Új privát üzeneted érkezett!

JÓ PIHENÉST ÉS JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!
Bocs, ha néha túl aggodalmas kérdéseket teszek fel.... :oops:a történtek előtt nem voltam ilyen,de azóta sokkal aggódosabb lettem :(
A Folasav ügyben én is tudom, hogy mire jó,de eddig alapjában véve a természetesség híve voltam és megpróbáltam az étrendemből nyerni a folsavat.Pozitív teszt után eddig is mindig szedtem, hiszen a dokik egyből felírták.De tudod mit,most hallgatok rád és elkezdem most :)

A closty mire jó?Valami hormon?Annyit olvastam már itt erről. Bocs ha fárasztalak :lol:

Nyáriorgona!
Nagyon messze lakik a nagyi??
A kikapcs tényleg kell az embernek és aki az ellenkezőjét állítja(bocs)de szerintem hazudik.Lhet, hogy egy darabig kell is hogy csak a gyrek meg a gyrek és egy ideig ez elég,és ez is a jó,de véleményem szerint egy idő után muiszáj mással is törődni legalább egy kicsit mert tényleg be lehet ketyózni.Mondjuk nálam sajna a suli miatt néha átesett a dolog a ló túlsó oldalára és sokszor csak azt kívántam, hogy csak a gyerekekkel lehessek.Azért is várom annyira a 3. terhességet és a babát mert végre csak a babára koncentrálhatok,NO SULI!!!! :) De azért megint más a szórakozás a barátnőkkel és persze a férjecskénkkel.Ha az ember egy kicsit kikapcs máris sokkal türelmesebb lesz másnap a gyerkőcökkel mert feltöltődik.Nem így van?!

Na jó hosszú lettem.... :oops:

Jó éjt!!! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Nagyon is megértelek,hogy aggodalmas vagy,én is az lennék!!!!
Nos,nekem is van miért aggódni,nekem mind a 2 gyerek császárral lett ez is azzal lessz és elég vékony a hasfalam!!!
Nem leszek nagy veszélyben de nem szabadlessz kivárni a 9 hónapot majd!!!!
Az pedig tény,hogy veszélyeztetett terhes leszek,az első perctől!!!!
A closty,peteérést serkentő hormon tabletta.
Nem baj ha kérdezgetsz,szivesen válaszolok rá,főként ha tudok segiteni,is!!!!!!
A closty nagyon sokat segit abban ha valaki nehezen esik teherbe,meggyorsitja a folyamatot,van ahol a férj is szedi!!!!


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Végrae van egy kis időm írni.

A joghuttos tampont akció előtt kell fel helyezni a tampont bele mártod a natur joghurtba és 1-2 percig fel teszed akció előtt.

Én is császáros voltam mind két fiammal.
E vitamint szedek és elevitet minden másnap.Nálunk már erre a hónapra a próbálkozás megvolt de lehet hogy pé-m nem volt majd hó elején kiderül.
Szép hétvégét mindenkinek. Majd még leszek később.

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Szia Márti!

Akkor neked is a 3-ik gyerkőc császárral lessz?
Neked miért kellett császárt csinálni?
Nekem azért mert nem nyiltam,2 cm-nél megált!!!!
Nekem volt pé-m,vasárnap volt,kiis használtuk,majd jövő héten kiváncsi leszek a végeredményre!
Baba vagy mensi!!!!!!
Én az elsőt szeretném!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szép napot!

Én főzök most ,vagyok folyamatosan!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!

Az első gyerekemet meg próbáltam simán szülni de sajnos a méhszáj tul fennt volt és csak 4 ujjnyi volt a tágulás és közbe baromian esett a szívhangja és végül is délután 4:30kor ugy döntöttek hogy meg császároznak mert a kis feje is be szorult a szülő csatornába pedig reggel 8-kor mikor 2 ujjnyira voltam nyitva azt mondta az orvosom délután 4-re már kint lesz a baba . A máésodik baba így természetes hogy programozott volt jan.12-re voltam kiírva és 10-én meg császározott a dokim.
Nekem szerintem tegnap óta van pé-m mert nagyon fájt a hasam de mi akcióztunk 23-án este de akkor még az lh teszt nem mutatott ki semmit de az a baj hogy el használtam már mind de ha nem jön össze ebben a hónapban akkor majd a következőben.

Na megyek mert közben itt van a barátnőm 2 gyereke is nert ő rendőr és ma dolgozik ugyhogy most lett hírtelen 4 gyerekem és van köztük egy 10 éves kislány is. Na majd még jövök.!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Márti!

Én az elsővel egy egész napig szenvedtem 2 újnyi aztán semmi.
reggel 6-kor elment a magzatviz,akkortól a szülőszobán voltam,egésznap vizsgálgattak,ment az infúzió,mig csak a gyerek kereszbe fordult este 10-kor úgy döntöttek császár!!!!
A másodikkal ugyan úgy voltam,mint te.

Elment a magzatviz,infúzió műtő!!!

Engem az elsővel altattak,de a másodikkal,epiduráltak!!!
Szerintem ez is igy lessz!!!!

Én is úgy vagyok vele ha most nem sikerül akkor ezután!!!!!!!!!!!!

Később várlak!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szuia judy !

Hogy vagy? Remélem ebben a júniusi hónapban +++++++ tesztelünk.

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Sziasztok!

Nyáriorgona:anyósomék itt laknak az alattunk lévő házban,de még nem nyugdíjasok,de nem sokszor szoktam őket megkérni, hogy segítsenek,én olyan típus vagyok, hogy jobban szeretem egyedül megoldani a dolgokat.Persze azért szoktak rájuk vigyázni, ha úgy jön ki a lépés, meg amikor hazajöttünk a kórházból, akkor ő főzött,de csak aznapra, utána csináltam én.

Szülések: nekem mindhárom természetes úton született, az első kettőnél pokoli volt 12-13 óra szenvedés, a harmadiknál elkezdtem még a szülés előtt homeopátiás bogyókat szedni,és 3 óra alatt megvolt,lehet nem abogyók miatt,de komolyan egy élmény volt az egész.

Márti: hogy bírod a 4 gyerekkel?Elvannak együtt?

Kriszti:az E vitamint csak gyógyszertárban lehet venni, tegnap néztem a dm-ben,de ott nem volt, ill csak úgy, hogy több vitaminnal kombinálva.

Megyek punnyadok egy kicsit, fél egykor értem haza az osztály taliról, jó volt jól elbeszélgettül az időt.

Niki
Vendég
 


Szia Niki!

E vitamint csak gyógyszertárban lehet kapni,én is néztem a múltkor a dm-ben, de nem tartanak!!!!!
Pihend ki magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Niki!
Köszi megvannak a gyerekek mert tudnak fürdeni de amúgyis nap mint nap együtt játszanak mert itt laknak az utcánkba.

Nekem is szoktak a nagyszülők besegíteni ha mennem kell valahova, anyósék itt laknak az utcába pár házzal arrébb anyámék meg 25 km -re laknak tőlönk őkis mindig átjönnek bvagy én megyek a fiúkkal kocsaival.

Na megyek majd még jövök!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Sziasztok csajok!! :D
Voltunk a Városligeti gyereknapon,nagyon klassz volt csak rohadt meleg :(

Most meg pancsiztunk egy kicsit a kerti kis" lábvízben",tök jó volt.

Én is csak a gyógyszertárban találtam E-vit,de elég drága volt ahoz képest, hogy csak vitamin és nem is gyógyszer.

Ha már a szülés a téma.nekem is mindekettő természetes úton született No fájdalomcsillapítóval.Elég fura de nekem az első sokkal gyorsabb és könnyebb volt(általában ez fordítva szokott lenni9.Az első 40(!)perc alatt megszülette mindenféle elősegítés nélkül,majdnem a kocsiban.... :) Az orvosok is csodálkoztak, hogy első gyreknél nagyon-nagyon ritka az ilyen.Aztán a másodiknál mindenki felkészített, hogy valszeg be se érünk meg ilyenek...de képzeljétek vele 6 órát vajúdtam(persze ez se sok,tudom)de ahhoz képest, hogy mit vártunk,szóval ahhoz képest kicsir megviselt.Aztán utóbb kidrült, hogy az volt a bibi, hogy a régi varrás a méhszájon nem tágult rendesen de erre csak később jöttek rá,ahogy adtak rá izomlazítót meg is zsültem 20 perc alatt.A hartmadiknál ezt már előre fogom közölni és gondolom akkor hamarabb lesz...de ki tudja!

Megyek valami kajcsit csinálni....

Hali :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Most nézem,hogy tele van hibákkal az írásom.....bocs!!! :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Mennyiért vetted az E vitamint?
Én 400 ft-ért szoktam venni,a 20 db-sat.
Régen mikor még a gyerekek igényelték és kicsik voltak mi is voltunk ilyen rendezvényeken!!!!
Itt nálunk tegnap volt,de nem nagy durranás!!!
Már kinőttek belőle!!!!
Hát most ha lessz baba kezdhetem előről már úgy várom!!!
Nálunk ma kánikulla volt,főztem is,én is főltem duplán.
Most kezd borulni dörög az ég,eshetne egy kis esső,hogy felfrissülne a levegő!!!!
Vendég
 


Kriszti!
E-vit:Akkor én még olcsón vettem...én 100db-at vettem 1000ft-ért.

Gyereknap:az én lurkóim még nagyon élvezik(ugrálóvár a sláger) :D
Holnap itt lesz nálunk helyben egész napos program,természetesen nem hagyhatjuk ki :) csak mikor tanulok..... :oops:

Nálatok már dörög??,Merre is laksz??Látom Ózd.Figyi,nálunk híre -hamva sincs viharnak,hétágról süt a nap,de én is örülnék egy kis frissítő esőnek :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Igen olcsón vetted,reméllem, már nem sokáig kell szednünk!
De ha mégis,akko én is a 100db-sat veszem!!
Nem értem,hogy eddig is miért nem ilyet vettem!
Igen Ózdon lakok a világ végén,van egy község utánnunk,azután a határ,annyi,hogy határ átkelő nincs,de a falutól van 2 hegy és a második hegy oldala Szlovákia!
Egyébként én vagyis mi ott laktunk a falun,14 éve jöttünk be Ózdra lakini.
De ez a város egy nagy nulla,nem akarom az életemet itt letölteni,terveim vannak.
Vendég
 


JÓ ÉJSZAKÁT KIVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Hát nem irigylem azokat akik császárral szülnek. Láttam a császáros kismamákat a kórházban, és eléggé szenvedtek a vágással a hasukon.

Hála istennek én normál uton szültem, igaz az első 20 óra szenvedé után lett meg, ebből 8 órát voltam infúzion, mert nem akartam tágulni. Na a végére már 2 fájás között beájultam, mert annyira fájt.
A második pár óra alatt meglett.

Remélem a 3. is normál uton fog születni. Bár csináltak egy méhplasztikát a 2. baba után, és azt mondta a doki, lehet majd nehezebben fogok tágulni, de az is lehet, hogy hamar szétreped és könnyen fogok szülni. Hát majd meglátjuk. Az biztos, hogy ujra kell majd plasztikázni. Erre már felkészített a doki.

Holnap mi valszeg elmegyünk hajókázni a balcsira, utána meg anyósomékhoz. Hétfőn jövünk haza.

Rohadt meleg van. a fejem meg nem nagyon bírja, már 2 napja folyamatosan fáj. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!
Kedvedért még vissza jöttem mert láttam,hogy irtál!!!
Itt is rohadt meleg volt,most már jó,dörgött az ég is,azt hittem,hogy fog esni az esső,de eddig még nem esett!!!
Reméllem éjszaka lessz egy kis frissitő esső!!!!!
Akkor jó kirándulást nektek!!!!
Hétfőn várlak!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Kriszti, remélem élvezni fogják a gyerekek a hajókázást.

Az eső meg tényleg csak éjszaka essen, aztán holnap kellemes meleg legyen.

Szép hétvégét mindenkinek. Valszeg csak kedden jövök.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Jó időt akkor nektek és jó szórakozást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó estét!

Itt is jó meleg volt,gyerekek pancsiztak is egyet,nagyon élvezték.Erre nem volt borulás, vagy eső.

Köszi az E vitaminos infokat,akkor a 100 db-osat fogom veni majd,de remélem nem kell olyan sokáig szedni!

Panni:egy volt osztálytársam is Gödöllőn lakik,Mihályi Zsóka, Nándi a kisfia,nem ismered őket?

Judy:jó kirándulást!A balcsira én is szívesen leugranék!

Nálunk nem lesz semmi gyereknapi program,mert itt semmikor nem szerveznek semmit.Még megnézem a környéken milyen programok lesznek,a gyerekek biztos élveznék, ha mennénk valahova,csak ne lenne ez a nagy hőség.


Jó éjszakát!

Niki
Vendég
 


SZÉP JÓ REGGELT KIVÁNOK MINDENKINEK!


Niki!
Nálunk sincs semmi,volt pénteken,de mi kinőttünk belőle!!!!
Nem is vágyunk ilyen helyre,inkább kirándulni szeretünk,ahol várak,várromok,tavak szép helyek vannak!!
Ma még maszekol a párom,annyi reményem még van,hogy holnap valahová elmegyünk!!!!!!!!!!!!!
Itt este és éjszaka jó kis felhőszakadás volt,de már süt a nap,ma is hőség lessz!!!

Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Reméllem mindenkinek jól sikerült a gyereknap!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mára elköszönök!!!!!


JÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom ma nem volt nagy élet itt...mindenki valami programon volt vagy csak kint volt a jó időben :D

Nkeünk is nagyon jól alakult a gyereknap,nagyon színvonalas programokkal rukkolt elő a városvezetés(népi kézművess foglalkozaások,íjászat,kalandpark,kötélhinta,gokart,bábszínház...9szóval nagyon klassz volt :)

Én is elköszönök mára,még megyek tanulni egy kicsit :(

Jó éjt!!
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JÓ REGGELT!!


Panny!

Örülök,hogy jól sikerült a tegnapi napotok!!!!
Én itthon voltam!!!
Talán ma délután megyünk egy kicsit csavarogni!!!!



ÜDV:MINDENKINEK!!!
SZÉP NAPOT!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Hát féltem, hogy ezt válaszoljátok, hogy azért csak ott vannak a nagyik a közelben/háttérben... :(
Na mindegy, azért még nem adom fel. Nagyobb korkülönbséggel biztosan könnyebb lenne...

Panni,
a tanulást is gyerekek mellett kellett megoldanom (nagyon hálás vagyok nekik, valójában megszokták, hogy anya tanul is, sőt néha örültek, hogy odaülök melléjük "rajzolni") Ez volt a kikapcsolódásom, mert amikor aludtak, az csak az én időm volt (semmi takarítás meg ilyenek) + sétálás/hintázás stb. közben is mindig volt nálam tanulnivaló. Persze vizsgázni nem vittem őket :lol: akkor apa átvette a frontot! Már vége az egésznek, nagyon meg vagyok könnyebbülve, és szinte időmilliomosnak érzem magam (ha-ha)

Judy,
a méhplasztikára miért volt szükség? illetve mi lenne ez pontosan? Nekem az első szülésem volt rettenetes (óriásbébi) alig tudtak "összevarrni" majdnem ottmaradtam végleg a vérzés miatt, ezek után a második már meg sem kottyant :wink: és nem is jött szét semmim, pedig szép kis hegeim vannak... :(

Azért néha Rátok nézek, ha a 3. csak később is fog jönni, jó olvasgatni meg szorítani! :D Minden jót!
Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok,

Nagyon jól sikerült a hajókázás a balcsin, a gyerekek nagyon élvezték, meg persze mi is. Már meg sem tudom mondani, mikor hajókáztam utoljára. Persze annyian voltak Siófokon, hogy szinte meg sem lehetett mozdulni.Elvertünk egy csomó pénzt, de néha ez is kell.

A mai napunk csendben telt el, Balázskának volt egy csomó bepótólni valója, mert mult héten beteg volt és nem volt suliban.

Ma este meg csábítani készülök. :wink: :wink:

Holnap reggel megyek tüszőnézőbe, szorítsatok, hogy szép nagyokat lásson a doki. :D

Nyáriorgona,

A méhplasztikára azért volt szükség, mert a méhszáj nem forrt össze ugy ahogy kellett volna, és a méhnyak hámrétege kilógott a méhszájon kívül. Ez fájdalmat okozott. Kivágták a méhnyakból azt a szövetrészt, és a méhszájat is megfoltozták.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Szép nagy tüszőid legyenek!!
Örülök neki,hogy jó volt a kirándulás!!!!

Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!


Holnap ird meg mi volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Kriszti,

Mindenképpen megírom, hogy mit látott a doki.

Neked is jó éjszakát. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SZÉP JÓ REGGELT KIVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Judy!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Ma reggel voltam uh-on. Hát a jobb oldalon semmit nem látott, a bal oldalon valami "maszatot". Eléggé el vagyok keseredve. :cry: Azt mondta, ha holnapra felmegy a hőm, akkor ma reggelre már repedt a tüsző, azért nem látott semmit. Ha nem akkor nem volt pé, és jövő hónapban stimu. Azt nem mondta, hogy mit ért ez alatt. Ti tudjátok, hogy mivel szoktak stimulálni??

Bár szerintem nem volt most semmi, mert az ovu tesztem este fél 6 körül még negatív volt. Szóval ez a hónap ugrott. :cry:

Megjött a hormon eredményem is, délután megyek érte. Majd megírom milyen lett. :cry:

Szóval ez nem az én hónapom. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Ne keserdj el!!!!
Clostyt fogsz kapni,ha valóban nem volt pé-d akkor ettől tuti lessz és baba is!!!!!
Nem tudom,hogy irtam e már itt azt,hogy nekem van egy jó ismerősöm,és a clostynak köszönheti a 2 gyerekét!!!!!!
Nekem ez a első hónapom,és nagyon jó peteérés lett tőle!!!
Ezt uh-on igazolta doki!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem várom az első hónaptól a csodát,de soha nem lehet tudni!!!!
Ha ezzel nem sikerül jön a HSG vagyis ha jól tudom petefészek átjárhatóság!!!!
Mivel neked is nekem is van 2 gyerek,miért ne lehetne harmadik!!!
Csak lehet rá kell segiteni!!!!
Úgy,hogy nyugodj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Kriszti,

Remélem igazad lesz, hogy a stimutól összejön a baba.

Tuti, hogy az a hülye fogigátló kavart be, amit 6 évig szedtem. Soha többet nem fogom ilyennel bombázni a szervezetemet.

Azért 1%-ot adok még ennek a hónapnak, ha holnapra felmegy a hőm. Ha nem akkor marad a stimu.

Ez a closty hormon??? Vagy csak sima gyógyi??

Kiváncsi leszek rád, hogy 8 nap múlva milyen lesz a teszted.
Remélem 2 csíkos, és akkor bátran belevágok a closty-s dologba.

Persze soha nem gondoltam volna,hogy nekem valaha ilyenre lesz szükségem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Én sem gondoltam,hogy szükség lessz efajta segitségre!!!
Én 12 évig szedtem a fogi gátlót ,tavaly májusban hagytam abba,1 éve,novembertől nem védekezünk!!!!
Nem biztos hogy az kavart be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már kezd fájni a derekam,lehet,hogy napokon belül megjön!!!!
A clostyról csak annyit tudok,hogy peteérést sekentő!!!!!!!!!!!!!!!!!
nekem labor nélkül irta fel a doki,semmi mellék hatás!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon drukkolok,hogy fel menjen a hőd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nekem már lement a hőm 2 napig 37,4 volt ma reggel 37,3 jó lenne ha beindulna a beágyazódás,elvileg 8 vagy 9 dpo-n vagyok!!!!!
A múlt vasárnap tojásfehérjéztem,a hőgörbe alapján kedden volt pé-m!!!
Vendég
 


Kriszti,

Drukkolok, hogy beágyazódás legyen, elvileg a 7-10 napon kell, persze nem feltételen, leesnie a beágyazódás miatt.

Ha nem a fogigátló, akkor mi kavarhatott be?? Lehet öregyszem?? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nézd!Bár mi lehet az oka annak,hogy nehezen esünk teherbe!!!!!!!!
Öregedés?Nem hiszem, én 39 vagyok a dokim nem mondta hogy öregség miatt nem sikerül!!!!!
Te 8 éve én 13 éve szültünk,bármi lehet az oka,nekem a 2 császár után bármi lehet!!!!
Akár egy petevezeték elzáródás is!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reméllem minden rendben lessz!!!!!!!!!!!!!!!!
Legyünk optimisták!!!!!!!!!!!!!!!!!!Oké??!!!
Majd később jövök,most egy kicsit a munkámmal kell foglalkoznom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pusszantlak!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


OK, akkor csak optimistán. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kriszti!
Látom a pé-ről írtál...
Szóval az lenne a kérdésem, hogy a tojásfehérje nem a pé napján van?Vagy előtte?Hány nappal?Mert látom ,hogy neked vasárnap volt és a pé pedig kedden.
Sajna nem nagyon tudok jönni 6.-ig,amíg levizsgázok,de azért olvaslak titeket! :D

Üdv,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Én sem nagyon értek hozzá,nekem azt mondták,hogy ha tojásfehérje van akkor van tüszőrepedés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy most a pé=tüszőrepedéssel,nem tudom!!!!!!!!!!!!!
Vagy tüszőrepedés után van pé?
Nem tudom!!!!
De a neten utánna nézek!!!!!
Nekem egy kicsit bonyolult ez a dolog!!!!
Vizsgázol?
Akkor sok szerencsét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Megvannak az eredményeim.

7.napon voltam vérvételen

LH - 33,23 IU/L 0,90 - 74,24
FSH - 61.5 IU/L 1,1 - 21,6
Prolaktin - 145.2 mIU/L 25,2 - 628,5


Az FSH eléggé magas, felhívtam a dokit, azt mondta nem kóros, de eléggé kilóg a tartományból. Szóval egyáltalán nem vagyok megnyugodva.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny,

Sok szerencsét a vizsgához. :D

Tojásfehérje közvetlenül ovuláció előtt van, szóval ha látod akkor mindent bele, mert max 2 nap múlva pé. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello!

Köszi csajok az infókat :D

Eddig megmondom őszintén én a tojásfehérjét sem néztem,mert ahogy írtam pontos ciklusok lévén ki tudtam számolni a pé-t elég pontosan.De a műtét miatt ki tudja,ezért fogom figyelni a tojásfehérjét is.Szóval utána egy-két napra van a pé,igaz?!

Igen vizsgázom,rásadásul államvizsga,szóval PARA van ezerrel...... :(

Judy!
És az mit jelent hogy kilóg az FHS?Úgy értem,miért felel az az FHS???Valami hormon??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Az FSH és LH hormonok a pé-ért felelősek.
Ha az LH sokkal magasabb mint az FSH akkor az PCO-ra utal, fordítva változókor jele lehet. Na ez a röhej, mert 33 évesen nem hiszem,hogy változókorba lépnék.

Ráadásul ömlik belőlem a tojásfehérje, valszeg az éjszaka megrepedt a tüszőm, ezért nem látta a doki reggel.

Tegnap este rágyúrtunk, de azért ma is elkapom apát a biztonság kedvéért. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Még,hogy változó kor,akkor én mit szóljak!!!!!!!!!!!!
Ezt orvos mondta,hogy változó kor?????
Az a lényeg van csőstől tojcsifehérje!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


JÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt,

Hűvös reggelre ébredtünk, csak ugy mint az én hőm. Nemhogy felment volna, de még lejjebb esett 36,2-re. :cry:
Most már tuti, hogy ebben a hónapban nem volt pé.
Kiváncsi leszek closty-val hogy fogok működni.

Lehet hogy tényleg a változó kor kezdődik bennem. Ergo vénülök. :lol: Talán mégsem kellene több gyereket szülnöm. Elgondolkodtató. :roll:

Kriszti,

Neked csináltak hormonvizsgálatot??
Ha igen milyen eredményeid lettek??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nekem closty előtt nem volt hormon vizsgálat!
Csak úgy annélkül felirta a doki!

Egyedül csak prolaktint és HCG-t néztek a vérben mikor késett a havim!!!!!

Miért kezdenél öregedni,ne vicceljél!!!!
Meg miért ne legyen 3-ik!!!
Akkor én mit szóljak!!!!
Várd ki,hogy mi lessz a clostytól!!!!!!!!!!!!!!
Egyébként nekem is esik a hőm ma már 36,2!!!
Most vagy attól,hogy beágyazódik,vagy megjön!!!!!!!!!!!
Én az elsőnek örülnék,de majd kiderül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindenesetre nem szabad feladnunk!!!!!!!!!!!!!
Én bizok a clostyba!!!!!!!!!!!!!!!

Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Azt nagyon nem akarom, hogy teletömjenek hormonnal. Egyátalán nem tesz jót a szervezetnek, és a closty-t sem engedem addig amíg nem csinálnak egy rendes 3. napi hormonvizsgálatot. Enélkül nem is szabadna felírni, nem is értem, hogy a te dokid miért nem küldött el vérvételre?? :roll:

Annak örülök, hogy van 2 gyönyörű fiam, akiket imádok, és olyan áron nem akarok babaát, hogy a szervezetem rokkanjon bele. Annyit nem ér meg.

Majd még konzultálok a dokival. :D

Küldök neked ++++++++++++++ energiákat, hogy beágyazódás legyen. Remélem használni fog neked ez a gyógyi, az megnyugtatás lenne számomra is.

Egyébként simán lehet 33 évesen korai klimax. Sok nőnek van, ahogy utánaolvastam. (sajnos)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Az biztos nem tesz jót a szervezetnek ha teletömik hormonnal!!!!
Akkor csináltass labort,és ezt neked kell eldöntened,hogy mit szeretnél!!!!

Köszi az energiát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az éjszaka azt álmodtam,hogy megjött,még ré is ébredtem,rögtön megnéztem,hogy valóság vagy álom,de megnyugodtam és vissza aludtam!!!!!!!!!!!!!!!!


Ezt a klimaxot én is észre vettem,vagyis jeleit,hőhullám stb.
De van egy barátnőm ő 29 éves ő is mondja,hogy néha furán érzi magát,pedig még ő fiatalabb!
A fene vinné el,hogy a nőknek ennyi bajuk van,a férfiak többet kibirnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bizzunk a szerencsében amondó vagyok!!!!!!!!!!!


KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: