Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csatlakoznék én is, ha nem bánjátok. Én egy terhességen már túlvagyok, de sajnos ez év januárjában, 11 hetesen meg is szakadt. Azóta csak június óta próbálkozunk újra, addig nem lehetett. Eddig 3 hónap sült el balul. Ma kezdem az újabb ciklust. Én szurkolok minden velem együtt bajlódónak, és remélem, hamarosan követjük Adriennát.
Hallottam én is a babymarkról, de eddig nem használtam ilyet, gondoltam, ha túl odafigyelek, annál rosszabb. Ezért nem is hőmérőzök, Isten ments a napi izgalmaktól, elég nekem a menzi előtt napok is! A pé-t szoktam érezni középidőben, de hiába próbáltam aznap, előtte-utána nap (mikor hogy) mégsem lett babóka. :( :( Most is úgy voltam vele, hogy már nem is figyeltem oda, mikor milyen nap van, de mégis ott volt az agyamban picit, és nem is jött össze. Én nem értem. Az előző babónál nem kellett így félnem. Emlékszem, akkor is számoltam a napokat, de akkor be is jött elsőre….

Adrienna
Nagyon irigyellek, lehet én is iszok cickafarkfű-teát. Most következik nálam is a 4. hónap. :P

Csajok
Jó lenne, ha mindenkinek lenne vonalzója, úgy tudnánk követni, ki hol tart. Akinek nem megy segítek, jó?

Kata
Cukik a kiscsajok, jó neked, hogy már három (!) van!!!

Benita
benita
 
 


Szia benita,

Szomorú, hogy elvesztetted a babódat :(
Nagy okosságokat nem lehet mondani, tényleg furcsa, hogy akkor 1.-re összejött, most meg nem akar...
De hátha ez lesz a te hónapod!

Ez a félelem nagyon rossz. Nekem a doki bácsi ültette a fülembe, mert közölte, hogy minél hamarabb kell a baba, nehogy visszajöjjön a betegségem. Na így csináljon az ember gyereket.
De majd megmutatjuk, hogy azért is sikerül :)

Kép
bodzi
 
 


Sziasztok!
benita: Nagyon szomorú, hogy az első babáddal ilyen szomorú dolog történt. Tudom, nem lehet elég okos az ember, de javaslom nézesd meg a véredet, ogy nem vagy e trombózisra hajlamos, nem sűrűbb -e a véred, szb, mert az is okozhat vetélést, akár sorozatban is. Sajnos én is olvastam, hogy a vetélésen átesett nők, de az abortuszra is igaz, sajnos nehezen esnek utánna teherbe. Persze nem tudom ebben van -e alapigazság, de hallottam. Mindenesetre, az jó, hogy próbálod kerülni a stresszt ezzel a babaprojekttel, és megértem, hogy állandóan mégis ott motoszkál a fejedben. Nekem már vannak gyerkőceim, de most, hogy 7. hónapja próbálkozunk, már nekem is szinrte csak ez jár a fejemben. Persze, nincs időre akciózás, meg apa gyere most, de az én fejemben mindig ott a gondolat, hogy: de jó lenne, ha most , ebben a hónapban, ...Érted... Szóval nagyon szurkolok neked is , hogy mihamarabb egészséges kisbabának adhass életet.

Bodzi: szabad rákérdezni a betegségedre, ami visszajöhet?

A közös programban sajnos valszeg nem tudok részt venni, mert 3 gyerek mellett estit csinálok a közgázon és ez heti 3 nap, plusz egy OKJ-s tanfolyamon bámulom a képernyőt csütörtökönként. A gyerekfelügyelete örülök, ha erre az időre megoldom, a kötelezettségeimről nem is beszélve. Egyébként én is szívesen sportolnék rendszeresen, jót tenne egy kis mozgás, meg a társaság kedvéért is, de nem valócsínű, hogy belefér az időmbe. Viszont szívesen taliznék veletek néha valahol a városban (pl. Asztoria környékén), vagy az Örs vezér terén az IKEÁ-ban. Ha van időtök, és kedvetek néha megihatnánk együtt egy tejeskávét vagy hasonló. Addig is örülnék, ha ti is feltennétek képeket, vagy küldenétek nekem mailben magatokról. Szívesen küldök majd én is:

szdkata@t-online.hu

Nem panaszkodásként, de ma úgy érzem mint aki rokantnyugdíjas. Az allegiától be van vörösödve a szemem, alig látok, és be is gyulladtak megint a szemmozgató inaim, vagy mi. Szédelgek , mint a vadalma a fa körül és a hasam is fáj már pár napja a bélgyulladásom visszatérése miatt. Szóval, most nem tudom mit érzek, de az biztos, hogy nem tudnám megmondani , hogy van e terhességre utaló tünetem, mert amúg y is kivagyok. Várom már a jövő hó elejét, hogy tesztelhessek 4-én. Köszi a szorítást, én is szorítok nektek. Majd néznek a kávézóban, ha talizunk, hogy mennyi sok pocakos kismama gyűlik össze...:):):) Remélem mihamarabb így lesz.

Puszi: Kata

Kata
KépKép
szdkata1
 
 

 
 

Megint nincs itt senki? Jó lenne, ha gyakrabban írnánk egymásnak. Mondjuk legalább heti 5-ször. Mit szóltok hozzá. Csakhogy pörögjünk egy kicsit. Bár asszem én is lelassulok nemsokára, ha beindul a sulim...:(:(:(

Tudom már hol vagytok, de a 18 év alattiak miatt most nem részletezem.... ha--ha-ha:):):) Akció 1000-rel.....Jó éjt!

Kata
KépKép
szdkata1
 
 


:()

Kata
KépKép
szdkata1
 
 


:mrgreen: Ezt akartam az előbb.

Kata
KépKép
szdkata1
 
 


:oops: Nem is igaz, inkább ezt! Márha ez a pironkodás jele....

Kata
KépKép
szdkata1
 
 


Jó reggelt!

Kata,

endometriózisom van.
Én csak napközben vagyok, otthon nem netezek :)
Lassan peteérés, úgyhogy este egyéb dolgom volt :oops:
Az allergia engem is gyötör, ki se látok néha miatta a szememből.
Az orrom meg olyan, mint valami alkoholistáé :)
Képet megpróbálok majd küldeni, csak keresnem kell.

Többiek? Merre vagytok?

Kép
bodzi
 
 


Helló!

Kata
Köszi az együttérzést, és a tanácsot. A mi babánk bakteriális fertőzéstől halt el, közben és utána is már többször nézték a véremet, de szerencse problémamentes volt. Jövő héten viszont elballagok a nődokimhoz, mert lehet, hogy valami bogyó kellene ahhoz, hogy újra sikerüljön. Én is olvastam és hallottam olyat, hogy aki vetél, annak utána nehezebb, de ezt is csak most hittem el, hogy én is így vagyok vele. És szerintem, ha nem hallom, nem is parázok emiatt előre, mert tuti ez is közrejátszik. Nem is akartam megvárni a 5 hónapot, mert mondom, hátha utána nem jön össze, és össze-vissza idegeskedek... :evil: Erre mi lett? már a 7. hónapnál vagyunk :evil: :evil: Tiszta őrület!!!!!!!!!!!!!!

Bodzi
Endód van????? :( :shock: :shock: Azt nagyon sajnálom. Átléphetnél egy pillanatra a "Megint megjött...."-be (eggyel felettünk lévő topic), mert ott is van 2 csaj, akik azon nyüglődnek, hogy endósok vagy sem - persze orvosi diagnosztika nélkül. Segíthetnél nekik, ha gondolod. Már előre bebeszélik maguknak.
Mióta kínlódsz ezzel a betegséggel? Műtöttek már? :?

Benita
benita
 
 


Halihó Lányok!

Én is sajna csak napközben vagyok, mert este nincs netem. Kép

Nem tudom sikerült -e a képet feltöltenem, de nagyjából így nézek ki :twisted:

Benita: húúú, naon sajnálom, ami történt.

Lehet, hogy hülyén fog hangozni, de az a gyerek, aki elmegy, vagy akit abortusszal vesznek el, azok a gyerekek nem is éltek volna. Mondhatjuk természetes szelekciónak, de asztrológiai szemmel: jobb, hogy 11 hetesen ment el, és nem születése után (vagy születése előtt pár nappal)
Komolyan, ne haragudjatok, hogy ilyet mondok, mert tudom, hogy ezt nehéz így felfogni és megélni, de az én hitem szerint, ez így is van.

Az meg pláne fontos, hogy a gyerek megfoganása nem attól függ, hogy elvetéltél -e vagy abortuszod volt. Van akinek 7 abortusza is volt már, mert igen gyorsan sikerült teherbe esnie.

Én benne vagyok az Ikeás buliban (nem beszélve arról, hogy 10 percre dolgozom onnan :-)


Puszmák

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Húúú, Bodzi, most látom, hogy Te naon benne vagy az időben... szorítok nagyon!
:twisted:

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Benita,

az egyik leányzónak már írtam.
Nem tudom, mióta van nekem, de 2 éve derült ki.
Sajna már elég későn. :(
Tavaly és idén nyáron is volt már egy hasi műtétem, mert akkora fájdalmaim voltak, hogy napokig nem tudtam kikelni az ágyból.
De ez már a múlt, remélem, nem is gondolok rá.
Úgy döntöttem, hogy meggyógyultam :)
Most a baba a legfontosabb :)

Kép
bodzi
 
 


Bodzi

Nagyon sajnálom, gondolom milyen lehetett. Az egyik barátnőmet 2 hete műtötték, neki is aggasztó az állapota, hasonló fájdalmakkal, kínokkal, mint ahogy te írod. Sőt: rá még vár egy komoly hasi műtét fél év múlva, mert összenőttek a szervei az endo miatt. Addig injekciókat kap Pesten. Szegényke :(
Nagyon a szívemre vettem, és ezért is értelek meg. Nem tudom, de mostanában több csajtól hallom, hogy endós volt, vagy az is. Mi van már? Ez is tömegbetegség lesz? (bocs) Ez rémisztő.... :shock:

ragota
Én is úgy gondolom, hogy jobban tette, ha abban az időben "ment el", minthogy beteg lenne, vagy később kellett volna idő előtt megszülnöm. A gyerek fogantatása persze, hogy nem attól függ, hogy ki hányszor vetél, abortál.... de nézd csak meg, hogy az ilyen nők 80-90%-a küszködik a problémával. Sajnos. Erre nincs magyarázat, és nem is kell. Ez így van.

Te hol is tartasz? Teszt előtt??? Dejó!!!!! :P :P :P :P Most már jó lenne még egy kismami!

Benita
benita
 
 


nem érzek semmit, szerintem nem fogok tesztelgetni. vagy megjön vagy nem :-)
egyelőre még igen laza vagyok a témát illetően (2 hónapja próbálkozunk még csak)

szal nem érzek semmit, maximum bazi sokat eszem :-) de nem hiszem, hogy ez lenne a terhesség fő jele :P

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Bodzi
Én sem teszteltem, csak májusban, de akkor is nega lett a 38. napra :( , azóta nem mertem többet, vagy jön vagy nem. Aztán ha nem, irány doki.....

Benita
benita
 
 


Benita,

Nem irigylem a barátnődet, nekem mindkét műtétem nagy hasi műtét volt. Nem egy leányálom.

Na de mostmár inkább vidámabb dolgok:
Tök jó, hogy már két zebráért is izgulhatunk!
Hajrá Ágota, Kata :D

Kép
bodzi
 
 


Húúú, Bodzi, naon kíváncsi-fáncsi vagyok, hogy összejön a bébi.

Ha van kedvetek, adjátok meg a születési időt és helyet, hátha ki tudunk okoskodni valamit :-)

Puszmák

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Sziasztzok!

Remélem nem írtam félreérthetően, de a zebrás a már két csíkos kismamikat illeti csak meg sajnos, úgyhogy egyenlőre csak zebrajelöltek vagyunk :(:( ,de köszi a drukkot "kettőnknek", mindenkire ráfér, rátok is. Szóval ciklus ide-oda, a drukk megy 1000-rel!!! :) :)

Ágota: az én adatom:780318 Bp, de nem tudom hány óra, azt hiszem du (2?). Tudnál valamit mondani ebből? Egyébként az eleve elrendeltetéses dologgal kapcsolatban, én úgy gondolom, hogy a vetélés természetes szelekció, de az abortusz nem az!!! A természetnek ehhez semmi köze. MAximum akkor, ha valaki azért csináltatja, hogy ne legyen beteg gyereke, mert az tényleg úgyis előbb menne el, és így talán mindenkinek könnyebb. És a természet miért nem abortál idejében minden csecsemőkorban elhunytat akkor? Őket és a szüleiket is megvédhetné a későbbi fájdalmaktól. Szóval, az abortusz lehet, hogy valakinek egy szükséges rossz, de én akkor sem értek egyet vele se így , se úgy!

Benita: ezzel a teszt dologgal én is voltam így egy párszor. Sokszor csináltam, de még 35 napra is neg volt, aztán 46 napra jött meg. Viszont volt 2-szer, hogy menszi után egy héttel neg volt, de mégis születtett belőle baba!!! Szóval nem lehet ezt kiszámítani rendesen, hogy mikor pazarolod a tesztet, és mikor óvod meg magad egy esetleges csalódástól. Én inkább tesztelgetek, de most megfogadtam, hogy várok menszi időpont után 1 hetet. Hátha mégis megjön, meg nálam, látod sokszor csak később mutat két csíkot. Ezt nem értem miért, de lehet, hogy a késői peteérés miatt. Mondjuk most e hónapban valszeg a 12. napra esett, mert clostyt szedtem, de nem tudom igazán. Azóta fenn a hőm, szóval ez a legvalószínűbb.

A hasam fáj, néha hányinger is kerülget, és a pattanások is kijöttek rajtam, pedig még legalább 1 hét hátra lenne mensiig. Ezek a tünetek jellemzőek rám mensi előtt. igaz a fejem még nem fáj, és nem vagyok annyira ingerlékeny sem. Kezdek magamnak is gyanús lenni. A baj csak az, hogy nem merem magam beleélni, mert tényleg hasonlóak a terhességhez a mensi előtti tüneteim, és nem akarok megint csalódni. Úgyhogy úgy fogom fel, hogy nemsokára megjön, de azért reménykedem, és várom , hogy mielőbb tesztelhessek. A párom ma kérdezte is, mikor mondtam a patikat: Akkor nem lesz baba?? Az előző hónapban lehetett számítani rá, mert ha lett is volna, olyan nehezeket kellett emelnem, hogy esélye sem lett volna szegénykének. De ez a hónap más, most ügyeltem ezekre dolgokra, úgyhogy remélem okozhatok neki eg ypozitív csalódást a hó végén. Azt nem tudom mondjuk, hogy hogy fogadná, ha dupla lenne az öröm. Én csak örülnék, de esélyem nem sok rá, mint írtam. Épp ma gondolkodtam el, hogy hogy fogunk elmenni itthonról együtt. Már most is kicsi az 5 fős családunknak a 3 ajtós kis suzuki. Lassan kisbuszt vehetnék, csak pénz kéne.... Na, de ne ez határozza meg életünket. Ha a pénzt nézem, meg a politikusokat, akkor lehet hogy jobb , ha az ember 1 se vállal.... Szóval vállalva a nehézségeket, boldogan nézünk elébe :) :) Bocs, ha hosszű voltam, De ehhez hozzá kell szoknotok néha. VAlakivel muszály megosztanom ezeket a gondolatokat, a férfiakkal így nem lehet beszélgetni ezekről a témákról. Szóval , kösz ha végigolvastok. Pusz: Kata

Kata
KépKép
szdkata1
 
 


Ugyan Kata, örülünk, hogy van miről írnod.

Sajna ez nem elegendő az elemzéshez :-( Be kéne pontosítani, de ehhez még nem értek.

Csináltam egy topicot a Gyermekek/Mgzatok kor szerint-ben: Asztrológia: ASC számítás. Kata, ha gondolod megnézem a csemetéid horoszkópját.

Van egy naggggyon jó, szuperbiztos módszerem arra, hogy megállapítsd a terhességet már a fogantatás után!
Nálunk 100%-ban bejött a családban.

a neve: INGA :-) Nem kell igazi inga, készíthetsz sajátot. Ha van gyűrűd, vagy fülbevalód és egy elég hosszú hajszálad vagy fonalad, akkor fűzd össze (a fémet és a tartóját)

Told le a nacidat és a pocakod fölé helyezd el. Ne koncentrálj arra, hogy legyen, mert akkor elrontod. Csak úgy csináld, mert kíváncsi vagy rá.

ne is lóbáld!

Ha körbeforog, akkor bizony kislány van odabent, ha egy vonalban leng ki, akkor kisfiú.

DE NE TE MOZGASD!

Higgyétek el működik. Nálunk legalábbis működött.

Ingával azt is meg lehet nézni, hogy kinek hánygyereke lesz, van.
z egy kicsit bonyolultabb. Ha érdekel Titeket elmondom.

Várom az eredményeket.
Statisztikát szeretnék csinálni belőle (bejött -e vagy sem :-))

Puszmák

Ág

KépKép
KépKép
ragota
 
 


ja előtte simizd meg a gyűrűvel a pocakodat.

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit. Én egy másik topic tagja vagyok, de titeket is olvaslak. Mi március óta próbálkozunk - eddig sikertelenül, ebben a hónapban még peteérés sem volt. Júliusban már elmentem dokihoz, hogy egy kicsit gyorsítsa fel a folyamatot, ugyanis az idő engem eléggé szorít. 41 éves vagyok és a két nagy fiam mellé szeretnék egy kis "pulyát".
Ragota Téged külön is köszöntelek. Nagyon megörültem az írásaidnak, mert én is hasonlóan gondolkodom és fogékony vagyok az asztrológiára és az egyéb - tudományoktól- mentes dolgok iránt. Minden évben egyszer-kétszer elmegyek asztrológushoz. Az idén februárban is voltam és határozottan azt mondta, hogy nyáron "lát" terhességet. (még azokat a napokat os megjelölte, amikor lányos napok vannak) gondolván, hogy két fiú után kislányt szeretnénk. Mi már úgy vagyunk vele, hogy teljesen mindegy csak már lenne.( azért nagy meglepetés lenne egy kislány!)
Szóval én nagyon "vevő" vagyok Rád.
Születési adataim. 65.06.13. du 15,30 (kb.)Ha tudsz valami bíztatót mondani nagyon örülnék neki.(ja, azért ha nem bíztatót mondasz az is érdekel)
Az ingás dologra is kiváncs vagyok, ha gondolod emilben is elküldheted. elazar@axelero.hu
Igérem a gyűrűs dolgot ki fogom próbálni.
Mindenkinek további sok sikert a babákhoz!
Fanny
fanny01
 
 


Hello Lányok!

Fanny, üdv!
Gratula a két fiúhoz és sok sikert a harmadik lurkóhoz :)

Nahát Ágota miket tudsz Te ! :)
Igazából nekem teljesen mindegy, kislány lesz-e vagy kisfiú, csak legyen már!
De a statisztikád miatt igérem ingázok majd egyet, ha itt lesz az ideje :)

Kép
bodzi
 
 


Halihó Csajok!

Köszöntöllek Fanny :-) Örülök, hogy csatlakoztál :-)

Örülök, hogy hasonszőrű vagy :-) Sokan nem fogadják el, de ez persze nem is baj :-)

Szívesen megnézem a horoszkópodat, de a hely is kellene, ahol születtél.
Nem tudom kihez jársz elemzésre, de Kaló Jenő kifejezetten a gyermek-programban segít!!!! Ha kell megadom a számát.

Hogy hány gyereked van, lesz, azt a következőképp tudod megnézni:

a bal kezed tarts magad előtt tenyérrel lefelé. a sajátkészítésű ingával simizd meg (a fém részével) a kezed oldalán (a kisujj mellett). Utána tartsd a kezed fölé az ingát kb4 cm-rel fölötte. NE MOZGASD! ha körbe megy, kislány, ha egyenes vonal: fiú. Ezután simizd meg újra bal oldalt a kezed. ezt addig ismételd, amíg az inga a simi után már nem mutat semmit.

Nálunk 100%ban működik az összes barátnál. :-)

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Nem tudom mondtam -e, hogy az ingát akár már másnap is kipróbálhatod az együttlét után. Bodzi, Kata, csináljátok meg a pocakot is és a kezeset is! Kérlek-kérlek gyorsan!

Aztán majd mondom az enyémet is :-) Nekem már tizenéves korom óta ugyanazt mutatja ám...

puszmák

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Ragota!

Most azt nem értem, hogy az inga csak a már meglévő két fiamat mutatja, vagy addig tudom csinálni, amíg van még gyerekem a "jövőben"? Érted, mit akarok kérdezni? Mert azt írod, hogy már másnap az együttlét után ki lehet próbálni. Szóval hogyis van? Úgy magyarázd, mint anyja a hülye gyerekének. Bár gondolom inkább én lehetnék a Te anyukád. A telefonszámot kérem szépen!!!!!!!!!!
(Egyébként amikor én szültem akkor is csinálták a kismamák ezt az ingás dolgot a nem megállapítására, csak csukló felett, és nagyon nagy volt a találati arány!)
sZIASZTOK! Fanny
fanny01
 
 


Ragota!

Most azt nem értem, hogy az inga csak a már meglévő két fiamat mutatja, vagy addig tudom csinálni, amíg van még gyerekem a "jövőben"? Érted, mit akarok kérdezni? Mert azt írod, hogy már másnap az együttlét után ki lehet próbálni. Szóval hogyis van? Úgy magyarázd, mint anyja a hülye gyerekének. Bár gondolom inkább én lehetnék a Te anyukád. A telefonszámot kérem szépen!!!!!!!!!!
(Egyébként amikor én szültem akkor is csinálták a kismamák ezt az ingás dolgot a nem megállapítására, csak csukló felett, és nagyon nagy volt a találati arány!)
sZIASZTOK! Fanny
fanny01
 
 


Bocsi kétszer küldtem el, csak közben keretem valami cérnár, hogy megtudjam csinálni azonnal, de ezen a rohadt munkahelyen még egy darab cérna sincs!
Fanny
fanny01
 
 


Ja és Budapesten születtem! Várom ám nagyon!
fanny01
 
 


Tehát az inga azt mutatja, ami a jelen helyzetben, a jelen állapotodban, a jelen gondolkodásoddal...stb. lesz! Ugyanígy van a jósoknál (a jós is csak a jelen állapotodból tud következtetéseket levonni, de ha Te holnap azt mondod, hogy márpedig én nem balra akarok lépni, hanem jobbra, akkor változik az egész, mert a szabad akarat a Tiéd, ez fontos, csak ezért van az önbeteljesítő jóslat, mert elkezdesz ebbe az irányba indulni, amit a jós mondott, DE A DÖNTÉS A TIÉD). Bocs ezért a kis intermezzoért, de az ingánál is valami hasonlóat tudok mondani (az asztrológia számomra azért szimpatikusabb, mert nem azt mondja, hogy ez lesz, hanem azt, hogy a döntés a Tiéd, ha ezt választod erre megy az életed, ha azt, arra).

A hajad is jó!

No de vissza az ingához: a jelen állapotodban mutatja az összes gyerekedet, ami már van, és ami lesz, tehát az összeset. Addig ismételd az ingát, amíg már nem mutat semmit, csak áll, mint a cövek.

A Kaló Jenő számát küldöm.
Most nekiállok az elemzésednek.

Pusz

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Köszi Aranyos vagy!

A hajam rövid! de mostmár megyek haza, ha nem akarod ide írni az elemzést (bár engem nem zavar) akkor az otthoni címem:
lakkmix@freemail.hu
Szia Fanny
fanny01
 
 


Ideírom, ha nem gond.

Szóval Ikrek Nap, Skorpió ASC, Nyilas Hold.

Amit látok, hogy mindenért meg kellett küzdened az életben, semmi sem pottyant az öledbe...

Ikrek Nap:

A tanításban tudsz kiteljesedni. Fontos, hogy felnézzenek Rád a tudásodért. Sokat beszélsz. Sokan a középső szinten élnek, ez az üzletember szint (3 szintje van minden jegynek, alsó, közép, felső). Az alsó a szélhámos :-)
Olyan férfit kerestél, azokat vonzottad, akikre felnézhettél a tudásuk miatt. Szóval az üzletemberekere buksz :-)

Skorpió ASC

Ilyennek mutatkozol meg a külvilág felé, kicsit szurkálódó, rideg, olyan, aki nem nagyon mutatja ki az érzéseit. A lelki társad keresed, de azt soha senkiben nem találod meg (mert nem is létezik). Szenvedélyes típus vagy, a szexualitás előkelő helyen van az életedben. Gyakran elfojtod az érzelmeid. Félsz a vesztéstől, ezért nem is mész bele kockázatos dolgokba.
Nagyon erős az intuíciód. A titkok vonzanak, a mélységek, a lényeg.

Nyilas Hold

A hit számára nagyon fontos. a munkád is lehet ezzel kapcsolatos. Ezzel kapcsolatban holnap még bővebben mondok dolgokat, mert a nő számára a Hold sokat jelent.

Amit még látok:

Hivatásban függetlenség. Önfeláldozó típus vagy.A kapcsolatok fontosak számodra. A megpróbáltatások háza kiemelt jelentőségű (ebbe az analógiába tartozik a szexualitás, a külvilág pénze, a párod pénze, örökség, lemondások). A Nap szerepről le kell mondj, de ezt egy nőnek könnyebb megélni. Fontos számodra a hobbid, a vágyak beteljesítése. Nőies nő vagy :-) hivatásról, célokról, anyagiakról való lemondás van benne a képletedben. Ha jól sejtem, gazdag pasi lehet Melletted :-) Fontos számodra a törvényes párkapcsolat. A hitrendszeredben megjelenik az anyag, a biztonság! Testvérrel esetleg családi vállalkozás is benne van a horoszkópodban.

Hát egyelőre ennyi, de a Hold mondd el a legtöbbet egy nőről :-)

Pusz

Ág

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Ragota!

Köszi, a leírtak 98 %-ban igazak! A tanítás nem az én műfajom (nincs türelmem), de egyébként tényleg nagyon fontos számomra a tudás!
Jót nevettünk a férjemmel a gazdag pasin! Nem mondom nem élünk rosszul, de ez a gazdagságtól messze van és tényleg mindenért megdolgoztunk, nem testvérrel, hanem a férjemmel van családi vállalkozás.
Felháborodva mondtam a férjemnek, hogy én nem vagyok szúrkálódós, de azt mondta, hogy törődjek bele, hogy az vagyok.
Köszi várom a holnapi napot! Sziasztok Fanny
fanny01
 
 


Ragota!

Ne szórakozz velem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A két fiam után háromszor mutatott az inga lányt! Tovább már nem merem csinálni. Hát hány gyerekem lesz nekem? Öreg vagyok én már ehhez!
Tényleg meddig csináljam?
Fanny
fanny01
 
 


Már nem mutat többet! Akkor hármas ikrek?
Ez a pasiknál is működik?
Fanny
fanny01
 
 


Már nem mutat többet! Akkor hármas ikrek?
Ez a pasiknál is működik?
Fanny
fanny01
 
 


Megcsináltuk a férjemnek is, neki is két fiú után lányokat mutatott, de baj van mert neki négyet! (tovább nem csináltuk mert csöngött e telefonja) Kitől lesz a negyedik lánya?
Azonnali választ kérek!
Fanny
fanny01
 
 


Na, egy negyedóra elteltével megismételtem és ugyanaz lett!
De nem gondolod komolyan, hogy nekem még van időm három lányra?
Mi van sehol senki? Mikor én ilyen izgalmak között vagyok?
Hol vagytok?????????????????????
Más is csinálja meg!
Fanny
fanny01
 
 


Na, egy negyedóra elteltével megismételtem és ugyanaz lett!
De nem gondolod komolyan, hogy nekem még van időm három lányra?
Mi van sehol senki? Mikor én ilyen izgalmak között vagyok?
Hol vagytok?????????????????????
Más is csinálja meg!
Fanny
fanny01
 
 


Sziasztok!

Bocs, de nem volt netem , és végre ma az ablakunkat is beépítették, márcsak a kőműves és festő munkák vannak hátra, és pár apróság. Alig várom az új, és első saját hálónkat!!!! (8 év után... :) )

Az ingázást ígérem ki fogom próbálni, a nagyapán is csinálta. Én egy kicsit szkeptikus vagyok ebben, de azért majd megírom mit hozott a sors az ingával.

Azt is megmutatja, hogy ikrek vannak e a pocakomban????

Ma egyébként már nem vagyok rokkantnyugdíjas állapotban, de a hasim még mindig fájdogál. Remélem ez jó jel... :) :)

Éegyen már 4.-e.!!! :) Szurkoljatok!!!

Mindenkinek jó éjszakát (de ne aludjatok sokat!!! :) ) Puszi: Kata

Kata
KépKép
szdkata1
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Én is csatlakoznék,remélem nem gond.
Magamról:- 31 éves leszek a jővőhónapban.Épp akkor lesz 1 éve,hogy szeretnénk már babát.Még várat magára


Ragota! :!:
Már írtam Neked,most újra probálkozok.
Azért is kérném a segítségedet,mert kezdem reménytelennek látni a ' világot".Természetesse,hiszek és tele vagyok pozítív hozzáállással,csak egyre nehezebb.
Én is ingáztam már régebben,csuklon.Érdekes eredményt kaptam.Egy fiú,lány és ikrek!?Nekem azt mondták,hogyha nem áll meg,akkor jelenti azt,hogy ikrekről van szó.Tényleg így van?Nem tiltakoznék ikrek ellen,de ma már úgy vagyok vele,hogy legalább egyet kapnék már.
Én Szegeden születtem:1975.09.29.-én 16.00órakkor
Ha ez alapján pár dolgot mondanál,ami egy kis erőt adna,akkor 1000 hála Neked!
Kívánom neked is,hogy mihamarabb sikerüljön a baba!!!
Köszi!


Szép estét Mindenkinek!

Odry
odry
 
 


Sziasztok! Van 3 lányom, most lehet, hogy babát várok, az inga szerint fiút. A tenyeremen így jött, bár nem tudtam végigcsinálni, úgyhogy meg fogom ismételni: lány, fiú, lány, lány, fiú, fiú

Másodszorra lányom lett!!! Ez most hogy van . A sorrend mindegy??? És csak eddig 6 gyerek, pedig 5-t terveztünk, és be se fejeztem az ingázást. NA később nyugodtabb kör között megismétlem. Puszi: kata

Amúgy hogy mutatja az ikreket ha azonos neműek????

Puszi

Kata
KépKép
szdkata1
 
 


Halihó!!!!!!!!!!!
Hol vagytok? Nem ér ám feldobni valamit, aztán így eltűnni!
Tessék visszajönni!
fanny
fanny01
 
 


Lányok!
Itt bent a munkahelyemen is megcsináltam és ugyan az lett (2 fiú, az addig rendben van és 3 lány!!!)
A kolleganőmnek is megmutatta, most várom a többieket, majd beszámolok.
Fanny
fanny01
 
 


Sziasztok!

Hú de beindult itt az ingázás :)
Nekem sajna még nem volt időm kiptóbálni.
De bíztató eredmények jöttek ki :D
Mennyi nagycsaládos fórumozó lesz itt :lol:

Kata,
még mindig hajrá!

Fanny,
neked is megy a drukk.
Szép dolog, hogy még vállalnátok gyereket.

Odry,
üdv!

Kép
bodzi
 
 


Megint itt vagyok!
Szóval a felmérés eredménye: 3 kolleganőmnél 100%-os az eredmény, 1 kolleganőmnél értékelhetetlen.( 1 lány van) Azért ez nem rossz arány!
Azért az engem is érdekelne, hogy az ikreket, hogy mutatja ki, mert a sogórnőmnek 3-as ikrei vannak (spontán, tehát nem orvosi beavatkozás eredményeként), vagy csak db-db, mert összesen 5 lánya van. Csak az a baj, hogy messze laknak nem tudom vele megcsináltatni.
Sziasztok, kerüljön már mindenki elő!!
Fanny
fanny01
 
 


Húúú Lányok!!

Egyre izgalmasabb! :D Mennyi "ingázó" - de én is kipróbáltam! Nekem egy lány és egy fiú, azután megállt. (Azt nem mutatja meg, hogy mikor lesz? :lol: )
Jó, jó mindegy, csak már legyen.

Odry, Fanny
Üdv. a csapatban! Fanny, 5 gyerkőc :shock: , az nem semmi!

Odry
Szegeden is élsz, vagy csak ott születtél? Imádom azt a várost.

Ágota
Régről ismertem én is ezt az ingás módszert, de szó-szó, nem gondoltam azóta rá, pedig emlékszek, mi is szoktuk csinálni, igaz csukló felett.
Nem tudom, higgyek-e benne, mindenesetre megnyugtatott picit. Most nekem ez is elég. Majd aztán a pocimon is kipróbálom :)
A hétvégén ciklusvége lesz, nem? Drukk++++++++++++++++ :wink:

Bodzi?????

Benita
benita
 
 


Na mostmár tényleg ingázok egyet hétvégén én is :)

Nálunk remélem, aktív hétvége lesz, mert most vagyok ciklus közepén :lol: :oops:

Főtanácsadónk, Ágota,
merre vagy??

Kép
bodzi
 
 


Húúúúú, Csajszik!

Ezer bocsi, de tárgyaltam ezerrel a délelőtt.

Na hát, érdekes eredmények születtek.
Akinek végtelen az eredménye, ott még alakulóban van a dolog, nem engednek belelátni a jövőbe.

Hidd el Benita, működik ez, ha ennyire egyértelműen mutatja! De drukkolunk. A pocakot is nézted?

Az ikreket, no azt nem tudom, szerintem azt egynek mutatja, legalábbia az egyik kollégámnak így mutatta.

Kata, elvileg mindig ugyanazt mutatja, hacsak nem mozgatod.

Ismételjük át tehát.
Kéz tenyérrel lefelé (talán a csukló is jó), oldalt dörzsi a fém részt a kezed széléhez, fölé tartod, mutat valamit. Újra dörzsi, fölé, addig amíg meg nem áll.

Születtek elég irreális eredmények.

Odry, köszi a jókívánságokat.
A hétvégén megnézem és igyekszem hétfőn beírni ide. Oksa?

Fanny, Neked még tartozom a Holddal. Igen, veszélyes megnézni a pasiknak is :twisted: nézd, ez a három lány elég abszurd, így szerintem ez még alakulófélban van :-)

Fontos! az inga, mint említettem, olyan, mint egy jós. a jelen pillanatot tükrözi. Egy nőnek sokáig azt mutatta, nem lesz gyereke, de aztán párt váltott, és lett is gyerek, az inga is mutatta.

Várom az eredméyneket. Pocakosokat is főleg Bodzitól és Katától.

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Lányok, én mostmár megyek haza, délután még jövök!
Sziasztok Fanny
fanny01
 
 


Nyilas Hold

Minden úgy jó, ahogy van, ezt kell elfogadd, ez a mottó. Olyan életfeladatokat kapsz, ahol mindig ú és új célokat kell kitűznöd (pl. építész: mindig új és új otthont teremt).

Tele vagy érzelmekkel, halálosan szerelmes tudsz lenni, nagyon odaadó vagy, tudsz azonosulni. Rövidtávon nagyon szenvedélyes vagy :-)

Nagyon tudsz lelkesedni, ez ösztönösen jön Belőled. Te lelkesíted a többi embert. A racionalitás annyira nem fontos. Törekszel a szabadságra, korlátozni nagyon nem lehet Téged. A szabályokat nem igen kedveled, kerülöd őket.
Tehetséged van azokon a területeken, ahol ezt az ösztönöd kiélheted:

pl. politikus, üzletkötő, jogi pálya isteni Neked, erdész, asztalos (ez meggondolandó :twisted: ), természethez kötődő dolgok.

Nagyon jó anyák, de nem tud igazán az lenni mégsem, ugyan mindig része az életeének, de nem lehet célja sohasem. Szabadon neveled a gyerkőcöket, néha bizony nem vagy következetes. Függetlenek a srácok, jó baráttá fogadnak.

Nem egy konyhatündér típus. Nagyon tudsz szeretni, ha magadtól szerethestz, a korlátokat nem szereted. Fontos számodra a törvényes párkapcsolat, a férjedet nagyon tudod lelkesíteni.

No ennyi :-)

KépKép
KépKép
ragota
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: