Új privát üzeneted érkezett!

Egy idegen férfiről még annyit se tud szerintem....nem hiszem, hogy mindenkit kivizsálnak oda-vissza, aki spermát ad le. Persze biztos ki kell tölteni valami adatlapot, a különféle betegségeiről a férfinak, na meg gondolom van valalmi alapvérvizsgálat is, de hát azért én erre se alapoznék.
Vagy lehet, hogy ez tök másképp zajlik....nemtom.
Vendég
 


Mzsani,
nekem van donorspermás ismerősöm, inszemmel lett terhes - igaz Németországban. A mintaadókat igen is kivizsgálják, talán alaposabban is, mint minket lombik előtt! Az intézetek szerint mindegyik "kiváló" anyag, ahol öröklődő betegséget találnak, ott biztos nem lehet szó adományozásról. Tudni lehet a biológiai apa pontos "méreteit" - na, itt nem kell kell mindjárt rosszra gondolni :D - külső és belső tulajdonságait, végzettségét, hobbijait stb. Az ismerősömnek úgy ajánlottak jelöltet, az apával való legnagyobb hasonlóságot szem előtt tartva. Később, ha szeretnének tesót, van rá lehetőség, hogy ugyanattól a donortól kérjenek be mintát - feltéve, hogy még vállal. Ilyenkor még az sem baj, ha már elvileg nem adhat többször (azt hiszem, egy donor egyébként 4 mintát adhat le összesen).
Genetikai vizsgálatot csinálnak Pesten (ha jól tudom, a János kórházban - de ez nem biztos?!) már az osztódott petesejteknél is. Gondolom, csak indokolt esetben...

Dezsina,
a fagyis beültink sem sikerült. Nagyon féltem attól, hogy hülyét kapok a következő lombikig tartó "semmittevéstől", de egyáltalán nem vagyok letörve. Ez persze jó, nem panaszkodom :D Apával turbékolunk, mint a galambok :oops: Annyira hiányzott mindkettőnknek, a lombik óta (május) semmi sem volt már normális köztünk.
Most spontán próbálkozunk. Beállítják az inzulinom, mert elég magas volt, addig nem is kezdenénk újabb projektet. Hátha már nem is lesz rá szükség :D
Csütörtökön tesztelsz? Az a 14. nap? Csak ne dolgozz túl sokat :lol:

Mukucs,
ne add fel, még tényleg lehet pozitív is a kimenet... :D Két nap múlva meg kapsz egy jó nagy zebrát!

Backa,
mi van? Megkukultál? :wink: Szépen megírtad a regényt, aztán döglés ezerrel, mi? :lol:
Nagyon nagy drukk nektek! Minden rendben lesz, meglátod...

Julika,
továbbra is ilyen pozitívan. Apa meg oktassa csak a babákat, nem lehet elég korán kezdeni :lol: Ha te csinálnád, azt mondanám, munkahelyi ártalom, de így minden rendben van :D (Ha csak nem ő is ped.)
wandrea
 
 


Sziasztok!

Wandrea!
Ja, megkukultam...Hááát, őszintén szólva jövök-megyek, 1-kor a papa elment Győrbe ügyintézni a fősulira, aztán meg a szokásos hétfő esti randija a barátjával. Majd 8-kor jön haza. Közben idetanyászott anya, jól kidumáltunk mindent.
De a kukaságom fő oka : elfordítottam a monitort az ágy felé, odatettem az egeret is, de sajna a klaviatúra zsinórja nem ér el odáig. :oops: Így netezgetek, ide is benéztem közben, de lusta voltam visszapakolni, hogy írni is tudjak! :oops: :oops:

Asszem szombaton tesztelek. Ha neg lesz, majd azt mondom, korai volt. :lol:

Jó, hogy nem vagy letörve, látod, ennek is vannak jó oldalai! Csak szorgalmasan turbékolni ám!!! :wink: Dokival beszéltél már closty-ügyben?

Zsani!
Nézz be a "Lombikbaba donorspermával" topikba! Sok érdekeset leírnak ott a lányok! Sajna van olyan helyzet, amikor más megoldás nem marad! :( Végül is ez még jobb is, mint az örökbefogadás, hisz legalább az egyik szülő vér szerinti. Na meg együtt várják, úgy, mint egy sajátot!
Arról nem beszélve, hogy szerintem az a szülő, aki felneveli, szereti a gyereket, nem az, aki ad bele egy sejtet, aztán lelép!

Mukucs!
Két nap múlva ismételd meg a tesztet, ezt az eredményt korántsem tekinteném véglegesnek!!!

Dezsina!
Kibírod csütörtökig? Te egy hős vagy! én már nem változom, a 12. napon valszeg elkezdek tesztelni...

Julika!
Ma lemaradtam rólad, elmúlt 4 óra!
Holnap írok időben, hogy apa haza tudja vinni!
Addig is nagyon vigyázz magatokra! Nagyon jó olvasni, hogy milyen szupi légkör van nálatok! Ilyen helyen szívesen megtapadnak ám a babák!!! :)
backa
 
 

 
 

szia lányok!
ma egész jó napom volt!
melóztam,és mindenki megdicsért,szép vagyok,szép a sminkem,kipehent vagyok,stb.megkaptam a szerződésemet jövő év dec 31-ig meghosszabbítva!úgyhogy egész jó a helyzet.
kiderült nemsokára lesz új főnökünk!hát ez nem olyan jó mert a mostani egész jól tolerálja a lógásaimat,ez a z új nem biztos!!!!!!!
szombaton tesztelek asszem.a héten dömping lesz úgy látom.
lexa!
neked hogy sikerült a mai nap?
egy fájdalmas volt a mai napban .testvérem nagyon panaszkodott nekem, hogy most nagyon boldogtalan.
mostanában sok a balhé.messze lakik tőlünk, és nagyon sajnálom őt most.
remélem kibékülnek!
lola29
 
 


Lola!
Hát, ahogy elnézem, neked határozottan jót tett a munka! :)
Ha az egész hét ilyen klassz lesz, könnyebben eljön a szombat!
Tesódat sajnálom nagyon, pláne, hogy messze van, így még nehezebb lehet. :(

Lexa!
Te is dolgoztál? Hogy ment? Jelentkezz!
backa
 
 


Szasztok Csajok!

Nekem is jót tett a meló :) (persze sima ciklusban eszem ágában sem lenne ilyet mondani :P ) Terelődtek a gondolatok!
Este persze volt egy kis hasfeszülés, menziérzés... de reggelre teljesen elmúlt!

Lola!
De jó akkor legalább a melód biztos! De a bébik még biztosabbak! :lol: Sajnálom a tesókádat! Sztem sokat segít ha tudtok beszélgetni!

Backa!
Imádom a hozzáállásodat! :D

Julika!
Ti milyen helyesek vagytok! :D Beíratnám Kedvesemet a Párodhoz "látásjavításra" :D

Andi!
Turbékolás? Turbékolás? Na ilyenkor szokott jönni a szerelemgyerek! :lol:

Na megyek, mert még pizsiben pötyögök, a buszom meg elmegy 7-kor!
Legyen szép napotok! Este jövök!
Pussz! Mindenkinek!
Vendég
 


Lexa!
Remélem, nem késted le a buszt! :lol:
Örülök, hogy neked is jót tett a meló! (bár én ezt meg nem tudom érteni! :lol: )
Azért vigyázz magatokra! :) Mikor tesztelsz???
backa
 
 


Sziasztok!

Backa! Wandrea!
Azt, hogy kibírom-e csütörtökig azt nem tudom. Egyrészt remélem, hogy nem jön meg :roll: Másrészt nincs egy vasam sem! Tehát extra tesztre nem telik. Fizu a jövő héten :D A Forgácsba kaptam egy tesztet ami 24 érzékenységű (azt nem írom, hogy milivalami, mert nem tudom pontosan, de TI úgyis tudjátok) 14-én volt a beültetésem és a doki azt mondta, hogy két hét múlva tesztelni kell. Tehát nem tudom, hogy most a beültetés napja az már elsőnek számít-e vagy nem. Ha igen, akkor csütörtökön a 15. napon leszek. Annyira be vagyok sz-va. Állandóan már csak negativ gondolataim vannak. Hol van már az a pozitiv hozzáállás, ami az elején volt?! Ahogy egyre jobban közeledik a csüt, egyre jobban úgy érzem, hogy meg fog jönni. Igazából, nincs is bátorságom előbb tesztelni, mert nagyon félek a csalódástól :cry: Már ott tartok, hogy nem merek kimenni wc-re, nehogy meglássam, hogy megjött. Ez nagyon nehéz időszak őrült nagy a nyomás :!:
Összegezve úgy érzem, hogy meg fog jönni, minden éjjel fáj a fejem (kivéve ma) sz-rul alszom, nem vagyok aluszékony (annak ellenére, hogy a napi 3 progeszteron injekciótól tényleg aludnom kéne) a cicijeim ugyan duzzadtabbak, de hát tudjuk, hogy ez is az ösztrogén és progi pótlástól van. MEGŐRÜLÖK :!:

Lexa!
Te most hol tartassz és hányadik beülti?

Lola!
Én is úgy látom, hogy a munka elveszi a gondolatokat! Nagyon örülök, hogy tegnaptól újra melózok :)
Hányadik napon leszel szombaton?

Mukucs!
Ugye jól vagytok :?: Holnapra millió drukk a vérvételhez :!:

Julika!
Bocsi, de nem emlékszem, hogy Ti hol tartotok! Leírnád :?: Amióta visszajöttem a dolgozómba, és ugye csak itt netezek, annyira felhalmozódott a munkám, hogy visszaolvasni már nincs időm, örülök, ha bekapcsolódok újra. :)
dezsina
 
 


Lányok!
Azt szeretném kérni, hogy aki a héten tesztel, írja meg légyszi, hogy mit érez :roll:
Már nem bírom :!:
Lelki segélyre van szükségem :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

:(:(:( Elveszett, amit az elöbb írtam.....

Hát akkor újra.

Igazatok van a donoros témában, felületesen kezeltem a dolgot, tényleg nem tudtam hogy működik az ilyesmi. És persze valóban inkább így, mint az örökbefogadás.....bár én mikor még kezdtük az egészet, akkor nem vetettem el az örökbefogadás gondolatát.

Backa
Képzeld megjött reggelre :):):) Kérhettem másik időpontot, mert így a 3. napon kell mennem. Kicsit ki is akadtam, mert fél 8 vérvétel és fél 3! megbeszélés. Azért a kettő között van egy kis idő. Céltalanul lödörögni egész nap Győrbe, hát......
Ezért, ha nem is hazáig, de Komáromig vissza jövök, és bemegyek anyuhoz (ott van boltunk). Azért valahogy ezt kicsit jobban megoldhatnák szerintem.
Na de az a lényeg, hogy jó híreket mondjon majd a Boga.

Dezsina
Én már régen teszteltem, de azért még emlékszek. Én is éreztem, hogy megakar jönni. Mozdulatokra fájt ott lent a petefészkeimnél mind a két oldalon. Ez sokáig megmaradt nekem, még 12 hetesen a nevetéstől is fájt. De legyél bizakodó, mert szerintem az nagyon sokat számít!!
Szorítok nagyon!!!

Na most, hogy újra írta, tényleg megyek ebédelni....majd jövök még.
Vendég
 


Dezsina,

Igen, minden oké. Néha kis szúrkálás, zsibbadás, görcs van hasi tájékon, lesem a jeleket :lol:

Napi 3 Duphaston ( 10 mg ) társaságával próbálom elűzni mikulást, 2 nappal vagyok túl az amúgy pontos cikluson.

Szóval, most várakozó az álláspont.



Mindenkinek drukk ! jó lenne látni a 2 csíkos teszteket.
mukucs
 
 


Lányok! De jó, hogy van valaki a neten :)

Mnzsani!
Köszönöm szépen a bíztatást! Én is így gondolom, hogy az is jó talán, ha úgy érzem, mintha meg akarna jönni... Csak olyan nehéz :cry:
Ha jól gondolom, akkor most kezdesz valamilyen programot?

Mukucs!
Ez azt jelenti, hogy 25-én lett volna az a nem várt nap, amikor nem kell megjönnie? Vagy 24?
Nekem 25-én lett volna a nap amit vártam, hogy ne jöjjön meg.
dezsina
 
 


Dezsina,


Hát, papírforma szerint 2 nap csúszás van, ami jelenthet jót is.
Az első lombiknál pontosan megjött, akkor egyértelmű lett a helyzet.

Remélem "miklós" most nem sumákol, hanem jó messze elkerül. :lol:
mukucs
 
 


Mukucs!

Jaj de jó :!: Biztos jót jelent :!: Annyira szeretnék hinni benne! Csak vannak ezek a hasfájások, mintha meg akarna jönni... és rettegek minden pillantaban. Én Utro-t is kapok 3*2-t meg napi 3 progeszteron szurit.
Neked mikor volt a beültetés, melyik napon?
dezsina
 
 


Dezsina,

Utro egy élmény de az lombiknál volt, fagyinál most Duphaston bogyó van... de ennek a hatóanyag tartalma jóval kevesebb, és egyik alkalommal se volt turbózó szuri. :?

2 hete szerdán volt az esemény, normál ciklusban kaptam vissza Őt - gondolom mindenki -, előtte 1 tüszőrepesztő szuri, és semmi más.

Nem értem Én ezt, doki mondta, hogy a pl. a hiperstimu a hormonháztartás felpörgetésével jótékonyan hat a beágyazódásra(?), leszámítva a vele járó kellemetlenségeket.

Aztán lehet, valamit félrehallottam.
mukucs
 
 


Mukucs!
Hát nem tudom, én nem hallottam ilyet. Én úgy tudom ezek a progi meg ösztro hormonok segítik a beágyazódást.
Persze annyi könyvet olvasgatok, meg nézek a neten, hogy nem is tudom már mit olvastam.

Elöttem jársz egy nappal, mert nekem csütörtökön volt a beültetés! Együtt tesztelünk!
dezsina
 
 


Dezsina,

Akkor Te még nem teszteltél? Ellenállsz? :lol: pedig 12 nap.

A + hormonok segítik a beágyazódást, illetve elhitetik a szervezettel, hogy van ott valami..

Az első alkalommal említette a doki, hogy jó lenne a hormonháztartás felpörgetése, de végülis maradtunk a nyugisabb úton. Nem jött be. Most van pár doboz Duphaston..

Én ehhez nem értek, úgyhogy kiderül.
mukucs
 
 


Mukucs!

Igazság szerint a doki azt mondta, hogy két hét múlva kell tesztelni és akkor telefonálni a pozitiv hirrel. Kaptam egy tesztet is. Így kivárom a csürötököt. Ez a teszt 24 érzékenységű, tehát még félnék használni (arról nem is beszélek, hogy júniusban lejárt). Szóval kivárás, izgulás. Csütörtök a 15. nap lesz. Muszáj sikerülnie! Csak ne lennék egyre negativabb.
Akkor Te már teszteltél? Vagy melyik nap fogsz?
dezsina
 
 


Dezsina,

Igen, tegnap. De semmi eredménye.


ezt a babaneten olvastam, most:

" .... Az előző három alkalommal olyan érzésem volt, hogy az Utrogestan megakadályozza a a menstruációt, (mindig az abbahagyását követő kb. 3-4 nap után jött meg)
Válasz:
Mivel a vérzést a hormonok csökkenése váltja ki, ha ezt (pl. az Utrogestannal) pótolja, addig nem jön meg, amíg használja. "


Ebből most nem merek levonni következtetéseket. :(
mukucs
 
 


Mukucs!

Ez borzasztó! :cry: Nem is találok szavakat :!: Na, most még negatívabb lettem....
Én ebbe már beleőrölök :cry:
Annyira félek a csalódástól :cry:

Persze titkon drukkolok és reménykedem...

Mikor tesztelsz következőre? Olvastam itt, hogy valakinek a 12.-en még semmi, de a 14.en már halványan!
dezsina
 
 


Dezsina,


Nem, Én most nem elkenődve vagyok, részben kérdés az idézet.

Ha jól veszem ki, az Utro és a Duphaston készítmények szedése, megakadályozza a nyálkahártya lelökődését ( mikulás ), tehát annak elmaradása nem jelent semmit?

Akkor a biztos eredmény vagy a teszt, vagy a vérvétel.

De az első lombiknál, utro mellett pontosan megjött, szóval ezt nem igazán értem.
mukucs
 
 


Mukucs!

Istennő vagy :) Akkor van remény! Már besz-m, hogy akkor meg minek stresszelem magam, ha az Utro mellett úgysem jön meg!
Akkor drukkolok magunknak :D
Mikor tesztelsz legközelebb :?:
dezsina
 
 


Dezsina,

Holnap, meglessük mi a helyzet. :)

Istennő... ha az lennék, kétkézzel osztogatnám a gyermekáldást, de most álljunk csak szépen sorba. 8)

De mondom, nekem utro mellett pontosan megjött az első lombiknál, lehet, hogy ekkor kellett volna volna a "túlstimu", kevés volt a hormon?

No mindegy, Istenőrizz, hogy stresszeljek babásodás előtt bárkit. Szóval el a buta kérdéseimmel, és csak pozitívan!
mukucs
 
 


Mukucs!
Szupi :lol: Sikerülni fog :D
Már elgondoltam, hogy tesztelek holnap reggel, de nem! Csüt. reggel, ahogy a doki mondta :lol:
NEKED milló drukk! Gondolok Rád reggel :!: :!: :!:
Csak pozitivan!!!!!

nehogy lelkiismeretfurdalásod legyen miattam!!! Mint egy igazi kismamának hullámzik a hangulatom. Most euforikus vagyok
dezsina
 
 


teszt előtt állók!
megnyugtatásul:bennem is minden gondolat cikázik,kb ue-ek:fáj a hasam,nem merem lehúzni a bugyim,feszülnek a ciciim,dagadok,stb.amúgy most rengeteget híztam.veszem fel a nadrágjaimat,és ki kell őket gombolni, mert feszülnek.úgy ülök bennt, tök ciki.
a kocsiban sem bírok máshogy ülni.ki is gombolom mindjárt.
erre ma megállított a rendőr.nem volt nálam a forgalmi.mondom tegnap a párom tankolt.elvitte.azt mondja mondja meg az utasomnak kösse be magát.vittem haza a kolléganőmet.egy huszadrangú úton voltak.
elengedett,kidumáltam magam!
most saláta volt a vacsi.ezt már nem lehet!
nekem pénteken telik le a két hét. a napokat van a ki a beülti napját 0. napnak, van aki 1. napnak veszi.
tök izgalmas hogy mindenki most tesztel!én akkor kezdem, mikor írjátok a ++++++okat!
tegnap hajnalban ISMÉTELTÉK a magellánt!hátha van aki még nem húzta fel magát!
írjatok!!!!!!!!!!
ja!tesóm egész éjjel,egész nap eszembe volt.az aszerencse, hogy intreneten bármennyit dumálhatunk ingyen!!!!!kamerával!mondjuk ez nem mindig hippiájé,pl tegnap mikor látom, sír.
ez van remélem kibékülnek!
lola29
 
 


Sziasztok!

Zsani!
Remélem, a donoros dolgot nem úgy értetted, hogy valami kioktatásféle!!! Távol álljon tőlem! Természetes, hogy van, aki nem tudja ezt elfogadni! Jegyzem meg, én sem biztos, hiszen a férjem gyerekét akarom, hogy rá hasonlítson, stb. Én az örökbefogadáson nem is gondolkodom, lehet, hogy nem menne...
Szóval csütörtökön kell menned? zar ügy, hogy ennyit kell várni, én is jártam így sokszor! Az életemet meguntam, mire vissza kellett mennem! :roll:

Dezsina, Mukucs!
Nekem MINDIG megjött az utro mellett, pedig 3x2-t kaptam mindig! Nem mondom, hogy rendesen véreztem, de azért egyértelmű volt!
Tesék pozitívnak lenni!!!

Lola!
Veled is minden nap történik valami! Ügyesen kidumáltad magad a rendőrnél! :wink:
Amúgy remélem a nadrágjaid egyre szűkebbek lesznek!!! :wink: :lol:
backa
 
 


Hahó mindenki,
Backa, milyen aranyos vagy, hogy figyeled az én 16.00 órás életem párját!!!! Remélem mindenki jól van pici pocijával együtt…..
Lola, Lexa igazán csodállak titeket, hogy visszamentetek dolgozni – én – most csúnya önző leszek, de elmondom hogy az 5 év alatt 1 napig sem voltam otthon – kifejezetten örülök ennek a pár napnak, nemcsak azért mert apa ilyen gondoskodó, hanem kifejezetten jólesik a pihenés, és a – hát ez így fura lesz - a saját magammal foglalkozás. Persze, tegnap, mikor 2 „fiam” is felhívott (elképesztő, 2. osztályosok és jobban kezelik a mobilt, mint én), egy kislányom meglátogatott, s mindenki részletezte a káoszt, amit tanítónéni hiánya okoz – akkor kicsit elszorult a szívem, de az esti mesénél – mármint a babáknak, már jobban éreztem magam. Egyébként képzeljétek csupa olyan rajzot kapok kis tanítványaimtól, amin van egy kis ház, kis virág, kis Julika néni, kis fa, kis mókus, meg óriási gólyák. Úgy küldenék belőle nektek is……
Más: nekem kicsit szurkál a petefészkem néha, főleg a lépcsőn lefelé – pedig lassan megyek, szinte repülök, meg amikor nevetgélek akkor is. Tegnap írta valaki, hogy neki is szurkált, akkor ne izguljak????? Én csak jövő csütörtökön leszek a 14. napon, én leszek az utolsó közületek aki tesztel? Aztán mutassatok ám jó példát előttem a sok +++++++ teszttel, mert én még csak másodikos vagyok, és szeretem utánozni az ügyes felnőtteket!!!!!
Valaki kérdezte tegnap, hogy én hol tartok: PCO és férjem katona-dolga februárban – kezelés (apánál), vizsgálatok március-május – első inszemináció (nem olyan rosszak azok a katonaadatok) június – nem sikerült – második inszemináció július – most már alig van katona, nem volt beavatkozás – egy hónap pihi – első és remélhetőleg sikeres lombik-program szeptember. Nagyon röviden ennyi.
Apa rövidesen leírja mikor tart fogadóórát uh szem növesztésből, nagyon aranyosak vagytok, hogy dicsértétek, centiket nőtt tőle, én meg még jobban szeretem, mint valaha…..Ma este verset olvasott nekik, tegnap én énekeltem este, tegnapelőtt párbeszédben elolvastuk a Kóró meg a kismadarat. Olyan bűbájos altatóversem van, beírhatom valamikor nektek?????Puszi a pocikra – írjatok, (bármit, bárkinek, bármiről) olyan jó titeket olvasni!!!!!
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Mukucs!
Tessék mondani a pozitiv dolgokat :!: Nagyon várom a híreket!

Lola!
Remélem pozitiv példát fogok mutatni!
A Magellán végét láttam, meg a bemutatót és már a bemutató után úgy döntöttem, hogy nem nézem meg, mert nem idegesítem magam. Árt a babáknak! Tehát igazából nem is tudom miről beszéltek, csak az utolsó 2 mondatot hallottam. Amúgy ki nem állhatom azt a bemondólányt. Valahogy irritál!

Backa!
Köszi a megnyugtató infót, hogy az Utro mellett is megjön. Persze Mukucs tegnap már megnyugtatott, de kellett ez a plusz.

Julika!
Gyorsan eletelik az a hét! Neked is pozitvnak kell lenned! Nagyon klassz, hogy mennyit foglalkoztok a bentlakokkal! Nem tudom miért de én nem tudtam így beszélni hozzájuk. Pedig sokan írtátok, hogy beszéltek velük. Valahogy nem ment. Persze, azt sem fogtam fel, amikor berakták őket!
dezsina
 
 


Sziasztok,
Dezsina,

Sajnos a vérvétel eredménye negatív. :cry: :roll:

Akkor a sejtésem beigazolódott - rá is kérdeztem
- az Utro és a Duphaston, főleg az utóbbi,

jótékony hatása a télapu eltolódása, elmaradása. Emiatt az ember lánya téves következtetéseket vonhat le. Szóval a tuti a teszt, de inkább a vérvétel eredménye. :oops: Persze volt akinek baba mellett is megjött.

Kicsit elkeseredve akkor:

Lépjen vissza a Start mezőre, dobjon a kalabba némi színes papírdarabkát, időt és energiát.


A magam részéről mihamarább belevágunk újra, ha már lendületben vagyunk.


Lányok, mindenkinek ment egy jó adag drukk. Nagyon remélem, hogy több sikerrel jártok, mert az jótékony hatással van mindenkire, és a depire is.


Most lépek egyet pityeregni.
mukucs
 
 


Mukucs!

Annyira sajnálom :cry:
Nagyon bíztam a sikeredben :cry:

Sok erőt és kitartást kivánok a következőre :!:
Ne szabad feladni, de ezt biztosan Te is tudod! Probálj megnyugodni, persze nem könnyű :(
dezsina
 
 


Dezsina !



Hát, ahhoz képest, hogy volt 7 embriónk, nem lett túl fényes a végkifejlet.

Most lehet remegni :cry: , problémamentes legyen a stimu, legyen elég petécske, legyen elég katona, temékenyüljön meg sok sok, maradjon fagyira is. Micsoda vágyak.. :roll:


Szóval, ez most rendesen lehangolt. Mindenesetre a tapasztalatok bővültek, ami nem rossz. Remélhetőleg ennek tudatában kicsit mi is jobban oda tudunk figyelni a részletekre.
mukucs
 
 


Mukucs!
Nagyon drukkolok! Sikerülnie kell!

Azért nehogy kimaradj a topicból! Talán egy pár nap múlva újjult erővel pozitivan fogod látni a világot :wink:

Ne tudd meg mennyire izgulok, annyira letört, hogy nem sikerült Neked.
dezsina
 
 


lányok!
új tünet!a hasam alja tök kemény!olyan mintha mindig babot ennék, fel vagyok fújódva.
?????????????????????
nyomkodom magam,nem tudom mi ez.
még nem vettem tesztet!!!!
lola29
 
 


lola29 !

A hormonok miatt, normális, de nem egyértelmű jel, nekem is volt puffadás.


lányok!

tudja valaki, hogy a 2. lombiknál újra aktuális a konzultációs ktg?

és még 1 kérdés, Ti kaptatok a visszaültetés után + hormon szurit? mert nekem mindkét alkalommal az utro és a duphaston szedegetésével kimerült a dolog.

köszi.
mukucs
 
 


Mukucs!
nagyon sajnálom!majd a következő sikerül,meglátod!
mi nem fizettünk a 2.iknál konzultációs ktg-et.
spontán ciklusban nem kell hormonszuri, ha ,minden okés.
én is csak 2*2 utrot szedek.
én úgy dumáltam meg, hogy a 10.nap mentem vérvételre,vagy a 11. nap.persze volt fagyibaba.
lola29
 
 


szerintetek mennyire lehet bízni az esti tesztelésben?a férjem kitalálta a benzinkúton lehet venni tesztet,hogy ő most elmenne.mit csináljak?pénteken lesz 2 hete a beültinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


lola29,


köszi.

Nektek is 1 lombik majd 1 fagyibaba majd most még 1 lombik a sorrend?

A doki az első lombikra amúgy is a "teszt" jelzőt mondta, a fagyibaba meg ugye nem ugyanazon feltételek mellett megy.
mukucs
 
 


Mukucs,
én is sajnálom, hogy nem jött össze. Nem írtam előbb, mert nem tudtam okosat mondani :oops: Most se igazán tudok, pedig én is átmentem azon, amin te... Biztos nem tartod valószínűnek, de hidd el, hamar túl leszel rajta. Gondolj arra, hogy ha megjön, már a következő ciklust kezded meg. Nagyon gyorsan eltelik az a néhány hónap és legközelebb biztos ott lesz a baba! :D
Egyébként nekem tényleg megjött az első terhességem alatt három hónapon keresztül. Az első lombiknál is percre pontosan 3x3 utro mellett. A fagyibabásnál 3x2 utrot kaptam, tehát kevesebbet, mégsem jött meg. Három héttel a beülti után mentem vissza, mensi még mindig sehol, de sajnos baba sem... Látod, nem hogy mindenkinél más, de még ciklusonként sem egyforma.
Én sem kaptam szurikat, csak utrot mindkét beülti után.
Három hónap múlva megint nekifuttok? Kicsit alulinformált vagyok, bocsi, de nektek nem volt fagyibabátok? :roll:

Backa, Lola, Julika, Dezsina és minden tesztelés előtt álló leendő anyuka :D
pozitív drukkok mindenkinek! Úgy szorítok, hogy csak pozitív eredményekről írjatok!!!!!!!!!!!!!!! Sokat gondolok rátok, ha nincs is időm írni. Beástam magam a melóba, talán túl mélyre is :shock:
Ne halljak (olvassak) semmi negatív gondolatot, csak szépen pozitívan a teszt felé :lol:
Nálunk apa lebetegedett - férfiből van :twisted: - én meg tartom a frontot. Remélem nem lázasodik be, nem igazán tenne jót a babaprojektnek.
Na jó éjt! Vigyázzatok a babákra, :lol: + + + + + + + + + + + + + +
wandrea
 
 


Jaaaj Mukucs,
most látom, hogy fagyison voltatok. Tényleg alulinformált vagyok :?
Akkor ugyanaz mint nálunk, látod? Stimu után pontosan megjött, fagyis után késett... A doki valami olyasmit mondott, hogy a stimus gyogyik tönkreteszik a sárgatestet vagy sárgatesthormont (remélem, nem mondtam baromságot) és ezért is adnak több utrot. A fagyis elvileg normál ciklus, ezért van az utronak itt erősebb "visszatartó" hatása, mert itt a szurik nem kavartak mindent össze-vissza.
wandrea
 
 


Mukucs – olyan jó érzés, hogy bíztatsz minket!!! Óriási szíved van – nagyon jó mami lesz belőled meglátod hipp-hopp-ra!!!!Nekünk nincs fagyibabánk, minden alkalommal izgulni kell majd a stimuláció alatt az eredményért, ( a PCO miatt is nehezebben megy), fel a fejjel, szerintem lélekben mindannyian veled leszünk. Tudom, hogy ettől még nem lesz könnyebb holnap is felkelni – de holnapután talán igen. Mikor nekem az első inszem nem sikerült, egy nagyon kedves barátomtól ezt az üzenetet kaptam: mikor feltámad a szél, gyülekeznek a felhők és hullani kezd az eső…..állj fel erős hittel, tudván, hogy a szél megszelidül, a felhők eloszlanak, és az eső megadja magát a napnak. Azóta csapágyas már a telefonom, annyiszor elolvastam. Puszi és fel a fejjel!!!!!!!
Puszi a pocikra, a feszülőkre és a nem feszülőkre egyaránt. Szép napot minden mama és babajelöltnek!!!!!

A szerkesztő: A Julika ma görcsölő hassal ébredt, fáj a feje és a dereka. Ez rosszat jelent? Nagyon bizakodunk a pozitív eredményben.
julika79
 
 


A hasa alja görcsöl inkább, azt írja nagyon.???
julika79
 
 


Sziasztok!
Bocs a lustaságért. Valahogy nincs türelmem írni, ahogy telik az idő, egyre inkább csak nyommogok... :roll:

Mukucs!
Nagyon sajnálom! :( Ismerős érzés, de meglátod, hamar túlleszel rajta, hamarosan kezdheted a következőt. Aztán ezt meg el is felejted! Én is így voltam vele!
Konzultációs díjat többször nem kell fizetni, az csak a legelső alkalommal van. Ha a következő lombik előtt lesz uh vagy vérvétel, azt ki kell majd fizetni. Onnantól kezdve, hogy kiírják az új protokollt, megint ingyenes minden.

Lexa!
Merre jársz??? Teszteltél már???

Zsani!
Ma vagy dokinál, ugye?! Mesélj ám, ahogy hazaértél!!!

Dezsina!
Csináltál ma tesztet??? Jaj, nagyon izgulok!! :)

Lola!
Ne tedd ezt!!! Teszteltél??? Az én öreg szívem már nem bír ennyi izgalmat!!

Wandrea!
Hányadik cn-on vagy? Láttalak a pco-s topikban! :wink: Az lh-tesztről csak jót mondhatok! Mindenképp próbáld meg! Azért ne dolgozd magad halálra!!! Apát meg gyorsan kúráld ki, hamarosan nagy szükség lesz rá! :lol:
Köszi a drukkokat, nagyon aranyos vagy!!!

Julika! (ill. a szerk.)
A görcsölés sokak szerint jót is jelenthet, de ha nagyon fáj, inkább szóljatok be telefonon a Kaáliba, hátha mondanak valami használhatót. Nekem is volt/van egy kis görcsölés, pláne a jobb oldalon, a petefészkem felé. Leginkább, ha hirtelen felkelek, vagy rossz mozdulatnál. Az előző két beültetés után nem volt ilyenem. Persze ez akkor sem jelent semmit. Rozoga pco-s hasnál nem csoda! :roll:

Nagyon várom a híreket!!!
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap este nem bírtam ki és csináltam egy tesztet. Negativ lett. Erre jól iszogattam, hogy túltegyem magam a csalódáson. Ez sikerült is. Nem is sírtam, semmi hiszti. Reggel csináltam még egyet, ahogy kell. Az is negativ. Erre hívtam az Intézetet. Ott nagyon kedvesen azt mondta, a doki, hogy nálam nagyon várták a terhességet, mert minden jól indult, ikreim már nem lesznek, de volt már olyan, hogy később indult be, ezért még szombat reggel még egy tesztet kell csinálnom. Ez reménykedéssel tölt el :)
Tehát, akkor szombaton lesz az igazság órája!
Szerintetek van ilyen? Lehet ebből valami? Kételkedem, de természetesen bizakodom....
dezsina
 
 


Sziasztok!
Jól eltűntem,de itt vagyok újból! :wink:
Mindenkinek ezerrel drukkolok!!!
Magamról annyit,hogy novemberben kezdem szedni a Marvelont.kb. december közepére esik majd a második beültetésem.
Na most mentem dolgozni,majd még jövök.Puszi!
andrea23
 
 


Dezsina!
Nálunk alapból ez van a papíron :" Ha a teszt negatív, de vérzés nincs, két nap múlva meg kell ismételni. Ha ismételten negatív, a terápia abbahagyása ajánlott. Bizonytalan esetben intézetünkben vérből béta Hcg-meghatározás javasolt."
Tehát simán lehet valami! Bizakodj! :)

Andrea!
De jó, hogy előkerültél!!! Szuper! Hamarosan kezdheted újra! Azért írj, mi van veled!!!
backa
 
 


Andrea!
Már vártam, hogy fogsz írni! Tök szupi, hogy ilyen hamar sorra kerülsz. Amikor volt a beültetésem, a doki azt mondta, hogy most osztogattják a sorszámokat februárra. Persze lehet, hogy ez csak az újakra vonatkozik, de lehet, hogy nem. Nekem még szombatig kell várni, aztán meglátjuk, maradt-e fagyi-baba vagy a következő sorszámra kell várni. Drukkolunk :D

Backa!
Köszi a biztatást :) Próbálok bizakodni. A cicim az szétfeszül,de az ugye a gyogyitól. Most csak az ösztrogént kell szednem, meg az Utrot, a progiszuri nem kell. (Annak örülök, mert lyukacsos már a fenekem :oops:
dezsina
 
 


helló!
hát én úgy jártam mint dezsina.este nem bírtam ki .elment a párom benzinkútra tesztért,és megcsináltam.holnap lesz két hete a beültinek.még nagyon reménykedem, hogy híg volt a pisi, és nem mutatott azért hcg-t!holnap ismételek!reggel én nem tesztelte!
dezsina!neked mikor volt a beült?ugye változó a nap, mert van aki a beülti napját 0. napnak veszi.
én nem sírtam,már nem tudok, reggel a mhelyemen bőgtem.sokat várok még holnapra!!!!
lola29
 
 


Szia Lola!
14én volt a beültetésem. A doki mondta, hogy két hét múlva kell tesztelni. Ezért gondoltam, hogy akkor 28. reggel.
Neked, akkor hágyadikán volt?
Mit érzel?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Dezsina
Köszi,hogy válaszolsz a leveleimre.
Ne add fel, nekem a doki (Sipos) azt mondta,hogy a beültitől a 16-17. nap reggel teszteljek először,mert az a tuti. Még minden lehetséges! Nagyon szorítok.

Én jól vagyok, csak már agyamra megy ez a semmittevés!
Nekem is azt mondták, hogy pozítív eredményre számítanak,mert annyira jól alakult minden.
'clau'
 
 


Szia Clau!

Örülök, hogy visszatértél a topicba! Ez jó hír volt, hogy ezt mondta a doki. :D
Akkor még jobban reménykedem.
Amúgy nagyon kedves ez a Sipos dr. úr (is)

Írjál többször, attól jobban megy az idő :wink:
Én alig birtam ki azt a másfél hetet, amit otthon töltöttem!

Mit érzel? :?:
dezsina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: