Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

[color=indigo][/color]Békés, boldog karácsonyi unnepeket kívánok MINDENKINEK!

Holnap már nemhiszem hogy lesz idom jonni :oops:
Vendég
 


Csodás, meghitt ünnepet mindenkinek, a gyerkőcöknek pedig meglepetéssel és szép élményekkel teli karácsonyt!

CSUCSU: Szabinának utólag is nagyon boldog 3. szülinapot. Szuperek a képek!
Vendég
 


Nézem, ahogy az est leszáll az ablakom előtt,
Ezüstbe és fehérbe öltözik a Föld.
Álmaink és bűneink, jó és rossz tetteink
Ma hó takarja.

Kívánd, hogy mindaz, amit ma éjjel gondoltál
Ugyanúgy igaz legyen holnap s holnapután,
Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb életet,
Békés karácsonyt mindenkinek!

Mindenkinek kívánok Békés, Boldog, Áldott Karácsonyt!

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu: nagyon jók a képek! Szabina tünemény! Nagyon csini volt!

Kép
németh
 
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép
németh
 
 


Csucsu:Szabina nagyon csini volt!Szépen feldíszítetted neki a lakást!
1 hét múlva énrám is ez vár!! :D
Tegnap voltunk neki megrendelni a tortákat is!Ő választotta ki!

Réka most aludt el,úgyhogy hozzuk be a fát,hogy reggelre itt várja őt feldíszítve!!!

MINDENKINEK BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!!

PUSZI!

Kép

Kép
syl100
 
 


Békés, boldog ünnepeket kívánok én is minden topiclakónak és családjának! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


csucsu nagyon jók a képek!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindnekinek Áldott Békés Ünnepeket!

Syl: Mi is tegnap este diszitettünk . Szabina mikor elaludt már hoztuk is be a fát és gőzerővel diszitettük. Reggel volt is csodálkozás , hoyg a Jézuska meghozta a fát:)

Kép
csucsu05
 
 


Mindenkinek nagyon békés, boldog karácsonyt kívánunk! Levente, Olivér, Tamás és Titi

Kép

Bocsi, hogy már megint sokáig elmaradtam! Levi éjszaka nem sokat alszik így tiszta zombi vagyok és nincs erő semmihez. Ennyit a panaszkodásról!

A mai napunk egész jól telt. Elmentem fodrászhoz délelött(bár nagyon béna lett a hajam és nem úgy csinálta ahogy kértem, de mindegy), majd mikor megjöttem Tamás elment fát venni. Befelyeztem a maradék teendőimet és Olivérrel együtt ajándékokat csináltunk. Én a képeket, képkereteket csináltam meg ő meg festett.
Ezeket adjuk ajándékba:
Kép
Kép
Kép

Maj fél 3 körül elmentünk hárman sétálni, míg Tamás beállította a fát. (miután beállított a helyére akkor vette észre, hogy ferde és csak 20 cm-t kellett volna levágni az aljából, de már nem volt kedve... )

Na mindegy, próbáltam javítani kicsit a helyzeten nem sok sikerrel. Ja Tamás elment Olivérrel templomba betlehemet nézni amíg én díszítettem. Mikor megjöttek Olivér többször is be akart menni a szobába alig bírtuk lebeszélni. Aztán meggyőztük, hogy csak akkor szabad bemenni, ha a Jézuska megszólaltatja a zenét (Menyből az angyal). Na amikor megszólalt a zene Olivér beviharzott a szobába és tátott szájjal nézte a fát. Alig birta kivárni a zene végét, már rontott neki az ajándékoknak. Én meg bögtem mint egy hülye...
Olivér mindenkinek segített kibontani az ajándékát. Tamásnak becsomagoltam egy csokit, de kiderült ő meglepte magát egy laptoppal....
Nekem adott egy dvd-t (utólag). Akkor lepődtem volna meg, ha kapok valamit. De az a legfontosabb, hogy Olivér nagyon örült az ajándéknak, kapott egy betonkeverős duplot.

Holnap megyünk Budakalászra a nagyihoz nagy családi banzáj lesz (szokásos). Tamás anyukájának 6 tesója van és van összesen 17 unóka és 11 és fél dédunoka. Na szinte mindenki ott lesz....
26-án délelött megyünk apóshoz, 27-én az én családom jön, 28-án anyóshoz megyünk Tarjánba, 29-én hozzánk jönnek barátok, 30-án mi megyünk pilisre unókatesós talira.

Na sok volt belőlem bocsi!!!

További szép ünnepet mindenkinek és jó ajándék bontogatást!
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla
mozgalmas napjaitok vannak-lesznek. nem irigyellek. minden napra valami program. fogod bírni? :?: amúgy a terhességet hogy viseled? arról nem is írtál. bár látom a tesómon, hogy szinte a 3. terhessége félidőben tudatotodott benne. az biztos hogy két gyerek mellett kevesebb időd lehet. Van néha segítséged? a laptop nem közös ajándék volt? vagy csak Tamásé? Olivér és Levi nagyon helyesek a képen. Levi tök sokat változott.

Nálunk szép csendben telt a karácsony. Párom tesója+barátnője volt itt, no meg a Dédi, aki velünk is lakik. Ők nem is szokták megajándékozni egymást, de már megszoktam és így is jól érezzük magunkat, együtt főzünk, beszélgetünk, zenét hallgatunk. Máténak nagyon tetszett a fa. el volt bűvölve. a csillagszórótól kicsit tartott. az ajándékok közül a rajzolótábla kötötte le nagyon, a többivel nem is nagyon foglalkozott. érdekesebb volt egyelőre a fa.

úgy tűnik ebben a hónapban sem jött össze a tesó. :cry: teszt ma negatív volt. ha márciusig nincs változás, akkor kezdődik a kivizsgálás. már megbeszéltük a dokimmal.
Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Nagyon jók a karis képek!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi
köszi :lol:

Nálam ma sajnos 1cn. :evil: :evil: :cry: úgy látszik a teszt nem csalt, hogy nega volt. viszont pontos volt, mert már hónapok óta 33 naposak a ciklusaim.

Kép

Kép
syrynx
 
 


BÉKÉS BOLDOG SZERETETTTELJES ÜNNEPEKET!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


nagyon szépek a karácsonyos képek!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Kép
németh
 
 


Kinga: Neked is szintén Boldog Új évet !!


Csajok: Mindenkinek B.Ú.É.K!!

Kép
csucsu05
 
 


Én is mindenkinek Boldog Új (Babás) Évet kívánok! :lol:

Kinga
rég írtál! remélem minden ok! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


B.U.É.K. mindenkinek!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


B.U.É.K mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: Mindenkinek babás Boldog Új évet!

Akihez még a gólya nem jött azt kívánom , hoyg az új év hozza meg a várva várt gólyát.

Kép
csucsu05
 
 


SZISZKO: Rékának utólag is nagyon boldog 3. szülinapot kívánok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet!


Kép
Vendég
 


B.U.É.K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is mindenkinek nagyon boldog BABÁS (aki érintett) új évet kívánunk!

Titi, fiúk és pocaklakó!

Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Na akkor nyitom a 2009-es évet!

Mégegyszer mindnekinek szép és babás 2009-es évet!

Kép
csucsu05
 
 


Syl: boldog szülinapot kívánok én is Rékának! Mikor mész a dokihoz?

Kép
németh
 
 


Köszi a köszöntéseket!:)

Hétfőn megyek este egy új dokihoz,hááát kíváncsi leszek nagyon ,hogy mi lesz!!! :roll:
Keddre meg van időpontom reggelre a nőgyógyászati -endokrinológiára is!

Kinga:Veled mizus?Hol tartasz?Lesz valamid ebben a hónapban?

Kép

Kép
syl100
 
 


B.U.É.K MINDENKINEK!

Néhány karácsonyi kép:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


nagyon szépek a gyerkőcök...szép nagyot nőttek!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tobbet akartam, csak nagyon lassú, majd máskor megprobálom
Vendég
 


Carpediem: édesek a fa alatt a gyerekek:)

Kép
csucsu05
 
 


TITANILLA: Utólag is nagyon boldog 3. szülinapot Olivérnek! Majd rakjál fel képeket!
CARPE: Édesek a fiúk még mindig. :lol: Lassan szülinap..
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre. :oops:
És igazából velünk nem is történt semmi különös mostanában.
Vagyis Beninek most múlt el a bárányhimlője. Már csak kettő pöttyről kell leesnie a varnak. Pont karácsonykor jött ki, de nem is sejtettük, mert 5 napon keresztül csak két pötty volt rajta, mint két kis csípés. Később sem lett sokkal több. Szerencsésen megúsztuk.
Nem úgy mint az uhokahúgom. Sajnos elkapta Benitől. Még csak most lesz 8 hónapos, de mindenhol vannak pöttyei és neki viszket is.

Nélam most telik le a három hét, de semmi jele, hogy jelentkezne a betegség, így el is könyvetem, hogy szerencsésen kikerült. Ez már biztosan sok lett volna a terhességi diabétesz mellé.

Ettől eltekintve pompásan vagyunk, bár én most újra fáradékonyabb lettem. De szeerncsére Beni sokat alszik délután, így tudok pihenni.

Bocs, hogy csak magamról írtam, de nincs most máshoz erőm. Uzsizok egyet aztán alszom egy fél órát.
Vendég
 


CATHERINE: Örülök, hogy jól vagytok, és hogy Benin ilyen könnyen átment a bárányhimlő. Hihetetlen, hogy már a 27.hetet is betöltötted, és kevesebb mint 100 nap van hátra. Ez a 3 hónap gyorsan el fog telni. A 28 (vagy 30) hetes UH után mindenképp írj. Érdekelnek a méretek, és a ciszta is. Bár lehet, azóta már fel is szívódtak. Friss pocakfotó?
Vendég
 


catherine örülök hogy meguszad a bárányhimlőt...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár képet!

Olivér hétfőtől ovis és nagyon jól megy neki. Már az első nap egyedül hagytam reggel és második nap pedig ott is aludt.

Levi változatlanul rosszul eszik és alszik...
Már mászik január eleje óta. Ülni még nem ül, de félülésbe felül magától és úgy játszik.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép Olivér eszik a bölcsiben...
Kép Szülinap a bölcsiben...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titi pedig levike igen husos kis baba.....nem látszik hogy nem eszik rendesen....és te hogy vagy?kérünk pocifotót.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tita: Olivérnek Boldog születésnapot!

Kép
csucsu05
 
 


Titanilla!

Nagyon édesek a fúk!
Levi milyen jó húsban van. :D Beni soha nem volt ilyen.

És mostanában nem is eszik, így jelenleg is 12 kg körül van, és már 96 cm.

A pocakomban a kistesó viszont óriásbébi.
A 12 hetes Uh szerint ma 27+3, mensi szerint viszont 27+6 a kora.

Mai UH adatok szerint a mérete:

BPD (fej harántátmérő): 74 mm (30 hét)
HC (fej kerület): 270 mm (31+2)
AC (has körfogat): 256 mm (29+4)
FL (combcsont hossza): 55 mm (28+6)

Számított súly: 1400 g
(Internetes kalkulátor szerint 1430g és 38,6 cm)

Zárójelben az internetes kalkulátor szerinti kor szerepel.


Tehát két héttel nagyobb már most is, mint kellene. Mi lesz itt a végén?
Én 3 héttel előbb akarok szülni!
Vendég
 


catherine jo nagy babó lesz az már bizti..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Catherine: Levi a 38. hétre született 4550grammal...
A mensi szerint én 3 héttel idősebb terhes vagyok. Uh szerint kb ennyi, de kedden kiderül, akkor megyek genetikaira.

Kép csak ilyet tudok!

Ez ma reggeli kép!
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titi szép kerek már a pocid...
látom levike szeret rendezkedni..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Újév óta nem is írtam ebbe a topikba. :oops: Titi tök jók a képek. Szép két gyereked van. Nagyon jó az ölelgetős-bírkózós kép, ahol Olivér ölelgeti a meztelen Levit. Olivérnek utólag boldog 3.szülinapot!!!!!!!! :lol: Mikor fog váltani oviba? majd csak ősszel? addig maradhat a böliben? talán a köv. uhn már megtudjátok a legkisebb gyerkőc nemét! :wink:

Catharine
ne aggódj a méretek miatt. a babák már ilyenkor egyediek, nem csak akkor, amikor már kibújtak. :wink: (Máténál az utolsó 38-adik heti uhn, a fej és láb méretek közt 3 hét :roll: eltérés volt. de a valóságban is olyan volt. viszonylag nagyobb fejmérettel és rövidebb lábakkal. de mostmár ez kb. kiegyenlítődött.)

A múlthéten és tegnap állásinterjún voltam. Nem tudom írtam -e április 6-ától visszamennék a régi melóhelyemre. vissza is vennének, de a fizumat is csökkentenék! :evil: Úgyhogy még karácsony előtt olvastam egy jól hangzó állásajánlatot. most ezt megpályáztam. egy-két hét múlva lesz meg az eredmény. úgyhogy ebből kifolyólag ebben a hónapban nem startoltunk rá a babaprojektre. meglátjuk.

Tesóm mára van kiírva a 3. gyerekével. de még nem akaródzik kibújni neki. csütörtökön megvizsgálta egy doki és még zárt a méhszáj. nincs választott dokija, az ügyeletes dokinál fog szülni.

na megyek...

Kép

Kép
syrynx
 
 


Bocsi, nem olvastam vissza, csak dobok néhány képet, míg Bálint alszik.

Pénteken voltunk oltáson, így megcsinálták neki már az 1 éves kontrolt is. 9300 g, 73 cm. Már van két foga, és tud mászni is. Mostmár ahol csak tud feláll. Egyedul még nem tud, csak ha kapaszkodik valamiben.

És a képek: Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


carpedime nagyon helyesek a gyerekek....és látszik hogy szeretik egymást..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nagyon édesek a gyerekek!

Félig-meddig búcsúzkodni jöttem, két hét múlva elköltözünk, most már kezdek pakolászni, aztán meg az új helyen biztos egy darabig nem lesz internet. Ha kicsit helyrejöttünk jelentkezem!

Kép
németh
 
 


kinga várunk mielőbb vissza....lehet akkor már pocakosan... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga!

A költözés és a net hiánya biztosan meghozza Nektek is várt babát!

Remélem hamarosan jelentkezel majd a jó hírrel!
Vendég
 


Kinga
én is drukkolok a zökkenőmentes költözéshez és ugyanabba bízom, mint Cat, hogy itt a nagy kavalkádban jelentkezik a baba!!!!! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kinga: kitartás a költözéshez és remélem megtalál bennetekett a gólya az új helyen!

Syry: nem akarom tudni a nemét csak a szülésnél.
Amúgy ma voltam denetikain 18-esen.

Lepény hátul.
BPD:43mm, THQ:35mm, FL:25mm.
Átlagos mennyiségő magzatvíz.

Dg: Grav. 17.

Képet nem adott.

Az AFP-m is jó lett!
0,84 MoM 0,80-2,50
Minden adat a normál értékeken belül van!

Olivér múlt hét hétfőtől ovis és már a második nap ottaludt. simán vette az akadályokat.

Carp: nagyon szépek a gyerkőcök!
Nagyon ügyi Bálint!

Nem tudjátok mi lehet Krisztinkáékkal?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: