Új privát üzeneted érkezett!

ha nem haragszol, lementem ezt a képet innen magamnak :D
Vendég
 


Baba
Lapteu :lol: :lol: :lol: Melyik kepet :?: :shock: Vidd csak en kerdezes nelkul lopkodom mindig mindenhonnan :oops: :lol: Na de ezek sajat kepek :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaj,hogy Zsunak irtad :oops: de mafla vgyok :roll: az elozo oldalt nem neztem :lol:

My Zsu
Na jovohet hogy-hogy tan mar jon is nalatok a nyar :?: :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Baba: Csak nyugodtan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én ugyan kislányt szeretnék, de mondtam a páromnak, hogy ha garantál nekem egy ilyen szép és aranyos babát, akkor jöhet fiú is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Van két öcsém, úgyhogy inkább lányt szeretnék :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De hát legyen egészséges, a többi meg kit érdekel :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg: Igen, én is néztem, hogy milyen meleg jön majd :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Hát én leszek olyan fejfájóóóóóóóóóóóóóóós :roll: :roll: :roll: :roll: LEgalább jövő vasárnap legyen szép idő :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ugy legyen :wink: Zsu te mikor tesztelsz?Most melobol irsz? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát ma szabadnapos vagyok, úgyhogy itthon vagyok..... vasalok, tudod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Olyan jó látni, hogy szépen fogy a nagy rakás.... már csak kis rakás van :roll: :lol:

Hát ha most ágyazódott be :!: , akkor csak jövő héten tesztelek.... de hogy fogom addig kibírni :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: Ugy legyen... 8) Jaj ne is mond nekem meg meg 2het...hacsaknem az a 29nap-os ciklus egyedi eset nem volt :!: Mert tod amugy 25napos lennek sot 23napos volt most honapokig :roll: Majd az utazason kiderul :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: Ugy legyen... 8) Jaj ne is mond nekem meg meg 2het...hacsaknem az a 29nap-os ciklus egyedi eset nem volt :!: Mert tod amugy 25napos lennek sot 23napos volt most honapokig :roll: Majd az utazason kiderul :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Azért jó lenne, ha kibírná azért és nem jönne meg a utazásnál :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj ne is mond...mikor Shimodara mentem akkor is pont aznap jott meg :evil: Az hagyjan,hogy fajt es kellemetlen volt az elso 2napom de meg a gyogyfurdoket se vehettuk igenybe emiatt :evil: Pedig aztan a hotelben volt vgy 5fele gyogyfurdo :roll: Majd legkozelebb :roll: De,hogy most is pont utazas elso napjan jonne vgyis fog nem jonni piri :? :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Van egy barátnőm, aki pár hetes babásan volt Ausztráliában! Remélem követed a példáját! :wink: :lol:

Igen szeptemberben elvileg már nem hat majd a szuri é próbálkozhatunk, de az is lehet, hogy lombik lesz. Ez majd csak a nyáron derül ki. :roll:

Zsuzska!
Írnál kicsit magadról? Én még nem ismerlek. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Na vegre @ hogy itt vgy :D Mar aggodtam merre vgy :roll: :oops: :) Hat akkor hamarosan te tuti babas leszel :wink: Bar en erzem,hogy ez az ev a mi evunk :wink: Na nem csak az enyem meg a tied :lol: De par embernel ezem,hogy ez az ev ott lesz :wink: es ugy legyen 8) Merre jartal :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Vagy várja meg fránya piri, hogy haza érjetek, vagy jöjjön meg korábban, hogy mire mentek, addigra már elmúljon!!!!!

Zsófi: dióhéjban: Hat éve vagyunk együtt párommal, júniusban leszünk három éves házasok. Két éve nem szedek fogigátlót. Tavaly májusban kaptam zöld utat párocskámtól a bébihez, de igazból addig sem védekeztünk egyáltalán. Aztán szeptemberben kiderült, hogy magas a prolactin nevű hormonom szintje és amíg azt nem hozzák rendbe, addig nem is lesz babánk. Szóval szeptemberben kaptam Bromocriptint, októberben Borptolac 25/50-et, aztán azt mondta a régi dokim, hogy egy hónapot ne szedjek semmit, meglátjuk, hova megy a hormonom gyógysezr nélkül. Aztán a decemberi vérvétel után azt mondta a dokim, hogy mivel a hormonom nem nagyon ment feljebb, 3 hónapot pihizzek és utána, ha nem jön addig babó, menjek vissza hozzá és megyek további vizsgálatokra. Aztán persze egy könyv segítségével kiderült, hogy persze egy csomó vizsgálatot nem végzett el, és nem lett volna szabad a gyógyszert sem abba hagynom. Február óta pedig Erzsébetre járunk a Forgács Intézetbe, ahol is reprodukcióval foglalkoznak. Most ott tartunk, hogy újra szedem a Bromo-t, magától beindult a jobb petefészkem, ész szerintem most mindkét fészkemben volt pé. És persze szednem kell a gyógyszert a terhesség 12. hetéig.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Amúgy szerintem is egy nagyon termékeny év lesz..... sokmindenkitől hallottam ezt én is..

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vasalsz meg? :lol: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Neeeeeeeeeeem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most hagytam abba a pakolást.... a párom lusti volt elrakni a tegnapi pulcsiját a szekrénybe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Csak a székig jutott el :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Forgács intézetet nem kell bemutatni, mi is megjártuk. :evil: Ha ott maradunk, akkor most túl lennénk pár sikertelen inszemen és jóval keskenyebb lenne a pénztárcánk. :twisted: :roll: De sokmindenkinek hoztak össze babót.

Bridget!
Vagyok én, csak tudod néha dolgozom is. :lol: És legyen igazad! :lol: A patkány éve van, ami nagyon pozitív. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hallottátok, hogy meghalt Antal Imre?
Annyira sajnálom szegényt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képzeljétek, haza jött párocskám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Akkor futas a parodhoz :lol: Enyem is mar itthon van...epp sportot nez a tv-ben de lassan megyek mert mar fel 1 megint :? Ez az idoeltolodas kikeszit :x
A hirt hallottam jobban mondva olvastam :cry: cimlapos a Bors napilapon :roll: Minden nap nezem a hireket online :wink: Anyut hivtam is es kozoltem vele is mert en mindig elobb kapom meg a hireket,mint o :roll:

Zsofi@
Jaj nem azert irtam de tod sokan (mint pl Zsu is 8) :lol: ) onnan is irnak :roll: Azt hittem esetleg neked is van ra lehetoseged :roll: Te nem izgulsz az utazas miatt?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mentem csajok Reggel jovok osz nevsorolvasas :lol: Jo ejt!!!Vgyis nektek szep estet :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Ti meg érezzétek jól egymást :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

már le is mentettem, és beraktam háttérnek a gépemen :oops: :D
olyan édes :P
Vendég
 


Baba: Ne is mondd.... megzabálnám legszívesebben :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


No jo reggelt!!!
Mai hom:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 04000_.png
Ma koran keltunk :? Ember ertekezletre ment mar 9kor majdnem kesz volt indulasra :roll: Amugy 10-re jar.Majd ehen halok ugyanis tegnap probalkoztam nem annyit enni ha mar edzeni nem kezdtem el :? :oops: Ma megveszem embor ajandekat :wink: Mivel se kosar se hoki meccs nem lesz mostansag(legalabbis a hazaiakon kivul)ezert a K-1 kuzdosportra veszek jegyet azt kapja ajandekba :wink: Meg nem volt es en sem itt Japanbanpedig ugy rajonganak erte,mint e Szumo-ert :lol: Bar en annyira nem birom ezeket a verekedo sportagakat de a kedveert eluldogelek ott...majd masnem ha olyan durva nem nezek oda :roll: Tv-ben neztuk a heten is...marmint o :lol: en csak felszemmel igy :wink: mert a babanet fontosabb volt szamomra 8) :lol: A tegnap vett torta szeletekbol...a 3-bol kettot megkostoltam 8) Az egyik valami oltari sok gyumolcsot tartalmaz talan csak gyumibol all,meg keves vanilla krem es palacsinta :shock: Naon ott van lehet emellett dontok :wink: A csokis nekem nem is tom talan a rum aroma miatt n em lesz a kedvencem :? A 3. meg ram var 8) az eperkrem torta.Mindenesetre parom mondta az a cukraszda ahol vettem eleg hires...a minosegen mondjuk en is lattam nem ilyen futoszalagos mindenhol ugyanolyan torta :lol: A tortat 21-en rendelem meg mert akkor lesznek ujak is :o Jaj meg fodraszhoz megyek szepulni 15h-kor de elotte 13h-kor remelem Kittyvel is talizom es Lauval a lanyaval. :D (Ha valaki meg nem tudna ok az egyetlen Magyar barinom itt kint :roll: )Ugy orulok,hogy ok vannak nekem :roll: Na meg,hogy ti is virtualisan itt vgytok nekem :D :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
A kepet most elnezegettem haat en is meggyomoszolgetnem...foleg meg ha az enyemrol lenne szo :roll: :oops: :)

Baba
Barnazassal mizu?Mikor mesz dokihoz nem ma voltal?

Vicky
En nem ertek a hohoz mikor kell fent legyen meg ilyesmi de turelem hot terem :wink: Meglett oldva a penteki vervetel a sztrajk miatt?

Zsofi@
Most vegig gondoltam a szeptemberi eselyeidet :roll: es ha jol ertelmezem igyis-ugyis babas leszel :wink: Kivanok neked sok turelmet addig is :wink: Nem lehet 1szeru :wink: :roll: Te hanytol hanyig melozol :roll: es hapublikus akkor mien munkakorben? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jó reggelt :D

Zsuzska, tényleg zabálnivaló a gyerkőc! Én is ilyet szeretnék... :roll: Meg vagy elégedve a F.-ékkal? Én is oda jártam régebben, de már váltottam.

Bridget, végre ma reggelre felment a hőm. :lol: Bár "action" nem volt 2 napja, de én már anynira nem hiszek a spontánban, hogy nem izgatom ezen magam. Ma felhívom őket, hogy mikorra tudjuk áttenni a pénteki vv-t, mert nincs kedvem órákat ülni a dugóban, a város másik végén vannak... :roll:
A párod biztos boldog lesz, ennyi mindennel el lesz halmozva :lol:

Baba, Zsófi, hogy vagytok?

Szép napot, napközben én sem nagyon leszek (dolgozom :? )...

Kép
vickybabe
 
 


Ja Bridget, a lombikról: jövő héten derül ki, hogyan tovább. Én már ráhangolódtam, hogy amint lehet, kezdjük a lombikot. 3 sikertelen inszemen vagyok túl, úgyhogy ebben nem nagyon tudok már hinni. Lelkileg és hormonilag viszont majdnem ugyanaz a megterhelés, mint a lombik (hacsak az új dokim nem vállalja stimu nélkül, mert nálunk a párommal van a gond, úgy néz ki)... Remélem júniusban tudunk kezdeni...

Kép
vickybabe
 
 


Csodálatos szép napos reggelt mindenkinek!!!!

Nézzétek a görbicsekemet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridgem: Megnéztem a hődet.....és csak ennyi hozzáfűzni valóm van: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg: Ez a vaniliás-palacsintás torta írtóóóóóóóóóóó jól hangzik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vicky: Én abszolút meg vagyok elégedve a F. tanár úrral, mi eléggé megtaláltuk a közös hangot egymással. Bár vért azt annyira nem tudnak venni :oops: :oops:

Többiek:
Merre vagytok???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt! :lol:

Viki!
Köszi jól. Ma egész jól aludtam. Csak 4-szer ébredtem fel. :lol: És Te?

Bridget!
Persze publikus. Anyukám mellett dolgozom, ő ügyvéd, én meg a titkárnő. Igazából mindent csinálok, az iktatástól a szerződésírásig. És mellette végzem a jogot másoddiplomán. Ja és apukám cégének is én csinálom a papírmunkáját, ő képtelen rá. :lol: Szóval, ha épp úgy van, akkor tudok napközben írni, de van, hogy nagyon elúszunk a melóval és akkor nincs időm. :lol: :roll:
Utazás miatt nem izgulok, inkább csak várom. Mienk utazás nem olyan nagy,csak a szomszédba megyünk. Szállást se foglalunk, majd ott keresünk. Igazából azt sem tudjuk hova megyünk pontosan. :lol:
Szeptember: hát igen, ha az endó visszaszorul, akkor van esélyem spontánra is. ha meg nem akkor a dokim szerint a lombikot nem zavarja. Hát majd meglátjuk. Várakozást nem viselem nehezen, sőt, az kifejezetten jó, hogy nem lesem a jeleket minden hónap végén.

KépKép
zsófikukac
 
 


zsuzska!
F. bácsi kedvességével nincs baj, csak nem vizsgál ki elég alaposan. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi: Szerencsére nekem nem ez a tapasztalatom... vagy csak azért, mert a párocskám is mindig ott van velem :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, örülök, hogy neked jók a tapasztalataid. A lényeg, hogy olyan helyre járjon az ember, akiben megbízik :D

Zsófi, én is jól vagyok, tegnap jó hosszú napom volt business vacsival :? 11-re értem haza :? Hőhullámaid még mindig vannak?

Kép
vickybabe
 
 


ja és áttettem holnapra a vérvételt (19. cn, remélem nem lesz túl korai)...

Kép
vickybabe
 
 


Viki! :lol:
Szerintem nem. Majd amikor nézi a doki az eredményt, akkor biztos hozzáveszi, hogy 19 cn. volt.
Legalább finom volt a vacsi?

Hőhullámok sajnos vannak. De szerencsére nem mindig, főleg esténként és van olyan nap, hogy nincs. Szerintem lassan hozzászokom. :lol:

Zsuzska!
Persze, az a lényeg, hogy bízz benne. (Nekem is mindig ott volt a férjem.) :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Viki: Hát igen, max. megjegyzi, hogy korai volt :roll:

Ez a hőhullámosdi mért van???? Egyébként nekem is szokott lenni :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsófi! Finom volt, és szép helyen voltunk, kilátással a kivilágított várnegyedre és a Lánchídra, a külföldiek le is voltak hidalva :D

Remélem így lesz és nem von le téves következtetést, hogy nem volt pé-m (még csak 1-2 napja lehetett) :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Csajok itt vgyok...bar csak bebubancs 1 pillanyatra :lol: mer ha mindenkinek irok el is kesek :? Mondjuk lehet igy is fogok :lol: :oops: 6-kor barinommel talizom 1orara aztan jovok es irok mindenkinek :wink: Addig is nektek szep napot 8) Itt 25fok volt ma :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg: Kis mázlista.... nálunk 10fokés szélvihar :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!
De jóóó, itt hülye hideg szél fúj :evil: :lol: 8)

Zsuzska!
Hőhullámom nekem van, mert az endometriózisom úgy kezelik, hogy fél évig kapok egy szurit, ami leállítja a ciklusom, így nem menstruálok. Cserébe van jó kis kliama :lol: xom. 24 évesen. Király érzés. De ugye mindent a babykéért! :lol: A vonalzóm a szurik számát, illetve a kezelés végét jelentik.
Ja és F. nem vette észre, hogy ez a baj. :roll: Igaz az endó sunyi, de ő nekiállt volna inszemezni, de az endó nem engedi megtemékenyülni a petét, szóval hiába lett volna. :roll: Ő meg csak azt bírta hajtogatni, hogy nem érti, szuperek az eredményeink, már rég babásnak kéne lennem. Hát köszi. A helyett, hogy rendesen kivizsgált volna, rögtön inszemet akart, illetve előtte 4 hónapra hazaküldött huncutkodni. Volt egy nem túl jó érzésem vele kapcsolatban és Pest nekünk messze van, így úgy döntöttem, Tapolcára megyünk vissza. Hála Istennek. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Jaaa, neked van.... :oops:
Hát ez kínos az ő részéről...... én SzTK-s orvostól menekültem hozzá....velem ezt csinálták SzTK-ban.....nem csinálták a vérvételeket normális isőpontban :roll: :roll: :roll: :roll:
Na de hogy F. sem???? Nem értem :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De az a lényeg, hogy találtatok egy olyan helyet, ami szimpatikus :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Atyám, milyen hosszú időnek tűnik a 4 hónapod.... pedig biztosan hamar el fog telni :roll: :wink:

Na lépek, mennemkell dódozni. Majd bentről jelentkezem.

Puszi mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Hosszú??? 6-ról indult, már csak 4 van. és van jó oldala is ám.
1. elvileg nem pirizek (bár az első szuri után még megjött)
2. nem kell időzített keksz :oops: :lol:
3. akár minden nap leihatom magam, úgysem vagyok babás
4. nyáron majd minden nap fürödhetek a balatonban, mert itt lakunk és nem fog piri zavarni
5. tudjuk mikor leszek babás és addig kihasználjuk a kettesben töltött időt
6. tudjuk mi a baj, van rá gyógymód és én meggyógyulok
7. kezelés+terhesség+szoptatás után akár spontán is terhes lehetek majd
8..... több nem jut eszembe. :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja megvan. Spórolok a sok lh és hcg teszten! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


És hőmérőznöm se kell! :lol:

na jó eldugulok. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Ja és a legjobb. Évek óta könyörögtem egy új bicikliért! :lol: Hiába. Mire műtét után hazaértem az uram már a bringákat nézegette a neten és ha jó idő van már azzal járok minden nap! :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi: Ezt a spórolást :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi is szeretnénk biciklit, de hát nagyon hátl áll a listán :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: