Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi a dícséreteket!
5 órákat aludt éjjel! Jó baba nagyon. Ma megyek varratszedésre! Nem tudom milyen lesz majd! Remélem nem fáj!

Norwell
Édesek lehettek,ahogy izgatottan lesték a Mikit! Kis drágák!

Kacsa

Timi javulgat már?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Kacsa!

Gondolhatod, nem én adta a gyerek kezébe tollat, hanem szerezte... Mondjuk abban én voltam a balek, mert elöl felejtettem :twisted:

Kinga!

Tündéri kicsi fiú, és ezek szerint étvágy-gondja sincs :) A varratszedéstől ne félj, pikk-pakk kint lesz a madzag :)

Juca!

Értettük ám :wink: Így is, úgy is tök jól nézel ki :)
Egy szobában alszanak a gyerekek? Vagy csajok külön?

Lilia!

Mi volt a sokdés uh-n? Még mindig pipike?

Norwell!

Hogy ez milyen aranyos lehetett...

Pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kinga!
Nagyon édes a kicsi fiad! :) És milyen hatalmas a cumi a szájában! :)
Ügyesek vagytok a szopival!

Évi!
Hát a te csemetéid is hatalmasak már! Gyönyörűek!!!!! De a szemük sem áll jól... :twisted: :lol:

Itt szakad a fehérség :cry: , amit most megöntöz egy kis ónos szutyok :evil: :x :cry: Nyarat akarok!!!!! Értitek??? Nyarat!!!!!!!!!!!
Még a havat is el kellett lapátolnom+ a lakás takarítás... hát nem kicsit lóg a belem. Most trappolok Emiért az oviba, remélem nincs még nagyon lefagyva... :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Panka!

Köszi :)
Időjárást ne is mondd :evil: Reggel óta esett a hó, most itt is ónos eső szakad. Hó nem maradt annyi, hogy a szánkó csússzon rajta, de annyi azért van, hogy az ikerkocsit már ne tudjam áttolni rajta :evil: Hogy hogy a viharba megyünk el a Dóriért az oviba, az még rejtély :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kinga

gyönyörűséges a kis Bence. szerintem igazi fiús pofija van. azta, de jó, hogy már most ennyi a tejed!!!!:) nekem max 60 gr sikeredik.

Évi
most jutott eszembe, még nem is gratuláltam a kresz vizsgádhoz!!!!!!!! szupi. a többit mikor csinálod? megvárod míg elolvad a hó??? (bár gondolom márciusig nem fogsz várni.)
gyerekeid nagyon helyesek. kedvencem Eszti közelről. :wink: de ahol négyen vagytok a gyerekekkel az is szupi. jól nézel ki! :wink: a kép a vadasparkban készült?

én is felteszek végre pár képet.

(Panka, már a nyarat várod, én a tavasszal is ki lennék békülve. hó még ok,de ónoseső. brrrrrrrr. én is ki akartam menni havat lapátolni. én szeretek. de Anyum lebeszélt. lehet igaza van, még várok 1-2 hetet, még friss a műtét. lesz még hó a télen!)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!
Luca baba is gyönyörűséges! :)
Máté megbarátkozott már vele?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Évi!

én viszont még nem láttam a tiédet, pedig beetettél. :wink:

nagyon szép gyerekek. nálunk mindig kinn van toll, cerka, talán ezért nem a falra alkotnak. egy szobában alszanak igen.

nagyon szép gyerekek. gyuri már kész embernek tűnik mellettük. :twisted:

tjuca
 
 


Évi!
Csuda édesek a gyerkőceid! :) Szeretnél otthon maradni, vagy tervezed, hogy dolgozni mégy?

Syry!
Gyönyörű a lánykád! :)

Kinga!
A varratszedéshez drukkolok, ha jól varrt a doki, akkor a szedés sem fáj (saját tapasztalat... :roll: ).

Kacsa!
Heeeeelp! Írtam privit!

Panka!
Hát szabad ilyenkor havat lapátolni?!?!?! Rossz kislány... Ezt bízd inkább a férjedre, főleg most!

Lilia!
Akkor most már névlistát is kérünk szépen, plusz a 4D-képeket! :twisted: :D

Kép
Kép
norwell
 
 


NORWELL! Nem jött privi!!! E-mail-t írj inkább, az a tuti!!!

Az összes feltett kisebb-nagyobb Törpi gyönyörű!!!!

---

Timó mozzanat:

nézi a mesét a laptopon, én épp a budin trónolok, mikor rájön a pisilhetnék, bili bent a nappaliban, Timi rácsüccs, pisil, de én még a budin, közben a mese megy ... Timi 4-5 m-t araszolt a laminált padlón bilivel a seggén, hogy addig se maradjon le a meséről

-

Timiszáj:

rohan hozzám orrot törölni, mert folyik: "itt vagyok, mint a fekete SZÚNYOG"

kacsa14
 
 


Ja és Kinga, köszi, Timó javulgat már, de még zöldes a taknya, marad már a héten, hátha teljesen rendbe jön és akkor jövő héten talán tud menni legalább 1 hetet egyfolytában ... hétfőn jön az oviba is a télapó, arra jó lenne, ha ott tudna lenni ... bár, hogy mit énekel majd neki?! Kéne tanítani neki vmit, de Apa a múltkor leszúrt, hogy a Hull a pelyhesemnek nem jó a dallama, persze elénekelni ő meg nem hajlandó ... majd rányomulok a netre és keresek egy profi előadást és megtanuljuk hétfőre. :D

kacsa14
 
 


ÉN IS AKARNI NAGY-NAGY HÓESÉST!!!! Itt kb. fél mm esett reggel, de már árvíz van az esőtől ... hót hányni meg nem kell, mert társasházban a házibácsi hány :twisted:

kacsa14
 
 


NORWELL! Ideért a privi!!! Hajrá! Ha nem megy, írj, de mail-re! Az előző miért nem ért ide? Megint "Norwell volt hülye"? :lol:

kacsa14
 
 


Kacsa!
Nanáááááá... :twisted: :D Elküldtem, hogy írok oszt majd' elfeleljtettem... :P De már sikerült pár dolgot változtatnom! ;)

Kép
Kép
norwell
 
 


hihi :twisted:

kacsa14
 
 


nem tudok bemenni :cry: :cry: :cry:

kacsa14
 
 


Norwell!
Férj nem tudott volna bejönni, ha nem lapátolok... mondtam már, hogy nagy hóhányó vagyok?? :twisted: :lol:
Meglepő módon van erőm, bírom a dolgokat, az első hetek nehezebbek voltak, akkor hamarabb elfáradtam. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Syrynx! Gyönyörű Luca baba! Igazi lányos arcocskája van. Nagyon édes a ruháiban.

Évi, hol készültek a képek? Tündériek. Eszter milyen kis szőke lett.
Mondtam, hogy a rutin a legnehezebb. Jól haladsz, nyugi. Az egész csak a rászánt időn múlik.

Jó volt látni Nyuszikát. :) Ez a doki óvatosabb volt, és a lábai is összébb voltak zárva, mármint Nyuszikának :lol: de ő is csak a vonalkákat látta a zacsi helyett. :) Szóval megerősítette. Majd hozok képet. Névlista nem igazán van és nem is lesz. :)

Közben sokat mozgolódik, már kívülről is érezni. Egész nap nyomta, ő is izgatott volt a találkozástól. :)

Pankaa hol is tartasz? Signatureod nem igazán látszik.

Üdv: Lilia

Kép
lilia
 
 


Panka! Legalább lett volna egy nyugodt estétek, ha Fréj kint marad! :wink:

Lilia! Pedig a doki lábaközit is megnéztük volna! :lol: Te Nyuszikád mikorra várhatóan bújik ki? Ápr. 25. körül tájt, ugye?

Timi neve nekünk aranyvasárnap de. dőlt el, akkorra vette kézbe apa az utónévkönyvet, ill. akkora tudtam végre a kezébe adni, írtunk mind2en listát, aztán összevetettük, az Anna és a Timi egyezett és végül Apa mondta ki az utolsó szót a Timire, de örülök, hogy az lett, Timit nem is ismerek más ilyen kisgyereket, Annát többet is + ő olyan kis Timis, nem Annás. :D

kacsa14
 
 


Helló!

Syry
Milyen kis édes puffancs a kislányod! Nagyon helyes!


Évi
Hogy hasonlít ez a 3 csemete,nem semmi! Pocifotót nem kapunk?

Juca
Akkor nagyon szerencsés vagy,én majd odacsináltam az asztalra,annyira fájt a varratszedés!

Kacsa
Ha tudsz letölteni,ezt szedd le: Zeneovi:Téli ünnep.
Mi ezt hallgattuk az oviban,van mondóka és ének is. Gyerekek éneklik kedves dallamra! Nagyon klassz. Ha nem sikerül,átírom neked cd-re és elküldöm postán!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Megvan, hallgattuk tegnap is.

kacsa14
 
 


Hogy jó legyen az élet,begyulladt a szeme,kapott cseppet,remélem gyorsan helyrejön. Be is van dagadva. De nem sír,ül a pihiszékben, rezeg a feneke alatt és nézelődik.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!
Már régóta olvasgatom a hozzászólásaitokat,és eljött az idő hogy írjak is nektek.
Párommal elhatároztuk,hogy belevágunk a babaprojektbe,bár még a gyógyszert is szedem de amint elfogy befejezem.
Kissé félek,hogy mennyi időt kell várni majd a gyógyszer után remélem nem túl sokat......
Nálatok mi újság,hogy ment ez nektek?
Sok sikert mindenkinek!!!
potyi1981
Szeged
 
 


Kinga! Mi már a klinikán is Neomicin szemcseppel kezdtünk, azzal is jöttünk haza, szóval emiatt ne aggódj, ez nagyon gyakori! Potyi! Üdv köztünk! Én2005. dec-ben hagytam abba a gyógyszert, mert tudtam, hogy hormonzavaros vagyok és rendezni akartam, mire a babához kezdünk. Előtte mindig 2-3 hónapra jött meg, mikor abbahagytam a gyógyszert volt 3 tankönyvi, szabályos 28 napos ciklusom, aztán megint felborult minden és végül peteérés serkentővel sikerült a lányom elsőre ... Ha még egyszer nekilátunk, akkor szerintem abbahagyom a gyógyszert és rögtön kezdünk, hátha megúszhatjuk a külső segítséget. A mai gyógyszerek már nem olyanok, mint rég, nincs semmi, ha már köv. ciklusban sikerül a baba. Barátnőm mind2 gyermeke gyógyszer mellett fogant és semmi bajuk még így sem ... De persze, ha nem sürget az idő, azért biztos, ami biztos jobb várni 3 hónapot. :)

kacsa14
 
 


Kinga!
Ne aggódj ez gyakori és könnyen orvosolható. Zalán könnycsatornáit ki is mosták anno, de ez csak rosszul hangzik.

Potyi!
Üdv itt.
Egy jó hír neked: semmit nem kell várni a mai modern fogamzásgátlóknál már inkább pont azt mondják, hogy az első hónap a legesélyesebb, hirtelen peteérés.
Hajrá, előre!

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Nem paráztam be,szerintem kötőhártya,mert nagyon sok gyereknek van most errefelé.

Potyi
Én is a bogyó utáni 3. hónapban maradtam terhes,az elsőben védekeztünk másképp,utána nem,de kellett a 3. hónap!
Nyugodtan essetek neki,nem lesz baj!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Megszakítjuk adásunkat rendkívüli híreink következnek:
A mostanában a babaneten felszabadult rengeteg gólya közül egy eltévedt és végkimerültségben kancellárék kertjében landolt. Csak a mai hóolvadás következtében fedezték fel a madarat, de állatbarát lévén a család úgy dönött, jövő nyár végéig befogadják a megszeppent gólyát.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki!

Hűha, a mindenit, gratulálok!!! Hogy vagy, tünetek?

Csajok, aki kíváncsi, és elég erős idegzettel bír, az jelezze, és küldök pociképet priviben, igény esetén mélben :) Az erős idegzet az előtte képhez kell :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Azt Niki!!! De jó!!! Gratulálok!!! És külön gratula a szép hírközlésért!!! Mikorra? Mennyi vagy most és a többi? ÉVI! Ment mail címedre mail!

kacsa14
 
 


Köszi.
Konkrétan ma derült ki. Hajnalban feltűnt hogy ez már a hamadik éjszaka amit nem bírok pisiliés nélkül végigaludni. Ígyhát csináltam egy tesztet. Egyéb tünet nincs, nem is vágyom rá.
Amúgy pedig csak péntek szombat körül kellett volna megjönnie, vagyi durván 4 hetes. Csak nem bírtam ki, hogy ne osszam meg veletek :)

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Kancellár!

szuper! 8)

Évi!

jelzem, kérek. mail címem ugyanaz. :wink:

Kinga!

én nem írtam, hogy nem fájt a varratszedés. amúgy nem fájt, de kellemetlen volt. (de nekem nem ott varrtak. :twisted: )

tjuca
 
 


Niki!
Hmmm... Napok óta nézegetem a blogodat, hol fogod először megírni... ;) :D (Ha kérdeznéd, onnan tudtam, hogy én küldtem a gólyát! 8) ) Dokihoz mikor mégy?

Potyi!
Üdv nálunk!

Téli ünnepes zeneovit enyémek is kívülről fújják. :)

Panka!
Előrelátó kismama kirakja a hólapátot apa kocsijának hátsójába... :twisted: :lol:

Kacsa!
Sikerült?

Nálunk Kende taknyol zöldet, és fájdítja a torkát (belenéztem, pirosas), de most még láza nincs. Naná, hogy holnap lesz a Mikulás az oviban, meg bábszínház is... :roll: Hacsak nem megy fel nagyon a láza, elviszem.

Kép
Kép
norwell
 
 


Kancácskaa :D :D Gratulálok! Micsoda ráérzés! De jó, szaporodnak a kismamik. :)

Üdv Potyi! Úgy tudom azonnal lehet kezdeni. Sok sikert!

Kacsa Jaja, közvetlenül húsvét után.
Ebből a szempontból jobban jártatok a Timivel.
Jó, hogy a következő körben már csak az utónévkönyv felét kell átnézni. :)

Évi! Fölvettem a védőfelszerelést. Jöhet a kép! :twisted:

Nagyokat mozog a lány. :D

Üdv, Lilia

Kép
lilia
 
 


Évi!
Én is kérek képet!!!!

Niki!
Vasárnap nem mentek színházba? ;)

Kép
Kép
norwell
 
 


Kacsa
Az tényleg nagyon kevés. És mit csináltok vele? Gyógyszer?

Évi
Igen szeret oda járni :lol: minden nap úgy jön haza, hogy jól éreztem magam anya.

Lilia
Gratulálok :D

Évi
Jó kis életkép :D nálunk is vannak ilyenek, csak nálunk még két gyerek műveli nem 3 :lol:

Kinga
Nagyon kis cukii :D az ember ilyenkor annyira kedvet kap még egy pindurhoz....na de persze nem csak a csodálásból áll az anyaság :lol:

Norwell
Nálunk is naponta kérdezi Lilla, hogy mikor jön már a Mikulás :D

Évi
Atyaég de nagyon :lol: nagyon szépek :)

Jajj és Luca is milyen édes :)

Juca
Ok akkor majd ha lesz időm levegőt venni :D írok privit.
Amúgy megkuksiztam Gyuri babát és nagyon édes....ha már ide nem tettél képet róla :D

Potyi
Üdv
Sok sikert. Nekünk az első babánál kicsit lassabb volt és sírósabb az út, 2 évet vártunk rá és reménytelennek tűnő helyzetben végül spontán fogant.
Második neki futásra semmi esélyt nem kaptunk spontán babára ennek ellenére Dani fiunk egész hamar összejött :D és spontán.
Szóval csak semmi agyalás. Sok sikert.

Niki
Hát ez gyorsan ment :lol: gratulálok

Amúgy az a nagy hír lemaradt, hogy közben kisfiam egy éves lett :) olyan hihetetlenül gyorsan eltelt, hogy szinte fel sem fogtam, hogy már így megnőtt.
Majd igyekszem valamikor valami képet dobni róluk.
Amúgy természetesen mi is taknyosak vagyunk október vége óta folyamatosan és apának most volt arcüreg gyulladása, de ezt leszámítva minden ok.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Hihi, Panka, látom optimista vagy! (vonalzó) A gyerekkel is közölted már, hogy meddig maradhat az albérletben? Majd szólj, ha küldjem a Mandula cukis csoki fagyit! :twisted:

kacsa14
 
 


Kancellár
jujj, de jó! gratula!!!!!!! :lol:

Potyi
üdv itt. kívánom hogy Kancellár után te legyél a következő kismamink! :wink:

Fleur
sok puszi az ünnepeltnek. pontosan hanyadikán is van neki? hétvégén ünnepeltek? Máté is kezd megint beteg lenni. orra nem folyik, "csak" köhög. nyomom neki a kanalas gyógyit. nálunk hétfőn lesz Mikulás, jó lenne ha addig bírná még...

kész lettek az ovis fotós képek (egyenlőre mini változatban, jövő héten hívják elő az utánrendelést). van egy cilinderes, az nagyon édi. majd próbálok bescannelni.

Kinga
varratszedés (nekem mindkettő gyerök csaszi volt) Máténál meg se éreztem, azt hittem még nincs kész a doki, aztán mondta felkelhetek, már kiszedte. Most Lucánál egy csöppet fájt. fő hogy te is túl vagy már rajta.

Maciék vajon hogy vannak?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Norwell!
Köszi a gólyát, blogon még nem rakom ki, csak itt szűk körben publikus :)
Sajna mi nem kaptunk jegyet vasárnapra csak egy dícsérő levelet a szép alkotásról amit küldtünk a mikulásnak.
Dokit nem tudom még, de úgy hogy az első uh beleférjen még karácsony előtt szerintem (dokinál nincs uhu)
Kendének jobbulást!

Fleur!
Hát ha a kilencedik ciklus gyorsnak számít akkor ok., de a lényeg az eredmény,m eg hogy komfortosan be is rendezkedjen 9 hónapra a lakó.

Persze mindenki másnak is köszönöm, de azért még óvatos vagyok, majd ha doki is látta.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Niki!
Gratulálok!!!!!! :) Van utánpótlás:)

Potyi!
Üdv itt! Norwell boszi küldi neked is a köv. gólyát:)
Mint látod egyediek az esetek, van akinek hamarabb, van akinek később sikerül. Nekünk Emili 3. odafigyelős, de első "mindent bele" hónapban sikerült:)(értsd 2 naponta sex, én erre esküszöm:) :oops:
Második babánk is ily módon "készült" 8) Elsőre.

Évi!
Képet én is kérek!!!!Egy eü.-nek alapból erős az idegrendszere :twisted:

Kinga!
Hogy van Bence?

Norwell!
Jobbulást nektek is! Nálunk hétfőn jön a Miki, de lehet hogy apa lesz az:D(senki nem akarja elvállalni)
Ma reggel Apa lapátol 8) Meg tegnap este is.

Kacsa!
Hát nem szeretnék ismét 5 napot ráhúzni, de a dokim pont júli első hetében lesz konferencián, külföldön... Úgyhogy lehet módosíttatom a dátumot Vackorral :lol:
Egyébként országon belül bárhonnan feljön Pestre, ezt garantálja :roll:

Fleur!
Isten éltesse a Danikát!Nagyon repül az idő:)Képet várjuk.

Ovis képek nálunk is kész lettek, de csak Apa látta ma reggel...

Itt megint csak szakad, járhatatlan utak...pedig ma be kellett volna mennem Pestre... :evil: :x :(
Holnap vendégség lesz, kéne készülni.

Emili vonalzóját már nem engedi betenni, de felteszem akkor a képet nagyban, ez most a kedvenc:)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

lehet feljön, de odaér-e? (nálunk még a 200 m-re levő terhesgondozóból is necces volt katónál... :twisted: gyurinál meg csak ott volt, de nem csinált semmit, csak gratulált.)

tjuca
 
 


Juca!
Majd kiderül. Igazából Emivel nem volt dokim, csak szülésznő, és nagyon jól megvoltunk:) Ha nincs gond, akkor nem is tartok igényt a dokira, a szülésznő végzi úgyis az érdemi munkát, a dokik általában csak beesnek a végre. Vagy nem... :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Hahó!

Már javul a szemünk,nem dagi! :D
Épp alszik a kocsiban!

Niki

Gratulálok!!!!! :D :D :D :D :D :D

Hoztam képeket

Kép Kép Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!
Nagyon édes, azok a kis pálcikák abban a hatalmas gatyában... :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Ugye milyen hurkás a gyerek??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


nézem a híreket, Hódmezővásárhely és Szeged közt, az Algyői hídon volt egy bazi nagy baleset, SZÜRKE OPEL ASTRA keresztbe fordult, frontális bumm egy busszal, kocsi kigyulladt, sofőrje + a buszon is 2 utas halott

ez már önmagában is borzalmas ...

DE! Apukám egy szürke opel astra-val taxizik ...

hívom rögtön anyát, ő meg ennyit mond: "mindjárt visszahívlak!" ... kicsit se jött rám az ideg, aztán hívtam apát gyorsan, felvette pár száz m-en múlt, hogy nem ő volt a busz helyén, akkor ért a hídhoz, mikor már állt le a sor és látta a nagy tüzet + utána a 2 buszos "halottat", akiket akkor még próbáltak újraéleszteni

----

Anyukám egy volt kolleganőjének a lánya a buszon volt, a sofőr mögött ült ... tőle tudjuk, hogy az egyik halott, egy idős néni, sokáig vacilált, hogy felszálljon-e egyáltalán a zsúfolt buszra, végül felszállt ... ismerős lánya át akarta adni neki a helyét, de sokan álltak még és nem tudott a néni odaaraszolni, ha átadja a helyét, lehet már ő sem él ... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kacsa14 2010.12.03 19:20-kor.

kacsa14
 
 


Kinga! Azt én is néztem! :lol: De hogy bírtatok egyáltalán zoknit adni rá? Én 1 hósan adtam először Timire harisnyát + zoknit, de azt hittem, a kezemben marad legalább 1 lábujja ...

kacsa14
 
 


na, rájöttem, hogy lehet üzit törölni, akkor inkább törlöm ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kacsa14 2010.12.03 19:19-kor.

kacsa14
 
 


jaj, ilyen hírrel nem akartam új lapot nyitni!!! :(

kacsa14
 
 


lepörgetem ezt az oldalt, ha minden igaz, 50 hsz van egy oldalon ... ez most a 3.

kacsa14
 
 


4.

kacsa14
 
 


Kép most készült el
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kacsa14 2010.12.03 19:22-kor.

kacsa14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: