem adom fel amig nem jön meg!!jó lenne tudni,mi zajlik odabent most :)
mégegyszer köszönök mindent.majd jelentkezem.
üdv Sosika
sosika
 
 


Ágika: jó utat és kellemes időtöltést nektek Londonban :D
A mi odautunk idén nyáron elmaradt a babák és a költözés miatt, de valószínűleg jövő nyáron bepótoljuk :D

Bridget: nekem a 9. héten halt el a 3. baba és a 16-17. heti UH-n még volt a petezsákból egy vékony csíkocska. Szóval nyugi, idővel felszívódik :wink: Megagigadrukkhegyek a babónak :D Ügyes lesz meglátod :wink: S már 9 hetes vagy maholnap! Szaladni fog az idő :wink:
Nem tudom, nálatok csinálják-e az AFP vérvételt a 16. héten, mert ha igen, célszerű lenne majd feltüntetni azt, hogy ikerterhességnek indult a dolog. Nálunk is felírattuk, hogy 3-asnak indult, mert különben brutál lett volna az AFP-m. Ugyanis egy vékony petezsák csík is még közrejátszik benne [orvosom mondta, hogy jól tettem, hogy ráírattam :roll: ]

Sosika: mindjárt szombat :wink: Nem teszteltél azóta?
+++++++++++++++++++ drukkok ezerrel neked is :D

Mi megvagyunk, már megszoktam a Pest megyei életet, igaz, barátok még itt nincsenek, így telefonon tartom a kapcsolatot az otthoniakkal, de majd idővel minden kialakul :)
A babók jól vannak, kedden megyünk 4D-re Pestre a 4D Genesisbe, már nagyon várjuk :) Most már napi szinten érzem a mocorgást, és most már galádkodnak is, mert amikor boltba megyünk valamelyik mindig rátelepszik a hólyagomra :lol: Apa ma nagyon ki is röhögött érte :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-csillag,én le se vetettem az afp-t :wink: A 4D genesis szuper hely,főleg,ha Barna Csillához mentek,nagyon jó képeket csinál :D
Pocisimi :wink:
Vendég
 


Nyulasz: őszinte leszek, nem tudom, most ki lesz, nem kérdeztem meg.
Ezelőtt Lengyel Mártinál voltunk, majd beszámolok most kinél :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok
na megvolt a teszt.megint negatív lett :cry: hívtam az intézetet,azt mondták,hogy hadjam abba az utrot meg a progi szurit had jöjjön meg.hát ez van sajnos.most várom,hogy megjöjjön aztán kérek ujabb időpontot a dokimhoz,és irány az 5.lombik.előtte lehet lesz még egy hiszteroszkópiám.Aztán meglássuk mit mond a dokim.
üdv mindenkinek
Sosika
sosika
 
 


Sosika! Szia itt. Sajnálom nagyon a negát. :cry: :cry: Csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen vizsgálatokat csináltattál meg? A többiek már biztos röhögnek, mert ez a mániám, de én pl az első sikertelen lombik után kivizsgáltattam egy csomó mindent, és 3-4 apró(bb?) rendellenesség derült ki, amikre kaptam gyógyszert, és a második lombikom duplán sikerült (lásd a képeket fent)! :D :D :D

Nyulasz, ari vagy, hogy itt is szólsz egy jó szót a babáimra (van, aki egyszer se teszi meg...). Pussz. :D

Ágika, á, szilvát értem. :D Jó utat neked Londonba!

Bri, nagyon drukkolok egyszemkének! Nagyon jó (és szép!) anyukája leszel! :D És tudod mi motoszkál a fejemben már egy ideje? Hogy ez a baba csak arra várt, hogy összeházasodjatok!!!!!! :D

Kicsillag, micsoda fotók! :D Csini poci, és gyönyörű pár vagytok! Gratulálok! Sok boldogságot, és nagyon-nagyon jó egészséget és hosszú, boldog életet kívánok mind a négyőtöknek!!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


kedves rana:
semmi baj :) kérdezz csak bátran: hát nekem igazán a 3.sikertelen lombik után volt pár vizsgálat.pl.igy derült ki hogy IR es(inzulin rezisztens )vagyok.Akkor jött a diéta,amit már kb 1/2 éve csinálok meg kaptam rá gyógyszert.Azon kivül volt véralvadás vizsgálat,ami jó lett.Illetve kromoszóma vizsgálat ami szintén jó lett.A dokim még max.a histeroszkópiát javasolta,mert a megtapadással lehet gond nálam.Bár a fene tudja,lehet hogy az embriókkal van v.mi hogy nem maradnak meg :-( nem tudom mit lehetne még nézni.a héten kérek időpontot.
üdv Sosika
sosika
 
 


Akkor jó, ha ennyi mindent néztek már. :) Pajzsmirigyet is? Sperma elleni és foszfolipid antitesteket, CMV-EVB vírust, toxoplazmát? Esetleg ezeket érdemes még megnézetni endokrinológussal illetve immunológussal, mert ezek is bekavarhatnak.
Meg persze van még egy csomó minden, amiket én se nézettem (pl genetika), és Fülöp (?) dr honlapján fent vannak, bár azok nagy részét inkább habituális vetélőkkel csináltatja meg.
De egyszer úgyis sikerül mindenkinek, aki nem adja fel! :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nyulasz
Hat meg en mennyire orulok :lol: Privit elfelejtettem kuldeni de majd potolom :oops: Fotokkal meg te is jossz :!:

Sosika
Mizu? :roll: :idea: Na most olvaslak :? basszus...nalatok ha nega a teszt nincs is vv? :roll: 5.lombik? :shock: A meh az egyik legfontosabb a babasodas elott.Egy hysteroskopia alap szerintem en tuti nem mentem volna el 4lombikon keresztul annelkul :roll: nekem az elso utan megtortent...es volt 1-2kisebb polip amit eltavolitottak es annyi :roll: A kromoszoma vizsgalat pont azert volt,hogy lehet e baja esetleg a petinek van az embrionak...de azt mar eleve latjak a nem jo minosegu peten...(mint pl nalam es megsem volt kromoszomabaj meg semmi) :roll: Talan en is kicsit vizsgalodnek mielott beleveted magad a kovetkezobe... :? Hisz ha hiba van a gepezetben akkor az nem fog mukodni :roll:

Rana
Gondoltam,hogy sokan azt fogjak mondani ez a baba csak a hazassagra vart...talan a lelkibekemnek ez kellett...nem hinnem,hogy a babak varnak valamire is...de abban biztos vgyok,hogy tobb a lelki oka a sikertelensegnek,mint szervi(en,mint elo pelda)szervi bajaimmal 1%om volt mig masnak 25%van megis 4.re sikerult mikor lelkielg olyannyira toppon voltam,mint meg soha :wink: Babakjaid meg igenis szepek 8)

Kiscsillag
Csinalnak bar itt a 11-13.heten ha jol vettem ki a papirbol amit kaptam :roll: szerdan majd tobbet tudok mondani :oops:
Kép

Gratula a felidodhoz!!!! :D



En meg 2het kalamajka utan amit egyel fentebbi topikba leirtam reszletesen :oops: multhet szerdan :idea: na szoval mostanra talan ugy nez ki abbamaradt a verzes kopp kopp :wink: szerdan megyek dokihoz uhura es elso beszelgetes 8) Mar ngyon varom talan egy kicsit jobban megnyugtat :roll: Tunetek farkasehseg es almossag...de oszinten megmondva en evvel is megelegszem...jah es faj a hatam de rettentoen :oops: vgy derekam vgy hol :? Farkasehseg csak azert orit meg mert nem tudok mit enni egyszruen nem kivanok semmit es korog folyamatosan a hasam :oops: Utro nyomkodas meg inkabb nem is emlitem kismamik es anyukak itt mar tudjak en sosem ertettem miert olyan nagy kunszt,hogy mindenki megemliti az utronyomkodast...hat mostmar nem keves elkepzelesem van es eloszor vegre en is megemlitem vegre pedig idaig visszafogtam magam de ez telnyeg eleg gaz :lol: :twisted: De turom jo kislany vgyok :lol: reggel 8 du.4 ejfelkor apacska szokott szolni,hogy etetes ido van :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szezso írta:Bri: úgy kell számolni, hogy a leszívástól visszaszámolsz 2 hetet, és az lesz az utolsó mensid első napja, és onnan 40 hét. Nekem is így számolták, majd a 12 hetes genetikai UH-n 3 nappal nagyobbnak mérték a babát és az alapján módosították a szülés időpontját.
Kiszámoltam Neked egy lombikos kalkulátoron, 2011. március 26. jött ki, és hogy ma 7+5 vagy.

Szerintem a doki arra gondolhatott, hogy azért vérzel, mert el fog menni a másik baba, vagyis épp vetélés zajlik le. Mondjuk alaposabb lehetett volna!!


Ha marcius 26-ot irom be akkor az nem ugy jott ki,hogy 7+5 hanem 7+6 :? most vgy a napok tobbek vgy a kiirt datum egy napal tobb... :roll: :oops:

Mindenesetre a vonalzim marcius 26-a alajan keszult :) ha meg a heteket nezem amit irtal akkor ma vgyok 9+1 azaz egy nap meg ide vgy oda mar edesmindegy 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


szia Bridget
hát én is furcsáltam mindig,de ahova én járok nincs vérvétel.tesztelni kell ha pozitiv akkor UH,ha negativ akkor max mehetel a köv. lombikot megbeszélni a dokiddal.Az a baj,hogy én vagyis mi abszolute hagyatkoztunk a dokinkra mindig.Ezeket a vizsgálatokat amiket már megcsináltak,azokat én kértem mert utánna néztem.a dokim magátol semmit nem mondott,max annyit hogy egy egy lombik sikerességére az esély max.20-30% még akkor is ha minden okés.Ezt a hiszterot.is egy ismerősöm javasolta.Mint az inzulin terhelést ami állitolag szintén befolyásolja a megtapasdást.Ami nekem rossz is lett.De idén ez volt az első lbeültetés,eddig szigorú diéta mozgás meg Metformin t szedek.ugy látszik ez kevés volt a sikerhez :( nem tudom mit lenne még érdemes megnézni,de majd megyek a dokimhoz és rákérdek.
üsv Sosika
sosika
 
 


szia Bridget
hát én is furcsáltam mindig,de ahova én járok nincs vérvétel.tesztelni kell ha pozitiv akkor UH,ha negativ akkor max mehetel a köv. lombikot megbeszélni a dokiddal.Az a baj,hogy én vagyis mi abszolute hagyatkoztunk a dokinkra mindig.Ezeket a vizsgálatokat amiket már megcsináltak,azokat én kértem mert utánna néztem.a dokim magátol semmit nem mondott,max annyit hogy egy egy lombik sikerességére az esély max.20-30% még akkor is ha minden okés.Ezt a hiszterot.is egy ismerősöm javasolta.Mint az inzulin terhelést ami állitolag szintén befolyásolja a megtapasdást.Ami nekem rossz is lett.De idén ez volt az első lbeültetés,eddig szigorú diéta mozgás meg Metformin t szedek.ugy látszik ez kevés volt a sikerhez :( nem tudom mit lenne még érdemes megnézni,de majd megyek a dokimhoz és rákérdek.
üsv Sosika
sosika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: