Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz! Halk gratula! Drukkolok ezerrel hogy szépen erősödjön az a csíkocska és a nyúlbogyók kapaszkodjanak anya pocijába továbbra is! :lol:

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Nyulasz,
:D :D :D :D nagyon örülök!!!!!! :D :D :D továbbra is drukk!!!!

Princess,
szép pocid van és csini vagy :D

Mazsi,
Neked pedig kitartás és mindjár jön a Picurotok :)

Bella,
holnap már kismami leszel!!! :wink: :D +++++++++++++++++

Noncsi,
jönni fog a babó januárban, hidd el :)

KépKép
tobi
 
 


Princess
Nagyon jó a kép! :lol: Az a ruci is marha jó :lol: Igazi terhesruha? Mert nagyon jól kiemeli a pocit
De várom már, hogy én is tehessek fel ilyen képeket :roll:

Ez a bürokrácia nem semmi. Hát te hagy tudjad már jobban, ki az apja, ne a hivatalban Mancika döntse el. :evil: Arról még biztos nem hallottak, hogy régóta külön él két ember és utána beadják a válást....

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 

 
 

Mazsi
Mi újság? Hírek? :lol:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, de szeretném a segítségeteket és a tanácsotokat kérni. 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, de sajnos még babánk nincs. Azoospermiát állapítottak meg nála, volt biopsziánk, amiben találtak spermiumot. Most (szeptember 24-én) volt az első lombikunk, de sajnos sikertelenül. 7 petesejtből egy termékenyült meg, de sajnos nem osztódott. Így a lehetőséget sem kaptuk meg, hogy esetleg megmaradjon. A dokim szerint rossz minőségű a sperma, így csak donor spermával lehet esélyünk a babára. Donorspermával lehetne inszemináció is, de nem tudom, hogy ehhez kell-e várni, vagy már lehetne októberben is?
Ha donorspermát hozatunk mennyire elég, ha inszemeket akarunk vele végezni? Mennyit adnak a Krio-ban 30 ezerért?
Kb. mennyibe kerül egy inszeminációra a gyógyszer? Tudom, hogy változó, kb mettől meddig?
Kérlek adjatok tanácsot, mert ahogy olvasom, sokan vagyunk, akinek hasonló problémája van. :( :(
csiga805
 
 


Csiga! Isten hozott nálunk :)

A helyzetem hasonló a Tiédhez, de nem bizti hogy az segít, ha én a pécsi viszonylatot írom le.
Amnnyire tudom a Kaálikban az inszem is legalább annyiba kerül, mint a lombik, mert ott nincs rajta támogatás.
Az inszemmel a sikertelen lombik után nem kell megvárni a 3-4 hónapot. Előfeltétele az átjárhatósági vizsgálat.
Általában Clostilbegit tablettát kell szedni és estleg, ha szükség van szoktak adni 1-2 ampulla Merionalt. Az Ovitrellre is ugyanúgy szükség van.
Szóval én most pécsi árakat írok Neked, de itt az inszem árban kb egy harmada a lombik stimujának. Nekem a lombik stimu több mint 150 ezerbe került, az inszem ki fog jönni kb 30-50 ezerből. Ja és itt Pécsett a donorért sem kell fizetni, mert van a Klinikának saját spermabankja.
Mi is az első lombikunkon vagyunk túl, nekünk 11 petesejtből kettő termékenyült meg, de csak egy osztódott és sajna az sem maradt velünk.
Még egy dolog, ha nem volt beültetésetek, akkor ez most nem is minősült lombiknak. Vagyis az 5 tb támogatott lehetőségetek megvan ugyanúgy.
Én is hajlok a következő alkalommal az inszemre, bár megmondom őszintén, nem tudom mit gondoljak, mert nekem 5 petesejtet most is donorral injekcióztak be ICSI-vel és egy sem termékenyült meg a donorosok közül :roll:
Persze ez nem jelent semmit, neked sikerülni fog!
Bocsi, hogy kicsit hosszú lettem :)

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Szia Noncsi!


Köszönöm a gyors válaszodat. Én sem tudom mit gondoljak az egészről, de ha közös babánk nem lehet, akkor így talán félig a miénk lesz. Nehéz ezt elfogadni, de azt gondolom, hogy sokminden a gyereknevelésen múlik. Majd abban mindketten kivesszük a részünket. :D
Ha mielőbb babát akarunk, mivel márciusban lehet csak következő lombik, ezért meg kell próbálnunk addig inszemmel. Hátha sikerül

Nektek is nagyon sok sikert kívánok :D
csiga805
 
 


Csiga! Akkor hajrá :lol:
Én most nem sürgetem a dolgokat, nekem még túl friss az élmény :( Amúgy meg lesz előbb egy laparoszkópiám, mert nálunk eddig fel sem merült az átjárhatóság kérdése, mivel tudtuk az azospermiát, így a lombik előtt csak egy hiszteroszkópiám volt.
A lapar november 20 körül várható, doki most meg akarta csinálni, de én vissza akartam menni dolgozni egy kicsikét.
A lapar után meg érdemes várni legalább 6 hetet, így nekünk mindenképpen marad a január :)

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi!

Nekem sem volt még átjárhatósági vizsgálatom, sőt, eddig még az ultrahangon és a vérvételen kívül semmilyen vizsgálatom nem volt.
De kedden megyek a dokimhoz és beszélek vele, ha kell megcsináljuk, minél előbb.
Én táppénzen voltam a vizsgálatok alatt is és most is, 5-én voltam utoljára dolgozni. Ráadásul ez nálunk még rosszabb, mert én tanár vagyok, és nekünk nincs szabink, csak a szünetekre. Ha mennem kell fizetés nélküli szabi.
csiga805
 
 


Nyulasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Micsoda hírek!!!! Csupa libabőr lettem. Nagyon örülök nektek :wink: Sipirc vérvételre!
Nincs vonalzód, így megkérdezem, hanyadik napon vagy ET után? Tudod, ismétlem, nekem a 12. nap lehelethalvány volt :? Úgyhogy napról napra erősödnie kell a csíknak, amihez DRUKKKKKK ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
mazsi02
 
 


Rólunk: eddig a lepényem miatt mindig azt jósolták, hamarabb szülök... De ma voltam a dokimnál, megnézte a méhszájat, s egy ujjnyira vagyok nyitva, meg az NST is jó, szóval lepény ide-oda, valószínű, hogy még babóca bent virgonckodik a kiírt időpontig.

Csiga, sajnálom, hogy nem sikerült a lombik :(
Drukk a vizsgálatokhoz és a mihamarabbi inszemhez!

Kép
mazsi02
 
 


Ja, és Nyulasz, el ne felejtsd, tudod említettem, hogy mielőtt megyek szülni, úgy szeretném látni a terhes nyuszis avatart 8)

Kép
mazsi02
 
 


Noncsi,Tobi köszi :D
Csiga,üdv itt,sok sikert az inszemhez...sajnos árakat én sem tudok,mert lombikozunk.
Mazsi!
Örülök,hogy jól van pocakbéby,amíg tud,maradjon is benn,addig a legjobb neki :D ...de már csak két hét :D
Ma vagyok a 12.napon,azért mertem örülni a lehellethalvány csíknak,mert két napja még ez sem volt.Most meg nagyon keveset aludtam előtte,remélem emiatt volt kicsi a koncentráció,és holnap már tuti tesztem lehet,és rakhatom át a pocis nyuszis avatart. :D
Vendég
 


Szisztok

Csiga
üdv itt, szerintem az inszem az olcsóbb mint a lombik (még a Kaáliban is), mivel ahhoz nem kell annyi gyogyi
szerintem az árakra nyugodtan kérdezz rá a
Babanet társalgó - Szülészetek ......... oldalon (legelső) - Kaális párok fórumán, ott sokan tudnak neked mondani szerintem jelenlegi inszem árat!

Nyulasz
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Mazsi
már nincs sok hátra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
alud ki addig is jóóóóóóóóóóóól magad

Kép

Kép
erika13
 
 


nagyon ideges vagyok,semmit sem erősödött a csík,lehellethalvány...hülye tesztek :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Nyulasz,
itt is: nem elkeseredni, nem idegeskedni!!!!!! ott van a babó!!!!!!

Mazsi,
gyönyörűséges szülést! :)

Csiga,
üdv itt! drukk az inszemhez!!!! árakat nem tudok mondani. mert lomikozunk mi is.

Rony,
mikor lesz a nagy esemény??? :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi, köszi, úgy legyen :wink:

Nyulasz, igen, hülye tesztek... Gondolom holnap mész vérvételre. Hú, biztos megint alig fogsz aludni! Nagyon drukkolok++++++++++++, jelenkezz, amint hazaérsz!

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok

Nyulasz
voltál vérvételen??????????????????????

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Nem sikerült...megyünk tovább...
Nagyon köszönöm a drukkokat.
Vendég
 


Sziasztok

Csibe
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ha megszabad kérdezni, doki mit mondott?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Nyulasz! Annyira sajnálom, úgy drukkoltam :( Nagy ölelés Neked!

Mazsi! Egyre kiváncsibb vagyok! Gyors, fájdalom és problémamentes szülést kívánok!

Tobi! Hajrá szurik :wink:

Puszi mindenkinek!

Ma elkezdtem melózni, jól esett :)
6 hét múlva laparoszkópia, aztán lehet hogy inszem :)

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Nyulasz :cry: :cry: :cry: Nem tudok mit mondani....
Remélem azért hamarosan jössz, és elmondod, hogy a Kaáliban mit mondtak, meg hogy ti apával mit beszéltetek meg a hogyantovábbal kapcsolatban. Addig is nagy puszi neked!

Kép
mazsi02
 
 


Köszi lányok...holnap megyek a kaáliba...
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
mi volt a Kaáliban?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Fél 5-re megyek,utána meg a nőgyogyimhoz,de holnap megírom.
Mazsi!
Még egyben? :D Drukk!!!
Noncsi!
Még szerencse,hogy legalább jól esik a munka.Lapar lesz csak,vagy hisztero is?
Vendég
 


Nyulasz!
Nagyon sajnálom. Akkor holnap várjuk a híreket!

Mazsi!
Igent mondtam! Nem lesz nagy esküvő, csak ketten elmegyünk. Aztán majd nyáron csinálunk egy kis bulit. Kicsit felborultak a tervek a törvény miatt, de nem szeretném kitenni magunkat ennek a bírósági dolognak.

Rony!
Igen, terhesruha. Már az elején megfogadtam, hogy igyekszem majd csinin öltözködni. Nem vettem sok cuccot, de úgy válogattam, hogy tudjam őket variálni.

Kép
princess
 
 


Nyulasz,
??????????

Rony,
mikor lesz a nagy nap???

Princess,
Sok Boldogságot Nektek!!!! :P

Mazsi,
pocakos vagy még????? :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Most jön egy kis pihi,aztán az antagonista protokollt megpróbáljuk.
Tobi,Csibe+++++++++++++++++++++++
Princess!
Gratulálok :D
Mazsi!
Még egyben?
Vendég
 


Csiga!
Kérdezted ezt a Krios dolgot, egy adag egy inszemhez elég, ha nem sikerül, megint venni kell.

Nyulasz!
Nagyon sajnálom a dolgot
:cry: :cry: Kitartást kívánok Neked és örülök, hogy pozitívan állsz a jövő elé.


Tobi!
Tegnap voltunk BMC-be, elkezdtük a stimut, Merionalt kaptam. Jövő héten kell visszamennem. El sem hiszem, hogy beindult a gépezet, mindig csak vártunk-vártunk egy-egy eredményre. Hát kíváncsi leszek hogy sikerül.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok

Nyulasz
akkor ez még TB-re megy, vagy nektek kell már fizetni az egészet?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Rony,
hajrá+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Bella, Csibe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, csak lapar, hisztero volt tavaly nyáron, ott mindent rendben találtak. A lapar azért kell, mert megpróbáljuk első körben a donoros inszemet ha átjárható vagyok, bár nem fűzök hozzá túl sok reményt, mivel a mostani lombiknál az 5 donoros ICSI-s sejt még csak meg sem termékenyült :roll:

Csibe! Hol tartassz??

Rony! Hajrá szurik, küldöm a tüszőnövelő enegriákat! :wink:

Mazsi??????? Egyben vagy mééééég??????? :lol:

Tobi! Mindjárt kezdessz Te is! :)

Bella??????????

Drukk mindenkinek ezerrel!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó?????????????????????????????

Hová tűnt mindenki????????????????????????????????????

Puszi és drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Hali,
jelentem vagyok csak ritkán :? :wink:
szúrkálás van ezerrel, holnap hormonnézés és ha minden okés indul a mandula. ja, vmi köhögős lófüttyöm van de remélem elmúlik addigra :? 8)

Rony,
???? mikor kezdtek???

Bella,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Tobi, Rony hajrá szurik! :D

Mazsi! Mostanra már tuti anyuka vagy :) Kár hogy nem tudjuk pontosan...

Többiek??????????

Nagyon eltűntekek......

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Mazsi!
Ha tudsz jelentkezz! :wink:
Vendég
 


10.9-én megszületett várva várt kisfiúnk, Attila. 2990g, 48 centivel!!! Nagy a boldogság!!!
Ma jöttünk haza.

Kép
mazsi02
 
 


MAZSI!
JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJJJJ :D :D :D :D :D :D


Drága Attila,Isten hozott köztünk!Légy egészséges,és nagyon-nagyon boldog!!! :D :D :D :D :D :D

Ha lesz egy kis szusszaszánásod mesélsz egy picit?És fotót is szeretnénk!!! :D
Vendég
 


Mazsi,
Gratulálok! Majd tegyél be képet is. Sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!

Rólam:
Nekem sajnos ismét nem sikerült.

Tobi, Rony
+++++++++++
Vendég
 


Mazsi,
GRATULÁLOK A PICI FIATOKHOZ!!! Sok-sok boldogságot, egészséget, tejcit kívánok nektek!!!! :lol: :P

Bella,
:cry:

Rony,
+++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Mazsi!

Már nagyon vártuk, hogy jelentkezz. Gratulálok!
Sok boldogságot Nektek!

Kép
princess
 
 


Sziasztok!

Mazsi! Isten hozta Attilát! Sok boldogságot, egészséget és sok-sok tejecskét kívánok Nektek! :D

Bella, nagyon sajnálom :( Hatalmas virtuális ölelés!

Tobi, Rony! Jó szurkákat és drukk ezerrel!

Csibe??????????????

Princess! Pocaklakónak puszik és további kellemes kismamiságot, élvezd ki, mert nagyon hamar elrepül az idő! :lol:

Nyulasz! Hogy vagy?

Nekem eléggé világvége hangulatom van napok óta. Gépiesen csinálom a munkámat és vezetem otthon a háztartást, de igazából nem érdekel semmi és senki. :roll: Ha nagyon magamba nézek, még az is lehet, hogy nem is akarom azt a laparoszkópiát és talán a következő lombikot sem várom...
Tudom, hogy ezek súlyos szavak, és remélem csak átmeneti állapot ez :oops: :cry:
Próbálkozom kimászni a gödörből nonstop, néha sikerül is lépni egyet felfelé, de aztán a következő napon valamiért megint kettőt csúszok vissza :twisted:

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi,
nem könnyű napok után vagy és idő kell ezt feldolgozni!!! Ha nem érdekel semmi akkor ne érdekeljen, próbálj kicsit kikapcsolni, nagyokat sétálni és megpróbálni elterelni a figyelmedet másfelé. Nincs esetleg olyan dolog, amit halasztgatsz és most lenne kedved megvalósítani? Hobby, tanulás, lakás felújítás......bármi.
Mi elhatároztuk a 3. előtt, hogy lesz egy B tervünk ha mégsem jön össze, nem jött így belevágtunk egy házépítéses dologba, amit állandóan tologattuk az évek folyamán azzal az indokkal, hogy mi van ha jön a baba, hogy fogjuk megoldani. Egyszerűen belehülyűlhetne az ember ebbe az egészbe de nem lehet, tovább kell lépni, találni kell újabb kihívásokat és testileg, lelkileg felállni a következő lombikig.
Tudod hány csaj kérdezte meg, hogy és hogy van erőd ennyit bevinni abba, hogy babád legyen? Mert máshogy nem megy-mondtam, mert babát szeretnénk és biztos vagyok abban, hogy lesz is! Mert nem adjuk fel, lehet időnként elgyengülünk de egy ilyen időszakot túlélve ismét rájövünk, hogy igen, akkor még 1×, meg még 1 × meg kitudja még hányszor nekikezdünk a lombiknak, inszemnek, szurizásoknak, orvoshoz járásoknak..... mert
BABÁT AKARUNK!!!
Nagy ölelés! puszillak
(bocs ha hosszú lettem)

KépKép
tobi
 
 


Mazsi!

hatalmas gratula a kisfiadhoz!!!!!!!!!
Ha van/lesz kedved és energiád, írhatnál egy kis élménybeszámolót. Már nagyon hiányolt mindenki :wink:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Bella!
Sajnálom, hogy nem sikerült :cry: :cry: :cry:

Noncsi!
Néha kell az embernek, hogy kiélje az érzéseit. Szerintem az érzéseket nem szabad teljesen elnyomni, mert később úgyis feltörnek. Nálad ez most úgy jött ki, hogy épp nem érdekel semmi. Adj egy kis időt önmagadnak. Előbb-utóbb el fog ez múlni és utána előre tudsz tekinteni.


Tobi!
Hogy állsz? Mikor lesz valami esemény? beszámolni,beszámolni....

Lugi!
Igen megkaptam az üzidet, csak most fránya bevallási határidő van és alig hagy időt a sok munka. Amint kicsit felszabadulok, már írok is, ok?

Köszi csajok a drukkokat, meglett az eredménye:
szerdán (jajjj de izgulok) INSZEM!!!
Már beszóltunk a Krio-ba is, hogy szerdára meglegyen minden. Ha esetleg van valami ötletetet, tanácsotok szívesen veszem.
Megkérdeztem a vércsoportomat is és olyan furi, hogy megegyezik a donoréval. :D Lehet nem is baj :wink:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Tobi! Rony! Köszönöm szépen a bíztató szavakat. Tudom hogy igazatok van, de most valahogy úgy érzem nem is érdekel a következő egyenlőre, attól félek, hogy nem lesz elég erőm végigcsinálni :oops:
Sokat beszélgetünk otthon az örökbefogadásról is. Persze nem adjuk fel attól, csak akár lehetne párhuzamosan a kettő, hátha....

Drukkok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Rony,
ez szuper!!!! nagyon drukkolok nektek!!!!

Én szurizok ezerrel (1 reggel, 2 este) lassan tűpárna a pocim szép kék, lila, sárga foltokkal :)

KépKép
tobi
 
 


Noncsi,
nálunk is felmerült az örökbefogadás :wink:
nem is baj ha nem érdekel most és hidd el lesz erőd újra belefogni :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi! Hajrá szurik és kitartás, nincs már sok hátra :wink:

Az öribaba gondolata régóta foglalkoztat, néha olyan érzésem van, hogy nekem ez a feladatom, ezt kell tennem. :) Úgyhogy ez most kicsit lelkesít is érdekes módon. Lehet hogy holnap fel is hívom a TEGYESZ-t egy időpontért, végülis nincs mit veszítenünk és ahogy egy kedves ismerősöm, sorstárs megfogalmazta a lombik bizonytalan kimenetelű, viszont az örökbefogadásnál az út végén mindig ott a BABA :D

Rony! Drukk az inszemhez!!!!!!!!

Mazsi! Boldog anyaságot!!!!!!!!!!

Többiek merre vesztek el????????????????????????????

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi!
Ismerős amit írsz,dehát itt kinek nem :? Nekem is volt olyan időszakom,és vissza-visza jö,mikor nekikeseredek,hogy miért megy ez ilyen nehezen. :evil: Aztán a következő pillanatban már alig várom,hogy elkezdődjön az újabb lombik.Ha téged megnyugtat,hogy elindítjátok az örökbefogadást,akkor tegyél úgy,ha ez ad egy kis biztonságot,kezdjetek bele.
Rony!
Hűha,ma inszem?Nagyon-nagyon drukkolok!!!!Nyuszifülnek is első inszemre sikerült,remélem előbújik,és dob fel neked(meg nekünk)pár képet a kiscsajról,bíztatásképp :D
Tobi!
Ma uhu?Csupa jó hírt várunk!!!
Mazsi!
Hogy telnek otthon az első napok Attilával? :D
Princess!
Pocaksimi :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: