Új privát üzeneted érkezett!

rena, szerintem 18-20.a körül, tehát inszem után kb 10 nap :lol:

köszi zsófi!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris!Köszönöm!

Kép
rena85
 
 


rena, nagyon szorítok neked, olyan jó lenne ha sikerülne :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

Sziasztok!

Piciboris!Köszönöm!Aranyos vagy!Én is nagyon reménykedem!

Kép
rena85
 
 


már csak 4 nap rena :lol: :lol: :lol: :lol: érzel valamit?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris!Igen néha fáj a hasamalja de amúgy semmi különös.Meg amikor az utrót helyezem fel akkor érzek vmit belül ami eddig nem így volt,de ez nem tudom mit jelent.

Kép
rena85
 
 


rena, remélem hamarosan lecserélheted a vonalzódat :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Rena, szorítok Neked, biztosan sikerül! Jó jel a pocifájogatás.

Én ma voltam Fülöp dokinál a Róbert Károly Klinikán. Megnézett UH-n, azt mondta súlyos fokú endometriózisom biztosan nincs, mert nem látott cisztát. Viszont a tünetek alapján kisebb fokú lehet szerinte, műtétet ajánlott. Illetve azt mondta, hogy ami még erre utalhat, hogy nagyon nehezen tudja mozgatni a jobb petefészkemet, illetve nyomásra érzékeny is volt.

Hát, kicsit fura érzés, hogy úgy lesz műtétem, hogy nem is biztos a betegség, de tudom, hogy a kisebb fokú csak itt látszódik. Egyúttal megcsinálja az átjárhatósági vizsgálatot is.

Nem lesz olcsó mulatság, de nem mennék máshova, olyan jó híre van a dokinak. Szimpatikus is volt, úgy érzem, megbízhatok benne. Ti megcsináltatnátok a helyembe a műtétet? Illetve még az lenne a kérdésem, hogy vkinek esetleg mondtak ilyet, hogy nehezen mozog a petefészke, és ez utalhat erre a betegségre?

Április 2-án lesz a műtét, örülök neki, hogy ilyen hamar kaptam időpontot. Jó lesz túl lenni rajta.
vayacon
 
 


Vkrisz, veled mi újság? :wink:
vayacon
 
 


Sziasztok!

Vayakon!Aranyos vagy!
Ilyet még nem hallottam,hogy a petefészket megmozgatják! :shock: Ez érdekes.Szerintem jobb megcsináltatni a műtétet mert ezzel bármi elváltozásod is van kiderítik és utána már tudják mit is kezelnek.De reméljük nincs semmi sem!!Gondolom Laporoszkópiát csinál,nekem is volt.Nem kell tőle félned minden rendben lesz!Ha szeretnéd írok róla.Nekem laporoszkópiát azért javasolta a doki mert mensikor iszonyat görcseim vannak és én akkor már hallottam erről a műtétről és rávilágítottam neki,hogy én szeretném.Egyrészt jobb tudni,hogy van e valami baj belül amit uh-al nem látnak másrészt még az átjárhatóság is megvan.Ezerrel drukkolok 2.-án!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!

Igen, lapar lesz, örülnék, ha írnál pár szót róla. Már olvasgattam egyébként a neten, nem tűnik olyan szörnyűnek. Egyelőre nem is félek a műtéttől, szerencsére elég jól bírom az ilyen dolgokat. Gondolom, utána nem lesz kellemes, de hát ez a legkevesebb.

Neked amúgy mennyire fájt utána? Hamar fel lehet épülni?
vayacon
 
 


Vayacon!Nem vészes a műtét és a felépülés is hamar megvan.Mielőtt bevisznek a műtőbe kapsz 1 nyugtatót,majd mikor bevittek nem sokáig fogsz emlékezni dolgokra mert hamar elaltatnak.Maga a lapar kb 30 percig tartott.3 kb.1cm vágásom van.Az eggyik a bal petefészkemnél a másik a méhem környékén a harmadik a köldököm alatt.Miután visszavittek pár órát feküdnöm kellett de aztán estefelé már sétálgattam.Másnap már mehettem is haza.Arra figyelj,hogy ne hajolgass és ne emelj.Nekem otthon kellett maradnom 2 hétig és szerintem te se menj dolgozni nehogy baj legyen!Ha esetleg már nagyon fáj akkor vegyél be 1 cataflamot,nekem ezt írták ki.A fürdésnél vigyázz,hogy az elő napokban ne érje a víz,én a párom segítségével zuhanyoztam,vettünk jó nagy vízálló tapaszt és azzal ragasztottuk le.Nagyon szorítok érted!!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Félek attól,hogy ez az inszem sem sikerült mert fáj a mellem és előjött az arcomon a menses pöttyöm ami mensi előtt szokott előjönni. :(

Kép
rena85
 
 


vayacon, a laparnál nekem csak köldökös sebem volt, 4-ünket műtöttek egy napon, 4 különböző orvos. kettőnket csak a köldökön keresztül, a másik 2 csajnak úgy mint renának, szerintem érdemes előtte ezt megkérdezned, és szólni, hogy nem szeretnéd ha alul is lennének sebek, én szerintem ez dokifüggő is és azért nem mindegy, hogy 1 seb vagy 4:!: :!: ja és ha még fizetsz is busásan, akkor ügyeskedjen :wink:
a lapar maga altatásban van, utána óvatosann mozogj, fájni fog a hasfalad, de kb 1 hét alatt elmúlik a fájdalom, emelni, lehajolni tilos :!: de nem kell félned, a lényeg, hogy derüljön ki ha van valami, ja és az szupi, ha az átjárhatóságit is mindjárt megcsinálja :!: :!: szorítok :!:

rena, naaaaaa csak tarts még ki :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Picibors
Én ugy tudtam, hogy a köldöklyuk csak a kamerának van és annak van egy lyuka akit végül nem kell megszenveszteni belül.Engem 3 szor operáltak (mindig más), mindháronszor 3-3-3 lyuk, bár harmadszorra már használt lyukakat használtak. :lol:

Vayacon
De én is azt mondom, nincs mitől tartanod!
A petefészkeket sztem minden rákszűrésnél megfogdossák, egy kézel belülről, eggyel kívűlről...nincs ebben semmi extra!CSak eddig nem mondtak róla semmit, illetve nem nevezték nevén a dolgokat.

Rena
Hanyadik dpo-n vagy?Drukk, hogy ne jöjjön meg!!!

Velem minden ok, íme a mai 25-ös teszt:
Kép
vizkriszisback
 
 


krisz, nem tom, de nálam lencseméretű 5 endós csomót találtak, ezt a laparral leégették, kettő a hasüregben 3 a jobb petefészkemen volt és csak a köldökömet 'használták.. :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


krisz, jajjj de jó a tesztedet nézegetni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Krisz!Már tényleg nagyon szépen látszik a 2. csík!Gyönyörű a teszted!
A 7.dpo-m van ma.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Hát érdekes ez a "lyukkérdés" :P szerintem itt is több lesz, mintha valahol azt olvastam volna. Mindenesetre előtte azért megkérdezem. Bár rábízom a dokira, nehogy emiatt ne vegyen észre valamit.

Rena, ne figyelj a tünetekre, nem jelentenek semmit. Valaki semmit nem érez, és lehetnek ugyanolyan tünetek, mint mensi előtt. Nekem is számtalanszor feszült a cicim, fájogatott a hasam, aztán semmi. De ugyanez ugye jelentheti a terhességet is. Bízz benne, sikerülni fog! Mikor tesztelsz először?

Krisz, csodás a teszted, annyira biztató a példád! És nagyon megérdemled annyi megpróbáltatás után. Olyan szuper!
vayacon
 
 


Sziasztok!

Vayakon!Aranyos vagy,hogy bíztatsz!
Péntekre gondoltam de aztán elbizonytalanodtam.Mert mi lesz ha negatív lesz?!Ettől nagyon félek!!

Kép
rena85
 
 


rena, ne félj, ne is gondolj ilyenekre, és vayaconnak tök igaza van, nem mindenkinek vannak terhességi jelei az elején :P szóval bármi lehet, persze próbálj meg tudod, olyan lazán hozzáállni (ahogy persze, tudom nem biztos, hogy menni fog) de szurkolok ezerrel :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Lányok!Nagyon jól esik,hogy biztattok!Aranyosak vagytok!Szombat reggel csinálok 1 tesztet,majd akkor többet tudok.

Kép
rena85
 
 


jucus, mikor mész dokihoz? jövő héten? szorítok!!

nárciszka, jól vagy?

rena, nekem utólag volt felfedezhető egy olyan furi fémes íz, de még tesztelés előtt nem mertem hinni benne....meg volt egy olyan is, hogy családi ünnepünk volt, ittam egy korty pezsgőt...azonnal lezsibbadt a lábam tőle, sokkal jobban hatott...nem mondom hogy próbáld ki ... :roll:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris!Fémes ízt nem érzek.A pezsgőt meg ha innám rögtön érezném a lábamban,mert ez sajna nekem mindíg így volt.

Kép
rena85
 
 


rena akkor még várunk :wink: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Vayacon!
Igen az is lehet az endó jele! Sőt! Az összenövés/ekk miatt lehet nehezen mozgatni. Nekem is így volt a bal oldalamnál. Sztm. jobb megnézetni. Főleg, ha régóta nem jön a baba!

Boriska!
Vagyok! Számolom a napokat az uhu-ig.

Rena!
Mindenkinek más a szervezete. Nekem pl. egyáltalán nem volt fémes íz. A cicik is csak 10 dpo-n lettek érzékenyek. Előtte leeresztettek. A szaglásom lett jobb. De ezek majdnem már mikor meg kellett volna jönnie.
nárciszka
 
 


csajok, most megint félek kicsit mi lesz két gyerekkel..nehezebb lesz az tuti...ja és asszem ekcémás a kezem, el kell mennem dokihoz...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Nárciszka!Neked is köszönöm a biztatást!Majd írj,hogy mi volt uh-n!

Boriska!Szerintem ha 1 gyerkőccel mindent megoldottál 2-vel is menni fog neked!!!!Remélem hamar tudják kezelni a kezed!!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Nárciszka, fú, remélem, nem lesz nagy összenövés. Ha kisebb, akkor azt meg tudják oldani ugye? Már kezdek izgulni, a műtéttől még nem is félek, csak hogy mit fognak utána mondani. Lesz para, az biztos! :oops:

Piciboris, sajnálom a kezed, remélem, meggyógyul mihamarabb. Fog menni két gyerekkel, ne aggódj emiatt. Állítólag a másodiknál már sok minden könnyebb, mivel ugye van tapasztalatod. Meg nem is izgulsz annyira kis apróságok miatt. Ügyi leszel, meglátod!

Rena, már csak két nap a tesztig. Tök jó, az már tényleg nem sok. Ezer drukk! +++++++++++++
vayacon
 
 


rena, mikor fogsz tesztelni :lol: :?: :?:
húú izgulok itt már...

vayacon, hát ne legyenek összenövések...azért azt nem szeretnénk ...nagyon nem :!: :shock: na szorítok már így előre..

krisz, majd mikor mész dokihoz? vagy voltál már?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris!Szombat reggel 7 körül.Mihelyt lesz eredmény írok!Jól esik,hogy így izgulsz miattam.

Kép
rena85
 
 


rena, jujjjjjj az tényleg közel van :shock: :shock: :lol:
tényleg szurkolok, nnnna már csak a holnapot kell kibírnunk 8) :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


rena, mi az az LH teszt?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Az Lh teszt az a teszt amivel a peteérésed figyelheted és így pontosan tudod,hogy mikor kell együtt lennetek,hogy sikerüljön a baba.
Van akik szerint jóstesztnek is jó mert állítólag kimutatja a hcg-t is.De ezt nem tudom biztosra mert még nem próbáltam.

Kép
rena85
 
 


akkor ez az ovulációs tesz?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Igen az!Azt elfelejtettem odaírni. :oops:

Kép
rena85
 
 


köszike rena :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Szívesen! :D

Kép
rena85
 
 


rena nem teszteltél :shock: :wink: na jó...... tudom holnap reggel :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris!Igen holnap reggelre terveztem,de annyira félek,hogy negatív lesz.Nem tudom,hogy a mensi jele e de a bal petefészkem sokszor szurkál legtöbbször este,reggel meg tompa fájdalmat érzek ugyan ott.Nem akarom,hogy megjöjjön!

Kép
rena85
 
 


Rena, bízz benne! A szurkálás nem csak a mensit jelentheti! Gondolok rád holnap! És hatalmas drukk! ++++++++++++
vayacon
 
 


Vayacon!Köszönöm!Nagyon aranyos vagy!

Kép
rena85
 
 


rena, ez a szurkálás bármi lehet :wink: csak nyugodtan, nem lesz gond, húúúh na akkor kiböjtöljük a mai napot :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

----lett.

Kép
rena85
 
 


Rena
Nagyon sajnálom...de reméljük ez még nem végleges.

Kép
vizkriszisback
 
 


rena, ...hát nem erre számítottam......és veled érzek......



tarts ki, a következő hónapra startolj rá, sikerülni fog, sikerülnie kell, szorítok neked nagyon-nagyon :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


krisz jóóóó a vonalzód :!: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszönöm lányok!

Kép
rena85
 
 


Rena
Ma? :shock:

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Krisz!Ma is - :(

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: