Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz,
ma délután lesz uh :wink:

Rony,
mizujs???
babaragi+++++++++++++++++++++++++++++

Princess,
jól vagytok?

Mazsi,
ha lesz időd teszel fel képet Attiláról? puszi Nektek!!!!

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok Lányok!

Rony,
Ezerrel szorítottam ma!!!

Mazsi,
Gratulálok, és jó egészséget kívánok nektek!

Nekem jövőhéten kellene megjönni, hogy mehessek megint uh-ra, szerintetek 23.-26. -ig senki sincs a BMC-be, vagy van ügyeletes orvos? Volt valamelyikőtök már ilyen hétvégés/ünnepes napon?
Mindenképpen fölhívom majd őket, de már előre parázok....

Mindenkinek drukkolok++++++ jó lenne sok sikerélményről olvasni!!!!
lugi
 
 


Sziasztok,
Rony
+++++++++++++++

Noncsi,
igaza van a lányoknak, ezen mindenki átesik, de hidd el túl leszel rajta. Mindig a várakozás két hete a legnehezebb, aztán utána enyhülnek a dolgok. Mondhatni az ember egy idő után rutinossá válik az érzelmei kezelésében. Nekem pl. a munkahelyemen azt mondta a főnöknöm, hogy nem akarta állandóan kérdezgetni mi a helyzet és nem is látta rajtam, mert annyira uralkodtam az érzelmeimen. Muszály, nekünk ez jutott, ez a nehezebbik út, de végig járjuk, csak nem tudjuk mekkora távolságra van még az alagút vége, ahol a fény van. DE MINDEN ÚTNAK VAN VÉGE!

Tobi,
tüszőnövelő és sokasító
++++++++++++++++
Vendég
 

 
 

Noncsi, Nyulasz!
Pocaklakónak átadtam a puszit és a simit. Köszöni!

Tobi!
Jól vagyunk, köszi. Mindenki sajnál, mivel nem tudok éjszaka aludni és babánk csak azt szereti, ha ülök, felpocolt lábbal. Amint egy kicsit megpróbálok oldalra dőlni, rögtön jelzi, hogy neki így kényelmetlen. Engem persze csak az érdekel, hogy Ő jól érezze magát. Olyan régóta várok erre a babára, egyáltalán nem érdekel a kényelmetlenség.

Ma voltam 4D-s ultrahangon. Micsoda élmény! Nem is tudom leírni, hogy mit éreztem. A baba végig mocorgott, de volt egy olyan pillanat, mikor felénk fordult, kinyitotta a szemét és mosolygott. Úgy kellett visszafogni magamat, hogy ne bőgjek a meghatottságtól.

Lányok!
Annyira szurkolok Mindenkinek! Én is voltam padlón, a legmélyebb gödörben, mikor semminek nem láttam értelmét. Haragudtam, hogy milyen igazságtalan az élet. Miért pont én kerültem ilyen helyzetbe?
Kitartás lányok! És hinni kell a csodában! Velem is megtörtént.

Puszi Mindenkinek!

Kép
princess
 
 


Sziasztok

Princess
Örülök hogy minden OK! Csak így tovább!
lehet hogy írtad, de megkérdezhetem hogy fiú vagy lány költözött a pocakodba?
apás szülés lesz?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek egy apró örömömet :) Hétfő délelőtt 10-re kaptunk időpontot a TEGYESZ-be az örökbefogadás elindításához :D Tudom, hogy jól döntöttem, persze nem adjuk fel a lombikot sem, és azt hiszem ez a döntés végre szinte kirobbantott a gödör mélyéről :lol:

Drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi!

Ez hihetetlen, hogy ilyen gyorsan peregnek az események. :lol: :lol:
Persze, ne mondj le a sajátról, de hát úgyis több babát szeretnétek, nemde? :lol: :lol: :lol:
Valahogy az ember értékrendje változik attól függően, mik az esélyei. Nagyon erősnek és kitartónak kell lenni az ilyen döntéshez, biztos csodálatosan nevelnétek a babát. Környezetnek elmondjátok? Habár ezt elég nehéz titokban tartani...
Egyenlőre nekem még idegennek tűnne a gondolat, hogy örökbefogadás, de ha választanom kéne, hogy gyerek nélküli élet vagy örökbefogadás akkor egyértelműen az utóbbit választanám.
Egyébként azt gondolom, hogy annak a babának nagyon nagy szerencséje van, akit olyan emberek fogadnak örökbe, akikben mindennél nagyobb a vágy, hogy gyermeket nevelhessenek és szerthessék Őt. Azok után, hogy a vérszerinti szülője nem értékelte ezt a csodálatos ajándékot. :cry: :cry:

Princess!
Olyan jó lehet érezni a kapcsolatot a picivel :D Emiatt még egy kis kényelmetlenség is megéri :wink:

Tobi!
Hogy állsz? Mi volt az UH-on? Drukk 1000-el++++++ :D

Lugi!
Drukk jövő hétre!++++
Mindenképpen kérdezd meg őket, hogy lesznek-e az ünnepek alatt. Olyan 13-14 óra körül már elég jól felveszik a telefont úgy hallottam :?

Köszi mindenkinek a drukkokat, kíváncsi leszek az eredményre. Tényleg igaz, hogy ez a két hét várakozás a legrosszabb :oops:
Egyszer úgy gondolom, hogy sikerül, egyszer meg nem. Mostanra elég jól függetlenítettem magam ettől a gondolatsortól, már igyekszem nem agyalni ennyit rajta és csak pozitívan gondolkodni erről :D
Puszi mindenkinek

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulációkat! Időhiányban szenvedve a beszámoló még várat magára, de amint tudom, pótolom.
Most csak képet dobok az én kis egyetlenemről:

Kép

Kép

Kép
mazsi02
 
 


Mindenkinek drukk, kitartás kinek mihez kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!

De cuuuukkiiiii.... :lol: :lol: Olyan kis picike csöppség. Meghatódtam kicsikét :oops:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok

Noncsi - Rony és persze Mindenkinek
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mazsi
nagyon nagyon édes a Csöppség

sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Kislány lesz. Császárral fogok szülni, a méh rendellenességem miatt már az elején megmondta az orvos. Így elmarad az apás szülés.

Mazsi!
Annyira örültem a képeknek! Nagyon aranyos a kisfiad!

Noncsi!
Nagyon drukkolok. Hétfőn mindenképpen írj, hogy mit intéztetek.

Lányok!
Írtam korábban, hogy házasodunk. Nem akarjuk, hogy a volt férjem nevét kapja a baba. Nem lesz semmi felhajtás, barátnőm és a párja jönnek el tanúskodni, október 22-én. Nem akartam hétvégi időpontot. Majd gondoljatok rám.

Mindenkinek drukkolok! Puszi

Kép
princess
 
 


Sziasztok

Princess
Nagyon Nagyon Sok Boldogságot Kívánunk Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Mazsi,
Nagyon édes babátok van, jó egészséget kvánok nektek!

Princess,
Sok boldogságot!

Roni,
Ha lesz egy kicsi időd írj, hogy milyen volt az inszem, meg, hogy mizu, mert én még előtte állok.

Sőt, Murphy mindig közbeszól...és csak tolódik hónapról-hónapra...majd egyszer csak...

Mindenkinek drukk++++++++++++
lugi
 
 


Sziasztok,

Mazsi,
Csodaszép kisbaba! Mégegyszer gratulálok!

Tobi
++++++++++++

Rony
++++++++++++
Vendég
 


Mazsi,
gyönyörű a Picur!!! :P gratulálok Nektek még 1×!!!

Rony,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Princess,
Sok Boldogságot kívánok Nektek! (22-én lesz 14 éve, hogy komolyra fordult a szerelmünk) :) Pocaklakónak pedig pocaksimi :)

Lugi,
kitartás!!!!!

KépKép
tobi
 
 


ahh, elfelejtettem megírni, hogy szerdán lesz a punkció :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Mazsi! Gyönyörű a kisfiatok! :lol:

Mindenkinek drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na akkor jöjjön az én mesém:
A tegyeszes hölgy nagyon szimpatikus és korrekt volt. Nem váratott, pedig pár perccel előbb értünk oda, rögtön behívott. Elmondta mindazt kb fél órában, amit már tudtam, magáról a procedúráról. Aztán belevágtunk a papírmunkába. Közben kérdezhettünk bátran és tanácsokat is adott, amik jól jöttek. A lényeg, hogy nyilatkozni kellett a gyermekek számáról, koráról, neméről, egészségi állapotáról, valamint arról, hogy van-e valamilyen kizáró tényező részünkről. Aztán adott egy táblázatot, ahol két teljes oldalon fejlődési rendellenességek és betegségek voltak felsorolva és nekünk be kellett jelölnünk, hogy ezek közül mit vállalunk, vagy mi a kizáró ok.
A következő találkozásunk jövő kedden lesz, amikor a pszichológussal van randink, aki interjút készít velünk. Addigra házi feladatot is kaptunk, kézzel írott élettörténet, kezdve a gyerekkorunkkal, sikerek, kudarcok, fontos állomások az életünkben.
Fog történni még novemberben egy környezettanulmány a lakásunkon és még egy vizsgálat, ahol egy személyiségtesztet kell majd kitölteni. A háziorvostól is kell egy-egy igazolás, hogy nem szenvedünk olyan betegségben, amely akadályozná az örökbefogadást. Ha mindez megvan, akkor decemberben lesz az a bizonyos 21 órás tanfolyam. Ez gyakorlatilag 3 napos, viszont az árától meglepődtem. Páronként 60 ezer ft.
Ha ezt az akadályt is sikersen vesszük, akkor átadják az ügyet a területi gyámhivatalnak, ők hoznak határozatot. Ott kérnek még a fentieken túl jövedelem igazolást, házassági anyakönyvi kivonatot és tulajdoni lapot a házunkról. A határozat 2 évig érvényes, ami további egy évvel később meghosszabbítható. Ha lejár a 3 év és nincs gyerek, az egész kezdődik előlről...
A várólista nagyon hosszú sajnos, baranyai viszonylatban minimum két év, de inkább 3.
Megkérdeztem az alapítványokról és a nyílt örökbefogadásról. Hááát mit mondjak, nagyon rossz véleménnyel volt mind a Gólyahírről, mind a Bölcsőről. Szerinte nem korrektek sem a várakozókkal, sem a kismamákkal és ráadásul sosem tudhatod mit kaptál, hiszen pár hetes újszülöttnél nem lehet tudni még a betegségeit és hogy nem fogyatékos-e. Arról nem is beszélve, hogy ezek az alapítványok kemény összegeket kérnek állítólag a tevékenységükért. Tulajdonképpen kimondta, hogy csak akkor kerülhet valaki babaközelbe, ha tetemes összeget befizet az alapítvány számlájára adományként :roll:
Na röviden ennyi a történet, ajjaj de hosszú lettem, bocsánat érte csajok
:lol:

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi!

Szerintem meg inkább tök jó, hogy ilyen részletesen leírtad :D Amíg olvastam, az merült fel bennem hogy néha nem ártana néhány spontán fogant babák szülőjével is végigcsináltatni ezt a procedúrát, hogy tényleg alkalmasak lennének-e a gyereknevelésre.
Habár aki örökbefogadással jut babához, nem azért csinálta végig ezt az egészet, hogy rosszul nevelje fel.
Ha jól tudom, kétféle örökbefogadás van: az egyiknél a vérszerinti szülő véglegesen lemond a babáról és akkor nincs gond, a másik fajtánál ha egy későbbi időpontban (már bocs) "bekattan" és utána jogilag visszakövetelheti magának. Még max erre érdemes rákérdeznetek, vagy lehet ezzel már rég tisztában vagytok.
Ha bármi fejlemény lesz, írd meg, nagyon érdekes volt ez is. Kitartást kívánok és nagyon szerencsés lesz az a kis apróság, aki hozzátok kerül majd, én tudom :wink:


Tobi!
Punkció+++++++++++ minden ok lesz :lol:


Princess!
Sok boldogságot!
Milyen érdekes, nálunk meg én szeretnék nagyobb lagzit és a párom meg megelégedne egy 2 tanússal. Lehet a project miatt nálunk is marad a 2 tanús változat. De ha ezen múlna az egész, akkor már rég megette a fene...

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Rony,
+++++++++++++++++++++++++++++++

Noncsi,
hajrá örökbefogadás!!! mi is gondolkodunk rajta :wink:

Princess,
Isten éltesse az ifjú párt!!!!! Sok Boldogságot kívánok Nektek!!! :)

KépKép
tobi
 
 


azt meg persze lelfelejtettem írni, hogy 10 petesejtem lett :D holnap 11 körül kell randi ügyben hívni az intézetet :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Gyere a hírekkel!

Rony+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Princess, sok boldogságot!!!
mazsi02
 
 


Mazsi,hatalmas gratula a kis picurhoz :D :D :D Gyönyörűűűűűűűűűű :D :D :D
Vendég
 


Fiatalúr köszöni a dicséreteket :wink:

Tobi?????????????????????
mazsi02
 
 


Sziasztok,
eddig 6 termékenyült meg, szombat 8kor kell legközelebb telefonálni és vagy akkor délelőtt vagy hétfőn költöznek vissza a Prüntyik :wink: köszi a rám gondolást!!!!

Mazsi,
jól vagytok???

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok

Tobi
+++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Tobi, ez nagyszerű hír, drukkolok holnapra a beültihez :wink: :lol:

Mazsi, tüneményes a kisfiatok! :D

Mindenkinek drukkolok!

Kedden megyünk a pszichológushoz, már nagyon várom :)

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Erika,Áron babának nagyon boldog első szülinapot :D :D :D
Kép

Noncsi!
Hú,beindult a dolog,drukkolok nagyon!
Rony?
Ja,Princess akartam írni a múltkor,hogy sok boldogságot :D Jól döntöttél!!!Emlékezz csak,Bochkoréknál is milyen galiba volt...
Tobi :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Tobi, nagyon drukkolunk nektek+++++++++++++++++++++++++++

Erika, BOLDOG SZÜLINAPOT a legénynek!

Noncsi, ügyik legyetek a pszichomókusnál :wink:
mazsi02
 
 


Sziasztok! Hát jó régen nem írtam, de mentségemre legyen mondva sokminden történt velünk az utóbbi időben.

Nem nagyon tudtam visszaolvasni, így bocs, ha valaki kimarad.

Mazsi, először is nektek gratulálok! Gyönyörű baba! Legyen nagyony sok örömetek benne (lesz is;o)!

Princess! Te is szépen gömbölyödsz! Látod, előbb-utóbb helyrerázódnak a dolgok és az ember hamar elfelejti a rossz dolgokat...

Nyulasz! Sajnálom, hogy így alakult! Hogyan tovább?

Rony! Nálunk ugyanez volt a helyzet, most 15 hónapos a kislányunk, aki donorbaba és mindenki imádja. Szóval most biztosan tele vagytok bizonytalansággal és kérdésekkel, de hidd el, így vagy úgy de egy gyerek bármit megér! És a donor baba is a tiétek lesz, a ti nyakatokba fog csimpaszkodni. Persze mi sem adtuk fel, hogy egyszer talán lesz saját gyerekünk is, de ha nem lesz, akkor is boldogok leszünk így, ahogy megadatott;o)

Erika! De jó téged is itt látni! Hogy vagytok?

Akkor röviden rólunk. Úgy alakult, hogy augusztus végén egy másik városba, sőt, egy másik országba költöztünk, a férjem itt kapott állást. Novembertől pedig én is visszaállok 4 órában dolgozni, így a tesóprojekt kicsit halasztódik, de egyáltalán nem mondtunk le róla. A kislányunk elkezdett beszélni, épp nagyon apás korszakát éli;o) , csak imádni lehet, eszünkbe sem jut a genetika. Ha megkérdezik kire hasonlít (mert igazából egyikőnkre sem), akkor azt szoktuk mondani, hogy a nagymamára :wink:

Mindenkinek kellemes hétvégét!

nyusziful
Most egy kicsit

nyusziful76
 
 


Sziasztok

Mindenkinek Nagyon Köszönjük Szépen a fiatal Úr nevében is a köszöntéseket!!!!!!

Nyuszifül
jóóóóó hallani róllatok!!!! azért néha megkuksiztam titeket az iwiw-en
köszi szépen jól vagyunk, csak nagyon rohan az idő, Áronkám lassan (percek kérdése) és már 1 éve megszületett.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,
Köszönöm a drukkokat!
7 embrikénk van, holnap is telefonálni kell és vagy holnap vagy hétfőn költöznek vissza a Prüntyik :D

Erika,
Áron babát puszild meg helyettem is Szülinapja alkalmából!!! és persze Ákost is! :P

Rony,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyuszifül,
Kiscsajnak egy nagy pusszantás a dumcsizós pofijára! :P

pusszantás Nektek!!!

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Áronkának boldog születésnapot kívánok! :)

Tobi, az nem semmi, jut a fagyasztóba kistesó is! :wink: Gratula és drukk az ET-hez.

Rony!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csibe?????????????????????????

Puszi mindenkinek!

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Sziasztok

Tobi
Puszik átadva - köszönik szépen :lol:
és persze Nagy Nagy Gratula a 7 embrikéhez, vissza kaptad ma őket?

Noncsi
köszönjük a köszöntést

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Tobi!

De jó, hogy ennyi lett!!! Jut is, marad is :D :D ++++++++++++ aztán jó hírekkel hozzál :wink:

Nyuszifül!
Köszönöm a bíztató szavakat :D Nektek hanyadikra sikerült? Inszemmel sikerült?


Noncsi!
Akkor Ti sem unatkoztok, zajlik az élet Nálatok is. Hajrá és kitartás. Nagyon szimpi dolog Tőletek, hogy végigviszitek.
:wink:

Lányok!
Lassan kezem-lábam remeg, nem merem beleélni magam a dologba, de tény, hogy pénteken kellett volna megjönnie. (Mindig atompontos szokott lenni) Tudom az utró eléggé jól bekavar, lehet emiatt csúszik pirike. DE szerdán (az lesz a 14,-ik nap), ha addig nem jön meg, tesztelek egyet. Akkor már mutatnia kéne valamit, nem? Pénteken kell visszamennem vérvételre és nem akarom, hogy váratlanul érjen a hír.
Bizonytalan vagyok, hogy mi lesz az eredmény, mert a mellfeszülésem szerda óta elmúlt, ami tudom nem jót jelent. Hát lesz ami lesz. Ja azt mondanom se kell, hogy esténként már olyanokat álmodok, hogy a BMC-be műtenek engem stb :? Pedig próbálok nem ezen agyalni. Jó, mi? :roll:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok

Rony
mellfeszülés: szerintem nem jelent sokat, nekem az 1ső lombiknál feszült fájt rettenetesen, a 2.nál jóformán semmi, és látod - mindkettőnek az eredményét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika! Te jó ég, Áron is már egy éves! Gratulálok! És milyenek a tesók?

Rony!

Inszem volt, Káli, elsőre. És egy hihetetlenül szeretnivaló, csupa mosoly, huncut kislány lett az eredmény. Az élet néha kárpótol. :lol: :lol:

A mellfeszüléssel kapcsolatban meg bemásolom a saját két évvel korábbi hozzászólásomat: "Hát az a helyzet, hogy nem kell péntekig várnotok. Tegnap este még majd kidurrantak a melleim, ma reggelre pedig teljesen leapadtak. Ez tuti mensi előjel nálam. " Na ebből született a kislányunk, a pénteki teszten két halvány csík jelezte. :lol: Szerintem 14. napon tutira tesztelhetsz, de izgulni azért nem fogsz kevésbé a vérvétel miatt. :lol:

Tobi! Ez nagyon jól hangzik! Hajrá!
nyusziful76
 
 


ÓÓÓ, bocs Princess! Most látom csak, hogy összeházasodtatok. Sok szeretettel gratulálok!
nyusziful76
 
 


Lányok,
3 gyönyörű Minimanó költözött a pocimba :P
pusszantás Nektek!!!

Rony,
nagyonnagyon++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok

Tobi
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Tobi
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Rony, ezek nagyon jó jelek szerintem, csak így tovább! :wink:

Tobi! Babatapik ezerrel!++++++++++++++++++++++++++++++

Mazsi! Puszi a nagylegénynek! :lol:

Drukk mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holnap mesélek, ha megjöttünk a pszichológustól, remélem megtudom a környzettanulmány idejét is végre....

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Noncsi,
várjuk a beszámolót!

Rony,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ már csak egyet kell aludni és ott lesz a két csík a teszten :wink: :D

Köszi Csajok!!!! :P

KépKép
tobi
 
 


Tobi babaragi+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rony, nyugi ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Az egyik szemem sír, a másik nevet...
A pszichológus egy fiatal nő, kb velem egy korú lehet. Elsőre eléggé szimpi volt.
Elolvasta az életút-történetünket, aztán kb egy órát beszélgettünk. Főleg a lombikról kérdezett nagyon sokat, nem tagadom, volt hogy elkezdtem pityeregni...
Aztán ki kellett tölteni egy 560 kérdésből álló személyiségtesztet, igennel vagy nemmel lehetett válaszolni az állításokra, hogy mennyire igazak vagy sem rám. Pontosabban ikszelni kellett egy üres lapon...
Összesen kb 3 órát töltöttünk nála. A tesztnek kb egy hét múlva lesz meg a kiértékelése, majd akkor kiderül hogyan tovább.
A végén elmondta a véleményét (próbálom szó szerint idézni): nagyon szép az irományunk, látszik hogy nagyon szeretjük egymást és stabil a kapcsolatunk, tulajdonképpen mi lennénk minden gyámhivatal álma, az eszményi örökbefogadó szülők, hiszen sugárzik a béke és a szeretet belőlünk, ami igen ritka és szívből gratulál, DE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
véleménye szerint én még nem vagyok túl a lombikon és nem is fogom tudni segítség nélkül feldolgozni, mert azt vette ki a szavaimból hogy én nem egy sejtként tekintettem a beültetett "valamire" hanem úgy mint a gyermekemre és még nem dolgoztam fel teljesen az elvesztését. Nem gondolja hogy ez kóros gyászreakció lenne és még időben is jól állok, de attól fél, hogy ha ez most bentreked, akkor később ez a feldolgozatlan gyász gondokat okozhat, ráadásul meg van róla győzödve hogy a személyiségtesztem eredménye az lesz, hogy depressziós vagyok...
Ha ez tényleg így lesz, neki ezt bele kell írnia a jelentésébe és ebben az esetben a gyámhivatal elutasító határozatot fog hozni, ami azt jelenti, hogy egy évig meg sem próbálhatjuk újból.

Úgy ültem ott mint akit leforráztak. Azt elismerem és érzem is, hogy nehezebb, mint gondoltam, de hogy depressziós lennék? Ez hülyeség. Nincs egyetlen tipikus tünetem sem, akármennyire elfogult az ember saját magával szemben, észrevettem volna, ez a szakmám!
Szóval nem tudom hogyan tovább............

Pécs - Dr. Mánfai
1. lombik 2008. szeptember nem sikerült
2. (sikeres) lombik: 2009. január
noncsi32
 
 


Princess,
Gratulálok nektek!

Erika,
Áronnak utólag is boldog szülinapot!

Nyuszifül,
De jó téged is látni!

Rony
?

Tobi,
+++++++++++

Noncsi,
Nekem meg az a bajom, hogy nem tudok úgy tekinteni a megtermékenyített sejtekre, mintha élőlények lennének bennem, túl reálisan látom a világot. Na most akkor melyik a jobb, vagy rosszabb? És a depi nálam is jelentkezik ám.
Vendég
 


Noncsi,
nem gondoltam, hogy ez lesz az eredménye :? :(
nem tudom, hogy ők mit gondolnak, mi min megyünk át......egyszerűen nem értem a nőt!!!! hogy a francba tekintsünk az embrikénkre? próbálja ki, hogy milyen érzés érzelmek, érzések nélkül végig csinálni a lombikot. Őszintén szólva tök kivagyok ettől! Persze az eredmény kétféle lehet, vagy sikerül vagy nem, de sztem senki nem tudja úgy végigcsinálni, hogy nem a gyermekének tekinti a prüntyiket, akik beköltöznek a pociba. Persze idő kell, míg elfogadjuk a sikertelenséget de tovább tudunk, akarunk lépni. És ez is annak a jele, hogy felmerült az örökbefogadás lehetősége és elindítása. Sajnálom, hogy ilyen nőhöz kerültél, ráadásul még felcsillantja a reményt aztán meg jön a DE mondattal........ :evil:
Fog sikerülni!!! nagyon drukkolok!!!

Rony,
mizujs????? ugye az amire gondolok???

KépKép
tobi
 
 


Bella,
sztem ott van az az érzés csak kicsit elbújt!!! hidd el!!!! (legalábbis én ezt érzem)

KépKép
tobi
 
 


Tobi!

Neked mikor lesz eredmény? Kezem lábam csuriban érted+++++++++++++++++++++++++++++++++

Teszteltem egyet, de negatív lett. (Mondjuk még mindig nem jött meg) Úgy vagyok vele, hogy akkor gyerünk neki a következő inszemnek, előbb-utóbb sikerülni fog.
Egyébként, amikor az inszemre várakoztunk, az egyik lány azt mondta -és ebben szerintem baromira igaza van- , hogy ezek a hormonok az inszemek során összeadódnak, és lehet hogy ez a siker titka.


Noncsi!

Húúúúúúú de felháborító amit írtál :evil:
Szóval, ha elmész pszichológushoz, akkor már ne is legyél őszinte Vele, mert ellened használják az infót. Hiába akarnak tökéletes szülőket, olyan nem létezik. A hozzászólásaidból Nekem egyáltalán nem úgy tűnik, mintha depressziós lennél.
Egyébként nem tudom, hogy fordított helyzetben a pszichológusotok hogyan dolgozta volna fel ezt könnyek nélkül, vasidegzettel ami Veletek történt. Jól elhúzta a mézesmadzagot, aztán meg......
Írtad, hogy az alapítványokat nem ajánlják valamiért. Múltkor volt a tv-ben az egyik ezzel foglalkozó alapítvány (a nevét sajnos elfelejtettem :oops: talán Bölcső Alapítvány?) egy idősebb nő vezeti. Mondta, hogy Neki ez az élete, hogy a gyermekeknek otthonra találjon. Nekem nagyon szimpatikusnak tűnt Ő is, meg amit csinál az is. Talán egy próbát megérne, de szerintem ne adjátok fel az első akadálynál.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!

Noncsi,
Nem semmi, én nagyon megdöbbentem a beszámolódon...csak robotoknak adnak gyereket??? Még jó, hogy elérzékenyül az ember, nem könnyű túl lenni a sikertelenségen, remélem jövőre vagy igy-vagy úgy, de sikerül!

Rony,
Jajj, de mennyire szorítottam, ne keseredj el!!

Tobi,
++++++++++++++++++++++++++

Én a múlt hónapba kaptam Merionalt, de végül nem lett jó a stimu, és várjuk a következő mensit, de sehogysem akar megjönni. Mindig szabályos ciklusom volt, és most már a 38. napon járok. Járt már valaki így? Nem tudom, hogy mit csináljak, ennyire felborítaná a ciklust!?
lugi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: