Új privát üzeneted érkezett!

Monyo
Hát ez van ... már meg sem lepődök .... lassan 4 éve lesz már hogy kínlódunk ... most nagyon elegem van ....
kokusz
 
 


nekunk pont egy het mulva lesz 4eve hogy probalkozunk :cry: egy napon van a hazasagi evfordulonkkal.

en most nagyon remenykedek hogy meg volt pe es mihamarabb kezdhetem a stimus ciklust,spontanban egy fikarcnyit sem tudok bizni mar.

Kép
monyo83
 
 


Kokusz :(

anyapoc
 
 

 
 

Sziasztok,
Nnna, csak ideértem. :D
Bocs az eltűnésért, de a múlt héten a meló temetett be, a héten meg a hangulatom :?

Tonti,
Ügyik voltatok a mézzel! :D Muti azt a csípést!
Jajjjmáááár, az egész családod azt akarja, h idén se menjek nyaralni?! :cry: :wink:
Vigyázz Magadra, Te nőci! Gyomorrontás, miegymás... :roll:
Ja, és zsír az én hasamon is van... :x
Anna jobban van már?
Ratenak drukkolok, h elkerülje a műtétet?

Kókusz,
Drukkoltam azért itt csendben (mert be-benéztem stikában :) ) a spontánhoz, sajnálom, h nem jött össze :( De hajrá Kaáli! :wink:
A görbédről jut eszembe: az enyém most megbolondult... Vagyis nem a görbém, hanem a hőm... A ciklusnapok min. felén 36,6 :shock: Na, ez így most totál érthetetlen lett, de annyi a lényege, h nem mozdul sehova... Már felmerült bennem, h a mérő akadt meg, de kipróbáltam egyik este, akkor 36,9et mért.
Sajna jó okom nem volt az eltűnésre a munkán kívül... :cry: Tököm televolt már a múlt héten, hulla fáradt voltam... Egyik reggel már kézmosó szappant nyomtam a fogkefémre :shock: :? Pasi meg stresszes... :( Melóhelyen sem leányálom a helyzete, ráadásul vizsgázgat is...
Mi volt ez a fitnesses verseny? :shock: Nem is kell úgy kinézni, mint azok a lányok! :D Az sem egészséges már...

Junko,
A Férjed ilyen szereplős a lakodalmakban? Foglalkozik is ezzel hivatásszerűen, vagy csak úgy? 8)
Kitartást a szakdogához!
A kerítés hogy áll? Kuttyok mikor mehetnek haza? Nagggyon édesek lehetnek! :D
Depis-Kata sem könnyen elviselhető... :? :roll: Szerencsére olyan típus vagyok, aki a saját hajánál fogva kihúzza magát a xarból. :D És a xarban is meglelem a csepp jót és az éltet 8)
És én is drukkolok ám! 8) Amihez csak akarod! :wink:

Anyapoc,
Hol van már Pötyiről a kép? :?
Neked is kitartást a vizsgákhoz! :D

Katavirág,
Sajnálom :( és hajrá következő! :D
Olivérnek is jobbulást!

Monyókám,
Van kép az új frizuról? :wink:
Anno én is így jártam, amikor pár centisre vágattam a hajam: reggel csak néztem, h az meg ki a fene a tükörben :shock:
Sajnálom, h ennyire mélyre kerültetek, de ennyi rossz után már vmi nagy-nagy jó van kilátásban Nálatok! :D
Örülök, h meg tudtátok beszélni a Férjeddel a dolgot! Én azt hiszem, elindítanám a vizsgálatokkal párhuzamosan az örökbefogadást... De kívülről könnyen beszélek... :?
Milyen lett a madártej? :D Nem maradt? :lol: Boldog szülinapot a Férjednek! 8)

Kriszti,
Mi a baj az új kéróval? :?

Nárciszka,
Hol vannak azok a képek?
Gratu a két kis tököshöz! :D (én is ikerfiúkat szeretnék...)

Angyalom,
Királyságos érzés lehet kisDió a mellkasodon! :D 8)
Nincs mit! :wink: Adnék többet is - ezek a kismanók annyira védtelenek és tudom, h Cernyéknél is számít minden ft. És tudod, a mi családunkban is szükség volt már rájuk...

Vmit még akartam, de elfelejtettem... :?

Pusz mindenkineki:
Kata
kata1977
 
 


Hello!!! :)

Kokusz nagyon sajnalom de ne szomorkodj mert junius mar mindjart itt van es biza a sors Neked is ikreket szan en ezt erzem. :) :) :) Ne kerdezd miert de en tenyleg erzem hogy Neked most fog sikerulni!!! ;)

Kata: nem tudok foltolteni kepeket :( az emotikumok sem mukodnek es a szinek, meretek sem, valami hulye programot kitoroltem es azota nem megy. :( Majd megprobalom helyrehozni!
Most Te hogy vagy? Nem ertem, bocsi! Van pasid vagy nincs? Akartok gyereket vagy nem? Ha igen miert nem jon ossze es miota probalkoztok?
Ha komolyan gondolod es tenyleg szeretnel augusztus vegen kijohetnel ket hetre, eleg olcsok most a jegyek, Becsbol Alicanteba kell megvenni es az oda-vissza jegy olyan 150- max. 200 euro. Lakhatsz nalunk ha anappali megfelel. ;) Akkor meg dog meleg van sot meg a dogok is megdogolnek meg egyszer olyan meleg van. :)

Anyapoc: hu vizsgaidoszak? Akkor egy nagy kalappal! :) Ja, azert nem jossz sem Te sem Okr. mostansag, ertem. ;)

Anna jol van de engem rendesen kiidgel :( olyan hisztiket levag hogy csak nezek, ordit, sikit, csapkod, hatravagja Magat, uti a sajat fejet. De emberere akadt bennem, tolem csak csinalja majd megunja. :)

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Ja, holnap megszunok huszonevesnek lenni es megbizonyosodom rola hogy igazat mondott-e Anyapoc, van-e elet a 30 utan. :)

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti!
Sok boldog Szülinapot!! :lol:
nárciszka
 
 


tontika

BOldOg SzuLInapot:)

Kép
monyo83
 
 


Tontica


Kép


Élsz még? :wink:


Majd jövök még :).

Pusz

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nagyon koszi mindenkinek!! Hogy Ti milyen aranyosak vagytok!!! :)
Nagyon jo volt a szulinap, gyerekek mar jol kezdtek es fel 10-ig aludtak. :) Rate rajzolt nekem szepet, Apatol kaptam egy nagy csokor viragot es egy nacit meg egy folsot (amit en vettem meg magamnak :) ) a barinomtol eg szep bluzt es a masiktol meg ketto polot. :) Most el vagyok latva ruhakkal. ;) Volt torta es mindenki szuperul erezte magat!!! :) Az egyetlen banatom hogy anyu nem hivott es azota sem felkoszonteni, a babak elso szulinapjat is elfelejtette :( nem ertem miert ilyen, sok a gondja, tudom en de akkor is. Mindenki mas a csaladbol folkoszontott. :)

Anyapoc hogy haladsz a vizsgakkal?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Táviratiban, még mindig szakdoli.

Kokusz!
:( 4 év sok...megértelek hogy kivagy. :(

Monyó!
Éljen a régi-új Monyó! Örülök hogy újra erőre kaptál. :)

Kata!
Férjem produkcióihoz lassan pénzt szedek.
Kerítés állat jó lett, majd kűdök fotót. Kuttyokért ma megyünk. Lelkem egy darabját kapom vissza, ha itt lesznek megint. :)

Tonti!
BSZ.

Ilti!
Gratuláltam a két fütyihez? ha nem akkor most bepótolom.

Most mék...

Junko
junko
 
 


Na, megszereltem a gepet, mar tudok kepet rakni, itt van amit megigertem, amikor a szemem folott megcsipett a mehecske, ne rohogjetek! :lol: :lol: :lol: Na jo lehet! :wink:
Kép

Szulinapi kepeket majd du. mert Apa elvitte a gepet.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Eleg szani, mi? :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok,

Tonti,
utólag, de boldog szülinapot! :D
Megerősítem Anyapoc véleményét: van élet 30 (sőt, 32) után is! De most már Te is tudod! :wink:
Jó a kacsintós kép! :lol: Bocs, tényleg nem vicces...

Junkóm,
Na, meggazdagodsz a Férjedből? :lol:
Jöhet a kép! Jaaaaj, de jóóó lesz Neked a kuttyokkal újra! :D

Hol van mindenki eltűnve? :( Vagy miattam nem írtok? :cry:

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Halihó

Tontica
Utólag is boldog születésnapot! Tényleg van élet 30-on túl, Katát is megerősíthetem 32 túl is :) Szemed durva .... :shock:

Anyapoc
Látom neked is jó rohangálós időszakod van ...

Junko
Ja sok ... tele a hócipőm. És az a helyzet hogy sajnos a júniusi lombikhoz sem érzek lelkierőt .... komolyan legszívesebben bele sem vágnék most .... :roll:

Kata
Lüke vagy :) én speciel nem miattad nem jöttem. Magam miatt ... két hete filózok a lombikon és sok a meló is .... Nálad nincs valami emítésre méltó fejlemény?

Monyokám
Örülök hogy talpra álltál ilyen hamar.

Na mentem :)
kokusz
 
 


Tontica :lol:
Bocs, de mosolyogtam.

Junkó:asszem' még nem tetted!

Kata: tényleg el van tűnve mindenki.
nárciszka
 
 


Tontica lehet, h elijesztettél mindenkit :?: :!: :lol: :lol: :lol:
Bocsi, hülye vicc, de hadd nevessek már egy kicsit.
nárciszka
 
 


Nárciszka

Na ezen jót nevettem én is :lol: bocs Tonti tényleg nem lehetett vicces ...
kokusz
 
 


De vicces, tenyleg nagyon durvan neztem ki, en is jol kirohogtem magam. :lol:
Na itt par "normalis" kep:
Ez en vagyok:
Kép
Ez pedig a szulinapon keszult:
Kép
Kép

Gyerkocok par hete mar csak es kizarolag egyedul hajlandoak enni es ha megprobalom elvenni a kanalat kitor a vilaghaboru! :lol:
Ime:
http://picasaweb.google.hu/tontica28/2009Majus#
Ja es ma megtanultak szivoszallal inni. :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Ma reggel folraktak a Mirenat, nem is volt olyan rossz, most 4 evig vedve vagyok! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kokuszom!

Naaaa, szedd össze szépen magad lelkecském. Lombikba ha belevágsz visz a lendület. 4 év sok idő, sajnos bele kell törődni, hogy segítség kell. Nekem is nehéz, de hát mit csináljak ez van. Persze lehet hinni a spontánban, mert sosem lehet tudni, de ha jön a lombik idő ne tétovázz. Nincs mire várni már sajnos....

Junko
junko
 
 


Sziasztok,

Tonti,
Jók a képek! Nagyon éédesen esznek a gyerekek! Anna már jó előre nyitja a száját, Alex meg tipikus pasi! :D De hol a háború?! :shock:

Kókuszom,
Gyere, oszt majd mi feldobunk! Vagy én... :oops: Ne filózz, vágjatok bele, hadd szóljon! :D (tudom, kívülről könnyű...) De ha benne avgytok, akkor már visz az ár, nem? :wink: És tudod, kisKókuszból Dióka lett időközben, szóval kell egy újabb kisKókusz! :wink: :D
Áááá, nálam semmi extra! :?

Pusz:
Kata
kata1977
 
 


Na hali

Kata
Bulizhatnékom van de nagyon .... Persze elmgyek ám a konzultációra hétfőn, csak valahogy nem vagyok ráhangolódva. Amőgy má' kirángattam magam a kakiból :) nálam sem tart sokáig.
kokusz
 
 


Kókusz,
Mi lenne, ha 7végén elnéznénk vmi buliba? :D
kata1977
 
 


Kata
Hááát jó ötlet :)
kokusz
 
 


Kókusz,
Akkor egyeztessünk óráinkat, aztán spontán hozzunk össze egy bandát - 2 fő már meg is van :D és indul a mandula! :lol:
kata1977
 
 


Sziasztok,
Ha nincs itt senki, akkor jóóól megmutatom Nektek, h milyen szép muskátlikat nevelgetek :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


Helló

Kata
Hu de szépek a muskátlik :)
Na akkor én benne vagyok :) neked mikor jó? Nekem a péntek jobb lenne ....
kokusz
 
 


Sziasztok :!:

Gyors helyzetelntes: tegnap leszippantottak 13 petesejtemet. Ebbol 10 volt felhasznalhato, 6 osztodik szepen. Holnap 1DB! beulti. 4 nekifutas indul.

Tontica megert, miert csak 1. Ket embriot az ultessen vissz, aki tiszta szivvel elfogadja az ikerket is. Es ez nem jatek. Inkabb probalkozunk tovabb. Semmi segitsegem, nem akarok idegroncs lenni, csak egy boldog 2 gyermekes anya. Aztan kesobb johetnek a kovetkezok is.

Jaj, Monyo, nem akartalak oregiteni. Igy is nagyon fiatal vagy :wink:

Kokusz, drukkok :!: Mikor kezdtek :?:

Junko, majussal mi ujsag :?:
katavirag
 
 


Katavirág
Hu de gyorsan haladtok, azért jó hogy ott nem kell várni .... én most nem tudom még mi lesz. Hétfőn megyek konzultációra.
Drukkolok :)
kokusz
 
 


Kata hatalmas drukk holnapra! Szerintem jol dontottel es remelem sikerul rogton elsore!! :wink: :D

Masik Kata gyonyoruek a muskatlik, en is akarok de nincs helyem, majd ha lesz telkunk!

Kokusz: hetfo mar mindjart itt van, Neked is hatamas drukkhegyek!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sehol senki?

Kata
Akkor holnap?
kokusz
 
 


Kókusz,
Írj priviben, h mikor, hol randizzunk!
Kata
kata1977
 
 


Jó szórakozást Csajok!
nárciszka
 
 


Helló Csajok

Hol vagytok? Mindenki úgy el van tűnve ... :roll:

Nárciszka
Köszi így utólag is jó volt :)
kokusz
 
 


Hello, latom indenki bulizik. :lol:
Tegnap en is elmentem szulinapot unnepelni a baratnoimmel, na nem az enyemet megint hanem a barinomet.
Kepzeljetek mi tortent, ezt le kell irnom mert baromi rosszul esett.
Egesz heten a meglepetes bulit szerveztem,a baratnom semmit sem tudott. Osszegyujtottem a csajokat es megbeszeltem hogy hol es mikor es hogy csaljuk oda a szulinapost ugy hogy ne sejtsen semmit stb.
Gondolkoztam hogy milyen ajandekot adjak Neki amire szuksege van es ugy dontottem hogy mivel a telcsije szet van repedve es barmikor szeteshet szerzek Neki egy telot. (nincs munkaja, nem tud maganak evnni) Megkerdeztem uramat hany pontunk van tudunk-e venni egy telcsit, megkerdezte a mukatarsaitol is mert egyutt gyujtik a pontokat es az egyik mondta hogy Neki van egy teljesen uj szep, modern telcsije, igaz hogy fekete de jol nez ki (nokia) es nem volt hasznalva benne van a dobozaban. Na, elvittem kifuggetleniteni, 25 euro. A bulira szepen becsomagoltam egy tabla bon-bonnal. Odaadtam Neki es amikor meglatta hogy telefon elkezdte mondani hogy ja, ne es ha nem tetszik es ott elkezdte mondani a csajok elott hogy Neki milyen fontos hogy a telefon jol nezzen ki meg olyan legyen amilyen akar kulonben nem jo Neki stb. stb. stb. raadasul amikor kivette meg el is fintorogta Magat. :( En azt hittem elsullyedek, majdnem elsirtam magam, annyira rosszul esett hogy ennyit szervezkedtem, gondoltam Ra stb. es most igy all hozza a dolgokhoz. :cry: Megertem ha nem tetszik Neki a telefon de nem igy kellett volna eloadnia hanem normalisan elmondani hogy bocsi de nem fogadhatom el mert ez es az, megertetem volna. Igy szepen visszakertem Tole es mondtam hogy majd jo lesz nekunk tartaleknak. :roll:
Amugy fizettuk Neki a vacsit meg utana az italokat is, elvittuk bulizni es ... ahhhhhhhhhh Ertem ezt nem csinalta senki es ez a hala. :cry: :evil: :oops:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Na hali csajok :!: Itt ET+3 jelentkezik :wink:

Tontica, az a mehcsipeses kep nem semmi... amugy a baratnodrol annyit, hogy ajandek lonak ne nezd a fogat :!: Tenyleg nem viselkedett kellokeppen.
Amugy a nagyfiad neve honnan szarmazik :?:

Kokusz, mi volt a mai konzultacion :?: Legalabb masnaposan mentel :wink: :?:

Junko, mi van mar veled :?: Terhes vagy :?:
katavirag
 
 


Sziasztok!

Kokusz, Kata!
Találkoztatok? Milyen volt a buli?

Kokusz!
Ma mész konzira? Remélem jobb már a kedved és a lendületed is meglesz. Majd a doki fellelkesít. :wink: És igen, kell egy újabb kiskókusz :) Férjed jól bírja a cigi mentességet?

Kata!
Gyönyörűek a muskátlik.Különösen a halvány rózsaszín tetszik. Nekem nem ilyen szépek. :oops: Buli jó volt? Pasival mi a helyzet? Munka? Sok?

Katavirág!
No hajrá ügyes vagy. Mennyi fagyi lett?
Jaaaaj ne faggass még javában benne vagyunk írok majd ha lesz mit. :oops: Tudod, hogy van rossz emlékem...

Tonti!
Elhiszem, hogy szarul esett. Én biztos elsírom magam.

Monyókám!
Na mostani ciklusod hogy áll?

Nárcisz!
Akkor gratulálok. Bár a vegyes páros az amely minden igényt kielégít, de lehet jobb ha egyneműek, nem?
Jól bírod? Hú még csak most jön a nagy meleg. Te, mikorra is vagy kiírva?

Anyapoc!
Eltűntél te is, sok a munka?

Kriszti!
Te is széttanulod magad?

Zsazsóka!
Pár sort nem írsz te is?

Angyal!
Várlak ám ide. A lányok is hallanának szívesen a kislányról sztem. ;)


Ja azért írom ilyen felszabadultan soraim, mert kéééész a szakdoli. És el is mentünk nyaralni férjjel, 10 éves évfordulót megülni. (összejövős, nem házasságos). Már csak a vizsgák és államvizsga.
Meg szerdára határidős meló. De jó lesz ez, akkor szép az élet, ha zajlik :wink:
Na pusssz

Junko
junko
 
 


sziasztok.

bocsi hogy edddig nem irtam.

ugy erzem bekattanok es egyszeruen vicc ami velem tortenik,enyire nem lehetek szerencsetlen.

na es a lenyeg kb 2 napja tudom mar,ugyanazaok a tuneteim mint mult honapban.
Kép
13dpon vagyok.

es a gorbem
Kép

lehet hogy egy kicsit eltunok.

Kép
monyo83
 
 


Jo reggelt!

Monyo: ez most komoly? :shock: Uramatyam, es mar egy honap eltelt az elozo probalkozas ota? :shock: Na most futas a dokihoz es nagyon gyorsan csinaljon valamit es mentse meg azt a bebit!!! :arrow: :arrow: :arrow: Ne tunj el akkor rosszabb!!! Legyszike irjal ha van valami!!! Itt mindnki nagyon drukkol Neked!!!

Kata: gratula a kis pindurihoz, na most aztan kapaszkodni keretik kerem szepen!!! :D Meselj, mi volt, hogy volt, egy baba van bent, tuti ketteoszodik csak hogy megvicceljen! :lol: Durva lenne!!!! :lol:

Kata gyonyoruek a viragok, en is kaptam egy szep cserepeset szulinapomra, anyaknapjara a nagyfiamtol meg egy sajat festesu cserepben fumagokat ultetett es mar tok nagy. Mindig kerdezi hogy mikor lesz belole virag. :lol:

Junko: mi van Veled, ne titkolozz, semmire nem jo az! Babona? Hulyeseg! Gratula a szakdolihoz, hu mekkora munka lehetett, megertem hogy most felszabadultal, Adria meg gyonyoru ugye?! En is ugy elmennek egyszer! Fotok? 10 ev? Mi meg csak 7 es felnel tartunk! :wink:

Tenyleg jo lenne tudni mi van Angyalekkal!!!!

Kriszti, Anyapoc ha vege a vizsgaknak keretik jelentkezni! :wink:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Monyo, (a PCOS -ba írtam régebben), nagyon gyorsan dokihoz és rettenetesen drukkolok neked !!!

Kicsit önző módon is, mert nekem is az utolsó 5 terhességem az 5. hétig tartott csak és ha neked sikerülne, iszonyú sok energiát, hitet meríthetnék a Te sikeredből !!!!!

Innen a távolból +++++++++++++++++++++++++++++++++++
mniki
 
 


Monyókám!

Ez bazi erős!!!!Erősebb mint a múltkoriak!
Megértem ha eltűnsz, de azért drukkolok. Írj ha úgy érzed.

Tonti!
Jaaa, nem Adrián voltunk csak Kőszegen. 7,5 év az is szép! :)

Junko
junko
 
 


Sziasztok,

Nárciszka,
Köszi, megvolt :D

Tonti,
Huhh, nem semmi a bnőd! :? Asszem, én elmondtam volna a véleményemet a jólneveltségről :evil:
Nekem mániám a Nokia :wink:
Muti azokat a virágokat! :)

Kókusz,
Gyere majd mesélni!

Katavirág,
Drukk!
Nem értem, miért kell vkit kérdezgetni, amikor kérte, h ne tegyük... :shock: :?

Junkóm,
Találkoztunk. :D Ivós, beszélgetős volt. 8)
Köszi a virágdicst! :D Muskátliból ők nekem az elsők :D Azért vagyok ilyen kis büszke 8) Amúgy az a halvány a legszebb tő és folyamatosan jönnek rajta a virágok. :) Adnék belőle, ha közelebb lennél... Bár otthon otthon közelebb vagy. Ha jártok erre, vagy arra... :wink:
Pasi most száni... :cry:
Munka van dögivel, ráadásul a 7en egyedül vagyok a főnökkel...
Ügyi vaaagy, h kész a szakdoga! 8)
Sok vizsgád lesz még? Államvizsga mikor?
Kőszeg széééép! :D Mennyi ideig voltatok ott?

Monyó,
Aztaaa, de erős teszt! :D Irány a doki!
Megértem, ha eltűnsz picit... Drukkolok nagyon, h minden rendben menjen! És próbálj pozitív lenni, kérlek! ++++++++++++++++++

Kriszti,
Anyapoc,
Azért írjatok néha egy-egy sort két vizsga között!
:wink:

Puszi:
Kata
kata1977
 
 


koszi lanyok rendik vagytok.
probalom lazan felfogni a dolgot,nem szeretnek ugy jarni mint mult honapba.

junko,ez nem elso pisi :oops:

niki koszi,remelem pelda lehetek de nem is tudom.

majd jelentkezek ha lessz valami infom,holnap kell megjonnie,meglatjuk.

Kép
monyo83
 
 


Junko: bocsi! :oops: Honnan vettem en az Adriat? :shock: :lol: De hule vagyok! Ha kerted hogy ne faggassunk bocsi, arrol en lemaradtam! :roll: :oops:

Kata: viragokrol kepet? Majd legfeljebb ahogy szetszedik a gyerekek! :lol:

Monyo: ezermilliobillio drukk!!! :D :arrow: :arrow: :arrow:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Helló csajok

Látom előkerültetek

Megvolt a konzi, volt uhu is hálistennek nincs se ciszta se egyéb, viszont van egy szép tüszőm a jobb oldalon. Elvileg 7-én indul a Suprefact .... szóval szépen lassan beindulunk. Doktornő nagyon biztatott ....
Majd később reagálok mindenre.

Monyonak azé drukk de ezt n most nem értem .... :roll:
kokusz
 
 


Kokusz: de jo! Na most mar kicsit foldobodtal? Izgi!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


na maradok,ugysem birom ki.

roviden.

Kata szepek a muskatlik,bar en nem szeretem oket de igy kepen szepek.

Kokusz elindultal szepen az uton,beindul a dolog,majd megjon a lelkesedes is.nagyon szoritok.

Narciszka gratula a fiukhoz:)

tontika bakker milyen csunya volt a szemed,szerencse hogy nem lett ebbol nagyobb baj.gyerekeid tovabbra is tunderek.

katvirag szoritok hogy most vegre sikeruljon.

Junko neked is drukk,mondtam hogy nem faggatlak majd irsz ami jol esik.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Csak rohamléptekben :oops:...

Apa itthon volt,így volt sok program (szegeden voltunk, aztán Bükön, meg folyamatosan ideoda...).Mellette csinálom a beadandókat, jegyzősködök érettségin, és ugye itt az év vége, tiszta idegbaj :(.Még két vizsgám van,ma még be kell fejeznem egy beadandót...


Szl bocs,hogy nem voltam/vagyok,de majd jövök,ha végre kicsit levegőhöz jutok :?...

Mindenkinek pusszantás!!!!

anyapoc
 
 


sziasztok!

Monyókám,
:shock: hogy miket művelnek a tesztjeid! és ha nem is első pisis...
nagyondrukk!!!

Katavirág,
naaagy tapidrukk!

Junkom drága,
:wink: :wink:

Kókusz,
doktornő csak tudja! :wink:

Druszám, Kókusz,
de jó, hogy találkoztatok!
lájtos estire nincs kedvetek vmikor? persze csak nekem lenne lájtos! :wink:

Nárciszka,
kisfütyiseknek jó növögetést! :) :)

Tonitca,
az a csípés sz@r lehetett :roll:

Anyapoc,
elfoglaltság az van, látom :? kitartás!


mirólunk: Dióbaba ma először szopikázott belőlem! :D kis ügyes volt! és olyan cuki, hogy szétpusziltam a kis pofiját! :oops:
ma 1410g.
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: