Új privát üzeneted érkezett!

Kép almát eszek, ropog a fogam alatt ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kacsa14 2010.12.03 19:24-kor.

kacsa14
 
 


7.

kacsa14
 
 


8.

kacsa14
 
 

 
 

Na,mi van Kacsa?

Kép
Kép
k_inga
 
 


csak a balesetről írtam még, de aztán bemásoltam a korábbihoz, hogy ne azzal nyíljon már új oldal, ezt meg kitöröltem és így már nem kell lepörgetni az oldalt

kacsa14
 
 


Kacsa akcióban :)
Kiráz a hideg a hírre.

Pankaa
Lájkolom a vonalzód. :lol: Cuki és eredeti.
Hű de szép lányod van! Arcocskája helyrejött, vagy maradt egy kis szexepil?
Jól van na, nem kell vagizni, van akinek csak 4 év alatt jön össze. :?
De a dokid pesti?

Fleur köszönöm! Gratula az egyéves fiadhoz! :o Örülök, hogy megoldódott a lakhatás. Én is nagy ívben tervezem elkerülni Miklóst, sajnos. :( Mondj valami jó helyet.

Kinga, nagyon szép kisfiú! :) Én az elhagyott zoknin mosolygok.

Tegnap megboxolta az apját! :D

sziasztok,
Lilia

Kép
lilia
 
 


Kacsa

Most olvastam a balesetet! Nem gyenge,mondjuk én hozzászoktam már,rendszeresen nézem tesómék oldalát és sokszor el is mondja,hogy mi volt!
A legdurvább az első szenteste volt szolgálatban, az egyik körforgóba berongyolt egy olasz család szinte teljes gázzal, a 4 hónapos baba meghalt,a szülőkön egy karcolás sem! Na aznap este némán ültek mind a fa alatt és kivétel nélkül potyogott a könnyük! Ezt még az öregek sem bírták,akik átéltek már sok hasonlót! Egyértelműen az apa hibázott!

Zoknit nem nehéz ráadni,csak nehezen áll meg a piszkafa lábain! :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Tűzoltó tesód vagy rendőr, mentős? Milyen oldaluk van? ---- Bencus meg majd kicombosodik! Timó olyan dagin született, hogy rendesen fodrozódott még a nyaka is, most meg ő is kis piszkafa, 13.170 gr volt vmelyik este, a kortársai meg már bőven 15 felett ...

Kép 2,5 hónaposan

Kép 2,5 évesen

Kép Y baba :)

kacsa14
 
 


Ezeknek a kis Törpiknek meddig van pókhasuk? Mikor kezd átalakulni a testalkatuk? Timónak sokszor akkora pocija van evés után, mint egy 9 hónapos kismaminak. :lol:

kacsa14
 
 


Kis dagi volt tényleg! Egyema hurkáit!

Tűzoltó a szentem
www.tuzoltosag.szekesfehervar.hu
C csoportos.
Imádja a munkáját,pedig gyereknek elájulta vértől,ma meg gond nélkül szedi ki a sérültet/halottat a kocsiból,múltkor ő kötött infúziót,mert csak 1 ember fért be a kocsiba,annyira roncsolódott volt,a mentős navigálta,ő csinálta.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Akkor azért izgulhattok érte rendesen, ha bevetésen van, főleg tűznél. És hogy-hogy tűzoltó lett? Családja van már?
Bencusoddal meg kezet fogunk, mert mi is Neomycinezünk ... gennyes truttyos a bal szeme. Negyed 9-kor értünk ki este a klinikára, azt hittem, non-stop van ügyelet, erre mondja a portás, hogy 8-ig, csak készenlétes van, azt tudja behívni. Hát egy kis "kötőhártyanyuszi" miatt csak nem akartam volna már berángatni + ugye megvárni, míg ki tudja, honnan, beér. Mondtuk, hogy átmegyünk akkor a gyerek ügyeletre, szemcseppet ott is tudnak írni ... Aztán rendesek voltak, mert pont ott volt egy "szabadnapos" doki, futás után pihent meg és belekukkolt Timi szemébe + hozott a portás egy szemcseppet is, úgyhogy gyorsan megjártuk a dolgot. Itt az ügyeleten meg mindig kapunk szemcseppet is ingyen, tiszta haszon! :twisted:

kacsa14
 
 


Kinga! Látom, tesód vezető, akkor száguldozik is ezerrel szirénázva. :) Mi a különbség a gk.vezető + a beosztott között? Már azon túl, hogy a vezető vezet is. :) --- Múltkor az ovi nagy platánjait "metszették" a tűzoltók, az ovisok meg az ablakból nézték, óvónénik meg magyaráztak, hogy mi hol merre miért. :) --- Összefutottunk az egyik boltban az egyik óvónénivel, így leglaább megtudtam,hogy hétfőn 9-kor jön Timiékhez a Mikulás, arra beviszem, aztán szerintem erre az évre le is tudtuk az ovit, mert még mindig nem OK + ezzel a szemmel sem engedné el a doki sem, úgyhogy kikúráljuk, aztán remélem, lesz egy kis "betegség szünet" --- Ja és a Fórumban (bazi nagy üzletház) bent barangoltunk Apjukkal és gyűlt a nép a színpad körül, de sehol senkit nem láttunk, aztán egyszer csak megszólalt a "Kicsi gesztenye" egy tündéri kislány hangon, Patai Annácska fellépésére csöppentünk. Imádom azt a kiscsajt, eszméletlen hangja van és csupa vigyorgás! :) Jövő héten meg Tabáni Pista jön.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Olvasgatni szoktam... Örömmel olvastam, hogy a gólya több helyre is beköltözött. Gratulálok a kismamiknak és gondtalan hónapokat kívánok!
Mi jól vagyunk, Levivel egyre nehezebb, de igyekszem minél többet foglalkozni vele. Bálint szinte csak eszik-alszik.
A sebem is alakul, apa szokta beraggatni esténként. Még nem vagyok 100%-os, de már nagyságrendekkel jobb a helyzet. A haskötő is sokat javít a helyzetemen. :D

....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.28 23:41-kor.
Vendég
 


Maci! Már pár naposan/órásan ujjszopizik?!? Ez ám a teljesítmény! Timi csak vmikor 2-3 hónaposan talált rá az ujjára, na azóta se feledkezett meg róla ... :evil: Jaj, annyira más egy ilyen kis minibaba! Múltkoriban voltam egy 3 hónapos babánál, hát hirtelen azt se tudtam, hogy hogy fogjam hogy ne törjön el, ill. hogy egyáltalán törékeny-e még ... pár perc után aztán rájöttem, hogy nem kell tartani a fejét, megy az már magagától is :twisted: de amint rázendített a sírásra, rögtön vissza paszoltam anyujának ...

kacsa14
 
 


Maci!
Irtó édes Bálint! Úgy látszik a jó húsos száj a divat. Ez az ujjszopi... :o
Kitartás Levihez, így szokott lenni.
Örülök, hogy jól vagy a körülményekhez képest!

Kacsa néni, ilyen későn fönt tetszik lenni? :)

Édeském a 12 hetes uh-n szopizta az ujját. :lol:

Jóéjt: Lilia

Kép
lilia
 
 


Maci

Te ragasztod a sebed? Nekem azt mondta a doki,hogy már nem kell! Ma vehetem le a tapaszt. Kinél szültél? Látom a 109-ben voltál! Én meg a 108-ban!

Kacsa

Mi Brulamicint kaptunk,már teljesen jó,de azért adom még neki,nehogy visszaessen megint.
A sofőr felelős a kocsiért, ő vezérli a szivattyúkat,fecskendőket és felel a felszerelésért is. Ha épp főnöka kocsin,nem vezet,akkor meg az egész brigád az ő felelőssége,ő vezetia mentést/oltást, később lepapíroz,ez már nagyobb falat!
Van híradóban is,oda futnak be a hívások,de azt nem szereti,elég unalmas.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Ígéretemhez híven küldtem a képeket. Remélem mindenkihez odaért, aki kért :) Aki nem kapta meg sikítson :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csajok! Nem tudom, hogy ki látta és ki nem Évi pociját, de elmondhatom, hogy iszonyatosan látványos a különbség! Nagyon csini lett Évi! És egyben hihetetlen, hogy egy ikerterhesség mennyire képes megviselni a szervezetet!

kacsa14
 
 


Kinga! Maci nem tudom, mit csinál a sebével, de Zuram 2 éve a sarokműtétje után, műtét másnapján hazajött és még 1 hétig mi ragasztgattuk a 10 cm hosszú vágását ... Most epeműtét után meg 10 napig Zuram szurizott hasba vérhígítóval ... Le a kalappal a lombikosok előtt, mert én képtelen lennék hasba szúrni magam ...

kacsa14
 
 


lilia írta:Kacsa néni, ilyen későn fönt tetszik lenni? :)


Hát Maga??? Megsúgom, hogy f4-kor feküdtem le, akkor még olvastam kicsit és 4-kor aludtam el. :) Fél 10-kor keltünk, azóta már kómáztam egy fél órát, miközben Timi babákat ugráltatott a hátamon, de csak homályos emlékeim vannak erről az időszakról ...

kacsa14
 
 


Évi!

Én is kérek képet!
Privi vagy e-mail? k_inga@freemail.hu

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hallottátok ezt?

http://www.origo.hu/itthon/20101205-az- ... budan.html

Kacsa
Máté 18 kg. épp ma mértem meg, pedig nem szoktam méregetni, jó ha félévente egyszer sikerül, hogy egy percig nyugodtan megálljon a mérlegen. Én 6 évesen voltam 18 kg, ezért nem mentem isiben, akkoriban 20 kg volt a mérce, meg fáradékony is voltam.

Maci
jaj de helyes Bálint! látszik rajta hogy elégedett. :) Luca is szopizza az ujját, a hüvelyket, de közben a többi ujját elég érdekes pózban tartja. Máté csak 2-3 hósan kezdte szopizni az ujját.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Timó is jobb hüvelyket szop és jobb mutató közben jobbról támasztja az orrnyergét + szeme csücskét.
És totál szét van már rágva a jobb hüvelykujja a foga helyén. Nekem is még a mai napig látszik a foglenyomatom ... Timcsinek viszont marhára le kellene már szokni, mert ahogy utána néztem 4 éves korig még elmegy a maradandó fogak szempontjából, de utána már azok növését is veszélyezteti. De igazán nem tudok mit tenni, drasztikusan elvenni nem akarom (pl. paprikakrém + egyebek), az olyan lenne, mintha az anyját vennénk el tőle ... bízom benne, hogy kevésbé drasztikus leszoktatás mellett is egyre inkább fogja hanyagolni. Én is még kisiskolás koromban is szoptam, ha bánatom volt, de szerencsére nem maradt nyoma a fogaimon.

FRISS ANYUKÁK!!! A CSASZIK ELLENÉRE KÉRÜNK AZÉRT SZÜLÉSTÖRTÉNETET IS ÁM!!!!

kacsa14
 
 


Hahó!

Délutánonként nem lesz gépem,apa viszi dolgozni.
Én már leírtam a sztorimat!
Kacsa van a patikában egy ecsetelő,nem jut eszembe a neve,az egyik kolléganőm lánya is kapja,mert nagyon szopja az ujját.Keserű és utána egy ideig nem veszi be,hagyni kell rászáradni és aztán mehet játszani. Liza nem sír miatta.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na, ez a drasztikus, amit nem akarok első körben. Gondolj bele, eddig az volt neki a megnyugvás eszköze és akkor most fogod és elveszed tőle. Olyan, mintha Téged úgy akarnának leszoktatni a reggeli kávédról, hogy chiliport szórnak bele ...
Nálam is próbálkoztak mindennel, volt kesztyű, stb., de semmi nem vált be.

kacsa14
 
 


Nem is fog beválni más,mert kitalálja,hogyan oldja meg! Liza is elsunnogott és amikor nem láttuk,sikálta a mosdóban,ezért kell megszárítani. Akkor kezdd el,amikor csak úgy szopja,nem pedig fáradt vagy beteg vagy nyűgös! Nehéz,de hatásos

Kép
Kép
k_inga
 
 


Csak úgy nem szokta. Napközbe már nagyon ritkán, akkor is inkább csak szív rajta 2-t és kész, ill. ha belefeledkezik a mesenézésbe, alvásnál sem mindig.

Oviban, utcán pl. sosem, kocsiban is csak akkor, ha már tuti álmos. Van ovistárs kislány, akit csak ujjával a szájában látok oviban is folyton.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kinga!

Nagyon jóképű kisfickód van :) Olyan cukik a kis szipkái, ahogy kilátsznanak a nadrágszárból :) Édes :)

Maci!

Tündéri az öcskös, az ujjszopis kép szenzációs!

Kacsa!

Dóri is ujjszopis volt, és teljesen magától hagyta abba. Mostanra már éjszaka alváshoz se cuppog vele. Timi is leszokik majd róla, szerintem nagyon jól teszed, hogy nem erőlteted ezt... Én úgy olvastam, hogy 5 éves korig még nem befolyásolja a maradandó fogak helyzetét az ujjcumi, addig meg még rengeteg időtök van :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hát, ha befolyásolja, ha nem, kiderül, az tuti, hogy akármeddig is szopizik, viszem, amint ajánlott fogszabályozó szűrésre és ha kell, mihamarabb kezdjük ... Drasztikus egyelőre tényleg nem szeretnék lenni, van bőven más, ahol terrorizálhatok ...
Norwell Mami! Panka! Veletek beszéltem már erről, hogy Timi is éjjeli vándor. Most döntöttem és este megkezdődik a terror éjszakája, ha kell 600x teszem vissza az ágyába, de vagy ott alszik vagy sehol! Elég volt most már ebből! Meg idénre hanyagoljuk már az ovit, talán így, most a "nyugodt" otthonlétbe belefér ez a hadművelet. Szorítsatok! Ha holnap nem jövök, akkor kimúltam végelgyengülésben ...

kacsa14
 
 


Kacsa!
Hú, kitartást... :roll:
A cumiról leszokást tényleg nem érdemes erőltetni, én magam cumiztam négy éves koromig, de emlékszem rá, hogy milyen ciki volt és magam hagytam el. :oops:

Maci!
Nagyon édes a kisfiad! :) Az ujjszopása tényleg nem semmi! :D

Nálunk is betegség van most: Kende pénteken lázas volt, de érdekes módon csak 38,2-ig ment fel neki és utána le is ment magától (jó, a zuhanyzáskor kicsit hűvösebb vizet engedtem, kérdezte is, miért ilyen hűvös a víz, mondtam, mert lázas vagy és annak érzed... :oops: ). A torkát fájdította és elkezdett köhögni meg zöldet taknyolni. Tegnap éjjel Saci sírt fülfájásra panaszkodva. Ma elvittem őket orvoshoz, szerencsére antibogyó nem kell egyiknek sem, de Sacinak tényleg gyulladt a jobb füle. Kapott cseppet meg köptetőt. Kendének is elég a homeós szer (már elkezdtem neki adni akkor, amikor náthás lett). Szerdáig apa szív... :twisted: :lol: (...olyan nagyon azért nem, mert neki érdekes módon jobban szót fogadnak, mint nekem... :roll: )

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Jelentem, Törpém a szobájában töltötte a teljes éjszakát!!!
Lefekvésnél persze ment a műsor + a vergődés, hogy pisilni kell, gyere még be egy puszira, ez kell, az kell, amaz kell, de hamar elaludt. 2-kor kijött pisilni, hozta magával az egész pereputtyát (Mikulás hozott zseblámpát, meg van érte veszve + egy régebbi baba el volt téve, most újra előszedtem és az is ott alszik azóta vele), pisilt és ment a kanapéhoz, mondtam, hogy ácsi, vissza a szobába, erre nyafogott 2 sort, aztán szépen bevonult és aludt tovább. Aztán 5-kor kijött, hogy "most kint is szunyókálok kicsit", de aztán mondtam, hogy mindenki szépen az ágyában szunyókál és duzzogva visszavonult, de aludt tovább. :)

Délben voltam bent az oviban, elhoztam az ágyneműt, tornazsákot. 15-én du. lesz karácsonyi készülődés néven családi közös páróra a csoportnak. Ajándékkészítés, öszöm-iszöm-sínom-dánom. Akkor adnak majd a gyerekek a szülőknek ajándékot és kérdezte az óvónő, hogy akkor Timivel mi lesz, mert ő nem csinálta meg az ajándékot, mondta, hogy hozzam be vmelyik nap, mert annyi van, hogy egy jelükkel hímzett vászondarabra textílfestékkel kézlenyomatot nyomnak. Na, gyerek kint volt a kocsiba (apával persze), kiszaladtam gyorsan érte. Hát nem mondom, hogy eljáult az örömtől, hogy bementünk a csoportba. Márti néni ölbe vette, még váltott pár szót egy másik anyukával, közben odajött Éva néni is, üdvözölte, megpuszilta a kezét, de Timó csak nézett, mint aki a kivégzésére vár ... Aztán elmentek kéznyomatozni, totál besértődött, hogy Márti néni összekente a kezét piros festékkel. :lol: Mondjuk az ujjfestéket itthon sem igazán csipázta. Aztán jöttünk is el és már mikor kint voltunk, akkor kérdezgette, hogy ez + az a kislány volt-e + látta Rékát, kérdezem, hogy köszönt-e neki, mondta, hogy nem ... meg ezt+azt nem látta ...
Szóval eléggé kis passzív volt, ugyanakkor meg csak azt látom, hogy azért kérdezgeti a többieket, itthon is, de mégis azt mondja, hogy nem akar menni, nem szeret menni ...
Tegnap is kérdezem, hogy nem sajnálja, hogy nem találkozik a Télapóval + mi lesz akkor az ajándékával, kinek adja majd a Télapó? Azt mondta, hogy Éva néninek ...

kacsa14
 
 


[url="http://www.widdlytinks.com"]Kép[/url]
Photo Tinks by WiddlyTinks.com

kacsa14
 
 


<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/love/Teddy-Bear/teddybear.swf" FlashVars="t=Sziasztok,&m=csak ne'zelo'do'k e's pro'ba'lgatok.&f=U'dv, Detti&px=37.65&py=54.9&i=undefined&dom=http://www.widdlytinks.com" quality="high" wmode="transparent" width="385" height="425" name="Teddy Bear Note" align="middle" allowScriptAccess="samedomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /></embed><br><a href="http://www.widdlytinks.com">Send a Teddy Bear Note at WiddlyTinks.com</a></center>

kacsa14
 
 


Aranyos a Timi kép!!!!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Köszi, csak próbálkoztam vmi-vel és be kellett vhova tennem, hogy le tudjam menteni.

kacsa14
 
 


:D :D :D ESIK A HÓ!!! :D :D :D

kacsa14
 
 


Überbénaanyu jelen!

Történt ugyanis, hogy még nov-ben vettem Timinek 3 db Anna-Peti könyvet, 1et megkapott akkor, 2t elraktam karácsonyra. Nagyon nem dugtam el, a mi hálónkban tettem be egy polcra, a szárító takarásába. Aztán egyszer csak jött Timi teregetni és rögtön kiszúrta, pedig csak az éle látszott ...

Na, rendeltem újabb 4et, amik még hiányoztak. Tegnap este hozta haza Apa, reggel bontottam ki, mert Timi ment zaciba és gondoltam, be is csomagolom, nehogy úgy járjak, mint a múltkor. Erre egész nap takarítottam és a végére kiment a fejemből a csomagolás. Timi amit belépett a szobába felkiáltott: "Nézd mi van ott!" Hát bakker, kint hagytam az összeset szem előtt ... Úgyhogy erről ennyit ... Még szerencse, hogy a 3 csomag kártyát nem ismerte fel, így azokat még kimenekítettem ...

kacsa14
 
 


Kacsa!
Ilyet mi is csináltunk. :)
Vettünk gyereknek ajándékot, beraktuk a szekrény aljába. Zalán meg egyszer csak jött ki, hogy nézd mit találtam. Lecsesztük, hogy miért turkál, volt nagy sírás, de a játékot már oda kellett neki adni :) De azért mi tanultunk az első esetből, azóta extrán dugjuk az ajándékokat.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki! Én is az extra dugásra készültem (azért is akartam már becsomagolni), csak egész nap a lakást gányoltam és tőlem függött, mikor jöhet Timi haza a kiküldetésből és mikor végre végeztem és 8 óra meló után le tudtam tenni végre a senekem, már totál elfelejtettem, hogy rám még csomagolnivaló is vár ...

kacsa14
 
 


kancellar írta:Kacsa!
Ilyet mi is csináltunk. :)
Vettünk gyereknek ajándékot, beraktuk a szekrény aljába. Zalán meg egyszer csak jött ki, hogy nézd mit találtam. Lecsesztük, hogy miért turkál, volt nagy sírás, de a játékot már oda kellett neki adni :) De azért mi tanultunk az első esetből, azóta extrán dugjuk az ajándékokat.


aha történt így, hogy megtaláltam idén, amit két éve katónak szántam karácsonyra. (jó lesz a' gyurmának is. :twisted: )

tjuca
 
 


Kacsa!
Tanulság: előbb csomagol, aztán meló.

Juca!
Na azért a padlásra nem tesszük el. De a szekrény azon szegletébe pakolunk, amihez (még) alacsony, viszont mi egy héten legalább egyszer használjuk. Mondjuk nincs olyan szekrény amit ne használnánk.
Azért jó, hogy most fel tudod használni :)

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Ezek a szép dolgok ám és a gyerekek nem semmi kis lények! Mi minden karácsony előtt felforgattuk a házat a tesómmal,de nem találtunk semmit! Mert minden a mamánál volt. Anyukám tanulékony volt miután mindent kétszer vett meg! :D

Már alig várom,hogy Bence is ekkora legyen!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Juca! Én már listát vezetek Timi ajándékairól, mert én is attól tartok, hogy a nagy dugdosásban vmi. elmarad végül ... Zuram melóhelyen hagyta az ajándékunkat, az a tuti, na de hát nekem perpill a lakás a melóhelyem ...

---

Én nem kerestem sose ajándékot, csak arra emlékszem már nagyobb koromból, hogy csomagolás idejére mindig ki lettem tiltva a szobából. :)

kacsa14
 
 


Hello

Jót mosolyogtam az ajándékos sztorikon:)
Én is fitettem gyerek koromban, ugráltam a szekrény előtti kanapén, hogy jobban fellássak a tetejére:D
És az ágynemű tartót sem voltam rest feltúrni, ahol a játék babám lapult:) Mondjuk én egész évben fitettem, turkáltam mindenhol, ahová csak elért a kezem:) Mindig találtam vmi érdekeset, ami persze nem nekem való volt.

Na de hogy egy friss sztorit is meséljek:
Tegnap előtt rendeltem Tominak egy papucsot, karira. A levelezőmben ott volt a levél a rendelésről. Hazajött Tomi, és lusta volt bekapcsolni a saját gépét, így az enyémen akart netezni. Csakhogy a levelező volt csak megnyitva, így amit először meglátott a monitoron, az a rendelés levél. :evil: :x :( Pedig olyan jó meglepetés lett volna, mert erre tényleg nem gondolt! Annyira mérges voltam, meg szomorú is, mert így az én örömömet is elrontotta. :twisted:

Megyek lassan készülődni, ma az Operába megyünk, a Diótörőt nézzük :D Emi már nagyon be van zsongva:) Na meg persze mi is :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka! Azt hiszem, Te nyertél! Mert, hogy a 2-3 évesek elől nem tudunk jól eldugni az egy dolog, de hogy Te a harminc x éves férjed előtt is lebuksz! :lol: :lol: :lol:

---

Egyébként egy doboz duplo-t mi is csak feldobtunk az egyik szekrény tetejére, Zuram ezzel le is tudta a dolgot. Én mondtam, hogy legalább úgy fordítsa, hogy ne az atom színes oldala legyen kívül, mert Szemfüleske kisasolja, hát a tegnapi után már ő is megérti ....

kacsa14
 
 


Lányok! Ha vki-t esetleg érdekel a Bogyó és Babóca DVD, írjon privit!

kacsa14
 
 


Látom, én karattyolok a legtöbbet, hogy már megint laptetűm van ... Húzok is vasalni, mert Timi zaciban van, ki kell használni az időt, Zuram meg dolgozza le 24ét.

kacsa14
 
 


Hahó!

Voltam fogorvosnál! Szerencsére gyógyszeres tömést kaptam,jövő héten lesz rendesen betömve. Attól féltem húzni kell,pont a bölcsességfogam,meg egy másik mellette. Nagyon fájt. De egyelőre megúsztam. Előbb-utóbb az lesz a vége,de szoptatás alatt nincs kedvem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Syry!

Luca babának boldog első névnapot kívánok! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hello

Syry!
Boldog Luca napot! Hogy vagytok?Fénykép?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: