Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na visszajöttem,nem sziesztáztam, pedig jól esett volna, hanem vasaltam-Kép
Candi neked ez a gyerekes dolog azért kicsit szakmábavágó, mármint a végkifejlet.
Szép szakma, de nekem nem lenne "erőm" hozzá.
Én egyébként állatgondozóként dolgoztam mielőtt meglett a fiam. Azt nagyon szerettem.
Ha tudok még benézek hozzátok.Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Halihó!
Plútó: az állatokkal foglalkozni is csuda szép lehet. Nekem 2 cicusom van, de szívem szerint minden állatot befogadnék otthonra ha lehetne.
Hű tényleg nekem is vasalnom kell, ha hazaértem, nem rajongok érte.
Nekem is mennem kell, holnap jövök újraKép
Jók legyetek és szép napot a továbbiakban is.KépKép

Andi
candi
 
 


Elveszett az üzim4
Szóval én is leléptem máre, mert eszembe juttattad Plútó, hogy vár a vasalnivalóKép
De íg is mennék már. Az állatokkal is szupi lehetett, nekem most 2 cicusom van, de még 1000 állatot befogadnék a szívem szerint. Sziasztok, holnap találkozunkKép

Andi
candi
 
 

 
 

Nekem is van 3 cicám!Kép
Olyan aranyosak!Bár nem mai darabok!!Az egyik már 12 éves!Õ a legidősebb /Miska névre hallgat!/Én sajnos holnap nemtudok jönni!De ha nagyon megerőltetem magam akkor 8:oo,8.30 fele benézek még!Kép
Holnap előbb kell indulnom dolgozni!10:10kor.
Holnapra megint esőt mond!
Képzeljétek a kozmetikusom aztmondta a múltkor,hogy gyanus neki a bőröm!Kép
Hozzáteszem az egyik barátnőm amikor terhes volt neki is megmondta!!Aztán amikor mentem hozzá kedden kezelésre mondta,hogy most nem lát semmit!!Kép
Aztán megfogadtam,hogy Én nem kérdezgetem,ha majd látja akkor Õ mondja magától!Erre ma!!!Mit mondott?Nagyon gyanus a bőröm!Mindenesetre ha holnap is látja,akkor gyanakodhatunk!!Kép
Úgy izgulok!!De valamiért nemnagyon hiszem,hogy terhes vagyok mert volt itthon VÉLETLEN egy teszt,és reggel megnéztem,és SEMMI!!Kép
Bár a barátnőm 26 napos terhességét nem mutatta ki egy teszt sem!!Ti hallottatok már ilyet??Na mára én is lépek!Jó éjt!!Puszi,

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
én is nagyon örülök az új topiknak,mert én is beleolvasgattam már többe is,meg volt amibe írtam,de tényleg nehéz egy összeszokott társaságba beilleszkedni.Ezért ha nem bánjátok én is szívesen csatlakoznék hozzátok.
Látom már mindenki elbúszúzott,ezért majd holnap jelentkezem.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok jó reggel mindenkinek!

Ujra kezdem mert az előbbit nem lehetett elküldeni.Kép
Móni, hogy tudod a kép nagyságát csökkenteni?Kép
Szerettem volna tenni képet a gyerkőceimről, de csökkenteni kell e méretet.Kép

Takido, üdv. köztünk.Kép
Majd írj magadról többet is.

Bea, kitartás, az első teszt sokaknak negatív.KépKép
Lehet, hogy Te sem középidőben lettél terhes:
Majd szorítunk Neked.KépKép
Van valami más tüneted is?

Nika, Candi üdv. nektek is, majd írjatok.

Majd később még benézek, most költöm a csipet csapatot és megyünk a suliba.
Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Nika!Bocs,elnéztem.Kép

Kép
breni
 
 


Breni
Semmi gond. Én se voltam egyértelmű.

Felrakom nektek a Billings módszer honlapját most jelentette be az uncsi tesóm, hogy sikerült nekik ez alapján pedig ők is már jó ideje próbálkoznak a második a babucival.
http://meh.communio.hu/billings.htm

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Plútó, hogy te milyen korán kelő vagy! Messze van a suli?Kép
Takido? üdvözlünk téged, ha tudsz írjál valamit magadról!
Bea: ezek szerint nem tudtál benézni ma reggel, hanyadik napon teszteltél, mert ha korán tényleg nem jelent semmit, egy hét alatt is hatalmas változások örténhatnak a szervezetedben. Ezért ne legyél már most pesszimista.Kép
Többiek merre vagytok:-?
Én is jövök később!

Andi
candi
 
 


Candi!
Hát elég messze lakunk a sulitól.Kép
Ráadásul gyalogolunk, most értünk haza, úgy, hogy 7-20-kor indultunk reggel.
Minden lépcsőnél autónál, meg fene tudja minél meg kell állni.. De majd Te is megtudod, remélhetőleg minnél hamarabb.KépKép
Így legalább a délelőtti levegőzésünk megvan.Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Képzeljétek!Megerőszakoltam magam,és ITT VAGYOK!!Kép

Kép
bea27
 
 


Most egyébként a 27.-ik napon tarto,de elég össze-vissza a ciklusom!Kép
Beleférek egészen 36-37 napig!
Tehát akkor 26.-ik napon teszteltem!SEMMIT!!Kép

Kép
bea27
 
 


Hol van mindenki???????????????Kép
Nekem lassan lépnem kell!De majd este visszanézek!!
Holnap ki tud jönni?

Kép
bea27
 
 


Szia Bea én képben vagyok.Kép
Mivel én itthonról netezek, így napra kész vagyok.Kép
Látom a Te ciklusod se valami rendszeres. Az enyém ugyanilyen, bár 3 hónapja beállt 32 napra, de ez semmit se jelent.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!
Én majd csak vasárnap este tudok újra jönni.
Jó hétvégét mindenkinek

Kép
nika04
 
 


Sziasztok!!!!

Gabi,én sem tudom csökkenteni a képek méretét,erre csak a párom képes.Ez a kép a telefonjával készült és annak a mérete pont jó.
Sajnos hétvégén dolgozom,úgyhogy nem tudok jönni.Remélem hétfőig nem felejtetek el!!!!!!!KépKép

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét!
Kép
Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!
Bár látom sokan elköszöntek,azért remélem valaki elérhető lesz.
kértétek,hogy írjak egy kicsit magamról.
25 éves vagyok,Veszprémben lakom,óvónőként dolgozom.két és fél éve vagyok férjnél,már egyszer korábban is próbálkoztunk sikertelenül,és most január óta próbálkozunk megint.eddig nem tul sok sikerrel.
Nagyon örültem,mikor rátaláltam erre az oldalra,egy kicsit megnyugtatott,hogy nem vagyunk ezzel egyedül,sőt,vannak akik már régebb óta próbálkoznak.
Remélem kölcsönösen tudjuk majd segíteni egymást.

KépKép
takido
 
 


Igazándiból azért is éreztem egyedül magam,mert nálunk is igaz,hogy a környezetemben mindenkinek babája van.A baráti körünkbe is ,akik házasok,már mindenkinek van babája,kivéve minket.igaz,hogy lányok között én vagyok a legfiatalabb,de akkor is rossz érzés.
A munkahelyemen meg nem az én korosztályom van,már mindenkinek nagy gyerekei vannak,persze nagyon aranyosak,mindenki drukkol,hogy nekünk is összejöjjön.

KépKép
takido
 
 


Lányok merre vagytok?

KépKép
takido
 
 


Móni3!
Nagyon aranyos a kisfiad.

Candi!
Írtad,hogy a hőmérőzésen túl vagy,ezek szerint nem vált be?
Lassan egy hónapja én is ezzel próbálkozom a Fertility Frienden,de van egy két dologa,ami még nem igazán világos.

Nika,Bea!
Köszi az infókat a Jónásról,ja és Beának még +a Billingsről.

Kis_Plutó!
nektek az első két baba könnyen összejött.?

Egy kérdés mindenkihez,aki szedte,vagy ismeri az elevitet.híztatok tőle szedés alatt?

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!!!

Takido köszi a bókot!!!!!!KépKépKép
Igazából mi még nem próbálkozunk,majd csak nyártól,mert a sulit be szeretném fejezni.De nagyon szeretnénk kistesót,és legszívesebben nem várnánk nyárig ha biztos lennék benne,hogy babával is be tudom fejezni a sulit.Nagyon-nagyon szetetnénk már kistesót!!!!!!!!!!!!!!
Én nem szedtem az elevitet,úgyhogy nem tudok segíteni.

Móni

Kép
moni3
 
 


Nika04!
Beírtam az adataimat a Jónásba,rakott piros volnalat minden hónapban,de a gyerek nemét csak júniustól írta ki. Mit jelent ez szerinted?

KépKép
takido
 
 


Szia Móni!
Nekem volt olyan osztálytársam a fősulin,aki 7 hónaposan államvizsgázott.-ezt csak bátorításként mondom.
Persze mindenki máshogy reagál.
Nálatok az első baba könnyen összejött? És azt a terhességet hogy viselted?

KépKép
takido
 
 


Móni!
Most olvastam vissza megint,és láttam,hogy az első baba két hónap alatt összejött.nagyon ügyesek voltatok.az első kérdésemet felejtsd el.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!
Akartam írni, de reggel óta sz@rakodott a gépem, azt hittem senki nincs itt. Na mindegy.
Az elevitet én sem szedtem, de barátnőim igen. elég változatosak voltak a reakciók. Van aki hízott tőle és van akinek hányingert okozott. De azért biztosan jó. Takidó biztosan nem könnyű így várakozni, hogy közben egész nap gyerekekkel vagy körülvéveKép Én bölcsiben dolgoztam 4 évig ..
A hőmérőzést még mindig csinálgatom, bár ez a hónap elmaradt. Mivel nekem progeszteron pótló gysz.-t kell szednem, nem túl megbízható a hőmérőzés. De ti csináljátok, mert hatékony. A Jónásban nekem is csak néha teszi ki, hogy milyen nemű a gyerek, de ezt már más is mondta, lehet ez a normális.KépKépKép
Bea: Ha ilyen változó a ciklusod akkor még tényleg légy türelemmel, főleg, ha még nem jött meg.Kép
Én igyekszem holnap is jönni:9

Andi
candi
 
 


Szia Candi!
örülök,hogy bejelentkeztél.Most egy kicsit én is a bölcsibe érzem magam,mert idén kiscsoportosokat kaptam,ill.van aki már 2 és fél évesen felvételt nyert,mondván kevés a gyerek.
háát igen nem könnyű,de másrészről meg legalább kicsit babázhatok.

KépKép
takido
 
 


Ja,és köszönöm az elevittel kapcsolatos infókat.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!
Előbb írtam üzit, de elkeveredhetett, nem értem néha ezt a gépet. Most meg már lépnek kell lefelé, de holnap jövök. Jók legyetek és bocsi, hogy nem tudtam macseverészni!KépKépKépKép

Andi
candi
 
 


Most meg itt van az üzi, lehet hogy én vagyok a nagyon béna,Kép

Andi
candi
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy eltüntem, de a kicsi fiam elég nyügös ma, és aludni sem akart.
Nálunk jó nagy vihar készülődik, lehet, hogy azt érezte.Kép

Takidó, én a lányommal szedtem az Elevitet kb. 35 hétig. Félidőig 4 kg-ot utána viszont még 30 kg-ot sikerült felszednem. Nem tudom a gyógyszer hatása volt e, viszont ez a gyógyszer nagyon jó étvágyat csinált.Kép
A kicsivel Pregnavitot szedtem.
Egyébként mind két gyerek elsőre összejöttKépKép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Szia Kis-Plutó!
Jó,hogy nálatok elsőre összejött,és manapság szt hiszem elég ritka is.
Köszönöm az elevites infót,igazság szerint eddig ugy vagyok vele,hogy a nem szedem oldal erősebb.Bár ha valaki meggyőz,hogy ez pozitívan befolyásolja a babásodást,akkor elkezdem.

KépKép
takido
 
 


Takidó, az előbb elfelejtettem leírni, hogy ugye mondják, hogy ezektől a magzatvédő vit.-tól nagyok lesznek a babák, na nekem a lányom 3500g a fiam 3850 g volt.KépKép
szerintem ez annyira nem nagy.
Ráadásul én sem vagyok kicsi a férjem meg igen magas.
Azt nem tudom hatással van e a teherbeesésre, viszont ha szeded az első pillanattól kezdve kapja a pici.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Erről én is hallottam,hogy nagyok lesznek tőle a babák,de akkor a te esetedben ez tényleg nem igazolódott be.
Nálunk se lenne szerencsés,a 45kg-mal nem lenne túl jó egy nagy baba.Igaz a férjem nem épp kisnövésű.Bár szerintem ezt inkább az befolyásolja,hogy ki mit,ill.mennyit eszik a terhessége alatt.Vagy nem?

KépKép
takido
 
 


Üdv!

Takido, Danival teljesen sima volt a terhességem,minden rendben volt.Az egyetlen probléma a pattanásos arcbőrömmel volt.Soha nem volt pattanásom,a terhasségem 3. hónapjától viszont a homlokomon nem volt egy ép felület.és 18 kg-ót híztam,de ez az én hibám volt.
Kis-Plútó,nem tudsz felrakni a gyerekeidről képet??

Üdv:Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Szabad bejönni?
Más oldalakon is elő szoktam fordulni,de jó lenne egy 0 kilóméteres csapathoz csatlakozni.Jó fejek a lányok a többi oldalon is csak Õk már félszavakból is megértik egymást...

Van egy 20 hónapos ördögfiókám és mellé szeretnénk egy kiscsajszit.Úgy tűnik várat magára.De szorgalmasak vagyunk!Kép

málna2162
 
 


Szia Móni!

Jó,hogy jöttél.Én is tegnap csatlakoztam,és nagyon kedvesen fogadtak.Végre nem éreztem betolakodónak magam.
Szorítunk,hogy összejöjjön a csajszi!

KépKép
takido
 
 


Helló!!Itt Vagyok!!
Helyzet?

Kép
bea27
 
 


Helló Málnácska!
Üdv.itt köztünk!!
Mi is már kezdünk összecsiszolódni!!KépAzthiszem ezt mindenki nevében mondhatom!Kép
Ha jól számolom már hatan vagyunk!!
Mióta próbálkoztok?

Kép
bea27
 
 


Szia Bea!

Ha jól értelmeztem,ma voltál kozmetikusnál,mondott valamit a bőrödre?

KépKép
takido
 
 


Igen!!
Aztmondta,hogy gyanus!
De lehet,hogy hétfőn meg megint aztmondja,hogy nemlát semmit!!Kép
Köszi,hogy ilyen figyelmes vagy!!Kép
Egyébként Én is sajnos olyan barátnőkkel vagyok körbevéve,akik már vagy megszültek,vagy terhesek!Vagy sokadszorra,vagy előszörre!!
Ez borzasztó!!Kép
Nem?

Kép
bea27
 
 


Egyébként az uncsitesóm is veszprémi!Te ott merre fele laksz?Nem cimet kérek!Kép
Õk a Haszkovo uton laknak!Ismerős a hely?

Kép
bea27
 
 


De,szerintem is szörnyű.Főleg mikor mindenhol azt kérdezgetik,ˇ"na,nálatok még nem lesz gyerek?"

KépKép
takido
 
 


Igen,ismerös a Haszkovó,nagyon is,mi a felette lévő kertvárosi részben lakunk kb.5-10perc.

KépKép
takido
 
 


És szorítok,hogy a kozmetikus ne tévedjen.
A kolléganőmnek anno a fogorvosa vette észre először,hogy terhes.Be volt gyulladva az inye,a fogorvos meg egyből mondta neki,hogy szerinte terhes,erre vett egy tesztet,és valóban úgy volt.

KépKép
takido
 
 


Arrafele meg,ha jóltudom a nagyiáék laknak!!Kép
Holnap csak úgy kiváncsiságból reggel mérek egy hőt!!KépKiváncsi vagyok,hogy igy havi előtt pár nappal mit mutat!!
Veled mi a helyzet?Irj magadról!!Még egy kicsit maradok!Kép

Kép
bea27
 
 


Még a végén kiderül,hogy ismerem az unokatesód.

KépKép
takido
 
 


Én március elején kezdtem el hőmérőzni,és egy kicsit furi is lett az eredmény,mert 2x is leesett a hőm.a fertility az elsőt jelölte be peteérésnek,de a második meg egybeesik a jónás naptár által megadott időpontal,ugyhogy most kíváncsian várom a fejleményeket.

KépKép
takido
 
 


Egyébként,bár azt hizsem ezt már írtam január óta próbálkozunk komolyabban,és mult hónapban már kezdtem örülni,mert egy hetet késett,de ahogy lenni szokott,megcsináltam a tesztet,s rá két napra megjött.

KépKép
takido
 
 


Sajnos a nagymamáék cimét nemtudom.........!Kép
De a Laura 27 éves ott lakik a haszkovóban a férjével,meg a két gyerekével!NÉMETH LAURA!És még annyit erről,hogy az általános suliba valami piros iskolába járt!Azt nemtudom,hogy csak igy emlegették-e,vagy ez volt a neve!
Nekem is most egy új fogdoki csinálja az elrontott gyökérkezelt fogamat,és észrevettem,hogy mostanában vörösebb az inyem az elöttelevő 2-3 fogam!Ez jelenthet valamit??Ne izgass!Kép

Kép
bea27
 
 


sziasztok!

Málna örülünk, hogy jöttél, gyere sokat!Kép

Móni, a kép még nem sikerült, mert a párom egész nap úton volt, és ő gyakorlottabb ezekben a kicsinyítéses dolgokban.Legalábbis remélem.
Azért holnap még megpróbálom.

Takidó biztos, hogy sokat számít, hogy ki mit eszik,de én nagyon kívánós kismama voltam, főként a fiammal.Kép
Sokszor kacsintgatott rám a puncsos mignon a boltban, na meg a gesztenyepüré, aminek nem tudtam igazán ellenállni.Kép

De hát ennyi áldozat igazán belefér a dologba szerintem.

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: