Új privát üzeneted érkezett!

Kati, Gergőből már nem robban a kaki, de azért még rotyog. Amikor annyi idős volt, mint most Bogica, akkor sokszor a másik szobából hallottam, hogy kitört a vulkán. :lol: :lol: :lol:
Gratula a fogyáshoz! Én már nem állok rá a mérlegre... úgy döntöttem, hogy nem fogom magam ezzel (is) stresszelni. Igazából kiegyeznék azzal, ha a "meglévőt" sikerülne feszesíteni. A baj csak az, hogy ha egyedül vagyok itthon és én vagyok egész nap a fiúkkal, akkor úgy kipurcanok estére, hogy nincs erőm 8 óra után még tornázni is... 8)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: nekem fele mozgásom sincs meg, mint Neked! Eleget mozogsz Te. Nekem is szükségem lenne feszesítésre, de én is kipurcanok az egy Bogi mellett.
Mérlegre én is ma álltam, mert tegnap dicsértek. Jól esett.
Bogi miután "robbant" az ölembe jó nagyot nevet. :lol: 8) :lol: 8)

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Rita szerintem nagyon jól áll neked a rövid haj :):) és a faültetős nagylány nagyon édes :):)

drukkoljatok holnap megyünk a fotózásra :):) úúúgy izgulok :)

Dike: gratula hogy nincs rossz fogad :):) nekem nem túl jók a fogaim sajna:( de remélem Gergő nem is fogja örökölni.Most úgy néz ki hogy nem mert a csoportjába járnak vele egykoru gyerekek akiknek már nagyon csúnyácska a foga

Gergő is két hét alatt hízott anno 600 g-okat és csak tejcsi volt neki :):)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok!

Csillag! Köszi a cikket a zöld kakiról. Megnyugodtam. Azt gondolom, ha Bálint kiszív 200ml körüli mennyiségeket, akkor abban nem csak cukros rész van, így tuti, hogy inkább az van, hogy gyorsan átmegy rajta. Én annyira nem örülök, ha csak 5ször szopik, mert akkor aligha van meg a napi adagja. Bár azt is mondta a védőnő, hogy mivel Bálint sokat alszik, így lehet többet hízik, mint mondjuk egy olyan baba, aki 8szor szopizik, de egész nap bömböl. Igazából én úgy vagyok vele, ha már meghízza, amit kell, elégedett vagyok.
Ne foglalkozz a mérleggel, én azt mondom. Abszolút megértem, hogy nincs időd és energiád tornázni, illetve egyet értek Katival, rohansz Te eleget egész nap. Elárulom, én is napok óta készülök tornázni, de valahogy a főzés, házimunka, bevásárlás, Bálint mellett még nem jutott rá időm, pedig Ő szinte egész nap alszik.

Kati! Gratula az elalváshoz, nagyon örülök Neki! Nálunk az éjszakai kelés minimum 30perces. Bálint olyan 15percig cicizik, aztán büfiztetés, pelus csere. Most este 9kor szopizott utoljára, majd 2kor ébredt, utána pedig 7kor. Viszont majdnem 1órát voltam nála. Büfizés után tisztába tettem, majd feltettem még a vállamra, hátha jön még egy büfi. Erre érzem ám, hogy büdi a gyerkőcöm. Hát, nem betojt?! Felteszem a pelenkázóra, kibontom, jött még egy adag, majd még egy. Még szerencse, hogy én nem kaptam belőle. Viszont neki a ruhája is olyan lett, meg az alátét is.(Én teszem a pelenkázóbetétre még egy DM-es alátét is mindig)Na, így aztán átöltözés is volt, amit Ő persze végig vigyorgott. :lol:
Amúgy a robbanós kaki nálunk is játszik.

pedi
Kalocsa
 
 


Jaj, Nika! Mindig elfelejtem megkérdezni, hogy készített-e vmi szép tortát a férjed? Esetleg hozhatnál képet, vagy nem készültek a szülinapodkor? Gondolok ma Rátok és kíváncsian várom a képeket Gergőről. Mit mondtak, mennyi idő alatt lesznek készen?

pedi
Kalocsa
 
 


Nika, nagyon izgulok ma Értetek, Biztos csodálatos fotók készülnek Gergőről!!!!!!!!!!!!

Pedi, ha 200 ml-ket eszik Bálint, akkor megeszi a napi adagját. Én úgy tudom, hogy testsúly kg-onként 150 ml-vel kell számolni, úgyhogy Gergő adagja mozog napi 1 liter körül.
A hízás dolog egyébként nagyon változó volt nálunk eddig,
1. hónap: 1100 g
2. hónap: 900 g
3. hónap: 560 g
4. hónap 700 g
5. hónap 580 g
Mindegyikre azt mondták, hogy rendben. Most meg már kevesebb is elég lesz, hisz ilyenkor lassul a hízás mértéke.
Egyébként Gergő pont mostanra duplázta meg a születési súlyát, úgyhogy tényleg nincs okunk panaszra, hisz előírás szerint fél éves korra kell ennek megtörténnie.
Olyan kakis átöltözős éjszakánk nekünk is volt párszor. Szerencsére Gergő szeméből nem sétál ki ilyenkor sem az álommanó, úgyhogy vissza tudom tenni az ágyába és rögtön alszik is. Az éjszakai etetés nálunk azért is könnyebb és gyorsabb, mert nem kell büfiztetni. Nem tudom hogy csinálja a Fiatalúr, de nem igényli a büfiztetést... gondolom nem nyel sok levegőt, különben nyomná a pocakját. Ma éjszaka is 8 perc alatt végeztünk a szopival és mindenki ment vissza aludni.

Kati, Pedi, köszi a megerősítést mozgás és torna ügyben. MA reggel rámerészkedtem a mérlegre ÉÉÉÉÉÉSSSSSS szülés óta még nem voltam soha annyi kg, mint ma. Elvileg már csak 2 kg plusz van rajtam!!!!! A mozgás kimaradása, elhagyása csak azért esik rosszul a lelkemnek nap mint nap, mert ezzel tölteni tudnám magam. Tudom, hogy sokkal de sokkal jobban érezném magam, ha tornázhatnék. És azt is tudom, hogy lenne látszatja már egy hónap után is, mert könnyen izmosodó fajta vagyok.
Na de nem panaszkodom tovább, még van egy kis idő nyárig, hátha lesz erőm mégis belekezdeni a dologba.

ANYUKÁK!!!!!!!!!!!!!! Emlékszem, hogy valaki írta régebben, hogy LIBERO-s melltartóbetétet használ. Nekem van két 25 %-os kedvezményre jogosító kuponom, amit a DM-ben lehet beváltani, és április 30-ig érvényes. Ha valakit érdekel, szívesen elküldöm postán.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag! Gratula a kg-hoz! Megértem, hogy a lelkednek is hiányzik a mozgás, mert én is így vagyok vele. A bicajozás komolyan mondom felüdülés volt. Ha Bálint nagyobb lesz, és az idő is engedi, én szinte mindenhová azzal fogok menni vele.
Köszi, aranyos vagy! Igen, tudom, hogy ha 200ml-t eszi, akkor megvan a napi adag, de ez csak egy szopi volt, és nem tudhatom, hogy máskor mennyit eszik. Bár az is igaz, hogy neki a 130ml volt a minimum. Amúgy a védőnő azt mondta, hogy a testtömegének 1/6-át kell megennie egy nap, és minimum 500grammot hízni egy hónap alatt. Az meg tuti meglesz, szóval, nem aggódom. Egyébként éjszaka nekem is gyorsan visszaalszik Bálint. Beteszem az ágyába, néha még "morog" egy kicsit és aztán csend van. Mondjuk nekem szinte a nap 99%-ban egyedül alszik el. Csak, ha nagyon nagyon fáradt, akkor jön a mellkasom vagy a cicim! :lol:
Jaj, Te annyira drága vagy! Én használom a Liberos betét. A múltkor éppen elfogyott, és volt itthon Dm-es. Na, attól tiszta szösz lett a cicim! :evil:

pedi
Kalocsa
 
 


Jaj, tegnap nem is meséltem, hogy ismét fejek. Kérdezte a védőnő, hogy mennyi tejem van, és hogy fejek-e?! Mondtam, hogy már egyáltalán nem fejek, de tuti, hogy lenne még, mert a múltkor Bálint kiszívott az egyik cicimből 100-at majd másfél óra múlva megint abból 100-at!
Na, a lényeg, hogy az egyik kismamája szólt neki, ha tud valakinek felesleges anyatejet, nagyon fontos lenne, mert az egyik ismerőse(egy felnőtt ember) nagyon beteg. Már mindent próbáltak, és most azt javasolták nekik, hogy szerezzenek valahonnan anyatejet. Így most próbaként hozzájuk viszem egy héten keresztül. És, hogy milyen kicsi a világ, az illető anyósomék utcájában lakik. Jaj, annyira boldog lennék, ha segítene rajta!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, akkor hétfőn repülnek hozzád a melltartóbetétes kuponok.
Nagyon nemes dolog, hogy segítesz a tejeddel valakin! Remélem, hogy tényleg hasznára válik az illetőnek!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!

Nem birtam ki, hogy ne nezzek be de annyira sokat irtatok, hogy nincs idom vegigolvasni a fotokat neztem meg.

Pedi, Balint gyonyoru, latszik, hogy kiegyensulyozott, nyugodt baba!!!!!!!!! Csodaszep!!!!!!!! Es 6 hetesen nagyon szepen tartja a kis fejet!!!!!!!!!

Rita, ez a rovid haj elkepesztoen jol all Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csajos, noies es vagany is es szexi is vagy!!!!!!!!!! Ha megis levagatod nyaron a melegben......kerek fotot!!!!!!!!! Viszont gesztenyebarna szinnel....anyam....kiutned az urad!!!!!!!! :D :D :lol: :lol: Nagyon szep lennel egy ilyen frizuraval barna szinben!!!!!!!!!! Nekem tetszenel nagyon!!!!!!(bar no vagyok, hihihihihi)

Tobbbiektol bocsi, hogy nem irok de puszi Mindenkinek!!!!

Virag, integettem Neked!!!!!! De tenyleg. Kineztem az ablakon es papaztam. Uram kierdezte mit csinalok, mondtam igertem a csajoknak egy papat. Nagyon nevetett. Angol srac ult mellettunk, O is kesz volt!!!!!!!:):):)):

Nita, integetes Neked is szolt, gondoltam Mindkettotokre!!!!!!!! Matet mikor viszed dokihoz?? Van mar idopont???
Vendég
 


Csillag! Nagyon szépen köszönöm előre is! Most már 2:0 a javadra, így én jövök! :wink:

Bogáááááááááááárka! Jaj, de jó, hogy szerencsésen hazaértetek! Köszi Bálint dicsit! Tényleg elég erős kisfiú, a védőnő is megjegyezte, és hozzátette, hogy ez a hason alvásból ered. :D

Képzeljétek! Egy fél órája felmentem az emeletre, mondom benézek Bálinthoz is! Hát, nem fogjátok elhinni, hatalmas szemekkel egy hang nélkül nézte a békáját, és szopta az ujját! :D Majd megzabáltam. Aztán kiderült, hogy tele a gatya, valószínű arra ébredt meg. Most meg majd kiugrik a pihiszékből, annyira kommunikál a macival meg a zsiráffal! :lol:
Olyan sokat változott, mióta megszületett, most inkább Zolira hasonlít, de nagyon!

pedi
Kalocsa
 
 


Bogi, én is integettem! Pont délre vittem Gergőt szurira és amikor kiléptem a házból, felnéztem az égre és dobtam Neked egy pá-t! :lol: :lol: :lol:

Pedi, ne viccelj már ezzel a 2:0-al. Te küldtél Boginak cseppeket, meg Dikének is fogsz küldeni gátmasszázsolajat, úgyhogy az állás inkább 2:2. :wink:
Bálintka nagyon édes pofa hogy ilyen ügyesen elfoglalja magát!

Mi most nagyon szenvedünk a tornákkal. Két okból kifolyólag. Az egyik a fogzás, Gergő sokszor azt csinálja amikor hasra fordítom, hogy mint egy kiéhezett kutya aki ráveti magát az elébe dobott csontra, ráveti magát a földre terített takaróra és próbálja dörzsölni vele a fogínyét. Komolyan mondom, hogy még morog is hozzá. Ha nem ezt csinálja, akkor meg elkezd játszani hasra fordítás után a kitett játékokkal és teljes joggal megsértődik és bömbölni kezd ha visszafordítom a hátára. :? Úgyhogy gyakorlatilag minden tornát végigsír. (A forgatásokat úgy képzeljétek el, hogy egy torna alkalmával kb 28x forgatom a hasára és vissza.)
Ja, és a labdás gyakorlattal is befürödtünk, mert ahogy ráhasaltatom a labdára, rögtön lehajtja a fejét és rágni próbálja. Szóval marha nehéz ez most.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Pár dologra megpróbálok reagálni, amíg Marcus nyugton van itt mellettem.

Pedi, nálunk is volt egy ideig zöld kaki, én úgy oldottam meg, hogy többször visszatettem ugyanarra a cicire, el is múlt. Többször büfiztettem, és visszaraktam.
Bálint nagyon szép, te pedig tényleg nagyon csinos vagy, igaza volt a dokidnak! :D
A fejésért le a kalappal!

Bogi, kati, köszönöm a hiányolást.

kati, igenis nagyon jó anyuka vagy, ezt ne felejtsd el!!!!!!!

Csillag, gratula a duplázáshoz, kb nekünk is 5hónapos korára lesz meg. A többszöri kaki miatt ne aggódj, fogzásnál teljesen természetes!
Fogyáshoz gratula, rajtam is már csak 2 kg van.

Mia, nagyon édes Lilikéd! Ügyesek voltatok a szülésnél!

Rita, nálam is a rövid haj a befutó. :wink: Zalán tündéri, és milyen nagy! :D

Bogi, érezzétek nagyon jól itthon magatokat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsani drága, téged kihagytalak, bocsi. :oops: Örülök, hogy nem ismétlődött a barnázás, vigyázz nagyon magatokra, de ezt úgyis megteszed. :wink: Mikor mész uh-ra?

Majga, én se látom, azt a 17 kg-t. Jól elrejtetted!!! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok!!!! BOGINAK VAN EGY FOGA!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


KATI!!!!!!HOL A MANÓBA??????ÉS EZT HOGY CSINÁLTÁTOK??????

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Kati, nem semmi ez a Bogi leányzó!!!!!!! Irigy-irigy... mi csak szenvedünk, de eredmény nélkül.
Szerintem könnyen meglehet, hogy emiatt nem cicizik Bogi rendesen.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Alul jobbra van neki.
Ma vacsi után cicizett. Vacsi előtt nem fogadta el, majd amikor elfogyott az üvegből, amíg Zsolti melegítette neki a következőt, addig cicizett és nem is kellett neki több üvegből.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csajok facebookon van fent három kép a mai fotózásról szerintem nagyon szupik lettek :)

Gürtler Mónika aki nem van ismerőseim közt :9

de igen csinált tortát bocsika nem tettem még fel :)puncsos volt és a tetején cukormázzal :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Itt voltunk ma...

http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/goz ... n/2214293/

Ez a cikk és a videó...

Férjem, meg lányzó 4 perc 08-10 nél látható, szürke pulcsiban, Regi alig látszik, integetnek.

Nyúlon is megállt a vonat, meg még több helyen megnéztük Győrben is.

Itt pedig csak a videó linkje...

http://www.youtube.com/watch?v=yZH7U0HS ... r_embedded
Vendég
 


Pedi! nagyon szépen köszönöm,de nem kell az olaj, mert anyum vett,amiről nem tudtam ne haragudj!de nagyon rendes lett volna tőled!!

Csillag! na látod plussz 2 mi az??szeretném majd én ilyen hamar visszanyerni az alakom!

Bogi!örülök h épségben hazaérkeztetek!!!érezzétek jól magatokat!

Kati! az nem semmi gratulaa!!:))

Nika! nagyon kívánatos ez a torta!:)

Rita! de jó lehetett:D

tegnap többször keményedtem,nem volt kellemes. holnap szülésfelkészítő!:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Dike! Semmi gond. Sajnálom a keményedést.

Nika! Hm, ettől a látványtól akartál minket megfosztani? Istenien néz ki ez a torta! Te nem lehetne, hogy nekem is süt ilyet a párod jövő héten? :oops: :lol:

Kati! Gratula a fogacskához, és az esti szopihoz!

Rita! Jaj, ez szuper jó program lehetett.

Beze! Jó, hogy jelentkeztél! Mesélj, hogy telnek napjaitok?! Már nagyon várom a talit!

Csillag! Jaj, sajnálom Gergőcit a fogzás miatt. Még egy sem jött ki neki?

Hoztam egy képet az új nacimról. Tegnapi babakocsizás, és egy Bálint! :D
Kép
Kép
Kép az új szabadidőmben

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi nagyon jól nézel ki!!! Bálint olyan kis édes!

Kati gratulálok nektek az első fogacskához!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Pedi! csúcs szuperül nézel ki!!!!!!!!!!!!!!!Bálint nagyon édes,vagány az új szerkója!

KépKép
dike
 
 


EJJJ PEDI...MILYEN CSUDASZÉP KISMAMI VAGY TE :D

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Kati köszi!!!!!!!:))))
remélem előbb utóbb jön a béjbi!!!!!!!:)))))

Virág remélem igazad lesz:))))))
de ne a tesztet hozzam hanem a pocak képeket:))))

Rita itt is eszméletlen csinos vagy!!!!!!!!!!

Kati nagyon ügyi vagy a kilókkal!!!!!!!
nekem is kezdik már mondani hogy kezd kisebb lenni az arcom........fél 6 után már nem eszem.jövőhéten jön az update kajám is!!!!!!!!!!!!!!:))))

Bogi még nincs időpont..........akkor tudunk menni ha api legalább 2-3 napot egy más után itthon van....amint tudjuk mikor van ilyen már repülünk is a dokihoz!!!!!!!!!!!!

Kati nem semmi hogy már van foga Boginak:))))))

Pedi nagyon csinos vagy!!!!!!!!:)))))))
Bálint csodapofa.nagyon cuki:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon sokat írtatok :(

Csak drukkot szeretnék kérni ma 9től, megyünk 12. hetire, ha tudok, jövök beszámolóval, csak vennem kéne kismama nacit is, mert már semmi nem jön rám :( :D

Remélem, mindenki jól van, ha időm engedi, ígérem, visszaolvasok!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
Megy a drukk a 12 hetes uh-ra!

Most jöttünk haza nemrég az oviból, nyílt nap volt. Zalán érdeklődve figyelte az apródokat, Regivel meg húsvéti kosárkát készítettünk. Már egy ideje alszik Zalán, még folytattam a nagytakarítást, már csak a fürdő van, és kész vagyok, előbb is mint gondoltam. Húsvét előtt már csak vásárlás, és pihenés. Csütörtöktől szünet, akkor úgysem lenne időm takarítani.

A gőzmozdony, nagyon jól nézett ki, kicsit olyan volt mint ha visszamennél az időben. Párom nemrég hívott, hogy 21-én bp és esztergom között is megy, úgyhogy rendel jegyet, és Regivel elmennek. Mi maradunk itthon, másnap egyébként is keresztelő, készülni is kell.

Pedi, nagyon csinos vagy!

Most ennyi. Többiek? Merre vagytok?
Vendég
 


Jeanner drukk az uh-ra:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk :)

Baba jól van, baromi aktív volt, de sehová nem tudom feltenni a videót, mert elfogyott a net :( (stickünk van...) de hoztam képeket :D

Úgy néz ki, kukaca lesz :D

Poci 13+1:

http://kepfeltoltes.hu/110418/pocokpoca ... es.hu_.jpg

Babuci:

http://kepfeltoltes.hu/110418/kismano_w ... es.hu_.jpg

Kuki alakú köldökzsinór :D

http://kepfeltoltes.hu/110418/kukifot__ ... es.hu_.jpg

Amúgy már nagyon aktív volt, itta a magzatvizet, szopizta az ujjait, kapirgált, pörgött, imádom :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner gratulálok!!! Nagyon szép pocakod van, cuki a Kis Baby!!!

Én most megyek dokihoz...

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Jeanner! nagyon édes, és az szerintem is kukac,Árminnak is így lehetett látni:D szép a pocid is!

mona! drukkkkkkk!!!!!!!

voltam ma felkészítőn, megint vettünk légzésgyakorlatokat,tolófájásoknál, mit lehet kell csinálni, apa h tud segíteni stb...és egy védőnő volt aki a baba korházi,otthoni ápolásáról,szoptatásáról beszélt! jó volt:) holnap szülőszoba látogatás!

KépKép
dike
 
 


Jeanner, nagyon szorítottam értetek reggel Örülök, h9gy minden a legnagyobb rendben van! Gyönyörűségesek a fotók! Gratulálok Nektek!!!!!!!!!!!!

Mona, Neked is drukk a dokilátogatáshoz!

Pedi, nagyon csinike vagy! Olyan Úrinősen tologatod Bálintkát a babakocsiban! A Fiatalúr pedig tényleg tiszta Apukája a fotókon! Édes pofika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MA feladtam a kuponokat.

Rita, nagyon jó kis programot szerveztetek. A keresztelőt én is szeretném lassan megbeszélni az iskolaigazgatónkkal. Bencét is Ő keresztelte és olyan szép és meghitt volt a szertartás, hogy Gergőt is hozzászeretném vinni. Nálunk viszont lehet, hogy júniusra csúszik majd a dolog, mert májusban sok s hétvégi program, ballagás, elsőáldozás, bérmálás.

Nika, megnéztem Gergő fotóit a Facebook-on. Olyan szépek lettek!!!!!!!!!! Kíváncsian várom a többit!
A tortád istenien néz ki! Húúúúúú de meg tudnám enni! Nagyon ügyes a Párod!!!!!!!!!!!!

Nita, való igaz, rosszul fogalmaztam legutóbb... tényleg azt kívánom Neked, hogy sorozatban töltögesd fel a pocakfotós képeidet! :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Szóval....most nincs valami jó kedvem....

Méhszáj teljesen zárt, viszont a doki úgy látta, hogy kicsit kevesebb a magzatvíz, holnap be kell mennem a klinikára uh-ra.
Annyira aggódom....

Azt mondta, hogy vagy szivárog, vagy csak éppen nem termelődött még elég....

Nem hiszem, hogy szivárogna, azt csak észre vettem volna!

Szorítsatok nekünk holnap!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona, minden porcikámmal drukkolok Neked holnapra!!!!!!!!!!!!! Puszillak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona! nagyon drukkolok holnapra!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Virág, Dike köszönöm, aranyosak vagytok!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Mona, drukkolok, biztosan nincs semmi baj, és jó hírekkel jössz ma!

Zsani, nagyon örülök, akkor most már GRATULÁLOK!!!!!!!!!!! Nem látom a vonalzód. :wink:

Pedi, de aranyos vagy, én is nagyon várom. :D
Köszönjük, jól vagyunk, Marcusnak is kijött sajnos az ekcémája, így diétázok. Egyelőre bírom. Visszaköltöztünk a hálónkba, egyszer kell átmennem szoptatni, ez belefér. :wink:

kati, nem semmi a kislányod. :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok pár sort!

MONA! DRUKK HEGYEK! Bár nem vagyok orvos, azért nem kellett volna rögtön azt mondnia, hogy szivárog. Van olyan, akinek kevesebb a magzatvize, és van akinek meg több. Biztosan minden rendben lesz!

Csillag! Jaj, nagyon aranyos vagy! Köszönöm a kuponokat!

Beze! Sajnálom az ekcémát, és örülök, hogy újra a hálótokban laktok, gondolom, Ti is! :D

Jeanner! Nagyon örülök a jó híreknek! Én is várom a vonalzódat!

Dike! Tök jó, hogy jársz a felkészítőre, mindig olyan jó dolgokat mutatnak.

Lányok, köszönöm mindenkinek a képdicséretet. Én nagyon nem vagyok magammal megelégedve. Igaz, még mindig az a 2kg van rajtam, mint eddig, de olyan nagynak látom magam. Illetve a nadrágjaim többsége bár rám jön, be nem tudom gombolni. Reggel mindig olyan jó lapos a hasam, de nap végére mindig hatalmasnak látom. Jó lenne már tornázni kicsit, de most, hogy jó idő van, inkább megyek Bálinttal a levegőre.
Tegnap voltunk uh-on vele, minden rendben van. Nagyon nyügi napja volt tegnap, még sosem volt ilyen. Úgy sajnáltam. Viszont éjszaka szinte végig aludt! Fél5kor kelt!

Na, lépek, mert mindjárt mennem kell masszázsra, Ő meg még mindig alszik!

pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Mindenek előtt!!!! Mona, minden porcikámmal izgulok érted, és mindketten nagyon drukkolunk, úgy hátha!!! De én érzem, hogy semmi baj nem lesz :) KIZÁRT!!!, hogy baj legyen...

Pedi, csatlakozom, nagyon nagyon csinos anyuka vagy :)

Kati, fog???? :shock: :shock: :shock:

Köszönöm a dicséreteket és a gratulációkat :) mi már rákészültünk Samura, remélem nem gondolja meg magát, mert lánynévből még mindig híján vagyunk...

Vonalzót mindjárt kiteszem :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

Mona: Ezerrel drukkolok Neked, de minden rendben lesz. A szivárgást gondolom én is, hogy észre vetted volna. Csak elővigyázatos a dokid, de tényleg nem kellett volna ennyire Rátok ijeszteni.
Várunk nagyon a hírekkel!

pedi: gratulálok az átaludt éjszakához!
szuper jól nézel ki! Tényleg olyan úrinő vagy!

beze: Ügyesek vagytok, hogy újra birtokba vettétek a hálótokat. Marcusnak van már több foga?

jeanner: GRATULÁLOK Neked!!!! Nevetek van már?

dike: remélem, hogy fogod tudni használni, amiket hallasz, tanulsz.

rita: ügyeske volt Regi a nyílt napon. Zalán édes pofa lehetett, ahogy figyelte a "nagyokat".
Keresztelőt mi is a hétvégén beszélgettük és várjuk az időpontot a leendő keresztanyukától, aki főiskolás és hozzá alkalmazkodunk, de mi is május-júniusban szeretnénk megejteni a dolgot.


Képzeljétek, tegnap megjártuk Bogival Berettyóújfalut, ami tőlünk 180 km. Kétszer megálltunk kivettem Bogit megnyújtózni. Nem aludt végig, hanem nézelődött, beszélgetett. Ott pedig hősiesen tűrte, hogy ment kézről kézre és aludt sokat a babakocsiban és sétáltunk hatalmasat. Én le is égtem. :shock:
7-re értünk csak haza. Már nagyon nyűgös volt, de nem csodálkozok rajta, mert mi is. Aztán 8-kor lefektettük és 2.40-ig aludt, majd szopizott és fél8-ig szunyált. De most megint alszik.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, rokonok mentetek? Bogica egy hős :D

Sámuel lesz, ha tényleg kisfiú lesz, ha kislány, akkor talán Ingrid, ez még képlékeny... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Mona, nagyon sokat gondolok Rád és a kis Larára!!!!!!!!!!

Kati, Jó kis programotok volt! Bogi tényleg ügyesen viselkedett.

Jeanner, tetszik a vonalzód!

Beze, hogy jött ki Marcuson az ekcéma? Ő is a tejtermékekre lehet érzékeny Lexihez hasonlóan?

Pedi, masszázs?????????? Irigy-irigy-irigy-irigy............

Én totál el vagyok havazva. Azt sem tudom, hogy mihez fogjak hozzá. Apa egész héten reggel 9-kor megy el itthonról és este 10:30-kor jön haza, nekem végig kell pucolnom a házat de úgy, hogy a szekrényeket is le kell mosni, mert tiszta ujjlenyomatosak. :oops: :oops: :oops: Ruhákat is át kellene pakolni a komódokban, mert Gergő megint kinőtt egy csomót. Már 74-es body-kat is kezdünk hordani. Aztán el kellene tenni a gyerekek téli cuccait, talán már nem lesz rájuk szükség. emellett főzni minden nap + a szokásos tornák, nyújtó gyakorlatok. És persze végre itt a jó idő, süt a nap és jó lenne sokat kint lenni a levegőn a gyerekekkel. De mikor?????????????, Max kora délután fér be az időnkbe. :?
Ha minden igaz hétfőn lesz nálunk megint családi összejövetel, úgy mint karácsonykor, a Férjem családja jön hozzánk eszem-iszomra. Egy kicsit ki vagyok rájuk akadva, mert szóvá tették, hogy mennyire rosszul esik nekik az, hogy nem köszöntöttük meg a gyerekeiket a szülinapjukon, névnapjukon januárban és februárban. A baj csak az, hogy az ajándékok itt vannak nálunk, de Ők nem hívtak meg bennünket, csak elvárták, hogy küldjük az ajándékokat. Jó mi? Én évente többször vendégül látom Őket, itt tartják a mindenféle köszöntéseket, de eszükbe nem jut esetleg viszonozni... Tavaly augusztusban voltam náluk utoljára. És még nekem van lelkiismeret furdalásom amiért nem vittem el nekik az ajándékokat... Ja, és Bencének és Gergőnek is volt névnapja márciusban, de Ők se köszöntötték meg Őket. (Bár lehet, hogy a sértődöttség miatt.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag, nem semmi család... :evil: van bőr a képükön!!!

Csajok, egy kis segítségre lenne szükségem...

Szülésfelkészítőre mikor kezdjek el járni? Kismamatornára ti jártatok? Nálunk a Margitban van, de az beutalós :( a többi meg drága :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Végeztem a tavaszi nagytakarítással, egy hét alatt. Sőt, valamit már két hete kezdtem. :oops: Még az ablakokat illenne megpucolnom, de nem vészes, úgyhogy ez lehet elmarad.

Csillagvirág
Én mindig délelőtt takarítottam, mert ilyenkor alszik kb 2 órát egyben Zalán. Délután kb 2.30- 3 óra körül indulunk el itthonról, és estig kint vagyunk. Legalábbis a héten így tervezem, mert nagyon jó idő van. Csütörtökön meg délelőtt megyünk Győrbe, vagy pénteken, szóval az egész napos kiruccanás lesz a gyerkőcőkkel.
Holnap meg délelőtt már nem leszek itthon, úgyhogy pont jókor fejeztem be a takarítást.

Jeanner
Reginél csak a szülésfelkészítőhöz tartozó tornára jártam. Zalánnál már nem nagyon volt időm.

Mona
Drukkolok! De szerintem sem lesz gond, sok kismamának kevesebb a magzatvize.
Vendég
 


csillag, drága!!!!! Kitartást kívánok!!! Nem hangzik túl jól a heted! Az legyen előtted, hogy a Férjed értetek csinálja ezt. És nemsokára nyár, amikor együtt lesztek!
Meglrtelek, bár én "csak" egy gyerekkel vagyok itthon, de Zsolti rengeteget nincsen itthon. Igazából én nevelem Bogit, de nekem ez a dolgom. Sokszor szeretném, ha ő is jönne velünk, vagy csak ha többet lennénk itthon hármasban.
Ő szinte csak reggel látja Bogit, amikor 7 körül átviszem magunkhoz.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Már belekezdtem a takarításba, de most abba kell hagynom, mert itt az ideje a második tornánknak Gergővel.
Ma még törölgetni fogok, meg elkezdem lemosni a szekrényeket, este pedig amikor a gyerekek lefeküdtek meg kivasalok. Épp most szedtem le a ruhákat a kötélről, szerencsére megszáradtak.

Kati, aranyos vagy, hogy így vigasztalsz. Nekem csak azért lenne jó, ha legalább fél napot itthon lehetne a Férjem, mert akkor Ő ellenne a gyerekekkel én meg gyorsabban megcsinálhatnám a takarítást. Hiába 5 hónapos Gergő, utálom, hogy minden napra jut valami házimunka. Olyan jó volt régen amikor egyszerre mindent meg lehetett csinálni. Ehhez nem tudok hozzászokni. Ja, és nálunk nincs olyan, mint amikről Rita írt, hogy 2 órát alszik Gergő. (Bencéről már nem is beszélek.) Ma délelőtt kemény 10 percet szunyált a Fiatalúr. :twisted: Ezalatt a 10 perc alatt gyurmáztunk egy kicsit Bencével. Vele is kell foglalkoznom. Aztán elindítottam egy mosást, hoztam be tüzifát, mert esténként még befűtünk, kivittem a szemetet, leszedtem a száraz ruhákat a szárítóról, csináltam gyorsan császármorzsát és elment a fél napom. Olyan semmiségnek tűnnek ezek a dolgok, mégis elmegy velük az idő.

Most is csak Mona miatt kukkantottam be, hátha van már hír róla.

Most megyek megtornáztatom Gergőt, bár hulla fáradt és tutira bőgni fog. :cry:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Pedi, bocsi, elfelejtettem megdicsérni a képeket! :oops: Tündéri a pici fiad, zabálnivaló, te pedig nagyon csinos vagy!!! :D

Csillag, a tipikus helyen, könyök alatt ,mindkét karon. Tej csak tipp, Lexinek nőnapkor vettél le a vlrt, hogy megnézzék, tényleg allergiás-e, 4hetet ígértek, de még mindig nincs eredmény. :( Legkorábban jövő szerdán érdeklődhetünk ismét.
A férjed családjának tényleg vastag a bőr a képén!!! :evil:
Tornázáshoz kitartást kívánok, Gergőcit puszilom.

kati, még mindig 1, de nagyon nyálzik továbbra is, és állandóan az öklét rágja.
Ügyesek voltatok!

Zsani, tornára nem jártam, szülésfelkészítőre pedig bőven 20 héten túl anno Lexivel.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kati! jó kis programotok volt tényleg, és Bogi nagyon ügyi:)

Jeanner! szép lett a vonalzód, és a nevek is tetszenek:)
kismamatorna a 12.hét után....én nem jártam, szülésfelkészítőre 17 hetesen lehet jelentkezni nálunk.

Mona! nagy nagy drukkkkk!!!!

Beze! jó lehet visszaköltözni a hálóba éljen:)

Csillag! sajnálom h így el vagy havazva,tényleg nem lehet egyszerű!!!

én is panaszkodom:

kiderült h van egy januári elmaradt 9000ft.os eon villanyszámlám, amit most be kellett fizetnem(már ez felbaszott), aztán gondoltam, h be is megyek az eonhoz, és megvariálom a dolgokat, azaz h ezután diktálás után akarok fizetni, ahogyan a gázt is. mindezt azért mert tavaly decemberben karácsony előtt is kijött egy 22ezer ft.os ráfizetés....gondoltam most nem akarom ezt. hát bementem, zárolták az órát és hát persze már most 15 ezer plussznál járok amit így juniusig be kell fizetni. de májustól amúgy már diktálok.mondta a csaj h még jó h ezt megcsináltuk(azaz h ezt kitaláltam) mert ez decemberre 50 ezer is lehetett volna...ugye még csak most jön a kert locsolás szezon. basszus nem hiszem el, hogy most kapásból 25 ezret megint ki kellett adnom váratlanul:(((( ennyit ért a vaterás ruhapénzem, pedig nem erre akartam költeni:((

KépKép
dike
 
 


Dike, sajnálom. :( Nekünk is lesz nagyon be nem tervezett kiadásunk, amiről nem is tájékoztattak előre, megértelek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: